Arama sonuçlarınız

1. S

Sonicwall güvenlik duvarını aşmak

Merhaba arkadaşlar... İş yerimizde bakanlık bilgi işlem tarafından uzaktan kontrol edilen sonicwall güvenlik duvarı bulunmakta. Son yaptıkları ayarlarla birlikte p2p engellenmeye başladı. Yani torrent programları internet bağlantısı engellendiği için çalışmıyor. Bu engeli aşmanın yollarını...
  2. S

Aslında tam olarak itiraf sayılmaz...

Arkadaşlar biraz uzun bu yüzden vaktini aldığım okuyan arkadaşlardan özür diliyorum şimdiden. İşin itiraf kısmı sadece özel hayatın gizliliği ilkesini ihlal etmem olabilir diyerek anlatmaya başlıyorum; (Bahsi geçecek olan kız X olsun) (çok sıkıntılı denklem :) ) Birkaç hafta önce aynı...
  3. S

Packard Bell uygun fiyat dizüstü.

Arkadaşlar bu bilgisayar kampanyalı olarak 1300 TL. 12 ay taksite satılıyor. Sadece işlemcisi biraz kafamı kurcaladı onun dışında hiç düşünülmeden alınabilecek özelliklere sahip. Sizin de görüşlerinizi ve varsa farklı önerilerinizi almak istedim. EASYNOTE_TM81-SB-463TK İşletim Sistemi »...
  4. S

Sağ Tık Eklenti Paketi

Arkadaşlar kullandığım ve gayet yararlı bulduğum bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Adından anlayacağınız gibi sağ tıkladığınızda çıkan menüye işlerinizi kolaylaştıracak kısayollar atayan bir programdır. Burdan
  5. S

Google Wave davetiyesi isteyenler buyurun.

İsteyen arkadaşlar ister ö.m. ister konu altına mail adreslerini yazsınlar göndereyim. Saygılar...
  6. S

Yaş problemi. Matemetikçiler buyursun :)

Bizim 5. sınıfa giden yeğene vermiş öğretmenleri ben içinden çıkamadım çıkabilen yardım etsin :helpsmilie: Baba, anne ve çocuğun yaşları toplamı 84'tür. Üç yıl önce çocuğun yaşının 4 katı annenin yaşına eşitti. Babanın yaşı annenin yaşından 3 fazladır. Babanın yaşı kaçtır? Şık falan yok...
  7. S

Panathinaikos-Galatasaray maçı Şifresiz TNT'de.

Arkadaşlar mevcut konuları inceledim kimse şifresiz olarak ulusal ya da uydu yayınından izlenebileceğinden bahsetmemiş eğer bahseden var da bulamadıysam kusura bakmayın. Duymayanlar için tekrar duyurayım dedim. Bilginize... KAYNAK
  8. S

Katrilyondan sonra ne gelir?

Tabiki katrilyonbir gelir :D ama o manada değil tabi tabloyu inceleyelim...
  9. S

Ankara (KPSS) Sınav Merkezleri?

Arkadaşlar 2009 KPSS sınavına gireceğim ve sınav zamanında Ankara'da olacağım. Ankara'da 1- Altındağ / Mamak 2- Çankaya 3- Ankara Kuzey olmak üzere 3 tane sınav merkezi tercihi var. Kalacağım yeri sınava gireceğim yere göre ayarlayacağım için bilgisi olan varsa bu merkezlerde hangi...
  10. S

Notebook tavsiye

Arkadaşlar bütçeme uygun 1200 TL civarı bi dizüstü almak istiyorum hazır KDV düşmüşken. biraz araştırdım hepsiburada.com dan hesaplı "güvenilir" başka bi yer yok. 3 bilgisayar arasında kaldım yorumlarınızı bekliyorum. EXPER ACER DELL
  11. S

bil bul paylaş

Arkadaşlar gelişim aşamasında olan sitemize sizleri de beklerim. Bu sitenin içeriğini şöyle özetlemek gerekirse; yaklaşık 6-7 yıldır üniversite öğrencileri için yazdığımız ödevleri silmeyip bu sitede yayınlamaya başladık. daha eklenecek binlerde ödev var. yorumlarınızı ve önerilerinizi...
  12. S

Haberturk.com

www.haberturk.com işte size asıl taraflı haber yapan bi site.... anlayan anlamıştır herhalde... :* sözüm ona bir de yılın en iyi haber sitesi ödülünü almış... anasayfasında çıplak kadın resimleri dolu :@
  13. S

Azmin Zaferi. Ayakta alkışlıyorum.

Konuyu açmak için en uygun yer burası gibi geldi. Sonuçta bi sanat icrası var yani. Sadece izleyin ve yorum lütfen... http://www.youtube.com/watch?v=LnLVRQCjh8c