Arama sonuçlarınız

1. E

Satılık PS3 BF3 Premium 2.hak, Black ops 2

Psn üzerinden almış olduğum Bf3 premium eklentisinin 2. hakkı satılıktır 55 TL bu eklenti sayesinde çıkmış olan tüm ekler ve mart ta çıkacak olan End game eklentisi dahildir. Ps3 Black ops2 Temiz çiziksiz 70 TL
  2. E

Takaslık Black ops 2 PS3

Tertemiz kutusunda Black ops 2 takas olarak Farcry 3 yada Hitman TR olabilir Hitman için fark ödenebilir. Kartal, Sultanbeyli, Şekerpınar Yapıkredi bankacılık üssü civarında takas yapabiliriz.
  3. E

Elektrikte Kaçak Kullanım Bedelini Ödemeyin!!!

Bende faturada böyle birşey olduğunu bugün öğrendim ve ilk işim bu soygunun durdurulması için üzerime düşen ilk görevi yapmak olacak Zonguldak Alaplı Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Dursun Uzar, elektrik faturasına yansıtılan kaçak kulanım bedeline, 1 günde 20 tüketicinin itiraz etmek için...
  4. E

Araniyor - bozuk 500gb samsung sata hdd

Dostlar hdd nin anakartı yandı 500 GB Sata Samsung Model:HD502HI hdd anakartı lazım varmı elinde bozuk bu model hdd olan? satacak olan yada hayrına verebilecek :flowers: yokmu hiç bozuk hddsi olan :'(
  5. E

Görme engelliler için bir tık ile destek

Site üzerinden paylaşımı yaparsanız izlenme sayısı artacaktır. Sizde bu küçük bir tık ile olan yardımlarınızı esirgemeyin, paylaşımları yaptığınızda site üzerinden paylaşım yapmasını not düşün ki izlenme sayısı artsın, Facebook üzerinden paylaşılan video yu paylaştığınızda izlenme sayısında bir...
  6. E

Wmware Kablosuz ve Kablolu aynı anda kullanmak

Dostlar notebookumda Win7 kurulu ve wmware desteği ile sanal xp kullanıyorum benim şuna ihtiyacım var notebookdan kablolu bağlanırken aynı anda wmware sanal xp üzerindede kablosuz bağlantımı kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? ikiside aynı anda aktif olacak + monitör olduğu için...
  7. E

Firefox eklentisi

Dostlar ben bir firefox eklentisi arıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim Şarkı satan siteler var orada şarkıyı satın almadan önce kısa bir demo gibi dinliyorsunuz ben o çalan demoyu indirmek istiyorum bunun için bildiğiniz bir eklenti varmı ?
  8. E

Win 7 Download Linki

Arkadaşlar çalıştığım şirkette bolca oem lisanslar var bana 64 bit Win 7 lazım gelen cd ler, Uygulamalar ve driverlar olduğu için kurulumda sorun oluyor Microsoftun sitesinden lisans girerek win7 64 bit indirme gibi bir şansım varmı? Yada crackli olan sürümleri indirsem crack yapmadan orjinal...
  9. E

Bu tarz bir program bilen?

Arkadaşlar bana pc üzerinde logları mailime gönderecek bir yazılım lazım ama ben kendi pc ime kuracağım virüs programı sorun çıkartmazsa güzel olur yani trojen olarak görmesin pcimde olan bitenleri görmek için, ama sağ alt tarafta ikonuda gözükmesin yada gözüksede açılmasın vs. umarım...
  10. E

Bu Parfümlerden Hangisi?

Arkadaşlar 2 parfüm arasında kaldım esmerim ve bugday tenliyim baharat kokuları güzel durmakta sizce bu iki parfümden hangisini alayım ? 1 Million Ferah,Baharatlı Bir Kokuya Sahiptir Oyunu Seven,Cesur,Çekici,Baştan Çıkarıcı paco rabanne Hafif Ve Canlandırıcı Bir Parfüm. Baharatlar...
  11. E

Görev Yöneticisinde İşlemler

Dostlar pc yi bugün kurdum Win7 64 bit Lisanslı sürüm değil daha önce orjinal 64 bit yüklü idi fakat görev yöneticisinde işlemlere baktığımda hiç bu kadar çalışan işlemler yoktu bugün yükledim ve 50 küsür tane çalışan işlem var ve bazılarıda çifter çifter görünüyor bunların nedeni İşletim...
  12. E

Aman Sizde Yanmayın

Selam dostlar geçen başımıza gelen bir olayı anlatayım sizde dikkatli olun, Saat 22:00 gibi evde otururken birden annemin telefonuna mesaj geldi hesabınızdan 100 TL çekilmiştir , annemle ne oluyor demeye kalmadan 2. bir mesaj daha hesabınızda 100 TL çekilmiştir diye hemen bankayı aradık ve...
  13. E

Gerçekten para kazanmak isteyen Video lu

Selam arkadaşlar noebux.com reklam tıklayarak para kazanma sitesini belki az çok bileniniz yada hiç bilmeyininiz vardır, ekte görmüş olacağınız video kendi çekmiş olduğum bir videodur olayın ne kadar gerçek, doğru olduğunu gerçekten reklam tıklayak para kazanbildiğinizi görebileceksiniz ben...
  14. E

İngilizcesi iyi olan??

Arkadaşlar mailime böyle bir mail geldi gönderen kişi birde Türkçeye çevirip yollamış ama hiç birşey anlamadım yazının içinde SDN geçtiği içinde merak ettim acaba ingilizcesi iyi olan birisi metni Türkçe olarak özet geçebilirmi ? Merhaba, arkadaş benim adım ben birbirimize ve bana sadık...
  15. E

Win7 Java Sorunu

Arkadaşlar kullanmakta olduğum samsung notebookumda win7 64 bit işletim sistemi yüklü, java ile ilgili bir sorun yaşamaktayım jdownloader programını biliyorsanız onu açtığımda kum saati çıkıyor ama açılan bir şey yok denetim masasından java ikonuna tıklıyorum ondada aynı şekilde buradan kontrol...
  16. E

Markafoni Davetiye

Arkadaşlar benim üyeliğim var isteyen arakdaşlar linke tıklayarak üye olabilirler gerçekten güzel indirimler oluyor ama bu ürünler 5dk bile sürmeden bitebiliyor http://www.markafoni.com/i/umit_arabaci_1/ Sitesinden Tanıtımını Ekliyorum Bilmeyen arkadaşlar için bilgi olur Türkiye’nin...
  17. E

Bebeğinizi Böyle Arabada Taşımak İstermiydiniz?

:dirol:
  18. E

Affiliate Marketing

Arkadaşlar bu affiliate marketing hakkında bilgisi olan yada yapan varmı ben biraz internette araştırdım bu eskide kaldı gibi bilgiler vermişler yurt dışında çok yaygın olan bu sistem Türkiyede yeni yayılmaya başlıyormuş fakat zamanında götüren götürmüş şeklinde bilgiler var bu konu hakkında...
  19. E

win 7 de D Sürücüsü çıkmıyor

Arkadaşlar Bilgisayarıma win 7 64 bit kurdum fakat D: sürücüm çıkmıyor tekrar format attım olmuyor bilgisi olan varmı bu konuda ?
  20. E

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Karinca ile Agustos Böcegi

Huh bu ne hız daha yeni yayınlandı bu ne hız =)
  21. E

Bağcık Bağlama Metodları

İlginç birşey hazırlamışlar, bağcıklarında değişiklik yapmak isteyenler bakabilirhttp://www.fieggen.com/shoelace/lacingmethods.htm
  22. E

Cüzdanımı Kaybettim :(

Arkadaşlar bugün işten çıkınca parkemin cebinden bir şekilde düşürmüşüm içinde banka kartlarım ve ehliyetim vardı banka kartlarımı hallettim kapattırdım ama bu ehliyet için ne yapmamız gerekiyor ve kayıp ehliyeti çıkarma maliyeti ne kadardır bilgisi olan varmı acaba ?
  23. E

Usb den Xp Kurulum

Arkadaşlar Usb den xp yi kurdum herşey normal şekilde sorunsuz kuruldu ilk ekran açıldı yani masaüstü hiç restart atmadım fakat driverları yükledikten sonra restart attım xp logosu geliyor oturum açılıyor ekranı geliyor ve orada 15-20 sn kadar bekledikten sonra mavi ekrana düşüyor verdiği hata...
  24. E

İE, FF Açtığımda Otomatik Açılan Pencereler

Arkadaşlar sistemimde nod32 kullanıyorum, sanırım bir yerden virüs yedim IE yada FF açtığımda şirketin web arayüzüne girdiğimde bile sayfa açılıyor şu reklam sayfalarından nod32 ile tarattım fakat virüs bulamadı bunu halledebilecek bir yazılım varmı ?:blink:
  25. E

Hayvan Fotoğrafları

Pek komik değilelr ama paylaşayım dedim yinede :biggrin:
  26. E

Google'un en erotik buluşu çöktü

Bu site pek çok ülkede insanların o an nerede, ne şekilde seviştikleri bilgisini verecek. İşte size en tazesinden bir internet sitesi daha! İsmine bakıp da bunun bir Türk sitesi olduğunu düşünmeyin. Orijinal ismi 'IJustMadeLove.com' . Bu sitenin ne işe yaradığını merak edenlere ise hemen...
  27. E

Çağrı Merkezi Aramalarında Hatta Kaybolmaya Son!

Arkadaşlar çağrı merkezini aradığınızda o tuşa bas sorna şuraya sonra buna gibi dertlere son bu siteyi yapan iyi düşünmüş :thumbup1: http://www.telekolay.com/Telekolay/default.aspx
  28. E

Komik Olaylar

Kezban (Favorim) Adamın biri bir lokantaya girer, garson gelir, adam çatal bıçağı şöyle bir koklar - Ooo der, bugün taskebap harika Garson siparişi alıp aşçıbaşına sorar -Günün en güzel yemeği ne? -Taskebap Garson "vay anasını der" Üç gün sonra adam aynı lokantaya gelir, gene çatalı bıçağı...
  29. E

Arkadaşlarını korkutmakmı istiyorsun ?

Şu meşhur zoken şakaları var ya asıl sitesinden buyrun çeşit çeşit korkutma videoları o anı videoya çekebilen olursa paylaşsın bizimle http://www.winterrowd.com/
  30. E

Yabancı Parfüm Sitesi

Arkadaşlar ben buradan siparişi verdim alanlarda gayet memnun kalmış bende şansımı denemek istedim 1 adet 100ml rochas birde 50ml lik kenzo siparişi verdim, kargo ile toplam 149 tl tuttu bu parfümlerin türkiye fiyatı en az 250-300 tl tutuyor ilgilenen arkadaşlar olursa tavsiye ederim...
  31. E

Hot ice

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Yapılışıda Şöyleymiş, Gereken tek malzeme sodyum asetat. Kimyasal madde satan yerlerden alabilirsiniz. Cok pahali birsey degil. Yapmaniz gereken isitilan su icerisinde sodyum asetat ilave etmeniz ve cözmeniz. Ta ki icerisinde daha fazla sodyum asetat...
  32. E

İstanbulda 2 Saat Erken Paydos

İstanbul birkaç günden beri şiddetli yağış ve sel felaketleriyle boğuşuyor. Ölenlerin de olduğu sel felaketi etkisini sürdürürken bugün yeni bir uyarı daha geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) 'den yapılan yazılı açıklamada da, Devlet Meteoroloji İşleri Genel...
  33. E

İftar için mekan

Arkadşlar istanbul kadıköy yada çevresinde, bildiğiniz uygun iftar için bir mekan varmı?? Ben İstanbul için diyorum ama başka şehirdeki arkadaşlarda bulundukları şehir için öneri yaparlarsa diğer arkadaşların'da işine yarar belki :)
  34. E

101 Cennet

Garanti bankasının yaptığı kampanyalara bakarken dikaktimi çekti aslıdna en çok buradaki hologram dikkatimi çekti desem daha doğru olur siteye girdiğinizde sağ alt tarafta buluna Cennetin kapısına tıklayın yazan bölüme girin ve görün bu arada yarışmayadaa katılın belki size çıkar :) Garanti 101...
  35. E

Samsung R522-XS08TR İçin Görüşleriniz

Herkeze selam arkadaşlar, Ben pc alacağım fakat notebookmu yoksa bir güzel masaüstümü toplamakta kararsız kaldım, oyunda oynıyacağım için bu samsung modeli fiyat bakımından gayet iyi oynatamıyacağı oyun yokmuş, sizin fikirleriniz nedir bu konu hakkında? ÖZellikleri: İşlemci Tipi Intel...
  36. E

SDN ailesi bu maçlar sizce ne olur?

Nolur bu maçlar sizce eğer tutarsa kredi kartı borçlarımı ödiyeceğim sizlerede gazoz ısmarlıcam ;D :D
  37. E

Acil bilgili arkadaşlardan yardım

Öncelikle herkeze merhaba konuyla ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Arkadaşlar benim bir problemim var ne yaptıysam sonuç alamadım sorun: Anakartım MSI bilen bilir msi anakartların üzerine takılan harici usb aparat var bunun üzerindede ışıklar var problem olduğunda kırmızı yanıyor...
  38. E

Word, Excel Pdf Formatına çevirme

Arkadaşlar Ücretsiz bir çevirme programıdır ilk önce cutewriter yüklüyorsunuz sonra conver teri Pdf ye çevirmek için yazdır butonuna tıkladığınızda orda cutewriter seçeneğini görceksinizdir. Mod. Not : Rapid link silinmiştir.
  39. E

İstediğiniz aklınıza gelen gelmeyen tüm gazeteler

burda tüm yerli yabancı gazeteler ve önemli faydalı linkler bulunmakta ;) http://www.gazetezevki.com/
  40. E

Daha küçücük bir üyeciğim büyüyünce pro olcam

slm arkadaşlar siteyi bir pc dergisinden gördüm ve çok hoşuma gitti herkeze slm Saygılar... ;D :*
  41. E

Media Markt' ın açılışına giden varmı

bugün açılışı olan media markt ın önünde dün saat 21:30'dan itibaren kuyruklar oluşmaya başlamış giden varmı acaba?