Arama sonuçlarınız

1. E

Bizdehesaplı.com Alışveriş Serüvenim

@Kadima ya katılmamak elde değil, Başlığı görünce cidden bir serüven sandım :)
  2. E

Türkiye ağlıyor!!! Shiftdelete.net 'in umrunda bile değil !!!!

siyah bir kurdele logonun yanına konmalıydı
  3. E

Breaking Bad mi Game of Thrones mu ?

tabikide ikisi ikiside gayet başarılı breaking bad bir solukta bitirme pişman olursun :)
  4. E

Başkasına ait hattı kullanıyorsanız, 1 Ekim'e kadar hattı üzerinize alın! (Açık Hat)

Turkcellden 13 yıldır kullandığım hattı sadece kendi kimliğimi ibraz ederek ücret ödemeden üzerime aldım, ücret isteyen bayilerin oyununa gelmeyin dikkat! bazı arkadaşlar hat sahibi kimliğinin fotokopisi vs. demiş, bu işin zaten asıl amacı üzerine olmayan bir hattı, hat sahibi olmadan üzerine almak
  5. E

Twitter'a girince ağ bağlantısı kopuyor

Gariptir bendede youtube girince internetim gidiyor. Pc restart yapmadan kesinlikle düzelmiyor :)
  6. E

Sanatçı resimde ne anlatmak istemiş!!!

subliminal mesaj vermiş yada seni öptüğümde kaşın gözün döner diyor
  7. E

Advanced Mobile Care mi ? Battery Guru mu ?

Batterygrudan bende pek memnun kalmadım wireless özelliği kapatıyorum ama o tekrar açıyor. Zaten sürekli scan etmesi şarjdan götürüyor. Sabah şarjdan çıkardım %55 lerde Telefon HTC One
  8. E

Paypal hesabıma nasıl para transferi yapabilirim?

Selam sizin için bir para göndermeyi denedim fakat Türkiye de ikamet ediyorsanız. Şöyle bir mesaj verdi "Türkiye'de ikamet edenler PayPal bakiyelerini kullanırken yalnızca Türk Lirası kullanan ve Türkiye'de ikamet eden diğer kişilerle para alışverişinde bulunabilir." yani paypal üzerinden...
  9. E

Bunu Görmelisin!

mesaj bulunsun
  10. E

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=49Kh1mS4Fhs
  11. E

Harlem Shake Çılgınlığı (Türkler)

bunun hikayesini bilen varmı nası çıktı meşhur oldu vs.
  12. E

Tablet ne işe yarar ?

kullanıma göre değişir ağdan senkronda yapabiliyorum 1080p filmleri hiç takılmadan sıkıntısızda izliyorum blue-ray leri zaten pc de izliyorsanız bence tv de izlemin vakti gelmiş demektir. :) ainol aurora 2 gayet başarılı tüm işleri yapıyor.
  13. E

Doğru sürücü bulamıyorum yardım

driver genius programı işini görecektir ;)
  14. E

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Üyelik tarihi şart :)
  15. E

Yarın hayat duracak!

Herkez kendince hakkını arıyor, Bence aramılılarda, Özel sektörde sendikalı olan çok az yer vardır. Onlar neden arayamıyor hakkını?? Örn. THY de yaşanan grev sonrası yaşananlardır hepsi işten atıldı.
  16. E

Satılık PS3 BF3 Premium 2.hak, Black ops 2

Psn üzerinden almış olduğum Bf3 premium eklentisinin 2. hakkı satılıktır 55 TL bu eklenti sayesinde çıkmış olan tüm ekler ve mart ta çıkacak olan End game eklentisi dahildir. Ps3 Black ops2 Temiz çiziksiz 70 TL
  17. E

Seksenler'in Susmuş'u sonunda konuştu!

2-3 haftadır kaçırıyorum kaçınca bölümde konuşuyor, bu adamın hikayesini çok merak ediyorum :huh:
  18. E

Film İzlemek İçin 9.7 İnch Mi 10.1 İnch mi

aurora 2 7" forever =) arka cebe bile sığıyor gayette güzel
  19. E

İlk 5 Filminiz Hangisi?

anestezi filmi ismini bile duyduğumda içim bir garip oluyor. Allah kimseye yaşatmasın
  20. E

Takaslık Black ops 2 PS3

Tertemiz kutusunda Black ops 2 takas olarak Farcry 3 yada Hitman TR olabilir Hitman için fark ödenebilir. Kartal, Sultanbeyli, Şekerpınar Yapıkredi bankacılık üssü civarında takas yapabiliriz.
  21. E

Domino's Pizza'da 3 al 1 öde!

geçen yedim resmen üzerine koyulan malzemede pintilik yapmışlar, malzemeler varla yok arasındaydı resmen sadece hamur yedik forever littlecaesars hamuruda güzel malzemeleride tavsiye ederim
  22. E

Recep İvedik Arabası ?

bu tarz arabaları woswos, biss vs. bir alırken birde satarken mutlu olursun derler bunların yerine biraz daha koyup şahin felan çok daha iyi işinizi görür diye düşünüyorum
  23. E

Sanal android hakkında soru

yok yaa ben sadece tabletten tıklıyorum, uğraşamam sanal adnroid felan bazen tableti bile unutuyorum :)
  24. E

Sanal android hakkında soru

başlığı görünce kesin winat9 içindir diye düşündüm doğruymuş :)
  25. E

Xbox kolu biligsayarda çalışırmı

PC için olan kollar var onları neden düşünmüyorsun pcde kullanabilirsin apart ile ama xbox kolun aynısının pc için olanları var
  26. E

CoD Black Ops 2 %100 Çözüm Giriş İçin

bu kadar kasacağınıza sadece oyun keyini satanlar var cd fiyatının yarısına onlardan alıp takılsanıza online da oynarsınız
  27. E

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

killzone, uncharted 3, crysis 2 Türkçe çok zevk alacağına emin olabilirsin
  28. E

En pahalı iPhone 5'i neden Türkler alıyor?

Hocam hadi telefonda eyw radyodur bilmem nedir. Elektrik faturasında nedir TRT katkı payı :) şaka gibi alakasız ama mesajı görünce yazayım dedim :) Lafım size değil başımızdaki çok değerli kişileredir.
  29. E

Apk Nedir???

2 oyun da ücretli büyük ihtimal Sd dosyaları indirip crack li kuruyorsunuz kurulumunuzda hata vardır. Eğer parasını verip aldıyssanız Wifi açık olması yeterli olur gerisini onlar halleder :)
  30. E

Hangi Filmi İzleyelim ?

İzlemeyen hata eder. Mutlaka bir iki damla yaş süzülecektir. http://www.imdb.com/title/tt0375611/
  31. E

Yandex hatırladı Google hatırlamadı !!!

İnş. Yandex google sollar sektörde rekabet şart
  32. E

Türkiye'yi haritadan sildiler!

Ne kadar çok düşmanımız var
  33. E

İnci sözlük

eskiden eyiydide şimdi hep çoluk çocuk doldu
  34. E

Masaüstü pc'me format atılmıyor nedendir ?

Nerede hata veriyor onu tam yazsan iyi olurdu ilk formatlama mavi ekranlarda iken dosya kopyalamasında yapıyor ise Dvd-Cdrom dan, yada cd den kaynaklanıyor olabilir.
  35. E

15.000 tl bütçem var ne almalıyım?

Dh konu dışındanmı özendin :)
  36. E

Beslenme ve Lezzette Devrim: Tefal Actifry

üzerine hafif kırmızı biber ve kekikte serpiyormusun :)
  37. E

Çanakkale 1915 Filmi'nin Çekimleri Tamamlandı [+Yeni Görüntüler]

Türkiye de geçmişimizle ilgili daha çok filmin çekilmesi lazım Çok büyük bir tarihimiz var
  38. E

Tasarımı ile büyüleyen bir televizyon: Sony KDL-46HX850 Fiyatı&Özellikleri

Sony görüntü kalitesini şuanda LG, samsung vs. firmalar verebiliyor hatta arçelik bile :) içerisinde kullanılan malzeme farklıdır ona laf yok:flowers: Açıkcası sony nin ürünlerini kullanmıyorum, belkide daha uygun fiyata aynı özelliklerde bir ürün bulabildiğim içindir. Bir ürünü var bende oda...
  39. E

Tasarımı ile büyüleyen bir televizyon: Sony KDL-46HX850 Fiyatı&Özellikleri

Neden böyle bir marka takıntısı vardır anlamıyorum Sony LCD, LED vs. panel üreten bir firma değil Fiyatları Türkiye de çok yüksek Tv den tutunda, notebook, oyun konsoluna kadar
  40. E

Bilinmeyen oyunlar için projem var

başarılar dilerim dostum ama Türkçe tercüme işini birkez daha düşün, tek başına yada etrafta bulabileceğin birkaç kişiyle zor bir iş olur uzun süreç ve sabırlı kişiler lazım tercüme işinde takımını ona göre kur derim ;) Dakika 1 Gol 1 :flowers: bu projeden cacık olmaz bence sen başka projelere...
  41. E

Windows 7 indirme...

elimde açılmamış win7 32bit prof. var isteyen bırakırım 150 tl den :D
  42. E

Korsan windows 7

çıkartın 100TL vereyim size Win7 professional orj. 32 bit İşletim sistemi ne korku ne heyecan kalır sonra :D
  43. E

[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky promosyon kodu ile 1 yıllık bedava lisans

Kampanya kodu bitmiş arkadaş çıkan hatanın Türkçe si veya doğrulama kodu daha önce kullanılmış gibi görünüyor. Ama hala Kaspersky en gelişmiş PC güvenlik alabilirsiniz. Şimdi Kaspersky Internet Security Download Ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü indirin
  44. E

resimdeki gibi doldurun arkadaşlar ben böyle aldım
  45. E

kullanmakta olduğum lisansta bitmekteydi teşekkür ederim 2 tane aldım ;)
  46. E

Paypal hesabıma nasıl para transferi yapabilirim?

Bahsettiğiniz şey aslında bu kadar zor birşey değil ama siz 3 gündür daldan dala atlayıp durmuşsunuz paypal üzerinden para transferi yapmak istiyorsanız Bir kredi kartına sahip olmanız gerekiyor bankamatik, paracard vs. işlem yapmıyor sahip olduğunuz kredi kartını paypal üzerinde...
  47. E

Oyun Laptopu alacağım önerileriniz?

bende oyunu çok seven biri olarak zamanında samsung R522 aldım işimide gördü sonra xbox, onu verdim ps3 aldım şimdi notebook da hiç oyun oynamıyorum çünkü artık kaldırmıyor bu kadar para notebooka verilirmi 6000 tl kadar notebooka para vericeğini söylüyorsun arkadaşın verdiği sitede alienware...
  48. E

Androidli bir telefon, ama hangisi?

Samsung note durup durup bakıyorum özellikleri vs. ne durumları ayarlıyım ilk alacağım telefondur
  49. E

Canon 600D Aldım

hayırlı olsun inşallah geçici bir heves olarak kalmaz kendini dahada geliştirirsin Lens olayına gelince eğer o makineyi aldıysan Lenside almadan duramıcaksın adım kadar eminim :)
  50. E

Şok Sözler: İmamların Aldığı Para Haram

bu adamı hala ciddiye alan varmı yahu şaşıyorum imamlarda sanki taş yiyerek karnını doyuruyor.
  51. E

Vakit kaybı olmayan bir film

mesaj bulunsun buradan ekmek çıkar :D
  52. E

BlackBerry Dayanıklılık Testi

bende curve kullanıyorum telefon su dolu kovanın içine düştü, çok kez sert bir şekilde yere düştü ama hala banamısın demiyor gerçekten çok dayanaklı sağlam bir telefon
  53. E

Yeni Laptop Alacağım Tavsiyeleriniz ?

oyun oynayacaksan notebooklardan sürekli aynı verimi alamazsın ve yeni çıkan oyunları zamanla düşük ayarda oynamak zorunda kalacaksın bendede samsung r522 modeli var 2 sene önce aldığımda gayet güzel çoğu oyunu açıyordu ama sonradan ısınmalar vs. başladı 2000 tl kadar notebooka vereceğine...
  54. E

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Xbox 360 slim kinectli makinam vardı Fw li cihazdı ama online da takılıyordum, arkadaşım da ps3 alacağını beraber takılırız muhabbeti yaptı benimde kanıma girdi ve xbox sattım ps3 aldım pişmanmıyım EVET PİŞMANIM en basitinden oyunlarda sesli görüşme ölüm, sürekli ses kesiliyor, sürekli psn...
  55. E

Call of mu Battlefield mi?

cod pek oynamadım ama bf3,bf2 de multiplayer elinden düşmeyecektir uçak, tank vs. sürüşleri ile mükemmel zevkli olmakta
  56. E

Duft Punk Kaskı Nasıl Yaılır?

nedir bu ne işe yarar?
  57. E

Kulaklıkla film izleyenler bu program tam size göre

program bence harika teşekkürler
  58. E

Microsoft Avatarlardan Silahı Kaldırıyor!

bence para verip onları almak bile gereksiz
  59. E

Battlefield 3: Back to Karkand İnceleme

güzel bir eklenti birde xbox da oynamaya tamamen alışabilsem dahada süper olacak
  60. E

Aral game %90 indirimmm

aynen
  61. E

Fizy.com Oyun Oynayın

gıcık oldum hiç bitmiyor bu:D
  62. E

Panasonic SC-BTT770EGK Video İnceleme

sesinide duyaydık fena olmazdı sanırım
  63. E

Elektrikte Kaçak Kullanım Bedelini Ödemeyin!!!

duyarsız kalmayın arkadaşlar milletin kaçak olarak kullandıklarını cebinizden ödüyorsunuz UYANINNNNN!!!!
  64. E

Elektrikte Kaçak Kullanım Bedelini Ödemeyin!!!

Bende faturada böyle birşey olduğunu bugün öğrendim ve ilk işim bu soygunun durdurulması için üzerime düşen ilk görevi yapmak olacak Zonguldak Alaplı Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Dursun Uzar, elektrik faturasına yansıtılan kaçak kulanım bedeline, 1 günde 20 tüketicinin itiraz etmek için...
  65. E

Hepsiburada.com iflas mı etti?

bu kadar şikayetçi olunan bir firmadan insanlar neden hala ürün alır anlamış değilim
  66. E

Saçma sapan bir çalışma v2

pilav üstü kurufasulye
  67. E

Emeğe saygısızlığın sonu

video bitti hala birşey yapacaklar diye bekliyorum jeton 5sn sonra düştü :D
  68. E

Battlefield Heroes'a Yeni Mod Geliyor

yükledim fena değil aslında can sıkıldığında oynanabilir.
  69. E

Yurtdışı Alışveriş Sitelerinden Alış-Veriş

http://www.buyincoins.com/ http://www.dealextreme.com/ iki sitede güvenilinir, ikisindende çoğu kez alışveriş yaptım hiç bir problemi yok, fakat dealextreme de bazen ürünler geç kargolanıyor.
  70. E

CS: GO'nun Beta Tarihi Belli Oldu

"Ayrıca oynanabilir olarak iki harita desteği sunacak. Bu haritaların da Dust ve Dust 2 haritaları olduğu açıklandı." online bölümde sadece 2 haritami olacak benmi yanlış anladım
  71. E

En teknolojik klip: ALG - 3G - İbrahim Algüllü

ismail YK nın bile çakması çıktı ya daha ne olsun :)
  72. E

Sahte doktor hastanede seks tuzağı kurdu

haberi okuyunca bende şaşırdım hatun dünden razıymış anladığım kadarıyla
  73. E

Molotofçuyu vur emri !

bu işte suistimal olması kaçınılmaz, en azından bu tür eylemlerde etkili plastik mermi kullanılabilinir öldürmez ama süründürür. sürünenleride patates gibi toplarsın:biggrin:
  74. E

Tanımlanıyor...

sadece resimi upload etseydiniz ya upload sitesine ne gerek vardı?
  75. E

Klasör Silemiyorum, Delireceğim!

güvenli modda açıp silmeyi denedinmi?
  76. E

NFS: The Run'dan Enfes Video

demosundan çok keyif aldım full sürüm tadundan yenmeyecek gibi bf3, cod3, gow3 sıkıldım artık sürekli tabancayla dolaşıp adam vurmaktan bu oyun güzel bir değişiklik olacaktır.
  77. E

Skyrim de Korsana Yenildi

xbox ımı bu yüzden seviyorum ama indirip oynamıcam :D
  78. E

Uğur Dündar, Doğan Grubu'ndan ayrıldı!

kendisi bir lions klubü üyesidir ve lions klubüde masonlar tarafından kurulmuş bir klüptür herhalde masonlarında Türkiye üzerinde ne gibi oyunları ne gibi çıkarları vs. ni olduğunu anlatmaya gerek yok. her lions klübü olan kişi ve kişiler benim için bir bu toprakların üstünde yaşamayı hak...
  79. E

5800 güncelleme

ben donanimhaberden bir elemanın hazırlamış olduğu sunrise fw sini kullanıyorum çok başarılı
  80. E

Yandex Güncel Trafik Bilgisi Sunuyor

gerçekten çok süper bir çalışma olmuş tebrikler yandex
  81. E

Lütfen Birazda Duyarlı Olalım

Allahım şehit ailelerine ve askerde evladı olan tüm ailelere sabır ihsan eylesin, Allahım askerlerimizi düşmanın kurşunundan korusun. Başımız Sağolsun
  82. E

Need for Speed: The Run'a Yeni Video

xbox da oynadım baya zevkli geldi ama grafikler biraz daha iyi olabilirdi
  83. E

MSI 990FXA-GD80 İnceleme

nedense msi sevgim arttı bir anda :)
  84. E

Xbox 360 Metro Arayüzü Ortaya Çıktı

birde 2.0 slim modeller için çıksa tadundan yenmeyecek :D
  85. E

Bu sitede fazla durmak istemiyorum artık!!

@ShekiLizmm hocam tatlı tatlıyı keser ama bende yemeyi seven bir insanım boğazıma düşkünümdür niyeyse bana ağır geliyo kesiyor yiyemiyorum baklavayı tadını alamıyorum ama pasta ve baklava tarzı yiyeceklerin yanında hep tercihim çaydır hele baklava ile çok güzel gidiyor yahu :D @ @abruzii evet...
  86. E

Bu sitede fazla durmak istemiyorum artık!!

o değilde şu baklavayla kolayı nasıl götürüyorunuz :) ağır olmuyormu yaa
  87. E

Firefox 7 İndirilebilir Durumda

bu FF de Microsoft gibi çok hızlı vs. çıkartıyor :D
  88. E

Çinliler bunu da yaptı!

bu adamlar yine insaflıymış ya bunu yapanlara ne demeli =)
  89. E

NFS: The Run'ın Yeni Videosu Yayınlandı

heyecanla bekliyorum inşallah o zamana kadar consol almış olurum güzele benziyor.
  90. E

Battlefield 3'ün Beta Tarihi Belli Oldu!

2 sinin orjinal oyununu almıştım niye bizede kıyak geçmiyorlar :(
  91. E

Windows 8 İncelemesi - Türkiye'de İlk!

arayanlar zamunda yı ziyaret etsin
  92. E

Türkler açık hava operasını basarsa :D

Yurt dışında yaşayan bir Türk değilim fakat biraz ağır bir giriş yapmışsınız. Bir kaç insana bakıp da Tüm Türkleri karalamanın bir anlamı yok biz Türk milletini Geçmiş tarihimizden ötürü zaten yabancılar pek sevmez veya yaptıklarımızdan ötürü çok sever Orada yaşayanların anlatması vs. pek...
  93. E

Kimsin sen? Kasap nerede?

harikalar :)
  94. E

Sadece Türkler'in yaptığı davranışlar..(Hepsine ''Bende yaptımlan!''diyeceksiniz:)

Eve telefon açılır telefon da evdemisin diye sorulur :D tüm maddeleri şahsen bende yapıyorum :)
  95. E

Araniyor - bozuk 500gb samsung sata hdd

burns206 hocam link çalışmıyor hala arıyorum arkadaşlar :(
  96. E

Google Music Davetiye Dağıtımı

varsa bende alabilirim lancettGmail.com
  97. E

arşiv gidecek yardım :(
  98. E

Google+ Davetiye Paylaşımı

lancettGmail.com gönderene şimdiden teşekkürler.
  99. E

eyw dostum :D gelirse tükkana alırım he ona göre :tongue:
  100. E

Dostlar hdd nin anakartı yandı 500 GB Sata Samsung Model:HD502HI hdd anakartı lazım varmı elinde bozuk bu model hdd olan? satacak olan yada hayrına verebilecek :flowers: yokmu hiç bozuk hddsi olan :'(
  101. E

Bomba patlatıyorum :)

aynı saflığı bende küçükken yapmıştım
  102. E

@ ile Etiketleme Özelliği Eklenmiştir!

topalsolucan cimciklerim sizi rahat durun bakim :D
  103. E

Uyanıklık yaptım Allahım, sen affet beni :)

http://youtu.be/dkAONd6HNAY
  104. E

Firefox 4'ün Fişi Çekildi

lisanslı sürüm değil :)
  105. E

Firefox 4'ün Fişi Çekildi

IDM için sunulan ff5 eklentisinin linkini verirmisin? bulamadım da =)
  106. E

Anakarta Ram Uyumu

Max. 4Gb takabilirsiniz. Siteyi biraz inceleseniz cevap beklemenize gerek kalmayacak ;) http://www.msi.com/product/mb/945P-Neo3.html#?div=Basic
  107. E

+18 Konular ve SDN

sizi site dışından başka kişiler felan paraylamı tutuyor, Sdnin huzurunu bozmak ve kargaşa çıkartmak için?
  108. E

Görme engelliler için bir tık ile destek

Site üzerinden paylaşımı yaparsanız izlenme sayısı artacaktır. Sizde bu küçük bir tık ile olan yardımlarınızı esirgemeyin, paylaşımları yaptığınızda site üzerinden paylaşım yapmasını not düşün ki izlenme sayısı artsın, Facebook üzerinden paylaşılan video yu paylaştığınızda izlenme sayısında bir...
  109. E

Cigara .

kovadan başkası yalan :P
  110. E

FlashGet mi İnternet Download Menager mi ?

IDM ne kadar bant genişliği varsa sömürüyor sitelerde eklentisiz videoları indirmede cabası
  111. E

Facebook , gmail.. şifrelerim ele geçirildi ..

cuk demiş oturmuş :D
  112. E

Google Arama Motorunun Faydalı Özellikleri

aslında bir kaçını farkında olmadan çoğu kişi zaten kullanıyordur toplama ve birim çeviri haricinde :)
  113. E

Türk usulü yeni Google!

http://shiftdelete.net/btk-yeni-internet-yasasini-acikladi-29109.html gerekli açıklama bakın buradada yazılmış
  114. E

Türk usulü yeni Google!

bende bunu ilk duyduğumda çok büyük tepki göstermiştim fakat daha sonra konuyla ilgili yapılan açıklamayı okuyunca pek de telaşlanıcak bir durum yokmuş, paketler içerisinde olan standart paket şuanda kullandığımız gibi olacakmış yani bir sınırlama vs. gelmiyor evinde çocuk vs. olanlar isterlerse...
  115. E

Laptop Şarjınız HİÇ Bitmesin!

İyiydii :))
  116. E

Bu Yarışmada 5 Ürün Veriyoruz!

5 nide ben istiyorum:P notebook soğutucusu haricinde hiç birine ihtiyacım yok bedavayı çokmu seviyoruz ne :lol:
  117. E

Troy'un küçük monitörü

Troyda bizi görecekmi :P
  118. E

Bi bakın ya :)

yeni düşündüğünüz tasarım bir kaç haber sitesinde kullanılıyor onu görünce direk aklıma o haber siteleri geldi onun yerine sağ ve sola oklar koysanız haberler sürekli dönse orada olmazmı her döndüğünde 5 haber değişsin yada sırayla tek tek değişsin
  119. E

Nasıl Bir Sözlenme Teklifi Yapayım

ne alaka cinsiyetini bilmiyorum ama erkek olduğunu ve askerliğini yaptığını varsayıyorum sen askerdeyken terkedildinmi ?
  120. E

Wmware Kablosuz ve Kablolu aynı anda kullanmak

Dostlar notebookumda Win7 kurulu ve wmware desteği ile sanal xp kullanıyorum benim şuna ihtiyacım var notebookdan kablolu bağlanırken aynı anda wmware sanal xp üzerindede kablosuz bağlantımı kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? ikiside aynı anda aktif olacak + monitör olduğu için...
  121. E

Facebook Application Geliştirme

hocam izlemek için verdiğiniz linkler direk video yu indiriyor benim pc demi sorun var acep ?
  122. E

Firefox eklentisi

Dostlar teşekkürler hepinize ama idm var onu kullanıyorum zaten fakat idm mesela bu verdiğim sitede çalışmıyor diğerini deniycem
  123. E

Firefox eklentisi

Mesela buradaki gibi hocam http://www.seyhanmuzik.com/main/main.php?display=music&act=show_product&cid=1&prdct_id=216Dexplmjt
  124. E

Firefox eklentisi

Dostlar ben bir firefox eklentisi arıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim Şarkı satan siteler var orada şarkıyı satın almadan önce kısa bir demo gibi dinliyorsunuz ben o çalan demoyu indirmek istiyorum bunun için bildiğiniz bir eklenti varmı ?
  125. E

Türk Hava Yolları hostes alacak !!

THY nin sitesinde NOT: ERKEK ADAYLARIN BAŞVURULARI KABUL EDİLMEYECEKTİR. Detaylı bilgiye http://www.turkishairlines.com/tr-TR/duyurular/5858/thy-aobayan-kabin-memuru-adaylari-ariyor.aspx ulaşabilirsiniz.
  126. E

Rakı !!

haha güzeldi gerçekten =)
  127. E

Bilişim sektöründe hangi sertfikasyon eğitimi almalıyım?

Dostum buna senin karar vermen lazım Networkemi daha yatkınsın Sistememi hangisini seviyorsan hangisini yapabileceğini düşünüyorsan onu seç sonuçta işini severek yapabilmen lazım ve şuanda piyasada bu sertifikalara sahip olan bir çok kişi var farklı sertifikalarıda bir araştır bence benim maddi...
  128. E

Netten Para Kazanma Hakkında

desene SDN voleyi vuruyo :mrgreen:
  129. E

Gülme krizine sokacak Facebook yorumları!

hepsi gerçekten süper teşekkürler =)
  130. E

Neden her defasında bana bunu yapıyor anlamadım

konu dışı bölümüne konular dışında bir konu açılmış, niye bu kadar büyütüyorsunuz? Madem bu kadar çok forum kültürü vs. biliyorsunuz eğer doğru konu veya doğru yerde olmadığını düşünüyorsanız ilgili kişilere iletin @yarışcı "biz eşini tanımıyoruz ki nasıl yorum yapalım" demişsin birisine bir...
  131. E

Bu Reklam İzlenme Rekorları Kırıyor

ufaklığın tepkiler süper hak etmiş sanki =)
  132. E

Zekalıyım ama amele olacam !!

Herkezin kendi seçimi saygı duymak gerekir.
  133. E

Bilgi İşlem

Ben Özel bir şirkette Bilgi İşlem Depertmanında çalışıyorum Bilgi İşlem Depertmanı Kendi içindede bölümlere ayrılıyor Yazılım, Teknik, Network, Web gibi Ben teknik bölümündeyim tüm donanım sorunlarıyla biz ilgileniyoruz yazıcı, outlook, pc kurulumu, tarayıcılar, El terminalleri gibi Veri girişi...
  134. E

Neden Yerli Otomobil Yapamayız!

Bu soruya en güzel cevabı Devrim Arabalarını izleyerek alabilirsiniz.
  135. E

Facebook'ta Yarışma - (SDN'nin Gücünü Biliyorum!)

Aynen hocam yardım olayı olarak değil bizim bir desteğimiz olarak görüyorum, Resim veya video ya gerek yok çünkü kendi zamanlarımız geliyor ve o sahne canlanıyor gözümüzde eğer yarışma kazanılamazsa göndeririz sana sen gerekeni yapar toplar küçük arkadaşımıza hepimiz adına hediye edersin ;)
  136. E

Konuyu açan arkadaşa kargoyla gönderebiliriz kendisi toplayamazsa bile bir bilgisayarcıya götürüp toplattırabilir
  137. E

Yazdıklarını okuyunca benimde bilgisayarımın olmadığı zamanlar geldimi aklıma hep arkadaşlarıma gittiğimde imrenirdim vs. Ben birde şunu eklemek istiyorum eğer buradan bir ödül kazanılmazsa herkezin elinde mutlaka fazla bilgisayar parçası vardır, birleştirip bu kardeşimize hediye etsek olmazmı...
  138. E

Facebook hesaplarına Ankara'dan giriş yapılıyor

zaten aynı hesabı aynı anda 2 yerde açamıyorsunuz birinden birini kullanıcı adı şifre ekranına atıyor.
  139. E

Facebook 15 Martta Yayın Hayatına Veda Ediyor!

hiç altın yumurtlayan tavuk kesilirmi bu insanlar nasıl böyle saf olabiliyor.
  140. E

85 yaşındaki dedem vede TTnet tarife değişikliği olayı

Dostum biraz bencilce düşünüyorsun sen iyi niyetli olabilirsin fakat herkez sen gibi değil telefonda konuştuğun müşteri hizmetleri yetkilisi nereden bilsin senin kötü bir niyetinin olmadığını durumu anlatıp kendisinin yanında olduğunu kimlik bilgilerine sahip olduğunu söylersen yardımcı olurlar...
  141. E

Win 7 Download Linki

Çok teşekkürler aradığım işte buydu ;) Yorumlarını eksik etmeyen arkadaşlarada tekrardan teşekkürler.
  142. E

Win 7 Download Linki

Evet biliyorum kaynadığını onlar üzerinde crack işlemi için oynama yapılıp yapılmadığından emin olamadığım için sordum zaten =) hmm teşekkürler yok bizimkiler firmaya özel değil notebooklar üzerinde gelen lisanslar.
  143. E

Win 7 Download Linki

Dostum open lisans tam olarak ne oluyor ?
  144. E

Win 7 Download Linki

Arkadaşlar çalıştığım şirkette bolca oem lisanslar var bana 64 bit Win 7 lazım gelen cd ler, Uygulamalar ve driverlar olduğu için kurulumda sorun oluyor Microsoftun sitesinden lisans girerek win7 64 bit indirme gibi bir şansım varmı? Yada crackli olan sürümleri indirsem crack yapmadan orjinal...
  145. E

Korsanda En Çok İndirilen PC Oyunları

tam bu istatistiklerde bir sorun var diyecektimki cod en sondaymış =) sizi gidi siziiii :P
  146. E

Sahibinden vs Gittigidiyor

Kesinlikle Sahibinden.com daha samimi geliyor bana, GG ise paragöz ve dolandırma peşinde gibi ama ilan vereceksem ilk önce Sahibinden.com
  147. E

Microsoft RichCopy ile çok hızlı dosya kopyalama

iş yerinde network de kullanımı nasıl olur acaba pek bir artış olurmu bazen lokasyonlar arası kopyalama gerekiyorda
  148. E

Adrenalinin tavan yaptığı 'Wingsuit' çılgınlığı!

İzlerken bile içim bir acaip oluyor :)
  149. E

Bisikletle Saatte 250 Kilometre Hız

ben bisiklet ile 67 km yi gördümde yanıma yusuflar geldi helal olsun adama =)
  150. E

Bu tarz bir program bilen?

Dostum Bireysel ev kullanıcısıyım Active Directoryi ne yapayım pc yi evde 1 den fazla kişi kullanınca ve şüphelendiğin birşey olunca neden log tutulması gerektiğini anlarsın.
  151. E

Golden keylogger işe yaramadı setup indirir indirmez virüs programı yakaladı :( ---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:28 ---------- Varmı acaba bilen başka ?
  152. E

dostum klavyeden basılan her tuşu bana mail olarak gönderecek yani keyloger gibi diyebiliriz, daha önce bulmuştum fakat ismini hatırlayamıyorum normal setup vs. vardı program gibi kuruluyordu...
  153. E

Arkadaşlar bana pc üzerinde logları mailime gönderecek bir yazılım lazım ama ben kendi pc ime kuracağım virüs programı sorun çıkartmazsa güzel olur yani trojen olarak görmesin pcimde olan bitenleri görmek için, ama sağ alt tarafta ikonuda gözükmesin yada gözüksede açılmasın vs. umarım...
  154. E

Şu iğrenç bmw reklamı

amam SDN para kazansın fakat her açtığımız sayfada bu reklam çıkmasa daha güzel olacak DH full reklam olan bir site olmasına rağmen en azından 3-4 sayfada bir açılıyor onun gibi yapın pari :)
  155. E

Güzel bir resim çalışması

Gerçekten şahaser yaratıyor =)
  156. E

SDN Gothic Afiş Çalışması

güller gitmemiş :D
  157. E

Windows 7 ürün anahtarı istiyorum çalışan ve aktivasyon sorunu olmayan

Sanki küreklenenler alınteri :)
  158. E

Türk Torrentler Neden Başarısız

Tamamen Türkiyedeki ADSLin pahalı olmasından, kotalı olmasından upload ücretsiz ama kim nereye kadar nasıl yükleyecek? örnek arkadaşta olduğu gibi 1mb netle 100k ile download yapacak 25kb ilede upload, ikisini aynı anda yürütemiyeceği için bencil olmak zorunda kalıyor =) bu yüzdende hüsranla...
  159. E

Viber ile iPhone'dan iPhone'a bedava konuşmak!

sırf bunun için iphone alınır işte
  160. E

Türkler Google'da En Çok Neleri Aradı?

markafoni baya bi yükselmiş gibi, imrenerek adamları takip ediyorum çok güzel iş çıkartıyorlar. Birde Kargo ücretinin üzerine kendi kazançlarını eklemeseler çok daha güzel olacak
  161. E

Bu Parfümlerden Hangisi?

Teşekkürler arkadaşlar değerli yorumlarınız için :) hani mevsim için uygunmudur ben millonun kokusuna baktıdma tam hatırlayamıyorum şimdi tavsiyelerinizi alam dedim =) @zorhak Muhabbet süper =)
  162. E

Bu Parfümlerden Hangisi?

Arkadaşlar 2 parfüm arasında kaldım esmerim ve bugday tenliyim baharat kokuları güzel durmakta sizce bu iki parfümden hangisini alayım ? 1 Million Ferah,Baharatlı Bir Kokuya Sahiptir Oyunu Seven,Cesur,Çekici,Baştan Çıkarıcı paco rabanne Hafif Ve Canlandırıcı Bir Parfüm. Baharatlar...
  163. E

Laptopta ki windows 7 hatası

dostum güç seçeneklerine gir orada ekran parlaklığı var onu yükselt düzelecektir
  164. E

5800 xpresmusıc rehber yardım

biri sim de diğeri telde derken foto kartta numara sim de bunumu demek istedin ? birde şöyle dene başka birtane numara ve isim oluştur ona ekle foto eğer yine çıkmıyorsa format at cihaza
  165. E

5800 xpresmusıc rehber yardım

5800 Değil ama başka telefonda yaşamıştım aynı isimden yada numaradan 2 tane olduğunda böyle yapıyordu aynı durum olabilirmi ?
  166. E

Kaza Önleyici Teknoloji Harikası!

kamyonu, minibüsü, taksisi yok bu işin tamamen insanların bilinçsizliği
  167. E

Şikayetvar.com u Unutun.Devlet Bu işe El Attı

Şikayetler yerine ulaşsın yeter görünüm 2. planda kalır
  168. E

AVG Internet Security 2011 (Kampanya 90 gün)

Teşekkürler Kisimin lisansı bitmek üzereydi :)
  169. E

Görev Yöneticisinde İşlemler

Dostlar pc yi bugün kurdum Win7 64 bit Lisanslı sürüm değil daha önce orjinal 64 bit yüklü idi fakat görev yöneticisinde işlemlere baktığımda hiç bu kadar çalışan işlemler yoktu bugün yükledim ve 50 küsür tane çalışan işlem var ve bazılarıda çifter çifter görünüyor bunların nedeni İşletim...
  170. E

RAM'i yaktım!

o yanık kokusu başka birşey olmasın ram kolay kolay yanmaz biosu yakmış olmayasın ?
  171. E

Rocketdock, Objectdock vs. hepsini unutun: Vaio Gate geliyor !

teşekkürler deneyelim bakalım nasılmış ;)
  172. E

Sabit mi Harici mi?

750 ile 1TB arasında fiyat olarak fazla bir fark olmayacğını düşünerek seçimini 1TB olarak yapman senin için karlı oalcaktır. Harici ve Sabit olarak dersen Haricinin sana faydası daha fazla olur bir arkadaşından büyük bir dosya almak için ikinci bir hariciye gerek duymazsın, istediğin yere...
  173. E

Gerçekten para kazanmak isteyen Video lu

evet doğru para yatırmak gerekiyor ben 90$ verdim ve haftalık 20$ civarında geliri oluyor tabi referansda kiraladım ama 2-3 ayda çıkartıyor kendini
  174. E

Black Ops'u nasıl buldunuz ?

Benim sistemde bir sorun var ozaman yakın zamanda bir format şart oldu sanırım
  175. E

Bu Video Nokia N8 İle Çekildi!

bu nasıl bir telefondur mükemmel görüntü
  176. E

Black Ops'u nasıl buldunuz ?

Samsung r522 notebookum var 4gb Ram, 1 Gb ati 4650 Paylaşımsız ekran kartı 64 bit win7 ama oynayamadım kastırdı :(
  177. E

[Kampanya] Taksitle Microsoft Windows 7 Home Premium imkanı

yahu bu Türk Telekomda Herşeyi telefon faturasına yansıtıyor Cep Telefonu, Pc, Modem vs. ve şimdide bu İnşallah iyi bir sistemdir :)
  178. E

Google Para Dağıtıyor!

Kazanıyorlar ve elemanlarına veriyorlar Helal Allah her çalışana böyle patronlar Nasip etsin...
  179. E

Nokia N8 almayı düşünüyor musunuz?

Cıxx edemedim daha :D
  180. E

Nokia N8 almayı düşünüyor musunuz?

Troy hocam bu telefonları inceledikten sonra ne yapıyorsunuz merak ettim vallahi:tongue: :devil2:
  181. E

Aman Sizde Yanmayın

Kredi kartında pek bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü çipli ama bankamatik kartlarında bu oran daha yüksek
  182. E

Aman Sizde Yanmayın

Selam dostlar geçen başımıza gelen bir olayı anlatayım sizde dikkatli olun, Saat 22:00 gibi evde otururken birden annemin telefonuna mesaj geldi hesabınızdan 100 TL çekilmiştir , annemle ne oluyor demeye kalmadan 2. bir mesaj daha hesabınızda 100 TL çekilmiştir diye hemen bankayı aradık ve...
  183. E

videoda gösterdim ben buradan kazandığımı şuanda referans almak için biriktiyorum 1 aydır üyeyim 55$ civarında para kazandım videoda paypala aktarmış olduğum videoyu gösterdim ama onuda geri neobuxa aktardım çünkü referans alıcam yani daha bankadan almadım burası biraz uzun vadeli bir yatırım...
  184. E

tabikide şüphenizi anlıyorum yanlış anlamayın bir an kendimi pazarlamacı gibi hissettimde :) bende şüphe ile yaklaşmıştım ufak ufak başladım yani tercih sizin tabikide ---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:51 ---------- günlük o kadar pc başında olmanıza bile...
  185. E

hocam videoyu izlediyseniz gerçekliğini görebilirsiniz PTC sitesi olarak sıralamada 1 numaradır.
  186. E

Selam arkadaşlar noebux.com reklam tıklayarak para kazanma sitesini belki az çok bileniniz yada hiç bilmeyininiz vardır, ekte görmüş olacağınız video kendi çekmiş olduğum bir videodur olayın ne kadar gerçek, doğru olduğunu gerçekten reklam tıklayak para kazanbildiğinizi görebileceksiniz ben...
  187. E

SDN artık profesyonelleşsin

bende daha önce bu konuyu bir mesajda dile getirmiştim ama aralarda kayboldu sanırım evet videoları izlerken benimde dikkatimi çekiyor sanki kağıttan metin okur gibi sunum tanıtım vs. yapılıyor kimse buraya tanıtım vs. için tiyatrocu, oyuncu eleman alın demiyorki daha iyi olabileceğini söylüyor...
  188. E

iPhone 4, Düşürene Kadar İyi Telefon!

iphonenum yok almayıda düşünmüyorum ama youtube da böyle bir video var almak isteyenler için yada olanlar için belki yararlı olabilir :) http://www.youtube.com/watch?v=aZba_sgnGQw&feature=fvst
  189. E

Bu geline bir alkış..

bende izlemiştim baya güzel söylüyor ama adam direk mala bağlıyor :D:D
  190. E

Kadınlar çalışmalı mı?

Çalışmalı maddi durumun iyiyse erkek bakabiliyorsa eve çalışmasın eğer çalışırsada yönetici olmasın kadın yöneticler çekilmiyor :D:D
  191. E

Dostlar bu oyunları debian da nasıl oynarım acaba

Sanırım bu :) Debian bilgisayarınızda kullanabileceğiniz özgür bir işletim sistemidir. Bir işletim sistemi, bilgisayarınızın çalışır hale gelmesini sağlayan temel uygulamalar ve yardımcı araçlar topluluğundan oluşur. Debian Linux çekirdeğini (işletim sisteminin kalbi) kullanır, işletim...
  192. E

İngilizcesi iyi olan??

hehe tabi ya öyle ama sdn geçince merak ettim işte :)
  193. E

İngilizcesi iyi olan??

Arkadaşlar mailime böyle bir mail geldi gönderen kişi birde Türkçeye çevirip yollamış ama hiç birşey anlamadım yazının içinde SDN geçtiği içinde merak ettim acaba ingilizcesi iyi olan birisi metni Türkçe olarak özet geçebilirmi ? Merhaba, arkadaş benim adım ben birbirimize ve bana sadık...
  194. E

Telefon şakası programı

Sen kendin denedinmi acaba ?
  195. E

Arkadaşlar odadaki interneti bir verici ile güçlendirmek istiyorum

ufak bir konfigirasyonu haricinde zor birşeyi yok kabloyu modemine bağlayıp kullanmaya başlayabilirsin yani rahatlıkla yaparsın ;)
  196. E

Eksik yönlerinizi avantaja çevirin

süpermiş gerçekten :) sonunu okuyunca bir acaip oldum
  197. E

Ergani'de Petrol Bulundu

O taraflarda petrol çok zaten biz sadece çıkartıp işleyemiyoruz
  198. E

Nokia 5800i Almak İstiyorum Lakin.... ?

Bildiğin çin mali 5800ın kopyası parana yazık etme biraz daha kas orjinalini al
  199. E

'Seksi Piliçler' Aralık'ta İstanbul'da

ee orada çalışacak o güzel mini şortlu kızları nereden bulacaklar :)
  200. E

Spartacus : Blood and Sand

umarım iyileşir ve 2. sezon çekilir izlenesi bir dizi
  201. E

Chdbits Davetiyesi

Teşekkürler ona dikkat etmemişim ;)
  202. E

Notebook soğutucu tavsiye

Hocam benim pc çok fazla ısınmıyor ben genelde oyun oynarken kullanıyorum ve fark yapıyor en azından hava akışını daha iyi sağlıyor
  203. E

Chdbits Davetiyesi

Download linkleri Rapid yada hotfile ise alabilirim
  204. E

Notebook soğutucu tavsiye

Bende bak bu üründen var vakum görevi görür stand olarak kullanmayacaksan bunu satayım sana =) fan çıkışına tak emsin tüm havayı 2 tane almıştım sıfır kutusunda ürün, notebookunun fan delikleri altındamı yanındamı önemli olan o eğer benim samsung notebook gibi yan taraftaysa bu gösterdiğin...
  205. E

Sivrisineklerin Yararı Nedir?

Geçen akşam 2 tanesi beni ısırdı köşede kıstırdım ama kıyamadım öldürmeye çünkü onlar benim kanımı taşıyordu :dil::dil: Bizim için bir yararı olmayabilir ama doğa kanunu olarak başka hayvanlara yararı mutlaka vardır
  206. E

Mafia II PC İnceleme

GTA serisinin biraz kopyası gibi olmuş sanki
  207. E

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Buda ben :)
  208. E

Halk Otobüslerinde Ücretsiz İnternet

Güzel bir reklam stratejisi :)
  209. E

Yok Artık Iphone !!

daha önce bende izlemiştim ama 3 telefon ile yapıyorlardı 3 telefonun üst tarafını birleştirip yani üçgen şeklini alıp ortaya koydukları mısır patlıyordu bende denedim 3 telefon ile ama olmadı :D Video : telefon mısır patlatma - Vidivodo bunun gibi birşeyi işte
  210. E

Win7 Java Sorunu

Arkadaşlar kullanmakta olduğum samsung notebookumda win7 64 bit işletim sistemi yüklü, java ile ilgili bir sorun yaşamaktayım jdownloader programını biliyorsanız onu açtığımda kum saati çıkıyor ama açılan bir şey yok denetim masasından java ikonuna tıklıyorum ondada aynı şekilde buradan kontrol...
  211. E

Vetsel'den Dokunmatik Şov

ekranın hizalaması yapılmamış olabilir baya bir tutarsız çalışma söz konusu diğerleri için birşey diyemiyorm =)
  212. E

Mustafa Abi

ben hiç bişe anlamadım yaa sen kimsin mustafa abi kim ? yanlış anlama artizlik manasında sormuyorum cidden anlamadım :) herkez süper felan filan demiş yarılmış acaba benim espiri anlayaşımdamı sorun var :)
  213. E

Ruslar Reklam İşini Abarttı

Fazla sıcak bunların bünyeye zararlı ozaman:lol:
  214. E

Türkler'in En çok Söylediği Yalanlar

TR nin şu 70 milyon nüfusu hiç değişmiyor nedense :)
  215. E

Az Kaldı Dünya İnterneti Çöküyordu!

eyvahh eyvahh facee nasıl girerdik yoksa :P
  216. E

Nokia Symbian Telefonlarını Hızlandırın ( Denenmiş Cihazlar N73, 5800, E71, N97 )

saçma ama sanırım ufakda bir hızlanma oluyor :S
  217. E

Kampanya AVG Antivirüs 9

Teşekkür ederim bende bugün crackli program arıyordum :) çok saol
  218. E

Fatih Kapıları Kitle, Müziğin Sesini Aç!

hemide sabaha kadar ohhh miss :D
  219. E

Son Moda Bunlar

çiçekleri sulamak lazım tabi :)
  220. E

Bomba bir itiraf :)

biraz abartı gibi eğer gerçekse ibretlik bir oaly :)
  221. E

Hayatın Içinden 3

sırf bonus vermek için login oldum çok güzeller teşekkürler ;)
  222. E

Buluşmaya Son 1.5 Saat !!

aldığım içeçekleri içmek için sabırsızlanıyorum istanbul 1.15 dk var :(
  223. E

Halı Sahada Ödetmesine Maç Kumar Mı?

hocanın canı sıkılmış galiba
  224. E

Apaçinin Nereden Çıkacağı Belli Olmaz !

bu apaçiler artık baymaya başladı ya
  225. E

Bu Kıza çok Dikkatli Bakın

Eşşek gözlü :)
  226. E

Gelde Gülme

haha güzeller merci
  227. E

Annen Bir Melekti !!

hepsi güzel 2-3 bitirdi :)
  228. E

Bu Parkta Oturamazsınız. Paranız Varsa O Başka...

kim böyle birşeye oturmayı tercih ederki ya :S
  229. E

Prison Break, Oceans Eleven, 21blackjack Gibi Filmler

repo man ve tanrının kitabı sonunda hadi oradan dedirtecek güzel filmlerdir sonunda hadi oradan deyip apışıp kaldığım filmleri çok seviyorum varmı tavsiyeniz bende alayım =)
  230. E

İki Üç Çıkak Mıkak :)

hahaha eleman süper :)
  231. E

Şanssız Fotoğrafçı

fena lensler vardı makinada dışarıdan tutan kişi ilk önce makineyi çıkarttı sudan :D
  232. E

Hangi İş Tipine Uygunsunuz

daha önce çözmüştüm ama yanlış hatırlamıyorsam bir kısmını gösteriyor, sanırım tamamını öğrenmek için belirli bir ödeme yapmanız isteniyor
  233. E

Bu Ulkeden Nefret Ediyorum.!

hahaha hocam süpersin :mrgreen::4:
  234. E

Tavukları Yumurtadan Kesen Müthiş Performans

birde triplere girip hareket yapıyorlar ya öldürüyor beni yumurtaya can veren rabbimmm gör bunları :)
  235. E

Hangi Sözlükleri Takip Ediyorsunuz?

Relax kardeş takılıyorum sadece :closedeyes:
  236. E

Hangi Sözlükleri Takip Ediyorsunuz?

Reklam kokan hareketler :P
  237. E

Çinde Okul Servisi :)

bu dahada fena video eklemeyi beceremedim linki veriyorum :lol: http://www.izlesene.com/video/komik_videolar-cinde-metro-ya-talep-fazla/1179535
  238. E

Sen Neymişsin Be Apple?

Bence o kadar verilen paraya yazık tamam güzeldir vs. ama kaç kişi aldığı o telefonun özelliklerini kullanıyor? TR de fiyatı en az 2000 TL olacak tabi paranız çoksa diyecek birşey yok =)
  239. E

SDN Tavla Turnuvası

benim rakibimde yok piyasada :hammer::hammer:
  240. E

Kaleciler Buraya!

o top nasıl falso alıyor öyle hile var bu işte :D
  241. E

SDN Tavla Turnuvası

Ben mesaj attım ama hala dönmedi arkadaş @Musad arkadaş hadi ama
  242. E

Ayrılık Krizlerini Atlatmanın Yolları!

Ben yandım onlar yanmasın diyorsun yani :P
  243. E

Ayrılık Krizlerini Atlatmanın Yolları!

@hüzün_lü böyle ayrılık kavga gibi şeylerle ilgili konular açıyorsun hayırdır :D araştırma mı yapıyorsun :)
  244. E

İlişkilerde Yaşanan Kavga Nedenleri

Valla inan bilmiyorum onun fikrini neden almamışım normalde öyle kavgacı birisi değilimdir herşeyi o başlattı tabi benimde sigortalar attı en büyük sebebimdir zaten bu konu :D saykoydu ya :P
  245. E

iPhone İçin Kamp Kuran Adam

Reklam için appelin bir stratejisi olabilir
  246. E

İlişkilerde Yaşanan Kavga Nedenleri

bu kişiden kişiye değişiyor ben eski sevgilim ile ben pilav yapıyorum o salata pirinçleri neden sıcak suda bekletiyorum onun fikrini neden almadım diye baya bir şiddetli kavga etmiştik :D
  247. E

SDN Tavla Turnuvası

Ödül olarak sol taraftaki bilgilerde bir tavla üstünde kupa işareti gibi birşey nasıl olur ?
  248. E

SDN Tavla Turnuvası

benide yazın ödül ne ? :D
  249. E

İnci sözlük

Eskiden kaliteli espiriler olan güzel eğlenceli saldırılar yapan bir oluşumdu şimdi ise çoluk çocuğun toplandığı mekan oldu eski tadı yok
  250. E

Dev Lego Robot Satranç

30.000$ çok daha güzel şeyler yapılabilirdi
  251. E

Sansür

Zaten sigaranın dumanını görüyorsun onun sigara olduğunu küçük çocuk bile anlıyor, Silah içinde gereksiz bir uygulama ozaman tv lerde öpüşme sahnelerinede sansür uygulansın
  252. E

Dünya Kupasını çanaktan izleyeceklere şok

tv üstü anten war yedekte sorun yok :D
  253. E

Sapık Köpek İş başında !

bunlar kısırlaştırılsa bile yine böyle dönemli oluyormu ?
  254. E

Rapid Queuer

zaten böyle bir program var ki Jdownloader hatta makroları ayarlayıp modeminizi otomatik kapatıp açıyor 15dk bekleme süresi 1-2 dakikaya iniyor ve rapid haricinde bir çok dosya barındırıcı sitelerde mevcut ;)
  255. E

Taşınabilir bellek kol düğmeleri

işin cılkı çıkıyor gelecek zamanda, vucüdumuzun bir yerlerine monte edilip parmaklarımızı bir yerlere sokup verileri okutmazsak iyidir. :P
  256. E

Hatırım için giyin

güzelmiş teşekkürler.
  257. E

Foxconn Türkiye'de Fabrika Kuruyor!

Valla şukuyu hakettin sen :lol::lol:
  258. E

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

:lol::lol::lol:
  259. E

8 MB Kopma yaşayanlar(çözüm)

Arkadaşlar özel bir telekominikasyon firmasında çalışan olarak size açıklıyayım resimde gördüğünüz bir kullanıcının hat değeridir, sizin hattınız 8mbti kaldırmıyorsa bu hız düşürme işlemini yaparlar buda sizin şikayetinizle kontro edilerek yapılır, yeni boş port olursada siz talep ederseniz...
  260. E

Vakit Geçirmeniz İçin En İyi 10 Site

birkaçı ingilizce diğer bir kaçıda çok bilinen bir site keşke farklı birşey olsaydı
  261. E

Parmak izi Okuyucu Güvenilirmi

Arkadaşta casper notebook vardı format attık parmak okuyucu gitti ama :S
  262. E

Sevgilisi olan eski öğrenciye fotoğraflı şantaj

Eşşeke altın semer vursan eşşek yine eşşektir
  263. E

SDN Muhabbet Kafe

Buz gibi bir ice tea süper gidiyo :D
  264. E

Microsoft SideWinder X4 Video İnceleme

Klavye güzelmiş makro tuşları ise baya bir iş görür gibi Ek olarak Emre Bey yanlış anlamayın ama kağıttan metin okur gibi anlatım yapıyorsunuz ve çok hızlı anlatıyorsunuz. :)
  265. E

Dosya paylaşımı..

İşletim sistemleri aynımı xp ile win7 de görememe gibi bir sorun oluyoru yetki izin parola vs. belirleme gerekiyor
  266. E

Erkeklere özel:)

Bayanların ayaklarıda kokar tabi ama genelde hep açık ayakkabı giyildiği erkeklerin ki kadar terlemez ve kokmaz ama kışın nasıldır durum bilmiyorum :D
  267. E

Klavyenizi Işıklandırın - ViDEO

kullanılabilir fakat görünüm estetiği açısından kötü olmuş bunlar yerine küçük usb den aydınlatıcılar daha şık olur
  268. E

Chatroulette

gösterilen cinsel organ dışında gayet güzel bir site çok iyi düşünülmüş eğlenmesini biliyorsan o siteden zevk alabilirsin
  269. E

Ülke Olarak İnterneti Bilinçsiz Kullanıyoruz!!

Kaçç kişi gazete alıp okuyor önce onu araştırmak lazım :mellow:
  270. E

1 Milyon $'lık Ekran Kartı

Reklam kokan hareketler bunlar madem o kadar yiyordu neden geri çekmişler teklifi
  271. E

Güzel kadın, erkek sağlığını bozuyor

Güzel kadın kaprisli olur masraflı olur o güzellik için makyaj malzemesi kıyafet vs. lazım ee onlar içinde para lazım buda erkeği ister istemez erkeğin sağlını bozar :D
  272. E

Korsan İndiriyorum Çünkü...!

2 gün önce 43GB blue ray film indirdim şimdi bunu almak için maliyeti hesaplayalım blueray oynatıcı 250-350 TL civarında blue ray film 40-50 TL civarlarında, internetten indirmek ise paha biçilmez ücretsiz :D
  273. E

En Kapsamlı Dijital Müzik Hizmeti

acaba Telekom bundan gerçekten kazanıyormu yada bu hizmeti para verip te kullanan varmı merak ediyorum :)
  274. E

Bir Arkadaş Bu Kimseye Arabayı Park Etmesini Öğretebilir mi?

Araba büyük bir ihtimal otomatik vitestir geri geri gitmesi zor diye düşünüyorum, ki geri geri gelse o duvarı yıkacak bir hızı alamaz yada duvar çok incedir bayan şoföründe şahaseri olabilir :clap:
  275. E

Ucusmelegiaraniyor.com

uçuş varrr :D
  276. E

Bir Arkadaş Bu Kimseye Arabayı Park Etmesini Öğretebilir mi?

arabanın olduğu yer otoparkmı acaba duvarda çok inceymiş :D
  277. E

Nokia 5800 de Mynette Okey, Tavla vs. nasıl oynarım?

skyfire ile dene ama takılmalar vs. olur çok verim alamazsın hem internet hem oyun aynı anda çok kasar
  278. E

Win7 Home premium 64bit orijinal dvd???

Eğer notebookunuz yeniyse ve notebook ile beraber geldiyse notebookun cd lerinin içerisinde kurulum cd olması gerekir kontrol ettinizmi acaba ?
  279. E

Markafoni Davetiye

Benim gönderdiğim linkten üye olan kullanıcılar ilk alışverişinde 10 TL hediye çeki verecek
  280. E

Markafoni Davetiye

Arkadaşlar benim üyeliğim var isteyen arakdaşlar linke tıklayarak üye olabilirler gerçekten güzel indirimler oluyor ama bu ürünler 5dk bile sürmeden bitebiliyor http://www.markafoni.com/i/umit_arabaci_1/ Sitesinden Tanıtımını Ekliyorum Bilmeyen arkadaşlar için bilgi olur Türkiye’nin...
  281. E

Kutsal Damacana 2 İtmen! - Fragman

pardon ozaman :)
  282. E

Kutsal Damacana 2 İtmen! - Fragman

Film çıktı gösterimden bile kalktı neredeyyse :)
  283. E

Bu Ne Hız Hemde TTnet :)

yok hocam bu tamamen sistemle ilgili birşey yani bireysel olarak hizmet verdiğin zaman bir çağrı merkezi kurman lazım ve bunun yanında bir çok şey patronların bileceği iş yani :D ama uydu neti evde kullanmak biraz maliyetlidir :)
  284. E

bak orada TeknoSAT uydu internet servisi, altyapı problemleri nedeni ile ADSL, kablo internet gibi servislerin sağlanamadığı bölgelerde ikamet eden ev kullanıcılarına; kesintisiz, güvenilir, düşük maliyetli ve hızlı internet hizmeti imkanı sunuyor ve böylece dünya ile bağlantılarının...
  285. E

yok yaw karasal internet :D ama bahçede kocaman kocaman çanaklar var uydu hizmetide var yani :D
  286. E

hocam bu çalıştığım firmanın bireysel olarak hizmeti yok firmalara hizmet veriyor sadece
  287. E

yaziyo orda Teknotel :D ISP burası bu sadece benim kullandığım pc den yaptığım test düşük bile yani :)
  288. E

Üç bin yılda bir defa açan çiçek

boyu bir kaç milimetre olan çiçeği tabi 3 bin yılda görürler :D saçma bence
  289. E

Oğluma mektup...

EMin ol biliyorum bir baba çocuğunun sadece küçükken değil her zaman yanında olur
  290. E

:dirol::dirol::dirol:
  291. E

İnternet ışığı yanıp sönüyor ? [ÇÖZÜLDÜ]

Yanıp sönmesi normal Adsl ışığın yanıp yanıp sönerse hattın link almıyordur internete bağlanamazsın sabit kalması lazım, internet ışığınında yanıp sönmesi veri transferi oluyormuş gibi düşünebilirsin ;) herşey yolunda yani şimdi git bir bardak su iç Rahatla Relax :D
  292. E

Bu ilana dikkat !!

Yuh yaa bu kadar olur yani klasik bir laf söylemek istiyorum;, Biz Türküz normaldir hahaha :D
  293. E

Firefox Linke Tıkladığımda Etrafında Çizgiler Çıkıyor

Kardeşinin kullandığı şeyleri sen kullanmıyormusun :tt2:
  294. E

Oğluma mektup...

Keşke benim babam da bunları bana yapmış olsaydı...
  295. E

Kızlarla Oyun Oynamanın Bedeli 1.65$

Bu makaleyi okuyunca niyeyse Gamer filmi aklıma geldi sanırım film gerçek olacak :)
  296. E

Zekasına Güvenenler Oynasın

zekama güveniyorum ama sayfa kendine güvenmiyor sanırım açılmıyor :D
  297. E

Dünyanın En Zor Oyunu

6.bölüme felan akdar geldim dayanamaım artık sürekli dönen şeylerden başım dönmeye başladı
  298. E

İnternet evimize kadar nasıl geliyor ? !!

3 yıla yakın bu sektörün içerisindeyim bu şekilde resimleri hiç görmemiştim teşekkürler :)