Arama sonuçlarınız

1. H

4500 TL'ye kadar laptop önerisi

4500 TL'ye kadar gaming laptop arıyorum. Ekran kartı olarak 1050 Ti ve SSD olması benim için önemli. Sürekli olarak seyahat ettiğim için dayanıklı bir model olması da bir o kadar önemli. Teşekkürler.
  2. H

TTNet Fiber Tarifeleri

Merhaba, Fiberin Kralı Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > TTNET Bu linkte bulunan; FİBERNET Limitsiz 35 mbps'e kadar 100 gb akn tarifesi ile TTNET FİBERNET Limitsiz 35 Mbps'e kadar 100 gb tarifesi arasındaki fark nedir? Bir de TTNet hangi modemden veriyor? Hangisini seçmeliyim...
  3. H

Az kullanılmış PS3 500 GB Superslim + 1 kol + hdmi kablo

Selamlar, PS3'ü Şubat 2013'te Gold Bilgisayar'dan satın aldım. Konsolu satın aldıktan sonra 6 ay kullandım daha sonrasında ise kullanmadım. Ürün oldukça temizdir. Gold Bilgisayar'dan garantisi vardır, Şubat 2015'te garantisi son bulacaktır. Ürün kutusunda geldiği gibi 1 hdmi kablo 1 adet de...
  4. H

Superonline yurtdışı yüksek ping problemi

Merhaba, Son günlerde online oyunlarda yüksek ping sorunu yaşayanlar var mı? Dün başladı gece düzeldi ve 2 saat önce yine başladı. Pingtest.net sonucu:
  5. H

Lenovo z500 hdd sorunsalı

Merhaba, HDTune Pro ile harddiski tarattım 6-7 tane bad sector gösterdi. Chkdsk ile denedim harddiskte sorun yok dedi. Şu ana kadar bsod falan yaşamadım fakat bilgisayarı uyku moduna alıp tekrar açınca kasılmalar meydana geliyor. İnternette araştırdığım kadarıyla parça değişimi...
  6. H

DNS Leak sorunu

Merhaba, vpn olarak Private Access Internet kullanmaktayım. http://www.dnsleaktest.com adresinden dns leak testi yaptığımda gerçek dns kayıtlarıma ulaşabildiğini gördüm. VPN'in ayarlarında "dns leak protection" var fakat bunu açtığımda internet bağlantım kesiliyor. Aynı şekilde dns...
  7. H

CyanogenMod Installer Google Play Store’dan Kaldırıldı

Geçtiğimiz Çarşamba CyanogenMod ekibi tek tıkla CyanogenMod kurulumu yapan CyanogenMod Installer’ı duyurmuştu. Ancak uygulamanın Google Play’deki ömrü çok uzun olmadı. Google’ın isteği üzerine uygulama Google Play Store’dan kaldırıldı. Google’a göre uygulama oldukça zararsız fakat Google Play...
  8. H

Grand Theft Auto San Andreas Mobile Aralık Ayında Çıkıyor!

GTA V’den önce Los Santos’u kullanan PS2 ve PC efsanesi Grand Theft Auto San Andreas Mobile versiyon olarak iOS, Android, Amazon Kindle ve Windows Mobile platformlarına Aralık ayında geliyor. Grand Theft Auto: San Andreas yepyeni bir kontrol sistemi vaat ediyor. Ekrandaki ikonlar sadece...
  9. H

Nexus 5 mı iPhone 5s mi?

Merhaba, Başlıkta belirttiğim iki telefon arasında kaldım. Benim için önemli olan yazılım stabilitesi, telefonun yazılım desteğinin hızlı olması ve en önemlisi fiziksel olarak dayanıklı olması. Nexus 5 dışındaki Android telefonlarla ilgilenmiyorum, lütfen başka Android telefon önermeyin...
  10. H

Nokia Lumia 925 - Sony Xperia Z

Merhaba, Başlıkta belirttiğim iki telefon arasında kaldım. Benim için önemli olan yazılım stabilitesi, telefonun yazılım desteğinin hızlı olması ve en önemlisi fiziksel olarak dayanıklı olması. WP 8'in uygulama konusunda Android kadar zengin olmadığını biliyorum. Fakat kullandığım uygulamalar...
  11. H

Halkbank yurtdışına kart gönderimi

Merhaba, Halkbank banka kartımı kaybettim ve bütün param halkbank hesabımda. (burs vesaire oraya yatırılıyor) Bildiğim kadarıyla Halkbank yurtdışına kart göndermiyor. Peki biri benim yerime şubeden kartımı teslim alabilir mi? Bu mümkün mü?
  12. H

İki laptop arasında kaldım

İlki http://www.gold.com.tr/U213094/Lenovo-Z580-59-352524-Freedos-Notebook İkincisi http://www.gold.com.tr/U215047/Lenovo-Z580-59347084-Notebook sizce bunlardan hangisini almalıyım? veya sizin bir öneriniz var mı?
  13. H

HTC Sensation XE Ekran Koruyucu Önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi Sensation XE'ye ekran koruyucu önerilerinizi alabilir miyim? Şu haliyle çok parmak izi kalıyor ekranda.
  14. H

Opera yer imleri çubuğu hakkında bir soru

Yer imleri çubuğu Chrome'daki gibi çalışmaz mı acaba? Yani bu kısmın böyle olmasını istiyorum, sağ tıklandığında yeni sekmede aç kısmı olsa bile yeterli.
  15. H

Androidli telefon tavsiyesi

Merhaba, Galaxy Gio'nun yavaşlığı yüzünden değiştirmek istiyorum ve sağlam bir şey almak istiyorum. Gio kullanırken rom işleriyle baya haşır neşir oldum. Acaba s3 ile nexus 4 arasındaki farklar nedir? Hangisi daha iyidir?
  16. H

Ttnet'ten uydunete geçiş ve taahhüt

Bu adil kullanım saçmalığından sonra Uydunet'e geçmeye karar verdim fakat interneti eylül 2011'de bağlatmıştım ve dolayısıyla taahhüt süresi henüz dolmadı. Taahhüt ücretini Uydunet halleder mi Superonline'ın yaptığı gibi?
  17. H

Arch Linux Kde kurulumunda problem

kde kurulumu yaparen böyle bir hata alıyorum. neden olabilir acaba? kurulumda verdiğim komut: pacman -S kde kde-l10n-tr kurulumu virtualbox'ta yapıyorum.
  18. H

Mac os'da setup hazırlamak?

Merhaba, mac os'da nasıl setup hazırlayabilirim acaba bilgisi olan var mı?
  19. H

Javascript ile metin seçmeyi engellemek

<script type="text/javascript"> //sayfada yazı seçmeyi engelleme var omitformtags=["input", "textarea", "select"] omitformtags=omitformtags.join("|") function disableselect(e){ if (omitformtags.indexOf(e.target.tagName.toLowerCase())==-1) return false } function reEnable(){ return...
  20. H

Robots.txt hakkında bir soru

Merhaba, vbulletin 4 + vbseo kullanmaktayım. robots.txt dosyam aşağıdaki gibi. Disallow: /forum/paneladmin/ Disallow: /forum/clientscript/ Disallow: /forum/cpstyles/ Disallow: /forum/customavatars/ Disallow: /forum/customprofilepics/ Disallow: /forum/images/ Disallow: /forum/panelmod/...
  21. H

TTnet'in verdiği modemi değiştirmek?

Merhaba, eylül ayında internet bağlattırdım. Artı olarak modemi de ttnetten aldım. Bana hiçbir şekilde marke opsiyonu sunulmadı, ben de üstelemedim açıkçası. Zyxel P-660W-T1 v3 modem verdiler. Bu modemden hiç memnun değilim. Online oyunlarda çok sıkıntı yaratıyor. En basitinden haxball kadar...
  22. H

Alıntı yapıldığında gelen bildirim hakkında

Acaba hangi eklenti bu? Paylaşabilir misiniz? ya da varsa vbulletin.org linki?
  23. H

Facebook gizlilik ayarları hakkında bir soru

Şu gizlilik ayarlarını tam olarak yapamadım sanırım. Profilime ziyaretçi olarak bakınca duvarımdaki bir takım aktiviteler gözüküyor. örnek vermem gerekirse resimdeki gibi oluyor. birinin duvarına yazdığım ve bir ankete verdiğim cevaplar.
  24. H

Kablosuz ağ hakkında bir soru

Kablosuz ağ üzerinde bir ip'nin benim bilgisayarıma girmesini nasıl engellerim acaba? Mesela kablosuz ağ üzerinde başka biri ufak bir yazılım yardımıyla msn konuşmalarımı görebiliyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?
  25. H

Fortigate 80C hakkında bir soru

Fortigate 80C'de kendi bilgisayarımı güvenilir kategorisine nasıl sokabilirim? Yani filtre bana çalışmayacak şekilde nasıl ayarlarım?
  26. H

En fazla 600 TLye android işletim sistemli bir telefon önerisi?

En fazla 600 tlye android işletim sistemli bir telefon arıyorum.
  27. H

Laptopun altındaki ürün anahtarıyla format atmak?

Laptopun altındaki ürün anahtarıyla format atsam bir sorun olur mu? Ayrıca Everest'teki ürün anahtarı ile laptopun altında bulunan ürün anahtarı farklı. Everestteki ürün anahtarını kullanarak format atılabilir mi? Lisans devam eder mi?
  28. H

Apache yerine nginx kurmak?

Serverımda Apache v2.2.17 (cgi-fcgi) var şu an. Nginx için kurulum dökümanları falan buldum. Baya performanslı olduğunu duydum. Sorum ise nginxi kurmak için apacheyi nasıl kaldıracağım? Bu işlerden çok anlamam ama döküman okumayı severim, kurcalarım.
  29. H

Kızılaydan Atakuleye otobüs seferleri?

Bahsettiğim güzergahlarda hangi numaralı otobüsler çalışıyor? Nerelerden kalkıyor bunlar? Sevgili ankaralılardan cevap bekliyorum:rolleyes:
  30. H

PACKARD BELL TJ75 kullanan var mı?

Laptop alacağım, http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-tj75-jo-272tk-tj75-core-i5-450m-2.40ghz-6-gb-ddr3-640gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd5650-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48768 bu modeli beğendim. Kullanan var mı acaba aranızda?
  31. H

Ekonometri nedir ne değildir?

Ek yerleştirmelerde ekonometri bölümünü yazmayı düşünüyorum. SDN'de bu bölümü okuyanlar var mı acaba?
  32. H

Medal of honor açık betası 4 Ekim'de başlıyor

EA'in yaptığı açıklamaya göre Medal of Honor'un açık betası yarın başlayacak ve üç gün boyunca devam edecek. Beta versiyonunda 2 farklı harita ve 2 farklı modunu multiplayer olarak deneme şansınız olacak. Ayrıca oyun 15 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak. Betaya katılacak...
  33. H

Gül: Türkiye'de internet sansürü yok

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ABD'nin Columbia Üniversitesi'nde konuştu. Türkiye'de internet sansürü olmadığını belirten Gül, bazı internet sitelerine erişememe konusunun vergi kanunlarının yetersizliğinden kaynaklandığını söyledi. Cumhurbaşkanı Gül, Türkiye'nin, İngilizce konuşulan...
  34. H

Sonisphere iptal edilsinmişmiş

http://www.habervaktim.com/haber/127830/sehitlerin_anisi_icindurdurun_bu_rezaleti.html haber kaynağı şurası oluyor. Şehitler içinmiş. Bari şehitleri bahane etmeyin ulan! Zamanında bunu diyen bunu da demiş: (bkz: laik ateist agnostik aczmendi müsveddeleri) Böyle insanlarla aynı oksijeni...
  35. H

Symantec'ten DNS Servisi

Bugüne kadar güvenlik yazılımlarıyla tanıdığımız Symantec(Norton olarakta bilinir) DNS işine al atmış. DNS adresleri ise şu şekilde: 198.153.192.1 198.153.194.1 Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.nortondns.com/
  36. H

Need for Speed: World'ün beta testlerine katılmak ister misiniz

EA Games'in yeni projesi olan Need For Speed World, yani online bir Need for Speed'in beta testleri açılmış bulunmakta. Öncelikle bu adresten beta keyimizi alıyoruz. Daha sonra bir adet EA Account oluşturuyoruz. EA Account oluşturduktan sonra ilk adresten aldığımız beta şifresini isteyecek...
  37. H

YGS Sonuçlarında Torpil Mi Var?

Facebook'ta rastladım bende bu resime Montaj bu! diyenler http://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=963 bu adresten bakabilirler. Elemanın TC Kimlik Numarası: 50953030678
  38. H

Kim demiş Virtualbox'ta Arch Linux kurulmaz diye?

Bal gibi kurulur :dirol:
  39. H

NETLimitsiz Tarife Hakkında?

Merhabalar, TTNET'in 1Mbit sınırsız tarifesini kullanmaktayım. Arkadaşlarımın birçoğu 8mbit netlimitsiz tarifesini kullanmakta ve arada 4 tl fark var. Bende geçsem mi diye düşünüyorum. Bu tarifeyi kullanan var mı aramızda? Nedir ne değildir? Artıları eksileri nelerdir?
  40. H

Scorpions'tan yeni albüm Sting in The Tail

Alman heavy metal grubu Scorpions, yeni stüdyo albümlerinin adını "Sting In The Tail" olarak duyurdu. Kaydın bu ay içinde yayınlanması bekleniyor. Bunun dışında grup 2010'da başta Güney Amerika olmak üzre daha önce performanslarını gerçekleştirmedikleri yerleri ziyaret ederek uzun süreli bir...
  41. H

Comodo'dan Tarayıcı [Chromium Tabanlı]

Bugüne kadar güvenlik yazılımlarıyla tanıdığımız Comodo bu kez bir internet tarayıcısıyla karşımıza çıkıyor. Açık kaynak kodlu (Chromium tabanlı olduğunu belirtmiştik) olan tarayıcı görünüm olarak Chrome'a bir hayli benziyor. Daha fazla bilgi ve indirmek için...
  42. H

Windows Update 8024402C Hatası

2-3 gündür hiçbir şekilde güncelleme yapamıyorum. Güncelleştirmeleri denetle dediğimde 8024402C hata kodu geliyor. Google'da bi hayli araştırdım fakat önerilen çözümler hiçbişeye yaramadı. Bu sorunla karşılaşanlar var mı?
  43. H

Flashget 3.3.1092

FlashGet3.3 supports HTTP,FTP,BT and eMule protocols. The new P4S technique chould highly accelerate the downloading process. IE6,IE7,IE8 and Firefox are supported. For more features,download now! Flashget 3.3 İndir
  44. H

Müzik Arşiviniz

Herkes müzik klasöründen bir resim koysun bakalım kimde neler var :drool: İlk ben başlayayım :devil:
  45. H

Arch Linux

Arch Linux, sadeliği ve zerafeti kendine hedef edinmiş bir GNU / Linux dağıtımıdır. Ekibinin tasarım yaklaşımı sadelik, şıklık, kod doğruluğu ve minimalizm üzerinedir. Kurulum Arch Linux Türkiye gönüllüleri, Arch Linux'u ilk defa kuracaklar için bir kurulum rehberi hazırlamıştır. Bu belgeye...
  46. H

Evilmalware 0.6 Beta [Linux Virüsü, Kurulum]

Charlie Harvey evilmalware 0.6 (beta) Copyright 2000, 2001, 2003, 2005 E\/17 |-|4><0|2z Software Foundation, Inc. Temel Kurulum =============== 1. Bu virüsü derlemeye başlamadan önce, doğru glibc kütüphanesi versiyonun yüklü olduğundan ve güvenlik duvarı ayarlarınızın "herşeye...
  47. H

FreeBSD 8.0

Serverlerin, masaüstü bilgisayarın ve gömülü aygıtların gözde işletim sistemi FreeBSD'nin resmi 8.0 sürümü yayımlandı. FreeBSD Proje ekibi; 2.26.3 GNOME ve 4.3.1 KDE masaüstü ortamlarına sahip FreeBSD 8.0'ı duyurmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. FreeBSD 8.0'da neler yeni? FreeBSD 8.0...
  48. H

KDE 4.3.3 Duyuruldu

KDE 4.3 serisine ait aylık hata düzeltmelerini içeren ve çeviri paketlerinin güncellendiği yeni sürüm KDE Topluluğu tarafından duyuruldu. Bundan sonraki ana sürüm 4.4 ün, 9 Şubat 2010 da yayımlanması planlanıyor. Sürüm takvimine göre 1 Aralık'ta ilk beta sürümü yayımlanacak. Değişiklik...
  49. H

FM 2010 Türkçe ÇIKTI!

FM 2010 Türkçe v1 Football Manager 2010'un çıkmasının ardından 5 gün sonra Türkçe FM 2010 keyfini sizlere yaşatmanın hazzı ve mutluluğu içersindeyiz. Yama Hakkında Football Manager 2009 için hazırladığımız çalışmanın tüm versiyonları 490.000 kez indirilmişti. Türkçe FM, Football...
  50. H

Mandriva 2010.0 Yayınlandı!

Popüler Linux dağıtımlarından Mandriva, 2010.0 adlı sürümü yayınlandı. Henüz resmi sitesinde duyurulmayan yeni sürümü, Mandriva'nın ftp deposundan indirebilirsiniz. Mandriva 2010.0 Free DVD i586 Mandriva 2010.0 Free DVD i86_64 Mandriva 2010.0 Dual Arch Mandriva One 2010.0...
  51. H

AV-Comparatives Malware Removal Test [22 Ekim 2009]

Av-Comparatives tarafından antivirüs yazılımlarının silme yetenekleri test edilmiş. Advanced+ alan antivirusler E-scan Symantec Microsoft F-Secure Kaspersky Bitdefender http://av-comparatives.org/images/stories/test/removal/avc_removal_2009.pdf
  52. H

Windows 7 driver update?

Ekran kartı driverımı (hd4850 / 9.9 sürümü) güncelledim bu sabah. Windows update'e de bir bakayım tam olsun dedim. Windows update bana güncel driver kullanmama rağmen hala ekran kartı güncellemesi öneriyor. ATI'ın sitesinde 9/11/2009 tarihinde çıkmasına rağmen Update Center'de 9/30/2009...
  53. H

Uydunet hakkında?

Uydunet'in 2 mbitlik tarifesine geçmek istiyorum. Fakat pek bir bilgim yok UyduNet hakkında. Hizmetleri nasıldır, ttnet alt yapsını mı kullanıyor? KabloNetteki gibi modem değişimi falan var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  54. H

Satanistler Sultanahmet Camii'ni neden yakmak istiyorlar?

"İstanbul Beşiktaş'ta çöp konteynerinde parçalanmış cesedi bulunan Münevver Karabulut(18) cinayetiyle birlikte satanizm yeniden gündeme geldi. Karabulut ailesi kızlarının satanist cinayeti sonucu öldürüldüğünü düşünüyor. Yargıtay, İstanbul Ortaköy'de Şehriban Coşkunfırat'ın öldürülmesine...
  55. H

PSUmun fanı durdu

CoolerMaster 600w psunun dün gece fanı durdu. Kasadan gelen garip kokulardan tırsıp yan kapağı açıp baktığımda psunun fanı çalışmıyordu. Az önce elektrik kesildi. Geldiğinde açtım bilgisayarı yine çalışmadı fanı ama 2-3 dk sonra çalışmaya başladı. Tüm kış boyunca çıkardığı sesle geceleri...
  56. H

Türkçe FM 2009 v4

Türkçe FM 2009 v4 Football Manager 2009 için Türkçeleştirme çalışmalarının sonuncusu olan Türkçe FM 2009 v4 yayınlandı. Uzun bir deneme süresinden geçen çalışma, FMGraphics.net kalitesi ile hatasız ve bu güne kadar görülmemiş bir oran olan %98 ile, 29 Mart'ta huzurlarınızda. Çalışmada; maç...
  57. H

GTA 4 fiyasko mu?

Optimizasyon fukarası olarak piyasa sürülen GTA 4 benim gibi birçok kullanıcıyı sinir sahibi yaptı. Quad Core işlemcili, nvidia gtx260 ekran kartlı pclerde bile kasım kasım kasılmasını anlayamazken üstüne Rockstar Games'den açıklama gelmiş. "Most users using current PC hardware as of December...
  58. H

PowerColor HD4850 PCS fan sorunu!

Kartın fanı bilgisayar açıldıktan sonra 3 sn dönüyor sonra duruyor sanırım kart yandı. Daha önce defa aynı sorunla karşılaşmıştım garantiye verdim 1 ay sonra değişim oldu aynı kartın yenisini verdiler. 1 haftadır kullanıyordum aynı sorun oluştu yine. resimde beyazla içine aldığım yere...
  59. H

Trivium - Shogun (2008)

Ünlü Amerika'lı metalcore/thrash grubu Trivium yeni albümünü çıkardı. (gerçi bir aya yakın oldu çıkalı :D ) Albüm Kapağı; 1. Kirisute Gomen 06:30 2. Torn Between Scylla and Charybdis 06:49 3. Down from the Sky 05:34 4. Insurrection 04:56 5. Into the Mouth of Hell We...
  60. H

AMD X2 6000+'a soğutucu önerileriniz?

AMD X2 6000 kullanmaktayım, stock fan hem çok yüksek devirlerde çalışıp aşırı derecede gürültü çıkartıyor(temizlememe rağmen) hemde çok iyi soğuttuğu söylenemez (55-70 arasında seyrediyor sıcaklık değerleri) Sıcaklık değerleriyle ilgili ufak bir denemede bulundum: Orthos ile işlemciyi bir kaç...
  61. H

ATi Radeon HD 4850 için Bir Soğutma Alternatifi de Akasa'dan

Kullanıma sunulduğu 199$ seviyesinde AMD-ATi'ye ciddi başarı kazandıran ve konuşulmaya devam edilen Radeon HD 4850 için öne çıkan eleştri ise kartın referans soğutucu ile pek serin çalışmadığı yönünde. Durum böyle olunca kullanıcıların bir kısmı özelleştirilmiş tasarıma sahip olan HD 4850...
  62. H

TR/Tiny.E zararlısı hakında

Bahsi geçen zararlı explorer.exe ye yapışmış. Avira delete ve ignore diyor. şimdi sil desem explorer.exe yi silerde başıma bela olur mu? Format demeyin çünkü şirket pcsi şakaya gelmez:surprised:
  63. H

Bağlantı sorunu (modemden mi hattan mı bir türlü anlayamadım)

son 2 gündür ters giden bişeyler var. 2 gün önce modem ethernet&#039;ten bağlıyken aniden kendi kendine reset attı ve sanırım ethernet portu uçtu, zira ordan bağlamaya çalıştığımda bir türlü ağa bağlanılamıyor ve 5 sn de bir sağ altta ağ kablosu takılı değil uyarısı geliyordu. modemin usb...
  64. H

Photoshop'ta Işık Patlaması Efekti

Sözünü ettiğim efekt şudur: http://rapidshare.com/files/107139934/isik.patlamasi.efekti.rar Boyutu 6 mb olup. Rar&#039;dan çıkardığınızda 888 mb&#039;dır.
  65. H

Lokmacı Kapısı kapandı

Kıbrıs Rum yönetimi, 45 yıl aradan sonra bugün karşılıklı yaya geçişine açılan Lefkoşa&#039;daki Lokmacı Kapısı&#039;nı, akşam saatlerinde tek yanlı olarak geçişlere kapattı. Rum tarafı, Lokmacı&#039;yı geçişlere kapattığı sırada kapının Türk tarafında açılışın kutlaması yapılıyordu...
  66. H

Adsl hızım hakkında ?

2-3 gün önce 120-130 kb ile dosya çekerken şimdi ise bu hız 70 kb&#039;ı geçmiyor modem ayarlarından baktımda sonuç bu: Neler oluyor :S Sorun nedir anlayamadım gitti
  67. H

AM2 anakart önerileriniz

Merhabalar, şuan MSI K9N Neo anakart kullanmaktayım ama memnun değilim (ısınma sorunları vs) ve değiştirmeyi planlıyorum. İşlemcim AMD X2 6000+ önerileriniz neler ?
  68. H

Kotalı tarifeden sınırsıza geçiş hakkında ?

Yarın telekom´a gidip sınırsız adsl için başvuruda bulanacağım başvurduğum gibi veya ertesi gün sınırsız tarife geçmiş mi oluyor yoksa gelecek aya mı sınırsız oluyor ? Biraz araştırdım google´da kimisi hemen diyor kimisi 1 ay sonra diyor aklım karıştı.. :S
  69. H

Metallica, 27 Temmuz'da Türkiye'de (mi?)

Dün ek$i sözlükte dolaşırken Metallica´nın 27 Temmuz´da İstanbul´a geleceği hakkında bir konuya rastladım umarım doğrudur.. Ailem izin verirse gerekirse telefonumu satarım gene giderim :D http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=27+temmuz+2008+metallica+istanbul+konseri
  70. H

Pardus´te çözünürlük hatası ?

Bu sabah laptop´uma pardus felis chaus yükledim. Ama kurulumdan itibaren ekranın neredeyse yarısını kullanıyor. Fotoğrafını çektim daha açıklayıcı olur; Masaüstü çözünürlüğünde en fazla 800*600´ü gösteriyor :S
  71. H

Lordi'nin yeni single'ı sitesinde yayınlandı

Lordi&#039;nin en yeni single&#039;ı sitesinde yayınlandı. Dinlemek için: http://www.lordi.fi/Lordi_The_Official_Website.htm adresine girip skip intro dedikten sonra theatre bölümünden music&#039;i seçtikten sonra next deyip Beast Looose In Paradise 2008&#039;e tıklayıp dinliyoruz. :) [hr]...
  72. H

Frostwire

FrostWire, Gnutella ağını kullanan, LimeWire tabanlı ve açık kaynak kodlu ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır. Kullanışlı bir dosya paylaşım aracı olan FrostWire ile başkalarıyla dosya paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım, LimeWire tabanını kullandığından dolayı size LimeWire ile aynı...
  73. H

Acronis True Image kurtarma cd'si oluşturamıyor

Merhabalar, yine bir sorun ile karşınızdayım +((neden ben ;() Acronis True Image programıyla sistemimi yedekledim daha sonra cd oluşturmak istedim fakat cd-rw&#039;a boş cd takılı olmasına rağmen şu hatayı aldım : sorun ne olabilir?
  74. H

Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum ?

Turksat&#039;ın yaptığı indirimi göz önüne alarak kablonet&#039;e geçmeyi düşünüyorum fakat aklımda soru işaretleri var; Adsl&#039;den ayıran farklar nelerdir? Online oyunlarda problem yaratır mı? Kullananlar arkadaşlar memnun mu acaba?
  75. H

XP'm sürekli donuyor

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun çıldırmak üzereyim. 1 aydır format üstüne format en fazla 1 hafta dayanıyor hdd&#039;ye bişey olcak diye tırsıyorum. Xp 3 gün, 1 hafta sonra belli işlemlerde donmaya başlıyor. Mesela Photoshop&#039;la resim düzenlerken. Cs oynarken. Fm oynarken vs vs.. Bazen...
  76. H

Anti Spyware önerileriniz

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum ama mümkünse Ad-Aware yazmayın ilallah ettim ondan.
  77. H

MSN'de dosya paylaşımı çok yavaş

Windows Live Messenger 8.5 kullanıyorum. 750 kb&#039;lık dosyalar bile birkaç dakika içinde geliyor sebebi ne olabilir? ;(
  78. H

Masaüstündeki iconlar çok ayrık duruyor

nasıl düzeltebilirim :S
  79. H

FMGraphics.Net - Football Manager 2008 Adına Herşey..

FM 2008&#039;e bomba yamalarla giren sitemiz gayretini devam ettirecektir. FM hakkında herşeyin en son detayına konuşulduğu, paylaşıldığı bir ortam.. Face packler, skinler, logolar, forma paketleri, Türkçe çalışmalar, ve sitemiz tarafından yapılmış daha bir çok yama bu sitede.. Buradan siteye...
  80. H

Windows Vista Home Premium Yükseltme Hakkında

Geçen hafta 115 ytl&#039;ye Windows Vista home premium aldım fakat bu sadece XP&#039;den yükseltme içinmiş 0&#039;dan kurulumda anahtarı kabul etmiyor.Ee format atacağım zaman önce xp sonra vista mı yükleyeceğim ben