Arama sonuçlarınız

1. J

İşlemci hakkında....

asrock 775dual/880 pro anakartım var . işlemcisini yükseltmek istiyorum.şimdiki işlemcim //p4 3ghz // var mı bi tavsiyesi olan ? :)
  2. J

Bim'de eski sevgiliyle karşılaşmak

Son patitoyu da attım ağzıma ve bim'e doğru yola çıktım. Zaten iki adım ötesi bim. Annemin terliklerini giyip çıkayım dedim, kim iki saat şimdi bağcık bağlayacak. Ama olgun bir erkek insanda eğreti duran şeylerin başında anne terliği geliyormuş canlar, ben bunu anladım. Bim her zamanki...
  3. J

Hiç kavgandan kaçtınız mı ???

Belki anlamışsınızdır başlıktan ben bugün Kavgadan kaçtım :L :L aslına bakılırsa arkadaşıma 8 kişi birden saldıran çocukları uzaklaştırmaya çalışıyordum.. Asıl önemli olan tanışmaya çalıştığım kızın gözünden bu sahnenin kaçmamış olması (ne yazıkki) Evet itiraf ediyorum ki ben bugün o kıza...
  4. J

Balıklarım ölmüş yhaa ühühü

Balıklarım öldü yaa... beni teselli edin lütfen çok üzgünüm %( %( %( Ahh ahh ne kötü şeymiş bu elektrik kesintisi güzelim balıklar soğuktan titreye titreye ölmüşler :( Mekanları cennet olsun Allah Rahamet Eylesin Arkadaşlar Hayır dularınızı eksik etmeyin lütfen (A)
  5. J

Site İstek

Yapılması gereken bir sitem var (zorunlu olarak |)) ve Dreamweaver kullanmak zorundayım... :L Kısacası içerisinde dreamweaver anlatan veya dreamweaver programları paylaşımı yapılan sağlam bir site önerebilecek kimse var mı ?? (A)