Arama sonuçlarınız

1. Noxeble

8GB Ram i5.3 nesil 2Gb gt630m 1 tb Hdd Toshiba !

Arkadaşlar MacBook almak için satıyorum uzun süredir mac kullanıyorum alıştım bu yüzden satıyorum yaklaşık olarak 1 sene daha garantisi var laptopun ışıklı klavyesi harman kardon hoparlörleri olsun cok guzel alet Toshiba kalitesini anlatmama gerek yok çift ekran kartı var biri onboard hd4000 4gb...
  2. Noxeble

Elektrikten anlayan var mı ?

Arkadaşlar ben power supply aldım 750w acaba bunun saatte yaktığı elektrik ne kadardır eğer çoksa torrent için laptopu bırakayım torrente hiç uğraşmayayım :)
  3. Noxeble

Q6600 ve 9600 GT - 400 W Xilence PSU (Isınma Problemi)

Arkadaşlar 9600 gt ekran kartımla q6600 işlemcili makinam var fakat ekran kartı aşırı derecelere yükseliyor ekran kartını çift çekirdek bi makinaya takıp denedm ısınma gitti acaba psu yetersizliğinden mi kaynaklanıyor eğer kaynaklanıyorsa 750W lık psu yeterli olur mu ?
  4. Noxeble

Gemicilik bölümüne başvurmak istiyoruz

Hocam öncelikle merhabalar biz yalovada okuyan 2 kafadar arkadaşız türkiyede eğitim seviyesi düşük buna göre yalovada dahada düşük orta okulda balık besler lisede kürekle toprak kazardık ve geldik üniversiteye teknik servislik üzerimize yoktur hertürlü sorunu çözeriz bayağı iddaalıyız...
  5. Noxeble

Üniversitedeki Wireless Güvenlik Form'u ?

Arkadaşlar ben üniversitede wifiye bağlandığımda internete girmeye çalıştığımda karşıma form çıkıyor PDA,PC,TABLET gibi seçenekleri olan bi formla karşılaşıyorum ve tc numaranı yazmadan giriş yapamıyorsunuz böyle form'u kendi ağımda nasıl oluşturabilirim acaba bilgisi olan var mı çok ihtiyacım var.