Arama sonuçlarınız

1. kingofm2

Nokia Lumia 520 Virüs?

Arkadaşlar qfs.mobiden bi resime bakıcaktım smartscreen engelledi güvenilmeyen içerik diye ben yinede baktım virüs felan girmişmidir :( ve lumia yani windows phone 8 işletim sistemi kullanan telefonlara virüs giriyor mu içim rahat etmedi bi yardım ederseniz sevinirim :/
  2. kingofm2

Nokia Lumia 520 Sarj Sorunu

Arkadaşlar Nokia Lumia 520 kullanıyorum çok fazla kullanmıyorum en fazla 30 dk oyun oynuyorsam gerisi mesaj felan ama günde 2 kere sarj edıyorum niye böyle oluyor :/
  3. kingofm2

Acil@ Gigabyte G-Smart Rio vs HTC Wildfire S

Arkadaşlar vatanda indirim var htc wildifre 380 lira ama benım alacagım almayı planladıgım telefon Gigabyte gsmart rio 450 lira ve hangisi daha iyi ogrenmek istiyorum yardımcı olabilcek varmı? :/ aralarındaki fiyat farkı pekde onemlı degıl ozellık olarak hangısı daha iyi sizce.
  4. kingofm2

Samsung Galaxy Mini 2 ?

Arkadaşlar Galaxy Mini 2 kullanan var mı nasıl bir telefon sizce 400 tlydi fiyatı alınabılır mı? Huawei Vision - Gigabyte g-smart rio r1 - Galax mini 2 den birisini almak istiyorum sizce hangisini almalıyım ?
  5. kingofm2

Gigabyte gsmart rio r1

gigabyte gsmart rio r1 alınabilir mi arkadaşlar? kullanan var mı nasıl bir telefon.
  6. kingofm2

Huawei ' i nasıl bilirdiniz?

Arkadaş Huawei diye bi marka telefon gördüm android telefonlar vs. 300 tl gibi uygun bi fiyat telefon tipleri vs de hoşuma gitti :D Sizce bu marka nasıl? Çin malı mı? Güzel ve kalite li mi bi öğrenmek istiyorum detayları yani. Bilen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim ve; Huawei U8850 Vision...
  7. kingofm2

300-400 Tl arası android telefon.

Merhaba arkadaşlar 300-400 tl arası android veya windows phone 8 telefon önerisi olan var mı. tavsiyede bulunabılır mısınız :(
  8. kingofm2

Resmi açamamak.

Oyunda sık sık fotoğraf çekip kaydederim. Yaklaşık 1 senelik fotoğraflar vardır. Hepsini düzgün acabılırken geçen ay format attım sonra resimi açayım dedim açmıyor. Gösterecegım hatayı veriyor. Formattan sonraki resimler acılmıyor yani arkadaslar acmam lazım onemlıydı panit, explorer vs. onlarda...
  9. kingofm2

Monitör önerilen çözünürlük hatası?

Selamlar, Monitörüm Philips 220VW önerdiği yani yerel çözünürlüğü 1680x1050 ve en iyi full kaliteyi tabiki bu çözünürlükde alıyorum. Fakat.. bu çözünürlükde gerek oyunlarda olsun gerek sitelerde dolaşırken olsun akıcılık gidiyor, fps düşüyor ve sayfalar daha geç açılmaya başlıyor. Örneğin...
  10. kingofm2

Ekran kartıyla mı ilgili ?

arkadaşlar oyunda ayarlarda herşey yüksek de fakat nesnelerin felan kenarlı hep pürüzlü sanki 2d gibi gözüküyor neden böyle nasıl düzelticem ben bunu :cursing:
  11. kingofm2

Cd den mi yoksa internetten mi?

arkadaşlar formattan sonra ekran kartı sürücülerini internetten mi yüklemek yoksa cd den mi yüklemek daha sağlıklı ??
  12. kingofm2

Bu bilgisayarda doğru düzgün oyun oynamak için ne yapmalıyım?

selam arkadaşlar, pc min özellikleri ekran kartı amd hd6670 işlemci amd fx 6100 3.30 ghz kingston 4gb ram Anakart Asus M5A78L-M LX V2 windows 7 32bit düzgün oynuyordum pcyi yeni değiştim 7.3 küsür puan alıyor işlemci ram felan. dedim kaliteli görüntü alayım artık low felan bıktım! ekran...
  13. kingofm2

Bilgisayarım iyi fakat kasıyor.

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı yeni değiştirdim özellikleri : Amd FX 6100 4gb ram Anakart Adı Asus M5A78L-M LX V2 windows 7 64bit buna rağmen birşeye tıklıyorum 2 saat bekliyorum, veya donuyor hayli hayli kaldırabılecegi oyunlarda, çözüm nedir.
  14. kingofm2

Patriot Signature 4gb nasıl ?

Arkadaşlar şu ramın fiyatı uygun birde 4gb nasıl sizce bu ram güzel performans verir mi. www.vatanbilgisayar.com/ram/patriot-psd34g16002h-4gb-signature-ddr3-1600mhz-cl9-tek-modul-ram/productdetails.aspx?I_ID=59398
  15. kingofm2

Şu 2 ürüne anakart ?

Arkadaşlar şu ram ve işlemciye uygun fiyatı uygun ve güzel bir ekran kartı önerir misiniz :):) Işlemci www.vatanbilgisayar.com/cpu---islemci/amd-fd4100wmgusbx-fx-x4-4100-soket-am3+-36ghz-12mb-cache-32nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=57066 Ram...
  16. kingofm2

Arkadaşlar Önerileriniz Neler ?

Merhaba arkadaşlar donanım konusunda iyi olan arkadaşların yardimini bekliyorum. Teşekkürler. Ben işlemci anakart ve ram alacağım. Böyle 5-6 sene çıkacak oyunları rahat kaldırsın güzel birşey olsun yani :) PSU 350WATT EKRAN KARTI ASUS HD6670 Ram 4gb olsun. işlemci amd - intel farketmez...
  17. kingofm2

İşlemci Sıcaklığı

Beyler benim işlemci çok ısınıyor speedfandan bakıyorum 68 derece 70 derece bi mozillayı açınca :S işlemci fanından hrldede onuda sımdı alamam yenı ıslemcı alınca degısıcem. ıslemcı fanının ucları kırık ama yan yatırdım emaneten otuturdum baska sogutacak bir cozum yok mu ya :S
  18. kingofm2

İşletim sistemi şoku geliyor!

19. kingofm2

Işık hızında Firefox 13!

20. kingofm2

Bir Zamanlar Tersti

Apple’ın bütün dünyada bilinen elma logosu bir zamanlar Apple Notebook’larda ters olarak kullanılıyordu. Firmanın eski çalışanlarından Joe Moreno bu konuya açıklık getirdi. Apple’ın bütün dünyada bilinen elma logosu bir zamanlar Apple Notebook’larda ters olarak kullanılıyordu. Örneğin...
  21. kingofm2

105 Yıl Sonra Tekrar Olacak Kaçırmayın

Tekrarı 105 yıl sonra olacak! Venüs’ün Güneş’in önünden 6 Haziran’da geçmesiyle yüzyılın en önemli gök olaylarından biri yaşanacak. TÜBİTAK’ın popüler bilim dergileri, okuyucularına, Venüs’ün Güneş ile bulaşmasının izlenebilmesi için özel üretilen 250 bin gözlük hediye edecek. Tekrarı yüzyıl...
  22. kingofm2

Avira Free Antivirüs

Avira AntiVir Personal Edition tamamıyla ücretsiz :clap: bir antivirüs programıdır. AntiVir Personal Edition kişisel bilgisayarınız için sizi virüslere karşı korumaktadır. Temel Özellikleri: Virus Guard özelliği ile internetten indirdiğiniz dosyaların tehlike oluşturmasını önler makro...
  23. kingofm2

Bilgisayar Kasıyor

Arkadaşlar bilgisayara yeni Ekran Kartı Ve Güç Kaynağı Filan aldık.(Ondan önce daha çok kasıyordu)Bilgisayar biraz iyileşti derken şimdilerde arada donmaya kasmaya başladı.Oyunlarda Full Kaldırdığı oyunlarda bile arada takılmalar oluyor.Bilgisayar da donmalar meydana geliyor.Yeni XP Professional...
  24. kingofm2

Lütfen Yardım Edin Call Of Duty 6 aCİ L LTFN

Arkadaşlar lütfen yardım edin call of duty 6 da main dosyasının içinde main\iw_11 dosyasını uplıcak var mı lütfen cok makbule gecer :( oynayamıorm ondan .ÇS --- Mesaj Güncellendi --- sorun çzüldü
  25. kingofm2

Bilgisayar Toplucam Yardım Edin

arkadaşlar pcyi alalı 4 yıl olacak malum donuyor artık kaldırmıyor oyunları sizden ne alacağıma dair yardım istiyorum 2-3 yıl idare etsin yani 2-3 yıl çıkacak oyunları sorunsuz kaldırsın güzel bi ekran kartı vs... olsun... Bilgisayarım Nvidia GeForce 7100Gs 2gb ram İntel Pentium D 2.8 Ghz...