Arama sonuçlarınız

1. M

Çöp Adam Fırlatma

Hehehehe aglamak istiyorum Rekoru kirdim!!!! ^^ ^^ :}(iste kizlarin gücü) :)
  2. M

Çöp Adam Fırlatma

Heheheheh rekor kirdim galiba ^^ ^^
  3. M

Virus tarama programi lutfen...

ben kurdum da bu Kaspersky linsans key karalistede diyo falan sizdede oylemi
  4. M

peki bi arastiralim o zaman su keyleri tesekkurler.;)
  5. M

cok tesekkurler bunlari bi yapalim bakalim:p cathlack Kaspersky ucretli degilmi?
  6. M

Herkese merhaba benim bilgisayarimda cok fazla virus var ancak bi turlu silemiyorum.Kullandigim virus programi active virus shield virus u buluyo ama silemiyor anlamadim gitti hangi virus programini kullanmaliyim yardim ederseniz sevinirim tsk. :)
  7. M

NW-E015-B 2GB mi Creative Muvo tx se 1gb.

Bosver bi farkim olsun ben creative degilde sony alim ilgin icn sagol.
  8. M

ok TuningMert teskkurler ben kararimi verdim sony i alcam haklisin creative biraz eski kalmis bkalim bu sony nasil ustelik sony creative ile ayni fiyatta olmasina ragmen sony 2 gb .:)
  9. M

eskimi bilmem yenileri varmi boyle bunula ayni fiyatlarda falan yardimin icin tesekkurler.:)
  10. M

Herkese selam ben mp3 player almayi dusunuyorum ancak 2 urun arasinda kaldim 1. NW-E015-B 2GB 2. urun ise creative muvo tx se 1gb CREATIVE TX SE iyi kotu taniyorum tanidigim birinde vardi gayet guzeldi ama Sony gorunce cok begendim ölelliklerini okudum hersey tamam ancak sesi yeterlimi yuksek...
  11. M

Logitech X540

Ben x-540 kullaniyorum cok memnunum gayet guzel bazi ses sistemleri gibi sesi cok acinca cizirti yapmiyor bass falan gayet iyi bence al:)
  12. M

Ben Yeniyim

bu ne hiz.
  13. M

Siz hangisini seçerdiniz?

bunlar daha once verilmisti aciklamasiyla birlikte:P
  14. M

Bi Bakın Bakalım...

cildircam biraz sola dogru donuyor donuyor sonra sag dogru donmeye basliyo sonra sola dogru donuyo :P
  15. M

Aman Tanrım Buda Nedir? Şaka olsa gerek !!!

Ufff bu ne ya! World of Warcraft taki ustunue binilen kaplan lar varya ayni onlargibi bin ustune gez...
  16. M

186 kilo zayıflarsanız ne hale gelirsiniz?

Allah kabul etsin. Aaa midem bulandi.
  17. M

Kaydırak

Bu nasil:P
  18. M

Mazdanın Aracı Taıkı Gorucuye Çıktı

baya guzel araba ama burda gitmez bu araba dagilir yollar nedeni ile.
  19. M

Bu oyunu bitiren var mı?

Aaaa! %( %( ben oyunu bitiremedim oyun beni bitirdi.
  20. M

Google Emrah o.O

Jojoba bu verdigin link http://files.myopera.com/kafeboard/files/gucukemrah-.swf bu neeeee heheheheheh gulmekten karnim agridi :} :} :}muhtis yaaaaa aaaa ölüyom.
  21. M

Neden Erkekden Arkadas Olmuyor

Hen bak SDN'de erkek arkadaslarin yokmu ^^
  22. M

Neden Erkekden Arkadas Olmuyor

yo hepsi degil benim super arkadaslarim var hatta dostlarim.
  23. M

Google Emrah o.O

[ :} :}hehehe orjinali. :P
  24. M

Google Emrah o.O

"sansimi denemek istiyorum" yazisi yazmasi gerekmiyomu bunda "annemin namusunu temizlemek istiyorum" yaziyo:):)
  25. M

Google Emrah o.O

bu ne:)? kaynak:tosbaga.net
  26. M

İste gercek yüzleri:)

kaynak:zevzek
  27. M

Adam ne guzel yazmis.:)

alinti:hayalsaati.com
  28. M

Logitech 2008 mouse

yok canim ne kisa ömürlüsü canavar gibiler:)
  29. M

Logitech 2008 mouse

bu mouse ben aldim cok memnunum gayet akilli bi mouse herkese tavsiye ederim ozellikle oyuncular icin super. alinti.hayalsaati.com
  30. M

İste bu yilin ödulleri:)

alinti:hayalsaati.com
  31. M

Upsss

Bence baslik yanlis cusssssssssss olmaliydi.
  32. M

Yardim lutfen...:(

Bilgisayar simdi bi actim problem yok duzelmis:)))
  33. M

Peki herkese tesekkurler özellikle acı_gerçek cok sagol ilgin icin artik ben bi tanidigim felan var onlara danisiyim olmadi c ye format attiririm bakalim ben simdi bilgisayari kapatsam iyi olacak cünkü sabahtan beri 25 derece olmasi gereken islemci 50 derecede calisiyo sabahtan beri.::)iyi...
  34. M

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe bende niye bukadar cok var 5 tane mi ayni sey yaziyo normalmi bu acaba:?
  35. M

Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\csrss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe...
  36. M

denedimde yok olmuyo buraya kpyalamaya calistim mesaj cok uzun diyo beceremedim o yuzden.. :I
  37. M

Zaten Ad-aware ile taradim birkac kez ama anlamiyorum islemcinin tek cekirdegi duzgun diger cekirdegi hep %100 anlamiyorum bi bakiyorum bi winlogon kulaniyo islemciyi ne bu ya nerden cikti simdi.bu arda ilgin icin tesekkurler...
  38. M

Ya simdi ben korkuyorum bu winlogon u kapatirsam bidaha bilgisayar calismassa ben ölürüm icinde 250gb dosyam var...uffff yaaaa.
  39. M

İlk olarak senin dedigin su Başlat -> Çalıştır -> "Msconfig" olayini yaptim ne yazikki winlogon gozukmuyo :(( kapatamiyorum su lanet winlogon u...taramalara gelince zaten 3 kez falan hem spy hem virus taramasi yaptim bulunana virusleride dedigingibi acimadim sildim..:(
  40. M

Peki tesekkurler bi deneyelim bakalim.:)
  41. M

Merhaba arkadaslar bilgisayarimda onceden hic olmayan birseyler oluyor yardim edin lutfen.Sorun :bilgisayarim onceden herzaman bosta dururken islemciyi %1 veya %3 falan kullaniyordu bu sabah bilgisayarimi actigida islemci hep %50 kullaniliyor hic birsey yapmazken bile %50 baktim bu neymis %50...
  42. M

Bilgisayar Başındaki Çılgın Çocuk

Bu cocuktan iyi metalci olur sesi guzel:)
  43. M

Vantilator

hehehehehe guzel.paylasim icin tesekkurler.:)
  44. M

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Anime Manga bölümü olsun.Ben bi anmime hastasiyim ustelik anime indirmek YASAL bi olay ancak eger indirdiginiz anime turkiyede lisansi alinirsa ozaman yasal olmuyor ama ne yazikki turkiyede hic anime lisansi alinmadigi icin animelerin neredeyse hepsi yasal.Tesekkurler.
  45. M

Ogrendim ki

Bu arada siir guzel.
  46. M

Ogrendim ki

Bugün SDN cok farkli anlamdim böyle bi huzuntu var sanki ama neyse devam:)
  47. M

Bu uçakları görmediğinize eminim!

uff muthis bunlar ya tabi 4. resim haric. o.Opaylasim icin tesekkurler ^^
  48. M

Telefonunuza gelen son mesaj

Akasya disari cikarmisin bir yerlere gidelim.?Evde canim sıkılıyo istersen bize gel ok kendine iyi bak grs.bye.
  49. M

Yurdum insanı dur durak bilmiyor

Ben birsey anlamadim.
  50. M

Erkeğinizi Yıkayın!!! (komik ötesi)

heheheh :D ^^ paylasim icin tesekkurler.
  51. M

Hitman Blood Money

Bende bitirdim cok guzel oyundu ama henuz oynamamis ve oynayacak olanlar vardir sen sonunu yazmasaydin keske.
  52. M

Son Kelimeden Cümle Kurma Oyunu

Ben tam anlamadim biraz daha aciklayabilirmisin.bu arada ben sazan olmadim demi:P
  53. M

Fotoğraflarla ADANA

Adana'ya geliyorum.cok guzelmis::) cathlack beni karsila:p
  54. M

Günaydın SDN

Herkese günaydin.
  55. M

Selam

Selam.
  56. M

Photoshop Guzelleri

Gözlerin kaç derece bozuk:)))
  57. M

Call Of Duty 4 fragmanı yayınlandı

genelde kizlar pek oyun falan ugrasmaz ama ben bayilirim Call Of Duty 2 bitirdim cok guzeldi call of duty 4 kesinlikle oynamam lazim cok guzele benziyo.
  58. M

Surata Bak

gel pisis pisiii..kedilerde guzel aslinda ama benim en cok istedigim hayvan haski ama ne yazikki bi haskim yok:(
  59. M

Merhaba Sdn

Selam... ^^
  60. M

Hayalimdeki Erkek

EzOhİsTaN niye öyle diyosun cok sevimli sirin degilmi.ayni bir kucuk bebek gibi hembak sut iciyo.:P
  61. M

Hayalimdeki Erkek

UFFFF bayildim adama ya oradaki adama sut gibi birsey iciren kizin yerinde olmak isterdim.:P alicia cekil aramizdan o erkek benim:}
  62. M

Ne dinliyorsunuz?

W.A.S.P--- I Wanna Be Somebody.
  63. M

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

uuff cok ozur dilerim alicia bir sey yazdim seninde basinin agrimasina sebep oldum lutfen daha fazla uzatmayalim.tekrar herkeseten ozur dilerim ben anime seyretmeye gidiyorum herkese iyi aksamlar. ^^
  64. M

Tom

bu tokio hotel deki cocuk degilmi hic sevmem tokio hotel i benim aradigim insan bu bence cok super biri zaten hayraniyim is te erkek acaba bir gun karsilasirmiyiz. (S) (S) :L karsinizda sephiroth benden biraz yasca buyuk amam olsun:p...
  65. M

ben oylesine sap sap muhabbet olsun diye konusuyodum uzgunum:(((
  66. M

Alicia benimle evlenirmisin dermisim:P
  67. M

sakin yanlis anlama cok mukemmel bi foto olmus cekenin ellerine saglik:p ayrica cok sirin cikmissin ve guzelsin....:)))bide japon olsaydin tam olurdu bilmiyorum ben biraz japonya manyagiyim anime manga falan kulturlerini cok seviyorum ondan kizlarida bana cok sirin hos geliyo:P :}
  68. M

Guzel Sarısınlar

hicbiri sevimli degil bana gore...
  69. M

Hard Gay cok komik:)))

henuz acemiyim ozur dilerim ilgin icin sagol:P
  70. M

Hard Gay cok komik:)))

selam arkadaslar bu programi biliyormuydunuz japonyada bir program cok komik buyrun izleyin siz karar verin.:))) http://www.youtube.com/watch?v=eOF89pSZHPg&mode=related&search= http://www.youtube.com/watch?v=ZQmq5fjTG4o http://www.youtube.com/watch?v=QYMrvO7jjc0 gulmekten yarildim :))))
  71. M

Dünyanın en büyük internet cafesi

ufff burayi isletenin vay haline nasil bakacak o kadar hesaba.
  72. M

En iğrenç Espriler...

buda benden buyrun: -hangi adam dogustan muhtardir? -reha muhtar.:P
  73. M

Bu nasıl birşey böyle?

bu adami hurdaciya satsak zengin oluruz herhalde.
  74. M

Sandra Bullock

yok canim zaten filimlerde goruyodum bu kadini sonra diyodumki bune boyle disi orc gibi deyip degitiriyodum.:)
  75. M

Sandra Bullock

zervkler ve renkler tartisilmaz ama ben begenmedim yaratik gibi.:
  76. M

Eva Longoria

ben begenmedim.:)