Arama sonuçlarınız

1. yer6

S9 vs. A70

Hayırlı olsun. Ben de kullanıyorum. 2 konu var. Birincisi pil olayı gerçekten de problem. Telefonu 3-5 ay kullandıktan sonra batarya performansı da düşüyor ve günde en az 2 şarj gerekiyor. İkinci konu ise arka kamera. En azından çift arka kameralı olmalıydı. Ben de kullanıyorum oldukça iyi...
  2. yer6

O&O Defrag 20 Pro Giveaway

Ne işe yarıyor bu program? :)
  3. yer6

Mediamarkt S10+ alındı.

Hocam hayırlı olsun. Telefon 1800+5700TL ile mi alındı? Yoksa 5700TL telefon 1800TL indirim şeklinde mi alındı? İlk şekildeyse epey yüksek kalmış. İkinci yol ile süper fiyat olmuş. Deneyimlerini de paylaş :)
  4. yer6

Almanyadaki Ahlaki Çöküşün Kanıtı

Aslında bu tür paylaşımları belirli bir kesimin iğneleneceği şekilde yapmazsak amaca daha çok ulaşabilir. Yani "Almanya bizi kıskanıyor" , "ahlak bitmiş" vs söylemlerini belirli bir kesim kullanıyor ve sizde onlara gol atıyormuşsunuz izlenimi çıkıyor. Amaç üzüm yemek ise "Almanya da...
  5. yer6

Windows 10 Hatalı güncelleştirme var !

Sanırım ekran kartınla ilgili bir problemin var. Sürücüleri günellemeni öneririm. Böylece düzelecektir.
  6. yer6

20000-45000TL PC Toplama

Hocam şimdiden hayırlı olsun. 45.000TL yi görünce acıdım bu paraya açıkçası. Oyun için bu kadar verilmesini doğru bulmuyorum. Gerçi küçük kardeşin için de 5000TL yazmışsın. Sanırım para derdiniz yok. Böyle olunca en pahalısını al geç :) PAhalı iyidir.
  7. yer6

Windows 10 format esnasında d yi silmeden kurulum nasıl yapılır

Hocam amacın resim,office,video gibi dosyalarını almak ve sonrasında format atmak mı? Eğer bu şekildeyse bilgisayarını Linux ile başlatıp tüm dosyalara ulaşabilirsin. Dosyalarını yedeklersin. Sonrasında temiz bir format atarsın. Linux ile başlatmak için linux mint serisini kullanabilirsin.
  8. yer6

s10 plus

Üstad bence yine bir apple ürünü al kullan. Verilerini aktarmak sıkıntı olmaz böylece. İlla S10+ alayım diyorsan çok iyi telefon. Fikir danışmana bile değmeyecek kadar iyi :)
  9. yer6

Sakallarım uzamıyor !

Kardeş sakın sakın minoxil falan gibi şeylerle dışarıdan müdehale etme. İlerde ahhh etmekten sacını beyazlatırsın :)
  10. yer6

S10+ vs S10 Hangisini Alırdınız?

Yok hocam sanmıyorum.Ayrıca SDN'de de uzun kullanım testinde iyi sonuçlar vermemişti. Nette birçok kullanıcı şikayetçi. Düşük batarya kullanmaları sıkıntı.
  11. yer6

S10+ vs S10 Hangisini Alırdınız?

Elbruz abi şimdiden hayırlı olsun. Birisinin ekranı çoook büyük. Yani senin el yapına göre değişecek durum. Ben s10 un boyutunun daha kullanılabilir olduğunu düşünüyorum. Diğer özellikler hemen hemen aynı. Ama Samsung da başına gelebilecek olayı sana söyleyeyim. Batarya olayı çok büyük...
  12. yer6

Samsung s8 navigasyon cubuğu hatası

Üstad bu navigasyon çubuğu olayını Samsung yapamadı. Navigasyon çubuğuna geçtiğimde ekranın alt kısmı hissizleşiyor. #0# yapıp touch kısmında test yapıyorum navigasyon çubuğu kapalıyken ekran canavar gibi ama açıkken ekranın alt kısmından yukarı doğru hiçbir hareketi algılamıyor. Samsung...
  13. yer6

note 9 mu s10 mu cok fark varmı

Üstad en üst seviyede telefonlardan bahsediyorsun. İçin rahat şekilde hangisinin şeklini beğeniyorsan onu al derim. Ben olsam S10 alırım örneğin.
  14. yer6

note 9 mu s10 mu cok fark varmı

Elbrus abi bence hiç çekinme netten almak için. Türkiye garantili olsun yeterli. Netten aldığında ek hakların da oluyor. Güven bence :)
  15. yer6

Öğretmenin bilgi dahi öğretmeden sınava sokması doğrumudur?

Kardeşim benim , bence de yapabilir. İhtimal var tabi ki ama sınavın sonucu sizleri ne kadar etkiler burası tartışılır. Çok zor bir konu vermemiş yani birisinin gerçektende öğretmesine muhtaç olduğun birşey istememiş. Bu nedenle konuyu büyütmemeyi denemelisiniz. Resim hocanız size uzay mekiği...
  16. yer6

4K televizyon alırken nelere dikkat etmeliyim

Üstad öncelikle hayırlı olsun diyelim şimdiden. Eğer sıradan bir kullanıcıysan alacağın her türlü TV yaklaşık 1 ay sonra dünyanın en iyi TV si olacak. Yani görüntü kalitesi ve sesine bir zaman sonra alışıyorsun. Çooooook kötü bir görüntü+ses yoksa tabii. Vestel markası ülkemizin bir firması...
  17. yer6

huwaei p20 lite mı iphone 7 mi

Üstad günümüzde bakarsan ip7 daha iyidir. Yalnız artık rakamsal olarak ip10 seviyesi diyeceğimiz telefonlar piyasada.yani 2 yıl içinde destek kesilirse şaşırmayacak hiçkimse. Bütçen bu telefonları almaya yetiyorsa forumdaki arkadaşlar farklı modeler önersinler bence. Marka takıntın yoksa başka...
  18. yer6

İphone 7 mi samsung s9 mu?

Hocam hiç tartışmaya gerek duymadan S9 derim. Yalnız saydığın özelliklerde pil de var. S9 pil açısından iyi bir telefon değildir. Beklenrilerini karşılmaz ise keşke ip7 alsaydım deme :) Gerçi ip7 de aynı pil değerlerini göreceksin , bu nedenle diğer açılardan iyi ve güncel olan s9 alman daha...
  19. yer6

Huawei Türkiye Teknik Servisi Telefonuma Zarar Verdi!

Üstad ben olsam arka kapağı değiştirtirdim. Malesef uğraşmaya değmez bir durumdayız. Sonuç alman biraz sürebilir. Telefonun su geçirmez özelliği varsa sonuna kadar diren , ip67-68 değilse kapağı değiştirt gitsin.
  20. yer6

s10e'mi? note 9 mu?xiaomi mi9 mu ?

Üstad hiç düşünmeden S10e alabilirsiniz. Gerek sizi taşıyacak özellikler olsun gerekse de firma garantisi olsun , samsung epey önde.
  21. yer6

Telefon önerisi

Üstad s9 genel itibariyle biraz daha iyi. Yalnız p20 batarya olarak çok daha iyi. s9 ile sabah tam şarj ile evden çıkıyorum saat 19,00 a kadar %15-20 kalıyor. Günde neredeyse 3 defa şarj etmek zorunda kalıyorum. Telefonu düşüren birisiysen samsung yedek parçaları çok daha pahalı. Çiftli kamerası...
  22. yer6

4k Tv Çözünürlüğü

Üstad kumanda da tv çözünürlüğü ayarları menüsüne giriş için bir tuş var mı ? YAni mutlaka vardır diye düşünüyorum. 720p,1080p, 4K gibi seçenekler arasında geçiş yapabiliyorsun. Ben ilk olarak bu şekilde kontrol ederdim. FArklı kontrol yöntemi ise 4K uyumlu bir uydu alıcısı sisteme takmak. Yine...
  23. yer6

Bu Cihazı Kullanan Var mı?

Biz kullandık bu cihazdan. İçinde mobil hat var ve modem olarak çalışıyor. Güzel cihaz :)
  24. yer6

S8 mi 6s mi

Hocam bu 2 telefon arasında kaldıysan s8 almaktan başka çaren yok. Üstad 2700TL demiş. Bahsettiğin telefon neredeyse 7700 TL :) .
  25. yer6

Kullanılmış telefon satmış olabilirler mi?

Üstad imei sorgulama ekranında garanti bilgisi var mı? Belki üretim tarihidir.
  26. yer6

Harici HDD görüntülememe sorunu

Arkadaşlar neden benim yöntemimi yoksayıyorsunuz :) Probleminizin ilacını söylüyorum. Neyse iyi uğraşmalar ne diyebiliriz ki...
  27. yer6

Harici HDD görüntülememe sorunu

Bazen böyle durumlar olabiliyor. Ben bilgisayarı Linux Mint ile başlatıp diskteki verilere ulaşma yolunu seçiyorum. Öneririm.
  28. yer6

Wi-Fi şifremi kırıp internetime bağlanıyorlar

Üstad selamlar. Tek yapmaman gereken şey modeminin şifreleme özelliğini WEB yapmamak. WEB şifrelemesini linüx ortamında kolayca kırıyorlar. Şifren ne kadar karışık olursa olsun. Diğer şifreleme metodlarını ise ( WPA/WPA2 ) kıramıyorlar. Modem kurulumunda şifreni yaptığın yerde soruyor...
  29. yer6

hangi dövüş sanatı bana uygun?

Yaşın kaç üstad? Böyle bir soruyu sorduğuna göre yaşın genç sayılır. Bunu söylememin sebebi anlık düşüncelerin çok farklılık gösterecektir. Olası bir kavgada dövüşmek için spor araştıracağına farklı konulara fikir yormanı önereceğim ama muhtemelen kızacaksın. Spor yap vücudun zinde kalsın bir...
  30. yer6

S8 mi s8 plusmi

P20 de ip68 yok üstad. Bu saydığın cihazlar arasında ben s8 öneririm. Yalnız boyut büyüdükçe performans doğru orantılı artıyor. Yani s8+ daha iyidir. Şimdiden hayırlı olsun.
  31. yer6

İphone 7 mi Galaxy s9 mu ?

Üstad bu 2 telefon arasında tabi ki s9 . Tartışmalar kişinin kullanım şekline ve ihtiyacına göre çıkıyor. Ama genel itibariyle s9 çok büyük derecede önde.
  32. yer6

EpttAvm güvenilir mi ?

Neden böyle diyorsunuz? Birkaç defa alışveriş yaptım ama sorun yaşamadım. Siz ne problem yaşadınız?
  33. yer6

Yaşım 17 ve boyum çok kısa

Üstad herşey tamam da penis boyu nedir yaa :D Bir doktora uğraman çok yararlı olacaktır.
  34. yer6

AmazonTürkiyeden telefon almak ?

Normalde gidip vatanbildisayardan aldığında nasılsa o şekilde geliyor. ÖZellikle Türkiye garantili olanları seçmelisin tabii.
  35. yer6

Herşeyiyle aynı , hiç düşünme.
  36. yer6

Ben aldım.Hiçbir problem yok.
  37. yer6

Sistem toplama önerisi bütçe 7.000 TL, 20.000 TL arası.

Hocam şimdiden hayırlı olsun. Yalnız teknoloji hızla gelişiyor bildiğiniz gibi. Bu paraları verip , yarın daha iyi bir parça çıktığında psikolojik olarak kötü hissedeceksinizdir. Tabii kimse karışamaz sonuçta ama vereceğiniz para çok fazla gibi geldi bana. :) Hayırlı olsun tekrardan.
  38. yer6

Samsung S8 VS İphone 7

Üstad 2 telefon da çok iyi.Alacaksan telefonların işlem görmemiş olmasına dikkat et. Samsungun sadece ekranı 1500tl civarında. Bu nedenle aman dikkat. Şansın varsa sıfır telefon al.
  39. yer6

Türk Telekom kotasız tarifelerini açıkladı!

Arkadaşlar net anlamadım konuyu. Benim bir anlaşmam var ve 63TL ödüyorum.24mbps a kadar hız ve 75gb kota. Yeni tarifede 120TL civarında bir ücret var.Şimdi benim tarifem de mi değişecek? Nasıl olacak , bilen var mı?
  40. yer6

Bir tanrı neden sonsuza kadar cehennemde yakar?

Üstad hadi diyelim ki sen haklısın. O zaman biz bu dünyadaki bazı aşırılıkları yada sana göre zevkleri yaşayamamış olarak mahrum şekilde ölür , dediğin gibi yok oluruz. Peki biz haklıysak ve bir yaratıcı varsa?
  41. yer6

Dolar alın

Hocam süpersin ya.Helal olsun vallahi :)
  42. yer6

Samsung A8 Su Kaçması

ÜStad aynı problem benim başıma gelmişti. Denizde yaklaşık yarım metre aşağıdan çekim yapmıştım. Samsung s7 ile. Daha sonra şarj olmadı telefon. Pirinç vb bende işe yaramadı. ŞArj yerini saç kurutma makinesiyle bile kuruttum olmadı. Bir telefoncu giriş yerine saf alkol sıktı. Üfledi vs...
  43. yer6

dini bir konu

Hocam bence sen direkt Kuran-ı Kerim okuma. Aklında sorular var ve net bilgilerin yok. İslam dininden uzaklaşabilirsin. Benim fikrime göre iyi bilgisi olan bir hoca-imam tarzı birisiyle konuşarak başla. Tabii dinden soğutan şarlatanlar demek istemiyorum. Cami imamınla vb olabilir. Ama...
  44. yer6

Harici harddisk sorunu

linux yüklü bir cihazdan denediniz mi? Virüs olabilir mi diye düşündüm açıkçası.
  45. yer6

Pitbull'u 10 Saniyede Mahveden Anadolu Kangalı (+13)

Konuya farklı açıdan bakacak olursak , bir hayvan işkence çekiyor. Kangal bizim topraklarımızın hayvanı doğru. Çokta sevdiğim bir ırk. Yalnız diğer hayvan acı çekiyor , hatta başka bir pitbull da yüzünün diğer tarafından çekiştiriyor. İşte bizim kangalımız diye böbürlenmek sanki doğru değil.
  46. yer6

Sizce P20 Alınır Mı ?

Hocam kesinlikle alınır. Fiyat olarak biraz daha düşük olabilirdi diyenlere bir nebze hak veririm. Diğer bütün konularda tatminkar bir telefon. Çok şık ve kamerası iyi. Huaweinin p9lite versiyonunun bile günümüzde satıldığını ve iyi performans gösterdiğini düşünürsek , p20 almanın bir zararı...
  47. yer6

Galaxy A8 Alınır mı?

Tanıdıktan alacağım dediğin için kullanılmış sandım. Vatan ın malları kötü mü bilmem ama sanmıyorum ki kötü olsun. Aynı Samsung servisi bakıyor sonuçta.
  48. yer6

Galaxy A8 Alınır mı?

Üstad Vatanbilgisyarda 2450TL. Bence git oradan al.
  49. yer6

Köse miyim?

Bir çok erkek bu şekilde olmak istiyor. Üzülmene gerek yok. Kızlar da seviyor. Köse olsan bile önemli değil yani. :)
  50. yer6

P20 VS MI8?

Üstad eşime P20 aldık. Oldukça iyi. Yukarıdaki yorumlardan birinde kamerasının kötü olduğu yazılmış. Teknik verilere vb girmeyeceğim ama her ortamda arkadaşlarımız p20 ile fatoğraf çekilelim diyor. Bütçeni bilmem ama alınır mı diye soruyorsan kesinlikle alınır derim. Marka olarak bakarsak ...
  51. yer6

Amazon Güvenilir mi?

Hocam sorunu şaka olarak mı anlamalıyız :) .
  52. yer6

Bu vakitte Galaxy S9 Alınır mı?

Hocam bataryası çok iyi değil , kamerası 2li olmalıydı diye düşünüyorum , ram 6 olsa daha iyi olacaktı , bir tık kalın gibi geldi bana kılıf kullanınca epey kalın oldu. S8 ve S9 arasında çok fark yok. Yani Samsung gibi firmadan 1 yıl arayla çıkardığı telefonların arasında fark olmasını bekliyor...
  53. yer6

Babamın yanında mı çalışsam, part time iş mi bulsam?

Peder dediğin için yapmıyordur.
  54. yer6

Galaxy s9 düşünüyorum

Hocam ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Bu devrin en iyi telefonlarından birisi tartışmasız. Ama pili daha iyi olmalıydı , telefon daha ince yapıda olabilirdi , kamerası 2li olmalıydı , ram 6gb olabilirdi , yüz tanıması daha iyi olmalıydı , çentikli ekran olabilirdi. Listelediklerimin...
  55. yer6

%100 Disk kullanımı

win10 kullanıyorsanız diskinizi değiştirmelisiniz , başka yolu malesef yok.Netteki tüm çözümleri defalarca farlı laptoplarda test etmiş biri olarak söylüyorum :)
  56. yer6

2 laptop arasında kararsız kaldım birde 256 gb ssd nin yanında hdd olmadan nasıl olur

Ben de diğer sorunu yanıtlıyım :). 256gb ssd yeterli olur. Olmaz ise yeni bir disk alıp cd rom un oradan takabilirsin.
  57. yer6

Samsung vs Huawei

Hocam Huawei firmasını tanımıyorsunuz sanıyorum. :) Dediğinizin gerçekleşme ihtimali sıfıra yakın. Tamamen onlarla içiçe çalışan birisi olarak söylüyorum. ZTE gibi değiller , teknolojilerini kendileri üretiyorlar. Konuya gelecek olursak şuan için samsung önde. Lite modellerini almayın derim.
  58. yer6

Huawei P10 plus alınırmı

Üstad o parayı o telefona verme derim. Güncel modellerden birini al. Bir tanıdığımda var bu telefon. oldukça performanslı ama o parayı farklı bir telefonda değerlendir derim.
  59. yer6

1700-1500 TL Telefon Önerisi

Hocam çok merak ettim,bu yorumun altında da olabilir , bana özelden de atabilirsin , saydığın fiyatlara link atabilir misin? (Galaxy S7 G930 se Türkiye Garantili Sıfırını 2000tl bulmak mümkün sadece faturası kesilmiş kutusu dahi açılmamış olanını 1400-1600 arası bulmak mümkün kutusu açılmış...
  60. yer6

Ç Hocam piyasa ayarlamalarını siz yapıyorsunuz sanıyorum. Telefonun üzerinde fabrikasyon şarjı bile duruyordur. Arka ön jelatinleri vb duruyor. Çünkü HİÇ KULLANILMAMIŞ. Kutulu... Telefoncular 1800TL veriyor. Türkiye garantili sıfırı 2650TL civarında. Dandik 3gb ram li telefonlar 1100TL den...
  61. yer6

Banka faizi günah mı?

Üstad bende senin gibi düşüncelerdeyim. Yalnız bil ki faiz haramdır. Ha bu arada her kurum bizden faiz alıyor , faizsiz hiçbir para işlem yok vs vs . Bunlar da doğru. Gülü seven dikenine katlanır :)
  62. yer6

Hocam seyyar satıcı gibi olacağım :D ama bir arkadaş S7 satıyor. Projede kullanılması için yedek telefon olarak almışlar ama hiç kullanılmamış. 2000TL ye vereceğini söylüyor. Düşünürsen ve İstanbul içerisindeysen al derim.
  63. yer6

Eski model lg telefon alınırmı?

Lg alma sakın sakın. g3 ve g4 veriyorlar bu fiyatlara. paranı gerçek manada çöpe atmış olursun. Dost tavsiye olarak al bu yorumları , fikrinden vazgeç. :)
  64. yer6

Windows %100 disk kullanımı

win10 haricinde hata almazsın.
  65. yer6

Aynen dostum , hdd de problem var. Sıfır laptoplarda bile bu şekilde çok karşılaştık. Hemen diski değiştiriyorlar.
  66. yer6

Huawei P20 Pro'ya İlgim Var Sizce Hangi Telefonu Almalıyım?

Hocam şaka amaçlı yazdın sanırım :D Sanırım sıkıldın telefonundan. Bil ki piyasanın en güçlü cihazlarından birini kullanıyorsun. İlla değişmek istersen biraz sabret Samsung s10 falan çıksın onları incele.
  67. yer6

win10 klasik problemidir :) . Diskte arıza olduğunda %100 çalışıyor. Diski değiştirince düzeliyor. Malesef donanım arızası diyebiliriz.
  68. yer6

Uzun ömürlü telefon Arıyorum

Üstad biraz bekle diyeceğim ama dolar uçuyor , yeni gelen telefonlar normalin üzerinde fiyatlarla geliyorlar.Böylece önceki serilerin fiyatı da düşmüyor. Şaka gibi geliyor kendime bu söylediğim ; ama alabiliyorsan hemen al :) S9 alman daha uygun olacaktır düşüncesindeyim. Yada paran varsa...
  69. yer6

Windows 10 Sorun

Win10 un klasik sorunudur yavaş çalışma. Bunun nedeni tamamen harddiskten kaynaklı. HDD de bir problem olduğunda çok kasıyor , %100 kullanım gösteriyor. Bu nedenle format atman da problemini geçirmeyebilir. Hdd değişimi yapılması gerekebilir. Şimdiden kolay gelsin.
  70. yer6

S7 edge alınır mı ?

üstad bence normal s7 al derim :) edge kullandım,tek el için hiç ideal değil.Yatarak falan kullanılmıyor :)
  71. yer6

bilgisayarıma yapılan anlamını veremediğim saldırı

Üstad senin internetin muhtemelen dinamik İP olarak standarttır. Bu nedenle saldırı dediğin olay , ki bence yoktur , anında modemi aç kapa yaparak yeni ip alabilir ve saldırıdan otomatik kurtulabilirsin. Arkadaşların söylediği gibi format atmak bilgisayarındaki ,varsa, bağlantı köprülerini...
  72. yer6

Allah'a Sarılıp Ağlamak İstedim (HIV/AIDS)

Üstad geçmiş olsun. Artık tek soru var ortada. Verdiğin sözü tutabilecek misin?
  73. yer6

P20 pro Aldım?

Üstad çok saçma olacak ama tek derdin bu olsun inşallah :) . p20 aldım eşime , oldukça performanslı. p20 pro daha da iyidir.
  74. yer6

Türkiyedeki rezalet çalışma şartları

Hocam aslında aynı şeyleri söylüyoruz.Muhasebeyi biliyor , SAP kullanarak işlemlerini yapıyor. Bizde kart tamirini bilsin istiyoruz ama GSM operatörlerinin kullandığı kart yapısını bilsin demiyoruz. O kısmı işe girdikten sonra öğrenecek.
  75. yer6

elektronik kart görmüşsündür , mesela tv lerin uzaktan kumandasının içindeki yeşil kart. Bu şekilde GSM sektörüne özel kartlar gelecek ve hata bulup düzeltilecek. "Ben hayatım boyunca pastanede yada muhasebede çalıştım ama bu işi yaparım" denilirse olmaz tabii. Elektronik bilgisi olan birileri...
  76. yer6

Üstad gerçektende eleman bulma konusu çok sıkıntılı. Mesela çalıştığım yer şuanda Vodafone da çalışacak birisini arıyor. Günümüz şartlarına göre iyi ücreti de var. Sadece kart tamiri nedir bilsin yeter diyoruz. Kimseyi bulamıyoruz. İnsanlar işsizlikten intihar ediyor yada çalışma ortamının...
  77. yer6

P20 Pro vs S9 plus

S9+ daha mantıklı olur. 2.el piyasası da yüksek Samsung markasının. Özellik olarak eşit kategorideler.
  78. yer6

Telefon Karşılaştırması

Üstad bende tipine bakarak s6 edge aldım. edge ekranlar tek elle kullanmaya uygun değiller. Avucum falan değiyor ve farklı ekranlar açılıyor. Performans anlamında kesinlikle gözün arkada kalmaz. Sonuçta zamanının amiral gemisi.
  79. yer6

Dolar düşüşü etkileri

Dolar düştü mü :) Umarım dediğiniz gibi olurda düşer.
  80. yer6

Asus zenfon ALMAYIN

telefonu açık göndermeleri çok enteresan geldi.
  81. yer6

Yavaş internete çözüm önerileri

Farklı bir problem vardır. Oda geçişinde o kadar hız düşüşü olmaz. Ping o kadar yüksekse tanımlamalarda hata vardır. Superonline tanımlamaları düzeltmesi gerekiyor. Modemden yapılamaz bu tanımlamalar , merkezden yapılmalı.
  82. yer6

Flash Bellekteki Virusler Nasıl Temizlenir ?

İstersen Linux ile başlat sistemini ve usb yi o şekilde tak. Büyük ihtimalle virüs işe yaramayacaktır. Sonrasında değişik silme yollarıyla içerikleri kaldırabilirsin.
  83. yer6

ölmek istiyorum

bence senin tekrar yaşama tutunman lazım. Bunun için öncelikle iyi bir lunaparka giderek en korkutucu aletlere bin. Sonrasında tekrar düşünürsün bu konuları :) .
  84. yer6

S7 Alınır mı?

alınır halaa çok iyi bir cihaz.
  85. yer6

s8 vs xz1

S8 modeli benimde seçimim olur. Zaten Sony telefonların tipleri çirkin geliyor bana. :)
  86. yer6

Turkcell den türk telekom a geçilir mi ?

Üstad Turkcell için "zaman zaman çekmiyor" diyorsan TürkTelekom a geçiş yapmaman daha iyi olacak. Ülkemizin çoğu yerinde kapsama kalitesi değişiyor ve büyük üstünlük Türkcell de. TT kadar uygun tarifeler bulamayacaksındır. Karar tamamen senin. Ben olsam TT a geçiş yapardım . Maddi durumlada...
  87. yer6

ali expresten siparişte şüphelerim var

kıyafet alımı yapmayın derim. Bedenler çok küçük geliyor. Çinlilere göre bedenleri var. 25Dolardan yukarıdaki getirimlerde gümrük riski var.
  88. yer6

Note3 n900q modeline n9005 anakart uyarmi.?

Büyük ihtimalle birçok parçası bağlantısı aynıdır. Yalnız işlemi fiziksel imkanlar ele alındığında yapamayacaksın. YAni anakartı kasanın içine yerleştiremeyeceksin. HEpsini yapsan bile parçalar birbirini görüp işlem yapmayacaktır. :)
  89. yer6

Imeı kayıt dışı gözüküyor

4 aydan sonra bir daha kayıt şansı yok.Yalnız bazı üreticilerin telefonlarına imei yazma işlemi yapılıyor yasal olmayan yollarla.Bu şekilde kullanabilirsin.
  90. yer6

Imeı kayıt dışı gözüküyor

Üstadım telefon ne zaman yurt içine giriş yapmış o önemli. Sanıyorum ki 4 ay süresi var. Ondan sonra kayıt yapamıyorsun.Bu işlemi çok hızlı gerçekleştir yoksa müzik dinleme amaçlı kullanırsın.
  91. yer6

Yurtdışından Ürün Getirtmek

Selamlar. Bu ürün yurt dışında ne kadar acaba? Yine peşin alacaksın sonuçta. Ayrıca hacimsel büyüklüğü olduğu için özellikle garanti koşullarını göz önünde bulundurman lazım. Örneğin 3 ay sonra bozulursa nasıl bir yol izleyeceksin? Ufak tefek birşey olsa gözün kapalı al derim.
  92. yer6

Gta 5 kaldırırmı

düşük grafik ayarlarında açabilirsin. Bilgisayarının soğutması iyiyse donma yaşamazsın diye diye düşünüyorum.
  93. yer6

S9 Note 8 S9 plus??

bu telefonlar arasında sanki note8 alırdım. Gerçi 3 telefonuda alamazdım :)
  94. yer6

Ukrayna türkiye arası

Bilenler cevaplayacaktır ama 2 farklı durum mevcut. Bazı kişiler 18 yaşından küçükken vizeli/vizesiz ülke değişimi sorunsuz yapabiliyor. Bazı kişilerden ise aile onayı isteniliyor. Bu nedenle Ukrayna konsolosluğuna danışmanız daha iyi olacaktır derim.
  95. yer6

ıphone nerden alınmalı

Merhaba. Mutlaka internet üzerinden al. Böylece birçok hak kazanmış olursun. Vatanbilgisayar dan alacaksan bile internetten al. Bu arada ben olsam ip8 almazdım. 6-7-8 modelleri hep aynı. Sene sonuna doğru ip9 vs gibi bir model çıkarsa tasarım değişecektir diye düşünüyorum. Biraz daha para...
  96. yer6

Hp Windows 10 Wifi açma sorunu

Merhabalar.Hp nin eski bir laptopu mu? Önce driver dan gitmek lazım. Driverbooster programını kur ve güncellemeleri yap.Yine düzelmez ise laptobun üzerindeki tuşlara bakmak lazım. ESki laptoplarında mousepad in yan taraflarında yada laptobun altında wifi aktifleştirme butonu vardı. O tuş...
  97. yer6

Bu yabancı Müziğin Adını Bilen Var mı?

My neck,my back(lick it) isimli şarkıymış.
  98. yer6

En iyi 2-3 milyar arası en iyi telefon?

Heyecandan başlığı biraz hatalı açmışsınız :) Suya sabuna dokunmak istemiyorsan popüler markalar olan Apple,Samsung ikilinden alım yap. Ama birazda macera olsun diyosan Mi6 , One+5 gibi telefonlar alabilirsin. Son dönemde Huawei çok çok iyi telefon çıkarıyor.Onu denemenizi öneririm.
  99. yer6

ADSL Öneri

Arkadaşım tam benim durumumdasın :) . Benim taahhüdüm ayın 17sinde bitiyordu , çok araştırdım. Türknet gerçektende çok iyi teklif veriyor. Yalnız bütün şikayetler şöyle "problemim olduğunda kimseye ulaşamıyorum" . Bu büyük bir problem. Çünkü ilk bağlatana kadar tüm firmalar sorun çıkartıyor...
  100. yer6

Hepsiburada İade

Merhabalar. İade işlemi için kodu Yurtiçi kargoda kullanabiliyorsun. Kargo firması sistemden görüyor. Geciktirme yapma fazla , kod 1 hafta geçerli.
  101. yer6

Acil Yardım Türk Telekom mu Turkcell mı??

gsm sektöründen birisi olarak ; eğer kalite istiyorsan turkcell , fiyat avantajı için avea(TT)...
  102. yer6

%25 de telefon kapanıyor

Bu problem herseferinde oluyorsa pilinin ömrü bitmiş demektir. Garantiye verip değişim sağlatabilirsin. Garantiye giden cihaz 10 güne yakın kalıyor malesef. Serviste tanıdık bulabilirsen 1 saatlik iş aslında.
  103. yer6

Samsung s7 edge çift dokunma

Bir üstteki arkadaşın dediği gibi ek programlarla yapılabiliyor. Şuanda kullanmıyorum ama "solo launcher" isimli uygulama da bu işlemi yapıyor. Bu bilgiyle konuyuda hortlatmış olayım :)
  104. yer6

Windows 8 Yüklü Bios üzerinde UEFI Boot ve HDD Üzerindeki GPT korumasını kaldırma

saol üstad çok yararlı oldu :)
  105. yer6

Vodafone Arena'da çatı kaldırma işlemi tamamlandı!

Çatının tamamen kalkmadığı 5metre daha kaldırılacağı söyleniliyor. Toplam yükseklik 32 metre olacak deniliyor.
  106. yer6

Liverpool'un yeni menajeri kim olacak?

Yılmaz Vural listede neden yok :)
  107. yer6

Skenderbeu - Beşiktaş Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanallar

TİVİBU2 şifrelimi acaba?
  108. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

Eksik kalan alan ne zaman tamamlanacak acaba?
  109. yer6

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ndeki grupları belli oluyor

sporting lizbon ilk rakibimiz.Beşiktaş için :)
  110. yer6

Beşiktaş ve Galatasaray Cenk Gönen'i Borsaya Bildirdi

beşiktaşan galatasaraya giden son dönemde herkes belirli süre çok katkı sağlamış. muhtemelen cenk te bu şekilde olur.
  111. yer6

Microsoft Edge Kategorisi Açıldı

Teşekkürler. Takipteyiz. :)
  112. yer6

Lumia 925 ile ilgili birkaç soru

Hiçbir telefon için windows10 gelmedi.yalnız geliştirici ön izleme sürümlerini kullanabilirsin. stabil sürüm diyebileceğimiz bir sürüm yayınlandı. jbreak veya root yok telefonlarda.aslında ihtiyaçta yok. tabii kullanıcıya göre değişir. yeni bir hotmail hesabı açarak telefona yükleyebilirsin...
  113. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

Bende aynısını düşünüyorum.Bugün Arsenal i deplasmanda 2-0 yendiler mesela. İyi teknik adamdı.
  114. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

Youtube da özeti var ama ekranın yarısında Şenol Güneş demeç veriyor. Rakip çok zayıftı sanırım. Pek önem vermemişler özet görüntülere.
  115. yer6

Vodafone Arena'da çatı iskelesi çöktü!

Stadımız bile sakatlanıyor :( Canlı yayın linki çalışmıyor. Bir an önce kazasız belasız bitsede rahatlasak.
  116. yer6

Mario Gomez Beşiktaş'ta!

30 yaşındaki futbolcuyu bonservis verip alacağız. son dönemdeki transfer politikamıza hiç uymuyor. piyasada bahsedilen rakamlar doğruysa van persie yi alsaydık bari. mario gomez ve q7 yerine , remy ve dutscak gelmesini tercih ederim. hayırlısı olsun bakalım...
  117. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

bu oyuncuların yanına birde rodolfho gelmeli diye düşünüyorum. Pedro,Ersan ve miloseviç satılsın.Alt yapıdan 2 topçu gelsin. Şenol hoca yapar birşeyler onlardan. Forvet olarak Remy süper olur.Keşkelerde kalacağız bu sene sanıyorum...
  118. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

Arkadaşlar aşağıdaki haber gerçek mi ya.Millet Huntelaar , Van persie falan alıyor biz Demba ba yı yollayarak bu adamı alıyoruz... Edinilen bilgiye göre; Beşiktaş Yönetimi'nin tecrübeli futbolcuya yıllık 2.5 Milyon Euro'dan başlayan 3 ya da 4 yıllık sözleşme önereceği gelen bilgiler...
  119. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

Stadın ses ambiansı nasıl olacak acaba. Tüm ses sahada olmalı :)
  120. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

Acaba kaldıraçlar ne zaman monte edilecek. Sayısı epey fazla ve şuanda ortalıkta görünmüyorlar.
  121. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

daha fazla resim yokmu :)
  122. yer6

Üst Üste Fotoğraf Birleştirme

aynen bu :)
  123. yer6

Beşiktaş - Adana Demirspor | Ziraat Türkiye Kupası F Grubu 3. Maç Hangi Kanalda?

oynayabilirse kalede cenk ; defansta sivok,atınç,motta ; orta sahada uğur boral,necip,oğuzhan... yaklaşık as kadro oluyor aslında. :)
  124. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

veli nin menejeri böyle demiyo ama. hayırlısı olsun bakalım.
  125. yer6

PES 2015'e Beşiktaş Geliyor

güzel haber
  126. yer6

20 bin e öğrenci için araba

sevmem ama clio ve fiesta alabilirsin. fiesta şekil olarak biraz daha önde sayılır.hayırlı olsun.
  127. yer6

Tottenham - Beşiktaş | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

bende katılıyorum. tolga çok yüksek performansla geldi ama şimdi sıradanlaştı kaleci olarak. her maç sakatım ama devam edicem triplerinde. 1-2 hafta dinlense cenk te kazanılmış olur. kerim daha çok oynamalı. bazı maçlarada ilk 11 başlamalı.
  128. yer6

Trabzonspor 0-0 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti | 14 Eylül 2014 Pazar

maç çok sıkıcıydı.
  129. yer6

Fikret Orman, Gökhan Töre için Rusya'da

gökhan gelsin. hem türk hem çok genç. belki iyi işler yapabilir.
  130. yer6

Demba Ba Beşiktaş'ta!

umarım yine boş dönmeyiz.marco marin çok iyi futbolcu.umarım alırız. demba ba garantiymiş gibi yorumladım :)
  131. yer6

Russell Crowe eniştem olsa ne olurdu

hayal gücü iyi. ama hiç gülmedim.
  132. yer6

Beşiktaş'tan TFF'ye Çağrı

o şekilde olduğunda da "samimiyetsiz" denilecekti. ne tarafa çekersek o taraftan bakanların haklı olduğu bir konu.ülkemizin alışık olmadığı bir konu...
  133. yer6

Wp 8.1 ile ilgili sorusu olan

şuanda mağazaya ulaşılamıyor.hata bu yüzden olabilir.
  134. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

arkadaşlar belki alakasız olacak ama yardım lazım. cep telefonu olarak wp lu nokia kullanıyorum. bir program var glance background diye. bu program ile resimleri kilit ekranına ekleyebiliyoruz. yalnız güzel bir beşiktaş resmi bulamadım. özellikle stadımızın son haliyle ilgili resim bulup...
  135. yer6

Iphone vs Lumia ?

kardeşim 1000TL para ile eski model telefonlar alma bence. bende lumia kullanıcısıyım. L925 yada 820 iyi tercih olacaktır düşüncesindeyim.
  136. yer6

Beşiktaş - Bursaspor | Spor Toto Süper Lig 21. Hafta | 2013/2014

ikinci yarı olcay da sarı kart görür ki gs maçında iyice eksik kalalım. belliydi böyle olacağı...
  137. yer6

Gaziantepspor 1-2 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 20. Hafta | 2013/2014

internet üzerinden nasıl izleyebiliriz bilen var mı?şifresiz falan deniliyor :)
  138. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

yalnız resim hatalı.bizim staata deniz kısmının üzeri açık :(
  139. yer6

SDN Beşiktaş Kulübü

masaüstü arka planım olarak ayarladım :) bu şekilde farklı resimler varsa istiyoruz :)
  140. yer6

Şirkete server sistemi için gerekenler

konu oldukça güzel.bilgisi olmayanlar içinde sıfırdan ofis ortamı kurmak için yol gösterici olabilir.
  141. yer6

Beşiktaş Son Dakika Haberleri Uygulaması

wp8 içinde olsa keşke :)
  142. yer6

Samsung i9505 klon imei ve şarj sorunu

senin telefonun muhtemelen yurt dışı cihazı. faturalı bir şekilde mi aldın? eğer faturalı ise hemen BTK ya başvuru yapman lazım. Değilse telefonunu ya pasaport kaydı yaptıracaksın yada bir daha telefon özelliğini kullanamayacaksın. Şarjının hemen bitmesi batarya kaynaklı da olabilir ...
  143. yer6

1100 TL limitli telefon tavsiyesi (ACİL)

note2 sıfır satıyor arkadaşım. 1000TL demişti. istersen görüşebilirim tekrardan. yazmak istedim. kişisel görüşüm ise 5" e yakın veya daha büyük telefon alma :)
  144. yer6

Asrın transferi bitti!

bu haber gerçek mi? bu paralar çok yüksek. yani ronaldo , messi , bale içinde çok yüksek.
  145. yer6

Nokia C7 Alınır mı ?

hocam 500 etmez şuanda o telefon.
  146. yer6

Çamaşır makinesi tavsiyeleriniz

devir sayısı neye yarıyor? bende alacağım :)
  147. yer6

Nokia Lumia 820 ve 920 için Windows Phone Amber Yükleme (Anlatım)

deneyen var mı acaba?belirtilen iyileştirmeler neler diye merak ettim. bildirim merkezi , dosya sistemi , hafıza kartına oyun ve uygulama kurma gibi özellikler geldiyse tamam. değilse radio geldi diye bunca işlem yapmaya değmez görüyorum. güncelleme resmi olarak yayınlandığında yüklerim.
  148. yer6

Bu özelliklerde bilgisayar arıyorum.

laptop arıyorsan msj at özelden :)
  149. yer6

Nokia Lumia 520 mi General Mobile Discovery mi?

arkadaşım ben wp8 kullanıcısı ve severi olarak karşılaştırdığın 2 telefon için diyorumki GM al. Bugün telefonu bir tanıdığım aldı.inceledim gerçektende çok iyi.beni dinle ve pişman olma.telefonda sevmediğim tek şey var. çift hattı takıyosun ama birisi ile konuşurken diğer hattın arandığında...
  150. yer6

Başbakanın yeni makam otomobili

yorumunun şu alıntıladığım kısmı senin içinde geçerli :) şu anki başbakanımız için değil , tamamı için(bundan sonrakilerde dahil) bu tür araçların uygun olduğunu düşünüyorum.keşke bizim bir araç fabrikamız olsa ve kendimiz üretsek böyle bir aracı.
  151. yer6

C Programlama Kursu ÜCRETSİZ

arkadaşım emeğine sağlık.
  152. yer6

Tolga Zengin Beşiktaş'ta!

son dönemde çok iyi kaleciydi.inşallah devam eder bu çizgide. kariyerine bakınca yedek kaleci aldık diye düşünülebilir. trabzon sporda toplam 110 defa kaleye geçmiş 10 yılda. ama herkes gibi bende umutluyum. bakalım ne olacak.
  153. yer6

Beşiktaş 2013-2014 Sezonu Formaları

çok beğendim bu formayı
  154. yer6

Aynı adlı 2 dosyadan birinin adını değiştirme sonrasındaki hata!

önce virüs taraması yaptır bilgisayarına.iyi bir programla 1-2 defa tarat.sonra combofix gibi bir programla ayarlarını düzeltmeye çalış. bunlar olmaz ise bence format at.çünkü hangi dosyayı nasıl değiştirdiğini bilmiyorsun.
  155. yer6

Bu Nokia'lardan Hangisi Sizindi? VİDEO

n82 :) kamerası için almıştım.günümüzde bile yüksek performanslı bir telefon sayılır.
  156. yer6

Brezilyalı efsaneden Ronaldinho yorumu

pekte efsane bir topçu değildi ama neyse :) beşiktaş a gelmesini çok isterim.
  157. yer6

Eneramo Beşiktaş'ta!

gol vuruşu bakımından çok zayıf bir futbolcu.almeydanın siyahisi.zamanında youla vardı...ben pek memnun olmadım açıkçası.
  158. yer6

UEFA'dan Beşiktaş'a 1 yıl men cezası!

inanan var arkadaşım.Uefa inanmış ve bu şekilde rapor vermiş.aslında burda düşünmesi gereken sen ve senin fikrinde olanlardır.uefa bile şike dememiş sen tutturmuşsun "şike var diyorsun. eğer uefa şike yok diyorsa sana "kadir" bile inanmaz :)
  159. yer6

UEFA'dan Beşiktaş'a 1 yıl men cezası!

aslında düz mantık bakarsak uefa da hata yapıyor bu durumda.bjk şike yaptı. ibb ile oynana maç delil.ozaman ibb de şike içerisinde değilmi? hadi beşiktaşı geçiyorum.fb şike yaptıysa en az 6 maç var.bunlarda başka hiçbir takım şikeye müdahil olmadı mı? ilginç...
  160. yer6

Beşiktaş'ın hocası belli oldu!

en az bir yılımız daha boşa gitti bence.milli takım haricinde başarısı yok ama başarısızlığı var.beşiktaş deneme tahtası değil.bu adam geleceğine sıradan bir Türk teknik adam gelse daha iyi olurdu düşüncesindeyim. sabah sabah kötü haber aldım :(
  161. yer6

Malaga'da patron Schuster!

demekki pellegrini de beşiktaşa gelecek :)
  162. yer6

Adalı Eto'o'ya uçuyor!

serdal adalı nın başkanlığını gerçektende destekliyorum.normalde gazetelerde Bjk için yazılan topçular hep Fb ve Gs nin gözden çıkardığı vs topçulardı.yada ismi falan bilinmeyen kaliteli olmayan liglerden gelecek futbolculardı. şimdi ise başkan adayı olması bile yetti.yaşlı falan ama etoo ...
  163. yer6

Sizce Ne Almalıyım?

arkadaşım bence çok enteresan(pahallı) birşey alma.yakında belki uydu sistemi değişir ve kablolu bir sistem kurarlar. evlere görüntü hd ve üstü verilir belkide. ayrıca ilerleyen dönemde alacağın iyi bir televizyon uyduda barındıracaktır üzerinde.belki bilgisayardan halledeceksin işlerini vs...
  164. yer6

Robin van Persie show

sonra bizim topçular neden en üst düzey kulüplerde oynayamıyor deriz :) adamların hızına düşünerek yetişemiyoruz neredeyse :)
  165. yer6

Sapkın Tarikat

gülsemmi ağlasammı derler ya. Allah akıl versin...
  166. yer6

Çizgi-Tagem Eğitim Seti 12 DVD İndir (Turbobit)

indirilmeye ne zaman sunulur? (gerçi ben ücretini ödeyip alma yolunu seçeceğim.emeklerinin karşılığını verme niyetindeyim.)
  167. yer6

İşte Beşiktaş'ın yeni hoca adayları

şenol hoca gelsin bencede.
  168. yer6

Samet Aybaba ile yollar ayrılıyor!

arkadaşım belki sen haklısın ama beşiktaş sezon boyunca hiçbirşey kazanmadı oyun anlamında.anadolu takımı gibiyiz. yenilsek bile takım bişeyler yapmaya çalışsa bir nebze anlaşılır.ama boşa geçen sezonlardan birisi.hatta en boş sezon.
  169. yer6

Akhisar Belediyespor 4-1 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 20 Nisan 2013 Cts

samet aybaba gidecek inşallah.yerine gelecek olanda rıza çalımbay yada mehmet özdilek gibi isimler olucak.aynı tas aynı hamam olacak yani. hatırlatma yapıyım rıza çalımbay döneminde oyuncular maç içinde birbirleriyle çarpışmaktan sakatlanıyodu.rakibin birçok oyuncusuna adam adama markaj...
  170. yer6

Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

benide ekleyin.820 var bende.sonuna kadar memnunum :) eksiklikleri var.yinede tavsiye ederim.
  171. yer6

Windows Phone için yeni başvuru kaynağı

ben severek kullanıyorum.yeni güncellemeleri bekliyorum.bakalım neler gelecek :)
  172. yer6

Galatasaray 3-1 Mersin İdman Yurdu - Video, Maçın Özeti, Golleri | 6 Nisan 2013 Cts

meyrelese galatasaray yönetimi bile yorum yaptı.onlar yargıç mı? şike döneminde birçok yorum yapıldı galatasaray tarafından.bu yorumları yapan yargıçmıydı? dümdüz mantık dedikleri bu olsa gerek.hakemin yanlış karar verdiğini söylüyor fatih terim. sorarlar "adam" a SEN HAKEM DEĞERLENDİRME...
  173. yer6

Kilit Ekranını Özelleştir

teşekkürler.ayrıca gerçekten siz yaptıysanız tebrik ediyorum.
  174. yer6

Win8' den XP' ye Geçtim, Laptop'umun Şarjı Daha Az Gidiyor

problem xp de olabilir arkadaşım :) win8 daha gelişmiş ve donanımı daha güzel kullanan bir sistem. İstersen birde win7 kur.Onun değerleri nasıl olacak onuda denemiş olursun. Biraz garip olmasına rağmen bir süre sonra alışıyor insan win8 e :)
  175. yer6

Günün Karikatürü

bende fark ettim.saçma ve komik değil :) NOT : ikinci resimde çıplak adamın vücuduna , yüzünün baktığı tarafta göğüslerini çizersek şekli doğru oluyor :)
  176. yer6

Nokia Lumia 920 mi Samsung Galaxy S III mü ?

internet performanslarına baktınız mı?kullandığımdan değil ama videolardan gördüğüm kadarıyla ie çok iyi çalışıyor.ayrıca iphone u bilmem ama s3 e göre işletim sistemi zamanla daha hızlı kalacaktır. açıkçası windows phone daha çok yeni bir işletim sistemi olduğu için eksikleri ve problemleri...
  177. yer6

Messi 250 Milyon Euro!

3 büyüklerin toplamı bile zor ulaşıyor bu rakama :)
  178. yer6

41 Megapiksellik Lumia Geliyor

bilmeden yorum yapmamak gerekir :) yanlışınız var çünkü.
  179. yer6

Nokia Care Servis Şikayet

teleservice lemi problemin ? şikayetvar sitesine bildir istersen.hemen yardımcı olurlar.
  180. yer6

Windows 8'den başka sistem kuramıyorum

win7 cd ni değiştir.win8 haricindeki cd bozuk olabilir. yoksa böyle bir kısıtlama olmaz.
  181. yer6

Lumia 920 vs İphone5 vs XperiaZ

xperia z > lumia 920 >= iphone5 .
  182. yer6

Nokia Lumia 620'yi Kutudan Çıkarıyoruz

bu telefonu beğenen varmı bilmem ama ben beğenenlerden birisiyim :) Dün Turkcell bayiğine gittim.Alıcı gözüyle bakmak için.muhtemelen yazılımsal problemi olan bir cihaz bu(farklı 2 telefonun verdiği tepkilere bakarak çamur atıyorum :) ).neden bilmiyorum ama ufak tefek takılmalar oluyordu.hatta...
  183. yer6

Tarayıcılar Eğer Bir Kız Olsaydı Nasıl Olurlardı?

bunlar nefes alıyor mu?eğer öyleyse cevap belli :)
  184. yer6

Devlete borcunuz var mı? TIKLA - SORGULA

problem olmayacaksa resmini çekip koyacağım buraya :) ama kabul etmiyor :S
  185. yer6

ilginiz için teşekkür ederim :) nufus cüzdanımın ön yüzünde fotoğrafın altındaki bilgileri yazdım.çok ilginçtir ki hep hatalı diyor.çok ilginç.
  186. yer6

yok en az 10 defa giriş yaptım.bir sonuç alamadım :S çok ilginç.
  187. yer6

Recovery'den nasıl format atabilirim?

doğru.lisans keyini kaybetme :)
  188. yer6

cd göndermeyecekler sadece lisans key i verecekler.netten indirip aktifleştirirsin. eğer format atarken recovery kısmını silersen bidaha ulaşamazsın.bu kısmı silme yada win 8 den dönme :) ben kullanıyorum win8 ve gayet memnunum.
  189. yer6

tam olarak c de diyemeyiz.bilgisayarında ufak bir bölüm recovery bölümü.yani sen c ve d ye ayrılmış görüyosun ama aslında bir bölüm daha var. sen c yede d yede format atsan herhangi bir problem çıkmaz.
  190. yer6

bilgisayarını yeniden başlat ve f11 tuşuna basıp çek sürekli.Bazı modellerde f10 olduğu söyleniliyor.her ikisinide denersin.
  191. yer6

bu tc no başkasına ait yazısı çıktı :S sistemde hatamı var acaba
  192. yer6

Çanakkale şehitlerinin çürümeyen cenazeleri

merhabalar bence yanlış düşünüyorsunuz.tabii görüşünüzü değiştiremem. sizin mantığınıza göre eğer sabri 25metreden bir gol atarsa , artık 25 metreden attığı tüm şutların gol olması gerekiyor.eğer olmazsa sabrinin 25metreden attığı başka bir gole inanmayacaksınız. :) müslümanlığın tarihinde...
  193. yer6

Avea Çekim Sorunu

arkadaşım ben baz istasyonu kuran bir şirkette çalışıyorum. 3 operatör içerisinde baz istasyonu sayısı en az olan şirket avea dır.önemli bir yatırım yapması gerekiyor fakat yapacak gibi görünmüyorlar.haklılarda sanki :) düşünün milyon dolarlarca yatırım yapsalar bile kaç kişi avea ya...
  194. yer6

iPhone 5 - Galaxy S3 - Lumia 920

iphone5 vs lumia920 : dakika 4 ten sonra performasn kıyaslaması var.izlemeni tavsiye ederim. http://www.youtube.com/watch?v=ZCVdB3hEJWU galaxy s3 vs lumia920 : bunun tamamını izleyebilirsin.performans hakkında bilgin olur. http://www.youtube.com/watch?v=wljCcyaC3JU kişisel tercihim...
  195. yer6

Bedelli askerlik için yeni fırsat

bu şekilde bakmamalısın. mesela sokağa çıktığında binlerce jip var.fiyatları en azından 100bin TL den başlıyor.vergileri vs cabası.şöyle basit bir hesap yaparsak.eğer benim 200-250 bin tl param olsa gidip en az 100bine araba almam.demekki benim para hacmim daha fazla.sokakta binlerce pahalı...
  196. yer6

Yılbaşı için kültür erozyonu uyarısı

tambjk arkadaşım görüşlerine saygılıyız fakat sen olayı tam anlayamamışsın diye düşünüyorum.önemli olan burada "eğlenmemek" değil.önemli olan hristiyanların yaptıklarını , benimsediklerini benimsememek. birçok örnek verilebilir.fakat yılbaşı olgusu bizim kültürümüz değil.yorum yapan kişi çok...
  197. yer6

New York Times'a Göre Windows 8 Tutmadı

windows 8 i uzaktan izleyerek yorum yapılmaması gerekir bence.sisteminize kurun.nekadar stabil,hızlı,win7 den eksisi ne vs gibi değerlendirin. tüm işlemlerim için oldukça yeterli şuanda.bilgisayarım8-10 sn de tamamiyle açılıyor.win7 den eksisi nerdeyse hiç yok.birçok artı özelliği var ayrıca...
  198. yer6

28 Aralıkta BİM'e Gelecek Olan TV

22" sizi tatmin edecek mi?bütçeniz az diye bu tv ile paranızı öldürmeyin bence.
  199. yer6

Lumia 920 ne zaman diğer satış yerlerinde satışa çıkar

açıkçası siyahını hiç beğenmedim.çok sıradan duruyor.beyaz al bence :)
  200. yer6

Türk keşif uydusu Göktürk-2 Uzay'a fırlatıldı!

çinden gönderiliyor ve yer istasyonu norveçte :S mutluluk verici bir gelişme.inşallah dahada geliştireceğiz.
  201. yer6

Windows 7 mi Windows Xp mi ?

yanlış anlaşılmak istemem ama yıl 2013 halen xp işletim sistemi seçeneklerden biriyse , mikrosoftun yada xp ile ilgilenlerin kendisini sorgulaması gerekecek :) bu arada ben win8 e geçtim.Çok hoşuma gitti.tavsiye ediyorum.
  202. yer6

Kodlardaki belirli yazıları kopyalama?

dostum çok iyi bu.bende teşekkür ederim.
  203. yer6

Imei attırılırsa güncelleme yapılabilir mi?

herhangi bir sorun olmaz arkadaşım.zaten imei haricinde başka bir çözüm yolun yok.
  204. yer6

TV'de İlk! Fetih 1453 Fox TV'de

ben bu filmi hiç beğenmedim açıkçası.bu filmi yabancı bir yapımcı çekseydi keşke. adamların gemisi battı tek kelimeyle muhteşem bir film çektiler.böyle bir destanı kimbilir nasıl çekerlerdi. oyuncu seçimlerinide beğenmedim :) izlemeyenler için belki kötü olacak ama bir sahnede Fatih Sultan...
  205. yer6

Ziegler Beşiktaşlı oluyor!

dünyada sol bek bittiği için bu futbolcuyla ilgileniyoruz diye düşünüyorum. madem hakkını yabancıdan yana kullanacaksın, ozaman git farklı birisini bul.rakibinin eski futbolcusunu alma. bu arada kaleci ihtiyacımızda var.leo franko falan boştaysa alalım ...
  206. yer6

UEFA.com Yılın Takımı Oylaması

tüm yorumlar ufak farklılıklarla aynı sayılır.ama takımda messi yada ronaldoya yer vermemek ilgimi çekti :) bu arada biz Türküz diye Burak ı koyalım takımlarımıza ama çok formda ve iyi golcüler var :S inşallah burak girer bu sıralamaya da ödül töreninde falan izleriz.
  207. yer6

Netsis yedekleme ...

netsis i bilirim.istediğin yedekleme nedir tam olarak?
  208. yer6

Nokia Lumia 920 Reset Hatası

şahsen l920 alırım.video güzel ve bilgilendirici olmuş izlemenizi tavsiye ederim. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wljCcyaC3JU
  209. yer6

Türkiye'nin ilk uçak gemisi geliyor

sen yine kafana göre yorum yapmışsın :) f35lerin yapımında bizde yer alacağız diye alıyor olmayalım sakın ? ülkemize ait nükleer başlıklı füzeler abd tarafından bize verilmiş ve kullanılma zamanı sadece abd tarafından belirlenebilecek füzelerdir.biz yapmadık.bu yüzden kullanım hakları bize...
  210. yer6

yahu arkadaşım ne gereksiz yorum yapıyorsun!kendince varsayımda bulunup ahkam kesiyorsun. ayrıca uçak gemisi olan illa uzak yerlerde operasyon mu yapmalı?hava savunma sistemi olan ülke illa uçak mı düşürmeli?füzesi olan füzeleri ile birilerini mi vurmalı?yarın atom bombası yapsak bir ülkeye...
  211. yer6

Klimanızla ilgili sıkıntılar????

sorun değil ama bir klima almak istiyoruz.inventörlü 9000btu luk soğutan birşey.ama en uygunlarına bakıyoruz.varmı bildiğiniz :)
  212. yer6

yazdığınız herşey bir "varsayım" üzerine olduğu için cevap vermeyeceğim :) tsk nın amaçlarını sizin gibiler çok daha iyi bildiğinden yorumlarınıza "evet evet" diyerek geçmek gerekiyor.
  213. yer6

Windows Yüklü Bilgisayar Satışları Azalıyor!

zaten genel olarak bilgisayar satışlarıdaazaldı.probleminnedeni budur bence.
  214. yer6

yorumlara bakıyorumda ufkumuzun darlığından fikirlerimiz bile enteresan.uçak gemisi yapıcaz diyorlar."savaş gemisi neyimize" diye yorumluyoruz. zamanında araba üretecekken "yol yokki araba yapalım" demek gibi bişey sanki :) bu arada bir uçak gemisinde kullanılan teknoloji hakkında biraz bilgi...
  215. yer6

Nokia Lumia 920'nin Kamera Performansı

şimdi birisi çıkıp "nokia ile 5sn erken çekim yapmışsınız.5 sn de hava dahada karardı ve bu yüzden diğer kameralar daha kötü çekti" der :) bu bizim kültürümüzde çok yaygındır.birşey söylediğinizde ve etrafınızdakilerin mantığına yatmadığında bunu sizin ıspatlamanız gerekir.nedendir bilinmez...
  216. yer6

Melo: Taffarel'in verdiği taktikler işe yaradı!

normal bir kaleci olsa bu penaltıyı kurtaramazdı büyük bir ihtimalle.top çok iyi yere gitti. yabancı kanallarda falan gösterirler , futbolumuzu överlermi yoksa söverlermi merakla bekliyorum :)
  217. yer6

Lumia 920 Eldivenle Bile Kullanılıyor!

820 ninde böyle bir özelliği var mı? birde kamerasının sabitleme özelliği varmı , 920 deki gibi.
  218. yer6

Nokia Lumia 920 Türkiye'de Satışta

1200tl olsa hemen alırdım :) 2sene sonra alabilirim demektir bu :)
  219. yer6

O camiilerde yapılan ibadetle günah işleniyor

yazıya ve yorumunuza katılmamakla birlikte , koyu yazdığınız kısma cevap yazmak isterim. "Dolayısı ile vatandaşların bir kısmının kullanma ihtimali olmayan bir kurum oluşturamaz." demişsiniz.islam dinini neden sevmiyosunuz?inanmadığınız , güvevnmediğiniz , kurallarının yanlış olduğunu...
  220. yer6

Win 8'den Win 7'ye nasıl geçerim?

konuyla ilgili değil ama win8 orjinal mi? bilgisayar açılırken f2 ye bas çek durmadan.biosa gir ve cd romu başlangıç cihazı olarak seç.google da "cd den nasıl boot edilir" şeklinde aratırsan daha ayrıntılı bulabilirsin.
  221. yer6

Beşiktaş 3-3 Bursaspor | Spor Toto Süper Lig 11. Hafta | 2012/2013

benmi yanlış gördüm bilmiyorum ama penaltı gayet açık şekildeydi.arkasından 2 defa müdehale yapıldı.ikincisi penaltıya sebep oldu.
  222. yer6

Yeni laptop alacağım bakar misiniz

ekran kartı istediğin gibi değil ama iş yapan bir laptop. http://www.hizlial.com/u30.001.1177.0556/acer-as5733-564g50mnkk-core-i5-560m-266ghz-4gb-500gb-156-linux-notebook
  223. yer6

Teknosa'dan iPhone 3GS Kampanyası

o fiyata alınmaz bencede.illa apple kullanayım diyenler için iyi bir fırsat olabilir ama.sonuçta diğer telefonları çok daha pahalı.
  224. yer6

Galatasaray 1-1 CFR Cluj | Şampiyonlar Ligi H Grubu 3. Maç

selçuk kendisini yere atmış dediler doğru mudur? bu arada cluj takımını tebrik etmek lazım.okadar baskıyı kaldırabildiler.
  225. yer6

300 erkekle aldatma tazminatı: 15 bin lira

ben bu kadının mahallesine taşınıyorum.meraktan sadece...
  226. yer6

Nokia, Lumia 920 ile iPhone 5'i Karşılaştırdı

lumia 920 daha güzel duruyor.ben nokia dan 4-5 çekirdekli işlemci beklerdim.şimdilik yavaştan alıyor durumu nokia.
  227. yer6

Mesajlamayı sildim uygulama yöneticisinden nasıl geri getireceğim?

öyle birşey yapamazsın diye düşünüyorum.marka model bilgisi verebilir misiniz.
  228. yer6

Usain Bolt'tan Hızlı Koşan Robot

haberle ilgili değil ama bolt okadar hızlı koşamadı sanki.yani hesap yapınca 36-38km hızla koşmuş sonucu çıkıyor diye hatırladım.
  229. yer6

Sizce En İyi Klavye/Fare Markası?

microsoft ve logitech.
  230. yer6

HP Laptop tavsiyesi 1600 TL

fiyat-performans bakımından günümüz itibariyle konuşuyorum "müthiş" laptop. ama ben "hp önermem" ve bu fiyata bu özelliklerde laptop bulmak çok çok çok zor olduğundan ikinci el yada teşhir cihaz mı diye düşündüm birden. internet satışıysa link atabilir misiniz.
  231. yer6

Dokunmayın çok sıcak

kardeş herhangi bir çözüm yolu bulabileceğinizi sanmıyorum.benimde laptobum aynı problemi çıkartıyordu.işlemci anlık olarak çok yüksek ısılara çıktığından,ram probleminden vs birçok nedenden olabilir. ben kendi bilgisayarımda da aynı şeyden şüpheleniyordum.muhtemelen donanımın bir parçası...
  232. yer6

MS Outlook'a gelen/giden her mailin ardından tüm gelen mailler tekrar geliyor?

webmailden giripte tüm maillerini silmeyi dene istersen.ordaki bir mailden kaynaklı olabilir. yada kural oluşturduysan ona bak.ondan dolayıda olabilir.
  233. yer6

Nokia Lumia Kablosuz Şarj Edecek

ben anlamıyorum :) adamlar "kablosuz şarj çıkardık" diyorlar.bizim insanımız birsürü bahane buluyor.zamanında uzaya çıkmış adamlar.biz "yahu uzayda yaşam bile yok neden çıkalım ki" demişiz. bir projeye bakıp anında karar verebiliyoruz.bu "tutar" yada "tutmaz" demek bizim için çok kolay :)
  234. yer6

Cristiano Ronaldo: "Mutsuzum!"

Fabregas,mascherano ve busquets kadroya giremiyolar :) kadroya bakın :)
  235. yer6

Cristiano Ronaldo: "Mutsuzum!"

rahat batması durumu bu oluyor.başka bir futbolcu olsa kariyerini bitirir diyeceğim ama farklı takıma gitsede başarılı olacaktır.
  236. yer6

Bu Notebook Bana yeter mi sizce ?

fiyat doğruysa bu parayı verme.1500 TL civarında bulunabilir bu laptop.
  237. yer6

Laptop'uma HDMİ Kablo Tavsiyesi

en fazla 1.5 metrelik al.daha uzun istiyorsan çok yüksek fiyatlar öde ki datalarda kayıp olmasın.ucuz kablo alma yani.
  238. yer6

Bu laptop iş görürmü ?

gayet iyi laptop.çokta uygun fiyata almışsın.nerden aldın emresan?
  239. yer6

1000 TL param var

arkadaşım satıyor.1250-1300 TL arasında, sıfır.yurt dışından getiriyor vs. dilersen numarasını falan veririm konuş.
  240. yer6

Sizce hangisini alayım?

yurt dışından mı alacaksın? sadece bunlar arasından mı seçim yapmalıyız? :) ilk laptop güzele benziyor.Bu devirde en azından i7 li bir laptop almanı öneririm.
  241. yer6

Bilgisayarlarda %40 İndirim

abi çoktandır yorum yapmıyordun :) yada ben görmüyordum. indirim yapıyorlar aslında.hatta aldığımız fiyatlar , bazen onların ithal ettiğinden daha düşük oluyor.Fakat hiçbir zaman bu firmalar zarar etmiyorlar.çünkü bir bankayla falan anlaşıyorlar ve zarar kısmını banka karşılıyor.açıkçası ben bu...
  242. yer6

G.Saray taraftarından bomba bildiri!

32 milyon :) "...ne şike, ne ırkçı Emre, ne Alex Aykut savaşı bu kadar konuşulmadı..." bu cümlede baştan aşağı yanlış.istediğin araştırma şirketine inceletebilirsiniz. bunlara ek olarak burak ın bu olayı yapması 1-2 defa eleştirilerek geçilirse doğru mu olur?3 büyüklerden hangi takımın topçusu...
  243. yer6

Limango'da Logitech M215, M305 Kablosuz Mouse ve Speaker Kampanyası

çok güzel bir kampanya bilgisi.Teşekkürler. mouse lazım zaten.bir inceleyim.
  244. yer6

Yazma Hızı Yüksek 8 yada 16GB Flash Bellek

bilgisayarında usb3.0 varsa usb 3.0 destekli en az 16gb lık bir bellek almanı öneririm.Yarın birgün üzerine windows 8 ini yükler tüm bilgisayarlarda kullanırsın :) Eğer yoksa usb 3.0 ozaman performans olarak çok iyi bellekler var.normalden biraz daha pahalı oluyorlar.toshiba , transend ...
  245. yer6

Beşiktaş - Galatasaray maçını kim kazanır? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

maçtayım pazar günü :) ama gs kazancak sanki.Bizim kazanmamız gerçektende mucize.
  246. yer6

WP 8'li Samsung SGH-T899'un İlk Detayları

ekran modeli olarak çok benziyor.Tabii internetteki resimler doğruysa :) iphone dan sonra lumia larıda mı çalacak acaba :)
  247. yer6

Cim Bom arayı açıyor

ben topladımda beşiktaş ın kupaları 30 yapıyor.28 yazılmış.
  248. yer6

S3 ün fiyatı

tavsiye edilen satış fiyatı 1999 TL ama sen istediğin fiyata satabilirsin. Diyelimki distribütörler 1200Tl ye alıyorlar ama 3000TL ye satmak isteyince "tavsiye edilen satış tutarı" devreye giriyor.halk bilinçlenmiş oluyor , gibi düşünülebilir :)
  249. yer6

İki makina arasında kaldım! Hangisini Seçmeliyim?

hp de alma. alınacak markalar : asus , dell ,sony , apple , toshiba. samsung hiç denemedim. lenovo ,packerd bell ve acer belki alınabilir markalardan.ben yinede uzak dur derim. tabii bunlar benim görüşlerimdir.araştır markaları ve ona göre seçim yap.zaten bu görüşüme yakın bir fikrin olacaktır.
  250. yer6

İki makina arasında kaldım! Hangisini Seçmeliyim?

arkadaşım hiç huyum değildir konuya girip "aman alma.şöyle kötü böyle kötü" demek. adam kararını vermiş sadece "hangisi" diyor çünkü... casper alma :) git farklı bir marka al.bekle para biriktir vs. ama casper alma.kafan rahat olmaz.mutlaka problem çıkartır. haa illa alıcam diyosan ; ben...
  251. yer6

Fenerbahçe'nin bombası 19:07'de

aslında bizimde en büyük transferimiz demirören in ayrılması oldu :)
  252. yer6

Anadolu Efes 84 - 82 Beşiktaş Milangaz Final Serisi 5. Maçı (2-3)

hangi kanalda ?
  253. yer6

Pürüzsüz cilt eklentisi - fotoğraflarınızı mükemmelleştirin

örnek resimleri göremiyorum.
  254. yer6

Benden de Bir Öneri!!

kapatılması mantıksız olur.yorum yazmak veya okumak istemeyenler sayfanın alt kısmına bakmadan geçebilirler.mesela ben o şekilde kullanıyorum.bana uymayan birsürü yorum var.her biri için cevap yazmak yerine "sen diyosan doğrudur arkadaşım" diyorum içimden :) fakat bu konularda görüşlerini...
  255. yer6

Nokia 700 telefonuma android yüklemek istiyorum

arkadaşım öyle bir şansın yok.
  256. yer6

Beşiktaş - Trabzonspor | Ne zaman? Hangi Kanalda? | Süper Final Şampiyonluk Grubu

maçtan sonra burak ağlar yine.vay efendim küfür etti,saydı sövdü.hatta burak o kadar yüzsüzdürki "bana negro dedi " bile der :)
  257. yer6

Beşiktaş - Trabzonspor | Ne zaman? Hangi Kanalda? | Süper Final Şampiyonluk Grubu

çok fanatikçe bir yorum.ama güldüm :)
  258. yer6

Beşiktaş Milangaz FIBA EuroChallenge Kupası Şampiyonu

kaç numaralı kupa oluyo bu :) tebrikler beşiktaşıma tabii.
  259. yer6

Beşiktaş'tan sert açıklama!

arkadaşım sen koyu cümleden o anlamı nasıl çıkarıyorsun?"takımımız mükemmel oynuyor" diye bir ibare var mı ? hadi böyle bir anlam çıkardın diyelim , o zaman neden kırmızıyla işaretlediğim cevabı verme gereği duydun? Elbruz46 da o şekilde bir anlam çıkarmıştır...
  260. yer6

Beşiktaş - Galatasaray Derbisi Ertelendi

gidip yeni bilet aldım :) ne stadda nede biletx te yardım eden olmadı.hayırlısı olsun.
  261. yer6

klüpten "maaalesef" dendi :( dünkü bileti ibra etmem lazımmış.
  262. yer6

ben 3 lü kombine bilet aldım.ama stadda gs biletini attım.şimdi değiştiremiyecek miyim?
  263. yer6

bilet olayı nasıl olacak?yani bugün maçta olanlar için.bilgisi olan var mı?
  264. yer6

%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım Resimli Anlatım

yazıyı heycanla okuyodum , taaa ki "avira" yı önerdikleri kısma kadar :) sonrasını okumadım. ama emeğin için teşekkürler.
  265. yer6

Hızır Dede

güzel konu olmuş.devam et bence.
  266. yer6

Terim'e İspanya'dan teklif

pellegrini bırakılır mı yaa :) keşke beşiktaşa gelse.
  267. yer6

Carvalhal gitti, Havutçu geldi!

sergen gelseydi keşke.tayfurun mantalitesini hiç sevmiyorum açıkçası.hayırlısı olsun bakalım
  268. yer6

Lair defense

buda benzeri.bilgisayardan oynanıyor.32, bölüm geçilmiyor :) 40 bölümlü http://www.cizgifilmseyret.com/cizgifilm/5434-cizgi-film-defans.html
  269. yer6

Culio için şok karar!

sıradan bir yoruma verdiğin tepkiye bak :) inşallah gs alır kardeşim.
  270. yer6

Culio için şok karar!

galatasarayda almasında bu adamı ortada kalsın.
  271. yer6

Beşiktaş -A.Madrid | UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

hiç inancım kalmadı yeneceğimize dair.herzaman böyle oluyor.biryere kadar geliyoruz."şöyle yenicez,böyle eliyeceğiz" vs diyoruz.sonra takımımız elenip gidiyo.tüm Türk takımlarımızın kaderi aynı.kendimizi dev aynasında görüyoruz. inanıyorumki atletiko takımı pas yapmaya başlasın 10 dk top...
  272. yer6

Samsung Forum Davetlileri Belli Oldu

mail geldi ama tamamlamak için lcv kaydı falan diyor.bilgi verebilir misiniz.
  273. yer6

BilgeAdam kursları

kadıköy bilge adam nasıl diyeceğim ama bilge adamla görüşmelerim , yukarıda şikayet edenlerin anlattıkları gibi.Yani günde 87654356 defa arayıp kayıt için konuşabiliyorlar.aman yer kalmaz hemen kayıt yapın diyorlar vs. Acaba diyorum gitsem boşa mı olacak!
  274. yer6

İşte Beşiktaş'ın Başkan Adayları

en iyisi hangisi acaba.
  275. yer6

Tolga Çevik - "Sen Kimsin?" Filminin Oyunu

filmi bir ben mi beğenmedim ya :S aşırı kötü geldi bana.demekki zevkler gerçektende farklıymış :) ios işletim sistemli telefonumda yok.istesemde oynayamayacağım :)
  276. yer6

SDN Yandex Kullananlar Buraya ! ...

yandex in haritalarını kullanıyorum.
  277. yer6

Beşiktaş 10 basamak yükseldi

konu hiç dikkat çekmemiş.başka takımlar olsa bir sürü yorum olurdu.bjk taraftarı hiç ilgi göstermiyor sanki :) sıralamada 45, olmuşuz seviniyoruz.fener ve gs daha vahim tabii.
  278. yer6

2500TL'ye mükemmel Dell Dizüstü [ÖNERİ]

anlatamadım galiba.bu paraya saydığın özellikler standart olarak sunuluyor zaten.hemde daha fazlası sunuluyor.yani en az 6gb ram,çok gelişmiş bir ekran kartı,bluray okuyucu,usb 3.0 desteği vs vs... söylediğin para az birşey değil. sadece saydığın özellikler civarı birşey ise 2000 TL ideal...
  279. yer6

2500TL'ye mükemmel Dell Dizüstü [ÖNERİ]

saydığın özelliklere göre fiyatı uygun değil :) ya sen abarttın yada özelliklerini yanlış hatırlıyorsun :)
  280. yer6

Nokia e63'üm bozuldu

orjinal kasa istersen , ekranla beraber en azından 150tl alırlar.çin malı alırsan yaklaşık 70-80tl ile olayı kapatırsın :)
  281. yer6

Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 28. Hafta

yorumun bu kısmını çok beğendim :) bu yüzden boş geçmiyim dedim. ligin en iyi kalecisi oynadığı maçlara bakılırsa tolga.ama bjk-gs oyuncularına bakılırsa muslera.sağ bek konusunda çok haklısın.orta göbeğe gelirsek.gs-bjk taraftarlarını ayıraraktan bir değerlendirme yaparsak , hangi ikilinin daha...
  282. yer6

Türk futbolunun 41. başkanı Yıldırım Demirören

"100 milyonluk borcu hibe ettim" yazılı kağıdı bu aralar bir imzalatsak yeter :D
  283. yer6

Türk mühendis Nokia'nın aklına başına getirecek

1-itici olmak için normal davransan yeter.ekstra çabaya gerek yok.demek istediğim daha kötü olamazsın.tabii bu kişisel yorumum.belki forumda , senin yazılarını beğenerek okuyanlar vardır. 2-benim görüşümü umursamıyorsun ama daha görüşünü umursadığın kişi bu forumda yok sanırım :) hep birileriyle...
  284. yer6

cep telefonunda bu özellik var mı? arkadaşım arada konularda gözüme çarpıyosun :) genellikle nokia karşıtı bir tartışmada görüyorum.inan bana çok iticisin :) yani samimi olsak "nokia sana bişeymi yaptı lan ehehe" tarzı takılma falan yaparım.telefon fanatikliğim yoktur ama nedense senin...
  285. yer6

Demirören'den Büyük Hibe

küçük bir para değil ama gelirlerimizide düşünürsek ödenebilecek bir miktar.450milyon deniliyordu borç.onun açıklaması nedir acaba?
  286. yer6

bunların hepsi symbian la gelsede gelmesede birileri çıkıp " simbian işletim sistemi çok kötü, nokia bitti" diyecektir :) wp lu telefonlar ülkemize gelsede incelesek.
  287. yer6

Demirören'den Büyük Hibe

buna göre bjk nin tam borcu ne oluyor?yani normalde 10 vardı 5i gitti 5 kaldı gibi bir değerlendirme varmı? bu arada helal olsun.yaptığı birsürü yanlış var ama arada doğru yapıyo.
  288. yer6

Nvidia GeForce 295.73 sürücülerini çıkardı

evet güncelledim bende :)
  289. yer6

Yine, yeniden Demirören aday oluyor!

inşallah gider :) mübariz mansimov başkan olsun.bütün borçlarımızı ödesin :)
  290. yer6

Oyunlarda Ekran Ortalama oluyor

yanlış anlama ama sorunun çözülmemiş.sadece çözüldüğü süsü verilmiş :) senin bilgisayarının ortalama değeri 5,2 . yani senin bilgisayarın oldukça iyi.sen oyunları 1024x768 oynayacaksan hiç o bilgisayarı kullanma bile. gelelim sorununa.büyük bir ihtimalle senin bilgisayarın grafik kartını...
  291. yer6

Yeni Telefon Alıcam

fiyatı nedir?
  292. yer6

Kararsızım

arkadaşım androidli telefon almak istiyorsan ve uygulama-oyun gibi şeylerle telefonu yoracaksan,kişisel tavsiyem kesinlikle çift çekirdekli işlemcisi olan bir telefon al ve rami eeeen az 512mb olsun(1gb falan bulursan onu al tabi :) ).marka model vermem ama beni dinle.şimdiden hayırlı olsun.
  293. yer6

Türkiye Kupası Beşiktaş'ın

helal olsun valla.basketbolda kupa görmemiştim hiç :)
  294. yer6

M.S.Office 365

microsoft çok kapsamlı birşey yapmış.kesinlikle deneyin.ilk başta biraz para harcatıyor ama daha sonra karşılığını alıyorsunuz.gerçi şuan için sanırım nisana kadar ülkemizde ücretsiz.office 365 tanıtıldığı zaman fiyatlar belli olacakmış.
  295. yer6

Resim Boyutunu Ayarlamak İçin yardım lütfen

Normalde resmin bozulması normal ama sizin dediğiniz yöntem işe yarıyormu bilmek isterim.deneyen olursa cevap yazabilirse bilgilenmiş oluruz.
  296. yer6

Limango yeni üyelerine 20TL ÇEK

güzele benziyor bilgi için teşekkürler :)
  297. yer6

DELL vs HP ( intel hd 3000 )

arkadaşım aşağıdaki laptopu al.oyunda oynarsın.sadece işletim sistemi yüklemen gerekecek.bugün görmüştüm.hayrıma söyleyim bari :) http://www.hizlial.com/bilgisayar/notebook-netbook-tablet-pc/dell-inspiron-5110-b43f46-i5-2430m-2-40ghz-4gb-640gb-1gb-gt525m-15-6-freedos-notebook_30.001.1296.0455.htm
  298. yer6

Pc açılış hatası !?

bir page bozulmuş yada silinmiş olabilir.windows cd sini takıp onarabilirsiniz sanırım. tabii bu sorunun birçok nedeni olabilir.bir sürücü başlangıçta bir yere ulaşmak istiyordur ama ulaşamıyordur.ram in bozulmuş olabilir vs.
  299. yer6

Fotoğrafçılıkta ISO Ayarları Nasıl Yapılır?

konuyla alakalı değil ama o telefonu bende kullandım.hayatımda kullandığım en kötü telefondu :) Allah kurtarsın. konu giriş seviyesi için güzel olmuş.benim gibilere faydalı olabilir.