Arama sonuçlarınız

1. U

dogru mu

2. U

Temizlenmesi Gereken Dosyalar

benim şu application data klasörü pek dolu..nedir die arama yaparken bunu gördüm..bilgi birikim sahibi bi arkadaş bu yazılan şeyler dogrumu yapsam tehlikesi varmıdır acaba - Arkadaşlar birkaç ufak bilgi ile pc'nizde yer açılacağı gibi belki de pc'niz hızlanacak ! 1 - C:\Documents and...
  3. U

Hearts Rekor

Cook sevgili arkadaslar bircok gereksiz ama eglenceli konu sürüsüne bir tanede ben eklimm dedim :):) bu benim rekor.. Daha iyisinini yapana kadar en iyisi bu :):)
  4. U

Blogger yardım

cook degerli arkadaşlar yardımızıa ihtiyacım var :):) şimcik benim bi blogum var ( blogspot adresinde ) hani konu yazıyoz ya ana sayfada yazılan konunun sadece bi kısımını görünmesi mümkün mü.. yani yazının altına "devamını oku" gibi bişey yapmak istiyom mümkün mü.. olee uzun...
  5. U

Blogger yardım

coook sevgili arkadaşlarım... kendi blog adresimi bu şekle nasıl getirecem.. http://www.uptimestudio.blogspot.com/ ( cook sevdim bende istiyorum ) bu blogun temasını nasıl indirebilirim.. NOT : ilk cevap verene bi hayır duası edecem
  6. U

Gmail File Space (GSpace)

Sevgili kardeşlerim arkadaşlarım yoldaşlarım meslektaşlarım.... firefox'un boyle bi eklentisi var..Gmail File Space (GSpace) içinizde kullanan var mı ne işe yarıyor bilen var mı... bunuda soyleyin soz başka bişey sormayacegım :)
  7. U

McAfee

Sevgili arkadaş bi e-mail geldi.. şifre falan geldi..neyse ben engin ingilizce bilgimle resimdeki programı yuklemeyi başardım.. bu resimdeki programı hakkında bilgisi olan varsa..o bilgiyi benimle paylaşsa ne mutlu olurum..
  8. U

Kardelen Fatih

Kardelen Fatih kardelen Fatih Soyleee sen ne zaman Gİ-DE-CEK-SİN.. NOT: Türk demediğimiz adama bakıp utansınlar
  9. U

Yanlışlıkla misafiriyle yattı!

Malezya'da bir kadın, "kocası zannedip yanlışlıkla cinsel ilişkiye girdiği" misafirini, "kendisine tecavüz ettiği" iddiasıyla mahkemeye verdi. İsmi açıklanmayan 40 yaşındaki kadın mahkemeye verdiği ifadede, Terengganu eyaletindeki evlerinde geçen cuma günü sabah erken...
  10. U

+18 Ben Güldüm Sizde Gülün- 3

http://www.youtube.com/watch?v=0jmz4v3lfHY<br NOT: Beğenmezseniz 3 gün uzaklaştırmaya razıyım :)
  11. U

Ben Güldüm Sizde Gülün-2

- Iyi ki dugunumuzu Belcika'da yapalim demissin Goncagul - Guzel oldu, degil mi Muhittin? - Evet canim, herkes disarda evleniyor, bizim neyimiz eksik? - Beni kirmadigin icin tesekkur ederim. - Sen istersin de ben yapmam mi bitanem? - Muhittin, sana gecmisimle ilgili bir sey anlatmak...
  12. U

Aşkın Fotografı

e-mail'den Mut'un bir dag koyunde dostlarla birlikte gezerken yasli bir kari kocayi gordum.. Baktim bir kanepenin uzerinde oturuyorlar... Iyice yaklastigimda tezekten yapilmis evlerinin bahcesinde oturduklari kanepenin bir tarafinin tamamen kirik oldugunu, kanepenin saglam tarafina...
  13. U

2007 yılında yaşamak

2007 Yılında Yaşamak: 1. Şifrenizi yanlışlıkla mikro dalga fırınınıza girmeye çalışıyorsanız 2. Gerçek iskambil kâğıtlarıyla yıllardır fal bakmadığınızı fark ettiyseniz 3. Üç kişilik ailenize ait 15 adet telefon numaranız varsa 4. Yan masada çalışan arkadaşınıza e-mail gönderiyorsanız 5...
  14. U

Kamyon arkası sözleri

A Alırsan Ford, olursun mort. Allah korusun. Akıllı ol evlat! Alem bana ben sana hasta. Algıda seçiciysem günahım ne? Anılar da anlamsız. Ankete gerek yok eskiler daha iyi. Askerin emaneti. Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza. Aşk çekenin, yol gidenin. B...
  15. U

Erkeğin ayrıldiktan sonraki 60 saniyesi

Erkeğin ayrıldiktan sonraki 60 saniyesi > >1-acaba > >2-yanlis > >3-mi > >4-yaptim > >5-yoksa > >6-dogru > >7-mu > >8-ulan > >9-guzel > >10-kizdi > >11-allah > >12-icin > >13-iyi de > >14-kizdi > >15-ama...
  16. U

Galatasaray aç kaldı

Galatasaray Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde yapıldı. Tevfik Fikret Salonu'nda, İrfan Aktar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, yönetim kurulundan 2. başkan Semih Haznedaroğlu ile yöneticiler Işın Çelebi ve Vedat İrdelp katıldı. İlginç diyalogların...
  17. U

Çok guldum sizde gulun

OTOBUSLE GIDERKEN, BOLU DAGI'NDA VERILEN MOLADA HEMEN TUVALETE KOSTURDU KORKUNC SIKISMISTI. $ANSINA BOS KABIN BULUP KENDINI ORAYA ATTI... TAM OTURMUSTU KI YAN KABINDEN BIR SES "MERHABA" DEDI ADAM SASKIN MERHABA" DIYE CEVAP VERDI SES DEVAM ETTI: NASILSIN? ILK DEFA...
  18. U

AllMedia Grabber (günün beleş programı)

http://www.giveawayoftheday.com/ bugun ki beleş program..ne ayak ne işe yarar..ingilizcesi olan bi arkadaş yardım etse..
  19. U

Torpil

Torpil Nasıl Yapılır? Yıl 1934, o donemde Milli Eğitim Bakanlığı Ulus'ta dır. Bakan ise Niğdeli Abidin ÖZMEN'dir. Bakan, makamında çalışmaktadır. Kapı çalınır. Bakanın gür sesi: "Giriniz!" ATATÜRK'ün Yaverlerinden biri, yanında iki çocukla makama girerler. Konuklara...
  20. U

Dünyayı sarsan 50 gerçek

BBC programcısı Jessica Williams, dünyanın röntgenini çekti. Tespitlerini ise "Dünyada Değişmesi Gereken 50 Gerçek" adını verdiği bir kitapta topladı. İşte dünyayı sarsan 50 gerçek; - Bir Japon kadını ortalama 84 yıl, bir Botswanalı kadın sadece 39 yıl yaşıyor. - Rusya'da yılda...
  21. U

En erken iftar

arkadaslar merak ettim... foruma üyeler içinde benden daha doğuda olan var mı? iftar saatimiz 18:15 daha erken iftar yapan var mı ? :} şu an itibariyle sigara mı yaktımm ohhhhh bee
  22. U

STOP: c000021a hatası

STOP: c000021a {onarılmaz sistem hatası} windows Sunsystem sistem işlemi, 0xc0000006 durumu ile beklenmeyen biçimde sonlandırıldı ( 0x7c911a9d 0x0344f0e4 ) sistem kapatıldı.. Ya bu ne demek...bu aralar sık sık mavi ekran görmeye başladım..ve arada sırada birden ekran tek bir renk oluyor( her...
  23. U

Video sıkıstırma yardımmmmm

coook muhtaremler..elimdeki tum bos alanlar doldu..sinema arsivi yapıyorum..filmler uzun sure cd de kalınca bozuluyor..o yuzden bende smart disklerde saklıyorum ama bos alan kalmadı.. filmleri sıkıstırmanın bi yontemi var mı sakın kimse sil veya yeni bi disk al demesin lütfen YAAaardım
  24. U

*.txt Dosyaları

coook muhtarem arkadaşlar.. Başlat--ara--*.txt desem ve cıkan tum txt dosyalarını silsem bilgisayarıma ve herhangi bi programa zararı olur mu??? :*