Arama sonuçlarınız

1. onaralemdar

Soru 2023 yılında F/P laptop tavsiyesi

Selam arkadaşlar,bütçem kısıtlı maalesef Max 9k önerebileceğiniz laptop tavsiyeleri nelerdir ? Günlük kullanım film/dizi ve biraz da oyun olarak kullanmak istiyorum örneğin emulatorden pubg mobile vb. gibi. ddr5 ramlerinden dolayı bu laptop dikkatimi çekti sizde yorumlarınızı belirtirseniz...
  2. onaralemdar

İphone 14 serisi sim tepsisi imei kod

iphone 14 serisin de sim tepsisin de imei basılı mı yazıyor mu ? acil cevaplarsanız çok memnun olurum
  3. onaralemdar

Soru Sim destekli akıllı saat

Merhabalar,iPhone 14 pro max yurtdışı cihazı kullanıyorum ve kayıt yaptırmayı düşünmüyorum bunun yerine sim e-sim destekli akıllı saat araştırıyorum fiyat performans ve uyumluluk açısından hangi modeli önerirsiniz ???
  4. onaralemdar

Soru Sim destekli akıllı saat önerisi

Merhabalar,iPhone 14 pro max yurtdışı cihazı kullanıyorum ve kayıt yaptırmayı düşünmüyorum bunun yerine sim e-sim destekli akıllı saat araştırıyorum fiyat performans ve uyumluluk açısından hangi modeli önerirsiniz ???
  5. onaralemdar

anakart tavsiyesi

Merhaba anakartım(asus tuf b360 plus gaming) cf desteklemediği için satıp uygun yollu ama geleceğe yönelik,CF,OC,i9 destekli fiyatı makul bir anakart istiyorum. Sistemim İ7-8700 Sapphire rx 580 nitro + special edt. X2
  6. onaralemdar

Asus Tuf b360 plus gaming crossfire

Merhaba arkadaşlar crossfire yapmak istiyorum ama bir türlü yapamadım i7 8700 sapphire nitro+special edt. rx 580 8 gb sapphire pulse rx 580 8gb Asus Tuf b360 plus gaming anakart var anakartta ayarlar çok karışık hiçbirşey anlaşılmıyor pcdeki radeon ayarların da cf ile alakalı bir seçenek...
  7. onaralemdar

2000 tlye telefon önerisi

Kimisinin Sar değeri yüksek kimisinin ram'i düşük iyice kafam karıştı 2000 tl'ye ne almalıyım ????????? Oyun oynamam batarya/performans/kamera değerleri yüksek olan ve sar değeri düşük hangi telefonu önerirsiniz ?
  8. onaralemdar

mi 6 bt sorunu

Arkadaşlar sağdan soldan araştırdığı kadarıla bişeyler yaptım siteye girip unlock smsler filan sonra geliştirici seçeneklerinden kilit açma durumuna tıklıyorum 86006 çince yazılı hata çıkıyor mi unlock exeden telefonu da bağlayıp unlocka tıkladığımda olmuyor yardımcı olur musunuz
  9. onaralemdar

Note 8 vs 7 Plus vs 8 Plus

Merhaba arkadaşlar xiaomi mi 6 telefonumdan sıkıldığım için telefon değiştirmeye karar verdim ama kararsız kaldım telefonda oyun oynamam batarya kamera ve işlevsellik önemli benim için İphone 7 plus Note 8 İphone 8 plus teşekkürler :)
  10. onaralemdar

Turkcell teknik servis yazılımı

Merhaba arkadaşlar hayırlısıyla turkcell teknik serviste işe başladım ama sistem biraz karmaşık biz teknik servis hizmeti vermiyoruz sadece sattığımız cihazları anlaşmalı teknik servislere yolluyoruz aracı gibi bir şey yani benim gelen giden cihazları kayıt altyına alma ve kolayca bulmam...
  11. onaralemdar

Klavye sorunu

ArkadaşlarXperia m5 cihazımın klavyesini hiç kullanamıyorum klavyeye alışamadım hiç daha önce ios kullanmıştım yürürken filan rahat yazıyordum ama şimdi evde bile yazışırken zorlanıyorum nolur yardımcı olun (Swift key klavye kullandım onuda sevmedim)
  12. onaralemdar

Klavye sorunu

Arkadaşlar Xperia m5 cihazımın klavyesini hiç kullanamıyorum klavyeye alışamadım hiç daha önce ios kullanmıştım yürürken filan rahat yazıyordum ama şimdi evde bile yazışırken zorlanıyorum nolur yardımcı olun (Swift key klavye kullandım onuda sevmedim)
  13. onaralemdar

Oyun tavsiyesi (cinnet geçirmek üzereyim)

merhaba arkadaşlar tropico 5 skyrim cities xl battlefield 4 gta v world of tanks lol emergency 2014 derken hepsinden sıkıldım uzun soluklu ve mümkünse türkçe bir oyun arıyorum fps strateji fark etmez politik konuları ve ülke yönetimini seviyorum hükümet darbe v.bv. konular veya uzun süre...