Arama sonuçlarınız

1. O

toshiba laptop modem sorunu

Selamlar, Toshiba L70 B151 model bir laptopum var. Harici ekran kartım yandığı için devre dışı bıraktım. Ancak her güncelleme geldiğinde sanırım onu tekrar yüklemeye çalıştığı için laptopum açılmıyordu, her defasında geri yükleme yapmak zorunda kalıyordum. Güncellemeleri kapatarak bu sorunu...
  2. O

modemi tanımama

Selamlar Son zamanlarda laptopu açtığımda modem yüklenmiyor, aygıt yöneticisine girip baktığımda göremiyorum. Yeniden başlatınca geliyor tekrar. Bu sorunu yeniden başlatma yapmadan nasıl çözebilirim?
  3. O

devre dışı ekran kartı sorunu

Bunu yaptım şimdi, umarım daha sonra güncelleme yapmaya zorlamaz beni. Teşekkürler.
  4. O

devre dışı ekran kartı sorunu

Selamlar, Toshiba laptopumda amd radeon ekran kartım bozuldu, bu nedenle harici ekran kartını devre dışı bıraktım, bu şekilde kullanıyorum. Ancak her windows güncellemesi olduğunda sanırım bu ekran kartı tekrar aktif duruma geçiyor ve ekran açılmıyor. Her güncelleme sonrası otomatik onarma -...
  5. O

Laptopa SSD takılması

Selamlar; Toshiba Satellite L70-B-151 laptopum var (almanızı tavsiye etmiyorum performans ve ısınma sorunları nedeniyle). Bu laptopa SSD takılabilir mi? Takılırsa verim alınabilir mi? DVD yerine takılması gibi tavsiyeler var, (daha doğrusu HDD yerine SSD, DVD yerine HDD). Laptopun içi böyle...
  6. O

Vb.net lineshape yardımı

Dim canvas As New ShapeContainer canvas.Parent = Me Dim x(), y(), n As Integer n = 3 ReDim x(n - 1) ReDim y(n - 1) ReDim mylines(n - 1) x(0) = InputBox("x0 apsisini giriniz") y(0) = InputBox("y0 ordinatını giriniz") For...
  7. O

Vb.net lineshape yardımı

Dim x(), y(), n As Integer n = 3 ReDim x(n - 1) ReDim y(n - 1) Dim mylines() As LineShape ReDim mylines(n - 1) For i = 0 To n - 1 x(i) = InputBox("x" & i & "apsisini giriniz") y(i) = InputBox("y" & i & "ordinatını giriniz") mylines(i) = New LineShape(x(i), y(i), x(i + 1), y(i + 1)) Next Bu...