Arama sonuçlarınız

1. T

Ödüllü 500.000 Konu!

Şansımızı deneyelim bakalim :)
  2. T

Pokemon Go indiremiyorum

sorun telefonunun desteklememesindendir, ya telefon özelliklerinden ya da android sürümünden. en az 4,4 istiyordu sanırım
  3. T

Mesajlarda ki Admin düzenlemesi görünmesin mi?

Üstteki SMF için bayağı eski kodlardır. sorununuz %100 olarak phpbb2 resmi forumunda vardır bir bakın :)
  4. T

Facebook Gizlilik Ayarları

Bu özellikler şu anda kalktı,duvarınızı anca ya tamamen kapatabiliyorsunuz ya da sadece arkadaşlarınıza açabiliyorsunuz diğer özellikler de aynı şekilde,özelleştir butonu kalkmış durumda.
  5. T

Bütün Angry Birds oyunları bir arada

Site güzelmiş, teşekkürler :)
  6. T

İnternetteki Bir dizini inbdirmek

Teşekkürler :)
  7. T

İnternetteki Bir dizini inbdirmek

http://www.myo-os.duzce.edu.tr/dosya/MYO_OS_2010%28KAYNASLI%29_FOTOGRAFLARI/album/slides/ IDM ile uzantısı sadece jpg olan dosyaları çekebilirsin.
  8. T

Facebook hesabından sayfaya arkadaş aktarma

http://www.facebook.com/pages/create.php?migrate Bu adresten dönüştürebiliyorsunuz.
  9. T

Facebook SMS Giris Onayini Etkinlestirme - SDN

Bu özelliği kullanıyorum,bugune kadar en az 15-20 bilgisayardan giriş yaptım.Her seferinde zamanında mesaj geldi.Operatörüm Turkcell.Ama bu uygulama için telefonu her zaman yanımızda taşımamız gerekiyor o da başka bir şey :)
  10. T

SDN Fenerbahçe Kulübü

Arkadaşlar geçen yıl liste ilk sayfaya sıgmadıgı için silmiştik,yeniden yaparız sorun yok :D
  11. T

Rapidshare ve Fileserve Yasaklandı mı?

İzmirdeyim şu anda FileServe ve Rapidshareye erişebiliyorum hiç bir DNS değişikliği olmadan :)
  12. T

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bir davetiye de ben alabilrmiyim? [email protected]
  13. T

Hangi Sözlükleri Takip Ediyorsunuz?

tabi ki de inci :)
  14. T

İzmir-Ürkmez veya İzmir-Gümüldür Dolmuşları Nereden Kalkıyor?

Ürkmez Yada Gümüldür'e Gitmek İçin 4 Yol Var 1.Yol : Üçkuyular Semt Garajından Minübüs kalkmakta. 2.yol : Şehir Garajından Minübüs kalkmakta. 3.yol : Aktarmalı Olarak Menderesten Otobüsle gidebilirsiniz. 4.yol : Gaziemirden Kalkan Dolmuşlar var.
  15. T

Ttnet Anketi

TTNetten Allah Razı olsun diyenler kesın ttnet çalısanıdır ya da bilgisayardan anlamıyordur. :)
  16. T

Sdn Msn Grubu

Etkinlik için bölüm moderatörüne ulaşabilirsiniz arkadaşlar.
  17. T

Bu Enstrümanı Çalan ve Dinleyen Deliriyor!

direk linkini vereblirmisin videonun sdntv siz
  18. T

Bu Enstrümanı Çalan ve Dinleyen Deliriyor!

videoda bir sorunmu var bendede açılmadı da (:
  19. T

1 Nisan Google değişti

Bende nedense hiçbir değişiklik yok ayrıca en çok 20tane eklenti vardır benim ffde.Sizde değişik olan başka bir şey vardır
  20. T

Bu ilana dikkat !!

Gelen geçen görüyor bide,kendisi daha çok rezil oluyor :)
  21. T

SpeedTest Sonuçlarımızı Yazalım (Şaka Gibi)

şahsen ben izmirde oturuyorum ama bursa veya eskişehir srvlerinde izmir svsinden fazla upload ve download hızı çıkıyor mesela madridi seçiyorum 500mgabit download diyor anlamadım ben bu işi :)
  22. T

Web siteniz ne kadar eder ?

Sitenin kendine paha biçtiği değer 5,816tl :D
  23. T

MSN'de oynana oyunların uyarısını kaldırma

Oyun sona erdikten sonra publish diye bir seçenek çıkar (eğer otomatik onaylamaya almadıysan) o seçeneğe no derseniz profilinizde gözükmez
  24. T

TDK Hacklendi..!!

şu anda ben sitede bir sorun göremedim,sanırım düzeltilmiş
  25. T

Acil Oyunuzu bekliyorum...Dünya çapında yarışmaya katıldık..

bir oy da ben verdim sana k.g
  26. T

Superonline, 38 ile ' fiber optik ' ağı döşüyor.

tamam bu doğru ama yaptıkları zam ort.%100-%300 arası kardeşim fiber miber ama yinede kazık
  27. T

AK Parti'den F klavye hamlesi

Şimdi alışmışken bir yerde kullanmamız gerekse zor olacak bu f klavyeyi kullanmak...
  28. T

Windows Live Wave 4 Sızdı

yükledim.ve sonuç
  29. T

Sertifikamı aldım !!

benimde aklıma aynısı geldi ilk olarak :D
  30. T

1.ninde torrentsiz linkini koyarmısın ozaman .
  31. T

ben indiriyorum şuan da 1.link torrent 2.link ile aynı mı?
  32. T

Bana Oy Verir misiniz?

bende verdim 401 oldu birden fazla verilebilse vereceğim bir 50 kadar :)
  33. T

Bugün Tahliye Oldum

Yeniden foruma hoşgeldin :)
  34. T

Shiftdelete.net İçin Yaptığım İlan

Süper,ellerine sağlık ps3 ama biraz ağır kaçmış
  35. T

Anket

Bende yolladım derslerinde başarılar
  36. T

AutoPatcher Uptader 1.2

Tanıtım: AutoPatcher Updater, Windows işletim sistemleri için ve Microsoft Office programları için gerekli güncelleştirmeleri ve eklentileri kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirerek kurmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Özellikleri: Güncelleştirme ve eklentileri liste halinde ekrana...
  37. T

0x8100039d hatası

Bu siteye bakmanı öneririm http://messenger-support.spaces.live.com/blog/cns!8B3F39C76A8B853F!15235.entry
  38. T

Söyle Rahatla

bu bonus ne ya bi gidiyor bi geliyor :S
  39. T

Bonus uygulaması bitti mi?

Yine geldi ya :S
  40. T

Bonus uygulaması amacına ulaşmaz!

yinemi geldi yaaa :S
  41. T

0x8100039d hatası

Vmware (Virutual Box) varsa hizmetlerden görüşme yapacağın zaman kapa yoksa video ayarlarını ses ve görüntü alanından kontrol et yada QoS Packet Görüntüleyicisini sonlandır.O da olmazsa 3.parti yazılımları kaldır. O da olmazsa Internet Protokol Güvenliğini sonlandır
  42. T

Bonus uygulaması bitti mi?

evet bitti sanırım kullanıcıların yorumu yüzünden :)
  43. T

bonus kaldırılmış h.olsun
  44. T

Ben sabahtan beri veriyorum bitmiyor şimdi bitti :(
  45. T

Bana gelen bonuslarda 1 - 1 geliyo ya :D
  46. T

birdaha baksana profiline sen :D
  47. T

Allah aşkına yağdıracağım şimdi bonusu hepinize ya bune +bonus isteme konusuna döndü :=)
  48. T

Program Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

:: Bu videoyu faydalı buldunuz mu? Bilgisayar kullanıcılarının %90 nı biliyordur zaten bunu :)
  49. T

Konu nereden nereye geldi ya :D
  50. T

Puan sistemi bence gereksiz bencede + puan verilebilir ama - biraz abes oluyor
  51. T

Kayıt Defteri Sorunları Nasıl Çözülür?

WinSysCleaner2009 diye birşey var bende onu kullanıyorum bilgisayarı baya hızlandırıyor
  52. T

Kişisel Güvenliğiniz İçin Öneriler

SP3 varken neden SP2 Kuralım ki ? :)
  53. T

Download Accelerator Plus 8.5

Bu eski sürümü ozamandan kalma yenisi http://www.brothersoft.com/download-download-accelerator-plus-71682.html
  54. T

SDN Puan sistemi ve merak edilenler.

Kapatılmasada puanın yanında kimin tarafından verildiği yazılsa daha iyi olur
  55. T

Farm ville Bölümü açılsınmı ?

Hiç gerek yok valla
  56. T

Facebook Toolbar Çıktı

bence değil,toolbar ile rahat oluyor
  57. T

Facebook Toolbar Çıktı

http://developers.facebook.com/toolbar/ Bu siteden indirebilirsiniz.
  58. T

Polyglot 3000 3.42

Bekle bakalim sen... Avira indirdim ayni virüs :@
  59. T

Polyglot 3000 3.42

Kardeşim süpersin ya :@ İlk bi indirip yazsaydın bari
  60. T

Google'dan şok itiraf

O attabot da zaten googlenin yapımı dikkat ederseniz
  61. T

Merhaba arkadaşlar :)

Hoşgeldin forumumuza..
  62. T

PlayStation 3'ü Kıskanan Sevgili!

Kilide ne meraklısınız o forumun içinde burası sdn makaleleri (anasayfa) bölümü forum ile anasayfa farklı... --------------------------------------------------------------------- bu arada ps3 e helal gene tamamı kırılmadı ama yazık olmuş
  63. T

Google Wave Davetiye Dağıtımı

gelmemiş ama gereksiz klasöründede yok :(
  64. T

Google Wave Davetiye Dağıtımı

bir davetiyede ben alabilirmiyim [email protected]
  65. T

Bit.Ly

Şimdilik çalışan bit.ly sitesi uzun urlleri kısa urlye çeviriyor.Buradan siteye giriş yapın. Siteyi yazın örn : SDN Örnek çıkan link : http://bit.ly/7QhDwe bu linki kısaca olarak herhangi bir sitede paylaşıp aklınızda rahatçana tutabilirsiz.
  66. T

Ekran koruyucu çalışmıyor

illegal bir sürüm kullandığın için olabilir
  67. T

Windows 7 geçmeyi düşünüyormusunuz?

Fiyatlarla alakası yok şimdiki işletim sistemim iyi.
  68. T

Kitap bölümü moderatörü atanmıştır.

Hayırlı olsun..
  69. T

Google Çevirinin Başarısı

Güzel hızlı çeviriyorda çevirdiği cümleler devrik ve yarısı ingilizce oluyor tam çeviremiyor
  70. T

ESET Smart Security 4 - 3 aylık lisans

https://secure.eset.co.uk/forms/trial.asp bu siteden ayrıca lisans alabilirsiniz (ücretsiz-trial)
  71. T

İyi Geceler SDN...

herkese iyi geceler
  72. T

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi 1.2 (warlogger temizleme)

biraz program hakkinda bilgi msnmsgr.exe adı ile gizlenen yeni nesil keyloger'a dikkat dllhost.exe adı ile gizlenen yeni nesil keyloger'a dikkat msnmsgr.exe veya dllhost.exe adı ile gizlenen yeni nesil keyloger Hakkında: msnmsgr.exe Yeni nesil Türk Yapımı Güzel bir Keyloger...
  73. T

qegy.gvo Yüklemede Hata

F2 - REG:system.ini: Shell=Explorer.exe rundll32.exe qegy.gvo cbqbkp bu satiri fixle
  74. T

Merhaba

Hoşgeldin ve güle güle ..
  75. T

Kayıp Gül (Karton Kapak)

Kitapyurdu 29 DİLDE, 40’TAN FAZLA ÜLKEDE BASILAN ULUSLARARASI BİR BESTSELLER Kanada’dan Japonya’ya, Brezilya’dan Endonezya’ya yüzbinlerce okurun gönlünde taht kuran KAYIP GÜL genç Türk romancı Serdar Özkan’ın ilk romanı. Tüm zamanların en çok okunan ve...
  76. T

Canpolat-Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz

Kitapyurdu Zülfü Canpolat, Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ülkü Ocakları Genel Başkanı olduğu dönemde, Elazığ ve çevresindeki hareketin efsanevi lideri… Bilgeliğin, müziğin, tasavvufun ve bir amaç uğruna hayatı hiçe saymanın içinde gençliğini idrak eder. 12 Eylül, bir karabasan gibi ülkenin üzerine...
  77. T

Kağıt Helva (Elif Şafak)

Kağıt Helva - Ciltli Alıntılar Kitabı (…) Derken o yolculukta bir an geliyor, durup geriye bakma gereği duyuyorum. Geçtiğim yolları...
  78. T

Edebi Hatıralar

Yazarı: Mehmet Rauf Mehmet Rauf'un farklı yayın organlarında çıkan ve büyük kısmı "edebi hatıralar" üst başlığıyla yayınlanan yazıları bu kitabı şekillendirdi. Biz de onun seçtiği bu ismi, benzer isimde başka kitaplar olsa da aynen muhafaza ettik. Bunun dışında yine farklı dergilerde çıkmış...
  79. T

[DENEME]Bilinçle Beden Arasındaki Uzaklık

Yazarı: Erendiz Atasü Çağdaş edebiyatımızın kadın sorunlarına en çok eğilen ve hakkında en çok akademik çalışma yapılan yazarlarından biri olan Erendiz Atasü, öykü ve romanlarının yanı sıra denemeleriyle de kendine özel bir yer edinmiştir. Bilinçle Beden Arasındaki Uzaklık adlı bu deneme...
  80. T

[DENEME]Şeylerin Gerçeğini Söyleyebilmek!

Yazarı: Fikret Başkaya Bu vesileyle şu soru akla gelir: neden hiç kimsenin istemediği, arzu etmediği ama bedelini emekçi sınıfların ödemek zorunda kaldığı krizler ortaya çıkıyor? Bu sorunun cevabı, kapitalist üretim tarzının mantığında, temel hareket yasalarında, Marx'ın kapitalist birikimin...
  81. T

[DENEME]Aman Bakireler Duymasın!

Yazarı: İclal Özer ...Evli erkeğin en sevdiği yalan... Aldatan kadın in Aldatan erkek out... Aşk en çok erkeklere lazım... Kıskanç Kocalar. Mutlu Hanımlar... Her bedenle biraz daha yalnızsın... Sahte Orgazm: Kaç erkek onu gerçekten anlamak ister?.. Aşk Yönetimi... Aman bakireler...
  82. T

[DENEME]Aşık Kadınlar Sokağı

Yazarı: Hikmet Çetinkaya Evin holünde uzun bir zaman... Kadın, erkeğe gülümsüyor... Erkek "bir oyun" olduğunu o anda seziyor... Kadın, pencere kenarına doğru gidiyor usulca... Kadın, kandırmacaları yaşamına ilke edindiğine kendisi de inanmak istemiyor. O anda anlıyor erkek kadının hasta...
  83. T

[DENEME](?) Düşünceler Sözleşince

"Ben kendimi olduğum gibi anlatıyorum... Kısacası kitabımın özü benim... Ruhum sürekli bir arayış ve oluş içinde. Hep kendimi gözden geçiririm, kendimi yoklarım... Her bir insanda insanlığın bütün hallerini görüyorum," diyordu Montaigne, 1580 yılında yayınladığı ve kendisini bu türün öncüsü...
  84. T

[DENEME]Şey

Sandığın içinde, eşyaların arasında aradığım, asıl sandığın kendisi.. Sizi bulunduğunuz yerden alıp da farklı farklı diyarlara gideceğiniz içsel bir seyahat'in, benim dünyama yolculuğun, belki de kendinize yolculuğun bir kitabı bu 'Şey'. Acı, sevinç, umut, düş kırıklıkları, aşk, düşünce ve...
  85. T

[DENEME]Dinin İnsanlıkdışılığına Dair - De L'inhumanite de la Religion

Din eleştirisinin sonunda varacağı yer, insanın insan için yüce varlık olduğu doktrinidir; keza insanın değersiz, köleleştirilmiş, terk edilmiş, aşağılık bir varlık olduğu bütün toplumsal ilişkileri yıkma yönündeki kesin buyruğa varır. -Karl Marx- Din, insanları bunaltan, gözünü açtırmayan...
  86. T

[DENEME]Düşler ve Görüşler - Dreams and Perception

Biraz kısa olsada... Edebiyat Kritiği dersinde her kritiğin kendinin, iyi bir yazar olması gerekmediğini, hatta iyi kritiklerin kendilerinin yazar olarak pek başarılı olamadıklarını öğrenmiştim. Bu kitaptaki yazılar, insanlar ve insanlık kritikleri. Zamanlarımı, dünyalarımı, düşlerimi...
  87. T

[DENEME]Olağan-içi

Gazeteler gündeliğin dışında her şeyden bahsediyor. Gazeteler beni sıkıyor, bana hiçbir şey öğretmiyor, anlattıkları beni ilgilendirmiyor, ne beni sorguluyor ne de sorduğum sorulara ya da sormak istediklerime cevap veriyor... Gerçekten olup bitenler, yaşadıklarımız, ötesi, bütün geri kalan...
  88. T

[DENEME]Niçin Ağlıyorsun Elisabeth Mutlu Değil Miyiz?

James Joyce'un sözü, aslında birçok yazarın edebiyat etkinliğini, o belli belirsiz türe dahil ediyor: "Kingstown İskelesi, dedi Stephen, yalnızca hayal kırıklığına uğramış bir köprü..." Bu kitap, hayal kırıklığına uğramış bu köprülerle epeyi içli dışlı olmuş bir yazarın çalışması. Sulara...
  89. T

[DENEME]Anlar İzler Tutkular

İnci Aral'ın hayata, dünyaya, edebiyata ve aşka bakışını yansıtan, okumak, yazmak, severek ve yazarak varolmak üstüne düşüncelerini ve deneyimlerini yalın, akıcı bir anlatımla dile getirdiği bu kitap, belleğin seçtiği anlara, tutkularımıza ve akıp geçen yaşamın bizde kalan izlerine değinen bir...
  90. T

[DENEME]İnce İş

Birilerinin ömür törpüsü gibi didindiği işler vardır, kimsenin farkına varmadığı... Çoğu, şânı öyle yüksek olmayan işler - kimisi basbayağı "itibarsız" sayılan... İnsanların burun büktüğü, inceliğini bilmediği... Ama işte, hepsinin bir inceliği var. İçine dalınacak kendi mahsus âlemi var...
  91. T

[DENEME]Metin Çözümlemeleri

Bütün sosyal bilimler, özellikle de medya ve iletişim öğrencileri ve öğretmenleri için bir başucu kitabı... Hepsi konularında uzman hocaların çeşitli metin çözümleme kuramları ve kuramcıları üzerine yazdıkları, anlaşılır ve açıklayıcı metinler toplamı bize Umberto Eco, J. Habermas, Guy Debord...
  92. T

[DENEME]Hayata Yön Veren Denemeler

İnsanların günlük yaşamlarındaki davranışları gözlemlendiğinde; birbirlerine yönelik örtüşmeler ve şaşırtıcı benzerlikler sezinlenir. Bu örtüşmeler ve benzerlikler o toplumdaki kalıplaşmış alışkanlıkların toplamı olup; farklarına bile varılmadan kuşaktan kuşağa bir davranış özelliği şeklinde...
  93. T

[DENEME]Nietzsche ve Babaannem

Nietzsche felsefeciydi. Babaannemse yalnızca bu gezegende yaşayan biri. İlla ki bir etiket vermek gerekirse, ev hanımı. Nietzsche, üniversitede ders verirdi. Babaannem, okuma yazma bilmezdi. Hayatında hiç okul yüzü görmemişti. Çok tanınmış biriydi Nietzsche; bütün Avrupa ondan hayranlıkla...
  94. T

Şu Anda Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Evet arkadaslar şu anda hangi kitabı okuyorsunuz?
  95. T

Üstümüze basan buydu abi!

keşke daha önce ölseydi küçükken onun pis sevgilisini kurtarmak zorunda olmazdık :D
  96. T

Paypal Hakkında

En iyisi bir hesap açman olacak ((banka hesabı)tabi 18 yaş sınırı varsa bir büyüğün üzerine açabilirsin)
  97. T

Zaman Makinanız Olsaydı Şimdi Nerde Olmak İsterdiniz?

1918 e gitmek isterdim
  98. T

Hamachi Ne Kadar Kota Harcar.

bizde 1gün oyunuyoz private 500mb yaziyor :))
  99. T

Lockerz Davetiye Dağıtımı

bir davetiye alabilirmiyim ? .....@.... edit : davetiye icin tsk.
  100. T

Fenerbabheç

normalde 2-1 ama bazı yerlerde 2-0 yazıyor... bu kadarda olmaz
  101. T

Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe - Turkcell Süper Lig 15. Hafta

2.yarı battık zaten :S
  102. T

Windows 7 Almanca-Türkçe

Sorun nedir? hata kodunu yazarmısın
  103. T

Ben buna taktım kafayı abi

Forum beta sürümünde olduğu için böyle sorunlar çıkabiliyor..
  104. T

Windows 7 Almanca-Türkçe

(32bit / 64bit) Hangisiyse yüklersin
  105. T

Bedava SMS (En Azından Şimdilik Hızlı Ve Güvenilir)

Dikkat edersen sitenin altinda SMS Gönderimi Sona Ermiştir. diye bir ibare var ama genede çalışıyormu?
  106. T

Tokata bak tokata :D

http://www.trtube.com/yawsss-ne-tokat-beee-70365.html http://85.25.236.205/video2/70365.flv Kaberdey arkadasimiza tskler. Link icin
  107. T

Okunmamış kac mesajınız var

1.669 olmuş gene şimdi bu niye böyle olduysa Hoş Geldin Talha Sarı Ertunç No Okunmamış mesaj var. :))
  108. T

SMF forumu Türkçeye çevirme (Animasyon)

Benim Önerim Camtasia Studio http://www.techsmith.com/download/camtasiatrial.asp
  109. T

Bedava SMS (En Azından Şimdilik Hızlı Ve Güvenilir)

Resim görünmüyor.. Bu site hiç çalışmıyor arkadaşın dediği gibi
  110. T

qegy.gvo Yüklemede Hata

bi res çek makinaya bidaha tarat bana ö.m ile yolla log dosyasını bakayım
  111. T

qegy.gvo Yüklemede Hata

http://www.hijackthis.de/downloads/HJTInstall.exe Bunu indir Sonra kur,sistemi tara,çıkan txt dosyasını http://www.hijackthis.de adresine yükle.Eğer orada zararlı olarak gösteriyorsa programdan o kayıt anahtarını fixle.
  112. T

Anket - Uydu kategorisi açalım mı?

Açılsın açılsın fazla bölümden zarar gelmez
  113. T

Merhaba

Hoş geldin..
  114. T

Okunmamış kac mesajınız var

Azmı cokmu bilmiyorum ama :S Edit : Bu sayac azalacagina cogaliyor :S
  115. T

Mehmet, Yeni Genel Moderatörümüzdür

Hayırlı olsun
  116. T

Sdn Msn Grubu

Arkadaslar anketi lutfen cevaplandirin.
  117. T

Grup açma

12. Verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Yöneticiye bildir" butonunu kullanınız. Verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyiniz. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir...
  118. T

IE Simgesi Göstermece :)

eSafe virus buldu kapattim virus programini İslt. sis : XP Pro. sp3 de hem calismadi
  119. T

Kimse Bitiremedi Bu Oyunu.. Dnyann en zor oyunu.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1232360057.swf Link duzeltildi
  120. T

Casper driver indirmek için illallah demek yok artık...

http://www.casperdriverdownload.com/index.php/casper-adsl-modem-driver/42-casper-adsl-modem-driver/98-casper-usb-modem-driver sitede sadece bu verilmiş
  121. T

MSN Sürümü

9.14 sürümüne yükselttim simdi de :)
  122. T

Rapidshare Artık Daha Güvenli

Biraz daha iyi oldu.Sitelerde paylasılan adlar değismiyecek artık :)
  123. T

Messenger Bot Live Artık İndirilebilir

Zaten bende msn 8.5 yuklenirken hata veriyor biraz daha idare edeceğim o zaman :)
  124. T

Plus ta en yeni sürüm ama eski diyor :(
  125. T

Yeni messenger 9 BETA ya uymadığı için yükleyemedim :(
  126. T

MSN 9 Hazır Saldirin

yama bende de sorun çıkarmadı eski yamanın uzantısının sonuna .old ekledim bozulduğunda o .old u düzeltirim :) Bu arada 8.5 benim pc ye yüklenmiyor :D
  127. T

Operatör Bulucu v1.0

Eline sağlık işime yaradı.
  128. T

TRT anlamadı küfürü gösterdi

Ağzımı açmıyım şimdi. Güzel bir dayağa ihtiyaçları var onların
  129. T

Web Site ve Grafik Yapımını Öğrenmek İsteyenler İçin

http://forum.shiftdelete.net/tavsiye-ettiginiz-siteler/47794-tavsite-edilen-siteler-hakkinda.html Okursan sevinirim.
  130. T

Uydunet!!!!!

www.proksi.org meb'in işkencesinden bu siteyle kurtuluyorum ben :D
  131. T

Vay terbiyesiz vay

http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html Lütfen okurmusun :)
  132. T

BOOTMGR is missing hatası???

neyi sıfırladı ?
  133. T

Home Premium 32 Bit winload.exe lazım (çözüldü)

http://forums.microsoft.com/TechNet/ShowPost.aspx?PostID=467055&SiteID=17 Burada cevabı var.
  134. T

Boot açık mı ( Şimdi yükleyin ) çıktı mı ?
  135. T

Sanırım işletim sistemi vista. Bilgisayarının yanında gelen cd yi tak. Repair my computer ( Bilgisayarımı Onara bas) Başlangıç Kurtarma (Startup Repair) yap. Bilgisayarını yeniden başlat.
  136. T

Devleti canlı yayında soydular

Ayıp ama yav :(
  137. T

Yeni TV ve radyo frekans listesi burada!

Tv Frekansları Yeni Radyo Frekansları Sanırım eklemeyi unutmuşsun :)
  138. T

.cab dosyası hatası

İngilizce sitelerde cd-romdan kaynaklanan bir sorundur diyorlar.Sen dosyaları bir klasöre atıp kopyalamayı deneyebilirmisin.
  139. T

Messenger 84cb000a Hatası (Çözüldü)

Bulup yapmıştım zaten ama gene de sağol.
  140. T

Türkler Windowsu nasıl kullanır ?

9. Yazılan mesajdan sonra bir kez daha mesaj yazmak yerine, önceki mesajı düzenleyerek ek yazı yazmak daha uygundur. Sen bu kurala uymamışın.
  141. T

Bu Kız SonKullanma Tarihi Geçmiş Sakız Çiğniyor Sanırım :) Kaçırmayın

http://www.simgolo.com/Resources/SWFs/videoPlayerV2.swf?noname=http://media2.simgolo.com/Uploads/Videos/Files/f24fd705-2c2e-4b.flv&durum=start Bayağı komikmiş. :D
  142. T

Sorunu buldum Sürücü adı:\Documents and Settings\Kullanıcı adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts burayı sileceğiz.
  143. T

FOR SALE : SAMSUNG OMNIA i900 @ 300USD , SONY ERICSSON XPERIA @ 300USD

http://forum.shiftdelete.net/tavsiye-ettiginiz-siteler/47794-tavsite-edilen-siteler-hakkinda.html Türkçe bilseydin burayı okurdun.
  144. T

Virüsleri internet üzerinden silin

Sistem, ShiftDelete.Net´in katkılarıyla artık Türkçe. Haber7 de siteden alıntı yapmış
  145. T

Mac Dünyası... Madde Madde 14 Ekim Fiyaskosu !

Kaynaktaki yazıyı sen mi yazdın ?
  146. T

Autorun.inf virüsü değil autorun.inf klasörü [ Çözüldü ]

Benim Flash Belleklerimde de AUTORUN.INF dosyası var autorun virüslerini engelliyor.
  147. T

İso.sdc nasıl açılır?

Üst üste flood yapmak yerine hepsini ilk mesajı düzenleyerek yazınız.
  148. T

Metin taşları bilgi kılavuzu

1.Metin Taşları Nedir? Kesildiği taktirde içinden Beceri Kitabı , Taş ve itemler çıkan bir 5. seviye taş grubudur.. İçinden Metni koruyan Slotlar çıkar.. 2.Metin Taşları Ne İşe Yarar? Silah ve Zırhlarınıza ekliyebileceğiniz Taşları düşürebileceğiniz tek yerdir.. Beceri Kitapları(Şeytan...
  149. T

Metin2 yaratıklar kılavuzu

4 Ayaklı Hayvan Grubu İsim :Yabani Kopek Atak Gücü :20-24 Tür : Normal Kademe :1 Büyüklük : Küçük İsim : Kurt Atak Gücü : 23-28 Tür : Normal Kademe : 3 Büyüklük : Orta İsim : Alfa Kurt Atak Gücü : 23-30 Tür : Normal Kademe : 4 Büyüklük : Orta İsim : Mavi Kurt Atak Gücü : 25-38 Tür ...
  150. T

Maxxdump bütün forum üyelerinden özür diler

Ama üyelerdede biraz sorun aranmalı yani.
  151. T

MSN 9 u kaldırmak istiyorum

ben xp pro. da ve home ed. de hem msn 9 u hemde 9.14 ü kaç kere sildim uninstall beta diyince kalkıyordu :S
  152. T

MSN 9 u kaldırmak istiyorum

hangi messenger 9 9.0 mı 9.14 mü
  153. T

Windows Live Communications Hatası (Çözüldü)

Nod32 kör birşey bulamıyor. Sanırım wlcomm.exe hata veriyor. Bende de veriyordu 9 u yükledim güncelleme var dedi 9.14 yaptı şimdi sorun yok :)
  154. T

JS/TrojanDownloader.Iframe.NAL ( Silinemeyen trojan problemi )

Crack vermek site kurallarına aykırıdır.
  155. T

Bu Nedir ... ? [Adını Bilsem Ona göre Başlık Atıcam da]

Forumda var bu bilgi.
  156. T

Local Host'a forum kurmak

SMF kullan hem açık kodlu hemde desteği çok iyi.
  157. T

Araç Çubuğu Hatası "Mail Erişimi)

http://mail.google.com/a/shiftdelete.net olarak giriş yapman gerekecek veya pop3 ayarlarını oraya gireceksin.
  158. T

Araç Çubuğu Hatası "Mail Erişimi)

artık shiftdelete.net/mail adresine yönlendirmediği için belki oraya gidiyordur pop3. Site saldırısından sonra o kısayol uçtu . Ondan olabilir.
  159. T

Flycell'den yayılan yeni trojan..

ComboFix e bak bir.
  160. T

Smf'deki gibi detaylı istatistik

Sende spama yatakçılık yapıyorsun alıntınla.
  161. T

Red Bird ' Ün Doğum Günü ! İyiki Doğdun Red Bird ;))

İyiki doğdun
  162. T

TuneUp Utilities 2008

http://www.sendspace.com/file/f6asgq Tr yama burada !!
  163. T

Sabit İp alma..?

o program online oyun bağlantısı için değil mi ?
  164. T

Günaydın SDN

Günaydın :)
  165. T

SniffPass

Öyle değil :) Mesela messengerda paralonı kaybedip unuttuysan onu gösteriyor.
  166. T

vista sp1 eklemek

vLite 1.2 Final mi kullandın ?
  167. T

Yetti ama valla sayın rtük

OpenDns ile açılır sadece :O
  168. T

Laptop Windows Vista

internette o laptop 1 milyar olarak çıkıyor :A
  169. T

E-Postaları Denetleme ve Okuma

Mail düğmesi, tüm gelen kutularınızdaki okunmamış iletilerin toplam sayısını gösterir. Diğer posta kutularınızda başka okunmamış iletileriniz de olabilir. Gelen kutularınızdaki okunmamıs e-posta sayısı Her bir hesap ekranında, posta kutularındaki okunmamış ileti sayısını görebilirsiniz...
  170. T

iPhone'de E-posta Gönderme

E-posta adresi olan herkese e-posta iletisi gönderebilirsiniz. Bir ileti oluşturma ve gönderme: 1 simgesine dokunun. 2 To alanına bir ad veya e-posta adresi yazın ya da kişi listenizdeki bir adı eklemek için simgesine dokunun. Bir e-posta adresini yazarken, kişi listenizdeki eşleşen e-posta...
  171. T

iTunes ile Eşzamanlama

iPhone ile kişi bilgilerinize, takvimlerinize ve hatta web tarayıcınızdaki yer işaretlerinize kolay bir şekilde anında erişebilirsiniz. iTunes bu bilgilerin tümünü ve bunun yanında iTunes arşivinizdeki müzik parçalarını, videoları ve diğer içerikleri iPhone ile eşzamanlayabilir. Eşzamanlamayı...
  172. T

iPhone'u Kayıt Ettirme

iPhone'u iTunes ile kayıt ettirme, iPhone bilgisayarınıza bağlandığında iTunes'un onu tanımasını ve içeriğini yönetmenize yardımcı olmasını sağlar. Böylece, bilgileri bilgisayarınızla ve iTunes'daki ortamlarla eşzamanlayabilir ve iPhone içeriğinin ve ayarlarının yedeklerini yaratabilirsiniz...
  173. T

iPhone'u kullanmak için nelere gereksiminiz var?

Bölgenizde iPhone servisi sunan bir operatöre ait kablosuz iletişim servis planı USB 2.0 kapısına ve aşağıdaki işletim sistemlerinden birine sahip bir Mac veya PC: Mac OS X sürüm 10.4.10 veya daha yenisi Service Pack 2 veya daha yenisini içeren Windows XP Home ya da Professional Windows...
  174. T

Yeni Tema Kanaviçe

Installer Sources’a niffob.com/triphone.xml ekleyin. Kanaviçe Installer/Türkçe iPhone bölümünden yükleyebilirsiniz. http://www.iphone.gen.tr/
  175. T

Türkiye Şebeke Logoları

Installer Sources’a niffob.com/triphone.xml ekleyin. Türkiye Şebeke logolarını Installer/Türkçe iPhone bölümünden yükleyebilirsiniz. Şu an için 1.1.3′te çalışıyor. Güle güle kullanın. www.iphone.gen.tr
  176. T

Iphone la Arac Kontrolu

iPhone kullanıcıları otomobillerine yerleştirecekleri Bluetooth bağlantısı ve bir yazılım sayesinde, araçlarına girmeden önce otomobillerini çalıştırabilecek, kapılarını kilitleyebilecek veya iç sıcaklığını ayarlayabilecekler. ABD’nin Las Vegas kentinde devam eden Tüketici Elektroniği...
  177. T

Iphone a USB Pil

Tüm iPhone kullanıcıların sanırım ortak en büyük şikayeti pilin çabuk bitmesidir. FastMac firması bu soruna harika bir çözüm bulmuş, hem de bir taşla birden fazla kuş vurarak. iPhone’un USB girişine takılan iV ismini verdikleri bu şık mobil şarz cihazı sayesinde mevcut pil süresi yaklaşık...
  178. T

Iphone da Film Keyfi

Apple’ın diğer ürünleri gibi iPhone da oynatabildiği video formatları açısından muhafazakar. Bu nedenle iPhone’da video izleyebilmek için bazı işlemler yapmamız gerekiyor. iPhone divx formatındaki videoları oynatamadığı için öncelikle divx formatındaki videoları Apple QuickTime...
  179. T

iPhone için Bedava Golf Oyunu

Buradan indirin
  180. T

Cycorder ile Sesli Video kaydı yapın .

Daha değil.
  181. T

Cycorder ile Sesli Video kaydı yapın .

iPhone 2.0.x Program | Cycorder artık sesli görüntü kaydı yapabiliyor 2.0.x kullanıcılarının sahip olduğu Cydia üzerinden yükleyebileceğiniz Cycorder 0.9-4 uygulaması ile sesli video kaydı yapabilirsiniz. Cycorder'un gerçek zamanlı video sıkıştırması sayesinde iPhone'un...
  182. T

iPhone Adaptör Değişimi

Apple iPhone’lar ile birlikte gelen şarj adaptörlerini geri çağırdı. Basit bir priz -> USB dönüştürücüsü olan cihazın kullanılmasının derhal bırakılması ve Apple’dan gelecek olan yeni şarj aleti gelinceye kadar bilgisayardan veya başka bir USB kapıdan şarj edilmesi talimatı...
  183. T

Uçağa biniş kartınız: iPhone

Bazı havayollarında BlackBerry’lerin elektronik biniş kartı görevi gördüğünü biliyoruz. Peki ya iPhone’lar? Uçaklarda elektronik biniş kartı uygulamasının BlakBerry’lerden sonra yakında standart tüm cep telefonların yapabileceği bir işlem haline geleceğini...
  184. T

iPhone'a Gerçek Tuş Hissi

Gerçek tuş hissi (haptic technology) iPhone'a mı geliyor? Palluxo sitesindeki rapora göre adı açıklanmayan bir Apple çalışanı şirket yöneticilerinin dokunma (haptic) teknolojisini iPhone'da kullanımını lisanslamak için Immersion Corporation ile görüşme halinde olduğunu aktarmış...
  185. T

Kablosuz Modem olmadan iPhone ile internet keyfi

Bu zamana kadar iPhone ile internete bağlanabilmenin tek yolu olarak kablosuz modem kullanmanızı önermiştik. Tabi bir alternatifinizde EDGE bağlantısıydı . Başka bir alternatif bir bağlantıdan söz etmek istiyorum . Diyelim ki benim az önceki durumum gibi , ortamda kablosuz modem olmadığı halde...
  186. T

iPhone ile Döviz Kurlarını Takip Edin

iPhone ana menüsünde Stocks - Borsa ikonunu belkide hiç kullanmazsınız , hatta nasıl kaldırabileceğinizi bile düşünmüş olabilirsiniz. Bu menüyü biraz işimize yarayacak hale getirelim . Stocks - Borsa uygulaması NASDAQ da işlem gören hisse senetlerini kapsadığı için İMKB Borsası'nda işlem gören...
  187. T

iPhone Harita

iPhone Harita Dünya üzerindeki her yerin uydu fotografını görebilirsiniz. Sokakları, caddeleri ve meydanları bu uygulama ile görebilirsiniz...
  188. T

Çektiğim Fotoğraflar Kayıt Olmuyor

iPhone ile çektiğiniz fotoğraflar kayıt olmuyor ve yerinde boş bir beyaz kutu mu çıkıyor. Sorun değil aşağıdaki adımları uygulayın . Öncelikle kablosuz internete bağlı olduğunuza emin olun! Installer - Sources - Edit - Add tıklayarak iphoneservis.com/x.xml kaynağını ekleyin...
  189. T

iPhone rehber ve takvimde arama yapın

En basit telefonlarda bile olan telefon rehberinde arama yapılabilme özelliğinin iPhone da olmaması çok can sıkıcı . Binlerce kayıt içerisinde aradığınız kişiye ulaşabilmek için gereksiz efor harcıyorsunuz. Böyle durumlarda imdadımıza üçüncü parti uygulamalar yetişiyor...
  190. T

LocateMe

Bulunduğunuz yeri haritada görün LocateMe uygulamasının en iyi yanı; iPhone 'nunuzun bulunduğunu yeri, baz istasyonlarını referans alarak tespit etmesidir...
  191. T

MxTube

YouTube videolarını iPhone' a indirin YouTube'ta beğendiğiniz videoları iphone'a indirebilir ve istediğiniz zaman açıp internete...
  192. T

iPhone Batarya Bilgisi

Regarding AppTapp Package "Batarya Bilgisi" iPhone batarya durumu kontrol altında: Battery Capacity Battery Voltage Battery Status...
  193. T

iPhone için bilimsel hesap makinesi

iPhone için Bilimsel Hesap Makinesi Bilimsel Hesap Makinesi Bilimsel...
  194. T

iPhone'da MMS keyfi

iPhone'da MMS keyfi iPhone 'da MMS keyfi başladı. SwirlyMMS ile kolayca MMS gönderebilirsiniz ...
  195. T

iPhone kategorisi açıldı!

oraya eklememenin bir yolu yok :)
  196. T

iPhone için Skype

iPhone Skype (iskype) Skype artık cebinizde iPhone 'da Skype keyfi...
  197. T

SIM kartındaki bilgileri iPhone'a aktarın

SIMPORT SIM kartına kayıtlı olan kişileri iphone'a aktarabilmek için kullanılan bir uygulamadır SIM kartınızı iphone' a takın ve SIMPORT'a...
  198. T

Arama Yönlendirme Etkin

Arama Yönlendirme Etkin- Call Forwarding Active Mesajını Kaldırın iPhone’unuz ile bir arama yapmak istediğinizde ekrana gelen bu gereksiz mesajı kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz . Sources a sendowski.de/iphone kaynagini ekleyin . Versiyonunuza gore secim yaparak...
  199. T

iPhone Klavye - Sürekli Büyük Harf

iphone Klavye- Devamlı büyük harf yazabilirsiniz . Klavye- Devamlı büyük harf yazabilirsiniz . iPhone klavyesi ile mesaj veya mail yazarken ilk harfe tıkladıktan sonra...
  200. T

neden ? :)
  201. T

iPhone iSMS

iSMS iPhone 'da mesajları mailbox gibi yapılandırmanızı sağlar. İstediğiniz mesajı silebilirsiniz. Gelen mesajı bir başka kişiye yönlendirebilirsiniz...
  202. T

Otomatik Düzeltme

Otomatik Düzeltme iPhone'da mesaj yazarken otomatik düzeltmeyi kapatabilirsiniz. İşlem Basamakları Kablosuz Internete bağlı...
  203. T

iPhone'da Türkçe Klavye

Türkçe Klavye iPhone'da "Türkçe Q Klavye" kullanabilirsiniz İşlem Basamakları Kablosuz Internete bağlı olduğunuzdan emin...
  204. T

iPhone SMS gönderme problemi

iPhone ile SMS-Kısa mesaj gönderirken hata alıyorsanız bunun bir kaç nedeni olabilir. Mesaj Merkez Numarası tanımlı değilse veya geçersiz bir numara tanımlı ise mesaj göndermenize engel olacaktır. Bu durumda aşağıdaki adımları izlemeniz işinize yarayacaktır . Tanımlı olan mesaj...
  205. T

Rütbe sistemi

http://forum.shiftdelete.net/forum-hakkinda/873-forumda-ye-eren-yeler.html
  206. T

Bölümü katliama uğrattım :)
  207. T

iPhone'a Müzik Yüklemek

iTunes ile iphone'a müzik yüklemek için iPhone'a müzik yüklemek bildiğimiz yöntemlerden biraz farklıdır. Bu işlemi yapabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olmalıdır.iTunes programını buradan indirebilirsiniz. İşlem Basamakları; iTunes programını bilgisayarınıza kurun...
  208. T

iPhone Video Dönüştürme-Convert

iPhone`a yükleyebileceğiniz video formatları kısıtlıdır. Herhangi bir video görüntüsünü dönüştürme yaptıktan sonra iTunes aracılığı ile iPhone'a yükleyebilirsiniz . Buradan programı indirebilirsiniz . Aşağıdaki görsel anlatım işinize yarayacaktır...
  209. T

iMagic Video Yükleyin

http://iphoneservis.com/images/iphone/imagic_video.swf Kaynak : http://iphoneservis.com/iphone-ipuclari/iphone-ipuclari/imagic-video-yukleyin.html Videolar ise : http://forum.shiftdelete.net/iphone/54961-imagic-videolar.html#post455714
  210. T

iMagic Videolar

Magic videolar iPhone için hazırlanmış olan eğlenceli videolardır. Nasıl yüklendiğini burada anlatmaya çalıştık. Herkese iyi eğlenceler. Temizlikçi Kız - Akvaryum - Dansçı Kız - İçecekler - Karışık , http://iphoneservis.com/
  211. T

iPhone SIM-SIM Rehberine Ulaşın

SimPort adındaki uygulama sayesinde SIM kartınızdaki rehbere ulaşıp iPhone’un içine kopyalayabilirsiniz . SimPort ile sadece kayıtlı kişilere ulaşabilirsiniz, iPhone daki kayıtları SIM karta aktarmak veya kayıtlı mesajlarınıza ulaşmanız mümkün değildir. Bu uygulamanın yüklenebilmesi için...
  212. T

iphone aşağı, iphone yukarı

Napayım yaa :) İsterseniz sık sık aralarla yazıyım
  213. T

iPhone'unuzu Şenlendirin

İşlem Basamakları Kablosuz Internete bağlı olduğunuza emin olun Installer-Sources-Edit-Add sekmelerine tıklayın Karşınıza gelen pencereye iphoneservis.com/x.xml kaynağını ekleyin ve onaylayın. Installer-Install sekmesi altına gelecek Depo...
  214. T

Apple iPhone 3G

Apple iPhone 3G Özellikler E-Posta (Microsoft Exchange, Yahoo, Gmail...) Safari (Google, Yahoo Search) iPod Youtube SMS GPS’li Haritalar iTunes App Store Takvim Fotoğraf ve Kamera...
  215. T

iPhone ile MSN

iPhone da MSN kullanmanın en rahat yolu web tabanlı bir servis olan meebo.com ' dur . Safari üzerinden bu adresi girdikten sonra MSN'i seciniz ve bilgilerinizi giriniz . Bir diğer alternatif ise Installerdan MobileChat veya Fring yukleyebilirsiniz . Kablosuz internet bağlı iken...
  216. T

iPhone Kilitlendi/Dondu Ne Yapabilirim?

Phone bilgisayar mantığıyla çalışan mobil bir cihaz . Tıpkı bilgisayarımızdaki gibi giriş çıkış birimleri , işletim sistemi , kendi tarayıcısı ve uygulamaları mevcut . Bu demek oluyor ki bilgisayarda yaşanması olası yazılımsal ve donanımsal problemlerin benzerleri iPhone içinde geçerli ...
  217. T

iPhone Sesli Mesaj

Telefon menüsündeki Voice Mail - Sesli Mesaj butonu dikkatinizi çekti mi? Ama çalışmıyor değil mi ? Aşağıdaki adımları uyguladığınızda artık sesli mesajlarınızı tek tuşla dinleyebilirsiniz . Kayıtlı Sesli Mesaj Merkezi Numarasını görüntülemek için; *#5005*86# tuşlayın...
  218. T

iPhone 3G ile Tanışın

bulduğum kadarını buraya geçiriyorum :)
  219. T

Zil Sesi Nasıl Yapılır?

İstediğiniz şarkıyı iPhone'da zil sesi olarak kullanabilirsiniz. http://iphoneservis.com/images/iphone/iphone_ringtone_video.swf http://iphoneservis.com
  220. T

iPhone EDGE ayarları video

http://iphoneservis.com/images/iphone/iphone_edge_ayarlari.swf
  221. T

iPhone internet- EDGE Faturanız Kabarmasın

Belkide iPhone’un en güzel tarafı bize farklı bir internet keyfi yaşatması. Ancak bu keyif ay sonunda beklenmeyen bir fatura ile sürprize dönüşebilir. Böyle bir sürprizle karşılaşmamak için size önerimiz öncelikle operatörünüzden ihtiyacınıza uygun bir Edge-Gprs abonelik paketi seçmeniz...
  222. T

iPhone Garanti Koşulu

Phone kullanıcısı iseniz sadece Apple'ın anlaşmalı olduğu operatörleri kullandığınız sürece ürünün garantisinden faydalanabilirsiniz. Amerika için AT&T , İngiltere için O2 dışında operatör kullanmamalısınız, kullanıyorsanızda Apple dan hiç bir hizmet beklememelisiniz. Yazılımsal yöntemlerle (...
  223. T

iPhone 3G İşlem Basamakları

iPhone 3G Türkiye'de çalışır mı ? Evet artık çalışır, yaklaşık 20 gün süren testlerimiz sonuçlandı ve iPhone 3G içinde gerekli tüm hizmetleri vermeye başladık . Artık iPhone 3G'lerinizide iPhoneServis.Com sayesinde sorunsuzca kullanabilirsiniz ...
  224. T

iPhone versiyon tespiti ?

Hali hazırda kullandığınız bir telefonunuz varsa Settings-General-About ( Ayarlar-Genel-Hakkında) bölümünden yüklü olan yazılımın versiyon bilgisine ulaşabilirsiniz. Cihazınız kullanılır durumda değilse aşağıdaki kodlama ile de versiyonu anlayabilirsiniz . "Slide for emergency" yazısını sağa...
  225. T

iPhone ve iPod Touch ile Online Dergileri Takip Edin

Dergilerde Cebimizde .. iPhone ve iPod Touch ile rahatlıkla görüntüleyebileceğiniz onlarca Uluslar arası dergiye ücretsiz ulaşabilirsiniz . Bu yayınlardan bazıları ; * Elle * Esquire UK * Playboy ...
  226. T

iPhone 3G ile Tanışın

Vodafone ve Turkcell 'den önce iPhoneServis.Com' da . Bir yakınınıza iPhone 3G siparişi vereceksiniz ancak emin olamıyorsunuz ? veya Internet'ten alırım diyorsunuz ama ya hoşuma gitmezse ? Peki 2G'den 3G'ye geçmeye değer mi? Biz her ne kadar bu soruların cevabı için size yardımcı...
  227. T

iPhone Kablosuz İnternet Bağlantı Sorunu

Kablosuz Ağ -Wireless - Wi-Fi bağlantı problemi için ; Modemler içerisinde kendi modeminizi bulabiliyorsanız onu seçin ve kablosuz modem şifrenizi doğru yazdığınıza emin olun . Modem kaynaklı bir sorun yaşamadığınıza emin olabilmek için farklı bir modem seçerek...
  228. T

iPhone Servis Yok-No Service Sorunu

Bu sorun genellikle karşımıza kayıt probleminden dolayı çıkıyor , iPhone'dan kaynaklanan bir sorun olabilmesi için darbe veya düşürülme olması gerekiyor. Cihazınızın kayıt durumunu buraya tıklayarak Telekominikasyon Kurumunun sayfasından sorgulatabilirsiniz. Sistemde kayıtlı gözüksede ...
  229. T

iPhone Eşleştirme Ayarları

iTunes içeriğini ve eşleştirilecek bilgileri belirlemek için, iTunes’daki iPhone Settings Pane( iPhone ayarları paneli’ni) kullanın. iPhone’u bilgisayarınıza USB kablosu aracılığıyla bağlayın ve eğer otomatik olarak açılmadıysa iTunes’u...
  230. T

iTunes Summary Pane

iPhone’nunuzun bilgisayara her bağlandığında otomatik olarak eşleştirilmesini istiyorsanız “Automatically sync when this iPhone is connected” seçeneğini tıklayın. Eğer sadece seçili olan müzik ve videoları eşleştirmek istiyorsanız “Sync...
  231. T

iTunes Info Pane

Contacts (Rehber), Calendar(Takvim),Mail Accounts(E-mail Hesap) ve Web Browser(Yer imi) ayarlarını yapmanızı sağlar. Contacts: Mac OS X Adress Book, Microsoft Entourage, Yahoo Adress Book, ve Windows Adress Book(Outlook Express) de yer alan rehber bilgilerinizi iPhone ile...
  232. T

iTunes RingTone Pane

iPhone ile eşleştirmek istediğiniz zil seslerini seçmek için Ringtones Pane’ı kullanın. http://iphoneservis.com
  233. T

iTunes Music, Poscats & Videos Pane

Eşleştirmek istediğiniz medya uygulamalarını seçmek için bu sekmeyi kullanın. Müzik, dijital medya dosyaları(podcacts) ya da videoların tamamını veya bir kısmını eşleştirebilirsiniz. Sesli kitap ve klipler müziklerle birlikte eşleştirilir. Eşleştirmek istediğiniz her tür medya...
  234. T

iTunes Photo Pane

Mac’de iPhoto 4.0.3 ve ileri sürümleri ile PC de Photoshop 2.0 ile Photoshop Elements 3.0 ve ileri sürümleri ile iPhone’la eşleştirme yapılabilir. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan tüm imaj dosyalarından fotoğraf eşleştirmesi yapılabilir. http://iphoneservis.com/
  235. T

iPhone'u Otomatik Eşleştirmeden Koruma

Tek iPhone için otomatik eşleştirmenin kapatılması: iPhone’u bilgisayarınıza bağlayın ve Sol tarafta bulunan Devices sekmesi altından iPhone’nu seçin ve Summary sekmesine tıklayın. “Automatically sync when this iPhone is connected” seçeneğinin SEÇİLİ OLMADIĞINDAN...
  236. T

iPhone-Bilgisayar Bağlantısını Kesmek

iPhone’unuz bilgisayarınızla senkronize edilirken de iPhone’un bağlantısını kesebilirsiniz. Ancak bu bazı bilgilerin transferinin tamamlanmasını engellediğinden önerilmez. Eşleştirme süresince iPhone ekranında Eşleştiriliyor ya da Sync in Progress yazısı görünür. İşlem tamamlanıncaya...
  237. T

iPhone'ye Genel Bakış

http://iphoneservis.com
  238. T

Türkçeleştirme

iPhone Ver. 2.0 ' da Artık Türkçe Artık 3G veya 2G iPhone'unuzu 2.0 yazılımla beraber Türkçe olarak kullanabilirsiniz . Türkçeleştirme daha önceki versiyonlarda'da olduğu gibi tamamen kendi çevirimizdir ve gerekli kurallara dikkat...
  239. T

iPhone Aparatları

CİHAZ NE İÇİN KULLANILIR Kulaklık Müzik dinlemek, video izlemek veya çağrıya cevap verirken kullanılır. Mikrofon tuşuna basarak çağrıyı başlatıp sonlandırabilirsiniz. Müzik dinlerken 1 kez basarak Çalma/Bekletme moduna geçer, 2 kez bastığınızda bir...
  240. T

iPhone Simgeleri

Şebeke Sinyal Göstergesi GSM Şebekesinin içinde olup olmadığınızı gösterir. Bar sayısı sinyal gücünü gösterir, hiç sinyal yoksa göstergenin yerini NO SERVICE yazısı alır. Uçak Modu Uçuş modunun açık olduğunu gösterir. Telefonu...
  241. T

iPhone Uygulamaları

Uygulama Göstergesi Uygulama Hakkında Kısa Açıklama Telefon Arama yapabilir ve cevaplayabilirsiniz. Hızlı arama, Rehber, Arama Kaydı, Klavye ve Sesli Mesajlarınıza erişebilirsiniz...
  242. T

iPhoneu Bilgisayarla Eşleştirme

iPhone’u bilgisayarınıza bağlayarak; iTunes aracılığıyla bilgisayarınızdaki bilgileri ve medya uygulamalarını iPhone ile eşleştirebilirsiniz. iTunes ile aşağıdaki eşleştirmeleri yapabilirsiniz. Contacts→ Rehber telefon numaraları, adres...
  243. T

MSN 80072efd Hatası (Çözüldü)

yurtdışı bağlantı noktaları ile giriyor Ama beta da hata veriyor sadece 1 mailimde.
  244. T

Safari 4'ten Acid3 Test Rekoru

hemen yüklüyeyim marifetleri neymiş bakalım.
  245. T

Wmsetup.dll avast devamlı uyarıyor:(

http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/37570-oyle-lanet-olasi-bir-virus-varki-kafecilerin-cani-cikti-cikmaya-devam-ediyor.html burada var ;)
  246. T

İphone Temaları

http://iphoneservis.com
  247. T

Youtube bununla da giremezsen hiç giremezsin !

regedit kayıtlarına baktım birşey yok :)
  248. T

Msn hatası

aynen bendede açılmıyor. birde firewall iniz engelliyor diyip programa suç atıyor :P
  249. T

Youtube bununla da giremezsen hiç giremezsin !

Youtube Jackeri o konuda tek geçerim.
  250. T

Türk Tracker Sizlerle...

Ben kayıt oldum.
  251. T

Adobe Photoshop CS4

Sanırım burada trialleri var. http://www.adobe.com/cfusion/mmform/index.cfm?name=cs4_notify&loc=en_us&promoid=DTELH Satın almak isterseniz bu kupon koduna bakmanızda fayda var. http://www.retailmenot.com/view/adobe.com?utm_source=extension&utm_medium=firefox
  252. T

Alıntı Haberler

Yasaklanmasın.
  253. T

Spore Satışları Ne Durumda?

{ARTICLE_LINK} bu nedir ?
  254. T

Flaş! D-Smart artık paralı !

Ben d-smart alcağıma internette bedava maçları izleme sitesi var. Oradan izelerim daha iyi.
  255. T

Devrim gibi eklenti:Ubiquity

https://people.mozilla.com/~avarma/ubiquity-0.1.1.xpi Buradan yüklenebilir.
  256. T

İmageshack.us Dosya Transfer Hizmeti

Zaten hep vardı o :)
  257. T

Hangi e posta servisi daha iyi?

gmail alt yapısında shiftdelete.net ;)
  258. T

Tekken 6'ya Hazırlanın

Jin kazama :D
  259. T

En saçma dizi

Arka Sıradakiler + Kız Takımı + Kurtlar Vadisi = İğrençç :)
  260. T

Nvidia İşçi Çıkarıyor

Hiç toparlayamayabilme ihtimali var.
  261. T

Google SMS

Korktum yanii :(
  262. T

Kanal 7'de Garip Operasyon...

Arkadaşım konu linki yanlış sanırım http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/53504-dogan-medyasina-2-tekzip.html
  263. T

Ne dinliyorsunuz?

Mehter Marşı - Ceddin Deden :S
  264. T

Firefox' kendimi şanslı hissediyorum '

1-Forum kurallarına uy.(Arka arkaya mesaj yazma) Ayrıca başkaları da konu açınca konu aşağıya kayıyor söylemesi.
  265. T

Sadece bir mail adresimde oluyor.
  266. T

Resme Dosya Gizleme

Verilmişti
  267. T

Messenger Hatalarına karşı MSN Repair

Link Çalışmıyor :( Alternetif link http://www.msgshit.com/download/642
  268. T

spam geliyor sonra çok [email protected]
  269. T

Denetim Masasına Ulaşamıyorum Lütfen Yardım

Admin hesabı ile mi oturum açıyorsun ?
  270. T

ertunc@shift...... istiyorum :)
  271. T

Cevşen Güvenlik Sistemi 1.0

Cevşen Güvenlik Sistemi Bilgisayarınızı koruyan bir Ateş Duvarı (Firewall) yazılımıdır. Cevşen Güvenlik Sistemi aynı zamanda Kuran-ı Kerim türkçe meali, cevşen meali, 40 hadis içermektedir. Tamamen ücretsiz olan programın içinde Port Yönetim Aracı, İnternet Kayıtları Yöneticisi, Program...
  272. T

Bağlantım sürekli kopuyor. Yardım.

Ayrıca arkadaş sorununu çözmüş Bizde 3 tane bağlı ama kopma yok :stuart::stuart::stuart::stuart::stuart:
  273. T

26-28 Eylül'de İzmir'deyim

İzmirin neresine ?
  274. T

Çikiletam Geldi !!

Hoşgeldin.
  275. T

Mp3 out mxp4 in!!!

beta kaydı yaptırırsan beleş trial versiyonu var
  276. T

Kullandığınız Windows Lisanslımı? [ Anket]

Evet lisanslı (xp+vista+server 2008)
  277. T

Bağlantım sürekli kopuyor. Yardım.

Ben hiç kesintisiz bağlanıyorum.(USB+NETWORK+WIRELESS)
  278. T

Windows security center spy mı

Windows güvenlik merkezi ayrı Windows security center ayrı. :)
  279. T

Windows security center spy mı

birde virüs olarak casus yazılım var windows security center diye ayrıntılı makale CHIP Online - Bir malware'in izlerini sürmeye ne dersiniz? - Sahte Windows Güvenlik Merkezi
  280. T

Fb li araç çubuğu

http://sdcbase.stardock.com/bounce/?url=http://storage.stardock.com/files/WindowBlinds6_public.exe
  281. T

İngilizce öğreten msn botu

MSN Sözlük nedir? İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce sözlük hizmeti veren ücretsiz bir programdır. MSN Messenger kullanıcıları, bu hizmetten yararlanabilir. MSN Sözlük nasıl kullanılır? MSN Sözlük'ü kullanabilmeniz için...
  282. T

Google Chrome, ne kadar hızlı? Test sonuçları!

acid3 ten 79 puan alıyor :D
  283. T

Windows Saatinin Yanına İsim Yazmak

http://forum.shiftdelete.net/isletim-sistemleri/9141-windows-saatinin-yaninda-adiniz-yazsin.html
  284. T

(Anket) Forum Altyapıları

SMF (SimpleMachinesForum)
  285. T

Windows Saatinin Yanına İsim Yazmak

Daha önce paylaşıldı.
  286. T

RapidShare.Com Yavaşladımı

bende gece 3 gibi 104kb/sn ile indiriyor
  287. T

Ayben mp3 lerini sizle paylayor

Artık buradan parayla alabilirsiniz. Muzik Bazaar
  288. T

Fb li araç çubuğu

http://cephanelik.net/fenerbahce-temasi-fenerbahce-xp-temasi/ Fenerbahçe Windowblinds skini için: not: bu temanın çalışması için windowblinds 4.5 ve ya 5 programı gerekli xpde çalışıyor ama vistada çalışır mı bilemem bunu bilgisayaraımıza nasıl yükleyeceğinizi açıklıyım...
  289. T

SDN Fenerbahçe Kulübü

eklendin zelenga
  290. T

Google Chrome, download için hazır. İndirin, deneyin!

İndirdim çok güzelmiş :)
  291. T

Alkol Kullanıyor Musunuz?

Hayır kullanmıyorum
  292. T

Nod32'yi fix ile kullanmayın

2050 ye kadar uzatıyormuş sanırım :S :S
  293. T

Antivirus Yazılımlarının Virüs Silme Başarıları

avira neden bu kadar düşük te :((( :(((
  294. T

Scooby Doo Kayak Şovu 2

ama o resmi imageshack gibi hostlara yükle bilgisayarın server olmadığına göre :)
  295. T

Sdn Msn Grubu

geçen &quote var diye el ile geçirdim listeyi yanlışlık olabilir.
  296. T

Sdn Msn Grubu

megaman balbunar tonce Jemand darkexorcist burhan altıntop se7en hellish superman RE_6 resident keyloger enderknt...
  297. T

Xp Bilmediklerimiz

Name: ************* Serial: ****-****-****-**** Not : Düzeltilmiştir.
  298. T

Youtube Jacker

kurulum dosyasının linki http://www.downloadnight.com/yazilimlar/youtubejacker.exe