Arama sonuçlarınız

1. T

Doğum Günün Kutlu Olsun Nemesis!

Doğum günün kutlu olsun Nemesis.Burada seninle birçok iyi kötü anımız geçti ve sanal dünyadaki arkadaşlarımızın çoğuyla burada tanıştık.Her ne kadar şuan eskisi gibi buranın bir parçası olmasakda burada doğum gününü kutlamak istedim.İyiki doğdun Nemesis :)
  2. T

Eto'o ile imzalamışlar!

Özbekistan Ligi ekiplerinden Kuruvchi resmi internet sitesinde yaptığı bir duyuruyla tüm dünyayı şaşırttı. Kendi liginde lider durumda bulunan Özbek ekibi Barcelona'dan ayrılması beklenen Kamerunlu golcü Samuel Eto'o ile sözleşme imzaladığını iddia ederken Barcelona ise bu habere gülmekle...
  3. T

Öss-bdco

Arkadaşlar önceki başlıkta fazla ilgilenemedim ama puanı görmeden çok birşey yazmak istemedim.Puanım güzel olsada alacağımdan çok düşük olduğu için planlar değişti biraz. Say-2 Puanım 358,511 sıram 3441 olabilecek okul ve bölümlerin geçen seneki son başarı sıralarını koyuyorum bilgisi olanlar...
  4. T

Wimbledon'da gülen Nadal

Wimbledon Tenis Turnuvası'nda tek erkekler finalinde Roger Federer'i 3-2 mağlup eden Rafael Nadal, bu turnuvada ilk kez şampiyon oldu ve İsviçreli raketin üst üste 6. kez mutlu sona ulaşmasına izin vermedi. Sezonun 3. ''Grand Slam'' mücadelesi olan 126. Wimbledon...
  5. T

ÖSS - Meslek Tavsiyeleri

Konu, yeri vs doğrumu bilmiyorum ama tercihler için bölümler hakkında deneyimli ya da bilgisi olan kişilerden Öss'ye giren beni ve benim gibi arkadaşlarımı bilgilendirmesini rica ediyorum.Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler :)
  6. T

Asus Eee Pc Sanırım Satışta :)

Hepsiburada.com da satışa çıkarılacağını gördüm. ASUS EEE PC INTEL MOBILE 512MB 4GB FLASH DISK ENTEGRE KAMERALI KDV Dahil 542,53 YTL ASUS EEE PC INTEL MOBILE 512MB 4GB FLASH DISK ENTEGRE KAMERALI MSXP KDV Dahil 586,64 YTL ASUS EEE PC 900 20G INTEL MOBILE 1024MB 20GB FLASH DISK ENTEGRE...
  7. T

SDN Forum hitlerde anasayfayı geçmiş!

Forumda arattım bulamadım belkide vardır ama gözüme çarpmadı... Neyse SDN Forum istatistikleri sanırım anasayfayı geçmiş. Alexa'ya baktım sonuçlara çok şaşırdım. # forum.shiftdelete.net - 46% # shiftdelete.net - 41% # fotogaleri.shiftdelete.net - 8% # fotoders.shiftdelete.net - 5% #...
  8. T

SDN Forum'a Nazar Boncuğu

Haydin tasarlayın gali :D
  9. T

Asus Eee PC , Japonya'da XP ile satışa çıkacak!

Asus Eee PC 4G-X , XP ile satışa çıkacak! Asus ; Eee Pc’nin Japonya’da Windows Xp ile satışa çıkacağını resmen duyurdu. Habere buradan ulaşabilirsiniz. Tabi tarayıcınızda karakter sorunu çekerseniz yada Japonca çok yabancı geldiyse buradan da haberin Google Translate ile...
  10. T

World of Warcraft 10 milyonu da devirdi!

Blizzard'ın geçtiğimiz yıl yaz aylarında 9 miyon kullanıcıya ulaşan oyunu World of Warcraft 10 milyonu da devirdi. Resmi sitesinden verilen yazıda bu 10 milyon kullanıcının 2 milyonunun Avrupa'dan , 2.5 milyonunun üzerinde Kuzey Amerika'dan ve yaklaşık olarak 5.5 milyonununda Asya'dan olduğu...
  11. T

@live.com @windowslive.com Adresinizi Hemen Alın

@live.com e-postalarınızı hemen alın Beklenen an geldi. Nihayet @live.com ve @windowslive.com uzantılılı e-posta adreslerinizi alabileceksiniz. Bu uzantılar, zaten bir süredir kullanıma açık. Bu arada, neden "Nihayet!" dediğime gelirsek; daha önce bu uzantılarda e-posta hesapları...
  12. T

Köksal TOPTAN Bombaladı

Yargıtay Başsavcısı'nın Meclis'i ve Siyasi Partileri hedef alan sert türban muhtırasına, TBMM Başkanı Köksal Toptan sert yanıt verdi. TBMM Başkanı Köksal Toptan son günlerde türban konusunda peşpeşe yapılan türban açıklamalarına cevap niteliğinde bir basın açıklaması yaptı. Köksal...
  13. T

Müzik İndirenlere Operasyon

Türkiye'de bir ilk yaşandı ve internetten müzik indiren kullanıcılara operasyon yapıldı. Türkiye'de ilk kez internet üzerinden müzik indirerek, başkalarının kullanımına açan kişilere operasyon yapıldı. MÜ-YAP ŞİKAYETÇİ OLDU Soruşturma, MÜ-YAP'ın (Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram...
  14. T

UEFA yılın takımını açıkladı

Uefa.com, bizzat sitenin ziyaretçilerinin kullandığı oylarla seçilen yılın takımını açıkladı. Karmaya, 2007 Şampiyonlar Ligi'ni kazanan AC Milanlı oyuncular damgasını vurdu. 277,985 uefa.com kullanıcısının oylarıyla belirlenen listede, Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu...
  15. T

Song Rusya'ya İmza Attı

Galatasaray'ın en istikrarlı yabancı futbolcusu Song ile anlaşma sağlanamadı. Galatasaray'ın dinamosu, bir Rus takımına imza attı. 32 yaşındaki Kamerunlu, yeni sözleşme için yıllık 1.3 milyon euro istedi, verilmeyince S.Moskova'ya 2 milyona imza attı .. Galatasaray'ın...
  16. T

Christiano Ronaldo Bugatti Veyrona Karşı

http://www.youtube.com/watch?v=hNbjOwuU6zI Hangi bölüm olur emin olamadım ama yanlışsa düzenlersiniz :D
  17. T

F.Bahçe'yi Yere Göğe Sığdıramadı

Fransız ONZE dergisi, Ocak ayı sayısında Sarı-lacivertli takımın tanıtımına tam 8 sayfa ayırarak Fenerbahçe'ye övgü yağdırdı. Sarı-lacivertli takımın tanıtımına tam 8 sayfa ayıran dergideki haberde, kulübün ekonomik yapısı, transferler, Teknik Direktör Arthur Zico ve 100. yıl kutlamaları...
  18. T

Appiah'ın Yerine Maldonado

Appiah'ın sözleşmesini donduran F.Bahçe, Ganalı yıldızın boşluğunu Alex'in eski takım arkadaşı Claudio Maldonado ile dolduracak. Fenerbahçe, Alex'in önerdiği Maldonado ile görüşerek prensipte anlaştı. Şilili oyuncu ile yıllık 1.5 milyon euro'ya el sıkışan...
  19. T

'Türkiye'de Doğsam Komando Olurdum'

Türk vatandaşlığına geçen Nobre "Yeter artık... Hiçbir yerde analar ağlamasın, masum canlar alınmasın!” dedi. "Ben kalpten Türk vatandaşlığına geçtim. Milli formayı hep bekleyeceğim. Avrupa Şampiyonası olmazsa, ilerisi için... Terör dünyanın en büyük sorunu. Türkiye'deki...
  20. T

Kartal'da Boumsong Sürprizi

Beşiktaş'ın Juventus'ta fazla forma şansı bulamayan 29 yaşındaki Fransız stoper Boumsong ile prensipte anlaştığı belirtildi. Sayısız isimle görüşen ve son olarak Majstorovic ve Meite'den birini bitirmek isteyen siyah-beyazlıların, yeniden teklif götürdükleri Boumsong'dan...
  21. T

Türkiye Fifa Sıralamasında Yerinde Kaldı

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), Ocak ayı dünya sıralamasını açıkladı.A Milli Takım'ın, Aralık ayında olduğu gibi bu ay da yerini korudu. A Milli Takım'ın, 2008 Avrupa Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazanmasıyla 12 sıra birden yükselip, 2007 yılı Kasım ayında...
  22. T

259 Delege Oy Kullanacak

Kayyum heyetinin aldığı karar gereği 17-18 Ocak tarihlerinde yapılacak olan Futbol Federasyonu Genel Kurul Toplantısı'nda oy kullanacak delege listesi belli oldu. Ankara Sheraton Hotel'de yapılacak olan Genel Kurul'da 259 Delege oy kullanacak. Delege listesi şöyle; T.F.F...
  23. T

Serhat Akın Türkiye'ye Dönmek İstemiyor

Belçika Birinci Futbol Ligi takımlarından Anderlecht'te forma giyen Türk oyuncu Serhat Akın, Türkiye'ye dönmek istemediğini söyledi. Serhat, HLN Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, İstanbul'un çok büyük bir şehir olduğunu ve futbolcuların özel hayatlarına saygı...
  24. T

Capello Hakkında Yolsuzluk İddiası

Geçtiğimiz hafta İngiltere Milli Takımı teknik direktörlüğüne getirilen Fabio Capello'nun, ülkesi İtal'da vergi yolsuzluğu yaptığı iddia ediliyor. İngiliz SKY TV'nin bir son dakika gelişmesi olarak verdiği habere göre, İngiltere Milli Takımı teknik direktörü Fabio Capello...
  25. T

Kaka Ronaldinho'yu istemiyor

İspanyol gazetelerinin iddiasına göre Kaka, kulüp yetkililerine, Barcelona'da Ronaldinho'nun transfer edilmesine karşı olduğunu söyledi. Barcelona'da zor günler geçiren ve uzun zamandır Milan'ın gündeminde bulunan Ronaldinho'nun transferine beklenmedik bir isimde...
  26. T

UEFA'nın Listesinde İlk 5'e Girdi

"Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Alex, UEFA’nın resmi internet sitesinde yapılan puanlardırmaya göre Şampiyonlar Ligi’nde forma giyen en iyi beş oyuncudan biri oldu. Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız oyuncusu Alex, Ronaldinho, Kaka ve Messi'yi geride bıraktı...
  27. T

Dünya Futboluna Onlar Damga Vuracak

İngiliz gazetesi The Sun, önümüzdeki yıllarda dünya futboluna damga vurması muhtemel 20 genç oyuncuyu tanıttı. Cristiano Ronaldo, Cesc Fabregas ve Lionel Messi gibi isimlerin artık yıldız statüsüne geçtiği 2007 yılının ardından gözler sıradaki sihirli ayakları arıyor. Bu sihirli ayakların üç...
  28. T

20 Yaşında Müslüman Olan Yıldız

Fenerbahçe'nin rakibi Sevilla'nın yıldızı Oumar Kanoute, 20 yaşında İslamiyeti seçmiş. Şimdi oldukça dindar biri olan yıldız oyuncu, taraftarın bir numarası... Frederic Oumar Kanoute, Fransız bir anne ve Malili bir babanın çocuğu olarak 2 Eylül 1977'de Lyon'da doğdu...
  29. T

Carlos'un En Garipsediği Şey

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, Türkiye'deki hayatını anlattı. İşte Carlos'un Türkiye'deki hayatı ile ilgili merak edilenler... Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, Türkiye'de en garipsediği ve alışamadığı şeyin trafik olduğunu...
  30. T

2.5 Milyona Hayır Dedi

Schalke'de forma giyen Mesut Özil, kulübünün yıllık 1.52 milyon euroluk teklifini önce kabul etti; ardından imza atmaktan vazgeçti.. Schalke forması giyen Türk futbolcu Mesut Özil, kulübünün 2011'e kadar yıllık 1.52 milyon euroluk (2.58 milyon YTL) teklifini kabul etmedi...
  31. T

Kezman Antremanda Coştu

Son dönemlerde bir türlü istediği performansı sergilemeyen Kezman'ın antrenmandaki neşesi ve hırsı dikkat çekti. Fenerbahçe, Antalya kampındaki ilk çalışmasını bu sabah Belek'te bulunan Arcadia Otel'de gerçekleştirdi. Teknik direktör Zico yönetiminde gerçekleştirilen antrenman...
  32. T

G.Saray'la Ribery Pazarlığı

Ribery’nin B.Münih’e transferinde komisyon alamayan menajeri, G.Saray’a bazı gizli belgeleri satmayı teklif etti. Bu belgeler Cimbom'a 10 milyon Euro kazandırabilir. Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın bedava olarak ellerinden Marsilya'ya kaçırdıkları...
  33. T

73 Yaşında Kayak Öğrenmeye Başladı

Erciyes Kayak Merkezi, bayram ve yılbaşı tatili nedeniyle, son yılların en renkli günlerini yaşıyor. Dünyaca ünlü toz karı ve uzun pistleriyle, kayaksevrelerin akınına uğrayan Erciyes'de 73 yaşındaki Hasan Mutlu da kayak öğrenmeye başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan, Hasan...
  34. T

Ünlü Fizikçinin Esrarengiz Kazası!

Isparta'da meydana gelen uçak kazasında hayatını kaybeden bilim adamlarının grubundan olan Bilge Demirköz, şüpheli bir kaza geçirdi... Isparta'daki uçak kazasında ölen bilim adamları grubunda yer alan başarılı fizikçi Yrd. Doç. Dr. Bilge Demirköz, Kartalkaya'da şüpheli bir...
  35. T

10 Gün Sonra Çakı Gibi Askerim

Fenerbahçe kulüp binasına gelen ve herkesle vedalaşan Tümer Metin yakınlarına "10 gün kaldı, yakında çakı gibi askerim" diye mesaj geçti. Almanya ve Hollanda takımlarıyla yaptığı görüşmelerden şu ana kadar olumlu bir sonuç elde edemeyen Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tümer...
  36. T

L'Equipe, 2007 altın karmasını açıkladı

Fransa’nın prestijli spor gazetesi L’Equipe’in 2007 yılı için yaptığı altın karmada, Premier Lig’den oyuncuların çokluğu dikkat çekiyor. Gazetenin belirlediği karmadan yedi futbolcu İngiltere’de oynarken, İspanya’dan ve İtalya’dan ikişer futbolcu...
  37. T

Koca Bir Hayal Kırıklığı: Lincoln

Aslan'ın 10 numarası Lincoln, sezonun ilk yarısındaki performansı ve istikrarıyla Sarı-Kırmızılı kulüp için koca bir hayal kırıklığı olmaktan öteye gidemedi Aslan'ın 10 numarası Lincoln, sezonun ilk yarısındaki performansıyla koca bir hayal kırıklığı oldu Bonservisine 5 milyon Euro...
  38. T

Kaka Tam Bir Alex Hayranı

Milan’ın ünlü oyuncusu, Tokyo-Zürih uçağında UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ile sohbet etti, vatandaşı Alex’i övdü: "Top kendisine gelmeden önce ne yapacağına karar verir. Bunu yapan ender futbolculardan biridir." Sıcak ortamda gerçekleşen sohbette...
  39. T

Hava Durumu Programı Bugüne Özel

Arkadaşlar inşallah makalede yazarlar daha ayrıntılı görürsünüz http://www.giveawayoftheday.com/ 'da bugün dünya çapında ayrıntılı hava durumu raporu veren bir program var.Ben baktım bazı ilçeleri bile koymuşlar ama Düzce yok :D bende Bolu'ya baktım artık.Program İngilizce .Ama çok...
  40. T

İnternette Biri Sizi izliyor

İnternette Biri Sizi izliyor İnternetin tehlikelerini anlatan güvenlik uzmanı İnan Taptık, "Wireless (kablosuz internet) üzerinden aldığınız ve yolladığınız e-mail'lerden bankacılık bilgilerinize kadar ekranınızdaki her şey başkaları tarafından okunabiliyor" dedi...
  41. T

Nokia N96: Asıl savaş şimdi

Nokia N serisi telefonları ile piyasadaki yerini genişletirken, N96 modeli ile tam bir son vuruş yapmaya hazırlanıyor. 10 GB geniş dahili hafızası ve 6 MP çözünürlüğe sahip kamerası ile rakiplerine ağır bir darbe indirecek olan N96 inanılmaz özelliklere sahip. QWERTY klavyeye sahip telefon bu...
  42. T

Yılın futbolcusu Kaka!

FIFA Yılın Futbolcusu ödülü beklendiği gibi Kaka'nın oldu. FIFA'nın Yılın Futbolcusu ödülü, geçtiğimiz hafta Altın Top ödülünü de alan Kaka'nın oldu. Brezilyalı yıldız, son maçlarda Milan'ı adeta sırtlayarak Altın Top'tan sonra bu ödüle de göz koyduğunu göstermişti...
  43. T

Kurtlar Vadisi Polat Hakknda

Arkadaşlar bilmem katılırmısınız ama Polat'a kızgınım.Yeni bölümleri izlemiyorum ama heralde oradada yapmamıştır.İnsan bir kere Çakır'ın mezarına gitmezmi?Bu ne...
  44. T

Rusya'dan İran'a nükleer yakıt

Rusya'nın İran'a Buşehr santralı için nükleer yakıt göndermeye başladığı bildirildi. Rusya, İran'dan yakıtın başka bir amaçla kullanılmayacağı hususunda ek yazılı güvence aldığını açıkladı. Rusya'nın İran'a Buşehr santralı için nükleer yakıt göndermeye başladığı...
  45. T

Yonja com rekor fiyatla satıldı

Türkiye’nin lider portalı Mynet, sosyal paylaşım sitesi www.yonja.com’un yüzde 50’sini Tiger Global ile birlikte satın aldı. Yaklaşık 15 milyon dolarlık bu anlaşma ile Mynet, Türk internet sektöründe son dönemdeki en büyük satın almaya imza attı. Mynet ulaştığı internet...
  46. T

Hakem Gol Attı

87 yılında o zamanlar ismi Türkiye 1. Ligi olan ligimizden ilginç bir an. Lig'de 1986-1987 sezonunda Ankaragücü'nün evinde Beşiktaş'ı ağırladığı maçta, karşılaşma golsüz eşitlikle sürerken 83. dakikadaki yaşanan ilginç pozisyon ile hakem tarihe geçiyor. Hakemin müdahalesi ile...
  47. T

SDN 1. Satranç Turnuvası Süre Anketi

SDN 1. Satranç Turnuvası sürelimi olsun süresiz mi? Cevaplarınız belirleyecek... Not:Sadece katılanlar oylasın.Ve aşağıya neyi seçtiğini belirtsin.
  48. T

İnternetteki Derbi Geyikleri :)

Fenerbahçe bir kez daha Galatasaray'ı Kadıköy'de yendi ve internette derbi geyikleri dönmeye başladı.. işte "6 çayına bekleriz"den başlayan o geyikler.. Fenerbahçeli taraftarlar, G.Saray galibiyetinden sonra internet sitelerinde rakibiyle dalga geçti. Kazanmanın artık...
  49. T

Ankara'ya 7 Yıldızlı Panora Açıldı

Ankara'nın "7 yıldızlı" alış veriş merkezinin açılışına siyasilerin ilgisi büyük oldu . İşte 7 yıldızlı Panora'dan fotoğraflar... Oran'daki eski Meclis lojmanlarının bulunduğu yerde, 180 bin metrekare alana inşa edilen ve yapımına 150 milyon dolar harcanan Panora...
  50. T

İşte Eurovision'a Gidecek Grup

TRT'nin çiçeği burnunda Genel Müdürü İbrahim Şahin, Eurovision'a gidecek temsilcimiz konusunda radikal bir karar aldı. İşte Türkçe şarkıyı seslendirecek o grup.. TRT Genel Müdürü Eurovision için "Mor ve Ötesi" ile anlaşıldığını söyledi. 5'li listenin en üstünde yer...
  51. T

KONDA'nın Anketinde Ciddi Hatalar

"Düzenli oruç tutanların yüzde 82,5, beş vakit namaz kılanların yüzde 43,9, düzenli camiye gidenlerin nüfusa oranının yüzde 24 olduğunu ispat etsinler ben bu işi bırakırım" A&G Araştırma'nın sahibi Adil Gür, Konda'nın 'türban' araştırmasında sonuçların...
  52. T

George Clooney GÜL'ü Yorumladı

Cumhurbaşkanı Gül'ü George Clooney'e benzetiyorlardı. Clooney, Gül'ün fotoğrafını eline aldı ve Gül ile Erdoğan hakkında ilginç yorumlarda bulundu. NTV'nin sorularını yanıtlayan ünlü aktör George Clooney, Başbakan Erdoğan'dan çok etkilendiğini söyledi. Clooney...
  53. T

Bir Üsteğmen Donarak Şehit Oldu

Bir üsteğmen ve dokuz dağ komando ile irtibat kopmuştu. Kayıp komandolara ulaşıldı ama Üsteğmen Emre Ercan'ın donarak şehit olduğu görüldü. Isparta Eğirdir Dağ Komando Okulu Eğitim Merkez Komutanlığı'nda dün geceki 'Yön Bulma Eğitimi' esnasında kaybolan askerlere ulaşıldı...
  54. T

Yeni YÖK Başkanı'nın Türban Görüşü

Cumhurbaşkanı Gül'ün atadığı yeni YÖK Başkanı hakkında en çok merak edilen şey, "türban konusunda" neler düşündüğü. İşte o görüşleri.. Cumhurbaşkanı Gül, YÖK Başkanlığı'na Prof. Yusuf Ziya Özcan'ı atadı. "Türban yasağı kalkarsa, üniversitede başı açık kimse...
  55. T

Gül YÖK Başkanı'nı Atadı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, beklendiği gibi sürpriz yaptı ve sürpriz bir ismi YÖK Başkanlığı'na atadı. Eşinin başı açık mı; kapalı mı polemiği de son buldu Görevi sona eren Erdoğan Teziç'in yerine YÖK Başkanlığı görevine Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan atandı. Teziç'in görevinin...
  56. T

SDN 1. Satranç Turnuvası

yndn - Troy bdco - Zibi$ otek72 - Troy lb.bingol - Talha Ertunç Troy - bdco Zibi$ - lb.bingol otek72 - yndn yndn - bdco Troy - Zibi$ bdco - Talha Ertunç yndn - lb.bingol otek72 - Talha Ertunç Zibi$ - Talha Ertunç bdco - otek72 yndn - Talha...
  57. T

Derin Adamların Yeni Planı

Seçimde CHP-MHP koalisyonu planı tutmadı, Gül'ün seçilmesini engelleme de olmadı. Şimdi sırada yeni bir furya var... İlk adımı "algıya" yönelik. Önemli bir yazı... Emre Aköz/Sabah Tarhan Erdem nasıl kullanıldı? Geçen cuma günü Milliyet'in ilk sayfasına göz attığımda...
  58. T

Yasadışı Etkinlikler

Doğru yermi bilmiyorum ama ttnet aile şifresi en son bu sitede de yasadışı etkinlikler uyarısı verdi.Niye verdi anlamadım?
  59. T

Fifa mı ? Pes mi ? (Anket)

Daha önce anketini yapamadığım konuda şimdi anketle karşınızdayım fifa mı yoksa pes mi?
  60. T

Altın Top Kaka'nın!

VE ALTIN TOP KAKA'NIN! France Football dergisinin yaptığı oylama sonucunda, Kaka yılın futbolcusuna verilen Altın Top ödülünün sahibi oldu. Oylamanın son aşamasına 444 puan toplayan Milanlı yıldızı Kaka, Altın Top ödülünün bu yılki sahibi oldu. En yakın rakibi olan Manchester Unitedlı...
  61. T

Beşiktaşlı Recep'ten İnanılmaz Gol...

Beşiktaşlı Recep Çetin'in Malmö maçında attığı inanılmaz gol.İşte kendi kalesine attığı rövaşata golü buyrun izleyin :) http://www.youtube.com/watch?v=R21rKU3-PQg&eurl=http://burakdemir1989.blogcu.com/599951/
  62. T

Blogcu

Arkadaşlar bi arkadaşa yardım ederken tesadüfen blogumda yaşadığım kod sıkıntısının çözüldüğünü gördüm ve bloguma devam etmeye karar verdim.Hepinizi bekliyorum ayrıca sitedeki eksiklikleride yada eklememi istediğiniz şeyleri söylerseniz sevinirim. http://burakdemir1989.blogcu.com/
  63. T

İnternet explorer sorunu

Arkadaşlar bir sayfaya bakarken bir anda sürekli yeni sekmeler açılıyo ve tarayıcı kapanıyo nasıl çözebilirim?
  64. T

Okay Karacan istifa etti!

Deneyimli spor spikeri Okay Karacan, kuruluşundan beri yer aldığı NTV'deki görevinden istifa etti. Gerek futbol, gerekse de motor sporları alanındaki ustaca sunumuyla seyircilerin beğenisini toplayan ve Türkiye'nin en iyi spikerlerinden biri olarak görülen Okay Karacan'ın...
  65. T

Dunga'nın Olimpiyat kadrosu şaşırttı

Brezilya milli takımı teknik direktörü Dunga, Pekin’deki 2008 Olimpiyat oyunları götüreceği kadroyu açıkladı. Takımda yıldızlar yerine milli ligde başarılı olan oyuncular yer alıyor. 22 kişilik listeyi bir basın toplantısında açıklayan Dunga, genç oyunculara yer vermesinin nedenlerini...
  66. T

FIFAya göre yılın en iyileri kim?

FIFA, Yılın Futbolcusu ödülü için aday sayısını üçe indirdi. Öne çıkan isimler Cristiano Ronaldo, Lionel Messi ve Kaka... Milli takım kaptanları ve teknik direktörlerinin oyları sonucu belirlenen FIFA yılın futbolcusu adayları için Barcelona'da oynayan Lionel Messi, Milanlı yıldız Kaka ve...
  67. T

Altın Top'un Sahibi Belli Oldu

Ünlü İtalyan gazetesi, Avrupa futbolunun en prestijli ödülü olan Altın Top'un sahibini öğrendiğini açıkladı. Peki ödülü kim alacak? Gazzetta Dello Sport'a göre "Altın Top" Kaka'nın! İtalyan spor gazetesi, Gazzetta dello Sport, Avrupa futbolunun en prestijli ödülü...
  68. T

En İyi Kaka

http://www.youtube.com/watch?v=DNJQwHN9lyw Arkadaşlar bi bakın yav.En iyi dribblingci, mükemmel tekniğe sahip ve daha birçok özelliği var ...
  69. T

ÖSS

Pek bakınmadım böyle bişey varmı bilmiyorum ama forumda bide öss bölümü bulunsa sorusu olan arkadaşlar sorsa bilenler çözse yada öss ek bilgiler konularla ilgili paylaşımlar verilse iyi olabilir.Bende bi söyliyim dedim öneriyi beğenirseniz bakarsınız artık duruma...
  70. T

Total Uninstal

Bu programı bilenler ne kadar harika olduğunuda biliyordur ama malesef 30 günlük.Bunun ücretsiz alternatifi varmı bilenler varsa lütfen söylesin...
  71. T

HD Video

Arkadaşlar Kaka Leite ile ilgili videolar düzenlemek istiyorum ama etraftan bulduğum videolar hep düşük çözünürlüklü.Kaliteli videolar nerden bulabilirim?
  72. T

Farcry Download

Arkadaşlar ben farcry i indirecektim. gamershellden flashgetle indiriyodum o sırada dersaneye gittim 2.68 de 2.18 indirip durmuş başlatıyorum başlamıyo ne yapmam lazım
  73. T

Facebook

Arkadaşlar Facebookta yeniyim ve Kaka Türkiye grubu kurdum şimdi neler ekleyebilirim neler yapabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum.
  74. T

Bdco

Arkadaşlar daha önce bir tane foruma takılmıştım ondada hit olmuştu. BDCO'nun açılımı nedir sizce ama düzeyli tahminler yapılmasını rica ediyorum .Hadi kolay gelsin... Edit: Haa en beğendiğimde Bildiri Dağıtan Cepciler Ortaklığı olmuştu
  75. T

Dünya bayrakları oyunu

Aslında bu bi oyun değil.Amiglobe adında dünya atlası adını duymuşsunuzdur.Orada 3 oyun var.Başkent,toprak ve bayrakları bilmeye çalışıyorsunuz.Ben bayrak oyununa bi takıldım bi daha bırakamıyorum.Sizede tavsiye ederim deneyim ve yaptığınız puanları yazın. Buyrun program...
  76. T

Fifa08 Soundtrack

SANATÇI ŞARKI ÜLKE !!! All My Heroes Are Weirdos USA Apartment Fall Into Place UK Art Brut Direct Hit UK Aterciopelados Paces Columbia Babamars The Core France Bodyrox feat. Luciana What Planet You On? UK Bonde do Role...
  77. T

Mp3

Merak ettiğim bişey var sizede sormak istiyorum.Dünya kupasının müziği(bamboo) paylaşıma açıkmı.Ya da nike videolarındaki müzikler ve benzeri müzikler paylaşıma açık oluyormu?
  78. T

Tarihte kullanılan en eski msn

Bu resimde tarihte kullanılan en eski messenger görünüyor. Tabi hangi versiyonu kullanılıyor tam emin değilim. En fazla 5 kişi eklenebiliyor listeye. O şekilde ayarlanmış. 1. numara ile gösterilen yerde, messenger listesindeki kişileri görüyorsunuz. 2. numaralı ile gösterilen yerde ise, yeni...
  79. T

Fifa mı yoksa Pes mi?

Fifa diyerek başlıyım
  80. T

Vista teması sorunu

Bi tanıdığın bilgisayara crystalxp.net'in vista inspirat 2 temasını yükledim daha önce çok kişiye yüklemiştim ama bunda sorun çıktı.Bilgisayarı yeniden başlatınca açılmıyohiç bi şekilde açılmıyo içinde önemli belgeleride varmış oturumu şifreli olduğundan heralde alınmıyomuş bi yardım...