Arama sonuçlarınız

1. M

Ankamall Electroworld - HTC HD2 225 TL

Bir saat kadar önce mağazayı gezerken gördüm. Stokları bitiriyoruz yazan kasalardan birisinin içinde (cep telefonları reyonunda) bir adet HTC HD2 vardı, fiyatı da 225 lira yazıyordu. Cihazın kutusu açılmış gibi duruyordu, iade ürünü olabilir. Zamanım olmadığı için cihazın bir sıkıntısı var mı...
  2. M

Playstation Network Hakkında Uyarı

Bildiğiniz gibi PSN bir saldırı sonucu geçen hafta kapatılmıştı. Sony'nin yaptığı son açıklamaya göre bu saldırı sonucunda kişisel bilgileriniz(ad,soyad,adres,doğum tarihi), fatura bilgileriniz ve daha da önemlisi ŞİFRELERİNİZ ele geçirilmiş olabilir. Size tavsiyem psn açılır açılmaz...
  3. M

Arama Sorunu

Forumda aramalar arasında 15sn beklemek zorundasınız bildiğiniz üzere.Son gördüğüm şey ise cidden sinir bozucu: Buradaki sayaç arama yapmak isterken hala geriye saymakta. forumda güncelleştirme birşey vardıda ben mi kaçırdım acaba ? Yoksa yöneticiler umarım ilgilenir.
  4. M

Diablo III,Bu Sene ?

Gamespot sitesinde "Diablo 3'ün" çıkış tarihi açıklandı. Sadece PC platformuna çıkacak yapım, 31 Aralık 2008'de piyasada olacak deniliyor Gamespot'a göre. Bakalım Blizzard'dan bu konuda resmî bir açıklama ne zaman gelecek. En son Starcraft 2'nin 2009'a...
  5. M

Burnout Paradise PC için Geliyor !!!

Konsol oyuncularının yakından bildiği Burnout Dominitor PC için geliyor.Criteron'un bu sabah oyunun sıfırdan PC için hazırlandığını duyurdu. PC'ye uyarlanacak ilk Burnout oyunu olacak Paradise'ta oyuncuları konsollardakinden daha gelişmiş multiplayer oynanış ve online içerik...
  6. M

Assassin's Creed (PC) İnceleme

Ubisoft'un PS3 ve Xbox360 konsolları için çıkardığı,ortalığı kasıp kavuran Assasins' Creed'in PC versiyonu ilk kez SDN'de ! Oyunun Hikayesi Desmond Miles ataları suikastçi olan sıradan bir barmendir.Desmond zorla Animus adı verilen cihazı kullanması için bir tesise...
  7. M

Linkin Park - What I've Done (720p HD)

http://stage6.divx.com/user/mshah/video/2024130/Linkin-Park-What-I've-Done-720p Bu videoyu stage6'i denemek için upload ettim sizinlede paylaşmak istedim.Eğer kalitesinden memnun kalırsanız hd müzik videoları paylaşmaya devam ederim :) Youtube'un 320*240 çözünürlüğünden sonra...
  8. M

2007 Yılının En İyi Strateji Oyununu Seçelim

Yılın en iyi oyunu anketi varda,listedeki çoğu oyunun hastası olan ben boş durur muyum ??? Hayır durmam.Hadi oylayın bakalım.
  9. M

Need for Speed Pro Street Hakkındaki Düşünceleriniz

Eğer böyle bir konu varsa şimdiden özür diliyorum.Hıncımı bir anda çıkarmak istediğimden forumda arama yapacak halde değilim. Oyunun ilk videolarını izlediğimde EA'in doğru yolda olduğunu düşünmüştüm.Neyse oyun çıktı bende 2 gün sonra gittim aldım. Almaz olaydım !!! İlk yarışlar hadi...
  10. M

5 yıl sonra...

İnşallah verilmemiştir,verildiysede çok özür dilerim :$ Sony geçen hafta yaptığı basın toplantısı ile PlayStation 6'yı tanıttı. Basın mensupları tarafından sorulan "PlayStation 5 çıkmadı ki daha" söylemlerine ise "elalem XBox720 yapıyor kimse laf demiyor. Benim ondan neyim...
  11. M

8800gts'in 8800gt Karşısında Yalan Olduğu An...

Direk damardan gireceğim,herşeyi test sonuçları size açıklayacak zaten: Güç Tüketimi: Gürültü Seviyesi: Test sonuçlarındanda görüldüğü üzere nVidia'nın yeni modeli daha ucuz olup üst model olan 8800gts'e toz yutturuyor.Siz olsanız hangisini alırdınız??? Kaynak: THG
  12. M

Colin MCRae Hayatını Kaybetti!

Ralli dünyasının efsanevi ismi Colin McRae'nin geçirdiği helikopter kazası sonrası hayatını kaybettiği belirtildi. Henüz tam kimlik tespiti yapılmasa da kazada hayatını kaybeden 4 kişiden birinin Colin McRae olduğuna kesin gözüyle bakılıyor. 1995 yılında dünya şampiyonluğunu kazanan ilk...
  13. M

McLarenin puanları silindi

Dünya Motor Sporları Konseyi, McLaren takımını teknoloji casusluğu davasında suçlu buldu. Şampiyona lideri McLaren’in 2007 sezonunda aldığı bütün puanlar silindi. Sezon öncesi Ferrari Mühendisi Nigey Stepney'nin McLaren tasarımcısı Mike Coughlan'a Ferrari otomobilleri hakkında...
  14. M

Nero 7 sahiplerine ücretsiz Nero8

Orijinal Nero7 sahiplerine müjde.Ahead firması nero.com sitesinden nero7 sahiplerine ücretsiz olarak Nero8'e upgrade edilebileceğini açıkladı.Daha fazla söze gerek var mı hadi iyisiniz niye |) Bu sayfadaki forma serial keyinizi girerek sizde Kasım ayında sunulacak olan Nero8'e ücretsiz...
  15. M

Grand Theft Auto:Lego City (Brickstar Games sunar)

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=jF-kELmmvgA<br />Oyun çıkmış biraz geç haberim oldu ama hiç olmamasından iyidir :D
  16. M

TuningMert'den Nağmeler

Tuningmert yokluğunu hissetmemeniz için size birkaç karikatür yolladı(daha önce verildiyse sorumluluk kabul edilmez :) ) :
  17. M

SDN'ye özel Ipod Nano

Evet buda mı olcaktı diyenleri duyar gibiyim evet olacaktı :) İşte SDN'ye özel ipod: Teknik özellikler: Bildik 2gblık ipod nano.Yalnızca hafızanın yarısına benim resimlerim yüklenmiştir ve o resimler silinememektedir :} Fiyatı:750usd+kdv(oha çüşş hayvan o.O diyenleri duyar gibiyim ama ucuz...
  18. M

Zor bir karar

Evet bu karar benim için zor bir karar oldu.İnternetle olan tüm bağlantımı yarından itibaren kesiyorum.Benim gibi internet bağımlısı biri için gerçekten zor olacak.Aslında tam keseceğimde denemez ama olabilecek en minimum seviyede tutacağım.Bi bakımada deney gibi birşeyde olacak.Bakarsınız...