Arama sonuçlarınız

1. C

Yurdum insanı dur durak bilmiyor

Ek: untitled-1.1 (< 0.01 MB), tur2928.jpg (0.07 MB), tur2929.jpg (0.06 MB), tur2930.jpg (0.05 MB), tur2950.jpg (0.03 MB), tur2959.jpg (0.04 MB), tur2962.jpg (0.04 MB), tur2966.jpg (0.07 MB), tur2977.jpg (0.04 MB), tur2998.jpg (0.04 MB)...
  2. C

Kaçınılmaz İş

İşsiz kalan bir matematikçi bir de muhasebeci vardır.Bunlar bigün iş görüşmesine giderler.Önce içeri matematikçi girer: Matematikçi:Merhaba efendim İşveren Merhaba Matematikçi:İş ilanınız hakkında görüşmeye geldim. Belli bir süre tecrübesnden bahseder.Ve en sonunda iş veren bir soru sormak...
  3. C

Katil Benim

Bir akşam patronum evimne yemeğe gittim.Oturduk yemek yedik sohbet ettik.Bir ara wc ye çıkıyorum diye odadan ayrıldım.Wc den çıkarken o zavallı kurbanım olan hamsterı görmedim.Ve işte o an!! Ayağımı dışarı attığımda cırt bi ses geldi.O anda gerçekten çok korkmuştum.Yere baktığımda kendinden...
  4. C

Evet Aşkı Kötü Emellerime Alet Ettim

- 3 Sene öncesi bir kıza aşık olmuştum.Belli bir süre çıktık.Daha sonra saçma bir sebebten benden ayrıldı.E tabi haliyle bu bende gurur meselesi oldu.Ben bu kızın peşinden 5-6 ay koştum.En sonunda yeniden çıkmaya başlamıştık.Ama kendime aşık edene kadar az uğraşmadım.Aradan biraz daha zaman...
  5. C

Benden de bir itiraf

16 yaşında ilk çat pat araba kullanmayı öğrenmeye çalışıyordum.Bir gün çalıştığım işyerine bir müşteri geldi arabasıyla e tabi bizde hava atıcaz ya kızlara hiç boş dururmuyuz.Aldık anahtarı sokağı dönerken araba birden hızlandı meğersem fren yerine gaza yüklenmişim.Kendimi duran arabanın...
  6. C

Slm SDN Ailesi

Slm SDN Ailesi Öncelikle bu siteye üye olmama vesile olan chimera nickin sahibi olan ferit kardeşime teşekkürlerimi bir borç sayar ve kendisine sunarım. Bu siteye üye olmamın sebebi iyi vakit geçirmek bilgilerimizi paylaşa bilmek ve güzel dostluklar kurmak amacını taşımaktadır. İlgilerinize...