Arama sonuçlarınız

1. MuratCan41

Lenovo Z510 pişmanlığı

Lenevo Z710 kullanıyorum ben donanım ve fiyat olarak mükemmel bir cihaz sorunsuz kontrol et derim
  2. MuratCan41

Youtube ve Twitter İçin Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir - İp Adresleri

hocam twitter api yi açmak için ne yapmamız gerekecek acabA?
  3. MuratCan41

Youtube ve Twitter İçin Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir - İp Adresleri

twitter api için ne yazmamız gerek acaba?
  4. MuratCan41

LG G2'ye Android 4.4 KitKat Geldi!

tr rom mu hocam senin yoksa paralel ithalatmi
  5. MuratCan41

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

eyw cok sağol açıklama için yarın alıyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - teşekkürler cevabının için yarın alıyorum :)
  6. MuratCan41

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

arkadaşlar birsey sorabilirmiyim. yarın g2 32gb alacağımda birkaç şey aklımda öncelikle 1: bu konuşurken sesin kesilmesi gibi seyler çok kötümü ya abartı derece ve her telefonda mevcutmu? Başka sorum yok zaten telefon ortada :) sizin varsa şikeyetci olduğunuz durumlar öğrenebilirim ama...
  7. MuratCan41

En iyi Forum siteleri ?

Sdn nin forumu hiç aktif değil ama portal olarak 1 numara. Dh nin forumu oldukca aktif ve aranılan sorulan soruların cevapları rahatlıkla bulunabiliyor ama oranında portalı kötü ama forumu çok güzel. Forum olarak dh bariz ön sıralarda
  8. MuratCan41

Turkcell mağazadan kontratlı telefon almak?

Meraba arkadaşlar, ben turkcell mağazadan kontratlı telefon almayı düşünüyorumda , acaba sonuçta siteden alıcam bu kontrat felan nasıl olucak acaba , yanı kontratlı 26ay tahadütlü bi telefon almak istediğimde işlemler sırasıyla nasıl gerçekleşiyor acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. MuratCan41

Telefonunuzu Rootlayın

sorun var ya failed to get shell hatası var xperia neo v 4.0.4 yüklü ama hta var nasıl düzelir bu :S
  10. MuratCan41

Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma ( Rootsuz )

xperia neo v de olmadı :S offf
  11. MuratCan41

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

[email protected] davetiye yollarsanız sevinirim.. teşekkürler
  12. MuratCan41

SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

https://twitter.com/Cann_41
  13. MuratCan41

SDN Facebook Kullananlar Buraya ! ...

Buda benim https://www.facebook.com/MuratCann41
  14. MuratCan41

Xperia neo v kullanan varmı artıları ve eksileri neler

tek sorunu şarj 1 gun zor gıdıo kullanmasan bile ama onuda juicce defander die bi programla 3 4 katı artırıyorsun suan kullanıyorm
  15. MuratCan41

Ne Alsam, Ne Alsam

acer 5739 g güzel bir laptop her açıdan
  16. MuratCan41

Nvidia GeForce 295.73 sürücülerini çıkardı

bende fakat pc acılmadı guncelleyınce tekrar eskı surucuyu yukledm mevburen
  17. MuratCan41

Htc Desire Z mi, Sony ericsson Xperia neo V mi ?

Htc Desire Z mi, Sony ericsson Xperia neo V mi ? 2 telefon arasında gıdıp gelıyorm bakalım sonuclar ne dıcek
  18. MuratCan41

Xperia neo V mi desire mi

arkadaslar android telefon almayı dusunuyorm fakat kararsızım bi tarafta xperia neo v var ve bana çok cazıp donanım olarakta tasarım olarakta çok hoş duruyor. bi taraftada desire hd desire z gibi bir telefon donanım ve tasarm olarakta hosuma gıden telefonlar suan ıcın aklıma yatan...
  19. MuratCan41

R10.net Davetiye Dağıtımı

[email protected] R10 davetiye gönderırsenız sevınırım site satın alacagm pm bakımından uyelık lazım
  20. MuratCan41

Htc Hd 7 mi HTC Hd 2 mi ?

peki htc hd7 satın alabilecegim hergangi bir site warmi acaba?
  21. MuratCan41

Htc Hd 7 mi HTC Hd 2 mi ?

arkadaslar telefon almayı düşünüyorumda bu 2 model arasında kaldım önerınız warmı acaba? HTC HD2 Mİ Htc Hd7 mi sizce arada kaldım