Arama sonuçlarınız

1. Z

IMEI sonrası ulaşılamama sorunu

Sen arama yapabiliyor musun? Sadece gelen aramalarda mi bu problem oluyor?
  2. Z

Soru Telefon yedekleme

Bilgisayarda bir düzenleme yapmak durumundasin maalesef.
  3. Z

Soru Telefon yedekleme

Yedekten kastın uygulama ve ayarlar ise mi hesaba ve Google hesaba yapıyor yeni kurulumdan sonra cihaz aynı şekilde geri geliyor, resimleri yedeklemek isityorsan Google foto yada PC kullanabilirsin, Redmi Note 10 pro 5g kullanıyorum yedekten geri yükle deyince aynen geri geliyor cihazım
  4. Z

Xiaomi note 10 pro arama kaydedici var mı?

Pro 10 5g kullanıyorum var, pro 10 da da vardır.
  5. Z

Soru Xiaomi ve bitmek bilmeyen eften püften yazılım sorunları, miui 13 çare olur mu?

Note 10 pro 5g kullanıyorum 3 hafta oldu, saydıklarıniz hiç biri gerçekleşmedi, mükemmel diyebilirim,
  6. Z

2022 IMEI kayıt ücreti ve daha fazlası belli oldu

O kayıt parasına poco X3 GT aldım, yazıklar olsun.
  7. Z

Bildirim gelmemesi

Uygulamalarin arka planda çalışmasını aktifleyin, büyük ihtimal ile sorun çözülecektir.
  8. Z

Xiaomi Poco X3 Pro alırsam 5 yıl götütür mü ?

Rahat götürür.
  9. Z

Yardım POCO X3 GT kulaklık çalışmıyor

Kablosuz kulaklık ile kullanıyorum, ancak sizin sıkıntınız kulaklık yada dönüştürücü den olduğunu düşünüyorum,
  10. Z

Xiaomi note 10 pro arama kaydedici var mı?

Var uygun rom ile aktif oluyor, otomatik ses kaydı çalışıyor, kullanıyorum, note 6 pro dan beri vazgeçilmezim diyebilirim.
  11. Z

Mi 10 T Pro

Tabiki alınır? Ben tercihimi poco X3 GT den yana kullandım, ama bunu almasaydim onu düşünüyordum.
  12. Z

Soru Kaçak telefona güncelleme yapsam birşey olurmu?

Gitmez
  13. Z

Android Telefonlarda uygulamalar rootsuz tamamen nasıl kaldırılır

Uygulamalardan ilgili uygalama için temizleme yaptırabilirsin.
  14. Z

Soru Kaçak telefona güncelleme yapsam birşey olurmu?

Gitmez note 6 pro kullandım iki IMEI de ilaçlı idi, sorunsuz güncelleme alıyordu, şimdi X3 GT aldım, IMEI açılmasını bekliyorum, yine sorunsuz güncelleme alacak,
  15. Z

redmi note 7

Almadan önce araştırıyorum genelde [emoji28][emoji28]
  16. Z

Lifecell Bol İnternetli Uygun Tarife!

Bulunduğum bölge de çekmiyor maalesef
  17. Z

Türk Telekom olmaz Turkcell iyi biraz pahalı ama olsun
  18. Z

Ek paketler pahalı bende 6gb 500 dk 34.90 düşürdüm şimdi yine 500vdk oldu ama salla kazandan hediye dakikalar ile toparlarim
  19. Z

İnternette bulamadım 500 dk 10 GB kullaniyorum ancak 750 dk tam gelecek buna nasıl gecebilirim kisayoldan...
  20. Z

Operatör Değişikliği_Tavsiye

Lifecell e hiç bulaşma bip ten sınırsız gorusmede verse karşı taraf sürekli duymadım deyip duruyor nasıl kaçağını sasirirsin. Turkcell 10gb 500 dk 100 sms 49.90 tarifesini kullaniyorum. Dakikanın yetmediği yerlerde salla kazandan gelen bip paketi ile idare ediyorum. Ama lifecell i önermem
  21. Z

Resmi note 6 pro güncelleme

Miui güncellemesi alsın gerisi çok önemli değil 8 den 9 a geçtik te ne oldu
  22. Z

Xiaomi mi mix 2 E Fatura

Nihai tüketici olarak alamazsın faturası kesilmiş iş bitmiş. Ancak aldığın her işletme olsaydı sana fatura keserdi.
  23. Z

1500 tl lik xiaomi

Note 6 pro
  24. Z

Redmi note mi iPhone 6s mi

Geçen hafta redmi note 6 Pro aldım Çin'den. Kesinlikle çok güzel uzun zaman kullanılır. İncelemeni tavsiye ederim
  25. Z

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

128 gb samsung evo+ kullanıyorum. 119 gb gösteriyor.
  26. Z

S7 edge tr için de ağustos güncellemesi gelmiş 32 mb.
  27. Z

Ekledim
  28. Z

Ben ekranı kırdım kasko dan yaptırdım suya dayanıklılık devam ediyor. Sonuçta yapan servis kvk
  29. Z

S7 edge de ücretli olarak kullanıyorum harika bir uygulama ek özellikler geliyor. Tavsiye ederim. Bir kere bir hata vermedi.
  30. Z

Benim gold da 8 aylık sorunsuz çıktı.
  31. Z

Telefonumun fazla ısınmasına çözüm buldum

Benim s7 edge de 8 aydır koruyucusuz. Tek çizik yok. Tanışalım
  32. Z

Evet
  33. Z

Google da hard reset diye aratıp reset atman hızlı bir şekilde sorunu çözmede yardımcı olacaktır.
  34. Z

Galaxy s8+ için SD Kart önerisi

Evo+ 128 gb 200 tl onu al bence
  35. Z

Telefon Rehberindeki Kişiler Tamamen Nasıl Silinir ?

Hangi hesaplardan senkronize okuyorsa o hesaba girip oradan silmen lazım bu kadar basit örneğin msn yada hotmail kişiler gibi
  36. Z

Galaxy s8+ için SD Kart önerisi

S7 edge için samsung evo+ 128 gb aldım tavsiye ederim 95-100 mb/s hızında
  37. Z

TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

Harika kota yok 24 mb kullanıyorum hız hiç düşmüyor
  38. Z

Telefon tr mi? Bir iki güne düşer çok sürmez manüel kontrol yapın
  39. Z

Dün geldi
  40. Z

Yok ağırlaştırmıyor. Nano 3d taktırdım var mı yokmu belli değil harika oldu
  41. Z

Yaklaşık 6 aydır s7 edge kullanıyorum artık bir kere bile kenar ekran dokunma problemi yaşamıyorum insan alışıyor zamanla. İlk başta çok oluyordu
  42. Z

Samsung Galaxy S8 Plus Kullananlar Kulübü

750 euro artı gümrük vergisi ve tr garantisi olmayışı türkiye fiyatına gelmez mi neden bu şekilde bir alim yaptınız. Babalar günü kampanyası ile 3900 e denk geliyor diye okumuştum önümüzdeki hafta için
  43. Z

Galaxy SM-j500F Formattan sonra ISF yüklü değil hatası

Pc ile tekrar rom yükle
  44. Z

Samsung A5 telefonum suya dustu

Bence en az 3 gün kapalı kavanoz da prinç içerisinde beklet bütün nemi alır. Sonra tekrar dene olmazsa geçmiş olsun 7-8 saat yeterli değil. Ve kavanoz kapağı kapatırken araya poşet falan sıkıştır kesinlikle hava almasın oksit yaparsa anakart gider
  45. Z

Keşke sende yazmasaydın s7 edge bölümündesin sorunları var diyorsun ama lg sorumlu denmesine tahammül edemiyorsun. Kusura bakma. Benim edgem de hiç problem yok. Teknoloji biraz da şans işi. Problem çıkarsa verirsin garantiye hallederler. Sadece ekran hassas çabuk kırılıyor düşürme. Ben kvk dan...
  46. Z

Hepsiburada'dan aldığım hatalı ürün iadesi reddedili

Samsung türkiye yi arayın benim s7 edge sorunumda çok ilgilendiler numarası 4441177 olması lazım
  47. Z

Cam kesinlikle alma hiç bir işe yaramıyor bastıkça ekrana ses geliyor 50 tl verdim takmamla söküp atmam bir oldu
  48. Z

Bugün yaptırdığım yere gider resmini çekerim tek kelime ile çok memnunum takılı olduğu belli olmuyor elden kaymıyor. Gerçekten harika
  49. Z

O dediğini çerkezköyde 60 tl ye yaptırdım harika oldu ön ve arka cam olarak uyguladı. Kafam çok rahatladı
  50. Z

Arkadaşlar turkcell vınn kullanan var mı? 50 gb paket bitti 128 kb ta düştü fatura 10 unda kesilecek ancak dün mesaj geldi hız kısıtınız kaldırıldı diye gece kalkıyordu zaten ancak şimdi gündüz de kalktı 4 gün uçuracağım yine vınn 402 gb olmuş bu ay
  51. Z

Onlar ayrı olarak kayıt oluyor ve yedekleyebiliyorsun
  52. Z

Ben muhasebe müdürüyüm ve çok işime yarıyor. Fabrika içerisinde sürekli gezmem gerekiyor. Soketin ömrü için harika oldu. Çok ta şık duruyor.
  53. Z

52 TL ye aldım ve destekliyor
  54. Z

Yok arkadaşım belirli saatlerde açık kalıyor. Ayarlarda bu süre var. Birde cebine koyunca kapatma seçeneği var.
  55. Z

Ben kılıfla kullanıyorum ve iki saat gösteriyor. Alırken kılıfla şarj olmaz diye tereddüt etmiştim ama korktuğum olmadı.
  56. Z

Benim kablosuz hızlı şarj iki saat gösteriyor. Adaptörü değiştirip başka bir adaptör ile dene ama onda da hızlı şarj olsun
  57. Z

Samsung S7 " Yasal Uyarı" mesajı

Telefonu değiştirmiş olabilirler faturandaki imei ile cihaz aynı mi? Belki yanlışlık farklı cihaz geldi servisten.
  58. Z

Samsung galaxy s7 edge sdxc kard destekliyormu?

Samsung evo+ 128 gb 100mb/s üstüne tanımam bende yeni aldım. Harika
  59. Z

s8+ sizce bir şey yaparlar mı?

Kullanıcı hatası olduğundan ne yapmalarını istersen ücrete tabi. Budan önce 6s kullanıyorum kasa daki çizikler için başvurdum 1000 tl ye cihazı sıfırı ile değiştirelim dediler.
  60. Z

Yurt dışından S7 Edge almak istiyorum

S7 Edge kullanıyorum. Çok memnunum ancak çinden biri gelecek olsa mi6 aldırırdım. Cihaz çok fena bir incele istersen.
  61. Z

Samsung evo+ 128 gb micro sd ve samsung wireless stand şarj cihazım geldi.
  62. Z

Samsung 128 evo plus micro sd kullanan arkadaş var mı acaba? Bugün almayı planlıyorum. Birde kablosuz hızlı şarj standı. Sepete ekledim. Sabah ödemesini yapacağım. Ancak yorumlar benim için önemli. Ofiste çok sık şarja tak çıkar yaptığım için kablosuz şarj şart oldu artık.
  63. Z

Galaxy s7, Iphone 6s, Xperia xz

Katılıyorum. Samsung çok geç güncelleme veriyor. Ancak ben güncellemeye takılmıyorum değişiklik istersem root rom seçenek çok iPhone da bu yok işte. Kapalı kutu
  64. Z

Ancak benim cihazım kapanmasına rağmen değişim yapmadı yeni sürümü bekleyim dedi buna ne diyeceksiniz
  65. Z

Ağzına sağlık
  66. Z

Hanginiz 3 4 sene aynı cihazı kullanıyorsunuz 2 sene çıkarsın yeter
  67. Z

O bahsettiği cihazların ikisinde kullanıyorum aktif olarak. S7 her açıdan özellikle kamera açısından çok çok iyi. Şarja gelince başarılı değil demişsin güldüm sadece. İPhone rezillik başka birşey değil. 5 yıl aralıksız tüm modellerini kullandım s3 ten beri samsung almıyorum s7 edge deneyim dedim...
  68. Z

Gelir merak etme sen güncelleme dediğin nedir ki. Tek dişi kalmış canavar. Size gelen o güncellemelerden bahsediyor isem samsung ta her ay güvenlik güncellemesi yayınlıyor 6s satıp s7 aldım iyiki almışım 4 4s 5 5s 6 6s hepsini sırası ile aldım kullandım ama yeter da
  69. Z

70. Z

175 mb
  71. Z

Turkcell 4.5g
  72. Z

Herşey açık 90 küsür uygulama kurulu hiçbir kısıtlama yok böyle de bir günü rahat çıkarıyorum
  73. Z

6s satıp aldım s7 edge yi sence ?
  74. Z

Evet dediğin gibi pc üzerinden bugün hallettim
  75. Z

Beş kere denedim yüklenmiyor güncelleme başka bir şey mi yağm lazım hata veriyor
  76. Z

Bende öyle diyordum da 4s ten beri hep iPhone ve bütün modellerini kullandım. Elimde olunca alışıyorsun
  77. Z

Elimde 6s vardı verdim s7 edge aldım çok ta memnunum s8i görünce üzülür müyüm? Hayır canım isterse bunu satar gider onu alırım, benim için önemli olan performans. Oda şimdilik harika açık ve net
  78. Z

Kılıf var ve hızlı şarj yaparken çok az bir miktar ısınıyor. Başka türlü kullanımda hiç ısındığını hissetmedim
  79. Z

Hayır iPhone mesafesi daha kısa defalarca test ettim
  80. Z

Paralel ithalat yada distribütör garantili oldukları için
  81. Z

9 ay önce iPhone 6s alırken s7 edge 3300 dü turkcell de geçen hafta 6s i sattım s7 aldım yine 3300 düşeceğini sanmıyorum özellikle döviz kurları böyle yüksek iken
  82. Z

Geldi, turkcell bununla ilgili bir mail de gönderdi.
  83. Z

Teşekkür ederim.
  84. Z

Teşekkür ederim, hoş bulduk.
  85. Z

Bugün aranıza s7 edge gold 32gb ile katıldım,
  86. Z

App Store Çöktü mü?

Bende öyle bir sorun yok
  87. Z

iPhone 5s Kullananlar Kulübü

11,9 gb
  88. Z

Aslında wifi de sorunlu olması lazım engelleyen turkcell değil ttnet yani btk
  89. Z

İos 9.3 te mesaj bildirimlerinde üstten bildirim kalkmış sadece ekran açıkken üstten bildirim geliyor, ekran kilitli iken gelirse ekrana düşüyor, can sıktı
  90. Z

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Guncellemeden sonra mutlaka hard reset atin. Takılma veya donma sorunu kesinlikle kalkıyor. Çok memnunum lolipoptan.
  91. Z

Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Evet dediğin gibi bende 440 dolar derken 4gb olanı kastetmiştim,
  92. Z

Bu zaten 2gb, bundan sonra olacak ise 4gb olmasın mı? :)
  93. Z

Bende zenfone 2 yi bekleyecektim, elimdeki s3 e müşteri çıkınca vereyim dedim, bir malın alıcısı varken ve fiyat istediğiniz gibi iken vermek lazım, o yüzden 6 aldım, yurtdışında ön sipariş e açılmış ancak söylediği gibi 250 değil 440 dolardan, o para artı bizim ülke vergileri, yüksek olur...
  94. Z

Şuan yüzde 72 ve 1:37 dakika ekran süresinde bunun yarım saati oyun oynadım, gerisini 3g den internete giriyorum, üç buçuk dört saat gibi olur diye düşünüyorum
  95. Z

İki gün önce zenfone 6 alarak aranıza katıldım ilk işim root yapmak oldu, ancak sadece lüzumsuz uygulama kaldırma işinden başka şuan için pek bir işime yaramadı xposed kurulsaydı harika olacaktı, genel olarak cihaz hoşuma gitti, şuan da ekran süresini ölçüyorum,
  96. Z

Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bu zaten prime ama var mı bilmiyorum
  97. Z

Incelersen knock özelliği ile ilgili tıklaman Gereken yerleri göreceksin, şuan kullanmadığım için yardımcı olamayacağım.
  98. Z

Buyur dostum https://docs.google.com/file/d/0B2fnQSBSKtWVeWlHOXBlM2h5Rlk/edit?usp=docslist_api
  99. Z

Note 4 kullananlar acaba note4 mu almali yoksa Sony xperia z4 mü beklemeli

Note 4 sipariş ettim gelmesini bekliyorum, seninle aynı düşüncelere sahibim, uzun süreli kullanma fırsatım olmadı ama note4 bence 3 YIL boyunca ihtiyaçlarını fazlası ile karşılayacak bir cihazdır.
  100. Z

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

Benim ki henüz aktif olmamış geldi ancak gönderemiyorum
  101. Z

Bende gönderebilirim PM atabilirsiniz
  102. Z

Gmail olacak wandal4
  103. Z

Arkadaşlar mail geldiğinde bildirim gelmiyor sizde de öyle mi?
  104. Z

[PORT]LG G3 Klavye(.zip)

Ekran görüntüsü varmı
  105. Z

TV Yayin Akışı uygulaması, tvde ne hangi saatte, tv de gelecek program hangisi

Emeğinize sağlık güzel ve yararlı olmuş
  106. Z

Yenilenen Gmail 5.0 Ortaya Çıktı

Acil güncelleme gelmesi gerekiyor mailler açılmıyor yada çok bekliyor
  107. Z

Borussia Dortmund 4-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 4 Kasım 2014 Salı

Goller için paylaştığın linkler Üyelik ve 3g istiyor :)
  108. Z

LG G3 şok indirim

2200 e geçen ay alanlar ne hissediyordum acaba
  109. Z

Doktor 86 yaşındaki kadını hastaneden kovdu

Vurucaksın ölecek, hakettiği budur...
  110. Z

Türk Lirasıyla İlgili Teorim (ilginç)

Euro olsa farklı mı olacaktı amacını anlayamadım
  111. Z

Kullanıcı İsmi Yardım

100 mu 500 mu bir kara verin artık 😏
  112. Z

Windows Phone Güncelleme Sistemi

Sanırım ios gibi olacak. Düşük cihazlar kademe kademe düşecek güncelleme sisteminden.
  113. Z

WP8 için Arama & SMS Engelleme geldi!

Her gçen gün güzelleşiyor. 925 imden çok memnunum
  114. Z

Windows Phone 8 kullanılabilirlik???

Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsin. Nokia candır. Her açıdan yeterli ve gelecek güncelleme ile daha da iyi olacak.
  115. Z

Nokia lumia 925

12 mb az değil ki, bir de box hesabınızı sony cihazdan açarsanız 50 gb veriyor+ 16 gb cihaz hafızası bana fazlası ile yetiyor
  116. Z

Lumia'dan şeytan görmüş gibi kaçın!

Söylediklerinin bir çoğu gerçek değil örnek arama bittikten sonra kaç Sn konuştuğunu gösteriyor. Gerisine cevap vermek bile istemiyorum sana iphone 3 ünle mutluluklar ben iphone5 verip 925 aldım. Tövbe tövbe akşam akşam.
  117. Z

Nokia Lumia 925 & 820

Al al g2 yi güncellemeler çok kısa bir sürede kesildi mi görürüm g2 yi
  118. Z

Nokia Lumia 720 Ufak sorun

Enteresan formata bu kadar sevinen hiç görmemiştim.
  119. Z

Nokia lumia 925

920 i satıp 925 aldım. Çok ta memnunum. Gd3 u sabırsızlıkla bekliyorum. Kesinlikle alınacak cihaz. Ama illa 41 mp alayım dersen o başka. O zaman 16 gb kesinlikle yetmez çektiği bir resim 20-25 mb diye biliyorum.
  120. Z

İPhone & IPad ile Para Kazanın| FeaturePoints | Ödeme Kanıtlı | Resimli ANLATIM |

Hala boyle konular paylasiliyor ve insanlar buna kaniyor mu. Hem slz kaZanin hem ben. Guldurdugun icin tesekkurler.
  121. Z

Ios Bedava Uygulamalar Türkiye Uygulaması

Tesekkurler guzel alternatif.
  122. Z

İos Esnaf Uyumlu Uygulama Var mı?

Adam stok takip programi istiyor excel de onu yapmak icin bayagi bir tecrube lazim. Paket programlara yonel. appstore da muhasebe yada stok takip diye arat.
  123. Z

Zil sesi yapma programı

Itunes ustunden yapilabiliyor, birkac islemden sonra.
  124. Z

Hangi Mobil İşletim Sistemini Tercih Ediyorsunuz?

Andtoid ve ios ikiside ayni anda
  125. Z

Windows Phone 8'e Güncelleme Yolda

Tarih yok mu?
  126. Z

Windows Phone 8 uygulamalar ?

Bir aydır lumia 920 kullanıyorum. Tek kelime ile muhteşem kesinlikle tavsiye ederim. Titreme sadece alttaki üc tuş ile kapatılamıyor o da yeni güncellemeler ile giderilecek. Yeni bir sistem ama bir yıllık iphone 4s deneyimimden sonra wp ilaç gibi geldi diyebliririm
  127. Z

Samsung Galaxy S Root İşlemi ( Android 2.3.4 )

merhaba bu yöntemle sony ericsson xperia ray 2.3.4. cihazıma root işlemi yapabilirmiyim.