Arama sonuçlarınız

1. J

Ajax tan bi kaç kontrol ??

arkadaşlar bana ajax tan bi kaç kontrol öğretebilir misiniz ? şimdiden teşekkürler (asp.net)
  2. J

Update panel nasıl kullanabilirim...

bunu da bi başka konu altında paylaşmak veya sormak istedim 2 tane konu açtım ardarda biraz yeni sayılırım bi hata yapmışsam affola.. evet arkadaş update panel i nasıl kullanabilirim ?? :drool: --- Mesaj Güncellendi --- ( asp.net)
  3. J

Asp.net web sayfasında yeni üye kayıt işlemini nasıl kullanabilirim ?

merhaba arkadaşlar ben bilgisayar programcılığını okuyorum final ödevimiz olarak forum ödevi var burdan sizlerle yardımlaşarak sonuca ulaşmak istiyorum sorun şu ki asp.net (aspx) web sayfalarında üye kayıt işlemini nasıl kullanabilirim sizlerden de bilgi alışverşinde buluna-rak sitemi daha...
  4. J

Açıklayacağım parçayı bulabilir misiniz ??

öncelikle bunu açıklayayım yabancı bi parça sadece klibi hatırlıyorum birazdan klibin nasıl olduğunu açıklayacam ondan önce sizlere bu parçanın biraz eski olduğunu ve sadece müzik var yani discolarda falan çalınan bi müzik şarkı söleri yok. klibin başında üniversite öğrencileri mikroskoptan bi...
  5. J

Delphi 7 köstebek oyunu

merhaba arkadaşlar burada yeniyim olurda yanlış bi şe yazmışsam beni mazur görün lütfen sizlere sorunumu paylaşmak istiyorum. vize ödevinde delphi 7 programlama dili üzerinden köstebek oyunu yapmamı istedi hoca .s size köstebek oyununu açıklamama izin verin resimdede görüldüğü gibi bi...