Arama sonuçlarınız

1. B

Şehit görüntülerine hükümet engeli.

Bakan Çiçek'in Üst Kurul'a gönderdiği yazıda şu ifadelere yer verildi: "21/10/2007 tarihinde Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde meydana gelen terörist saldırılarla ilgili olarak; kamu düzenini ve halkın moral değerini olumsuz etkileyen, güvenlik güçlerine dönük zaaf imajı yayan...
  2. B

Hrant Dink "Ermeni soykırımında kürtler çoktu"

Ama demecinizde 'Bu soykırımdır' derken Türklüğü aşağılamaya sokuyorlar! - Ama bakın ben bu bir soykırımdır dedim ama bunu Türkler yapmıştır demedim. Kim yaptı? - Çok fazla Kürt de vardı. 1915'te yaşananlar sadece Türk meselesi değildir. En az Türk kadar Kürt meselesi ve...
  3. B

Sözde vekillere, Uzman Çavuş engeli.

ADANA'da gözaltına alınan 5 DTP'li belediye başkanı için Adana İl Jandarma Komutanlığı'na gelen DTP'nin Siirt Milletvekili Osman Özçelik, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici nizamiyeye 150 m uzaktaki arama noktasında UZMAN ÇAVUŞ tarafından geri çevrildi. Yorumum. Birileri...
  4. B

RTÜK Başkanının programa bağlanıp fırçası...

Bilmiyorum izlediniz mi? RTÜK Başkanı Zahid Akman Show tv'de 6 pas isimli programa bağlandı ben futboldan nefret ederim ama o esnada kanal değiştirirken "zahid akman ve spor ne alaka" dedim ve izledim. Adam Ahmet Çakar'a fırça atıyordu hakemler hakkında falan bu kadar...
  5. B

Eski Cumhurbaşkanımız hakkındaki yalanlar...

Görüyorum ki bazılarının bilinçsiz halinden yararlanmak ve Sayın Ahmet Necdet Sezer'i kötülemek için bazı şeriatçi medyanın yalan propagandalarına aldanan kullanıcılar SDN'de de bulunuyor. Burada tek bir konuya değineceğim, o da şudur; Sezer'in terörist affettiğine yönelik...