Arama sonuçlarınız

1. B

Tesettür otobüsü

Aciz duruma düşmeye başladığın tarzından belli, sana şunu söyleyeyim yüreğin varsa açık yaz hani başka şey deniyor ya, bunu ima edip diyemeyecek kadar yüreksiz misin? Hehe, yavaş yavaş ortaya çıkıyor beyimizin davranışları ne o çok mu koydu sana söylediklerim başörtüsü benim örtümdür türban...
  2. B

Tesettür otobüsü

Siz Türk Dil Kurumun'da da makale yazıyordunuz, bugün organizasyoncu oldunuz haftaya da bir başka kurumda görüşmek üzere. ;D Ambulans özel hizmet vermez, ambulans hasta taşır kim hastaysa o taşınır, böyle elakasız örneği neden verdiniz anlayamadım. Af konusuna gelmişsin e pes yani TCK...
  3. B

Tesettür otobüsü

Arkadaşla tartışmamak için son iletimdir dedim ve onun attığı son mesaja bile yanıt vermedim ki geyiğe döndürmeyeyim diye, yani senin mutlu olman için bu tür konularda sessiz kalacağım demedim, çok hoşuna giderdi ayrı ama kusura bakma rüyanda görürsün ancak. Yaş olayına gelince benim kimle...
  4. B

Tesettür otobüsü

Bir kaç gündür yoktum gecikme için özür dilerim. Merak ediyorum da siz iletileri okumadan mı tebrik edersiniz? Ben acı gerçek arkadaşın bu iletisini görmüş ama yanıtlamamıştım, çünkü yaş itibariyle çok genç ve o nedenle iletilerine bunu öğrendikten sonra yanıt vermiyorum, siz bu konuda...
  5. B

Çırılçıplak yanlış kapıda

Hehe, cuk diye oturmuş. ;D
  6. B

Tesettür otobüsü

Son iletimdir, diğer arkadaşların göz zevki bizim yüzümüzden bozulmasın diye. Hakaret edilirse hakaretle karşılık veririm. Kalkıp tepedeki ileti gibi ileti atarsan karşılığında sana yakışacak cevabı vermekten neden kaçayım ki? Madem tartışmayı sevmezsin ilk iletini ne diye atıyorsun be...
  7. B

Ermenistan Toprak İstedi

Ya elmacik, sen demiyor musun televizyondan duydun diye aymazlık kelimesini. Sen karşındakinin durumunu bilmeden böyle bir hakarette bulnuyorsun sonra da hakaret ediyorsun diyorsun, iyi de kardeş benim her günüm senin hayatında duymadığın kelimelerle geçiyor, işim bu benim sonra da sen hakaret...
  8. B

Tesettür otobüsü

Hocam sen şu bölümde bana yazdığın bilgi ve açıklayıcı iletilerin linkini ver, bakalım kabul etmiş miyim, etmemiş miyim? Sorularına yanıt vermiş miyim vermemiş miyim? Sen yanıt verebilmiş misin? Verememiş msin? Ben senin hiç öyle açıklayıcı bilgi veren iletini hatırlamıyorum. Şu konuda bile...
  9. B

Ermenistan Toprak İstedi

Ek olarak, misilleme diyecek zihniyet yine olayları düşünemeyen zihniyettir, sen Fransa'nın Cezayir soykırımını tanırsan, adamlar siz de tanıdınız ödeştik diyecek o zaman onların o kararını nasıl kaldırmak için çaba sarfedeceksin bu bir. İki, Fransa'nın Cezayir soykırımı yaptığını...
  10. B

Ermenistan Toprak İstedi

Senin bilgi dağarcığındaki kelime sayısı kadar kitap okumuşluğum vardır, senin aymazlık kelimesini televizyondan duyuyor olmana şaşmadım. Sen ki gerilla savaşının anlamını bilmeyen, "Türkiye ne zaman gerilla taktikleriyle savaşmış" diyen birisin. Gerilla savaşını bilmeyen bir...
  11. B

İnsan hayatı bu kadar ucuzmu???

Olayı haberlerde izlemiştim içim cız etti adam düşerken. Sonrasında röportaj vardı, kaburgası, ayağı falan kırılmış sanırım o esnada "davacıyım" diyordu. :) Tabi çalışan bunu istemezdi, onlar daha çok üzülmüştür ama o panikle malesef böyle bir olay yaşanmış. Aslında bu eğitimle...
  12. B

Tesettür otobüsü

Hehe BackDooR kadar bilgi balonu düşsün kafanıza :P Çünkü beni türban konusunun altına "bravo", karşıtı konuya ise "zındık din düşmanı" tarzı iletiler yazarak değil sadece mantıklı, bilgi içeren iletilerle susturabilirsiniz. ;)
  13. B

Ermenistan Toprak İstedi

Yazının bu kısmını görünce malesef bu sorunun bu kadar basite indirgenip gerçek amaçları öngörememenin, malesef Ermenistan'ı gelecek yıllarda başarıya ulaştıracağından şüphem yok. Sayın Elmacik, sanırım siz Ermeni soykırımı iddialarının amacını sadece bir soykırımın kabulünü dayatmaya...
  14. B

Kırmızı Bir Ataş Nasıl Ev Oldu

Süper bir olay, valla tebrik etmek gerekli ne adamlar var. Ama bunu yapmak için para da lazım, takas için yol gitmek kolay değil. Bir de alice cooper ile yemek ne zevk :S Takas o noktada biter başkası almaz sanırdım hehe ;D
  15. B

Tesettür otobüsü

Bir şeyi kabullenmemiz gerekiyor, bu tür uygulamalar Türkiye'de sorun. Harp Okulu öğrencilerine sağlanan hizmet de özel tahsis ediliyordur, bu konuda ki okul için de özel tahsis vardır, yetkililer zaten bu işleri kılıfına sokarak yapıyorlar, ortaya çıkarsa haksız görünmezler kimse kafasını...
  16. B

Tesettür otobüsü

Olay normal!? Pekala canım kardeşim, İstanbulda milyonlarca öğrenci var, anaları babaları her ay dünya kadar servis ücreti ödüyor akbil kullanamıyorlar. Onların günahı nedir. Sizin mantığınızı ciddi anlamda kavramakta zorluk çekiyorum, kafasında türban var diye koca İstanbul'da sadece bir...
  17. B

ABD bu işe çok kızacak

Türkiye'nin sorunu dış politikada ki tutarsızlık. Her fikre açığım demek uluslararası arenada geçerli kuram değildir. Şimdi Amerika bu işe kızacakmış, gerçekleşirse kızar, laf salatasına amerika alıştı "inceldiği yerden koparlar", "kendi göbeğimizi kendimizkeserizler&quot...
  18. B

Türkiyede petrol var mı? (II)

Türkiye Teksas'tan idare ediliyor, yazar çok şaşırmasın.
  19. B

Latife Hanım'dan Atatürk'e Tarihe Geçecek Mektup

Arkadaşım basitçe anlatayım madem hala anlayamamışsın. Şimdi türbancılar Latife Hanım'ın örtüsünden bahsetmiyor mu? Yanıt basit, evet örnek göstermeye çalışıyorlar. Latife Hanım devrimden sonra çarşaf kullanmamıştır, daha Latife Hanım'ı örnek vermek aymazlık olmaz mı? Sizin gibi...
  20. B

Koyu alanları okursan özeti anlarsın, sizin gibi arkadaşlar için koyu şekilde belirtiyorum yoksa olayın özünü pek anlamıyorlar. Hakeden hakettiği şekilde yaşar.
  21. B

Yine türbancılar iş başında. Bu yazıyı yazan adamların halkı aptal yerine koymalarına dayanamıyorum, nasılsa halk bilmiyor diyor ve yazıyor ve buna inananlar da çıkıyor, yazıya bak hep rivayet. Türbancıların tutunacağı son dal Latife Hanım'dır, zira Latife Hanım devrimden sonra bir daha...
  22. B

Dünyada Yaşaması En Çok İstenilen Kişi

Atatürk ile Hz. Muhammed'i aynı kefeye koyan zihniyete ne demeli bilmiyorum haspinallah. Ne adamsınız yahu. ;D Bazıları Atatürk için kutsallaştırılıyor diyor halbuki Atatürk sevenler değil aslında onun karşıtları onu kutsallaştırıyor. Sonra da karşı tarafa laf ediyor. Allah bu zihniyetten...
  23. B

Tüm insanlar Afrika kökenli mi?

Boşuna demiyoruz, anadolu medeniyetlerin beşiğidir diye.
  24. B

Kürtler şerefli kardeşimiz"

Mehmet bey. Öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederim. Hac olayı farz kılınmıştır, cuma namazı da bir araya gelmek içindir, bayram namazları da öyle bir amaç içerir. Orada herkes bir ve eşittir ama kuranı kerim bile ırklardan bahsetmiştir, ırk kavramı kuranı kerimde de yer almaktadır...
  25. B

Ülkede pkk'lıdan çok kişi nefret ediyor, ama hakaret olmazsa daha iyi olur, benim de içimden çok şey geçiyor ama her zaman bunu dışarı vurmak doğru olmaz. :) Okuyan üçüncü şahıs; fikirleri, kullanılan kelimelere göre değerlendirebilir. Hakaret o zaman ters etki yapar. ;)
  26. B

Bir pkk forumundan alıntıdır, Elazığ'mız hakkında yapılan konuşmalar. Bir faşist kürt ile Türk şeriatçinin ortak saygı duyduğu insana ve Türk insanının saygı duyduğu ama şeriatçi ve faşist kürtlerin nefret ettiği kişilere örnekler. Saidi kürdi övülürken Atatürk'e sövülüyor. Türk...
  27. B

Pkk'lı olanlara karşı olduğunuzdan şüphem yok bir ithamım olmadı size karşı. Ama bugünün gerçeği şudur ki faşist dedikleri Türkl'lerden daha da faşistler, faşistlik Türk'lere has değildir. Bu faşistliğin ilacı ümmetçilik olamaz, değil de. Çünkü ümmetçiliğin silahları bu işe çözüm...
  28. B

Da Vincinin gerçek kodu ortaya çıktı

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=46775&cat=190&dt=2007/12/07 Bugün başka yerde de benzer konu vardı. Linkteki de ilginç.
  29. B

Yine ümmet fikriyle kardeşiz, mardeşiz, hepimiz müslümanız şudur budur. Ümmetçilik dünyada öldü her şeyden öteye kürtlerde aşırı milliyetçilik başladı. Birileri bizi ümmettir carttur, curttur uyutmaya çalışıyor, biz ümmetçi olurken kürtler milliyetçi oluyor. Ümmetçi demek teslimiyetçi...
  30. B

Gül'ün koruma müdürü asker kaçağı mı?

İlginç! ahmet Türk'ü meclisten atın diyen kişiler, abdullah gül'ün leyla zanaları serbest bırakıp onlar için yemek vermelerine ses çıkarmıyorlar. ;D Cevap daha güzel "kayırılmaya ihtiyacı yok". Valla bu akp'ciler cidden çok ilginçler, ahmet Türk'e karşı...
  31. B

Gül'ün koruma müdürü asker kaçağı mı?

İlginç bir mantık! İyi de abdullah gül'ü seçenler onların dokunulmazlığı kaldırılsın istemiyorlar, yani temizlemeyenler abdullah gülcüler, bu mantıkla abdullah gül savunması mı yapılırmış. ;D Unutmadan bir ekleme daha yapayım; abdullah gül başbakan vekili iken leyla zanalar akp tarafından...
  32. B

Tevhideye bedava umre

Hehe, tevhide'nin başına talih kuşu kondu. Sayın tayyip erdoğandan ve İkram turizmden türbanlı kadın tarafından röntgeni çekilmeyen genç delikanlıyı da İngiltere, Amerika gibi ülkelerde 5 yıldızlı hastanelere tedavi olması için yollanmasını ve telefonla aranıp destek olunmasını talep...
  33. B

Derin Adamların Yeni Planı

Bazen bu konuları görünce acayip gülüyorum. Bu tür yazıları yazanlar genelde insanları uyutma hevesi içersindeler. "Aman ses çıkarmayın her şey normal" diyerek, derin uyku halini bitkisel hayata çevirmekle meşguller. Bu saye4de türban ticaretinden kazandıkları parayla ve din...
  34. B

Türbanlı kız ve diğerleri.

Biz de mağdurun yanındayız kimseye karışılmasın diyoruz ama güzel kardeşim sana örnekler verdik, sen ne diye illa ki türban takanın hakkını savunma çabasındasın diğerlerinin hakkı yok mu? :) Türbancılar millete onları yapıyorlarsa karşılığını da alıyorlar. Dedim ya kız türbanlı kürsüden...
  35. B

Atatürk'ün annesini katmayın Atatürk'ün annesi şii ve arap işi siyasi bir sembol olarak ortaya çıkan türban takmıyordu. Türkiye'de türban erbakanın siyasete dönmesiyle iran ve lübnandan esinlenerek alındı. Atatürk'ün annesi Türk işi başörtü kullanıyordu, siyaset için değil...
  36. B

Japon genci TSK'ya katılmak istedi

Askerlik yapamazsın ama Türk milleti gözünde yapmış kadar oldun. O dtp'li hainlere duyrulur.
  37. B

Atina'yı vuracak

Hehe beni yalancı çıkartmıyorsunuz ya, ellerinizden öperim. Aşağıdaki linkte çok alakasız olarak TSK ile ilişkilendirilen olaylar neticesinde bu konulara değinmiştim ve bu teknoloji işinin süreç olduğunu daha önce forumda defalarca söyledim. Geciktik ama bunun nedenleri çok çeşitlidir. Ama...
  38. B

Koşun ! Türkler köprülerini satıyor !

Diyor ki sen ne bileceksin imza mı attın ilahi ya. Kendi ağzıyla diyor kapalı kapılar ardında neler dönüyor diye sonra da kalkıp sen ne biliyorsun diyor. Nereden bileceğiz bize bir şey söylenmiyor ki, tıpkı buşla görüşüp sonucundan haberdar olmadığımız gibi. Kapalı kapılar ardında...
  39. B

Hehe. Zararını söyledik daha ne zararı istiyorsun, tüm Türk sanayisine hammadde sağlayan kuruluş yabancı şirket eline geçti bundan daha büyük zarar mı olur? Tabi attığın mesajlardan kurtuluşu amerika'da arayan biri olman hasebiyle bu düşüncelerini çok da anormal karşılamıyorum. Gelelim...
  40. B

Örneğin petkimin satışı; tüm Türk sanayisinin hammadesini karşılayan bir sanayi yabancı şirkete satılıyor buyrun bu zararı daha büyük zarar mı olur? Bunu halk anlmaz. Çok ciddi şekilde halk o kadar cahil ki adam "kıbrısı ver ne olacak" diyor, kıbrısın rumlara verilmeye çalışılmasını...
  41. B

Verdiğim örnekler Türkiye'nin değil de başka bir ülkenin mi örnekleri ya da bozukluğu? Ve yazı da halkın mağduruyetinden bahsediliyor, halk demek türbanlı demek değildir. Oysa yazar beyefendi sadece türbanlı kız konsunda sadece türbanlı insanların mağduriyetlerine değinme gereği duymuş, o...
  42. B

Önce iki olay anlatayım: Bunu bizzat yaşadım. Tatlı alıyorum ramazanda, yaşlı kadının şekeri düşüyor kızı mıdır artık bilemem biriyle pastaneye girip kadın için tatlı istediler, adam dedi ki ramazandayız. TV'de çıktı, türbanlı kadın(peruk takmış) acil bir durumda çocuğun röntgenini...
  43. B

Şimdi benim anlamadığım şey dış borç bunca satışa rağmen neden artıyor. 80 yılda yapılan tüm borcun toplamının 2,5 katı 5 yılda borç yapılıyor. İyi de nerede bu para 80 yılda o kadar borçla Türkiye inşa edilmiş, 120 yılda yapılacak borcu 5 yılda yapmışlar ne inşa olmuş? Ben bunu anlayamadım, yok...
  44. B

'En büyük Türk düşmanı Osmanlı'

Selamlar sık giremiyorum işler baya bir yoğun. Gerçi cevap vermeme gerek yok karamanbey çok güzel ileti yollamış Türklük ile biyolojik Türk olmayı aynı kefeye koyanlara iyi yanıt vermiş ama yazmadan edemeyeceğim. Açıklamaları için çok teşekkürler. Balkanlara göç ettirilen Türk’lerin...
  45. B

Ekim'de İnternette Ne Aradık?

İlginç! Bu adres de benden olsun, yukarıdaki kelimeleri yazarsanız hangi şehirlerden bu aramalar yapılmış, dünyada diğer hangi ülkeler aramış görürsünüz. İstediğiniz kelimeyi yazarak dünyada en çok kimler tarafından arandığını da bu siteden öğrenebilirsiniz. ;)...
  46. B

Kamplar vurulursa PKK sorununun çözümü zorlaşır

Kürtler ne zaman bu tür adamların pkk ile aynı kefeye konmalarına karşı çıkacaklar merak ediyorum. Biz desek adımız faşist olur bu tür adamlar "kürtlerle pkk aynı çizgiye gelir" deyince kürtler çıkıp da "yahu biz terörist miyiz? Sen ne saçmalıyorsun" demiyor. Gelelim filip...
  47. B

Aramızdaki fark şu; sen Amerikaya olan bağımlılığı eleştirirken amerikancı politikada olanları destekleyip, sanki silah üretmek TSK göreviymiş gibi her fırsatta Türk Silahlı Kuvvetlerine saldırarak güya bir taşla iki kuş vuruyorsun. Hem TSK'ya laf edip onu yıpratıyorsun TSK düşmanlığı...
  48. B

Yokken neler olmuş. Elmacik, konu bulamamış yine askere veriyor hehe. Osmanlı savunucuları ama asker düşmanları. Ülkeyi abd'ye mahkum eden senin erdoğanın örnek aldığı menderstir arkadaş doğru demiş, daha önce asılması gerekiyordu geç kaldılar. Abd'ye el veren kolu geri alamaz...
  49. B

Yüzyılın hukuk gafı

Islah yoluyla düzeltirler, tazminat davası açmak için belli bir harç yatırmak zorundasınız bu harç da istediğiniz tazminat miktarına göre belirlenir. Harç ödenirken harcı tahsil eden de bunu normal görmüş olmalı ki ona göre harç almış dava noktasına gelinmiş. Maddi hata sorun teşkil etmez...
  50. B

celep84 Bu yazıyı bir gazeteci yazdı diye ona mı inanacağız, o kadar yazı yazmış bir tek bilimsel olan şey yazmadığı gibi, forumdaki en bilgisiz adamdan daha cahilce yazı yazmış "resmi tarihte bize öğretilenler" cart, curt masalı. Bugün şeriatçi ve bölücülerin dilinden düşürmediği bir...
  51. B

lb.bingol. Haklısınız Türk insanı, devletinin yöneticilleri Türk de olsa yabancı da olsa saygı duymuşlardır, Bulgaristan Türkleri katlediliyordu, ayaklanmadılar. Fakat, asimiliasyonun anlaşılmasında bir sorun var gibi geldi bana. Türk milletine olan asimilasyon ne yönden gelirse gelsin kabul...
  52. B

Rektör Bey'in ilginç masraf listesi

Elmacik; yazdığın ortada akp iç etti başkası da etti onu görmüyorlar diyorsun daha ne demen gerekiyor. Patrick; konuyu okumadan yazmışsın, Van üniversitesi rektörü içinde fatura çıkardılar ne oldu sonuç? Alemsiniz, bir konunun başındaki mesajları okuyup sonra da mesaj yolluyorsunuz, bari...
  53. B

lb.bingol Kişisel olay kişiyle sınırlı olandır, yavuzdan sonra ülke böyle yönetildi bu da kişisellik değildir, ülke politikasıdır. Kabullenmesi zor ama bunlar gerçekler, Türk insanı asimilasyona uğramıştır çok azı bundan kurtulmuştur, arap faşistliği halkımıza empoze edildi ama başarılı olunamadı.
  54. B

Osmanlı ailedir ve osmanlı ailesinin soyu Türklere dayanır. Kökenin değil nasıl hissettiğin önemlidir, İsmail Türüt lazdır ama benim için İsmail Türüt nice adamdan daha Türk'tür. Sanırım anlaşılmıştır, osmanlı ailesi Türk olabilir ama Türk gibi değil arap gibi yaşamış ve hissetmişlerdir...
  55. B

Doğru demiş doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Türk milletini rumun, ermeninin, yunanlının, yahudinin, arapın, sırpın, hırvatın, fransızın kölesi yaptılar. Türk milleti çilekş olduğu için osmanlı tarafından adam yerine konmadı, kan kustu kızılcık şerbeti içti, gık demedi sayggısından ama...
  56. B

Gökten dışkı yağdı

Bir kaç ay önce Türkiye'de de böyle olay olmuştu ama o adamlar gibi kızmak yerine buzlu olan bu pislikleri Allah gönderdi diyerek köylüler yemişlerdi!!!
  57. B

Uzun etek işinden etti

Sayın yer6 forumun bu güncel haberler kısmında senin gibi 3 - 5 adam vardı ama onlar temizlendi, karşıdakine söyleyecek bir cevabı olamayıp, dinsiz falan fişman diyen ama açılan konuyla ilgili tek bir edebileceği kelime olmayan adamlardı. Adamlar sizler gibi her şeyi cinselliğe çekmiyor ki...
  58. B

http://forum.shiftdelete.net/cankaya-gecekondu-mu-olmus-t10859.0.html "Önemli olan bu da değil, bundan önce sürekli böyle yapılıyor olmasını kimse konuşmadı. Oysa bu eğer suçsa hepsi suçlu, değilse hepsiz suçsuz olmalı. Zavallı millet ne çabuk alışıyor. Bir zamanların gündemi ceylan derisi...
  59. B

Türkiye'nin 20 yıllık doğalgaz ihtiyacını karşılayacak gaz bulundu

MTA başkanı haberlere çıktı derinliği, kalitesi, metan miktarı, ayrıştırması bilinmiyor bkacağız falan dedi ama maliyetliyse kullanmayacağız. Yurtdışından alımda sıkntı olursa o zaman kullanırız dedi.
  60. B

Sayın Elmacik olayı kişiselleştirmedim bir gün "eskilerde çalıyordu abdullah gül de götürmüş çok mu?" mantığındayken bir başka gün "eskileri örnek göstermek dorğu değil yanlışa yanlışla cevap vermeyin" diyorsun, bir gün işine gelmeyen konuda "bu tür yazarlar milletin...
  61. B

Hehe amesfa ilahi sen çok yaşa ;D Haber kaynaklarına bak neresi. Sabah, takvim vs. bu gazeteler kimin elinde senin haberin var mı? Eminim yoktur sabah, atv, takvim bu gazeteler TMSF elinde yani hükümet el koymuştu bu gazetelşere hatırlarsın, hani başbakananızın soruları önceden hazırlayıp oı...
  62. B

Uzun etek işinden etti

acı_gerçek Çok espiritüel olduğunu söylemem için sanırım böyle bir ileti yazdın, "çok espirütüelsin" Eğer bir ülkenin kötü idare edilmesinden dolayı ortaya çıkan hukuksuz durumları genç arkadaşlar "kanun hükümleriyle" karıştırıyorlarsa, milli eğitimin ne denli geri olduğuna...
  63. B

yer6; Birinci husus "ikrar": Bahsettiğin şike olayını tüm Türkiye biliyor aleni şekilde yapıldığı söylenmeyen hususlarda kişileri suçlu sayamazsınız. O konuşmaları hepimiz biliyoruz, şike olduğu söylenmedi adamın biri şike olduğunu söyletmeye çalışıuyordu karşı taraf ise boşver deyip...
  64. B

Bu lafları ancak gözlerini dünyaya çevirmeyen, akepenin din morfiniyle uyutulmuş cahiller inanır malesef. Size örnek verdim hala olayı saptırıyorsunuz. Aynı yayın organı Yüzüncü yıl ve 19 mayıs üniversitelerinin rektörleri için de yaptı ama sonuç beraat çıktı. Aynı yayın organı ilk mesajımda...
  65. B

Uzun etek işinden etti

Her yerin giyim kuralı vardır bu kurallara uyacaksın standardizasyonu sağlamaları gerekir kurumlar. Kıyafet de şarttır bu şartı yerine getirmeyeceksen girmeyeceksin o işe, bu kadar basit. Şart yoksa istediğini giyer, şart varsa halime hanımı elbette kapı önüne koyarlar, sen bu işe girerken...
  66. B

Çevik: 'PKK 2 askeri daha kaçırdı'

Bu adam diyorsa vardır bildiği, pkk ve barzani ile hükümet arasındaki arabulucu bir adamdır. Hani kabile reisi falan diye atıp tutanlar bu adam sayesinde yıllardır haberleşmektedirler. Kendisi yeni moda olan şeriatçi demokratlardandır, bunun yanında dtp aşkıyla yanıp tutuşan çok değerli bir...
  67. B

İki görüş yök kaldırılsın istiyor: 1 - Türkiyede gerçekten düzgün eğiim sistemi isteyenler. 2 - Akepeliler. Akepe yökün bu zaafını kullanarak farklı bir amaç içersinde bu değişiklikleri yapmak istiyor, 1. görüşte olanlar da iyiniyetliler ama istemeden akepeye uşaklık ediyorlar. Üniversitelerde...
  68. B

Firefox 3'ün Betasını İndirin

Önemli olan bunlar değil firefox artık şu cpu, ram kullanımlarını düşürmeli ancak o zaman devrim yapmış olur. Kullanmayanlar zaten sırf bu nedenle kullanmıyor. Bunu gerçekleştirirse idda ediyorum pazar payı bir anda fırlar.
  69. B

Telekom Grevi sona ersin

Bu grev nedenini herkes para için falan sanıyor, halbuki bunun arkasında sendikal faaliyetlerin engellenmesi için yapılan sürgünler vardır, devam nedeni de sendikalaşmayı bitirmek içindir. Bir kurum satılırken işçiyle ilgili maddeler konmaz mı anlaşmaya, işçileri korumak için!
  70. B

Ben sizi değil haberi yorumladım. Haberi buraya koymanızda sorun yok olamaz da sizin iradeniz, ama yazayım ki herkes bilgilensin, bu haber kanalı yüzüncü yıl üniversitesindeki olayları nasıl yazdı, ne belgeler ortaya koydu, 19 mayıs için de aynısını yaptı sonuç? Beraat. Amaçları rektörleri...
  71. B

HABER7 Hangi kurumun yayıncısı? Üniversitlerdeki rektörlerin görevinden uzaklaşması ve yerlerine akepeci adamların gelmesi için kendisini yırtan gazete. 19 mayıs üniversiesi için de yazdı sonuç beraat, Van üniversitesi rektörü için de yazdı linç kampanyası başlattılar adam beraat nasıl ayağa...
  72. B

Msn ve Mail Güvenliği

2. madde o kadar kolay anlaşılmıyor malesef, bazı keylooger'lar başlangıca yazmaz kendisini hatta program files vs. de klasör de oluşturmazlar. Görev yöneticisinde de görünmezler. Ücretli sürümleriyse yakalamak zordur kılıfına uydurmuşlar adamlar, cracklenmiş vs. ise, ücretsizse...
  73. B

Süreyya Ayhan'da yine doping!.. Ömür boyu ceza alacak!

Elvan bile bundan daha hayırlı çıktı, koskoca sporcusun mahvettin kendini.
  74. B

Bisiklete tecavüz ederken yakalandı!

Hehe bunu da duyduk ya daha da hiçbir şey garip gelmez. Bisikleti emanet almışsa o kötü, namus cinayeti işlenebilir. ;D
  75. B

16 belediye başkanı görevden alındı

Masal anlatmasınlar. Karını dövmelisin şöyle yapmalısın, böyle yapmalısın diye broşür basan belediye başkanlarına laf yok, bırak onu soruşturma izni bile vermiyorlar gördük Bursa'da olanları. 16 belediye başkanını görevden almışlar aferin size, milletin gözü böyle kolay mı boyanıyor? Al...
  76. B

Polisler Dtpli Vekilleri Korumak istemiyor

Bu DTP'lilerin de gözlerini toprak doyursun, ABD koruyor, AB koruyor, hükümet koruyor, Abdullah Gül koruyor bir de çok ilginçtir canlarını yaktıkları polis teşkilatından koruma istiyorlar, ihanetleri belgeli olmasına rağmen. Bundan daha da ilginci bizi DTP'lilerden koruyacak bir...
  77. B

ABD hipersonik araçla birkaç dakikada vuracak !!!

Oldu olası bizim basın çok sever bu tür haberleri yapmayı, amaçları da halkın ağzının açılmasını sağlayıp "vay anasını biz daha yaya gidiyoruz " dememizi sağlamaktır, başarılı da olunuyor. Aklıma geldi körfez savaşında 91'li yılar çoğu arkadaş hatırlamaz, "vay...
  78. B

Habertürk Satıldı

Sizin de gözünüz doymadı yayın çizgisinde ne varmış, illa akepeci mi olması lazım. Bu arada haberTürk ile KanalTürk ayrımı yapamayanlara hasta oluyorum.
  79. B

Türbede tecavüz skandalı! cin çıkartma

Ben şimdi olayı anlamadım, cin çıkmış mı çıkmamış mı!? :P Biz de mi başlasak acaba bu işe, türbe duvarına tabela yapar şöyle yazarız; "ağrısız acısız cin çıkartılır" ;D
  80. B

Zam yağmuru başladı

Son yıllarda ortaya çıkan Çin faktörü tüm dünyada fiyatların yükselmesini önlerken milli sermayelerin yok olmasına sebebiyet verdi. Çin malları tüm dünyada son 5 yılda yer edinmiştir, günü birlik politikalarla geleceği değil de o günü kurtarmaya çalışan hükümetler için inanılmaz bir nimet olsa...
  81. B

Sevgili Atatürk

Söz konusu yukarıdaki yazı gibi bir yazı olunca ümitsizliğe itmeyin derken, söz konusu akp, terör, kuzey Irak, sizi böleriz diyen adamlar olunca "aman mahvoluruz, ölürüz, bizi yok ederler, bizim silahımız yok falan" diyorsunuz. Anlayamadığım şey, neden bu konularda siz bu insanları...
  82. B

Avrupa Birliği

Kaynağı ben vereyim "Görmek" isimli başlıkta yer alıyor. http://www.milliyet.com/2007/11/10/yazar/asik.html Bu arada Atatürk resimlerini indirme çabası Türkiye'yi milliyetçilikten uzaklaştırmak amacıyla yapılan girişimlerdir. ABD ve AB raporlarına göre ümmetçi anlayış sadece...
  83. B

Ölüm ticareti

Murat Belge radikal gazete yazarı olsa da aşırı solcu bir görüş sahibidir. Ama hangi görüşten olduğu farketmeksizin söylenen sözlere bakmak gerekir. Tüm sözlerine katılmasam da "askerler teslim olmamalılardı ölmelilerdi" denmesi yanlış. Ülke olarak bu tarz bir olayda aslında...
  84. B

Esir Düşüp Kurtulan Askerler Hakkında Kısa Not

Kaynağı ben vereyim. Ama sadece iddia şeklinde bir asker için yazılmış. http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=112543
  85. B

Adım 6: Hükümeti de israf ampüllerine karşı harekete geçirelim

Güzel bir kampanya desteklemek gerek ben de odamda eski ampul kullananlardandım sürekli patlayıp duruyordu, bu bahaneyle duy ve ampulü değiştirme kararı aldım 6 aydır tasarruflu kullanıyorum. 2020 yılnda Türkiye böyle devam ederse elektriksiz kalacak. Bugün tasarruflu ampuller kullanmak iyi...
  86. B

Oğlumu Vatan Haini İlan ettiler

Sayın Tugbagaleri, sizinle farklı görüşlerde olsakta sizin sevdiğim en güzel yönünüz güzel konular bulup beyin jimnastiği yapmamızı sağlamanız, sevmediğim yönünüz ise yazılanı okumadan cevaplamanız. Bakın ben sizin de, benim de, bir başka üçüncü şahsın da içinde olduğu örneği verdim boşuna mı...
  87. B

Sayın Tugbagaleri. Bakın ben akp'ye temmuz'da oy verseydim bugün sayın başbakan çıkıp desyedi ki; "pkk'lılar doğuda 12 kelleyi aldılar" deseydi ben bu adama kızmazdım. Çünkü bu adam aynı sözleri seçim öncesi söylemiş öğrendik, ben bunu bilerek oy veriyorsam seçim...
  88. B

Forumda beni tanıyanların şaşıracağı bir yorum yazacağım. Bilirsiniz bana faşist dendi, darbeci dendi, ırkçı dendi denmedik bırakılmadı. Askeri çok severim ama bu askerimizin annesi söyleyecekelrimden hoşlanmayacaktır. Ona diyeceğim şey "Hanım Üsküdar'da sabah oldu uyan". Bakan...
  89. B

SSK'lının kazanılmış hakları bir bir geri alınıyor

Sayın Bülent Arınç şöyle demişti. Efendim kıyak emeklilik için ne diyorsunuz? DTP'li milletvekilleri bundan yararlanıyor, milletin parası pkk'ya gidiyor. Yanıt; "onların ki kazanılmış hak yapacak bir şey yok" Özal'ın Türk milletine attığı bir sürü kazık var en...
  90. B

8 Askerimiz İçin Umut Işığı..

http://www.tsk.mil.tr/10_ARSIV/10_1_Basin_Yayin_Faaliyetleri/10_1_Basin_Aciklamalari/2007/BA_30.html
  91. B

Porsche'ye de LPG taktılar

Zaten bazı firmalar ürettikleri araçları satarken (özel üretimli olanları) bu özelliklere dikkat ediyorlar, bildiğim kadarıyla ferrari falan özel üretimlerinde şanına laf getircek bu tür uygulamaları engellemek için, seçimi dikkatli yapıyor. Soruyordur, arabanın arkasına "miras değil alın...
  92. B

Türkiye ayrılırsa NATOnun NAsı kalır

Elmacik dün giremedim o nedenle yanıtlayamadım, bugün baktım yine eski elmaciksın. Teslimiyetçi, "vatanını böleriz" diyen adama "aman ses etmeyelim" diyen, onun silahı var mahvoluruz diye Türk milletini uyutmaya çalışan, peşmerge devletinin kurulması için can atan...
  93. B

Siz nerede yaşıyorsunuz? Ya da yazdıklarınızı okuyanlarla özür dilerim ama dalga mı geçiyorsunuz? Olayları bu şekilde gören bir kişinin yazdıklarına nasıl güvenirim siz daha gerilla savaşı nedir onu bilmiyorsunuz yazdıklarınız o nedenle baştan aşağıya yanlış, teslimiyetçi ağızlardan dökülen...
  94. B

Porsche'ye de LPG taktılar

Geçende bu işin mevzusu olmuştu son model Mercedes gelmişti arkadaşın benzin istasyonuna arkadaş bir bakıyor lpg'li geldi bu dedi "gazlı" şaşırdım kaldım :D Ama arkadaş bilgili olduğu için dedi ki "canavar gibi sistem taktırmış bunları takınca gazlı benzinli çok fark...
  95. B

O halde gelecekte sürekli itilen, kakılan, kapı kulu olarak yaşayacağız. Kıbrıs harekatı ABD'ye rağmen yapıldı, şimdi size soruyorum bugün kıbrısa mı girmek daha zor ırak'a mı? Elbette Kıbrıs'a girmek zor, o zamanlar da ABD silahlarını kullandık vs. hatta ABD bize ambargo koydu...
  96. B

Elmacik; seninle bir derdim yok benim attığın ilk mesaja bak son paragrafındaki sözler tamamen bana yönelik Türklüğüm dinimden önce gelir dediğim için söylediğin sözlerdir, havada uçup Türk askeri yan gelip yatarken onların yerine savaşan ak sakallı dedelere inanmam dediğim için yazdığın...
  97. B

Arbalot; Tartışmaya katıldığın için teşekkürler, umarım sen de diğer arkdaş gibi seviyeni bozmazsın. Yazdıklarımda ya da Türkiye'de kuzey Irk'a gir bağdat sınırına git demedim? Neden bugün sizinle aynı kanıyı taşıyanlar hiç dinlemeden direktolarak bunu söylüyor? Kuzey Irak'da...
  98. B

EY TÜRK MİLLETİ; TUZAKTIR, YANLIŞTIR, AYIPTIR, GÜNAHTIR DİYEREK UYUTMAYA ÇALIŞIYORLAR. Bazıları hala tuzak deyip, cahilleri kandırıyorlar. Bu bir yanlışsa yani tuzaksa bu tuzağa rahatça sürüklenmemiz mümkün, çok mu zor Türkiye'yi Irak'a sokmak, Ankara'da patlayacak iki üç bomba...
  99. B

Dert etmesinler, adamlar açıkladı "22 ülkenin sınırları değişecek" diye. Dış işleri bakanlığı yanıtladı "ABD'yi destekliyoruz". Sanki 22 ülkeden biri Türkiye değilmiş gibi. Böyle bir ülke ne Nato'ya ne ABD'ye küsmez (Nato'ya küsmesine gerek yok zaten...
  100. B

İşte Haftanın Pankartı

Pankart göremiyorum? Arkadaşım açtığın konularda direktolarak bir sayfa adresi versen, kusura bakma ama bariz reklama giriyor açtığın konular, haberin tamamını ver isteyenler de sitene girsin baksın.
  101. B

İsviçre Seçimlerinin Galibi Aşırı Sağcı Parti

Demokrasi denen şey dünyada terkedilen bir uygulama, bundan 20 yıl sonra sınırlar açılmayacak aksine yükselecek. Bir başka ülkeye geçiş zor olacak, mesela ABD'ye şu an bu şekildedir, yeni ABD ve İngiliz yasalarının demokrasiyle alakası yok. Demokrasi yerini ülke güvenliklerinin ön planda...
  102. B

Genelkurmay'daki belgelere göre; Barzani'nin babası da Ermeniler'i kışkırtmıştı.

Yok doğrudur yahudidir kendisi. İsrail desteğinin nedeni de budur, israillilerce eğitilmeleri, mossad koruması vs. Yayınlanan haritalara bakılırsa büyük İsrail projesinin sınırları barzani'nin kendi yayınlattığı haritalardaki sınırlara denk gelir, asıl amaç büyük İsrail'i...
  103. B

Çılgın protestocu terörü böyle kınadı!!!

Öldüm ya bu ne ;D Ben düşünce kısmına bayıldım nereden de buluyorlar? "avrupaya sırtını dönmek" fikri ilginç olmuş, ama yüzümüz dönükken avrupa bunları yapıyorsa sırtımızı dönüp ona doğru ilerlemek pek akıl karı olmasa gerek :D Şaka bir yana eylem eylemdir başkalarına zarar vermediği...
  104. B

Şehitler için mitingler

Haklısın, terör protestosuna katılanlar terörist gibi muamele etmeyi emredenler, okullarda miting günleri okula gitmeyip mitinge giden öğrencilerin tespit edilmesini isteyen milli eğitim müdürlerini atayanlar, öğretmenlere okullarda öğrencilere şehit cenazesi ve olaylarından bahsetmeyin diye...
  105. B

Ne kadar doğru bilmem amaa

Bazen yanlış bilgiler olabiliyor insanları yanlış yölendirmemek de gerekir, adamların böyle bir riske gireceklerini sanmıyorum. Haa açıkççası ben her zaman yerli malı taraftarıyım, genelde tercihlerim hep böyledir. Tabi tamamen yerli ürün malesef zor ama alacağım ürün yerine ikame olabilecek...
  106. B

PKK'lılar, terörü protesto eden gence saldırdı!

Vay faşist, demek Türk milletinin üniversitesinin yemekhanesinde, Türk milletinin can düşmanı teröristleri protesto etmiş, demokrat kardeşlerimiz olan pkk'lılar da ona saldırmışlar haa. (böyle yorumlar yapalım da RTÜK bu haberi yapan arkadaşı kapatmasın.)
  107. B

Medyayı bırak bakana bak!

Beni burada üzen tek bir cümle var. "operasyon olacağı izlenimi edinmedim" tezkere çıkarmışız adamlar dert etmiyor inandırıcılık ve caydırıcılığımız kalmamış :( Malesef tezkere ölü doğdu, halbuki çok güzel bir fırsattı. Kullanmasanız da bir baskı aracı olarak kullanılabilirdi ama...
  108. B

Şehit görüntülerine hükümet engeli.

Yapsın da, gizli tutsun, söylemesin, açıklamasın ama yeter ki leyla zananın dediği gibi 20 yıl sonra "bu ülke eyalete ayrılacak siz de kabul edeceksiniz" diye büyük ortadoğu projesine güvenerek ettiği sözü ona hükümet ve ordu yedirsin bir şey yapmazlarsa haklı çıkacaklardır. Kardeşiz...
  109. B

Şehitler için mitingler

Arkadaşım bak ben ne diyorum sakinci okursan mucize de olsa anlaşabiliriz! Her fırsatta siyaset bulaştırmayın diyen kim? Hükümet değil mi? Pekala, cami avlusunda hükümet aleyhi propagandalarda savcılıkları harakete geçiren, şehit cenazelerinde bağıranları kameraya adırıp savcılığa veren, bu...
  110. B

Arkadaşım, sana şu kadarını söyleyeyim. Ekonomi batar. Kuzey ırak'a çekmek istiyorlar. Mahvoluruz. Diyenler kimler? Yahu Türkiye'yi kuzey Irak'a sokmak zor bir şey mi sanıyorusnuz sizler? 1 hafta boyunca hergün eylem yapsa bu hükümet BİLE girmek zorunda kalır, zor mu bunu...
  111. B

Şehitler için mitingler

Bir zamanlar bu ülkede teröristler gösteri düzenledikleri zaman ya da mesela gazi mahallesinde olay olduğu zaman veya işçi bayramında aşırı sol örgüt grupları gösteri yaptığında ya da terörist cenazeleri gömülürken ya da dtp mitinginde hep bir görntüyle karşılaşırdık. Çatılara ya da bir akrep...
  112. B

Senden farklı bir ileti beklemezdim ki, hrant dink'e serbest şehitlere yasak, bunu da şehit yararına bir olay gibi gösteriyor "eşit mi sayıyorsun" diyorsun. Eşit görmediğim için tepkiliyim, size kalsa zaten hiç kimse duymasın 15 şehit olsun gömülsün. Hadin oradan elmacik hadin...
  113. B

Bakan Çiçek'in Üst Kurul'a gönderdiği yazıda şu ifadelere yer verildi: "21/10/2007 tarihinde Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde meydana gelen terörist saldırılarla ilgili olarak; kamu düzenini ve halkın moral değerini olumsuz etkileyen, güvenlik güçlerine dönük zaaf imajı yayan...
  114. B

8 Askerimizden haber alınamıyor..

Evet, haber malesef doğru. Askerlerin sağ olarak kurtulacaklarını düşünüyorum, abd, dtp, barzani bunu şova çevirip halkın fikrini değiştirmek için kullanacaklardır. Tek bir olay söyleyeyim, İsrail'in Lübnan'a girme nedeni neydi? Kaçırılan bir İsrailli çavuş.
  115. B

Teröristle Mücadele Stratejimizdeki Temel Hatalar

Sadece şunu söylüyorum. Bu cümleyi siz yazdınız, islam düşmanı olup müslüman olan varsa haklısınız bu bana din düşmanı demek değildir. Ama islam düşmanı olanlar müslüman değillerse o halde siz şirk koşuyorsunuz. Sonra bana çelişkililerden bahsediyorsunuz. Aynı mesajda hem ben insanları ayırmam...
  116. B

Referandumun kesin sonucu belli oldu!

Gülmek sandığınız gibi kötü değildir, bazen ciddiyetten daha fazla kazandırabilir. Kara mizah tam bu durumlar için söylenir, yani literatüre bile girmiş sözdür. O nednele gülmelere ağlamalara pek aldırmayın, her şey ortadaysa zaten kimileri güler kimileri ağlar bu kişilere kalmıştır, sevinçten...
  117. B

;D Elmacik, 2 gündür iyi dayandın seni tebrik ediyorum ama sen de sinirine yenildin. Dinsiz demeye getirdinü, sözü kalmayanlar dinsiz derler "sen şeriatçi, yobaz ve Türk düşmanı bir peşmerge dostusun" demedim yazdıklarından bunları çıkardım ama demedim, ama bundan gurur duydum neden...
  118. B

Evet, doğrudur Çanakkale zaferi Türk eseridir, kosova'da öyleydi, İstanbul da öyleydi, çin seddini aşanlarda Türk'tü. Madem Allah Çanakkale'de yanımızdaydı, bugün Filistin'de ki zulüm neden var? Neden onlara da yardım etmiyor? Osmanlı Kutsal toprakları kaybedip, Fransız ve...
  119. B

Bak Tugbagaleri, bilirsin ben faşistim, darbeciyim, naziyim ve dinsizim forumda bana bunlar çok söylendi. Ama apo köpeğini asmazDIM çünkü sol örgütlerin en büyük özelliği kendilerine dönem dönem kahramanlar yaratırlar, apo asılsaydı şu anda bir kahraman olurDU. Ama asılmadı o zamanlar ezik bir...
  120. B

Referandumun kesin sonucu belli oldu!

Laf söyleyince kızıyorlar. Sınırda oy verme işlemi başlamış adamlar maddeyi değiştiriyor yani öncekiler o halini, sonrakilerse son halini oyladılar. :D Yoldan çevirdiklei adamı sandık görevlisi yaptılar, lütfen ciddiyete bakar mısınız. :D adama soruyorlar valla oy kullanmaya geldim adam yokmuş...
  121. B

Tugbagaleri; Pardon ama 99 - 02 arası dedim dsp ve mhp demedim iktidardalar diye sizin alerjinizin fazla olduğu iki partiden bahsetmek istememiştim aslında :) 99 tarihinde abdullah öcalan yakalandı, hatırlarsınız o adamı, hani uçakta benim babam mı anam mı ne Türk deyip korkudan yalakalık eden...
  122. B

Irkçılar Defolun "Camiye Karşı Çıkan Aşırı Sağcı Npd Partisi"

Hehe güzel bir giriş yapmışsın :D Almanya'da olup ndp'li olmam için, haberde geçen müslümanların bazı akıl yoksunlarının bu ülke topraklarını bölmeye çalışıp, bazı akıl yoksunlarının olmayan soykırımı kabul ettirmeye çalıştığı gibi girişimlerde bulunup Almanya'yı bölmeye...
  123. B

Irkçılar Defolun "Camiye Karşı Çıkan Aşırı Sağcı Npd Partisi"

Eee herkes biz değil Van'da ermeni kilisesi açıp ermeni bilmem nelerini davet edecek. Ya da herkes biz değil kiliselere atamaları vatikana yaptırıp, gümülcine müftüsünü yunanlıya seçtirecek kadar kukla olacak. Umarım o camileri açtırmazlar da belki Türkiye'de de birileri uyanır...
  124. B

Elmacik; Yine yaşı müsait olmayanlara 20 yıl deyip bugün olanların eskiden de olduğunu söyleyip durmaya devam ediyorsunuz. Tekrar ediyorum 99 - 2002 arası terör sıfır noktasına geldi ve asker "sıra hükümetlerde" dedi, akp'nin 2002 den sonraki politikası neticesinde şehirde ve...
  125. B

Çankaya Gecekondu Mu Olmuş?

Var mı bu forumda "Çankaya köşkünde cumhurbaşkanı olan birinin kendi elektriğini ödeyeni takdir etmeye korkan başka biri? Var mı bütçenin artanını iade eden birini hakir gören? Var mı kendisine hediye edilenleri devlete hibe edenin bu davranışını taktir etmeyecek birisi bu forumda? Var mı...
  126. B

Bu güne kadar parti tarışması yapmadım, haa şunu da söyleyeyim akp ve dtp karşısında kim varsa onu savunurum, ama körü körüne değil delillerle. Türban olayına gelince oy verdiğim adamın eşi kapalı, yani kimsenin eşi umurumda değil bu kişiler hain olmadıkları sürece. Ben barzaninin...
  127. B

Albay`dan albaya rüşvet suçlaması

İşte askeriyeyi bu yüzden seviyorum, bir olay oldu mu icabına bakarlar helal olsun. Ağrı milletvekili ihaleye fesat karıştırmaktan cezası onaylanmış durumda ama birinci sıra aday gösterilip meclise sokuldu ve aynı şirketle ihale almaya devam ediyor, askere laf etmezler mi bir de gel de delirme...
  128. B

Astsubay Apo´ya çalışırken yakalandı

Ya yalan ya da bunu yapan tam bir gerizekalı ;D O kadar cihazdan geçeceğinive yakalanacağını bilemeyecek kadar aptal olabilir mi bir adam eğer o kadar aptalsa zaten boşa oksijen tüketiyordur kellesi vurula.
  129. B

Sayın Elmacik o namaz kılıp atılan subay gibi bir kişiyle yüz yüze gelip tanışırsanız lütfen bana özel ileti yollayın. Size yemin ediyorum kimse bu şekilde atılmıyor, böyle bir kişiyle tanışmışlığınız var mı? Benim var isterseniz özelden size o kişinin ordudan atıldıktan sonra, açmış olduğu...
  130. B

Sayın elmacik rte'yi sevmem deseniz de üslubunuz o kadar çok benziyor ki size mi üslubunuza mı inanayım, :) Ahmaklık nedir biliyor musunuz? Bir zamanlar sorun olmayan o bez parçası dediğiniz şeyi şu anda iktidarda olan kişilerin bunu kullanıp sanki devlete karşı tehditmiş gibi gösterip...
  131. B

Öncel,ikle terörle mücadelede asker hataları diye bir başlık var, asker sivil bu teör olayında bir ayrım yapılamaz, askerin başarı kıstası nedir? Öldürürsün dışarıdan sürekli gelir bu durumda asker başarısız diyemezsin olay doğal olarak bu konudan çıkar, sadece birini tartışmak yanlış olacaktır...
  132. B

"Cehenneme gittiğiniz zaman kızgın sacın üzerine oturttuklarında soracaklar; dünyada neler yedin? Pastırma, pasta, börek, çorba..." Bunları sayarken bu sefahatler ne kadar çoksa o kadar o kızgın sac üzerinde oturacaksınız. Oysa ki bu dünyada sıkıntı çekenler yiyecek bulamayanlar...
  133. B

Elmacık; Söylediklerinde haklı olduğun noktalar var zaten yurt dışı destek konusunda farklı düşünmüyoruz. Hizbullah'tan bahsediyorsunuz hizbullah saldırılarını engellemek için oluşturulan askeri güce asker gönderen hükümeti koruyorsunuz, lübnana asker neden gönderildi lübnan sınırında...
  134. B

Türkiye Cumhuriyet'iş tarihinin en kötü dış politikasını ve terör politikasını izleyen hükümettir. Yaşınızı çok merak ettim bu tür yorumları yapanların en az önceki hükümetlerin zamanında yaşamış olması gerekir yani o yaşlarda 13 14 yaşında değil en az 20 yaşında olmalıdırlar. Bugün 20...
  135. B

Tugbagaleri; Öncelikle yazdıklarınızı okuyunca terörün ülkemizdeki amacına ulaştığını gördüm yılgınlık, bıkkınlık yaratmış, ümitsizlik yaratmış yani terör işe yaramış barzani, abd, ab amacına ulaşmış. İşte bu halk ırak'a operasyona karşı çünkü bu kendi hükümeti tarafından ümitsizlik...
  136. B

Yazılanların belli kısımlarına katılmakla beraber bir kaç noktay da itiraz etmek gerekir. Pkk terörü yurt dışı kaynaklı olması nedeniyle bitirilememektedir, beyfendinin dediği gibi askeri ya da sivil kararsızlıklardan dolayı değil, sivller bu başarısızlığı gösterse dahi asker o takdirde bu...
  137. B

Yanlışlıkla misafiriyle yattı!

Adam kocasını aratmamış. ;D
  138. B

Hrant Dink "Ermeni soykırımında kürtler çoktu"

Zaten çifte standartların göstergelerinden birisi de buradaki bir özelliktir. Örneğin yahudi soykırımından bahsederler, yahudi soykırımı için nürnberg mahkemelerinde yargılanan nazi subayları idam edilmişlerdir vs. Ancak buralarda alınan kararlara göre soykırımı yapanlar Alman'lar değildir...
  139. B

Miden kaldırmaz olduysa bu ülkenin işi biter, neden? Çünkü psikolojik savaşlardan birisi konuları sürekli gündeme getirip yılgınlık ve alışkanlık yaratmaktır, kıbrıs'ı verdiğimizde kimse ses çıkarmadı çünkü yıllardır kıbrıs diye diye insanlar yıldı "eee artık ne olursa olsun&quot...
  140. B

Ama demecinizde 'Bu soykırımdır' derken Türklüğü aşağılamaya sokuyorlar! - Ama bakın ben bu bir soykırımdır dedim ama bunu Türkler yapmıştır demedim. Kim yaptı? - Çok fazla Kürt de vardı. 1915'te yaşananlar sadece Türk meselesi değildir. En az Türk kadar Kürt meselesi ve...
  141. B

Piyasalarda 'Tezkere' gerilimi

Yine bana kızanlar olacak ama söylemeden edemeyeceğim gel de konuşma. Türkiye öyle bir hal aldı ki ekonomi denen şey sadece borsadan ibaret, borsa yükselirse ekonomi mükemmel, borsa düşerse batarız, dolar yükselirse batar, düşerse zenginleşiriz. Bu yalanlarla halk uyutuluyor. İşin ilginç...
  142. B

Amerika Ermeni Tasarısını onayladı

Bekara karı boşamak kolaydır derler, o pozisyonda görünmek istemiyorum. Yakarım, yıkarım desem hem doğru olmaz hem inandırıcılığım kalmaz, başa geçsem bu konuda yapacağım şey dediğim gibi kamu oyu oluşturmaya çalışmak olur, ama verde kurtul mantığı asla taşımam bugün yaplanlar gibi orası kesin...
  143. B

acı_gerçek Önce şunu söyleyeyim ben aydın değilim, aydın deyince aklıma hepimiz ermeniyiz diyenler geliyor o nedenle aydın sözünü hem sevmem hem kültür açısından fazla idialı bir kabulleniş olur ki bu da doğru olmaz, haberleri takip eden, gazete kitap okuyan biriyim o kadar. Parti ismi vermem...
  144. B

Sayın baltacı çıkın yzdıklarımdan alıntı yapın şu konuda haksızsın diyin ama lütfen "yok akepe karşıtlığı" falan demeyin bana, bakın yazdıklarım yukarıda hangisi yanlış. Irağa girmemiz demek abd'nin büyük ortadoğu projesinin yerlebir olması demek asker terörist için mi istiyor...
  145. B

Ermeni iddialarının kabulü eski tarihlerden beri olan ileriyi göremeyen hükümetlere kadar dayanmaktadır ama artık şu ülke insanı yanlışa yanlışla cevap vermeyi de bırakmalı, bizleri aptal yerine koymamalıdır, akepenin izlediği yanlış politikayı hemen "e diğerleri de yaptı" diye...
  146. B

Fatih Terim'den futbolculara tarihi emir

Terörü lanetleyen pankart ve siyah formayla çıksınlar.
  147. B

Sözde vekillere, Uzman Çavuş engeli.

ADANA'da gözaltına alınan 5 DTP'li belediye başkanı için Adana İl Jandarma Komutanlığı'na gelen DTP'nin Siirt Milletvekili Osman Özçelik, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici nizamiyeye 150 m uzaktaki arama noktasında UZMAN ÇAVUŞ tarafından geri çevrildi. Yorumum. Birileri...
  148. B

Acı Haber: 13 Şehit

Şu anda TRT 2'de şehidimiz için cenaze töreni var Kars'tan canlı yayın yapıyorlar.
  149. B

"Ezanlar Türkçe okunsun"

Mehmet bey, bilginiz varsa karşıdakini darmadağan edebilirsiniz, bu tür sözler tartışacak bilgisi olmayan kişilerin tartışamayıp bundan kaçmaya çare aradığı sözlerdir. Tartışmalar bitecek olsa zaten dünya farklı bir halde olurdu ama tartışamalr bitmez diye de bazı şeylerin tartışılmasını...
  150. B

"Ezanlar Türkçe okunsun"

hehe gene de teşekkür ederim, bu son sözü severim o yüzden içinden ders almaya çalışın çünkü baya ihtiyacınız olduğu görülüyor bilmeden eksik bilenleri kastettiği için üzerime alınamam gereken durum değil uygulamanızı ümit ediyorum. ;) Saygılar.
  151. B

"Ezanlar Türkçe okunsun"

Hehe bir akepeli şeriatçi de farklı şey yazsın ;) Backdoor nedir teknolojisiyle ilgisi var mıdır? O adı neden kullanmışım önce bir araştırın teknolojideki adı neymiş sonra gelin, ikincisi yine tipik bir şeriatçi ve akepeli gibi davranıp söylemediğim sözü söylemiş gösteriyorsun "dile zararlı...
  152. B

"Ezanlar Türkçe okunsun"

Ne o bulmeh kızdın mı, salataya devam ediyorsun fikrin varsa bilgin varsa paylaş yoksa eğer, oku bir şeyler öğren. Dinsiz, zındık demekten başka bir şey bilmediğine iyice kanaat ettim islamı savunma bari bilmediğin bir şeyi savunamazsın ;) Amesfa hayırdır? Sende bumeh gibi misin sus zındık...
  153. B

"Ezanlar Türkçe okunsun"

Ayeti oku ayeti bedavaya laf etmeyin. Kadi yaylacı da yazmış göremedim eski dostum ;D Pekaka sempatizanlarının islamı savunması zaten islam için utançdır bari oraya buraya mesaj atıp milleti dininden soğutma. Kuranı kerimin yazdığını uygulamıyorsunuz kalkmış arapçayı savunuyorsunuz delil...
  154. B

"Ezanlar Türkçe okunsun"

Mehmet1101 Ya ne alem adamsınız. ;D Allah'ın yolladığı kitabı öğrenmek için arapça'ya gerek olmadığını anlamak için delile değil biraz kafayı çalıştırmaya gerek var. Kuranı kerimde yazan şey bile bunu destekler şimdi sen bunu da inkar edersin abul etmezsin. "Biz hiçbir elçiyi...
  155. B

AB parası istemeyruk da...

"Sittin" arapça kökenlidir, arapçada 60 manasındadır İngilizce'den gelmemiştir. :)
  156. B

"Ezanlar Türkçe okunsun"

Hehe gene toplanmış akepeli kardeşler. Ezan Türkçe okunmalıdır, bazıları hala anlayamadı arapça'nın kutsal olmadığını. Arapça olan şey nasıl evrensel olur bunu biri anlatsın. Yüksek ezan sesinden rahatsız oluyorlarmış olur tabi kardeşim, adamlar camiyi yeni yaptık deyip diğer camideki...
  157. B

RTÜK Başkanının programa bağlanıp fırçası...

Sen bu yazdığınla yerini belli ettin, kıbrısı vermenize de şaşırmadım, bayrağa sarılı tabutu başında ağlayan ananın ağıtına dava açanları savunan ve haklılar diyen, dubailerde musul ve kerkükte katledilen Türkmenlere yardım etmeyeceğiz diye 1 milyar dolara namusunu ve şerefini satanlara destek...
  158. B

Sayın Elmacik; Tartışmaya katıldığınız için teşekkürler. Şimdi memurlardan bahsettiniz, dış işlerinde bana eskiden kalan bürokrat adı verir misiniz? Yanılıyorsunuz, yanlış bilgi veriyorsunuz, tüm mdürülükler bürokratlar yeni hükümete göre şekillenir sadece dış işleri bakanlığında bu değişim...
  159. B

0 - Leyla zanaların serbest kalması kimin işi yargının işi mi ben de bunu bekliyordum bir akepeli çıkıp desin ki onu yargı serbest bıraktı ben de vereyim payını; o kadar yıl serbest kalmadı neden o zaman serbest kaldı? Ha bu soruyu sordun mu kendine, sorma! ben sana yanıtını vereyim yaylaci...
  160. B

Şehitler sizin için önemli mi? Hayret şehite kelle diyen adamları savunan birine göre biraz tezat bir durum. Ek olarak sizin bahsettiğiniz tarihteki o orduda Atatürk de vardı ama Atatürk'e sizin adamlarınız demediğini bırakmıyor yani işin gerçeği lafı dolandırmaya gerek yok, siz ne o günkü...
  161. B

Kadir yaylacı, "Ahmet Çakar zaten yıllardır haddini aşıyor. Reyting uğruna söylemediği laf kalmadı. Bunun son örneğini çok yakın zamandan hatırlıyoruz." demişsin şimdi bu yazdıklarımdan ancak bir akepe savunucusu bunu çıkartır söyler, ahmet çakarı haddinşi aştı, çiftçiye ananı al git...
  162. B

Ne o zoruna mı gitti? RTÜK başkanını ben atamıyorum, yapılanı yaptı demek neden zorunuza gidiyor gizli kalması işinize geliyor değil mi? Siz akepelilerin tek özelliği var o da yaptığın gibi yapıp sıyrılmak, çıkıp diyemiyorsu ki yok arkadaş bu adamın yaptığı doğru ya da yanlış, haklı, haksız...
  163. B

lb.bingol "Sembol atamasını ise bilim adamları ve uzmanların hazırladığı sorulara verilen cevaba göre bilgisayar otomatik olarak yapıyor." demiş RTÜK başkanı. Bazen bakıyorum ya bu film nasıl 7 yaşından büyükler izleyebiliyor diye düşünüyorum, özellikle şiddet içeren yayınlarda bu...
  164. B

Evlilik yedi yıl olsun

Hehe yedi yıldan sonra evli kalan olabilir mi acaba. Şaka bir yana fazla uç noktada bir görüş olmuş, zaten ciddiyetten uzak olduğunun kendisi de farkındadır. Ya evliliğinden sıkıldı ya da evli bir adamla ilişki yaşıyor adam boşanamıyor hehe :D
  165. B

Bülent ersoy'un yarışmasında da vardır Allah bilir ama program 18 + hale geliyor, genel zihniyete göre değil hükümet zihniyetine göre işaretler belirleniyor. Kurtlar vadisini hayatımda bir kez izlemedim ama ona karşı çıkıp yapımcıyı arayan zihniyet, başka birilerinin etnik ayrımcılık yapan...
  166. B

Bilmiyorum izlediniz mi? RTÜK Başkanı Zahid Akman Show tv'de 6 pas isimli programa bağlandı ben futboldan nefret ederim ama o esnada kanal değiştirirken "zahid akman ve spor ne alaka" dedim ve izledim. Adam Ahmet Çakar'a fırça atıyordu hakemler hakkında falan bu kadar...
  167. B

İşte ShiftDelete Ofisinden Görüntüler

Banlanan üyeleri saklama modülü iyiymiş. :D
  168. B

AB Uyum Yasaları ve ATATÜRK

Aklı başı yerinde olan herkes avrupa birliğine giremeyeceğimizi bilir önyargısını falan geçtim süreci tamamladığımızı varsayalım bir örnek vereyim; Bir insanoğlu çıksın ve bana desin ki "Türkiye süreci tamamladığında Fransa ve Avusturya'da yapılacak olan referandumda halkın yüzde...
  169. B

İsmail Türüt e Mektup" Kim daha iyi Türk, gelin ölçelim !"

Ben demokrasi ve insan hakları sözünü sevmem ama kimseye hakaret de etmem, acı_gercek ve tugbagaleri sert çıkışmaya gerek yok birbirinize. Ama konu çok ilginç hal aldı hehe, bakın; Mesela acı gerçek tugbagaleriye bölücü şeklinde yanlış anlaşılacak söz söylemiş, tugbagaleri bu sözü söyleyene...
  170. B

Eski Cumhurbaşkanımız hakkındaki yalanlar...

Bumeh, bu benim açtığım konu ve onu takip etmek benim görevim, attığınız diğer mesajlar gibi hiç bir bilgi içermeyen sadece göz boyama mesajlarına devam ediyorsunuz. "türk - kürt tüm müslüman kardeşlerimize" demişsin sen birlik çağrısında bulunurken bile ayrımcılık yapıyorsun şirinlik...
  171. B

mehmet1101 Teşekür ederim madem konuşuyoruz o halde soru sormamda sakınca yoktur değil mi? Ben bayan olsam; 1 türban takıyorum, namaz kılmıyorum imanın şartlarına inanıyorum. 2 türban takmıyorum, namaz kılıyorum imanın şartlarına inanıyorum. 3 türban takmıyorum namaz kılmıyorum imanın...
  172. B

Panculli neden şaşırdığınızı anlayamadım, yazdığım şey "kuranı kerimde namaza dair ayrıntıların yer almadığıydı". Ayrıntı var mı? Ezan nasıl okunur? Türkçe mi arapça mı olmalı? Namaz nasıl kılınır? Kaç rekat? Bu ayrıntılar yok dedim, var mı da ben göremedim yoksa sadece abdestten...
  173. B

Kötü niyetli olan acaba bizler miyiz yoksa Atatürk ilkelerinden biri olan miliyetçiliği ırkçılıkla eş tutanlar mı? Şöyle sağıma soluma baktım hiç bir yerimde gamalı haç dövmesi görmedim, kafamı kazıtmadım, ermeni gördüğüm zaman hadi öldürelim demedim ama ben milliyetçiyim, komşumuzun hanımı...
  174. B

Sayın bulmeh şeriatçi basının neler yaptığını görmek için delile ihtiyacınız olması sanırım fazlasıyla ilginç, delil istiyorsanız herhangi birisinin haber saatinde kanalını açmanız ya da istediğiniz gün gazetesini almanız size gerekli delilleri verecektir, sanırım geçtiğimiz dönemde hiç haber...
  175. B

Sayın vedo, görülüyor ki siz de imanın şartlarıyla, islamın şartlarını ve kuranın emretiği hususlar arasında kaybolmuşsunuz. Bir hristiyan neden cennete gidemez? Namaz kılmadığı için mi? Oruç tutmadığı için mi? Saçını örtmediği için mi? Hayır bunların hiç birisi değil cennete gidememe nedeni...
  176. B

Karikatür Kaplumbağalar

Hehe hiç dikkat etmemiştim bu mesajı ilk gördüğümde. :D
  177. B

Soner yalçın yazdığı bu yazıyla asıl ırkçının kendisi olduğunu ispatlamıştır. Yazdıklarından milliyetçiyle, ırkçıyı ayıramayan biri olduğu belli o halde kalemini bıraksın da bu iki basit terimin anlamını bilenler yazsın, neredeyse tüm kitaplarını okudum Allahtan seyyardan almışım da cebine...
  178. B

wolker çok güzel yazmışsın sağol, dediğin tamamen doğru Sezer siyaset adamı değildi mesela bak şimdiki gül hemen gezilere başladı, köşk kapılarını açtı Sezer bu tür oyunları bilmiyordu ama gül bu oyunları biliyor, faydası var mı hayır yok ama halk için faydası var vay bee diyorlar o kadar...
  179. B

Evet Atakan, şeriat kelime manasıyla kanun anlamına gelse de malesef şeriat sanki din demekmiş gibi yansıtılıyor. İşin kötü tarafı şeriate karşıyım demenin dine karşı olduğu anlamına geldiği gibi bir söylem geliştiriliyor ki insanları şeriate karşıyım dememeleri için bastırmak amacıyla...
  180. B

Şeriat Türkiye'ye Neden Gelmez?

Kurbağayı soğuk suya atar yavaşça kaynatırsın sonra bir bakmışsın kurbağa haşlanmış, ölmüş farkında değil. Türkiye de böyle bazıları korkmayın diyor yani uyutuyor, amaç ne? Amaç belli milliyetçi refleksleri törpülemek Ahmet Altan adını görmek yeterli ermeni ve leyla zana sevicisi. Bu şeriatçi...
  181. B

Siz şeriat nedir bilir misiniz? Evet, şeriat öcüdür demek dinsizliktir diye şeriatçiler insanlarımızı dolduruşa getiriyor. Şeriat demek oruç tutmayanı üçüncü kattan atmak demek, şeriat demek dün yaşadığım olaydaki gibi şekeri düşmüş kadına pastaneci tarafından tatlı verilmeyip postalanması...
  182. B

wwhirlwind Onların derdi türban. Tayip erdoğan diyor ki almanyada "Özal seni bu millet lanetle anacaktır" dinleyenlerde Allahuekber diyor. Erdoğan çıkıp fotoşop ile özalla aynı kare içersinde afiş yaptırıyor. Mesela adnan menderese oğlu demiş ki baba ben ticaret yapacağım mendereste...
  183. B

Sezer, Demirel, Özal, bunların tamamı bu uygulamayı yapmıştır. Kriterler vardır, Abdullah Gül de yapacak başka şansı yok, hapishanedeki gardiyana afedersiniz ayağa kalkamyan adamın poposunu mu sildireceğiz? Şartlar vardır adalet ve sağlık bakanlıkları aracılığıyla bu işlemler yapılır sanki Ahmet...
  184. B

Görüyorum ki bazılarının bilinçsiz halinden yararlanmak ve Sayın Ahmet Necdet Sezer'i kötülemek için bazı şeriatçi medyanın yalan propagandalarına aldanan kullanıcılar SDN'de de bulunuyor. Burada tek bir konuya değineceğim, o da şudur; Sezer'in terörist affettiğine yönelik...
  185. B

100 Kadından 61'İ Kapalı

Kadınlar kendi sonlarını getiriyorlar. Bu arada yüzde 61 kapalı olabilir ama yüzde 61 siyasal simge türban kullanmıyor türban akepe ve fazilet işidir, başörtüsü ailemin kullandığıdır. Başörtsüne yapılanlara kızarım ama parti simgesi haline getirilmiş örtü olan türbanı reddediyorum.
  186. B

ADSL Hız sınırlama yardım edin

Netlimiter isimli program bu işi yapabilir.
  187. B

Canlı yayında şok mail

Sonradan açıklamış sanırım, bahsettiği haberdeki evlerden biri zengin bir arkadaşınınmış o gelmiş aklına. :D
  188. B

Canlı yayında şok mail

Hehe adam acaba bilerek mi okudu yoksa yanlışlıkla mı. :D Bu rada kıvıramayan bir spiker linki vereyim. :D http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=6162&k_A=kapital
  189. B

Frmtr.com

Forumtereyi iyi bilirim, islam, Atatürk isimlerinin altında liseli kızların etek altı görüntüleri için rep kavgasına tutuşanların bu günkü sayısına adult ve crack ve lamercilikle ulaşanların, 3 sene önce aldıkları yoğun "sübyancı" eleştirilerinden sonra nasılsa sayımızı arttırdık deyip...
  190. B

Karikatür Kaplumbağalar

:D
  191. B

Takva

Bence çok güzel filmdi sanırım filmde anlatılmak istenenle, beklenen farklı şeyler olmuş. :) İzlediğinizde cidden ya çok doğru, bunlar oluyor vs. diyor insan. Bence süper bir film, birçok yanlış davranışı dini kalıba sokarak insanların dini duygularının nasıl sömürüldüğünü ve bundan nasıl...
  192. B

SDN'deki gözle görülür düşüşler

Hehe katılmamak mümkün değil. :D
  193. B

Sağ Tuş Menü Modifiyesi

PcMaSTeR Bahsettiğin yol seçmeli şekilde sana taşıtır. Benim yaptığım gibi yapman ,için görüntülü bir anlatım hazırladım. http://img409.imageshack.us/my.php?image=filemenutoolsww5.swf
  194. B

Sağ Tuş Menü Modifiyesi

Ben size önereyim sistemi kasmayan sadece bir kere kurup ayarlamaları yaptığınız, sonradan sistemde çalışmasına gerek kalmayan, sağ tıkladığınız dosyayı taşıyan, kopyalayan ya da sağ tık menüye program ekleyen, bilgisayarı sağ tık menüden kapatabileceğiniz, dosyaları gizleyebileceğiniz, dosya...
  195. B

Torrent Paylaşımında Kral - Demonoid.com

He he üye oldum ama gel gör ki aktivasyon zımbırtısı hala gelmedi spam kutusunda da yok. :(