Arama sonuçlarınız

1. G

Örnek üye !

Örnek üyeyi bilmem ama flod yapan üye seçilse sen kazanırdın :D Örnek üye seçmeye ne gerek var hep ben seçileceğim için zevkli olmaz :P
  2. G

Erkekler neden terk eder?

:D :D :D
  3. G

Tom

Önermem..
  4. G

Tom

Tamam çekicisinde :P bu çocuk sana takılana kadar kim bilir kaçtane mıknatısa takılır..
  5. G

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Konuyu biraz abarttılar.
  6. G

Tom

Bu çocuk bi cümle kurar ikincisinde takılır :P Bu çocuk mıknatısın yanından geçse mıknatısa takılır :D :D :D
  7. G

Tom

Böylelerini kızlar niye seviyor anlamıyorum.Heves heralde yoksa bunda sevilecek ne varki.Oturup dertleşelim desen dudağındaki demir yığını yüzünden konuşamaz bu be :P
  8. G

Evlilik teklifi kızlara serbest kelimesine başka bir anlam bulamıyorum ben.Neyse resimlerden gidelim en iyisi..
  9. G

Sadece seninkine değil diğer resimlerede alıntı yapılıp yorum yapılıyor.Abartılacak bi durum yok.. ;)
  10. G

Ben Bunları Yerimm

Çok şirinler.Kediler ve köpüşler :P
  11. G

Türkçe internet rehberi

Herşey iyi güzelde reklamları çok koymuşsun..Önüm arkam sağım solum reklam :P
  12. G

Kadınları Ne Tahrik Eder

Güzel araştırma tam benlik :D
  13. G

Gözlük takanlar ayak kaldırsın

Takmıyorum 19 yıldırda ihtiyacım olmadı.Güneş gözlüğü takarım ancak :P
  14. G

Çin İşi Japon İşi

Yuh..
  15. G

KelMahmut cezası :)

İyiki sana karışmamışsız Allah korumuş :P
  16. G

Tanrıyı Mahkemeye Verdiler

Anlamadığım sonuç ne olacak.Tanrıyı hapsemi atacaklar yoksa para cezasımı verecekler :D
  17. G

Yepyeni! kaliteli bloglar Spor,Haber,Canlı tv,Oyun

Kerem sen şuna kısaca desene adsense ve reklamstore için blog açıp duruyorum diye.Bütün içerikler başka yerlerden kopya hepside reklam dolu.Ama türkçe içerikle kazanamazsın ingilizce içerikli yap sitene iyi ziyaretçi çekersen tık başına 5-6 dolar kazanırsın :P
  18. G

Alicia göz renklerimiz aynı.Neden acaba ;)
  19. G

İnternette Hız Rekoru

Babam koç olsa japonyadan bağlantı çektirirdim :P
  20. G

En fazla korktuğunuz film

Hepsi değil.Mesela ben :P
  21. G

Uykusuz'un 3. sayısındaki kapağı

Türüttü Furutti :D :D :D
  22. G

KurtlarVadisi[Afiş]

Zuhahahhaha.Gerçek kurtlar vadisi :D
  23. G

Windows Live Messenger 8.5 programsız çoklu oturum...

Öyle bişey yok.. A-patch kullan sorunsuz çalışıyor diğerleri gibi msnden düşmüyosun..
  24. G

Google, Sunuma da El Attı

Bedavaya dağıtıyo ama adam ordanda para kazanıyo. Bize ikiside bedava :D :D
  25. G

İnternette Hız Rekoru

TT ile o hızda indiremez zaten :D
  26. G

Karikatürler [+18]

Resimler çok küçük üzerine tıkladığında açılan sitedede gözükmüyor..Mikroskoplamı bakıcaz :D
  27. G

Benim Oda

Adamdaki fantaziye bak.Millet kuştüyü yatak bulamaz bu paradan yatakta yatıyo :P
  28. G

Çarşı nelere karşı.?

Belkide en çok güldüğüm bu :D
  29. G

İnternette Hız Rekoru

Sen hız görmemişsin 1.43 neki İDM ile adam 5.5mbde indiriyodu dosyayı :P
  30. G

Winrar Sorunu

İDM ayarlarında tarayıcı ilişkilendirmesi gibi bişey var ister ordan kapatabilirsin veya İDM ayarlarında atlayacağı dosya türleri belirtilmiş ordan atlamasını istemediğin dosya türünü silebilirsin..
  31. G

Hackerden Beyaza ramazan fetvası

Çözer ya altı üstü bi yönlendirme..
  32. G

Adsense Çilesi {imdat}

Kendi reklamına tıkladın demez google geçersiz tıklama var der.Sitene 10 kişi girip reklamlara 40 kişi tıklarsa googleda sana tıklatır :D
  33. G

Adsense Çilesi {imdat}

Adsensenin o kadar çok banlama nededi vark saymakla bitmez.Demekki kuralları okumamışsın.
  34. G

RAM Katili Firefox

asla ie kullanmam demek kişisel fikri belirtmek değilmi. Vista denilen gibi 1-2gb ram istemiyor 512 ramde uçuyor.Dediklerinin kulaktan doğma bilgiler olduğu belli.Ordan burdan yalan yanlış duyup burda sallıyon. Hayret biz firefox kullanırken o 10000 çarpı hızı göremiyoz sana görülüyo sadece o :D...
  35. G

Adsense Çilesi {imdat}

Sen hile yapmış olmayasın.Nedense banlananlar kuralların 1 cümlesini bile okuma zahmetine katlanmayanlar..
  36. G

Hackerden Beyaza ramazan fetvası

Lamerler hacklamış.Önce site açılıyo sonra hack sayfasına yönlendiriliyo.Hoca bunu 2 dakkada düzeltir..
  37. G

Adsense Çilesi {imdat}

Bende görünmüyor.Belki koyduğun kod baya bi aşağıyı kapsıyodur..
  38. G

Adsense Çilesi {imdat}

Firefoxta sayfanın dibinde görünebilir..
  39. G

17 yaşında ve Myspace sayesinde 1 milyon dolar kazandı!

Önemli olan bunu yabancılar için açmak.Eğer Türkler için açarsan para kazanamazsın yabancılar için açarsan dolarları cebe indirirsin..
  40. G

Adsense Çilesi {imdat}

Silmek istediğinizden eminmisiniz denilen yerde sileceksin.
  41. G

Format Sorunu-2

Al: -Önce disk birleştirme(perfectdisk i) programını açın. 2-Birleştirilecek diskin sağ tarafındaki defrag at reboot başlığı altındaki kutuyu işaretleyin. 3-Bir menü açılacak bu menüde çıkacak 3 kutucuk var ve yanlarında açıklamalar var bu kutucukları sırasıyla seçin 1. kutucuğu işaretleyince 3...
  42. G

Adsense Çilesi {imdat}

Hamza sen sadece arşiv widgetini silmişsin.Aşağıda gösterdim ne yapacağını:
  43. G

Format Sorunu-2

BU mesaja gerek yok.. Perfect disk programını indir ve bootta defrag yaptır..
  44. G

Kızı Vermemişler

Ondada balık hafızası var :D :D
  45. G

Adsense Çilesi {imdat}

Hangi yazı, biraz açıklar mısın? Tarık html düzenleme bölümünden bahsediyorsun heralde..
  46. G

Bu Adama Ne Oluyor Böyle?

cin Bende önceden izlemiştim videoyu.Çok garip..
  47. G

Yeni Winamp yeniliklerle geliyor

Betası sorunlu.Ben yükledim geri kaldırdım eski sürümüne döndüm.Beta sürümünü kapatınca bilgisayar donuyor daha çok hatası var..
  48. G

Adsense Çilesi {imdat}

Blogu sil diyince hata sayfası çıkıyorya. o sayfada bu link verilmiş.Yani onlarda farkındalar sorunun.. Adam sabırlı olun demiş bekliyoruz..
  49. G

Adsense Çilesi {imdat}

Sorun sadece senin değil.Bildirmene gerek yok.Zaten blogger şuan sorunu çözmeye çalışıyor. Eğer ingilizce biliyosan burada yazmışlar sorunu çözmeye çalışıyoruz sabırlı olun diye: http://groups.google.com/group/blogger-help-troubleshoot/browse_thread/thread/358ede6e344d2605
  50. G

Adsense Çilesi {imdat}

O zaman sorun düzelinceye kadar beklemelisin.1 haftaya kadar düzeltirler zaten blogger sorunu çözümsüz bırakmaz..
  51. G

Adsense Çilesi {imdat}

Bende bulamadım. ;) Sen yeni bir blog aç bari.Sonra bu blogu silip bu blogun ayarlarından o adresi kullanırsın..
  52. G

AOL Active Virus Shield Powered by Kaspersky Lab (Hizmet sonlandı)

Açılış tarihine bak..
  53. G

Adsense Çilesi {imdat}

Şablon->Sayfa öğeleri bölümüne bak o zaman.Alttaki sayfa öğeleri ekle bölümünde arama ile ilgili bölüm olabilir.Bide şablonunu bana gönder ben inceliyim..
  54. G

Askere Gidiyorum

Hayırlı tezkereler alper..
  55. G

Adsense Çilesi {imdat}

Bloggerde oraya normal yollardan widget eklenemez.Sen html düzenleden eklemişsin.O yüzden html kodunun içinden kendin bulman lazım.
  56. G

Kontör Hırsızlarına Dikkat !

Çok amatörce yapılmış.Vodafone neden gmail kullansınki vodafone gönderdiği smssi bedava 500 smsn sitesinden niye versin vodefone neden referans numarası kullansın.Ancak 7-8 yaşındaki internetle yeni, tanışmışlar yer bunu..
  57. G

Adsense Çilesi {imdat}

Eğer adsense reklamını sayfa öğesi ekle yerine html düzenleme bölümünden eklediysen yeni blogundada görünür.Onu html bölümünden silebilirsin.Sne blogunun adresini ver bana bakıyım..
  58. G

Adsense Çilesi {imdat}

Html düzenleme bölümünde widgetleri genişleti seç.Sonra ctrl+F ile search diye aratıp bul veya hangisini aratıyosan.Ama widgetleri genişleti seçmeyi unutmaYoksa göremezsin..Bugün blogger yardım forumuna baktım admin mesaj yazmış.Üzerinde çalışıyoruz çok yakında düzelecek sabırlı olun diye..
  59. G

Sizce kaç katlı

Yok ne sayması.Sayılırmı o kadar kat.Sadece tahmin yürüttüm.Ortalama o kadardır..
  60. G

Sizce kaç katlı

42
  61. G

Rtük Ve Kanaltürk

Yapmıyor zaten.Yapsa 8 senedir dinlemezdim.
  62. G

Rtük Ve Kanaltürk

Besf FM yanlı programlar yapmıyor.Ben sadece dinlenebilecek radyolara bi örnek verdim ister dinlersin ister dinlemezsin..
  63. G

Rtük Ve Kanaltürk

Biz uzay makinesimi dedik.Radyoda taraflı yayın bulmanız zor.Açın benim gibi Best FM dinleyin..
  64. G

Kaybolmayan Konu İstiyoruz

Profil ayarlarına girip forum ayarlarına bak orada bilmem neden sonra konuya geri dön var onu işaretle..
  65. G

Şampiyonlar Ligi Marsilya-Beşiktaş Veledrome Stadı'nda TSİ 21.45'te

4-0 yeneriz (amma uçtum :D ) 2-1 alırız bence..
  66. G

NVIDIA ForceWare Windows XP ve Windows Vista Beta sürücüleri "163.69"

Bide fxler için çıkarsa ölür sanki..
  67. G

İşte Bütün Samimiyeti ile Yurdum İnsanı

Akıllı uyanık çırak aranıyomuş.Gelenlere heralde zeka testi yapacaklar :D
  68. G

Vista Çeşitleri

Hehe.Çocukların beynini böyle yıkıyolar :D :D
  69. G

Rtük Ve Kanaltürk

Dİyoya medya satıldı diye.O alaka anlayacağın.Radyo dinleyin..
  70. G

Hisseli Harikalar Fifefox Kanpanyası

Komplo bu komplo.Bilerek iede kötü görünsün diye yapıldığı belli.
  71. G

Rtük Ve Kanaltürk

Sizde radyo dinleyin o zaman.
  72. G

RAM Katili Firefox

İster kullan ister kullanma.Biz kişisel görüşü sormuyoruz git ne yaparsan yap bizene.Ben ne dedim.Sekmeleri açıp işte bu kadar ram kullanıyo deme firefoxu sekmeler açıkken 15-20 dakka kullan sonra kullanılan reme bak.Mozilla bile ram sorununa çare arıyo sen ne diyon..Vistada ie7de...
  73. G

Googleda çalışacaklara sorulan sorular

Googleda hep mühendisler açlışıyor senin benim gibiler çalışsa google buralara gelebilirmiydi.
  74. G

Aşkım..

Su içer gibi aşık oluyo denizhan :D
  75. G

Zekileri işe alıyorlar o alakası var.
  76. G

Araniza katildim

sarhoşmusun
  77. G

Nostalji : Cin Ali

İlk okuldayken azmı okurduk be duygulandım...
  78. G

Rtük Ve Kanaltürk

nazlı ılıcak tuncay özkan ve deniz baykal kankalar zaten..Nesi yanlış tek taraflı yayın yapıyolar işte.Başka açıklaması varmı..
  79. G

Google şirketine iş başvurusu yapılanlara sorulan sorulardan bikaçı aşağıda.Cevapları bende bilmiyorum: - Bir otobüse kaç golf topu sığar? -Hep erkek çocuk istenen bir köyde aileler erkek çocuk doğuncaya kadar doğurmaya devam ediyor. Erkek doğarsa da artık çocuk yapmıyor. Bu köyde kızların...
  80. G

Aşkım..

Platonik aşk ;)
  81. G

Araniza katildim

hoşgelin.İsmin biraz garip neden antika..
  82. G

Winrar Sorunu

Bana indirme yöneticinde sorun varmış gibi geldi.Heralde dosyaları eksik indiriyor hemen indiriyor demen onu gösteriyor winrarın arşiv bulunamadı demeside bunu kanıtlıyor..İDM kullanmanı öneririm..
  83. G

Gerçek AŞKIN anlamıı

Ben olsam kendimi kurtarırdım :D :D Sevgi 2 kişiyle yaşanıyor.Ben onunla olmadıktan sonra o beni sevmiş yada sevmemiş beni ilgilendirmez..Zaten motorda kullanmıyorum :P
  84. G

!!!!Ben öldüm galiba!!!!

367 kere okumuştum bu yazıyı.İnsan psikolojisi naaparsın..
  85. G

Windows Vista Home Premium Yükseltme Hakkında

Diyosunya baya pahalı geldi bana diye.. Memnunum diyosun ama fiyata sinirlendim diyosun.
  86. G

Msn'i çalınanlar müjdeee!!!

bi adam vardı canı sıkılan :D :D
  87. G

Adsense blogu artık yayında

Evet blog hakkında yorumlarınızı bekliyorum...
  88. G

Boyle korkunc kamera sakasi gorulmedi :D

Zuhahhaha güzel yapmışlar yarıldım resmen :D
  89. G

Tebrikler SDN!

Bu bedava yazılımlar sayesinde sdnye gün doğdu diye düşünüyorum ben.Sonuçta fazladan yazılabilecek bir konu var hergün hemde..
  90. G

PC'yi 3 Saniyede Kapatmak

Benden başka herşey var :D :D Önceden açtığınız programlar var orda.Onları silerseniz gereksiz kullanmadığınız programlar önbellekten çıkmış olur..
  91. G

RAM Katili Firefox

Sekmeleri bekletmeyeceksin sekmeleri kullanacaksın.Yani 4 sekme açıp 10 dakka sonra gelip ram yememiş diyemezsin sekmelerdeki siteleri biraz kullan firefoxta ram sızması olduğunu göreceksin..
  92. G

Biz kaç kişiyiz?

hulki cevizoğlu.Ceviz kıran :D :D
  93. G

Bu hızlı başlatma için prefect klasörünü boşaltmanızı öneririm.
  94. G

Firefox Sorunu

İE içinde İE7PRO eklentisi var.Reklamları ve flashları engelleyebiliyor..
  95. G

Biz kaç kişiyiz?

Benim anlamadığım deniz baykan ona bi millet vekilliği nasıl falan ayarlıyamadı.Adam o kadar deniz baykalın yalakalığını yapmıştı oysaki..İkisindede iş yok zaten al birini vur ötekine..
  96. G

RAM Katili Firefox

Sürekli kullanmak demek hiç kapamamak demektir.Eğer firefoxu kapatıp sonra yeniden açarsan gider..
  97. G

Firefox Sorunu

spysweeperi kullanma zaten adaware daha iyi..
  98. G

Firefox Sorunu

Denedim çok hantal çok ram yiyor ve çok yavaş kaldı ie7 karşısında. Firefox çoğu sayfayı dandikmi görüntülüyor? Aaaa Firefox flash sitelerde çıldırıyormu? Aaa Firefox flash videonun yüzde 20lik kısmını sağ sidebaramı taşırıyor? Aaa Firefox flashın altındaki linke tıklayamıyor ve orda link...
  99. G

Firefox Sorunu

Çünkü ie kurunca olup bitiyorda ondan.
  100. G

Firefox Sorunu

Evet.Firefoxu silip ie7de forumlara giriş yapınca sonradan kullanıcı adının hatırlandığını göreceksin..
  101. G

Firefox Sorunu

firefoxu silip ie7 kullanırsan sorunun çözüldüğünü göreceksin..
  102. G

Hayallerinizde Bile Göremeyeceğiniz PC Sistemi !!!

mario forever 4.0 manyak oynanır :D :D
  103. G

Hayallerinizde Bile Göremeyeceğiniz PC Sistemi !!!

Sanki uzay aracı alıyoruz o bilgisayarı napıcaz uçucazmı
  104. G

RAM Katili Firefox

Eminmisin.İE7 60mb ram yerken firefox aynı siteler açıkken 3 katı ram yiyor belki ilk açılışta direk test ettiysen görememiş olabilirsin ama firefoxu 3-5 dakka kullan sonra yediği rama bak.
  105. G

Zaten bilgisayarı açınca programların açık olduğunu farkediyosun..
  106. G

denedinmi
  107. G

Biz kaç kişiyiz?

muz cumhuriyeti :D :D D Adamlar ne kadar ezikler ya.Utanmadan bide böyle siteler açıyolar.Bu tuncay özkanın yediği haltlar yetmedi bide böyle site açıp destek istiyo.
  108. G

Bilgisayar Güvenliği

Avastı kaldırsan güvenliğin artar.Avast çok dandik kaspersky kullan..
  109. G

Yeni üye ve çatlak mod

Evet bir arkadaşın yeni başlayanlar bölümüne CTRL hakkında açtığı konu , Başlık : CTRL Tuşu çalışmıyor Üye : CRTL Tuşum çalışmıyor. Üye 2 : Konuyu biraz daha açabilirmisin nasıl yani ? Klavyende sorun olmasın ? Üye: Bilmiyorum nerde sorun olduğunu CTRL tuşuna basıyorum ama word de ctrl diye...
  110. G

RAM Katili Firefox

Kendisi üretiyo firefoxu :D :D
  111. G

Bilgisayarım açılmıyor!Lütfen,çok acil yardım istiyorum.

Bilgisayar açılırken fişini niye çektinki.Tek çare format..
  112. G

Winamp'a yerli rakip

Bu program winampın yandan yemişi bile olamaz ne rakibi..
  113. G

Legal ve kopya korumasız

bide yazabilsen çok şey anlatıcanda..
  114. G

Adsense Çilesi {imdat}

Bu geçici bir hata.Bendede aynısı oluyor adsense ile ilgili bi sorun değil blogger kaynaklı.Bende deniyorum ama silinmiyor o hata çıkıyor.1-2 güne kalmaz sorunu çözerler merak etme..
  115. G

Windows Vista Home Premium Yükseltme Hakkında

sana orjinal al diyen kim bide upgrade versiyonunu almışsın
  116. G

Yaran MSN Muhabbetleri

Var böyleleri..Adam beni ekliyo kimsin beni niye ekledin diyo bende sen beni eklemişsin diyince o zaman sil diyo:O zaman ne ekliyon..
  117. G

MSN Orucu Bozar Mı Hocam?

Bunada hoca diyolarya artık..
  118. G

Flashget e Tek Rakip Free Download Manager Güncellendi

1-FDM flashgete rakip değil 2-FDM flashgetin hızında indirmiyor 3-Aynı sunucudan indirilen bir dosyayı indirme yöneticilerin indirme hızı: -İDM 140 -FDM 127 -Flashget 45 -Orbit 95
  119. G

Kaspersky niz Türkçe konuşsun + Türkçe yama

wav olacak ona dikkat etmen yeterli..
  120. G

Yılın Videosu - Denizhan ve Troy

Hehe video komik video bölümüne tam uymuş :D
  121. G

Linux İçin Yardım Edebilir misiniz

vista öneririm.linuxta rezil olursun diyim..
  122. G

RAM Katili Firefox

İE7de operadan hızlı olduğu için demekki hepimizin görüşü İE7..
  123. G

Fenerbahçe - Çaykur Rizespor Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 21.00'de

( Lütfen konu ile ilgisi olmayan mesaj yazmayın )
  124. G

Outlook 2003 pst dosyası küçülmüyor...Nedendirki??? :) ACİL?

belki gelen ve giden kutusundan silmiş olabilirsin ama çöp kutusundanda sildiğine eminmisin..
  125. G

İran'da akıl almaz vahşet!!! İşte kare kare küçük çocuğa yapılan işkence...

Evet bu şov resimleri.Önceden başka bi yerde görmüştüm..
  126. G

Msn'i çalınanlar müjdeee!!!

Heralde canı sıkılıyodu öylesine yazdı :P
  127. G

Denizhan Geri Döndü

Heralde sabah gidip akşam gelince yeniden merhaba demek istedi canın :P
  128. G

::Gölge oyunu::

sondaki güzel
  129. G

Manyak kediler

maynak :D :D :D
  130. G

RAM Katili Firefox

firefoxu google yapmıyoki mozilla yapıyo
  131. G

Denizhan Geri Döndü

Gidiyorum uzaklara bilinmez diyarlara seni bırakıp gitmek varya o koyuyor inan bana Aklıma bu geldi senin sözünden sonra :P Geri döndüm.. biyeremi gitmiştin :D :D :D :D
  132. G

Kaspersky İnternet Security v6.0 3 Aylık Kampanya

Biraz daha tartışırsanız konu kilitlenecek.Tartışmaları özelden yapın..
  133. G

RAM Katili Firefox

Var tabikide. İE7 Teknolojide çareler tükenmez.Firefox İenin 3 katı ram yiyip 256 ram kullananların ramlarının yüzde 80 ini yeme başarısı gösteren bir program :D :D :D
  134. G

İnternet explorer 7.0 sorunu

Sen diyosunya amddir diye benimkide amd.. amdde bi sorun yok merak etme..
  135. G

SDN Sistem Canavarları!

AMD sempron 3000+ 1.80ghz (64bit) nvidia geforce fx5500 256mb/256bit elixir 512mb ddr 400mhz ram pro2000 kasa nec dvd combo MSI MS-7142 anakart pilipis marka 17inch ekran (107S6 siyah) 120gb seagate ata hdd pilipis marka hoparlör vista home premium lexmark z617 yazıcı nasıl sisteim dandikmi..
  136. G

MSN nedir bilin bakalım

;)
  137. G

Senin xp yemiş o zaman :D :D :D İE7 kullan tabi vistadaki ie7yi. Ben firefox kullandım çok hantaldı ie7nin yediği ramin 3 katını yiyodu hem çok hataları vardı hemde sayfaları kötü açıyodu opera kullandım sayfaları tam açamıyor o adres çubuğunun sağındaki 65/67 gibi bir ifade varya orası hiç...
  138. G

Allah korusun.Daha firefox 2.0.0.6 internete giremiyo :D :D :D
  139. G

Vodafone Kullananlar Dikkat! (Aslında hepsi için gecerli)

O garantiarkadaşın ben.. tövbe tövbe ağzımı bozduracak.
  140. G

Ne alaka.İE7
  141. G

MSN nedir bilin bakalım

Evet yani doğru olan benimki: Wikipediye göre benimki: MSN, Microsoft'un internet tabanlı hizmetlerini yürüttüğü kurumudur. Microsoft Network kelimelerinin kısaltılmış halidir. 24 Ağustos 1995 tarihinde Windows 95 işletim sistemi ile birlikte çıkmıştır. 2006 yılında MSN hizmetlerinin çoğu...
  142. G

MSN nedir bilin bakalım

MSN messenger diye bişey var messenger messenger olamaz açılımı..
  143. G

Yeni Filmim O.. Çoçuğu

hehhehe böyle bi film çekerse komedi olur :D :D :D o. çocuğunun hayatı :D :D :D
  144. G

MSN nedir bilin bakalım

Hepimiz tutturmuş bi msn gidiyoruz.Peki hiç düşündünüzmü MSN kelimesinin açılımı ne diye.Aslında bende düşünmedim ama gördüğüm bir logo sayesinde MSN kelimesinin ne olduğunu anladım. Meğerse MSN kelimesi microsoft network demekmiş.Az önce bi sitede windows 95in ekran görüntülerine bakarken...
  145. G

İşte en iyi kayıt defteri temizleme programı * Üstelik Ücretsiz ..

Tuneupta bedava değil.
  146. G

Senin blogunada baktım.İçeriği videosal değilde yazısal oluşturursan reklamlardan daha iyi kazanırsın ;)
  147. G

Denizhan Geri Döndü

Tekrardan hoşbulduk denizhan.
  148. G

Photoshop Bebeği

Bu çocukta büyümeden ünlü oldu :D
  149. G

Yiğit özgürden seçmeler

Sondaki biraz belaltı olmuş..
  150. G

Elmacik Doğum Günün Kutlu Olsun.

Senin doğduğun gün niye kutlanıyo anlamadım.Seninle benim doğum günüm yas ilan edilmeli :D :D :D
  151. G

Vodafone Kullananlar Dikkat! (Aslında hepsi için gecerli)

Daha garibi var.Geçengün telefonuma bi mesaj geldi.Süper teklifmidir süper kazanmıdır nedir varya ordan birisi bana mesaj göndermiş bilmemne referansıyla süper bilmemneye üye ol gönderen k.l gibisindne bi mesaj.Heralde adamlar kafadan telefon numaralarını yazıp artık kime giderse gödneriyolar..
  152. G

İşte en iyi kayıt defteri temizleme programı * Üstelik Ücretsiz ..

Alıntıdır diye niye yazmıyosunuz acaba.Ali k. yapmış ali k. babanın oğlumu inndir.comda yazılanı kopyalıyosanız alıntı yazın altına.. Ayrıca program bi halta yaramaz.Yalandan onarıyom diyo ben 8-9 ay boyunca kullandım hiçbi işe yaramaz onarıldı diyo yine aynılarını buluyo önerim tuneupun 1-Click...
  153. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

O zaman ekleyenler adresimi nerden buldu.Sdnli değilki adresim niye eklediniz.. Adobe senin eklemene gerek yok seninle konuşacağım bişey yok.. ;(
  154. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

herkes ekelmiş
  155. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

Okumaya zamanım yok.Benimki sdnli değil ama eklemişsiniz.Demekki sdnli olmasına gerek yok..
  156. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

Yaparım.. sdnli deniliyor ama benimki sdnli değil.Yani sdnli olması gerekmez..
  157. G

Google Adsenseye kayıt olmaya karar verdiniz ama ne nasıl kayıt olacağını biliyosunuz ne ne yapacağınızı biliyosunuz ne de adsense hakkında bir bilginiz var. Eğer sitenizden/forumunuzdan/blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız güvenilir bir reklam firması ile anlaşma yapıp reklam bannerlerini...
  158. G

Frmtr.com

Sdnden güzelse oraya takıl burda ne yapıyon o zaman..
  159. G

Link Takası

Arkadaşlar şuan link takasına ara verdim.Zaten yeterince link takası yaptım buradan ve başka yerlerden.
  160. G

Ne alaka.Benim işlemcimde AMD ama böyle bi sorun yok.AMD ile alakası ne..
  161. G

FF de Sürüm Yükseltme Sonrası Problem

Peki ben sorayım neden opera.Ben sadece öneri diyorum boğazına bıçak dayayıp bunu kullanacan demiyorum..
  162. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

Valla ben kendi adresimi kullanıyorum hatta siz listeden beni eklemişsiniz.Az öncede warkortali ile konuştum beni sizler eklediniz bi anda bi baktım masaüstü sdnden beni kişi listesine ekleyenlerin onay isteğiyle doluydu.. Konu başlığını görünce aklıma koca kafaların bi skeci geldi: -hani msnde...
  163. G

FF de Sürüm Yükseltme Sonrası Problem

Hiçbiriniz bu işten anlamadığınız için bu işten anlayan biri olarak(!) ben yanıt veriyorum: firefox 2.0.0.6 sürümünde internet yokmuş gibi davranma sorunu var.Bunu çoğu forumda gördüm.2.0.0.5ten 2.0.0.6ya transfer olanların yüzde 60ı bu sorunu yaşadığını firefox 2.0.0.6nın internet yokmuş gibi...
  164. G

Ankaraspor - Beşitaş Yenikent ASAŞ Stadı'nda 18.00'de

yeneriz kesin
  165. G

Fenerbahçe - Çaykur Rizespor Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 21.00'de

rizeye başarılar 2-0 yenerler inşallah
  166. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

Benimki sdnli değil kendi adresim ama eklemişsiniz benide..
  167. G

oda internet yokmuş gibi davranıyo. Sen ie7 ayarlarını sıfırla sorun çözülür..
  168. G

Sdn

hoşgeldin
  169. G

Sahurdayız....

Bizim davulcuda saat 4te 4,20de falan geçiyo ben o sırada tıkınıyo oluyorum :D :D sahurumuz davulcuya kalsa ooo.. 4,20de davulcu geçiyo 5,07 5,08de sahur bitiyo.Ben 2de yatıp 4te sahura kalkıyom :D :D
  170. G

Doğum Günün Kutlu Olsun Jengar

Doğum günün kutlu olsu jengar.Sana erhan güleryüzden doğumgünü şarkısını armağan ediyorum.. ;)
  171. G

Bende ie7 kullanıyorum(tabikide vistadaki ie7) böyle bi sorun yok.Ama sen istersen ie7 ayarlarını sıfırla..
  172. G

Açtığın sitelerde çok flash içeriği olabilir.
  173. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

Göremedim.Grup olalım grup turp gibiyim turp turp diyip grup kuruyoz adamlar ya küfür ediyo ya saçma sapan şeyler yazıyo..
  174. G

72 BİN Kontörlü Adam :)

ilk 3 ay at koşturabiliyon sonraki 3 ay millet sana biniyo sen bakıyon ondan sonraki 1 ayda ikiniz birbirinize bakıyonuz ama dokunamıyonuz sonrada bağlantı kesiliyo :D :D turkcellde 7 ay
  175. G

Hani Msn de Buluşuyorduk

Beyler benide msnye eklemişsiniz ama hiçbiriniz konuşmuyosunuz benle.O zaman beni niye eklediniz. gok...soy18@h... benim adresim aklınızda bulunsun G/Ö/K/H/A/N yazıyoya o benim işte..
  176. G

Ne tip siteler açıyosun ve ne kadar sekme açıyosun ona bağlı.
  177. G

72 BİN Kontörlü Adam :)

7 ay sonra kapanıyo
  178. G

Seyrettiğiniz en güzel film

Ek olarak: -New york taksi (manyak komedi)
  179. G

Mustek 1248ub vista driver!!

Doğru olan ne.Her konuya aynı mesajı yazıyosunda ondan soruyorum..
  180. G

Aranıyor (mu) yum

181. G

Rezalet.. Rezalet..

Evet sırf bunlar yüzünden öğle saatlerinde tv izleyemez olduk.Açıyorum türksatı bütün kanallarda bu var..Hotbirde geçiyorum ordaki yabancı kanallardada var ruslarda çok var..
  182. G

Animasyon İsteyin, Biz Yapalım

Arkadaşlar eğer yapacaksanız yapın yoksa biz laf olsun diyemi istiyoruz bunları.İsteyin yapalım demişsinizde daha ne kadar bekliyecez.
  183. G

Adım Adım Resimli Türkçe Windows Vista Kurulumu Rehberi

Rahmetli Barış Mançonunda dediği gibi: ben bilirim ben bilirim :D :D
  184. G

Sizi Bloguma Bekliyorum!

someeye en az 15 tane blog kurmuşumdur.. Beğenmediğin yer neresi anlayamadım blogumu ziyaret edenleri hepsi beğeniyor.. Sende yap bi tanede bizde ona bakalım..
  185. G

Hisseli Harikalar Fifefox Kanpanyası

Çok güzel hakaret ediyosun :D Ben ie7 kullanıyorum ie7pro eklentiside sitelerdeki reklamları ve flashları engelleme özelliği içeriyor.Öneririm..
  186. G

Link Takası

Fatih senin blogdan amma çok ziyaretçi geliyo bana.Extreme trackingde bakıyorum en fazla ziyaretçi gönderenlerden birisin..
  187. G

Zaten x filesin bütün bölümleri çok karışıktı biraz beyin yoruyodu ama güzeldi baştan sona soluksuz izliyodum..
  188. G

Bedava "www ile baslayan com yada net" le biten site almak istiyorum !!!

isimtescil.nette domain 5,99 orayı öneririm çok iyi..
  189. G

Kotamı aşmışım...

Önemli olanda para zaten yoksa biz bilmiyozmu sınırsız kullanmayı
  190. G

Microsoft Firefox

Mozillanında malesef önce iyi çıkar sonra içine et gibi bir ünü var.
  191. G

İnternet çöpleşiyor

Kendi kişisel fikirlerini yazanlara bişey demiyoruz ama tüm yazıları biyerlerden kopyalayıp bide utanmadan alıntı filanda demiyolar böyleleri için yazdım bu konuyu..
  192. G

Frmtr.com

O zaman sen oraya gir
  193. G

Seksi laptop!

saçma olmuş arkasına kadın resmi koysa daha mantıklı olurdu..
  194. G

Bilgisayar C yi dolu gösteriyor ama dolu olması imkansız

Hddde badsector oluşmuş olabilir.Sana önerim önce bi diski denetlettir bişey çıkmazsa perfectdisk programını indirip bootta disk birleştirme yapmasını sağla. Sonrada gizli dosyalar içinde .tmp diye arattır muhtemelen 8-9gblik bir temp dosyası bulacaktır onu sil..(bulunamayabilir) Program ekle...
  195. G

Grabber Programıyla Rapidshare.com'dan sınırsız download

Program bende var zaten uzun zamandır kullanıyorum.. Ama proxy bulamazsanız normal rapidden indirme gibi indiriyor hiçbir farkı olmuyor..
  196. G

Haber7.com

haber7.com da en sevmediğim şey haberlere çok dinsel yaklaşmaları.Haber içeriklerinde çok dinle ilgili şeyler var.Yani tecavüz haberi veriyorsa habere Allah senin belanı versin günahtır yazıktır gibiye gelecek kelimeler koyuyorlar yorumcularda aynı..
  197. G

Adım Adım Resimli Türkçe Windows Vista Kurulumu Rehberi

2 yılda 160 defa format atmış biri olarak xp ve vistayı artık gözüm kapalı kurabiliyorum.Zaten vistayı kurmak bi oyun veya bi program kurmak gibi bişey.. elekt10 vista öyle ahım şahım bi sistem istemiyor. 512mb ddr400 ram nvidia geforce fx5500 ekran kartı 120gb hdd(vistanın kurulu olduğu c de...
  198. G

"Türkiye'de üç yıldız var"

Beşiktaşın her oyuncusu birer yıldızdır..
  199. G

Ceyhun Yılmaz - Biyografisi

1999dan beri program yapıyor bende sanırım 2000de rastladım ceyhuna.Ee nasıl olamıyor..
  200. G

Şaşıracaksınız !!! ( Belki bilenler vardır )

Sayfa kapansınmı diyor :D Adres satırına adres yapın googleda arasın :P
  201. G

Türk Telekom'dan 20 Megabit'lik İnternet Geliyor

1mbit 29ytl ise 20mbit 580ytl olur.Ttde bunu en az 350ye falan satar.
  202. G

Ekran Yenileme Hızı

Görüntü ayarlarından değiştiriliyor.
  203. G

Çok şey kaçırmışsın.Mutlaka dinle.Ceyhun Yılmaz şovu ben elime radyo geçti geçeli 7-8 senedir dinliyorum.Forumda şiirlerini verdim şiir bölümüne bi gözat.. Ceyhun gibi bi radyocu olmak isterim adam harika bi dj.
  204. G

Ekran Yenileme Hızı

17 inc monitörde ekran kartının 60 hertzde çalışması normal muhtemelen o çözünürlükte daha yukarı çıkamaz.1024*768 yap bence 85 hertz yap yenileme hızınıda..
  205. G

Korkunç demeyelimde en güzel dersek benim izlediğim en güzel korku filmlerinden biri Türk filmi olan Gen.Doğa Rutkayın bıçakla adamların cinsel organlarını çıkarma sahneleri ne kadar iğrenç olsada gerçekten izlediğim en güzel korku filmlerinden biriydi.Hikayesi çok akıllıcaydı izleyenler bilir...
  206. G

Onu Tanıyormusunuz

Atatürke ben değil kendisi engel olacaktı.Beni engelleyen benim zaten.Sonda ben çıkmadım demiyorum dikkat edersen benim gibi diyorum..
  207. G

Bende eski bir x files hastasıyım ama şuan x fileste noluyo akibetinden haberim yok. İşaretleri geçende 2. defa izledim o kübalı çocukların uzaylıyı gösterdiği sahne biraz korkunçtu filmin sonundaki mahsende geçen sahende biraz gergindi ama en sondaki uzaylının çocuğu kucağına aldığı sahnede...
  208. G

Şaşıracaksınız !!! ( Belki bilenler vardır )

Ben biliyordum zaten önceden denemiştim
  209. G

Üstteki üyeyi ne kadar tanıyorsun?

tanımıyorum ama tanışabiliriz.. :)
  210. G

Onu Tanıyormusunuz

Var.(Reytingli mesaj :D ) Beni engelleyen bitek kişi var oda ben.E Atatürkün karşısınada benim gibi bi engel çıkmadı. Başka sorusu olan...
  211. G

antivirüsü değil internet security sürümünü kullanıyorum :D cathlack her 10 konudan 9una +1 yazarak hayatını devam ettiren bi canlı türü :D
  212. G

Ekran Yenileme Hızı

Sonrası dediği 65altı. Ekran 65 hertzde çalışırken ekranda bulanıklık görebilirsin ve uzun süreli kullanımda gözlerde aşırı derecede ağrı yapar 85hertz yap..
  213. G

Link Takası

Tamamdır alper ekledim..
  214. G

bilgim yok hakkında.Arasıra görüyom forumda o kadar..
  215. G

Link Takası

Adobe inşallah güzel yaparsında blogunu biz sana link vermek için böyle konular açarız..
  216. G

Link Takası

Arkadaşlar akıl var mantık var.Bomboş bir yere ziyaretçilerimi neden gönderiyim.Ziyaretçi demezmi adam laf olsun diye linkleri sıralamış boş sitelerin linkini koymuş.Bu ne biçim blog.Yani hem ziyaretçi gider hemde kalite düşer..Bunlarıda düşünmek zorundayım.Benim amacım sadece bloguma link...
  217. G

Link Takası

218. G

Link Takası

219. G

Link Takası

Tamamdır ekledim..Sende benimkisini ekle en kısa sürede..
  220. G

Link Takası

221. G

Link Takası

Blogunda linkleri eklediğin bölüme ekleyeceksin..
  222. G

Link Takası

Tamam]http://geccetr.blogspot.com[/url] Emre unutma 24 saat içinde sende benim blogumu ekleyeceksin.. ;)
  223. G

Link Takası

Link takası ben senin linkini yayınlıycam sen benimkini yayınlıycan böylece hem ziyaretçi artışı olup hit artacak hemde pagerank artacak..
  224. G

Link Takası

Blogum için link takası yapıyorum.Eğer ilgileniyorsanız bilgiler aşağıda: Takas yapılacaklar:Sadece bloglar, blog gelişimine katkı için sadece bloglarla link takası yapıyorum. Takası yapılacak blog: http://geccetr.blogspot.com Takas yapanın bloga kullanacağı başlık:GÖKHAN BLOG veya Gökhan...
  225. G

Microsoft Silverlight 1.0 Hazır

Ama bunun codecini sadece microsoft kullanıyor o zaman niye yükleyekki.6-7 ay sonra ancak yaygınlaşır..
  226. G

Kopyala - Yapıştır Sorunu :)

O zaman windows klasöründeki dosyaların hepsini sil artık açılmaz..Bulabilirsende vista kur..
  227. G

At formatı gitsin..
  228. G

Bu sorun ne zaman oldu.Sistem geri yükleme yaparsan sorun çözülür..
  229. G

Canlı yayında şok mail

Foxtv'de yayınlanan programda spiker gelen mailleri okurken yanlışlıkla kendine yazılmış maili de okuyunca şok oldu. http://www.videoara.com/video.asp?id=1278
  230. G

Hangi işletim sistemini kullandığını söylermisin..
  231. G

İzmir bornova kaza görüntüsü

Arkadaşlar izmir bornovada olan kazanın videosunu buraya koyuyoruz siz cevap olarak +1 -1 gibi saçma sapan şeyler yazıyosunuz.Eğer varsa bi yorumunuz yazarsınız yoksa yazmazsınız.Ama konulara saçma sapan +1 gibi şeyler yazmayın yorumunuzu yazın..Yoksa bizde konulara nokta (.) koyalım o zaman..
  232. G

Komik google reklamı

Belki garip bulursunuz diye koydum ama bu kadarda o deği bu değil denileceğini düşünmüyoduma çıkçası..
  233. G

Yavaşla

İlkkezmi gördün.10 senedir anlatılan bişey bu...
  234. G

Komik google reklamı

Üçüncüsü ben size komikmi yoksa garipmi diye yorumlayın dedimdiydi ama siz komik değil demişsiniz garipmi değilmi onuda söyleyinde bizde işimize bakalım :P
  235. G

Bilgisayar kendi kendine birden kapanıyo

O hata sendedir bizde hiç kapanmıyo 6 aydırda tıkır tıkır çalışıyo ama xp homede bilgisayar resetlemesini çok sık yaşıyordum..
  236. G

Bırak - Kendi şiirim

Yorumlarınızı bekliyorum.
  237. G

Komik google reklamı

Eee nasıl buldunuz..
  238. G

Bilgisayar kendi kendine birden kapanıyo

vista kur düzelir.XPde sık karşılaşırdım vista kurdum 6 aydır hep çalışıyo..
  239. G

TuningMert'i Kaybettik

Al bi tane daha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  240. G

Tavsiye Bekliyorum.

Hiçbirine gerek yok kis7 kullan yeterli..
  241. G

TuningMert'i Kaybettik

Jeton yeni düştü :D Bu konuda gereksiz uzuyor hala niye kapatmadılarki acaba..
  242. G

Winrar sürüm tazeledi 3.71 beta 1 Türkçe

7zip zaten bi halta yaramıyo..
  243. G

Sizi Bloguma Bekliyorum!

Heh şimdi geldim söylüyorum: 1-Blogunun şablonunu benden çaldın.Hatta öyle bi çaldınki şablon ispanyolcaydı ben türkçeye çevirdim.En azından kendin türkçeleştirip kendine göre özelliştirmeleri artırabilirdin.(Benide şablonun...
  244. G

Frmtr.com

Özelde yazacaktım ama burda yzayım bari. Sen yazmışsınya mesajının sonuna -forumtr'yi kim tercih ediyor hala anlamış değilim- diye bende ona cevap verdim.Önceki sayfaya baksana isimlerinin üzeri çizili üyeler var.Ben onlar için dedim sen sana dedim sandın. ;)
  245. G

Dene bakalım
  246. G

Türk Telekom'dan 20 Megabit'lik İnternet Geliyor

Bizim için bişey farketmezki.Sonuçta 1mbit/4gb kotalılar üvey evlat oldukları için külkedisi kadar değerleri yok.Onlar sınırsızları 20mbit yaparlar biz 1mbitle 4gb kotayla bağlanırız yine..
  247. G

Yavaşla

Bu fıkrada baydı buda bi temel oluyo bi başkası oluyo
  248. G

Acer 4920g de işletim sistemi

servisi ile bağlantı kurup onlara sor bence..
  249. G

En Yeni Haliyle Checkirge Forum

Ya emre ben hala foruma giriş yapamıyom bunu çözemezmiyiz yada yeniden üye olsam sorun çözülürmü.
  250. G

Yapamıyorum :P

hehehehheh olmuş olmuş :D :D :D
  251. G

Roberto Carlos : Beşiktaş bizi zorlayamaz

Doğru zorlayamaz çünkü güle oynaya yeniyo sizi zorlamaya ne gerek var. ( Mesajınızı düzenledim , lütfen diğer takım taraftarlarını tahrik edecek sözler söylemeyin )
  252. G

Frmtr.com

Yukarıdaki 2 kere banlanan üye :D
  253. G

Bırak oyunları ne flash reklamlar görünüyo ne youtube videoları izleniyo hiçbişey açılmıyo sadece microsoftun kendi tanıtım sitesindekiler açılıyo..
  254. G

Ben kaldırdım adobe flash playere döndüm bunda hep flahs player istiyo anlamadım bu hangi flahslarda çalışıyor..
  255. G

Ben anlamadı bu işten.Ben adobe flash playeri kaldırıp bunu kurdum ama sitelerdeki flashlar görünmüyor adobe flash player yükleyin diyor.O zaman bu hangi flashları açıyor..
  256. G

rarlab firmasının çıkardığı ve aşinası olduğumuz winrarın 3.71 beta 1 sürümü çıktı.Rarlab bizlere kıyak geçmiş olmalıki 3.71 beta 1 şuan 4 dili destekliyor ve bunlardan biride güzel Türkçemiz.. Winrarın 3.71 beta 1 Türkçe sürümünü ben yeni indirdim ve sitesindede daha bugün çıktığı yazıyor.Daha...
  257. G

Blogger toolbarı nasıl geri getirebiliriz

Benim blogger araç çubuğunu istememin sebebi blogger herabıma blogumu açıp üstten direk girmekti ama onu çözdüm.Dost siteler bölümüne bloggeri ekledim bloguma girince dost siteler bölümünden bloggere tıklayıp giriyorum :P
  258. G

Ekran Yenileme Hızı

Bende aynı ekran kartından kullanıyorum monitörümde philips 107s6 85hertzde çalışıyor.(1024*768te) Ama çözünürlüğü artırınca hertz oranı düşüyor..
  259. G

MyUninstaller 1.35

Ben 2 senedir your uninstaller kullanıyorum çok iyi.Bunuda denemiştim ama çok basit..
  260. G

İşte cesaret

Yeni gülüş şekli bumu :D
  261. G

Gününüz nasıl geçiyor ?

Aklıma şu şarkı sözü geldi: Mutlu olmak senin elinde..
  262. G

İnşallah bigün oda olacak.Şimdilik böyle devam.. Bu arada blogger çubuğunu geri getiremiyoruz heralde zaten blog şablonunuda güncelledim en sonunda şimdi daha profesyonel görünüyor: http://geccetr.blogspot.com
  263. G

Ceyhun YILMAZ, 5/10/1976 İstanbul Bakırköy doğumlu. 16 Ocak 1999'dan bu yana, Best FM'de hafta içi her gün 17:00-19:00 arası "Trafikte tampon tampona aşk" sloganı ile devam eden "Ceyhun Yılmaz Show" isimli programın yapımcısı. Radyo programı ile tüm dikkatleri...
  264. G

Ne dinliyorsunuz?

Bendeniz - biri var
  265. G

Telefon olmadan ADSL

Biliyozda tt zorla telefon olacak diyo beğenmezsen ananıda al git diyo
  266. G

Bırak - Kendi şiirim

Bırak beni gideyim Hayatın bir köşesinde dinleneyim Bırak kalbime gömeyim.. ..Ayrılığımı Paramparça bir kalp bırak bende.. ..Seni hep özleyeyim Seni sevmeyi öğreneyim.. ..Senin beni sevdiğin gibi Gözlerine bakmayı öğreneyim.. ..Her sabah bana tebessümle bakan gözlerin gibi.. İstemiyorsan...
  267. G

İki sevgili

Her sabah arıyorum.. ..Seni Bana günaydın diyen.. ..Gözlerini Nerdesin.. Aynalarda bile yoksun Yine yağmur yağıyor Anılarımızı kazıyarak siliyor Ama şimdi... ..Yağmur dindi Gözlerim gülüyor artık.. Sende gülüyormusun Hadi söyle.. ..Beni sevdiğini.. ..İki sevgili Gökhan - İki Sevgili (Laf Arası...
  268. G

Frmtr.com

icabına bakıldı mert. Artiz ya...
  269. G

Ben İnanmıyorum - Kendi şiirim

^^ ^^
  270. G

Vur emri !

Güzel olmuş..
  271. G

Ben İnanmıyorum - Kendi şiirim

Sabah evden çıkıyorum Sana tebessüm ederek Bir çocuk gibi şenken.. Akşam eve döndüğümde yoksun Tebessümlerimle yanlız bırakıyosun beni Senin için ağlayan tebessümlerimle Bırakma diyorum elimden kayıp kaybolan eline Bırakmadın beni biliyorum Sen hala yanımdasın Gittiğine.. .. Ben inanmıyorum...
  272. G

Boğuluyorum

Ama kafiyeli olmadığındada duygu yükü azalıyor düz yazıya dönüyor şiir.. Bide şiirlerde anlam karmaşası yapabilirsen daha iyi şiirler ortaya çıkar..
  273. G

Boğuluyorum

Biraz daha kafiyeli olsa daha iyi olurdu..
  274. G

Frmtr.com

Ulan şimdi açtıracaksın ağzımı banlanmışsın gelip burda hala ne ötüyon. Biz reklam koymasın demiyoruz zaten sitesi olan adam niye reklam koymasınki ama reklam koymayı abartıpta milletin gözüne sokmasın reklamları.Reklamlar yüzünden konunun yarısı görünmüyor be.. O 800.000 üyeden sence kaçtanesi...
  275. G

İşte cesaret

hehehehhehe doğru demiş sonunda bende onu düşünmüştüm zaten karşı gelecek demiştim..
  276. G

Ağlamak üzere!

O değilde şu çok güzel:
  277. G

Donanimhaber.com

Buranın forumu çok güzel.Ne arasam buluyorum..
  278. G

Henster.org / Açıldı

Henster blogun güzel olmuş.Zaten yorumumu oraya yazmıştım.Blog bağlantılarına blogumu eklemek için iletişimden mail yolladım.Benim blogumuda oraya koyarsın umarım..
  279. G

Nero 8

vistanın aerosundan buda nasibini almış.Çok hoş duruyor ben chipte tüm resimlerini görmüştüm vista üzerinde harika görünüyor ayrıca müzik çalma video gibi özellikleri çıkarmışlar yani gereksiz nero ile alakası olmayan özellikler çıkarılmış bu benim gibi neroda sadece cd yakan ve cd kopyalayanlar...
  280. G

Komik google reklamı

Blogumdaki google reklamlarında rastgele gördüm.Komikmi garipmi orasını siz söyleyin :}
  281. G

İlgisiz koca'nın bu kadarı!!!

zuhahahha.
  282. G

Gününüz nasıl geçiyor ?

Yuvarlanıp gidiyoruz işte.. Bazen beni deli eden günler oluyor ama bugün şu dakikada kadar kötü bi durum olmadı.Başımıza taş yağacak heralde :D
  283. G

Geri döndüm

Hoş bulduk yeniden.. Reklam endişeniz olmasın SDNde yapacağım tek reklam kendimi tanıtmaktır :P
  284. G

Geri döndüm

2 gün sizden ayrı kalmıştım şimdi geri döndüm.. Artık drime timede, prime timede, xrime timede(yada onun gibi bişey ;D ) sizlerleyim. Blogumda yeni şablonu, yeni içeriği ve web 2.0 desteği ile geri döndü(http://geccetr.blogspot.com) Hepinizi yeniden selamlıyorum artık sdn forumlarında tekrardan...
  285. G

İnternet hızı artık % 600

Nasıl lisanssız flashget.Flashget zaten bedava.Hakkında bölümündede benim adıma lisanslandığı yazıyor..
  286. G

seçil işte bildim bileli bu forumda görüyorum
  287. G

Opera 9.23

canver niye verilmiş programları yeniden veriyosun anlamış değilim. Ayrıca opera o kadarda iyi değil.Hangi siteye girersem gireyim hem sitelerdeki anketler gibi soru şıkları olan yerleri hemde bazı bölümleri bozuk gösteriyor.Hemde hangi siteye girersem gireyim adres çubuğunun sağındaki sayılar...
  288. G

İnternet hızı artık % 600

Şimdi sana has..... demek istiyorum. 6 tane indirme yöneticisini 1 dosya ile test ettim. Teste göre: İDM en yüksek 140a çıkabildi (İDM ile 350leri gördüğümü hatırlıyorum) FDM en yüksek 131e çıkabildi Flashget en yüksek 60a çıkabildi True downloader 45te kaldı Metaproducts Download Express en...
  289. G

Sınırsız adsl sifreleri

Evet bende bakıyorum ama hala yazılmamış oraya.
  290. G

Windows live messenger

8,5 beta zaten orjinal..
  291. G

Hotmail artık 5gb

Nasıl denedin oldu.Mesaj kutuna girip bugünü tıklayınca orda 5gb olduğu yazıyor.Sen neyi denedinde oldu anlamadım..
  292. G

Slm Arkadaslar

Arkadaşlar yazacaksak adam gibi hoş geldin yazalım sarhoş kendinden geçmiş gibi değil.Sanki biri zorla hoş geldin yazdırıyomuşta sanada bıkkınlık gelmiş gibi yazmışsın. HOş geldin adnan aramıza yani foruma :D
  293. G

Diğer blogger kullanıcıları gibi bende bloggerin kendi şablonlarından sıkıldığım için internette blogger şablonları yayınlayan sitelere gözattım ve web 2.0 ile yapılmış çok hoş bir şablon buldum.Neyse, şablonu hemen ana blogda deneyecek değilim ya bir test blogu açıp orada denedim.İçeriği...
  294. G

yarışçı mert geliyo aklıma tuningden.. :)
  295. G

İyi belle

gerzek :D
  296. G

Tavuğa tecavüz eden adam

Dünya üzerinde 5milyardan fazla insan yaşıyor yarısı bayan desek 2,5milyar bayan var.Ulan bunların içinden bi tane sevgili bulamadınmı tavuğa tecavüs yuh :D Fantezi heralde :D :D :D
  297. G

iol görüyom forumda ama kim ilgimi çekmiyo
  298. G

Hey yavrum hey!