Arama sonuçlarınız

1. NecronomicoN

Samsung Internet'e geçiş

note 5 kullaniyorum chrome kullaninca telefon fazla sarj yiyor ve isiniyor. samsung internet daha stabil calisiyor
  2. NecronomicoN

Devlet hesapları Twitter'a düştü!

koskoca brezilya hukumetinin mail adresleri gmail ve yahoo muymus yani
  3. NecronomicoN

Milli yazılımın önü Pardus ile açılacak!

yillardir ayni haberleri goruyorum, ayni yazilari okuyorum ama hala bir degisiklik yok. hatta bu surecte yazilim ekibi dagildi proje kayiplara karisti o derece. Istenilirse yapilamayacak sey yok insallah artik bunun uzerine onem vererek pardus'u eski gunlerine getirirler.
  4. NecronomicoN

Vodafone'un 100 Bin TL İstediği Tweet!

VUK ile UFRS arasindaki farki bilmiyorsan oyle cikip yorum yapmayacaksin. Daha once de benzer haberleri THY icin yapmislardi, THY zararda batiyor diye. Daha once muhasebe hocamiz soylemisti bu olay amerikada olsaydi adami hapise atarlar bir de meslekten men ettirirlerdi spekulatif haber yaparak...
  5. NecronomicoN

Android Sorunu

tuşlar bana da çok eski geldi, android 1.1 bile olabilir belki
  6. NecronomicoN

Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması

biz acaba ne zaman geri gönderilecekler diye beklerken temelli kalma haberi...
  7. NecronomicoN

@live.com Hesabı açmamız mümkün müdür?

senin sorunun başlıktaki olay değil, @live.com hesabı açabiliyorsun ama eski mail adresini yeniden alamıyorsun. Onun da sebebi hotmail servisi düşse bile ismi rezerve etmiş durumda sanırım ondan kaynaklanmaktadır veya mailin sadece pasife düşmüş tamamen kapatılmamış. yapılacak bir şey olduğunu...
  8. NecronomicoN

Boston Dynamics Robotu Bulaşık Yıkayacak

sizce de çok ürkütücü değil mi??
  9. NecronomicoN

Kasa İçindeki Fanlar Nasıl Üflemeli?

en azından arkadaki fanın sıcak havayı dışarıya tahliye etmesi gerek diye düşünüyorum
  10. NecronomicoN

Çok yok sadece 35 bin

eski kasa focus alacagina 2010 2011 fiesta 1.4 tdci al bence tam butcene gore
  11. NecronomicoN

Note 5 pil süresi hakkında

sabah 7'den akşam 11-12 ye kadar anca gidiyor
  12. NecronomicoN

Microsoft Ve Facebook'tan Tarihi İşbirliği

kac km acaba yazsaydiniz keske merak ettim :D
  13. NecronomicoN

ZenMate Saçmalığı Hk.

gecen gun fark ettim ben de. demek ki tam tahmin ettigim gibiymis. free free takiliyoruz simdilik
  14. NecronomicoN

Sigara paketlerinde “şok edici” fotoğraflar olacak

taylanddaki paketlerin uzerindekileri gordukten sonra bizimkilerin hic bir sey olmadigini fark ettim. oradan aldigim pakettekileri cikartip bizim paketlerin icine dolduruyordum o derece mide bulandirici goruntulerdi
  15. NecronomicoN

Fatih Ürek Sahneden Düştü (Video)

reklam gibi geldi bana gizli reklam yapmislar sanki
  16. NecronomicoN

Instagram Baştan Aşağı Yenilendi!

ben yeni logoyu begenmedim pek
  17. NecronomicoN

Çok Acil Ciddi Bilgi İstiyorum Arkadaşlar Lütfen

ay ben şok :D
  18. NecronomicoN

Yıl sonu indirimli GSM hattı

Turkcell'de falan hep ücretsiz 532'li hat yazıyor. Hat dediğimiz şey ücretsiz değil miydi zaten, bu 5-10 liraya satılan hatlar nasıl oluyor ki?
  19. NecronomicoN

Herkese Benden 1 Yıllık Zenmate Premium Hediye (Yetişen Alıyor :D)

kaldıysa ben de alabilirim :)
  20. NecronomicoN

Bios USB Boot seçeneği yok (Casper Nirvana)

usb takılı ilen bu ayara girdiğinde usb seçeneği de çıkacaktır. takılı olmadığı zaman gözükmüyor orada.
  21. NecronomicoN

Windows Update Güncelleme

ilk seferde bende de hata verdi, hatta mavi ekran verdi. bilgisayarı yeniden başladım. hiç kullanmadan yeniden yükledim her şey bitene kadar da dokunmadım bilgisayara yüklendi
  22. NecronomicoN

Vatan'dan Neden Ürün Alınmaz?

keyfe keder iade yapılabilmesi için kullanılmamış ve açılmamış olma şartı var ama arkadaşlar. buradaki arkadaşımız açmış, kullanmış, oyun oynamış. yapılan incelemelerde kullanıldığının fark edilmesi yüksek. görünüş itibariyle de bir bozukluk olmadığı için almayı reddetmişler. ama gözle görülür...
  23. NecronomicoN

İlk 10 Kişiye Tam 1 Yıllık Yasal Emsisoft Anti-Malware

çok teşekkür ederim. geldi :)
  24. NecronomicoN

İlk 10 Kişiye Tam 1 Yıllık Yasal Emsisoft Anti-Malware

geç kaldık heralde, tüh :)
  25. NecronomicoN

Upload dolunca hız düştü!

paket işi için itiraz ettiğinde sonuçsuz mu kaldı peki? benim daha önceki mağduriyetimi gidermişlerdi
  26. NecronomicoN

Upload dolunca hız düştü!

örnek olarak 3'lü fırsat kampanyasının şartlarını gösteriyorum sana. sende de vardır bu madde. Ben de superonline kullanıyorum durum aynen bu çünkü 3'lü Fırsat Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
  27. NecronomicoN

Avira Free Antivirus 15.0.11.579

Resimde gördüm de, free ürünlerine firewall özelliğini açmaya mı başlamış avira ?
  28. NecronomicoN

LG G4 Kullananlar Kulübü

yani demek istiyorki kasapta satılmak için zaten kesiyorlar ineği, biz de derisini kullanmış oluyoruz ayrıca
  29. NecronomicoN

D&R'dan alınan Ss Siberia V2 Frost Blue

emin değilim yanıltmak istemem seni ama sonuçta kulaklık bu, yanında ses kartı geleceğini sanmıyorum. ürün açıklamalarına da baktım göremedim öyle bir şey. başka yerden alanların içinden ses kartı çıkmış mı ki?
  30. NecronomicoN

Pc de Sağ Alt Taraftaki Üçgen Kayboldu!!!

Başlat çubuğuna sağ tıkla, özelliklere gir, daha sonra resimdeki 1 nolu yere girip, 2 nolu yerdeki tick'i kaldır.
  31. NecronomicoN

AVG'de PRO yazısı çıktı eskiden yoktu

bir ara kullandığına göre şuan pek önemi yok heralde ;)
  32. NecronomicoN

iPhone 6 camım kırıldı

Evet garantisi geçer burda da, söyledikleri gibi 300 küsür liraya değişim yapılıyor, fakat çok yoğun olduğu için kargo yolu ile göndermen biraz uzun sürebilir sonuç alman bakımından. bana kalırsa kendin gel bir fırsatla. birebir görüşmede 10 dk da yeni telefonu teslim ediyorlar. (bu arada...
  33. NecronomicoN

Panda internet security 2015 serial crack.

panda'nın ücretsiz sürümü de mevcut üstelik. bence de söylendiği gibi başka marka kampanyalı internet security kullan yada ücretsiz sürümlerini kullan. riske atma kendini
  34. NecronomicoN

Orjinal Microsoft Windows 8.1 Pro Lisansı Sadece 25 TL

Hocam içimden bir ses boşver crack'li kullan diyor ama sen gönder bana pm yine de :D ne yapmak gerekiyor şimdi
  35. NecronomicoN

Çiçek yollayacakların dikkatine !!!

teşekkürler aldım 2 tane kullanılır mutlaka :) belirtmekte fayda var, %40 indirim sadece ankaraya geçerli, diğer iller %20
  36. NecronomicoN

Nokia, HERE Maps'ı Satıyor!

alışmışım yandex navigasyona, geçen gün bildiğim bir yolda deneyeyim nasıl anlatıyor bir görelim dedim ama yok, sesli yönlendirmesi çok kötü, yani Türkçe dilinin gelişmesi gerekiyor, konuşan kız kelimeleri bitirmeden kesiyor kötü anlatıyor falan beğenemedim ondan sonra da
  37. NecronomicoN

Lenovo Vibe X2 Fiyatı Düştü!

dikkat çeken güzel bir telefon. fiyatı da çok iyi bence
  38. NecronomicoN

Microsoft Office Ogrencilere Ucretsiz Oldu

neyse ki öğrencilikten kalma mail adresi hala duruyor, okul da office 365 kullanıyormuş, indiriyorum hemen :)
  39. NecronomicoN

Bilgisayar gözü bozar mı? Şaşırtan açıklama

özellikle artık laptoplar ile hayatımıza giren led ekranların hiç bir zararı yok. o eskidendi tüplü monitörlerle doğrudan radyasyon yemeler falan. ara sıra gözleri dinlendirdikten sonra bir sıkıntı olacağını ben de düşünmüyorum.
  40. NecronomicoN

Turkcell Superonline'dan 102 Milyon TL Yatırım

arkadaşlar istanbul'da fiber'in bu kadar yaygın olamamasının sebebi belediyelerin kazı izni vermemiş olmasındandır. Sadece yeni yapılan sitelere ve yerleşim bölgelerine rahatça kurabiliyorlar. Fakat şehir içi yerlere kazı yapamıyorlar.
  41. NecronomicoN

Laptobum modeme çok yakın olmasına ragmen wifiyide net çok yavas

ethernette olmadı demişsin ama bana internetinden kaynaklı gibi geliyor. İstersen modem ayarlarını bir fabrika ayarlarına sıfırla daha sonra yeniden dene.
  42. NecronomicoN

Windows 10 İnternet Sorunu

o zaman proxy ayarlarını kontrol edebilir misin bi? internet explorer'dan internet seçeneklerine, bağlantıdan dan yerel ağ ayarlarında. Başka bir program proxy girmiş olabilir mi ?
  43. NecronomicoN

Windows 10 İnternet Sorunu

Sorun DNSlerden kaynaklanıyor. DNS ayarlarını değiştirmiş ve yanlış yazmış olabilirsin. DNS ayarlarını kontrol et. İstersen DNS numaralarını otomatiğe al bir de öyle dene.
  44. NecronomicoN

Tarayicinin kartuşu nerde bulunur

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00617699&tmp_task=prodinfoCategory&cc=pa&dlc=es&lang=es&lc=en&product=441244 Buradan nasıl çıkartılacağını görebilirsin.
  45. NecronomicoN

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

gönderildi.
  46. NecronomicoN

Metro 2033 Out of range Hatası

şöyle bir araştırdım çok çırpınmış insanlar ama pek bir sonuç çıkmamış genel olarak. sanırım çözünürlükten kaynaklı. istersen directX güncellemesi yap yine de. ekran kartı driver'ın da güncelse yeni monitörü beklemen gerekiyor sanırım.
  47. NecronomicoN

Akıllı Tuş ile Android'e Kısayol Ekleyin

bunun orjinali kickstarter dan hayat bulan PRESSY'dir, onun android yazılımı daha güzel ve daha çok tıklamaya imkan tanıyor. türkiyeye de 5 dolara kargo bedeli ile gönderim yapıyorlar. alacaksanız ondan alın bence. taklitlerini değil :) http://get.pressybutton.com/
  48. NecronomicoN

Günde 10-12 bölüm izleyebileceğim dizi tavsiyesi

Friends var hem 20 dk lık bölümler ve diğer önerilenler kadar sıkmaz tavsiyedir. http://www.imdb.com/title/tt0108778/?ref_=fn_al_tt_1
  49. NecronomicoN

Max. 50 tl kulaklık

hepsiburada'da 70 lira ama sanalmarketim'de 51 lira http://www.sanalmarketim.com/creative-hitz-ma350-mikrofonlu-kulaklik-kirmizi/p_51920/
  50. NecronomicoN

Avea'dan Mükemmel Cevap

reklamları her zaman diğerlerinden daha güzel oluyor ama. sabah ben de gazetede gördüm ilk çok hoşuma gitti :)
  51. NecronomicoN

Indirmeler çok hızlı fakat gezinme ve online oyunlar çok yavaş

dns değiştirmeyi denedin mi? dns ayarlarını varsayılana alıp kullansana biraz ?
  52. NecronomicoN

iTunes 12 Yayınlandı

şans eseri gördüm yeni sürümü, çok beğendim çok hoşuma gitti tasarım güzel olmuş. sanki biraz da hantallığından kurtulmuş.
  53. NecronomicoN

Hepsiburada.com Gece Fırsatı

gerçekten bir şey yokmuş :)
  54. NecronomicoN

Hepsiburada.com Gece Fırsatı

öyle diyorlar ama özel indirime giren ürünleri göstermiyorlar ki, ben de bulamadım bir şey. sayfada sadece haberi var ürünler yok
  55. NecronomicoN

Şifremi Değiştiremiyorum

şunu dener misin bi Ayarlar -> Güvenlik -> Kimlik Bilgilerini Sil
  56. NecronomicoN

SDN Metro Tema olsun mu?

ana sayfa değişmişken forumda da bir makyaj tazeleme denenebilir bence. ben destekliyorum
  57. NecronomicoN

Sitemiz hacklenmedi!

bu tasarım çok daha önce de günyüzüne çıkmıştı. o zaman da beğendim şimdi de. güzel olmuş bence. değişiklik iyidir.
  58. NecronomicoN

Başakşehir Stadı açılıyor

güzel stadyum. hayırlı olsun
  59. NecronomicoN

Bursaspor Avrupa'ya veda etti!

çikura şakiri? :D yazık
  60. NecronomicoN

2 Ekran kartım var aynı anda kullanabilirmiyim???

hayır kullanamazsın
  61. NecronomicoN

LG G2 (Site Önerisi)

güvenilir merak etme. ben çok alış veriş yaptım bir sıkıntı olmadı.
  62. NecronomicoN

Flo.com.tr - 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

internetten alınan ürünlerde istanbul şartı olacağını sanmıyorum. yukarıdaki cümleden öyle bir anlam çıkartılıyor.
  63. NecronomicoN

Bedava GO Launcher Prime (Android)

screen off and lock uygulamasını indirip çift tıklamaya bu programı atadığınızda , launcher'a çift tıklandığı zaman knock off oluyor. g2 kullanıcılarına duyurulur.
  64. NecronomicoN

Bedava GO Launcher Prime (Android)

kod çalışıyor şu an, fakat lg g2'de doğal olarak launcher değiştiği için çift tıklayınca ekran kapanmıyor. sadece yukarıdaki bildirim çubuğuna çift tıklayınca kapanıyor
  65. NecronomicoN

6 ay bedava Bitdefender Internet Security 2014

iyi oldu bu. güzeldir daha önce de bi 6 aylık yakalamıştım fena değildi, eskisi gibi sisteme yük olmuyordu
  66. NecronomicoN

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Şöyle bir bildirimde bulunmak istiyorum. Zor yollarla tecrübe ettim. Siz de uğraşmayasınız diye söylüyorum. Daha önce knock code'u denemek için V20B italya vodafone romunu yüklemiştim. H+ olayından ve fazla şarj tüketmesinden dolayı dün gece önce almanya open V20b ye geçtim. fark ettim ki...
  67. NecronomicoN

Yardım YouTube şifre değiştirme

zaten yanlış yere açmışlar konuyu hortlatmayın bari :)
  68. NecronomicoN

LG G2 ye gelicek olan Knock Code nin yanında Sanal tuş gizlemede geliyor

http://forum.shiftdelete.net/lg/364123-lg-g2-kzd-yukleme-lg_kdz_fw-update_offlinefix.html burada anlatılıyor.
  69. NecronomicoN

forumda açılmış konu vardı 4.4.2 rom yükleme için. orda anlatılan metodu kullanıcaksın sadece kdz dosyasını benim verdiğimi kullanacaksın
  70. NecronomicoN

alıntı yaptığın mesajda link var zaten, senin için yazmıştım o linki görmedin galiba
  71. NecronomicoN

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2687260 bu sitedeki "A6D2WH, A6DIBK, AVDSBK, A6MBBK, AVD2BK" modellerinin hepsi 20B güncellemesi ile knock code güncellemesi aldılar. ben; A6DIBK italya vodafone'u yükledim. sıkıntı yok. knock code var. bluetooth bug'ı güncellemede düzeltilen şeyler...
  72. NecronomicoN

@beratfur67 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2687260 bu sitedeki "A6D2WH, A6DIBK, AVDSBK, A6MBBK, AVD2BK" bu modellerin hepsi 20B güncellemesi ile knock code güncellemesi aldılar. örneğin ben; A6DIBK italya vodafone'u yükledim. çalışıyor 16gb. 16gb siyah italya 20b vodadone...
  73. NecronomicoN

LG G2 knock on çalışmama problemi

Kitkat 'ı yüklediğini söyledin. Ayarlardan Genele girip oradan Hareketler başlığına girdiğinde en üstteki "Ekranı aç/kapa" seçeneği aktif mi?
  74. NecronomicoN

309k 16gb trkcell'den alınma cihazıma "csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=imei" den baktığım zaman güncelleme görebiliyorum. fakat ben italya 20b kullandığım için dönmüyorum şimdilik. güncelleme yapan arkadaşlara sorum var. ekran kilitleme metodu yerinde knock code...
  75. NecronomicoN

vodafone romlara gelen güncellemeyle knock code dahil edildi. almanya ve italya romlarında bildiğim kadarıyla. yükledim kullanıyorum fena değil fakat alışmak gerekiyor. vodafone romlarının tek sevmediğim yanı H+ aktif oluyor, o da şarjı biraz daha çabuk bitiriyor. avrupa açık olanlar çıksın...
  76. NecronomicoN

Google Kamera Yayımlandı

LG G2 de cihazınızla uyumlu değil diyor
  77. NecronomicoN

kore rom'una knock code özelliği update ile gelmiş. v21O kullanıyolar şimdi
  78. NecronomicoN

Snapdragon 800 mü exynos octa mı

snapdragon 800 daha iyidir. samsung da sizde 4g yok zaten sizin ne haddinize snapdragon 800 diyerek daha ucuz olan exynos işlemciyi koydular note3 e
  79. NecronomicoN

Yeni Facebook v11.0.0.0.1 Alpha [APK][4.0+]

ben beta kanalında olduğum halde bana neden gelmedi ki 9.sürüm
  80. NecronomicoN

[REHBER] LG G2 4.4.2 KitKat Sürüm Yükleme

hayır ben yanlış anlamadan dolayı mesajımı sildim :D dosya duruyor yerinde
  81. NecronomicoN

(silindi)
  82. NecronomicoN

aslında vbs hatası verdiğinde çalıştırmış oluyor kendisi. sağ alttaki çıkan beyaz simge. çift tıklayınca on yazıyor üzerinde.
  83. NecronomicoN

Facebook'un Tasarımı Değişti

inadına yapıyorlar inadına :D ben de en az 6 ay önce bekleme listesine katılmıştım hala gelmedi bana da, katılmayan herkese gitti davetiye. yapacak bir şey yok bekleyecez :D
  84. NecronomicoN

Facebook'un Tasarımı Değişti

o çıkan yeni tasarım değil ki, eski tasarımın biraz makyajlanmış hali :D asıl yeni tasarım şu şekilde
  85. NecronomicoN

A.canal bana da aynı vbs hatasını verdi. olayın devamını yazıyorum sana yapacaklarını. windows/system32/drivers/etc/hosts 'u aç içine 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com 'u ekle daha sonra yüklü deilse KDZ_FW_UPD_EN klasöründeki msxml'i yükle. shttp klasöründen http.exe 'yi çalıştır. daha sonra...
  86. NecronomicoN

(Kampanya) Bit Defender Internet Security 6 Ay Bedava!

eyw saol valla
  87. NecronomicoN

demin yükledim 20b'yi. 20A, 4.2.2 ye göre daha fazla şarj tüketiyordu bende. bakalım bunda ne kadar fark edecek
  88. NecronomicoN

Bloother almanya rom'unu yüklediğinde vodafone'un gereksiz programları da geldi mi
  89. NecronomicoN

Bloother milletin yaşadığı Bluetooth 'un aşırı pil harcamasını yaşıyor musun ? kapalı olduğu halde pil harcama mevcuttu çoğu kişide.
  90. NecronomicoN

fransa, almanya gibi romlardan çok memnunm değil millet. gereksiz bir çok operatör programı varmış ve sanırım fransa romundakilerde bluetooth yüzünden aşarı pil kaybı yaşanıyormuş. europe open sürümü henüz yayınlanamadı hayret. yayınlandığı zaman flashlayabilirim, onu bekliyoruz şimdilik. ama...
  91. NecronomicoN

amerikada AT&T kullanıcılarına (D800) bugün kitkat güncellemesi gelmeye başladı. Bu da demek oluyor ki az kaldı international (D802) versiyona da gelecek çok yakında güncelleme
  92. NecronomicoN

Sözde Üniversiteliler Sayfası Hocam.com

orası o amaçla işlemiyor. ( Kocam.com ) derdi bizim kızlar :D
  93. NecronomicoN

Brezilya'da su, karneye bağlanıyor

adamlara kızmayın israf etmek günah diye, oralarda yağmur da yağmıyor havalar çok sıcak kuraklık ondan kaynaklanıyor :)
  94. NecronomicoN

Winamp 5.63 Sürümü Lazım ?

buradan da indirebilirsin http://www.filehippo.com/download_winamp/12690/
  95. NecronomicoN

2014 yaz saati uygulaması ne zaman başlayacak? 2014 saatler ne zaman ileriye alınacak

2013'de kalkmamış mıydı bu uygulama. hani son defa değiştirmiştik saatleri
  96. NecronomicoN

Mozilla Firefox 27.0 (Final)

şu söylediklerinizin ne önemi var ki, parayla mı yapıyoruz güncellemeyi. mac osx deki gibi her üst sürüm için para isteselerdi şikayet edilmesi normaldi. varsın yükselsin sürüm numarası ne fark ediyor ki
  97. NecronomicoN

İstanbul'a yeni metro

harika olur harika :) fakat 3-4 yıl gibi bir sürede yetişir mi bilmiyorum.
  98. NecronomicoN

g2'nin yani daha doğrusu LG'nin sevmediğim bir özelliği; pc suite'e bağlıyken yedekleme işlemi yapmak istediğimde telefonu kapatıyor ve yedekleme işlemi boyunca telefon kapalı kalıyor başka bir ekranda. yaklaşık 12 dakika sürüyor işlem ve bence sinir bozucu bir şey
  99. NecronomicoN

LG Android Güncelleme

bende güncellenir güncellenmez kendini toparlamıştı, sende neden sapıttı bilmiyorum valla. başka sapıtan var mıydı ki
  100. NecronomicoN

Generol Mobil Discovery Yavaşlama Sorunu

programların içinde data birikmiştir. mesela whatsapp'daki konuşmalarını temizle. sen her programı açtığında onlar yüklenmeye çalışıyor. telefon ayarlarından uygulamalara ordan da facebook un içine girip verileri temizle de diyebilirsin önbellek vs. daha hızlı açılacaklarını düşünüyorum.
  101. NecronomicoN

Bugun sabah yoktu guncelleme oglen baktim bana da gelmis
  102. NecronomicoN

Akaryakıtta indirim müjdesi

o değil de lpg'nin neresi akaryakıt oluyor onu anlamadım ben :D
  103. NecronomicoN

güncelleme ota dan mı yoksa pc suite üzerinden mi geldi arkadaşlar
  104. NecronomicoN

go launcher'in üzerine bunu yüklemen gerekiyor https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.golauncherex.notification&hl=tr
  105. NecronomicoN

go launcher'e bir eklenti yükleyerek yapabiliyorduk sanırım
  106. NecronomicoN

optimus black kullanırken kendi içindeki mail uygulaması tam rezaletti. o yüzden o zamanlar 3.parti microsoft'un mail uygulamasını kullanıyordum. bu telefonu aldıktan sonra eski alışkanlık ilk günden onu yüklemiştim yine (outlook.com) ve 3-4 aydır da kullanıyordum. bugün kendi mail uygulaması...
  107. NecronomicoN

sen dikkat et çıtırdamasın asıl. incilerin falan dökülür ne yaparsın sonra :laugh:
  108. NecronomicoN

simkarttan kaynaklanıyor sanırım. optimus black'imde benim de gözükmezdi. bir sorun çıkarmıyor. bana da gelmemiş güncelleme. en son sürüm yüklü diyor lg pc suite'de 10b
  109. NecronomicoN

o dediğin google play'den olmuyor. turkcell t-market'i indireceksin (http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-t-market) daha sonra satın alacaklarını turkcell t-market üzerinden alacaksın ki mevcut TL'den düşsün.
  110. NecronomicoN

LG G2 Kırılan Ekranı Değiştirme ( Videolu Anlatım )

eleman o kadar aceleci özensiz ve sert davranıyor ki telefona ben burdan elalemin telefonuna acıdım. her servisçi böyle yapıyorsa vay halimize
  111. NecronomicoN

( Kampanya ) idoo Private Disk ( Şifreleme Programı )

şu günlerde tam da böyle bir şey arıyordum. teşekkürler - - - Mesaj Güncellendi - - - çok dandik bir şey ben beğenmedim şahsen :)
  112. NecronomicoN

Üç SIM Kart Birleşti!

geç kalmış bir ar-ge ama geç olsun güç olmasın :D
  113. NecronomicoN

Tictoc kullananlar var mı?

whatsapp, line, wechat, viber bbm hepsi yüklü ama ulaşacak olan hep whatsapp'dan mesaj atıyor. bbm'i de kaldırdım o yüzden. dolayısıyla hiç düşünmedim bile tictoc yüklemeyi falan nasolsa insanlar kullanmıyor. tavsiye vermek gerekirse de line ve wechat televizyon reklamlarıyla bu işlerden hiç...
  114. NecronomicoN

Bimeks indirim kuponu yardim

yani demek istiyor ki, yapıkredi'nin internet şubesine giriş yapanlara bankadan bir kupon veriliyormuş bimekste geçerli. yapıkredi hesabı olan varsa bir giriş yapsın bana da kuponu versin eğer kullanmayacaksa demek istemiş
  115. NecronomicoN

Juventus'tan Galatasaray'a şok suçlama

bana kalırsa gelen ceza 12 milyon dolardan çok daha az bir miktar olur :)
  116. NecronomicoN

Juventus'tan Galatasaray'a şok suçlama

Karargaht stadın üstünü kapatmak için en az 12 milyon dolar para harcaması gerekiyor galatasaray kendi cebinden. bu yüzden kapatmamakta ısrar ediyor
  117. NecronomicoN

LG G2 Güncelleme paketi almaya başladı

fake olabilir mi acaba. site haberi olarak görmedim hiç
  118. NecronomicoN

G2'nin Güzellikleri ve İnce Detayları

ios, android, windows phone telefonlardan hiç birinin alarmı kapalıyken çalmıyor
  119. NecronomicoN

Salyangoz kabuğundan 13 Milyon Euro gelir!

çorbası yapılıyor şapur şupur yiyorlar
  120. NecronomicoN

Galaxy S3 Sarja Takınca S Voice Açılıyor ???

sürüş modu kapalıyken de yapıyor mu aynısını. yoksa sürüş modu açık diye mi böyle yapıyor acaba
  121. NecronomicoN

2g 3g geçişini yapmayı sağlayan ayar google tarafından veto yediği için hiç bir android telefonda öyle tek tuşla 2g 3g değiştirme seçeneği yok
  122. NecronomicoN

G2'nin Güzellikleri ve İnce Detayları

güzel ve yararlı bir konu olmuş, ben de g2 kullanıcısıyım bilmediğim birkaç şey öğrendim bile :)
  123. NecronomicoN

adam diyor ki lg'nin kendi apk sını yükleyin, zaten resmi olarak düzeltmişler. fakat bu resmi apk dosyasının nerde olduğunu ben de bulamadım
  124. NecronomicoN

Bilgisayarım en kötü oyunlarda donuyor internet den video bile çok zor izliyorum :(

son 2 günde yaptığın bir şeyden kaynaklanıyor. sana sormak lazım neden acayip donuyor ?
  125. NecronomicoN

Ebay'den PC Satın Almak

eğer tanıdığın birisi getirmiyorsa yanında zor. kargoyla sokamazsın tabiki türkiyeye. öyle olsa hepimiz dışarıdan alırdık :)
  126. NecronomicoN

10 kasım atatürk facebook kapak fotoğrafı (4s graphic)

yaptım kapak fotosu güzel olmuş :)
  127. NecronomicoN

LG G2 Ye Güncelleme Desteği Verir Mi?

optimus black kullanırken sürekli güncelleme peşinde koşardım, çünkü kasardı telefon. olmadı custom romlar yükleyip çeşit çeşit kernel testleri yapardım. şimdi g2 kullanıyorum bunların bir tanesinin peşinde koşuyor muyum ? hayır. telefon takılıyor mu? hayır. güncellemeye gerek var mı? şuan benim...
  128. NecronomicoN

Anti Ban'da son nokta chrome eklentisi

sayfa yükleme hızı şimdilik gerçekten iyi
  129. NecronomicoN

Nvidia GT630M 8GB Optimus Ekran Kartı Driver

Recovery image ı kullanarak yukleme yapacaksin. Windows kuruyor gibi onu kurup bilgisayari ilk kullandigin hale dondureceksin. O zaman her driverin yuklu olmasi gerek
  130. NecronomicoN

Nvidia GT630M 8GB Optimus Ekran Kartı Driver

ben de benzer bir problem yaşamıştım. nvidia driver'i güncellerken mavi ekran vermişti kapatıp bir açtım sadece intel var, aygıt yöneticisi de aynı durumda. driver yüklemeye çalışıyorum bulmuyor falan hepsi aynıydı. son çare sistem geri yükleme yapmıştım düzelmişti. o zaman çok araştırmıştım...
  131. NecronomicoN

Çok temiz garantisi devam eden HAF 912 Kasalı Sistem

walla ilk baktığımda ben de aynı şeyi düşünmüştüm. sen fotoğraf koy bir ara :)
  132. NecronomicoN

Bitdefender Lisansınız Geçersiz

800 günlük kampanya nasıl verilmiş ki ? nerdeyse 2 yıllık bir süre yapıyor
  133. NecronomicoN

Çok temiz garantisi devam eden HAF 912 Kasalı Sistem

güzel sistem toplamışsın, fiyat yüksek gibi sanki ama bilmiyorum belki veren de çıkabilir. açıklamalar kısmına "WD 1GB Sabit Disk" yazmışsın düzelt istersen :)
  134. NecronomicoN

İşte yeni kimliklerin kullanılacağı tarih

3 yılda tamamı değişecek. yılda 26-27 milyon kimlik demek oluyor bu. Büyük yerlerden küçük yerlere göre değişecektir heralde. bence o kadar uzun bir süre değil, operasyonel anlamda zor iş. hele ki herkesin aynı anda yeni kimlikleri almak için hücum edebileceğini düşünürsek yerinde bir karar...
  135. NecronomicoN

Marmaray arızalandı

bu akşam televizyonda vardı mesela bi çocuk acil durum düğmesine basarak treni durdurdu sonra da bastı gitti. güvenlik kamerası da kabak gibi çekmiş
  136. NecronomicoN

İlk Tizenli Cihaz Gözüktü! (Z9005)

çok çirkin be ya :)
  137. NecronomicoN

Advanced Systemcare 7 PRO 6 ay (24 Saat)

eyvallah aldık lisansı
  138. NecronomicoN

[Kampanya] Anvi AD Blocker Pro

Admuncher kadar iyi midir acaba. var mı kullanan bunu
  139. NecronomicoN

[Karşılaştırma] Sony Xperia Z1 mi LG G2 mi?

ben z1 almak istiyodum kafama koymuştum fakat aradaki 600 TL fiyat farkı yüzünden G2 aldım ve çok memnunum
  140. NecronomicoN

bir yorum da benden olsun, bayramdan önce almıştım telefonu, her gün 3G açık geziyorum 24 saat ve yatarken hala yüzde 50 civarlarında oluyor batarya, yine de takıyorum şarja yatarken fakat kaç hafta oldu alalı daha 1 kere pil sıkıntısı çekmedim. kendimi frenlemedim telefonu kullanırken. oh ne...
  141. NecronomicoN

[Kampanya] 100 Adet 1 Yıllık Ad-Aware Lisansı Hediye

bu programın zamanı 2000 li yıllardı. o zamanlar çok anti-spyware yazılımı olmadığı için bu program altın çağlarını yaşadı ama artık gereksiz kaldığını düşünüyorum. antivirüsler aldı başını gitti artık. bunun bulduklarını onlar da çok rahat bulabiliyor. veya artık malwarebytes vs vs bir sürü...
  142. NecronomicoN

Digiturkten Yasa Dışı Yayınlara Dev Darbe! Suça Ortak Olmayın

bende digiturk playin kalitesi gayet güzel. 20mbit fiber kullanıyorum ben ondan sanırdım, geçen kotayı geçtim 3mbit yaptılar hızımı o halde bile güzeldi. ben bi de bilgisayarı tv ye bağlayarak izliyorum.
  143. NecronomicoN

Windows 8.1 Yayınlandı, İndirin!

sizde de sağ alt köşede secure boot doğru yapılandırılamadı diyor mu
  144. NecronomicoN

Dayanamadim ben de aldim bugun 16gb siyah. Ilk izlenim cok guzel. Memnunum valla cok hosuma gitti iphone5 den gectim
  145. NecronomicoN

e sonuçta telefonu kilitlemek için basmak gerekiyor. menüdeyken falan çift tıklayınca ekranı kapattığını sanmıyorum heralde ?
  146. NecronomicoN

LG g2 alarm

ios android windows phone bunların alarmları kapalıyken çalmıyor. o eski telefonlarda vardı
  147. NecronomicoN

arkadaşlar kimse bahsetmiyor ama benim asıl merak ettiğim tuşların arkadayken ne kadar rahat olduğu. yani bu tuşların arkaya taşınması çok radikal bir değişim. nasıl kolay oluyor mu kullanmak, basmak sorun oluyor mu alışabildiniz mi, bu konuda yorumlar gelirse sevinirim.
  148. NecronomicoN

Instagramdaki En Görgüsüz Ergen

yakında maliyeden gelirler babasını ziyarete. nerden kazanıyosunuz bu kadar parayı diye sormaya. hele ki abd'de öperler valla. adamın başını bu gerzek yakacak.
  149. NecronomicoN

İOS 7 İçin Whatsapp Testte

gelsin artık uzun zamandır bekliyoruz
  150. NecronomicoN

[Kampanya] Ashampoo Anti-Virus 2014 (6 Ay)

aynen boşver, başka marka olsa tamam diyecem de bunlarla vakit kaybetme :D
  151. NecronomicoN

[Kampanya] Kaspersky Internet Security 2014 (10 Lisans Fırsatı)

katılan kişiler arasından rastgele seçilecek 10 kişiye verilecek ödül, faresi hızlı olan da kapıyo olmayan da :D
  152. NecronomicoN

Trend Micro Titanium Security 2014 Final Türkçeler!

şuan denedim de geldi hemen lisans. formdaki sol kısmı değil de sağdaki - OR - Sign up quickly using Facebook kısmını kullandım geldi mail
  153. NecronomicoN

Trend Micro Titanium Security 2014 Final Türkçeler!

facebook kampanyasına katıldım ama lisans gelmedi bitmiş olabilir belki
  154. NecronomicoN

[Kampanya] Ashampoo Anti-Virus 2014 (6 Ay)

test için bile olsa denemeye gerek yok bence :) pek bir beklentim yok, çünkü adamlar her alana program yetiştirmeye çalışıyorlar. bu bişi bırakalım da işi antivirüs olan şirketler yapsınlar :P :)
  155. NecronomicoN

Nvidia Geforce GT 650M ve Intel HD Graphics 4000 Sorunu

buradan varsayılanı nvidia olarak seçtin mi
  156. NecronomicoN

Nokia Lumia 925 alıyorum...

babamda var ve uzun zaman kurcaladığım için rahatlıkla cevap verebilirim. stabil ve kasma yok dizayn çok güzel ekran parmakta güzel bir his bırakıyor ve ekranın bakarken albenisi var şarjı 1 günden fazla dayanıyor ama bu biraz da kullanıma göre değişir. android telefonlardan çok daha iyi...
  157. NecronomicoN

Galatasaray, Mancini ile Anlaştı

yani yılda maliyet 10 milyon € sonumuz yine ekonomik kriz
  158. NecronomicoN

ATM'ler Nasıl bir yazılım Kullanır?

ben java olarak biliyorum
  159. NecronomicoN

[SATILDI][Takas] iPhone 4

ios6 ya dönmek ilk birkaç gün mümkündü artık değil.
  160. NecronomicoN

20 liralık çiple öldüren hile

ben alırken bosch car service'e götürüp baktırttım. direksiyonun altındaki girişe soket takıyor arabanın tüm sistemlerini bilgisayar üzerinden test ediyor. sanırım haberde de söylendiği gibi bu yöntemle tespit edilebiliyor. yetkili servisler de aynı işlemi yapacaklardır.
  161. NecronomicoN

İphone4/4S için IOS 7 incelikleri

evet bunlar çok kullanılacak gibi duruyor
  162. NecronomicoN

Yüklü ram 32gb kullanılan 4 gb

e tamam işte bir sorun yok ki işte kullanılabilir 31,8 gb diyo. görev yöneticisinde de 32gb olarak görüyor senin dediğin gibi 4 gb olarak görmüyor sen kullanımda olayını yanlış anlamışsın. görev yöneticisinde söylenen kullanımda oranı 32gb lık kısmın o an 3 küsür gb ını kullandığını gösteriyor...
  163. NecronomicoN

Hızlı trenin rengi belli oldu!

2 numara iyidir :)
  164. NecronomicoN

iOS 7 için Jailbreak Müjdesi

sağlam bağış toplamadan yayınlamazlar, bunlar da böyle buluyorlar yollarını
  165. NecronomicoN

Windows 8 de Aero GLASS YAPMAK!!!

bahsettiğim bağış ekranı buydu. muhtemelen her restartta çıkıyor yada her gün 1 kere daha emin olamadım :)
  166. NecronomicoN

800'lü telefon hatları çağrı merkezlerine yenik düştü!

adamlar 444 lü reklamları boşuna mı yapıyor televizyonda. hem kendine reklam hem de kurtuldukları telefon faturası.
  167. NecronomicoN

Süperonline fiber engelli indirimi

fiber internerle 20mbit hızın 20mbit'ini alırsın
  168. NecronomicoN

İOS 7 Gold Master Sürümü Linkler!

eski yedeklerini ios7 GM'ye yüklemek isteyip de itunes sorunundan dolayı yükleyemeyenler için geçici çözüm burada. http://www.iphoneyardim.net/topic/98176-ios-7-gm-yedekleri-geri-y%C3%BCkleme-problemi-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCld%C3%BC/
  169. NecronomicoN

evet yeniden kurmak gerekecek. gerçi genelde GM sürümü final sürümü ile aynı oluyor her seferinde ama yine de final'i yüklemek daha sağlıklı olacaktır.
  170. NecronomicoN

o sürüm sadece mac için çıktı beta olarak. windows için hala gelmedi. 18 eylülde gelecek heralde bu gidişle. o yüzden o zamana kadar idare edeceksin böyle
  171. NecronomicoN

Windows 8 de Aero GLASS YAPMAK!!!

denedim güzel oldu http://glass8.berlios.de/ bu da projenin resmi sitesi. gerçi şimdi bir uyarı çıktı bağış yapılması adına. mesajda bağış yapıldıktan sonra bu uyarı bir daha görünmeyecek diyordu. burdan sürekli bu mesajın görüleceğini mi çıkarmalıyım bilmiyorum. eğer öyle olursa makinadan...
  172. NecronomicoN

[Kampanya] F-Secure Anti-Virüs 1 Yıllık

bugün 2013'den upgrade tool ile güncelleme yaptım ve 2014 oldu. türkçeydi yine türkçe kaldı. demek ki desteği var ama siz link bulamamışsınız.
  173. NecronomicoN

Windows 8.1 RTM İncelemem

ekran bölünmesi windows 8 'de de var zaten. yeni gelen bir özellik değil. uygulamaların açılmasının hızlanması benim de dikkatimi çekti.
  174. NecronomicoN

Norton 2014 Türkçe 21.0.0.100 Final

evet kullanabilirsin
  175. NecronomicoN

UEFA'dan TFF'ye şok belge!

tamam artık şeyini çıkartmasınlar. intikam almanın lüzumu yok. bu söylediklerini diğer ülkelerin takımlarına yaptıkları zaman gelsinler konuşalım bu konuları. şurda 2 ay önce diğer ülkere verdikleri cezalar ortadayken bizimkilere böyle şeyler istemelerine hakları da yok artık.
  176. NecronomicoN

Vural patladı; "Ben salak mıyım?"

saçma sapan hareketler yapmasa aslında güzel hoca milli takımı isterdim çalışmasını ama abuk subuk hareketler yapıyo, yarın bir gün rezil de edebilir bizi o yüzden kendi kaybediyor. bir de soruyor bana neden vermiyosunuz fenerbahçeyi milli takımı diye. sen ordaki oyuncuyu dövmeye kalk da bak...
  177. NecronomicoN

Katlanabilir araba: Armadillo-T

zaten 2 kililik bir araç bunun yerine smart kullanmak daha smart bir fikir :D
  178. NecronomicoN

Gıdaların içeriği SMS ile öğrenilecek!

ücretsiz olmasına çok şaşırdım ve güzel bir haber :)
  179. NecronomicoN

Hızlı tren hattından kabloları çaldılar!

diyecek bir şey bulamıyorum ki ..
  180. NecronomicoN

Zayıflatan Yeme Kuralları

çoğuna uymaya çalışıyorum ben de. tabi arada ufak kaçamaklar da olmuyor değil ama yine de işe yarıyor :)
  181. NecronomicoN

1200 liraya Sony Xperia Sp mi başka telefon mu?

http://en.wikipedia.org/wiki/Nexus_4 Front camera 1.3 MP 720p video recording @ 30 frames/s
  182. NecronomicoN

1200 liraya Sony Xperia Sp mi başka telefon mu?

bana kalırsa da nexus 4 al http://www.teknosa.com/urunler/125070986/lg-e960-nexus-4-akilli-telefon uzun yıllar boyunca google sayesinde güncellemeleri alırsın. ilk çıkan sürüm güncellemeleri de senin telefonuna gelir. sony 'nin güncelleme sunmasını beklemezsin
  183. NecronomicoN

TTNET Müzik 2 Eylül'de Yenileniyor..

daha önce haberlere çıktığı gibi, yeni paketler 3'e ayrılmış. basit pakette müzik dinleyebiliyorsun. bir üstte müzik dinleme + mobil'den dinleme. bir üstünde de web+mobil'den dinleme + 25 şarkı 5₺ şeklide. şimdilik ben ücretsiz olarak yine dinleyebilsem de demek ki yakında kapanacak bu...
  184. NecronomicoN

Uydunet internet kesintileri sorunu !

ben birkaç sene önce kullanmıştım. ilk 4 ay hiç sorun çıkmadı sonra birden senin gibi kesilmeler başladı sık sık. çağırdım adamları sinyal düşüyor daire içerisinde dediler. sinyal yükseltici taktılar. 10 gün sonra yine kesilmeye başladı kablolarınızı değiştirin sinyal kalitesi yükselir dedi...
  185. NecronomicoN

TTNET Müzik 2 Eylül'de Yenileniyor..

ben çok daha büyük değişiklikler bekliyordum ama olmamış :)
  186. NecronomicoN

Sürücülere kızan Rizeli'den ilginç tepki

böyle video'ya çekmek yeni moda mı :) keşke haberler kısmına metin olarak açsaydın, genelde bu tür şeyleri öyle paylaşıyorlar. edit: http://www.ensonhaber.com/suruculere-kizan-rizeliden-ilginc-tepki-2013-09-02.html
  187. NecronomicoN

Colin Kazım Bursaspor'a Transfer Oldu

olay 200 bin değil ki, bak diyor ki gs 1.600.000 euro'luk garanti ücreti cepte tuttu. yani oynatmasan da adama o kadar para ödüyorsun. ne etti 1.600.000 + 200.000 = 1.800.000 € :)
  188. NecronomicoN

Coca-Cola logodan vazgeçti, Facebook trafiğini yüzde 870 artırdı!

yani burada facebook sayfasına girmekteki amaç "ben de gireyim benim adım da gözüksün belki kolaya basarlar" oluyor heralde. enteresan bir uygulama
  189. NecronomicoN

Bruma Galatasaray'da!

nihayet artık. kap'a da gönderildiğine göre akşama bizde bruma :D
  190. NecronomicoN

İntelden Amd ye geçiş yardım lütfen !!

bilgisayarın windows ve basit yük gerektiren işlemlerde onboard intel'i kullanır. oyunları falan açarken kendisi otomatik olarak amd ekran kartına geçiyor zaten.
  191. NecronomicoN

Casper VİA.

reklamlarda fena değil gibi ama bir süre sonra hemen donmaya yavaşlamaya başlarmış gibime geliyor
  192. NecronomicoN

Yeni ehliyetlerin tasarımı belli oldu

ben de beğenmedim
  193. NecronomicoN

UEFA'dan beklenen açıklama geldi!

evet türk takımının hakkıydı o pozisyon. haksızlık var ortada.
  194. NecronomicoN

Kız arkadaşını benzin döküp yaktı!

içerde alırlar onun ifadesini koğuş arkadaşları
  195. NecronomicoN

HÜRKUŞ ilk uçuşunu gerçekleştirdi!

gurur verici . gerçekten gurur verici gelişmeler bunlar.
  196. NecronomicoN

Plakalar değişiyor! 17 milyon araç plakası ‘çip’lenecek!

bu olayın asıl amacı köprü, viyadük gibi yerlerden ekstra ücret alınması planı benim bildiğim. otoban gibi gişe kurmadan geçtiğin viyadükten ücretlendirileceksin mesela. bir tane rfdi alıcı yetecek. her geçen araç tespit edilcek. yararları da olacak tabi bu sistemin. görücez bakalım daha...
  197. NecronomicoN

Sahilleri işgal eden yapıları yıkacağız

ben belirli miktarda para alınmasını haklı ve gerekli buluyorum. bizim millette öküz çok var. bazı şeylerin önüne geçebilmek için para almak gerek ki başka insanlar rahat rahat durabilsin orada.
  198. NecronomicoN

İzlediği film sonu oldu!

atın beni ormanlara yalan dünya size kalsın :) - - - Mesaj Güncellendi - - - bu arada scorpion20 mana pek ilgi alaka kuramadım videoyla haber arasında ?
  199. NecronomicoN

Bu kitabı okuyan çocuklar ya dahi ya kör olur!

bunu okuyan çocuk kör oldu :D (bkz. bunu dokuyan çocuk köt oldu) :D - - - Mesaj Güncellendi - - - köt olmadı kör oldu ya :D
  200. NecronomicoN

Opera 16 kararlı sürüm

şu hover free 'yi denedim de şimdi güzelmiş :) - - - Mesaj Güncellendi - - - bu saatten sonra tarayıcıların da birbirlerinden çok üstün özellikleri yok ki, hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı zaten. pek bir fark bulunmuyor. önemli olan hangisini rahat kullanıyorsak veya gözümüze hangisi daha hoş...
  201. NecronomicoN

Opera 16 kararlı sürüm

chrome için olan tüm eklentileri https://addons.opera.com/tr/extensions/details/download-chrome-extension-9/?display=en eklentisi sayesinde yükleyebiliyorsunuz. önce bu verdiğim eklentiyi opera'ya yükle, daha sonra chrome store'da istediğin eklentiyi operaya yükleyebilirsin. idm butonu da...
  202. NecronomicoN

Htc One X kayıtsız imei güncelleme

hiç bir sonuca ulaşamazsan yurtdışından yeni gelen birini bulacaksın ve o pasaport'a kayıt yaptıracaksın
  203. NecronomicoN

Digitürk IQ Hakkında

eSa 'nın dediği yöntem senin için en iyisi. oradaki ürünü bulamazsan benzeri ürünler de şunlar http://www.vatanbilgisayar.com/network-aksesuarlari?k3=Powerline%20Adapt%F6r
  204. NecronomicoN

Yandex 1.7 sürümü çıktı ! indirin

öyle tabi, ama onlar da o alandaki eksiği kapatmak için yapmışlardır heralde bunu
  205. NecronomicoN

Yandex 1.7 sürümü çıktı ! indirin

internet explorer'a uzantılar ve toolbarlar yükleyerek onu yandex'e çeviriyor her şeyiyle. yani internet explorer altyapılı yandex tarayıcısı oluyor
  206. NecronomicoN

Digiturk Play Çoklu Kullanıcı

hayır izleyemiyor, tek bir hesap farklı 2 yerde oynatım yapmıyor. mesela ipad den izlerken bilgisayardan açınca bile ipad'deki duruyor
  207. NecronomicoN

Bursa'yı rezil ettin be adam!

yerdeki rayları görmüyorsa zaten kullanmasın araba falan
  208. NecronomicoN

TTNET Digitürk Kampanyası

internet satıcılarının internet sitelerindekiler dışındaki hiç bir teklifine inanmayın. sadece internetteki kampanyalar ve şartlar geçerlidir. yarın öbür gün sorun yaşarsınız. tecrübeyle sabit
  209. NecronomicoN

Eski Laptopumdan bıktım

şunu tavsiye derim bütçen dahilinde. vatanbilgisayar fiyatı çok yüksek, sanalmarketimde daha ucuz ordan alabilirisn. geçen arkadaş da ordan aldı bir sıkıntı çıkmadı...
  210. NecronomicoN

[Kampanya] F-Secure Anti-virüs 2013 1 Yıl!

avg denemeyi kaldırdım bunu kurdum bakalım nasıl etkisi olacak görecez
  211. NecronomicoN

Boğaz teleferikle geçilecek

yine ağaçlar kesilecek yine polemik olacak, walla bilemiyorum inşallah bu sefer problem çıkmaz :) şahsen ben de yapılması taraftarıyım
  212. NecronomicoN

Sata Express (Sata 3.2) ile saniyede 2 GB kopyala

biz hala 5400rpm lerden kurtulmayı beklerken millet ssdleri çöpe atacak artık :D
  213. NecronomicoN

Üniversitenin verdiği ultrabook

bir ultrabooktan zaten harici ekran kartı bekleyemezsin. çok çok pahalı modellerde var sadece harici ekran kartı. onun haricinde hepsinde intel hd 4000 bulursun en iyi ihtimalle. bence bilgisayarın özellikleri iyi, güzel makina normal yani, ultrabook için ideal
  214. NecronomicoN

[Kampanya] AVG Internet Security 2013 (1 Yıllık)

arayüzü çok uyuz bu programın ya, hiç sevmiyorum daha sade daha güzel bir şey yapabilirler. ayrıca türkçe çevirileri de berbat durumda
  215. NecronomicoN

Google’dan çocuk pornosu operasyonu!

Haklısın ama söylediğin şeyin oluru var mı, kolay şeyler değil bunlar, gidip anlaşma falan yapmazlar. keşke yapsalar ama olmaz yani, ama bu durumda yavaş yavaş diğerleri de aynı şeyi yapacaktır diye umuyorum.
  216. NecronomicoN

Kolada karamel skandalı!

herkes için söylemiyorum ama, sigara içip bir yandan da yok kolada karamel varmış, yok kanser yapıyormuş diye ortalıkta dolaşanlar var. koladaki kanserojene gelene kadar çok mu düzgün yaşıyoruz önce ona bakmak sonra gdo ya metil imidazol a bakalım
  217. NecronomicoN

Zemana Antilogger 1 Yıllık Lisans (24 saat)

benimkinin sonu 5372 ? :D
  218. NecronomicoN

Kolada karamel skandalı!

pepsi de olabilir
  219. NecronomicoN

Marmaray'da büyük sürpriz!

arkadaşın daha güzel önerileri var galiba :)
  220. NecronomicoN

İphone 5 İos 7 Beta 4 Sorunu ?

ben seni bilmediğin için eleştirmiyorum ki, sadece uyarı yapıyorum sana, bildiklerimi paylaşıyorum ben de seninle
  221. NecronomicoN

İphone 5 İos 7 Beta 4 Sorunu ?

bu bilgi birikimiyle senin ios beta 4 kurmanı yada kurmaya çalışmanı pek önermiyorum şahsen :) beta sürümler geliştiriciler için çıkartılmış önizleme sürümleridir. sonra telefonumun şarjı öğlen 12de bitiyo, durup dururken kendine reset atıyo falan diye gelirsin foruma
  222. NecronomicoN

iPad 5'de Işıklı Logo İddiası

valla güzel olurdu, zaten ipadlerin şarj ömürlerinin de uzun olduğunu düşünürsek pil olarak çok da etkilemez. iphone olsa bitirir ama ipadlerde çok güzel olur bence
  223. NecronomicoN

Çatlak Kullansam Ne Olur

s3 mini kullanan vardı, parmağını kesmezsen bir problem yok. sorun çıkmıyor yani
  224. NecronomicoN

Çatlak Kullansam Ne Olur

bir sorun olmaz kullan gitsin. telefonunun modelini kafanın içine girip öğrenebildiğimiz gün de ekran fiyatı söyleyebiliriz.
  225. NecronomicoN

Yeni Aynasız Geldi: Panasonic GX7

bu aynasızların aynalılara göre avantajları neler? aynalılardan daha mı iyiler ki
  226. NecronomicoN

İstanbul trafiğine derin çözüm!

arkadaşlar tünelin halkın vergileriyle verildiğinden bahsediyorsunuz ama haberde de bahsedildiği gibi " Yap-işlet-devret modeliyle Türk- Kore Ortak Girişimi ATAŞ sorumluluğunda" benim bildiğim böyle olunca halkın parasıyla yapılmak yerine şirketin parasıyla yaptırılıyor. dolayısıyla adamların...
  227. NecronomicoN

Açılışta Fan Uçuyor?

bir problem yok gibi benim de masaüstü bilgisayarım bu şekilde 1-2 saniye hızlanarak başlıyor. hatta daha önce kullandığım birkaç dizüstü bilgisayarlar bile düğmesine bastığım zaman 1-1.5 saniye hızlı fan üfleyip yavaşladığı oluyordu.
  228. NecronomicoN

ODTÜ mezunları 2,5 ayda iş buluyor!

insanlar okuldan çok elemanın ne yapabildiğine bakıyorlar, geçiniz okul işlerini
  229. NecronomicoN

Canlı Fareyle Kedi Besleyen Sarışın Kız

enteresan :D
  230. NecronomicoN

4 gün yattı 4 milyon dolar tazminat aldı!

ben ağır dietle 1 haftada 4 kilo verdiğimi biliyorum, bu herif bide çekik gözlügillerden, bunların metabolizması daha da hızlı çalışıyor. belki olmuştur baksana adam idrarını içmiş su bile yok içmek için
  231. NecronomicoN

İstanbul trafiğine derin çözüm!

amerikada köprülerin geçiş ücretleri 15 ile 25 dolar arası değişiyor. avrupada da durum aynı, çoğu yol paralı. çok da şaşırmadım bu duruma
  232. NecronomicoN

Tam 9 ay oldu

bak benim de psikolojim bozuldu damara bağladım gece gece durup dururken. halbuki arkadaş gibi aşk acısı da çekmiyorum :D naptın bana naptıın :D bu da benden sana gelsin http://www.youtube.com/watch?v=5ROGGpKzWaw
  233. NecronomicoN

Plastik iPhone Doğrulandı!

heh para kazanmadık bir fakir ülkeler vardı, anlaşılan apple gözünü fakir ülkelere de dikti ordan da para toplayacak :)
  234. NecronomicoN

Söyle Rahatla

insanlar neden sadece muhalefet olmak için muhalefet oluyor. hiç memnun olmayı bilmiyorlar. enteresan yeminlen bir sorun var çoğu kişide
  235. NecronomicoN

Google’dan çocuk pornosu operasyonu!

yani yandexten bingden bulunuyor diye bunlar da kaldırmasın ve çanak mı tutsun çocuk pornosuna ? bunu mu demek istiyosun o zaman
  236. NecronomicoN

Yurt, Burs ve Krediye Başvuracaklar Dikkat!

kredi almıştım zamanında. daha ödemeler de başlamadı resmi olarak kyk'ya göre. geçen sene 9450 TL yazarken demin baktım 10993TL olmuş. ona göre kredi alacaklar aklında bulunsun sonra bunun 11 bin lira geri dönüşü oluyo 244'er liralar halinde :)
  237. NecronomicoN

Twitter askıya alınma sorunu

valla nasıl çözülür bilmiyorum ama hesabının askıya alınmasının sebebi şu; http://shiftdelete.net/twitterda-buyuk-operasyon-46076.html
  238. NecronomicoN

ben de bugün bir bilgisayara kuracaktım bu kampanyayla, baktım bitmiş mecbur avg nin 1 seneliğini kurduk :D
  239. NecronomicoN

İstanbul'a Central Park geliyor!

tabiki mutlaka çıkar çıkacaktır fakat yapılan şeylerin de çıkar var diye göz ardı edilmesi saçma. hangi yönetim gelirse gelsin yapılan her işte çıkar olacaktır. dünyanın neresinde bu yok ki? bana örnek verebilir misiniz? gezi olayında insanlar ağaçlar için değil hükumet karşıtlığı için kendini...
  240. NecronomicoN

Galatasaray Markalı Tabletler Geliyor

takımıma hemen hemen her şekilde destek veriyorum fakat bu kıytırık tabletlere para yatırarak destek olamicam kusura bakmasınlar :D
  241. NecronomicoN

iyi de ne yapalım geç kaldık diye bir daha yapmayalım mı? bırakalım böyle mi kalsın. niye ileriye dönük ve telafi etmeye yönelik bakmıyosunuz. siz belki piknik yapacaksınız sadece ama bundan 50 yıl sonra torunlarınızın parkı olucak.
  242. NecronomicoN

kampanya 31 temmuzda bitecek deniyor ama sayfaya girince başka ekrana yöneliyor. demek ki bitti artık kampanya
  243. NecronomicoN

ama o 50-60 yıllık ağaçlar öyle marketten alınmıyor. yeni ağaçlar dikilecek üzerinden zaman geçecek ki ağaçlar büyüsün kocaman olsun. yavaş yavaş olacak şeyler bunlar. amerikadaki central parktan örnek veriliyo sürekli ama o parkın açılış tarihi 1857. üzerinden 156 yıl geçmiş bu hale gelmiş.
  244. NecronomicoN

'Genç Dev Adamlar' Avrupa Şampiyonu

evet tebrik etmek lazım, ben finalde yenilebiliriz diyordum fakat bileklerinin hakkıyla şampiyon oldular. helal olsun
  245. NecronomicoN

Turkcell uygun günlük konuşma önerisi ?

turkcell de uygun paket olur mu ki yaw :D
  246. NecronomicoN

Laptobun turbo boostunu nasıl açarım?

benim de bildiğim güç seçeneklerinden yüksek performans ı açman gerekiyo
  247. NecronomicoN

Dünyanın en büyük böceği görüntülendi!

hem de uçabiliyomuş :scared: kaçıııııııın :D
  248. NecronomicoN

Et, Bal ve Sütte Sahtecilik Yapan Markalar LİSTE

Lezzet paylamış bu sefer de
  249. NecronomicoN

Windows 8.1 ile uyumlu önerdiğiniz antivirüsler nelerdir

norton beta çalışıyor http://us.norton.com/beta/
  250. NecronomicoN

Sigortası olmayan 3 milyon araç sahibine ceza

bassınlar cezayı, ondan sonra ağlıyolar abi nolur çağırma polisi sigortam yok diye
  251. NecronomicoN

Google Play Oyun Alımı

hayır bir sorun olmaz. ben de zaman zaman apple store 'a kartımı ekleyip satın aldıktan sonra tekrar kaldırıyorum.
  252. NecronomicoN

Dijital Müzikte Yeni Dönem

fizy'e giriş yaptım şarkının tamamını dinletiyor. yani giriş yapınca telif parası mı alacak sanki bunlar, yoksa yakın zamanda bu ücretsiz üyeliklere de abonelik ücreti mi sokacaklar acaba :)
  253. NecronomicoN

Digiturk Play sitesindeki videolar nasıl indirilir

öyle basit 1-2 video downloader'la indirilebileceğini zannetmiyorum
  254. NecronomicoN

Wellington Galatasaray'a doğru...

melo bu sene felaketti. bir de çuvalla para istemişti sezon başı. bence artık melo devri kapanmalı kendi fikrim
  255. NecronomicoN

SDN Ramazan Sohbetleri - 2013

bizim davulcu yine klasik aynı maniyi söylüyor. sıkıldım artık 10 senedir aynı mani :D şu adama bir kaç link atmak lazım geliştirsin kendini artık. neyse artık hepimizin ilk sahuru hayırlı olsun arkadaşlar. afiyet olsun cümlemize. hayırlı ramazanlar
  256. NecronomicoN

Avrupa’da mobil internete büyük indirim

ne güzel keşke bizde de ucuzlasa. hala yeteri kadar uygun fiyatta değil. bir zamanlar neydi mobil internet hem acayip pahalıydı hem de azıcık kota :) hatta ne kotası, paketlerin olmadığı zamanları hatırlıyorum wap sitelerinden duvar kağıdı melodi indirirdik polifonik :) nostalji yaptım 2 dk da
  257. NecronomicoN

Windows 8.1 uyum sorunu

eylul civari sanirim
  258. NecronomicoN

Artık Yaşlı Akrabasını Ziyaret Etmeyen Hapı Yuttu!

simdi okumadan yorum yapanlar olacaktir. olay ÇİN de gerceklesecekmis.
  259. NecronomicoN

Windows 8.1 uyum sorunu

hayir ben norton 21 beta urunlerini kurdum ve kullaniyorum da uyumluluk sorunu yok. indirdigin dosyayi bir daha kontrol et :) edit: tabi ben bir anda norton kullanildigini varsaydim :D baska bir antivirus kullaniliyosa beta uyumlu olmayabilir tabi.
  260. NecronomicoN

Windows 8.1 uyum sorunu

antivirüsler uyumlu değil fakat beta sürümleri kullanırsan çalışıyor. örneğin norton 21 beta sürümleri windows 8.1 ile çalışıyor. bu arada mikrofon işi için ayarları kurcalamanı öneririm
  261. NecronomicoN

İstanbul'da ulaşıma yeni düzenleme

trafiği katleden bu hale getiren zaten bu minibüs ve taksiler. bi de sorunları çözülecekmiş
  262. NecronomicoN

EagleGet (IDM'ye Alternatif Yolda)

arayüzünün çok beğendim ama idm 'den vazgeçmem sanırım. onun arayüzünü de böyle bir şey yapsalar ya
  263. NecronomicoN

Optimus Black Home Tuşu Sorunu

telefonunun donanımsal bir problemi var biz sana buradan nasıl yardımcı olabiliriz ki? servise götürmeni tavsiye edebiliriz..
  264. NecronomicoN

[Kampanya] Hotspot Shield Elite(6 Ay/50.000 kullanıcı ile sınırlı)

elite'e geçince download hızı arttı tabi. 20mb hız varken 16mb hız ile indiriyo saniyede 1.6mb ile. hangi ip gizleme yazılımınız ile bunu yapabilirsiniz merak ediyorum ? not: free sürümdeyken de 5-10 mbit arası değişiyordu download hızı
  265. NecronomicoN

işinize yaramıyorsa çamur atmayın bari. yıllardır kullanıyorum hep işime yarıyo hiç bir zaman da problemle karşılaşmadım.
  266. NecronomicoN

ben de şimdi aynı linki verecektim. buldum kendi çabamla hallettim saol :) güzel kampanya
  267. NecronomicoN

SDN Zello

gece gece kahkaha attırdı bana evde :D
  268. NecronomicoN

Karşınızda yeni moderatörlerimiz

hayirli ugurlu olur insallaahh :))
  269. NecronomicoN

Windows 8.1 Preview Çıktı

bende o yazi kendiliginden kayboldu. windows 8.1 bana da 8 den daha hizli geldi. gorev yonetici ve uygulama acilis sureleri kisaldi
  270. NecronomicoN

Galaxy s4 3G yardım!

edge = 2g oluyor yani cok cok daha yavas internet. bu baglanti icin anten daha az elektrik harciyor o yuzden sarji daha uzun suruyo. 3g icin daha fazla elektrik yuku oldugu icin sarj daha cabuk bitiyor
  271. NecronomicoN

Televizyondan müzik dinleten esnafa 10 ay hapis!

iyice şeyini çikarttilar bu işin. saçmaligin daniskasi
  272. NecronomicoN

SDN ye öneri (Vista bölümü)

gerek yok bence de.
  273. NecronomicoN

İnternet Explorer 11 ' i Nasıl buldunuz ?

windows 8.1 ile birlikte geliyor, indirme linki yok
  274. NecronomicoN

İnternet Explorer 11 ' i Nasıl buldunuz ?

fena deil gibi, ilk gözüme çarpan admuncher'in reklamları engelleyememesi. sanırım bir güncelleme ile düzeltilir
  275. NecronomicoN

Orjinal windows 8 i nasıl 8.1 eyükselticeğiz ?

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/preview-download buradan get the update 'a basarak yamayı indir ve kur. bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecek. yeniden başladıktan sonra markete girince karşına ilk çıkacak kocaman bir windows 8.1 deneme kısmı olacak. normal...
  276. NecronomicoN

AliA 2048!!!

öyle demeyin benim daha önce ban'ımı kaldırmıştı :D hep ban yapacak hali yok ya
  277. NecronomicoN

markete gireceksin orda en basta 8.1 cikiyor ordan indireceksin
  278. NecronomicoN

Galaxy s4 kullanan arkadaslar yardım

s4 kullanmiyorum ama benim bildigim normal bu
  279. NecronomicoN

alıştık zaten başlat menüsünün olmamasına. kaç ay geçti artık. bu saatten sonra da aramıyorum. bu haliyle rahat buluyorum zaten aradığımı. güncelleme işine gelince de uygulamaların yeniden yükleneceğini zannetmiyorum. mağazadan güncelleme olarak yüklendiğine göre yama gibi bir şey olacak bu...
  280. NecronomicoN

[Kampanya] Yeni PDFZilla V3

bu kategoride nitropdf yi tek geçerim. pdf ile ilgili akla gelinebilecek her işlemi yapıyor
  281. NecronomicoN

bir hareket yok bekliyoruz biz de bakalım. sanırım millet abandı sunuculara öyle duruyor
  282. NecronomicoN

Apple mağazası Türkiye'de açılacak mı?

keçi olayi çok iyiydi :D
  283. NecronomicoN

AVEA Cepte İnternet Hızı Nasıl ?

istanbul - beylikdüzü - ambarlı limanı Bir de nedense bu hız testi olaylarından dolayı şu şarkıyı paylaşmak istedim :D http://www.youtube.com/watch?v=wCE9YRhzpRg
  284. NecronomicoN

Bunu yapan insan mı?

değil
  285. NecronomicoN

Sabıka Kaydı E-Devlet'ten Alınabilecek

şimdi bi test ettim evet çok kolay oldu, pdf olarak veriyorlar belgeyi
  286. NecronomicoN

iPhone udid kayıtlı hesap istiyor

telefonu itunes'e bağladıktan sonra restore yap, 6.1.4'e dönecektir ? eğer yine olmazsa data kablosunu PC'ne takip Power tusu + Home tusu ayni anda bas kapanana kadar. Ardindan power tusundan elini cek; home tusu basili kalsin 10 sn kadar '' kurtarma modu'' durumuna gececek. Ituneste yazar ''...
  287. NecronomicoN

Udid kaydınızı kendiniz alın

şunu belirtmek gerekiyo bunu yapabilmek için Apple Developer Program a üye olmak gerekiyor ki bu da yıllık 99 dolar.
  288. NecronomicoN

Google Drive 15 GB Oluyor!

bende bir süredir 15 gözüküyor sizde hala 5 mi
  289. NecronomicoN

Musleradan Kendi Kalesine Harika Gol

eheheh bayaa ii atmış hakkaten
  290. NecronomicoN

Cep telefonu abone sayısı 68 milyona ulaştı

e boşuna mı telekom o kadar bedava konuşma kampanyaları yapıyor, durumu vahim o yüzden insanları sabit hatta çekmeye çalışıyor
  291. NecronomicoN

İpad mini suya düştü !

İpad i hemen kapat. Ve ici kuruyana kadar birkac gün acma. Hatta istersen pirinc dolu bir kavanoza koy ki nemini iyice alsin. Sakın sac kurutma makinesiyle de kurutma
  292. NecronomicoN

WhatsApp yasaklanırsa ne yaparız?

iMessage a devam olurdu o zaman. Zaten Nokia da kendi SMS ağını kuruyor. Bu gidişle her firma kendi altyapısına gecer.
  293. NecronomicoN

AVEA Cepte İnternet Hızı Nasıl ?

ben de 2.5 yıldır kullanıyorum interneti çok hızlı geliyor, eskiden turkcell kullanırdım bir fark yok yani
  294. NecronomicoN

Telefon suya düşse de önemli değil

liquipel türkiye kurulmuş, henüz hizmet veriyor mu bilmiyorum ama yakında hizmet vermeye başlarrlar heralde. 6-7 ay önce iphonedo liquipel amerika ile ropörtaj yaparken türkiye ofisi açma niyetimiz yok ama hiç belli olmaz demişti
  295. NecronomicoN

Altyazı Takip - Altyazısı Çıktı Mı?

tüh ben de bunu yapan program mı varmış aa bakayım güzel olur falan diye girdiydim :D aslında güzel olurdu bi program olsa sitelere girmeden ufak programla altyazıları indirsek, hem de çıktı mı diye ordan kontrol etsek
  296. NecronomicoN

A'dan Z'ye Skype

yapılan alıntı çok eski sürüme aitmiş bu çok eski diyecektim ki baktım mesaj da çok eski :) neyse skype windows phone, iphone, android, blackberry, ipad, kindle fire hd ve android tabletlerde de kullanılabiliyor http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-mobile/
  297. NecronomicoN

Google'ın gözlüğü mü Apple'ın saati mi tutar?

bence de saat daha çok tutar.
  298. NecronomicoN

Öğretmen izini müdürden değil validen isteyecek!

askeriye gibi olmuş :) bölük subayların alay komutanından izin alması gibi
  299. NecronomicoN

Flycell soygunu

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/flycell bak burda senin söylediğini söyleyen 247 şikayet var, adamlar iyi bulmuş para kazanma yolunu milleti yolup onunla geçiniyolar. çünkü zannetmiyorum artık melodiye duvar kağıdına bilmemneye para verip de satın alan insanlar kaldığını