Arama sonuçlarınız

1. arkabisrem

Soru Ses Sistemlerinden Anlayan arkadaşlar Bu Nedir? - AUX Çoğaltma

Arkadaşlar Merhaba, Yardımınıza ihtiyacım var. Aşağıdaki malzeme bir teknoloji firmasının soundbar ses sistemlerinin olduğu stantta kullanılan bir cihaz. Stantta birden çok soundbar var ve bu cihazdan gelen aux kablolar ile her birine ayrı ayrı bağlı . Bir nevi swich görevi görüyor. Bu ürünün...
  2. arkabisrem

Aşktan yana şansım yok. Vol3

Merhaba Arkadaşlar; Vol3 yazıyorum çünkü https://forum.shiftdelete.net/threads/asktan-yana-sansim-yok.420658/#post-4137331 bu linkte vol2 versiyonu mevcut. Vol2 den sonra uzun bir süre ilişkiye ara vermiştim güven sorunlarım vardı ve gerçekten güvenebileceğim biri ile yola devam etmek...
  3. arkabisrem

Telefonfan gelen konusma sesleri

Herkese merhaba. 2 gun once basimdan geçen ilginc bir olayi aktaracağım . Bir yandanda neden boyle bir durumla karsilastigimi cozmeye çalışıyorum ancak arastirtirdigi .kadari ile kimse boyle bir sorunla su ana kadar karsilasmamis. S7 edge kullaniyorum, operatorum turkcell. sabah 12 sulari...
  4. arkabisrem

Aşktan yana şansım yok

Merhabalar Arkadaşlar, İtiraflar bölümü iyi ki var be. Gerçi benimkisi pek bi itiraf olmayacak ama buraya yazmak rahatlatıyormuş onu öğrendim :) Şimdi şurdan başlayalım. Şu link ( http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/266297-insan-asik-oldugunu-soyleyemezse.html#post2350002 ) 'te anlattığım...
  5. arkabisrem

Dell inspiron 1018-2305 1.6ghz 1gb ram 250gb

Merhaba; Ürün fatura tarihi itibari ile 2 yıllık üründür. Hiçbir donanımsal sorunu bulunmamaktadır. Sadece kullanıma bağlı ufak izler mevcut. Bunun haricinde fotoğraflardada görebileceğiniz üzere görünüm olarak bir sorun yok. Orjinal kutusu ile gönderilecektir. Fiyat uygun olduğu gerekçesiyle...
  6. arkabisrem

İnsan Aşık olduğunu söyleyemezse...

2007 yılından beri shiftdelete.net takipçisiyim ve farkettim ki itiraflar bölümüne hiç uğramamışım. Çok fazla paylaşım yapmasamda nedeni İşimden dolayı yoğunluğum du hep. İşte benimde itirafım bu :) Aslında hayatımda beni en çok etkileyen bir itirafım var birazda pişmanlığa dönüşen bir durum...
  7. arkabisrem

Kızları dikizlemek için bunu da yaptılar!

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Zeve Kampüsü'nde bulunan prefabrik "kız yurdu" binasında banyoların bulunduğu bölmede kazan dairesi ile ortak olan duvara delik açıldığı ortaya çıktı.Evrensel Gazetesi'nde yer alan habere göre olayın, duş alan bir öğrencinin farketmesi üzerine ortaya çıkmasıyla...
  8. arkabisrem

Gfxnews.org Davetiyesi Arıyorum

Merhaba arkadaşlar gfxnews.org davetiyesi arıyorum elinde olan arkadaşımız varmı acaba? Şimdiden teşekkürler .
  9. arkabisrem

Dell Asus Acer Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Merhaba, Fırsat buldukça uzun süredir notebook araştırması yapmaktayım . Bütçem 1100 - 1200 tl arası. Taksitle almayı düşündüğüm için aşağıdaki notebooklarda kararsız kaldım. Grafik tasarımla uğraşmaktayım ve aralıklarla da oyun vs zaman buldukça oynuyorum. Ekran kartı performansı orta...
  10. arkabisrem

Fansız Notebook Soğutucu Tavsiye

Arkadaşlar Acer 5535 laptop'um için soğutucu arıyorum uzun zamandır. Araştırırken nette aşağıdaki ürünleri gördüm. Fansız , alüminyum bir soğutucu. Ne kadar işe yarar bilemiyorum tabi. Aranız da bu ürünlerden kullanan veya bi bilgisi olan varmı. Thermaltake WavX15 12"-15" Alüminyum Notebook...
  11. arkabisrem

Acer 5535 Açılmıyor!

Arkadaşlar, acer 5535 notebook u bu zamana kadar gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün ise malesef bilgisayarı son kapatışım oldu ve bir daha açılmadı:( Ne yaptıysam olmadı , açıp temizledim , herhangi bir sorun varmı diye çok iyi inceledim ama nafile. -Power tuşuna bastığımda fan...
  12. arkabisrem

Facebook'a bi haller oluyor...

Şu anda durum bu şekilde ... Nedenini bilen ?
  13. arkabisrem

Bu Yazının Ingilizce çevirisi Gerek...

Arkadaşlar aşağıda ki yazının ingilizce çevirisi lazım. Google trans. ile denedim ama saçmaladı biraz :) İngilizcesi sağlam arkadaşlardan yardım istiyorum .:blushing: ''Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.Fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve...
  14. arkabisrem

Fujifilm Finepix S1500 arıyorum.

Arkadaşlar elinde satmayı düşündüğü s1500'ü olan varsa bana pm den ulaşırsanız sevinirim.
  15. arkabisrem

Kredi kartı limit yükseltmek?

Arkadaşlar benim şu anda kredi kartın limiti 400 ve ben 410 liralık bir alışveriş yapacağım. Doğal olarak limit yetmediğinden alışverişimi yapamıyorum. Bankaya gidip ekstre öderken fazladan 10 lira daha eklesem. Bunu limit arttırımı için kullanmak istiyorum desem. Böyle bir şey mümkünmü? (Bu...
  16. arkabisrem

National Geographic: İnteraktif Dijital Fotoğrafçılık Okulu Cd'leri lazım!

Arkadaşlar elinde, National Geographic: İnteraktif Dijital Fotoğrafçılık Okulu cd'lerdi (4 cd den oluşuyor) olan varsa bana kopyası veya orjinal faketmez kargo ile yollayabilirmisiniz. Aradım ama hiç bir yerde bulamadım. Benim için çok önemli bir set. Kargo ücreti benden tabiki :)...
  17. arkabisrem

Ucuzacik.com'dan alışveriş yapan varmı?

Bana güvenilir gibi geldi.Ama bazı ürünleri şaşırtıcı derecede düşük fiyatla satıyorlar. İhale sistemi var. Aranızda bu siteden alışveriş yapan varmı?
  18. arkabisrem

Araba hediyesi ne alabilirim?

Arkadaşlar babam araba aldı. Benimde içimden geldi bi hediye alıyım dedim. Arabalardan fazla anlamam , ne alınabilir. Malum öğrenciyim başka bir ilde okuyorum. Şöyle fiyatı beni zorlamayacak birşey ne önerirsiniz? :confused1:
  19. arkabisrem

Rüyamda Sdn ofisini gördüm! :)

Evt bugün rüyamda sdn ofisini gördüm. Ofismiş ama sanki bi banka bayisi gibiydi. :) Sıra numarası alıp öyle görüşebiliyorduk. Güya insanlar teknoloji hakkında sorunlarını bu sdn bayisinden gideriyorlar mış. :) Neyse bende sıra almışım ve sorumu soracağım. Ne sorduğumu tam hatırlamıyorum ama...
  20. arkabisrem

Acer Aspire5535 Paylaşımlı Ekran Kartı Değişimi?

Arkadaşlar elimde şu an Acer Aspire 5535 dizüstü bilgisayar var. Ekran kartı ATİ Radeon HD 3200 (Paylaşımlı) .. Dizüstü donanımlarından fazla anlamıyorum. Bu ekran kartını çıkarıp , NVIDIA veya ATİ (Paylaşımsız) ekran kartı takmam mümkünmü? Laptopu hiç açmadığım için içinde ekran kartı...
  21. arkabisrem

Ezber bozan tarihi keşif

Marmaray projesi için yapılan kazılarda tarihi değiştirecek bir keşfe imza atıldı. Yenikapı’daki çalışmalarda 8.500 yıl öncesine ait 4 iskelet ile ahşap ve seramik eşyalar bulundu. Kazı Başkanı Dr. İsmail Karamut çok heyecanlı... “Bu keşif, İstanbul’un ilk yaşam biriminin...
  22. arkabisrem

Counter Strike'a ne oldu böyle![Çözüldü]

arkadaşlar ct de bi sorun var. neden böyle oldu. yardım. Game XP VE aTuner adlı yazılımları kullanmıştım. 2 programlada ayarları default yaptım ama yine aynı . sadece caunter da oluyor böyle 3d oyunlarda yok bu sorun.
  23. arkabisrem

Gerçek Firefox İşte Bu !

Hiç Firefox'un logosunun ne olduğunu ve gerçekte logodaki canlının var olup olmadığını merak ettiniz mi? İnanılmaz şirin bu hayvandan dünyada sadece 2500 kadar kalmış.Türkçe'ye Kırmızı Panda olarak geçen bu hayvanın bilinen onlarca adlarından bazıları şöyle; Bear Cat, Cloud Bear, Bright Panda...
  24. arkabisrem

Birlikte aç-Program seç sorunu!!

arkadaşlar bir video veya resim açarken birlikte aç-Program seç deyince aşağıdaki uyarı çıkıyor karşıma. ''Bu dosya, eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil. Denetim masası Klasör Seçenekleri'nde bir ilişki oluşturun.'' nasıl düzeltebilirim.!!
  25. arkabisrem

Lise diplomasını kaybettimmm!

Arkadaşlar lise diplomamı kaybettim. Ne yapmam lazım??? bir hafta içinde lazım bana.. :confused::confused::confused:
  26. arkabisrem

Senden Bir Ricam Var!

Senden Bir Rİcam vAR GülMESİn dUDAKLARIN , gÖZLERİN. GülmesİN ! çÜNKü SeN HEr GülüŞÜnde BeN sANA kAVUŞAMADığım İÇİn AğlıyoruM. Senden Bir Rİcam vAR Sensizliğin Bir hASTALIK oLDUĞUNU anLAYAN BU ADAmın seni Unutmayacağını bil! gÖZLERİN, sÖZLERİN, Bedenin , Gülüşün... Hep Aklında OLacağını bil...
  27. arkabisrem

3 yükledikten sonra Messenger açılmıyor!

Sp3 ü yükledikten sonra live messengeri açmaya çalışığımda messengeri otomatık onardı ve açılırken sistem trayda simgesi var ama normal olarak açılmıyor. görev yöneticisinden baktığımda ise işlemciyi çok kullanıyor ve bilgisayarı kasıyor.Fakat başka bir kullanıcı hesabından girince açılıyor.Ne...