Arama sonuçlarınız

1. arkabisrem

Soru Ses Sistemlerinden Anlayan arkadaşlar Bu Nedir? - AUX Çoğaltma

Arkadaşlar Merhaba, Yardımınıza ihtiyacım var. Aşağıdaki malzeme bir teknoloji firmasının soundbar ses sistemlerinin olduğu stantta kullanılan bir cihaz. Stantta birden çok soundbar var ve bu cihazdan gelen aux kablolar ile her birine ayrı ayrı bağlı . Bir nevi swich görevi görüyor. Bu ürünün...
  2. arkabisrem

Nasıl yapabilirim?

Karşı cins ile konuşmakta zamanında bende çekinmiş biri olarak tavsiyem şu kardeşim. '' Kaybedecek neyim var'' sorusunu kendine sor. Cevap muhtemelen belli. Eğer ret edilirsen önünde uzun yıllar var. Kaba bir tabir olacak ama kız mı yok sana :)
  3. arkabisrem

Aşktan yana şansım yok. Vol3

Selam dostlar. Tam 5 yıl aradan sonra konuyu hortlatıyorum :) Artık gülüp geçiyorum ve her şer de bir hayır vardır diyorum . Şu an 2 yıllık evliyim ve ellerinizden öper 2 aylık kızım var. İnanın hayatta başınıza ne geliyorsa boşuna gelmiyor. Her şey bir tecrübe bizim için. Bu konu...
  4. arkabisrem

Bir insanın kalbinde kaç kişi olur?

Kararlarınızda net olmanızı tavsiye ediyorum. Aşkın gözü kördür cümlesi gerçekten doğru. İnsan aşık olduğunda farkındalığını yitiriyor. Bunun hayatınızda bir sınav olduğunu düşünün. Sınava çok iyi hazırlanmışsınız ve sınavdan geçeceğinize eminsiniz ve sonrasında istediğiniz hayalleriniz gerçek...
  5. arkabisrem

Yanlış anlamayın sadece yorum yapıyorum şu anda; bir birinizden emin olamamış olabilirsiniz. Karşı taraf ve aynı zamanda sizin aşırı iyi niyetiniz ilişkinizi tamamlamıyor gibi. Hem o sizle konuşup üzmek sizi istemiyor hemde siz onunla konuşup onu üzmek istemiyor olabilir siniz. Belki araya bir...
  6. arkabisrem

3 yıl önce bir ilişkim vardı aldatıldım ve bitti. Unutamam diyordum ama belli bir süre sonra unuttum. Bazen aklıma düşssede hiçbirşey hissetmiyorum. 3 yılın sonunda yeni bir ilişkiye başladım ve yine aldatıldım. Bu sefer nasıl olsa unuturum diyorum, zaman herşeyin ilacı. Bu arada geçmiş bir...
  7. arkabisrem

Kız ya da erkek diye bir önyargı yanlış olur. Kadınlarında başından böyle şeyler geçmiştir kesin biz erkekler yüzünden. Kadın erkek demeden insan olarak karşı tarafın duyguları ile oynamak kimseye yakışmaz.
  8. arkabisrem

Merhaba Arkadaşlar; Vol3 yazıyorum çünkü https://forum.shiftdelete.net/threads/asktan-yana-sansim-yok.420658/#post-4137331 bu linkte vol2 versiyonu mevcut. Vol2 den sonra uzun bir süre ilişkiye ara vermiştim güven sorunlarım vardı ve gerçekten güvenebileceğim biri ile yola devam etmek...
  9. arkabisrem

Bayram Hediyeniz SDN Forum'dan! Turkcell T70 Hediyeli!

İyi bayramlar SDN
  10. arkabisrem

Galaxy S7 Nougat Türkiye'de yayınlandı

Sanırım amaç tıklama oranını arttırmak. Shiftdelete.net 'e yakışmayan bir haber. Televizyonda Reyting uğruna soytarılık yapan ekran yüzleri gibi olmaya başlandı.
  11. arkabisrem

Telefonu aldığı mağazaya kamyonla daldı!

Ne yazık ki ülkemizde bazı tüketiciler, tüketici haklarından habersiz. Habersiz olmakla beraberde, herkesin kendine özel ürettiği bir tüketici kanunu var. Arızalanan telefon vs. anında değişecek diye bir şey yok arkadaşım. Kanun sadece tüketiciyi korumuyor işletmeyi de koruyor. Bugün aldığın...
  12. arkabisrem

Aşktan yana şansım yok

Uzun bir sure gecmis olmasina ragmen arada sirada takip ediyorum. Biraz takinti yaptim galiba :) Geri donme gibi bir niyetim yok ancak tabiki karsilasirsak tekrar, söyleyecek bir kac cumlem var. :) --- Gönderi Güncellendi --- Tesekkur ederim herseyin hayirlisi tabiki. :) Aslinda ilk haberi...
  13. arkabisrem

Aşktan yana şansım yok

Sağolasın :)
  14. arkabisrem

Aşktan yana şansım yok

Konuya yorumlarını eksik etmeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum :) Güncel bir bilgi paylaşayım. O kız, beni aldattığı adamla 2 sene sonra yani 1-2 ay önce ayrıldı. Oh oldu . Bana da ona da geçmiş olsun diyorum. Herkese eyvallah :)
  15. arkabisrem

Telefonfan gelen konusma sesleri

Aynı şeyi bende düşündüm ancak cihaz henuz yeni ve icinde bir video yok.
  16. arkabisrem

Ciddi bir konusma yoktu acikcasi. kendi aralarinda sohbet espiri vs yapan 3 maksimum 4 kisilik bir grup genclerdi.
  17. arkabisrem

Herkese merhaba. 2 gun once basimdan geçen ilginc bir olayi aktaracağım . Bir yandanda neden boyle bir durumla karsilastigimi cozmeye çalışıyorum ancak arastirtirdigi .kadari ile kimse boyle bir sorunla su ana kadar karsilasmamis. S7 edge kullaniyorum, operatorum turkcell. sabah 12 sulari...
  18. arkabisrem

SDN Resmi Steam Grubu Kurulmuştur

Steam Hesabına şu an bağlanabilen var mı? Dün akşamdan itibaren bağlantı sağlayamıyorum.
  19. arkabisrem

LG G4 için Android 6.0 Türkiye'de!

Programın sağ üst köşesindeki güncelleme sekmesine tıklayıp ilerleyebilirsiniz. Airdriver'e girmişsiniz sanırım.
  20. arkabisrem

Korsan Müziğin Yeni İsmi: Aurous

Tamam iyi hoş ama spotify ayda 9 tl. Günde ortalama bir paket sigara parasını ayda bir defa vereceksiniz ve hırsızlığa da katkı sağlamamış olacaksınız. Emeğe saygı arkadaşlar. Biraz empati ile yaklaşın.
  21. arkabisrem

Aşktan yana şansım yok

Merhabalar Arkadaşlar, İtiraflar bölümü iyi ki var be. Gerçi benimkisi pek bi itiraf olmayacak ama buraya yazmak rahatlatıyormuş onu öğrendim :) Şimdi şurdan başlayalım. Şu link ( http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/266297-insan-asik-oldugunu-soyleyemezse.html#post2350002 ) 'te anlattığım...
  22. arkabisrem

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

GM Discovery 4.4 Kitkat Sade temasız.
  23. arkabisrem

General Mobile Discovery

Cihaz bence gayet iyi. Tam bir fiyat performans ürünü. Oda ışığına göre ekran parklaklıığı olayına gelince. Ayarlardan kapatabiliyorsun bir sorun değil bu.
  24. arkabisrem

İphone 5 almayı düşünüyorum kullanıcıların yorumları nedir

bana hala bir telefona 2000 tl vermek çok saçma geliyor.
  25. arkabisrem

Piranha ultra tab 7.0 iyimidir

Piranha ya bulaşma. Teknoloji işindeyim piranha kadar kalitesiz bir mal üreten firma görmedim. Benden söylemesi. samsung apple felan al rahat et .
  26. arkabisrem

Bir dizi daha ekranlara veda ediyor

Flash tv kapansa bu kadar sevinmezdim :D
  27. arkabisrem

Ofisten Kaçış FPS

Ön izleme kısmınıda iyi seçmişler ama :))
  28. arkabisrem

Ofisten Kaçış FPS

Güzel organizasyon :)
  29. arkabisrem

Tomb Raider 2013 Kurt Bölümü

Oyun gerçekten çok uzun ve tam bir aksiyon . 6. gün oldu ve şu an bitirdim . Herkeze tavsiyem Crysis 3 'ten sonra oynadığım en iyi oyunlardandı.
  30. arkabisrem

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=eClaOjOhFBI
  31. arkabisrem

Sneijdergeldimi.com

Geldi ! :)))
  32. arkabisrem

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Farkettimde 2007 yılından beri üyeyim ve bu kadar uzun zamanda bu kadar az mesaj yazan tek kişiyimdir herhalde. :)
  33. arkabisrem

Dell inspiron 1018-2305 1.6ghz 1gb ram 250gb

Merhaba ürün satıldı. Bilgilerinize. http://www.sanalpazar.com/Dell-Inspiron-1018-2305-1.6ghz-1gb-Ram-250gb-290-Tl__isp5879830
  34. arkabisrem

EVOTAB X8-HD Video İnceleme

Ben şu linktekiyle bu ürün arasında kaldım. Tavsiyesi olan varmı ? http://www.hizlial.com/u02.049.1579.0026/polypad-8208hd-8gb-80-android-41-jelly-bean-15ghz-cift-cekirdekli-arm-cortex-a9-wi-fi-tablet-beyaz-tablet-kilifi-hediye
  35. arkabisrem

EVOTAB X8-HD Video İnceleme

Ürün sadece bu sitede var. Bu siteden alışveriş yapan varmı acaba. Güvenilirmi?
  36. arkabisrem

Dell inspiron 1018-2305 1.6ghz 1gb ram 250gb

Merhaba; Ürün fatura tarihi itibari ile 2 yıllık üründür. Hiçbir donanımsal sorunu bulunmamaktadır. Sadece kullanıma bağlı ufak izler mevcut. Bunun haricinde fotoğraflardada görebileceğiniz üzere görünüm olarak bir sorun yok. Orjinal kutusu ile gönderilecektir. Fiyat uygun olduğu gerekçesiyle...
  37. arkabisrem

Asus N53SV Kasası çatladı | Önerileriniz gerekiyor

Genelde en fazla 15 20 gün sürmekte.
  38. arkabisrem

Asus N53SV Kasası çatladı | Önerileriniz gerekiyor

Merhaba; Özel bir şirketin satış sonrası biriminde çalışmaktayım. Belirttiğiniz sorun daha önce bazı müşterilerimizin de başına gelen bir durumdu. Asus'un teknik servisi teleservice'dir. Genellikle ücretsiz olarak kasa değişimi müşteri memnuniyeti adına yapıyorlar. Kesinlikle ücretsiz yaparlar...
  39. arkabisrem

Karadeniz Tv kapatılıyor!

Flash Tv kapansın!!!!! :)
  40. arkabisrem

İnsan Aşık olduğunu söyleyemezse...

2007 yılından beri shiftdelete.net takipçisiyim ve farkettim ki itiraflar bölümüne hiç uğramamışım. Çok fazla paylaşım yapmasamda nedeni İşimden dolayı yoğunluğum du hep. İşte benimde itirafım bu :) Aslında hayatımda beni en çok etkileyen bir itirafım var birazda pişmanlığa dönüşen bir durum...
  41. arkabisrem

Torrent Aleminin Yeni Çocuğu

Evet güzel , torrent yer imlerime ekledim bile teşekkürler öneri için :)
  42. arkabisrem

TTNET Müşteri Temsilcisi (Adını Unuttum Not Alsaydım Keşke)

Bir ısp nin çağrı merkezinde çalışmayan hiç kimse , çalışanların nasıl bir psikolojide çalıştıklarını anlayamaz. Arızanızın olması , uzun sürmesi tabi güzel bir durum değil ancak bunu orda çalışan müşteri hizmetlerine bağıra çağıra ya da sürekli zorlayıcı kelimelerle aktarmanız karşınızdaki...
  43. arkabisrem

Süperonline Fiber İnternet Başvurusu yaptım

Ev telefonunuz superonline a taşındığı zaman turktelekomdan iptal ettirmenize kesinlikle gerek yok. Kendisi iptal olacaktır.
  44. arkabisrem

Fotografium Nikon D3200 Hediye Ediyor

Fotografium Nikon D3200 Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor. Siz de katılın Nikon D3200, Lowepro Çanta (DSLR Video Fastpack 250 AW Sırt Çantası) ve Slik Tripod (Slik 500DX Tripod) kazanma şansı elde edin. http://goo.gl/ciXjD?ref=594 adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.
  45. arkabisrem

Superonline Aylık İndirme Rekoru

2010 un mart ayından önce , yanlış olmasın.
  46. arkabisrem

Merhaba demeden elveda

Güle Güle :)
  47. arkabisrem

Kızları dikizlemek için bunu da yaptılar!

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Zeve Kampüsü'nde bulunan prefabrik "kız yurdu" binasında banyoların bulunduğu bölmede kazan dairesi ile ortak olan duvara delik açıldığı ortaya çıktı.Evrensel Gazetesi'nde yer alan habere göre olayın, duş alan bir öğrencinin farketmesi üzerine ortaya çıkmasıyla...
  48. arkabisrem

Assassin's Creed 3'ten Harika Bir Video

Daha A.C II yi bitiremedim 3 geliyor. :)
  49. arkabisrem

SDN Forum hakkında son durum açıklaması

Güne güzel bir haberle başladık hadi bakalım :)
  50. arkabisrem

Superonline Bizimle Dalga mı Geçiyor?

Merhaba ; Ben Turkcell Superonline çalışanıyım. İnanınki bu paketi satın alan ve halihazırda kullanan birçok abone var ve herhangi bir şikayetleri yok. Kota aştıkları zaman aylık kota paketleri satın alıyorlar kullanıma devam ediyorlar. --- Mesaj Güncellendi --- 241 tl gelmez. Kotalı...
  51. arkabisrem

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 İnceleme

Umarım sadece İnternet mağazasında değildir bu fiyat. D&R Mağazada varmıdır ki acaba.
  52. arkabisrem

Konu açmaya üşendim açıkçası :) http://www.dr.com.tr/0000000327736/Eser/Oyun-Konsol/Oyunlar/Savas/Hawx-2-PC D&R 'da 17 tl şu an almayı düşünüyorum ama 2 bilgisayarda oynamam gerekmekte. Galiba internet aktivasyonu varmış tek bir cd keyi kabul edermi acaba?
  53. arkabisrem

Arkadaşlar merhaba; H.A.W.X 2 almayı düşünüyorum ancak oyunu 2 farklı bilgisayardan oynayabilme imkanım varmı? Yani cdkey vs sadece tek bilgisayar içinmi geçerli. Ayrıca cs takılımı oynamak gerekiyor?
  54. arkabisrem

TTNET'ten Superonline'a Geçiş

Merhaba , Öncelikle adsl taşıma işlemi yapmanız lazım. Yani Müşteri hizmetlerini arayıp şu an ttnet kullandığınızı ve Superonline a geçmek istediğinizi bildirip satış işleminizi onaylamanız gerekmekte. Satış işlemi bittikten sonra bir Tim bayisine gidip sözleşme imzalamanız ve onaylatmanız...
  55. arkabisrem

Gfxnews.org Davetiyesi Arıyorum

Teşekkürler aldım üyeliği açılmış şu an :)
  56. arkabisrem

1 Mayıs Salı çok hızlı başladı

Ben adsl tarifesindeyim 16 mbps limitsiz (e'kadarsız) . Eskişehire Fiber gelmedi henüz. Ping testlerde böyle çıkıyor ancak oyunlarda vs 15 ten yukarı çıkmıyor.
  57. arkabisrem

1 Mayıs Salı çok hızlı başladı

Turkcell Superonline Adsl (Santral 20 metre yanımda :) Pingte sıkıntı var sadece :(
  58. arkabisrem

Gfxnews.org Davetiyesi Arıyorum

Merhaba arkadaşlar gfxnews.org davetiyesi arıyorum elinde olan arkadaşımız varmı acaba? Şimdiden teşekkürler .
  59. arkabisrem

TTNet Hız Düşürme Yöntemi

Evet ek olarak 100 mbps 500 akk var. Onu unutmuşum . Ama 100 mpbse 500 akk alacağıma 20 mpbs akksız propaket alırım daha iyi. :) Aynı fiyatlar zaten.
  60. arkabisrem

TTNet Hız Düşürme Yöntemi

Superonline 'da 199 tl olan tarife adı propaket'tir. 20 mbps limitsiz .Herhangi bir adil kullanım hız alanı yok. 500 gb gibi bir akk propakette bulunmamakta. Propaket dışındaki tarifelerde örneğin keyfini katla kampanyasında 25-50-100 akk olarak ayrı ayrı tarifeleri bulunmakta...
  61. arkabisrem

Chrome'u sevmek için bir neden daha :)

''Hop bilader biri senin varsayılan arama motorunu değiştiriyor. Bi ilgin var mı ne iş. Valla ben emin olamadım yine google yaptım. Yinede sen bilirsin '' :)
  62. arkabisrem

Dell Asus Acer Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Öneriler için teşekkür ederim arkadaşlar, Ancak IMS CX640DX i öneren ilk arkadaşın linkine tıkladığım anda o tarihte aldım Ims'ı . Ve gerçekten memnunum. Dayanıklı ve donanım özellikleri çok iyi . Hepsiburadadan aldım. Herkese önerebileceğim bir notebook .
  63. arkabisrem

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

http://turkdepo.biz üyeliği şu an açık arkadaşlar . Bilgilerinize .
  64. arkabisrem

Zamunda açmıyor

Arkadaşlar zamunda 176 lı ip bloklarıdan girişleri engelledi. Yani modeminizin int servis sağlayıcından aldığı ip 176. yla başlıyorsa zamundaya giremiyoruz. Bilgilerinize.
  65. arkabisrem

En kolay notebook soğutucusu :)

Zamanında öğrenciyken 1 adet 5 lt lik su şişesi kapağı ve 1 adet 2.5 litrelik kola şişesi kapağını üst üstte bantlayıp bunun gibi bir malzemeyi bende yapmıştım. :)
  66. arkabisrem

Dell Asus Acer Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Merhaba, Fırsat buldukça uzun süredir notebook araştırması yapmaktayım . Bütçem 1100 - 1200 tl arası. Taksitle almayı düşündüğüm için aşağıdaki notebooklarda kararsız kaldım. Grafik tasarımla uğraşmaktayım ve aralıklarla da oyun vs zaman buldukça oynuyorum. Ekran kartı performansı orta...
  67. arkabisrem

Facebook Timeline Ne Zaman Açılacak?

Şu an bendede açık. Daha fazla geliştirilmesi gerek diye düşünüyorum.
  68. arkabisrem

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Arkadaşlar bir davetiyede ben alabilirmiyim. Çok ihtiyacım var şu an. Şimdiden teşekkür ederim yollayan arkadaşa ( arkabisremGmail.com )
  69. arkabisrem

Facebook chat düzenlemesi

http://forum.shiftdelete.net/mesajlasma-yazilimlari/218518-facebook-sohbeti-eski-goruntusune-geri-getirmek.html
  70. arkabisrem

Webcam Oyunları ( ÇOK EĞLENCELİ )

Yüzdüm ama serinleyemedim :))
  71. arkabisrem

Webcam Oyunları ( ÇOK EĞLENCELİ )

Deneyen varmı :)
  72. arkabisrem

Facebook Yeni Mesaj Sistemi Sorunu

Aynı sorun bendede var , 3 gündür düzelmedi sohbet edemiyorum bile !
  73. arkabisrem

Google+ Davetiye Paylaşımı

Teşekkür ettim :)
  74. arkabisrem

oo pardon :) arkabisremGmail.com
  75. arkabisrem

[email protected] Bende alabilirmiyim :) Teşekkürler şimdiden :)
  76. arkabisrem

Bu Kıza İnanmayın!

''Bu Kız Gösterdiğini Vermiyor'' :laugh::laugh:
  77. arkabisrem

Başlangıçtaki Google Chrome

Mantıklı :)
  78. arkabisrem

Küpleri Yıkma Oyunu

Ve biter :)
  79. arkabisrem

Küpleri Yıkma Oyunu

Evet çözüm bekliyoruz :)
  80. arkabisrem

Küpleri Yıkma Oyunu

17 de kaldım :((
  81. arkabisrem

Superonline, Turkcell Superonline olmuş!!

2004 yılından bu yana Turkcell Grup şirketi olarak faaliyetini sürdüren, Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Superonline, bundan böyle müşterilerine “Turkcell Superonline” markası ile hizmet verecek. Turkcell Superonline, 1000 Megabit hızında fiber interneti evlere sokuyor. Ülkemizde...
  82. arkabisrem

Flaş! Usame Bin Ladin öldürüldü!

BU FOTOĞRAF GERÇEK Mİ? Usame Bin Ladin’in cesedine ait olduğu iddia edilen fotoğrafla, 10 yıl önce çekilen fotoğraf arasındaki benzerlikler dikkat çekici. Pakistan televizyon kanalları, Amerikan askerleri tarafından sabaha karşı bir operasyonda öldürülen Usame bin Ladin'in öldürüldükten...
  83. arkabisrem

Fansız Notebook Soğutucu Tavsiye

Hangisini peki? 1. mi yoksa 2. mi?
  84. arkabisrem

Logitech N100 Notebook Soğutucu Bu ürün , güzele benziyor. En azından yorumlar öyle gösteriyor ama o fiyata değermi sizce?
  85. arkabisrem

Evt çok yüksek ısılara çıkmıyorum , ancak tasarım işi yaptığım için , photoshop , corel vs. sürekli açık duruyor. Tabi ısınma oluyor. Fanlı bir soğutucu olarak hangilerini önerirsiniz?
  86. arkabisrem

Arkadaşlar Acer 5535 laptop'um için soğutucu arıyorum uzun zamandır. Araştırırken nette aşağıdaki ürünleri gördüm. Fansız , alüminyum bir soğutucu. Ne kadar işe yarar bilemiyorum tabi. Aranız da bu ürünlerden kullanan veya bi bilgisi olan varmı. Thermaltake WavX15 12"-15" Alüminyum Notebook...
  87. arkabisrem

Acer 5535 Açılmıyor!

Sorun halloldu , vga chipsetinde sorun varmış. Teknik servis halletti 100 tl karşılığında...
  88. arkabisrem

Acer 5535 Açılmıyor!

Arkadaşlar, acer 5535 notebook u bu zamana kadar gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün ise malesef bilgisayarı son kapatışım oldu ve bir daha açılmadı:( Ne yaptıysam olmadı , açıp temizledim , herhangi bir sorun varmı diye çok iyi inceledim ama nafile. -Power tuşuna bastığımda fan...
  89. arkabisrem

Ben de ubuntulandım :)

Hayırlı olsun ''Choice''. Bende aslında Ubuntu'ya geçmek istiyorum ama , bi kaç konu hakkında sıkıntılarım var. Örneğin; Photoshop , corel , vb programları ubuntu'da çalıştırabilirmiyim.
  90. arkabisrem

ZumoDrive ile bedava 2 GB alan - İzle Öğren!

Benle resmen oyun oynadılar :) Gururum incildi :biggrin: Neyse, güzel ve işe yarar bir program , teşekkürler... :rolleyes:
  91. arkabisrem

ZumoDrive ile bedava 2 GB alan - İzle Öğren!

Bana 1 gb verdi :) Neden hep ben! :D
  92. arkabisrem

Yüzlerce TV Kanalına Bedava Ulaşın!

National Geograpic Türkiye yi online izleyebileceğimiz bir program ne zaman çıkacak acaba. :)
  93. arkabisrem

ShiftDelete.Net Kapanıyor!

Korkuttunuz bizi be :D
  94. arkabisrem

Bu Reklam İzlenme Rekorları Kırıyor

Reklamın iyisi kötüsü olmaz :)
  95. arkabisrem

Bırakın Beni Photoshopcu Olacam!

Photoshopcu olunmaz , Photoshopcu doğulur. :D:tongue:
  96. arkabisrem

uTorrent 2.2 çıktı. Hangi torrent programı daha iyi?

Evet benimde ilgimi çekti. Tuhaf gerçektende...
  97. arkabisrem

uTorrent 2.2 çıktı. Hangi torrent programı daha iyi?

Türkçe değil malesef yada ben göremiyorum. Dil seçeneklerinde Türkçe yok? :huh:
  98. arkabisrem

15 aylık fotoğraf dolunay ile doğdu

The terminal filmi aklıma geldi :)
  99. arkabisrem

Facebook'a bi haller oluyor...

Şu anda durum bu şekilde ... Nedenini bilen ?
  100. arkabisrem

Her an her şey olabilir!

Müthiş bir kitaptı... :)
  101. arkabisrem

Türktelekomdan Aylık Sabit ücret

Ve böylece , neden akşam 7 sabah 7 telefonlar bedava anlıyoruz :)
  102. arkabisrem

Bu Yazının Ingilizce çevirisi Gerek...

Teşekkür ettim. :thumbup1:
  103. arkabisrem

Google trans. zaten bu çeviriyi verdi. Çeviri siteleri çok sağlıklı çeviremiyorlar malesef. O yüzden ingilizce si iyi olan arkadaşlardan rica ediyorum. Çeviriyi yapabilirlerse sevinirim. ---------- saat 14:42 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:41 eklenmişti ---------- Çok teşekkür...
  104. arkabisrem

Arkadaşlar aşağıda ki yazının ingilizce çevirisi lazım. Google trans. ile denedim ama saçmaladı biraz :) İngilizcesi sağlam arkadaşlardan yardım istiyorum .:blushing: ''Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.Fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve...
  105. arkabisrem

Vuvuzelaya ilk kurban

:thumbup1::laugh:
  106. arkabisrem

Oley be :D

İş mi buldun :)
  107. arkabisrem

2012 Yılı Kehanetlerine İnanıyor musunuz?

Hayır...
  108. arkabisrem

Böyle Ses Dalgası Görülmedi!

Müzik ruhun gıdasıdır derler ya ... :)
  109. arkabisrem

İşte O Pankart!

"Ortadoğu”da bütün bir bölgede çıban başı olacak bir Yahudi Devleti”nin kurulma aşamasında olduğunu sezinledikten sonra “Filistin”e el sürülemez. Türkler bölgedeki yabancı işgali kabul edemez. Hz. Muhammed”in ve kutsal değerlerin hürmetine İslam”ın mukaddes...
  110. arkabisrem

Blur Şov Yapıyor

Oyunu dün yükledim. 15-20 dak. denedim. Ve hemen kaldırdım. Tavsiye etmem berbat bir oyun. Grafikleri güzel ama saçma geldi bana.
  111. arkabisrem

83 Yılı Bilgisayar dergisi (konulu:D)

:4: Fantaziye bak. :D
  112. arkabisrem

Pes 2010 ExTReme 10 DVD Versiyon

Saolasın. Türkcespiker.com çok iyi çalışıyor. Onlarıda tebrik etmek lazım.
  113. arkabisrem

Çocukken Neye Ne Derdiniz?

Kaşar peynire = Taşar peynir derdim :)
  114. arkabisrem

Havaalanlarındaki termal kameralara dikkat.. :)

:thumbup::thumbup::thumbup::lol:
  115. arkabisrem

Fujifilm Finepix S1500 arıyorum.

Arkadaşlar elinde satmayı düşündüğü s1500'ü olan varsa bana pm den ulaşırsanız sevinirim.
  116. arkabisrem

Kredi kartı limit yükseltmek?

Bugun bankaya gittim ve sordum. Karta para koyup limit arttırımı olmuyor malesef. Ayrıca taksitli bütün borçlarımıda tek seferde yatıramıyorum.
  117. arkabisrem

Teşekkürler arkadaşlar. Yarın bankaya gidip detaylı olarak bilgi alacağım.
  118. arkabisrem

Evt internetten alışveriş yapacağım. Malesef havale işlemide kabul edilmiyor öğrenci kartlarında. Peki B planı olarak: Örneğin ; 400 tl limitli kartımla 20 tl lik 12 taksitli alışveriş yaptım. Limit oldu 380 tl. Ben sonraki ay desemki bankaya abicim ablacım şu 12 taksiti ben direk şimdi...
  119. arkabisrem

Arkadaşlar benim şu anda kredi kartın limiti 400 ve ben 410 liralık bir alışveriş yapacağım. Doğal olarak limit yetmediğinden alışverişimi yapamıyorum. Bankaya gidip ekstre öderken fazladan 10 lira daha eklesem. Bunu limit arttırımı için kullanmak istiyorum desem. Böyle bir şey mümkünmü? (Bu...
  120. arkabisrem

Fotoğrafçılığı Bu Yüzden Seviyorum

Fotoğraf çok güzel yanlış anlama... Hatta bu fotodan şiir bile yazılabilir yani :) Ama bence fotoğrafta konunun güzelliği kadar , o konuyu nasıl fotoğrafladığın da önemlidir.
  121. arkabisrem

Horon Geometrisi

Özledum memlegedumi :)
  122. arkabisrem

National Geographic: İnteraktif Dijital Fotoğrafçılık Okulu Cd'leri lazım!

Temin ettim. Gerek kalmadı... :)
  123. arkabisrem

National Geographic: İnteraktif Dijital Fotoğrafçılık Okulu Cd'leri lazım!

Arkadaşlar elinde, National Geographic: İnteraktif Dijital Fotoğrafçılık Okulu cd'lerdi (4 cd den oluşuyor) olan varsa bana kopyası veya orjinal faketmez kargo ile yollayabilirmisiniz. Aradım ama hiç bir yerde bulamadım. Benim için çok önemli bir set. Kargo ücreti benden tabiki :)...
  124. arkabisrem

Monitörünüz mü kirlendi? Çözüm burada!!!

Onuda sen sil artık :)
  125. arkabisrem

Monitörünüz mü kirlendi? Çözüm burada!!!

Her seferinde yiyiyorum bu şakayı..:blush:
  126. arkabisrem

Mowie Maker Alternatifi Önerir misiniz?

Benimde saygılarım sonsuz bu programa ama bayağ ağır bi program. En gelişmiş programlardan diyebilirm.
  127. arkabisrem

Mowie Maker Alternatifi Önerir misiniz?

Power Director 8
  128. arkabisrem

En Son Oynamaktan zevk Aldığınız Oyun Hangisi

Cs 1.6 (Vazgeçilmezim) Prototype (2 nin çıkmasını bekliyorum)
  129. arkabisrem

Kimin Aklına Gelirdi? [Sigara Tiryakiliği]

İçince böyle içeceksin işte :D Zevki daha bi farklıdır :)
  130. arkabisrem

Ucuzacik.com'dan alışveriş yapan varmı?

Bana güvenilir gibi geldi.Ama bazı ürünleri şaşırtıcı derecede düşük fiyatla satıyorlar. İhale sistemi var. Aranızda bu siteden alışveriş yapan varmı?
  131. arkabisrem

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

Arkadaşlar bana da davetiye yollarmısınız ? [email protected]
  132. arkabisrem

Ölmeden önce oynanması gereken oyunlar!

Counter Strike 1.6 - Source Prototype ****** (Tavsiyem) Crysis - Warhead ** Pes 9-10 Rice Driver Grid NFS Undergrand 2
  133. arkabisrem

Prototype bitti ve geriye ? kaldı.

ya nerdeyse 2 saat uğraştım. :) daha sonra anladım o sarı topları toplayacağımızı. saolasın yinede. türkçe yaması olsa daha iyi olurdu ama nette yok malesef.
  134. arkabisrem

Ben bir bölümde kaldım kardeşim. Hani şehrin bütün binalarının üstünde konteynır gibi şeyleri patlatıyoduk ve sonra o patlatma faslı bittikten sonra, bizi bir binanın yanına yönlendiriyo. Kırmızı yuvarlak şişmiş yerlerden canavarlar felan çıkıyo. Askerleri , canavarları falan hepsini...
  135. arkabisrem

Bende daha bugun başladım oyuna... Bence o sahne prototype 2 nin habercisi gibi :)
  136. arkabisrem

Rapidshare'den şoke eden adım

Rapidshare olayının gerçek yüzü: Bir süredir Rapidshare'in şok bir karar aldığı yönündeki haberlerin gerçek yüzünü ortaya çıkarıyoruz. Özellikle bugün yoğun bir şekilde internet sitelerinde rastladığımız yazılarda, Rapidshare'in korsan dosya paylaşımına yönelik ağır yaptırımlar almaya...
  137. arkabisrem

Bu işlemciler vücudumuzda çalışacak !!

Yakında gözleri göremeyen vatandaşlar için vücuda yerleştirilen ekran kartı çıkarsa şaşmayın :)
  138. arkabisrem

Eğer 5 dklık ömrünüz kaldıysa..!!

Yedi Yaşam filmini izleyen varmı? Orda bu konu çok güzel ve etkileyici anlatılıyor. İzlemenizi tavsiye ederim...
  139. arkabisrem

TTNET Online İşlemler Hakkında...

Mevcut tarifem nisanda bitiyo. Bende nisanda 1mb sınırsıza geçicem. ama martta haziranda yada temmuzda yeniden 4 gb kota ya geçebilirmiyim biliyorum. M. hizmelerini arayıp sormak lazım.
  140. arkabisrem

TTNET Online İşlemler Hakkında...

Peki arkadaşlar bu tarife değiştirme işlemlerinin bir sınırı varmı . Mesela benim tarifem 1mb kota 4 , 6 ay indirimli tarifeden yararlanıyorum. 24 ay tahtl. Nisan da 6. ay doluyor 7. aya giriyorum. Diyelim nisanda 1 mb sınırsıza geçtim ve aradan 2 ay geçti , 1mb 4 gb tarifesine geçiş yapmak...
  141. arkabisrem

Kız durumları =)

Abisi hiç uğraşma lisede bu işlerle . Üniversite'de bulursun bi tane :D
  142. arkabisrem

Acer Aspire5535 Paylaşımlı Ekran Kartı Değişimi?

Aynen :D Aspire 5535 modelinde bluetood tuşu var ama içinde bluetood yok :angry:
  143. arkabisrem

"Galatasaraylı kardeşlerim üzülmesin"

Bu sene süper lig çok karışık. Ne olacağı belli olmuyor. İddaa da oynayamıyorum korkudan :))
  144. arkabisrem

Acer leptop

Benim de bir acer laptop um var. Acer ürünlerinde empowering technology adı altında bir yazılım var.Bu yazılım harddiksin bir bölümünü kendine ayırıp yedekleme işlemlerini yapıyor. Ben en başından beri kullanmadığım için bilemiyorum. Dizüstünün driver larını arıyorsan eğer ...
  145. arkabisrem

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Teşekkürler...
  146. arkabisrem

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Arkadaşlar alltaki videoda çalan parçanın adını sanını bilen varmı acaba? (Video nun ilk 20 saniyesinden sonra giriyo müzik bu arada) http://www.youtube.com/watch?v=euF7AdLCmsg
  147. arkabisrem

Google.com.tr

:huh: Bende merak ettim şimdi. Neden öyle gerçekten :confused1:
  148. arkabisrem

Araba hediyesi ne alabilirim?

Çok haklısın Pesimistyle! :rolleyes: . Zaten babam müzik dinleyip te ne yapacak dinle dinle nereye kadar :D En iyisi şarjlı süpürge aldım gitti. Çok teşekkürler .. :thumbup1:
  149. arkabisrem

modeli nedir acaba ve hangi şehirde kullanıyorsunuz?
  150. arkabisrem

:D Karar verdim sanırım... Pesimistyle! önerisi üzerine ya bu ürünü : kendi araştırmam üzere bu ürünü : http://www.hepsiburada.com/modacar-koltuk-arkasi-cantayemek-masasi-840919/ProductDetails.aspx?productId=otm840919&categoryId=263998#tablnk ya da ZorhaK ın...
  151. arkabisrem

İlk yardım setide varmış arabada ama full değil :D
  152. arkabisrem

Etrafın dağınık olmasından daha iyi değilmidir. Hiç olmazsa koltukların altında çöp aramaz :D Evet o daha küçük... ---------- saat 01:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:41 eklenmişti ---------- Direksiyon kılıfı var arabada. Kolcağın ne olduğunu bilmiyorum nasıl alıyım :D...
  153. arkabisrem

http://www.hepsiburada.com/modacar-koltuk-arkasi-cantayemek-masasi-840919/ProductDetails.aspx?productId=otm840919&categoryId=263998#tablnk
  154. arkabisrem

Bu ürün nasıl arkadaşlar. Uzun yollarda işe yarar bir şeye benziyor. http://www.hepsiburada.com/wencar-deri-siyah-koltuk-arkasi-organizer-1002659/ProductDetails.aspx?productId=otctn1002659&categoryId=263998#tablnk ---------- saat 01:36 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:32...
  155. arkabisrem

Teşekkürler ... Allah herkesi kazalardan belalardan korusun...
  156. arkabisrem

Olabilir. Teşekkürler. :)
  157. arkabisrem

Yokmuş :huh: Telefon kılıfında karar kıldım. Eğer başka birşey aklıma gelmezse bunu alıcam.
  158. arkabisrem

Arabada mp3 çalar olmaz heralde anlamıyorum fazla . Ama kaset çalar var. Araba Opel comco cdtı 2005 model. Bu kaset çalarlara jak girişi yapılamazmı. Mp3 playerı taksak hoparlorden ses gelse? :D Babam fenerlidir ama pek hoşlanacağını sanmıyorum. Araba sade olacak . :D Yapıştırma gibi şeyler...
  159. arkabisrem

Saol kardeş almışken sıfır ve güzel birşey olsun. Teşekkürler. Önerdiğin bir model varsa hepsiburada dan alabilirim. ---------- saat 01:07 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:05 eklenmişti ---------- Önerdiğin için saol dostum ama nazar boncuğu varmış arabada . Ben arabada işine...
  160. arkabisrem

'' araba şarj kiti '' çakmaklıkran telefon şarjı için kullanılan birşey mi? :blush:
  161. arkabisrem

Evet bu olabilir Fm Transmitter den sonra bunu düşünebilirim . Teşekkürler...
  162. arkabisrem

arkadaşlar söyledikleriniz hepsi var arabada :) ikinci el aldı adam herşeyi bırakmış. Anahtarlık alıcamtım oda varmış. Fm Transmitter alıcaktım kararsız kaldım. Forumlarda önerilmiyor fazla öneren varsa Fm Transmitter hangi model ve marka önerirsiniz?
  163. arkabisrem

Arkadaşlar babam araba aldı. Benimde içimden geldi bi hediye alıyım dedim. Arabalardan fazla anlamam , ne alınabilir. Malum öğrenciyim başka bir ilde okuyorum. Şöyle fiyatı beni zorlamayacak birşey ne önerirsiniz? :confused1:
  164. arkabisrem

Shiftdelete'e Girince Uyarı Çıkıyor :S

Google chrome az önce uyarı verdi. Neler oluyor! Yoksa ... yoksa.... :D
  165. arkabisrem

Teşekkürler. Peki değişmezse hiç mi şansım yok. Alternatif bir çözüm olamazm, laptop'u verip yenisinimi almalıyım yada anakartı değiştirmek gibi?
  166. arkabisrem

Sabah olunca 5 dakika daha diyorsanız izleyin!

Benim alarm sesi Inna-Hot müziği . Keşke o gelse :D:D
  167. arkabisrem

Sabah olunca 5 dakika daha diyorsanız izleyin!

Ben altıncı kattayım uçak çarpmaz heralde :D
  168. arkabisrem

Facebook "Profilini Kim Ziyaret Etmiş" ve "VIP Üyelik" Hakkında

Aslında milletin bilinçlenmesi için bunlar şart. Elinde sonunda anlayacaklar yalan dolan olduğunu. Açıkçası bende zamanında böyle bilinçlendim (Facebook yoktu o aralar) :D Sadece yanlışlardan doğruları çıkarmayı bileceksin.
  169. arkabisrem

Facebook "Profilini Kim Ziyaret Etmiş" ve "VIP Üyelik" Hakkında

Bunların soyu tükenmez . Ben kanmıyorum ya içim rahat.:sleeping:
  170. arkabisrem

Rüyamda Sdn ofisini gördüm! :)

:thumbup1:
  171. arkabisrem

Kitaba göre Sdn görmek teknolojiyle başınız derde girebilir demek galiba :D Vizelere hazırlanmam lazımken sdn de takılıyorum :D
  172. arkabisrem

vegaturk senin şu avatarı gördükten sonra bu gece uyumamaya karar verdim. :) ne olur ne olmaz... :D
  173. arkabisrem

Valla çok aradım ama göremedim :)
  174. arkabisrem

:rolleyes:
  175. arkabisrem

Evt bugün rüyamda sdn ofisini gördüm. Ofismiş ama sanki bi banka bayisi gibiydi. :) Sıra numarası alıp öyle görüşebiliyorduk. Güya insanlar teknoloji hakkında sorunlarını bu sdn bayisinden gideriyorlar mış. :) Neyse bende sıra almışım ve sorumu soracağım. Ne sorduğumu tam hatırlamıyorum ama...
  176. arkabisrem

Arkadaşlar elimde şu an Acer Aspire 5535 dizüstü bilgisayar var. Ekran kartı ATİ Radeon HD 3200 (Paylaşımlı) .. Dizüstü donanımlarından fazla anlamıyorum. Bu ekran kartını çıkarıp , NVIDIA veya ATİ (Paylaşımsız) ekran kartı takmam mümkünmü? Laptopu hiç açmadığım için içinde ekran kartı...
  177. arkabisrem

Windows 7 Görev Çubuğu Efektleri

Evet , şimdi farkettim. İlginç. Ama bence taklit demek yersiz gibi. Esinlenmiş mi desek :)
  178. arkabisrem

Hepsi - Yeter - Video Klip - 2010

O diğer sarı kıza ne oldu?
  179. arkabisrem

Acil Oyunuzu bekliyorum...Dünya çapında yarışmaya katıldık..

226 dan 251 e çıktı nasıl oldu anladım :))
  180. arkabisrem

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Bu da benim ; http://www.resimupload.com/ds833763741_Ekran_Alıntısı.html
  181. arkabisrem

Rapidshare kapanıyor

rapidshare.com da sonsuza kadar kapansa ne iyi olurdu. :)
  182. arkabisrem

Farmville Çılgınlığı Devam Ediyor

Bıraktım ve mutluyum :)
  183. arkabisrem

Herkesin Bir Derdi Var! Senin ki?

iki tane ff notum var daha ne olsun ! :)
  184. arkabisrem

Firefox 3.6 Final - İndirin!

Hiç denemedim orbit'i. Ama ben genelde İnternet Download Manager ile indiriyorum videoları.
  185. arkabisrem

Firefox 3.6 Final - İndirin!

Firefox'u nedense kullanamıyorum. Chrome daha cazip geliyo :)
  186. arkabisrem

Notebook isyan etti. Yardim

Aşırı ısınmadan kaynaklanan bir sorun olabilir!
  187. arkabisrem

Facebooktan Lazlara hakaret eden Atsızlar grubunu şikayet edelim

Türk kürt ayrımı yapmaya çalıştıkları gibi şimdide Türk laz ayrımı yapmaya çalışıyorlar. Bir laz olarak bu kişiliksiz , şahsiyetsiz insanları kınıyorum.
  188. arkabisrem

Kitap Tavsiyesinde Bulunabilir misiniz?

Adam Fawer'in OLASILIKSIZ ve EMPATİ adlı kitaplarını okumanı tavsiye ederim.Mükemmeller.
  189. arkabisrem

CD/DVD Rom Sorunu (Acil Yardım)

Belki son çare ama format en temizi.
  190. arkabisrem

CD/DVD Rom Sorunu (Acil Yardım)

Ben daha önce bu yolu denedim ve işe yaradı.Muhtemelen regedit ayarlarında sorun.
  191. arkabisrem

Kota Aşma İle İlgili Sorunum Var

Mesela 4 gb kotanızı aştınız ve Diyelim 8-9 gb oldu. Yani ne kadar aşarsanız aşın kotanızı 56 ytl ödeyeceksiniz. Bu su anlama gelmiyor. 4 gb kotanızı aştınız ve 5 gb oldu 10 ytl fazla ödeyeceksiniz. Duru budur:)
  192. arkabisrem

ESET Smart Security 4.0.417 Çıktı

nod32 nin kendi sitesinde son sürüm hala 4.314 olarak gözüküyor. bir yanlışlık olmasın. http://www.eset.com/download/free_trial_download_int.php
  193. arkabisrem

Bu Sahne Hangi Filmden ?

''Hayvan'' mıydı :):)
  194. arkabisrem

2009 Eurovision Şarkımız! - Düm Tek Tek

Parça fena değilde dansı beğenmedim :devil:
  195. arkabisrem

Tarayıcılar Kadın Olsalardı

Adblock eklentisini kullanmayacağım kesin :):)
  196. arkabisrem

Firefox 3 için FasterFox Eklentisi

finix'in paylaştığı dosya FF3.5 ile yani son sürüle uyumlu. scientist verdiği ise 3.5 ile uyumlu değil.
  197. arkabisrem

Video düzenleme prog.lazım!!

Cyberlink Power Director'ü önerebilirim.
  198. arkabisrem

Es-Es taraftarı: ''Bıçakla değil,çiçekle geldik''

Yakışır hemşerilerime :)
  199. arkabisrem

Bilenden Photoshop Dersleri

Anlatımlar Türkçe olmayınca hiç bi anlamıda olmuyor. Bu işleri güzel yapan bir Türk sitesi bulamadım henüz. Ama bu paylaşımlarda güzel saol ;)
  200. arkabisrem

Romanyaya Hoşgeldiniz +13

:surprised: gerçekten romanya da he yer boylemi yoksa abartılı bazı resimlerden mi bunlarda!!
  201. arkabisrem

Ezber bozan tarihi keşif

Marmaray projesi için yapılan kazılarda tarihi değiştirecek bir keşfe imza atıldı. Yenikapı’daki çalışmalarda 8.500 yıl öncesine ait 4 iskelet ile ahşap ve seramik eşyalar bulundu. Kazı Başkanı Dr. İsmail Karamut çok heyecanlı... “Bu keşif, İstanbul’un ilk yaşam biriminin...
  202. arkabisrem

Talihlimizi arıyoruz (+13)

arabayı vermişlermidir acaba :):):)
  203. arkabisrem

Google Valve'i Satın Alıyor

iyi para verirse neden olmasın :P:P: :)
  204. arkabisrem

Google Oyun Yapar mı?

google zaten bi oyun :P:P :)
  205. arkabisrem

Counter Strike'a ne oldu böyle![Çözüldü]

atuner adlı yazılımdan kaynaklanmış. sorun çözüldü. saoolun.
  206. arkabisrem

dediklerinizi yaptım ama malesef hala aynı. ct de oynanmıyoki böle:)
  207. arkabisrem

arkadaşlar ct de bi sorun var. neden böyle oldu. yardım. Game XP VE aTuner adlı yazılımları kullanmıştım. 2 programlada ayarları default yaptım ama yine aynı . sadece caunter da oluyor böyle 3d oyunlarda yok bu sorun.
  208. arkabisrem

Gerçek Firefox İşte Bu !

Hiç Firefox'un logosunun ne olduğunu ve gerçekte logodaki canlının var olup olmadığını merak ettiniz mi? İnanılmaz şirin bu hayvandan dünyada sadece 2500 kadar kalmış.Türkçe'ye Kırmızı Panda olarak geçen bu hayvanın bilinen onlarca adlarından bazıları şöyle; Bear Cat, Cloud Bear, Bright Panda...
  209. arkabisrem

Lise diplomasını kaybettimmm!

arkdaşlar aldım okuldan çıkış belgsini. hiç bişey istemediler. yardımlarınız için saolun.
  210. arkabisrem

Birlikte aç-Program seç sorunu!!

hmm ok. saol yardımın için.
  211. arkabisrem

düzeldi arkadaşım çok tşk. combofix in tam olarak windows üzerinde başka ne yararları var sadece benim sorunum üzerine yapılmış bir program değil herhalde.
  212. arkabisrem

ok. saol şimdi deniyorum.
  213. arkabisrem

arkadaşlar bir video veya resim açarken birlikte aç-Program seç deyince aşağıdaki uyarı çıkıyor karşıma. ''Bu dosya, eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil. Denetim masası Klasör Seçenekleri'nde bir ilişki oluşturun.'' nasıl düzeltebilirim.!!
  214. arkabisrem

saolun arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için. bu arada forumda yeni sayıldığım için kuralları bilmiyordum özür dilerim.
  215. arkabisrem

arkadaşlar bugun gittim okula fakat müdür ve yardımcı yoktu malesef pazartesiye kaldı iş. pazartesi belli olcak. polislik için noter den tastik gerkiyormu gerekmiyormu polis okuluna gidip sorcam. halledicem bir şekilde. off!
  216. arkabisrem

nedenn?? :confused:
  217. arkabisrem

tmm teşekkürler bilgi için şimdi liseye gidicem inş verirler.. yoksa :eek::eek:
  218. arkabisrem

hmm. polislik sınavlarına başvurcam. acaba kabul ederlermi.. :(
  219. arkabisrem

Arkadaşlar lise diplomamı kaybettim. Ne yapmam lazım??? bir hafta içinde lazım bana.. :confused::confused::confused:
  220. arkabisrem

Senden Bir Ricam Var!

Senden Bir Rİcam vAR GülMESİn dUDAKLARIN , gÖZLERİN. GülmesİN ! çÜNKü SeN HEr GülüŞÜnde BeN sANA kAVUŞAMADığım İÇİn AğlıyoruM. Senden Bir Rİcam vAR Sensizliğin Bir hASTALIK oLDUĞUNU anLAYAN BU ADAmın seni Unutmayacağını bil! gÖZLERİN, sÖZLERİN, Bedenin , Gülüşün... Hep Aklında OLacağını bil...
  221. arkabisrem

Buz Esintisi

''Şimdi sıcaklığında, buz esintisi yaşıyorum'' süper tbrkler.
  222. arkabisrem

Benim avatarada uymuş sankı masaustu resmi :):) :rolleyes:
  223. arkabisrem

Bu da benim ki:
  224. arkabisrem

Masaüstünüzü gösterin...

Bu da benim ki: :) çok mu sade :confused::confused:
  225. arkabisrem

Cs 1.6 Serverımız Yenilendi Sorunlar Giderildi

kimse yok serverda yaw gelince kapışak :):)
  226. arkabisrem

En popüler ilk 5 siteniz

www.facebook.com www.arhavim.net/ www.mynet.com www.bobiler.org www.bildirgec.org www.internethaber.com forum.donanimhaber.com shiftdelete.net
  227. arkabisrem

Hepimiz Türk Polisiyiz diyebilecek misiniz? Acaba??

bende bir polis çocuğu olarak kınıyorum bu eylemi.
  228. arkabisrem

En Hızlı Tarayıcı Hangisi

:D :D :D Aynen
  229. arkabisrem

Opera 9.5 Yenilikleri

mynette okey oyunlarını açmak için sayfaya sağ tıklayın ve site tercihlerini ayarlaya gelin daha sonra ağ ayarlarına gelin ve alltta bulunan tarayıcı tanımlamasını internet explorer olark göster deyin. her ayrı oda için bunu yapmanız gereklidir. SAYGILAR.
  230. arkabisrem

Turktorrent.biz Davetiyesi

[email protected] gönderirseniz sevinirim.
  231. arkabisrem

3 yükledikten sonra Messenger açılmıyor!

onarıldı fakat açılmadı işte :( Ama başka bir kullanıcı hesabıyla windowsa girince açılıyor.
  232. arkabisrem

3 yükledikten sonra Messenger açılmıyor!

Sp3 ü yükledikten sonra live messengeri açmaya çalışığımda messengeri otomatık onardı ve açılırken sistem trayda simgesi var ama normal olarak açılmıyor. görev yöneticisinden baktığımda ise işlemciyi çok kullanıyor ve bilgisayarı kasıyor.Fakat başka bir kullanıcı hesabından girince açılıyor.Ne...