Arama sonuçlarınız

1. X

Gizli numaraları engelleyin (VODAFONE)

Vodafone kullanıcılarına müjde,Türkcell'in gerçekleştirdiği arayan kişileri engelleme servisinden sonra şimdi aynı servis vodafone'da da mevcut.Bu servisi aktif edebilmek için üç yol mevcut; Haberin Devamı
  2. X

"Gizli Numara"lardan Kurtulun

Gizli numaralardan sürekli rahatsız mı ediliyorsunuz veya gizli numaralardan sizi arayan kişileri engellemek mi istiyorsunuz?Şu an sadece Turkcell'de mevcut olan ücretsiz servisi kullanarak bu durumdan kolayca kurtulabilirsiniz.Haberin devamı
  3. X

Windows Live Translator Beta

Windows Live Translator Beta zaman zaman hatalar veriyor olsa da şu an kullanılabilir durumda,11 dilde hizmet veren Windows Live Translator Beta babelfish ile aynı servisi kullanıyor, yanlız sitede maalesef Türkçe’ye rastlayamıyoruz en kısa sürede Türkçe’nin de eklenmesi...
  4. X

Tarayıcılarda Güncelleme Var

Opera Adım adım 9.25’e yaklaşmakta olan Opera hedefine biraz daha yakınlaşarak 9.23 beta sürümünü yayınladı... İndirmek için tıkla Avant Avant da son sürümü olan Avant Browser 11.5 Build 18 sürümünü yayınladı... İndirmek için tıkla
  5. X

Cep Telefonlarınız İçin Yararlı Bir Site

Merhaba arkadaşlar bugün size tanıtacağımız site burada cep telefonlarınıza koyabileceğiniz binlerce tema,duvar kağıdı,zil sesi,programlar indirebileceğiniz güzel bir site hem de ücretsiz.Sadece üyelik gerektiriyor. Sitenin tema bölümüne baktığımızda Nokia,Motorola,Sony Erricson modellerine...
  6. X

2007 Antivirüs Yazılımları Raporu (En iyi 10 - Top Ten Reviews-)

2007 Yılı Top Ten Reviews Antivirüs yazılımlarını inceleme ve değerlendirme sonuçları açıklandı İlk üç sıraya bakacak olursak Bitdefender altın madalya,Kaspersky gümüş madalya ve nod32 ise bronz madalyayı paylaştığı gözlemleniyor. Buna göre bu yılın en iyi antivirüs yazılımları şöyle...
  7. X

Çevrimiçi FLV Dönüştürücü

Youtube Dosyalarını Online Olarak İndirin ve Online Olarak Mpg/divX/Mp4′e çevirin Çevrimiçi FLV Dönüştürücü—>BURADA
  8. X

Casus Yazılımlardan Korunma

Casus yazılımlar kendi bilgisayarınızda sizden habersiz çeşitli görevleri gerçekleştiren yazılımlardır. Genelde reklam amaçlı ve kişisel bilgi elde etmek için kullanılırlar. Belirtileri Neler Olabilir? Bilgisayarınız çeşitli ilginç hareketlerde bulunuyorsa şüphelenin örneğin;Kişisel...
  9. X

Merhaba Arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar sdn beğenerek girdiğim sitelerden bir tanesi, her yönden güzel bir site özellikle güncel konuları buradan takip ediyorum kısaca teknoloji haberlerinin ışığı benim için burası hepinize iyi forumlar...