Arama sonuçlarınız

1. M

Normal Bir Kamera Ile 3d Resim Çekmek

her alanda 3d olmaya başladı... artık sizde 3d resimler çebilirsiniz... video:
  2. M

En Süper Site Resimleri İçin - Super Screenshot

gayet kullanışlı tuttum bunu
  3. M

Tabak çanakla kendi hoparlörümüzü kendimiz yapıyoruz

dedik artık :p
  4. M

o kullanılan yuvarlak mıknatısın bilimsel adı :P :P
  5. M

Malzemeler basit porselen bir tabak mıknatık cd aliminyum folyo ve birkaç kablo ve güzel kalitede bir hoparlörümüz hazır... :} http://www.teknokampus.com/haberler/276/Kendi+Hoparlorunu+Kendin+Yap!.html
  6. M

TeknoKampüs | En Son Teknoloji Ürünü

kodlama tamamen bana ait panel kodlaması uğraştırdı ama değdi bence :)
  7. M

daha yeni açılan bir siteye anında forum koymak bence iyi olmazdı, belli bir süre geçtikten sonra belli bir ziyaretçi yoğunluğunu yakaladıktan sonra açmayı düşünüyorum... yorumlar için teşekkürler.
  8. M

yorumlar için teşekkürler. @regedit geçen hafta tam bir telefon haftası oldu nokianın yeni modellerini duyurması ve samsung ve motoroladan yeni telefon haberleri gelmesi, bu yüzden :)
  9. M

Üstteki üyeyi ne kadar tanıyorsun?

profesörmüş :D
  10. M

Üstteki üyeyi ne kadar tanıyorsun?

okuduğum şehirden bir üye :)
  11. M

KYK Belirsizliği

ekimde falan açıklanır kazandıysan şubatta almaya başlarsın bize bi türlü nasip olmadı ama :D
  12. M

Teknoloji haberlerini okumaktan yenilikleri takip etmekten hoşlandığımdan (aynı zamanda işim gereği olduğundan :))hergün onlarca yabancı teknoloji haber sitesini gezerdim. Birgün düşündüm neden bunları Türkçe ye çevirmiyorum ? Okuduğum teknoloji haberlerini kendi cümlelerimle paylaşmak için işe...
  13. M

SDN deki gibi ?????

Merhaba SDN ana sayfadaki gittigidiyor reklamının (hani hem sağda hem solda sayfayla beraber kayan reklam) kodlarını nerden bulabilirim ? Şimdiden teşekkürler... :#