Arama sonuçlarınız

1. De1uxee

Apple 5s Cases için ne düşünüyorsunuz?

store da ki 5s cases için ne düşünüyorsunuz kullanan arkadaşların fikirlerini sorabilir miyim :sleep:
  2. De1uxee

Ssd + hdd

lap topuma cd room to hdd almak istiyorum nereden bulabilirim sağlam link arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?
  3. De1uxee

İos 7 Sdn app

Daha öncelerdede sorumuza cevap alamadık bunada alamayacağız gibi önceden iPhone5 için optimize olacakmı diyorduk şimdi ise İOS 7 için bi tasarım geliştiriyor musunuz böyle bi düşünceniz varmı (LÜTFEN TAPATALK İLE İLGİ YORUM ATMAYIN uygulamayı biliyoruz ama sdn kendininkini geliştirmesini...
  4. De1uxee

İos SDN APP

SDN sizleri çok seviyorum yaptığınız iş gayet güzel ama Apple storede tamamen 0 ın altındasınız optimize bekleye bekleye yaşlandık valla :/ İOS 7 nin arayüzüne uygun bir app düşünüyormusunuz artık zamanı geldi diye düşünüyorum ben .
  5. De1uxee

SHSH İPSW gömmek

redsn0w gibi programlarla shsh kayıtlarını ipsw ye gömebiliyoruz peki 6.1.4 için ne ile yapabilirim yardımcı olabilen olursa ios 7 final sonrası lazım olacak gel gitler için şimdiden teşekkürler .)
  6. De1uxee

Shsh kaydi iphone 5

Merhaba arkadaşlar iphone 5 (ios 6.1.4) yüklü cihazım var bunun shsh kaydını nasıl alabilirim ve ya shsh kaydı gömülü ipsw dosyası nasıl oluşturabilirim yardımcı olabilen olursa cok sevinirim iyi günler .)
  7. De1uxee

Whatsapp Push Tone (Bildirim Sesi)

Whatsapp Push Tone (Bildirim Sesi)'Ni nasıl değiştirebilirim nasıl ekleyebilirim bu dosyalara nasıl ulaşabilirim bilen varsa itools ile olursa jailbreaksiz sevinirim .)
  8. De1uxee

Ios sdn app

1 değil 2 değil 3 değil olana kadar yazacağım sdn geri kaldı İphone optimizesine + geliştirmelere çok vasat bir ios app i var bu konuda gelişmeleri bekliyoruz ama gelmeyeccek gibi hisslere kapıldım ve bu konu beni hayal kırıklığına uğrattı forum app i de dahil olmak üzere :( keyloger :hammer:
  9. De1uxee

İos SDN APP

1 değil 2 değil 3 değil olana kadar yazacağım sdn geri kaldı İphone optimizesine + geliştirmelere çok vasat bir ios app i var bu konuda gelişmeleri bekliyoruz ama gelmeyeccek gibi hisslere kapıldım ve bu konu beni hayal kırıklığına uğrattı forum app i de dahil olmak üzere :( @mr_rain @erenberk
  10. De1uxee

Sdn ios app bir gelişme bekliyoruz artik.

Çok sefer dile getirilip çok sefer de istekde bulunuldu ama nedense bir gelişme yok iphone 5 optimize için bütün forumlar güncellerken sdn nin geri kalması gerçekten üzücü bir durum galiba iphone 7 8 9 serisinde 5 e optimize gelecek :( bir çok iyileştirmeyi hak ediyor uygulama .
  11. De1uxee

Jailbreak bilgileri paylaşımı

Merhaba arkadaslar forumlarda genelde jailbreak nasıl yapılır diye konular var bu en basit olanı ama genelde anlatılmıyor içerikleri neler yapılabileceği sadece parasız uygulama olarak deniliyor birazcık icerik olarak açılabilirse belki kullanmak istemeyen bile kullanabilir diye düşünüyorum...
  12. De1uxee

İOS Facebook Uygulaması Can sıkmaya devam ediyor.

evet sevgili arkadaşlar ios daki en sinir olduğum uygulamaların başında ne bildiriler gelir ne istekleri gelir sadece girince anlardık ne olduğunu şimdi onuda yapamıyoruz mesajlar bölümüne girdiğimde direk atıyor uygulamadan ve bi çok cihazda böyle (İOS 6.0.2) sorunu nasıl çözeriz nasıl...
  13. De1uxee

İTunes Satış

Bakıyorum da hep yabancılar beste yapıp İTunes üzerinden satıyorlar bu nasıl yapabilirim İTunes üzerinden nasıl satabilirim Örnek: 1.29TL gibi
  14. De1uxee

Google Görseller

Eski görünümden yeni arayüze geçen google görsellerde tam boyut girme butonunu göremiyorum büyük orta ikon minimum var ama elle girme yok yardımlarını bekliyorum .
  15. De1uxee

İos 6 Hava durumu güncellemesi

Merhaba arkadaslar ios 5.1.1 den ios 6 ya güncellediğimde herşey normal idi ama direk ios 6 ipsw den restore attığımda hava durumunun yerel konumu güncellemediğini fark ettim ve bunun çözümünü hiç bir yerde bulamadım yardımlarınızı bekliyorum .)
  16. De1uxee

Hava durumu Yerel konum bulma sorunu

ios 6 ya güncelleme yaptığımda herşey normal idi ama restore den sonra hava durumu yerel konumu bulamıyor bir türlü sorun sizce nedir diye soracağımda pek cevap alamıyorum ne yazıkki.(
  17. De1uxee

Hava durumu Yerel konum bulma

ios 6 ya güncelleme yaptığımda herşey normal idi ama restore den sonra hava durumu yerel konumu bulamıyor bir türlü sorun sizce nedir ?
  18. De1uxee

Kapak Kasa

İphone 4s siyah ön arka kapağını nasıl nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim .)
  19. De1uxee

Kaspersky 2012 key etkinleştirme sayısı sınırı sorunu

Hepinize önceden iyi günler şubat ayında almış olduğum lisansım vardı bugun format attım pc me anti virüsümü yükledim ve bu etkinleştirme koduyla yapılabilecek etkinleştirme sayısı aşıldı gibi problemim var nasıl çözeriz bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim ...
  20. De1uxee

Itunes

Hepinize ilk başta iyi günler zil sesimi değiştirmek istiyorum ama forumlardaki yöntemleri deniyorum ama bir türlü işe yaramıyor :( yardımlarınızı rica edeceğim .)
  21. De1uxee

İOS Facebook

Hepinize önce iyi günler. Bugün forumlarda ios inceliklerini araştırırken gözüme bir konu takıldı ve merak ettim 2 yıldır çözümü veya doğru bilgiyi bulabilen olmamış facebookda "Blackberyy aracılıyla" yazarken İphone de yazmıyor bunun gerekcesini merak ediyorum sorumun cevabını bilen varsa...
  22. De1uxee

Toshiba HDDRecovery Sorunu?

Merhaba; Daha önceden başka bir kurulum cd si ile format attım ama hddrecoverymi haricime yedeklemiştim şimdi onu dvd ye çekip kullanmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
  23. De1uxee

Recovery Boot alma

Selamlar... Flashdan Recovery yüklemem lazım boot eksik olduğundan başlatılamıyor Win7 de uyguladığımız cmd komutları gibi yoksa başka bir yöntemi varmı şimdiden çok teşekkürler.:confused1: