Arama sonuçlarınız

1. B

Ebay den alışveriş hakkında bilgisi olanlar

Merhaba, Ben ebayden telefon için bazı aksesuarlar sipariş etmek istiyorum ama gümrükte sıkıntı çıkarmı onu merak ediyorum. Alacağım şeyler 3 adet s3 mini flip cover kapak 1 adet s3 mini jelatin 2 adet Nexus 4 kapak 1 adet Nexus 4 jelatin Hepsi toplam 20-30$ gibi bir fiyata mal olucak bana...
  2. B

Nexus 4 Kılıf Önerisi

Nexus 4 çok iyi telefon ama aksesuar bulma sıkıntısı çekiyorum. Flip-cover tarzı ( daha güzel dediğiniz kılıf varsa o da olur ) kılıf kullanan varsa önerilerini ve aldığı yeri söyleyebilirse çok makbule geçer :)
  3. B

Bilgisayar Mühendisliği Yazılım - Donanım

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim ve sürekli yazılım ile ilgili dersler görüyorum. Fakat network ve sistem kısmına daha çok ilgim var. Yazılımda bilinmesi gerekenleri, iş hayatında neler yapıldığını az çok biliyorum fakat network ve sistem kısmında pek bilgim yok...
  4. B

Sonunda Nexus 4 alabildim | Görüşlerim

Evet beyler forumda o kadar konu açtım hangi telefonu alsam galaxy nexus mu , s2 mi diye, karar verene kadar 2 ay geçti ama sonunda nexus 4 Türkiyeye geldi ve 2 gün önce Nexus 4 kullanıcıları arasına katıldım. Şimdi ise iyi ki karar verememişim diyorum :D Eğer benim gibi telefon modelinde karar...
  5. B

İstanbulda öğrenciye uygun kalınabilecek otel,misafirhane ?

Merhaba arkadaşlar, biz kuzenimle İstanbulda 4 günlük bir tatil yapmak istiyoruz fakat kalacak yer sıkıntısı yaşıyoruz malum İstanbula yabancıyız ve gezmeye geliyoruz.Öğrenciye uygun fiyatlarda,güvenilir,temiz ve merkezi yerlere yakın bir yer bilen varmı acaba.Otel olur,kamu misafirhaneleri...
  6. B

Protein Tozu hakkında yorumlarınızı paylaşın!

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1.5 aydır body building'e merak saldım ve pek düzenli saatlerde olmasada 2 günde bir vücudumun belli yerlerini çalıştırıyorum.Bu spora başlayanlarda bilir başlarda "Ne kadar sürede değişimi gözlemlerim" veya "Ne zaman pazu ve göğüs kaslarım belli olacak" gibi...
  7. B

Asus N53SV Kasası çatladı | Önerileriniz gerekiyor

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1.5 senedir kullandığım Asus n53sv model dizüstü bilgisayarımın kasası ile ekranını birleştiren menteşesinde bugün çatlama farkettim, elimi dokundurduğumda ise çatlamanın olduğu bölgeden küçük bir parça düştü , büyük ihtimalle bu çatlak daha da büyüyecektir de...
  8. B

Galaxy Nexus vs Galaxy SII | Bilgi sahibi olanlar konuya

Uzun araştırmalar sonunda ihtiyacıma göre bu iki telefon arasında kaldım ama açıkçası aklıma takılan bir kaç soru da yok değil. Öncelikle s2 nin artırılabilir hafızası olması ve 8mp kameraya sahip olmasından dolayı benim için 1 adım öndeydi fakat kamera karşılaştırmalarında pek de fark...
  9. B

Samsung Telefon Kullanıcıları Buyrun Konuya Yardım Lazım

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, 1-2 Hafta içinde Telefon alacağım ve sizin kullanım tecrübelerinize de ihtiyacım var. Aradığım telefonu anlatmak gerekirse Donanımsal olarak güçlü ve işletim sistemi kullanıcıya özgürlük sağlayan bir telefon arıyorum ki ondan konuyu buraya açtım, 2. olarak kamerası...
  10. B

Şirketlerin istediği İngilizce Seviyesi hakkında

Merhaba arkadaşlar, bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve ingilizce seviyem orta, okuduğumu anlayabilecek ve bir ingiliz ile yazışarak anlaşabilecek seviyedeyim fakat konuşma ve konuşulanı anlama kısmında yetersizim. Şirketlerin toeic ve toefl sınavlarından alınan puanı dikkate aldığını okudum...
  11. B

Wireless adaptör hakkında bilgi sahibi olanlar /

Merhaba arkadaşlar , Sakarya üniversitesi ve kyk arası yaklaşık 1800 metre ve ben yurttan okulun internetini kullanmak istiyorum,mâlum laptop o kadar mesafeyi görmüyor :) fakat 2 km menzilli wireless adaptörler var kullanan var mı acaba verim alabilirmiyim ? Örneğin aşağıdaki ürün işimi görür...
  12. B

Kablosuz Modem alacağım / Önerebileceğiniz modemler ?

Merhaba arkadaşlar. Masaüstü bilgisayar ve laptopum var ve airties rt-205 modem kullanıyorum ( Kendisi 5 buçuk yıllıktır ) fakat sürekli internet kopmakta ve laptoptan evin her yerinde bağlanamamaktayım. Yeni bir modem alacağım fakat bilgisi olan arkadaşlara danışmadan almak istemedim. Yüksek...
  13. B

Bilgisayar Açılması ile ilgili ilginç bir Sorun

Merhaba Arkadaşlar kısaca sorunumu şöyle anlatayım Geçen senelerde ana kartım yandı ve yanmışken ana kartla beraber ekran kartı ve ram takviyesi de yaptım bilgisayarıma ve ne olduysa bundan sonra oldu. Ana kartım Asus P5G41T-MLX ve işlemcim de Intel Core 2 Duo E6750 bu ikisi arasında uyumluluk...
  14. B

Bilgi verebilecek var mı acaba ?

Merhaba Arkadaşlar geçenlerde Bilgisayar mühendisliği giriş dersinde bir konu tartıştık en son hoca soru sordu gitti ama sorunun cevabını da sölemedi :devil2: Araştırdım bulamadım soru şu ; "Linux işletim sistemini firewall olarak nasıl kullanabiliriz?" Acaba bilgisi olan var mı :blush: