Arama sonuçlarınız

1. baysam

Kulaklık Önerisi(Max. 350)

Biraz tuzlu ancak memnun kalabileceğin bir kulaklık gürültü önceleyici özelliğide var radyoda kullandığımız bir kulaklık Sony WH-1000XM4 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol
  2. baysam

[REHBER] Bilgisayarıma Virüs Bulaştı!

Teşekkürler güzel anlatım olmuş
  3. baysam

Aliexpress 4 Dolarlık Kupon Alma (Sınırsız) - ANLATIYORUM

Arkadaş o gün şartlarına göre bir video çekmiş o zamanın şartlarına göre bu mümkündü. Zamanla aliexpress sitesi bu tarz durumları değiştiriyor haliyle videoada anlatılanlar eskimiş oluyor aliexpress promosyon kodu süreli olduğu için o an çekilmiş videoda çalışıyor ancak 3 aylık altı aylık gibi...
  4. baysam

Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?

devamlı alışveriş yaptığım bir sitedir aliexpress alışveriş yapmak için çin siteleri içinde en ucuz sitelerden biri. Genelde Türkiyede bulunan ancak çinden daha ucuza getirtmek isteyenlerin favorisi. Ancak son zamanlarda her ürüne vergi alınması kargo gecikmeleri gümrük sorunlarının artması ile...
  5. baysam

Bodrumdan Kos Adasına Giden Var mı?

Hazırlığımızı ona göre yapalım o zaman yiyecek içecek filan. Aklıma takılan soruydu. Cevabın ve tavsiyen için teşekkür ederim hocam sağolasın.
  6. baysam

Hayatınızda En Çok İstediğiniz Şey Nedir?

canım tatlı istedi
  7. baysam

Merhaba, Cevabın için teşekkür ederim. Siteleri hangisi? bu mu acaba Bodrum Kos Feribot Bileti
  8. baysam

İnternetten ayda 300 lira gelir elde edebileceğim bir yöntem var mı ?

Satış ortaklığı platformları var bilgesepeti gibi. Ürün tanıtımları yaparak satış elde etme yolu ile kazanç sağlayabilirsiniz. Blog, web sitesi veya youtube videolar hazırlayarak. Satış ortaklığı tavsiye ederim.
  9. baysam

Hayatın Anlamı Nedir?

Hayatın anlamı öbür tarafa götüreceğimiz şeyleri yaparak anlam buluyor. Gerisi hep gelir geçer şeyler.
  10. baysam

Arkadaşlar Bodrumdan Kos Adasına gideceğiz arkadaşlarla karar verdik. Macera tarzı küçük bir seyahat yapacağız. Anlarsınız "gez toz eğlen" tarzı bu konuda tecrübesi olan var mı? tavsiyesi olan. Kos adasına gitmek için nasıl bir yol izlemek lazım?
  11. baysam

E sigara Antalya içerisinde satıcı önerisi olan var mı?

ben memnunum 1 yıldır alışveriş yapıyorum arkadaşlardan
  12. baysam

Türkiye Pazarı

ürünleri sağlam mac kullanıcısyım iyiki dolar yükselmeden önce aldım şimdi 2 katı fiyat. 4600 almıştım bakıldığında 8.150 farka bakın. Sağolsun abim uyardı hemen al yükselecek diye iyiki almışım. şimdi çok zor almak..
  13. baysam

Macbooktan Anlayan?

Güzel açıklayıcı bir video olmuş.
  14. baysam

Ankara'da Halı Yıkama Firması Tavsiyesi Olan

Evet websiteleri üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz. Ankara Halı Yıkama Hizmetleri burada bilgileri mevcut.
  15. baysam

Ankara'da Halı Yıkama Firması Tavsiyesi Olan

Ankarada Hereke firmasını tavsiye edebilirim geçen aylarda evde ne var ne yok hepsini verdik mis gibi geldi kurumsal bir firma tavsiye ederim.
  16. baysam

Bilgisayarım yavaş ne yapmam gerekiyor?

Ssd takviyesi daha mantıklı olabilir bende öyle yapmıştım.
  17. baysam

Bir Dörtlük De Sen Bırak

bugün cuma hafta sonu benim kafam bir milyon dolu gel pazar gidelim pikniğe oynayalım dolu dolu
  18. baysam

Türkiye Pazarı

Çok fazla pahalı oldu ürünleri ki bu durum fazla sürmez gibi bellide olmaz Tr pazarında satış azalınca indirim yoluna girecektir. Bu denli bir girişim olabilir.
  19. baysam

netspeed kullanan varmi?

Size verilen pandelden ödeme yapabilirsiniz. otomatik ödeme sadece finansbanktan yapabilirsiniz. fiber 50 yeterli çoğu zaman 75 lik paketi tam karşılayamıyorlar. Ben vdsl 75lik kullanıyorum ancak ne varki ban en fazla 40 verebiliyorlar. ilk etapta 50 alın yetersiz olursa paket yükseltirsiniz...
  20. baysam

netspeed kullanan varmi?

Ben kullanıyorum gayet memnunum arada bir kesintiler oluyor ancak buda tabiki ana kaynak telekomdan kaynaklanıyor. Müşteri hizmetleri çok ilgili ve memnunum. tek sıkıntım otomatik ödeme talimatı veremiyorum. sadece finansbank ile ödeme yapılabiliyor. diğer türlü panelden giriş yaparak ödemenizi...
  21. baysam

AliExpress alışverişleri için vergi alınmaya başlandı!

Bir yolunu bulmuştuk 200 - 300 dolarlık ürünleri vergi almadan alıyorduk. Şimdi ise kaçış yok. Artık kargo ücreti niyetine bu vergiyi öderiz.
  22. baysam

Ne dinliyorsunuz?

Göksel ah nerede vah nerede
  23. baysam

Yaka Mikrofonu Önerisi

boya marka kullanıyorum memnunum aliexpressten almıştım bakmak isterseniz http://ali.ski/JGqbh
  24. baysam

Ali expressden paramı nasıl alırım

Panelinden my order kısmına tıkla siparişin "Order ID: 93114627386979 View Detail" şeklinde bir url var tıkla. Ordanda FİNANCİAL kısmından bakabilirsin.
  25. baysam

Ali express. hk

Kredi kartınızın yurtdışı alışverişe açık olup olmadığını kontrol edin kapalıysa alışveriş yapamazsınız. Stok durumunu ve kredi kartının aktif olup olmadığını kontrol edin.
  26. baysam

Elektronik sigara alacağım

Şimdi baktım sağolasın dediğiniz gibi minifit piyasaya göre uygun fiyatlı smoant s8 de satıyorlarmış Smoant S8 Pod Elektronik Sigara daha önceden buradan sipariş verdiniz mi acaba?. birde ücretsiz kargo demişler bu doğrumu güvenilirse sipariş veririm.
  27. baysam

Hocam arkadaşım smoant s8 kullanıyor tavsiye etmişti. Ben justfog minifiti ve bo plus modellerini merak ediyorum ama karar veremedim açıkçası
  28. baysam

Macbook Pro Sürüm Yükseltme

Dostum bende mac kullanıyorum sürüm yükseltme sonrası geri düşürmek istersen şu adımları izleyebilirsin. Bilgisayarını tamamen kapat (dikkat internet bağlantını asla kesme) internetin açık olması gerekiyor. ALT+CMD+R tuşlarına aynı anda basarak bilgisayarını başlat. Ekranda dönen bir dünya...
  29. baysam

arkadaşlar Hatay tarafına pod mod kategorisinde satış yapan güvenli satıcılar varmı? ayrıca salt likitede ihtiyacım olacak.
  30. baysam

Macbook Air İçin Yaka Mikrofon Önerisi

Arkadaşlar macbook air için yaka mikrofonu önerileriniz nelerdir. iphone telefonlar için bir blogda bu tavsiyelerde bulunulmuş acaba macbook air de çalışır mı? bu konuda tecrübeniz öneriniz varsa deneyimleriniz.
  31. baysam

Hocam birazdan sipariş geçecem ama acaba Muratpaşa tarafına ücretsiz servisleri varmı?
  32. baysam

çok teşekkürler dostum, arayacağım yarın bakalım inşallah sorunsuz bir satıcıdır, sapasağlam cihazların bozulmasından nefret ediyorum, bu arada likit çeşitleri nasıl önerin varmı?
  33. baysam

Merhabalar herkese Antalya içerisinde e sigara satan bildiğiniz bir firma ya da şahıs varmıdır arkadaşlar? Daha önce satın aldığım bir cihaz arızalandı satın aldığım adam telefonlarıma bile bakmıyor, önerileriniz varsa memnun olurum. Bu arada önceki kullandığım marka vaporesso revenger dı.
  34. baysam

Bu Histen Nasıl Kurtulabilirim?

Taktirin önüne geçemezsin. Hakkında hayırlı olmayan şeyi istemekte ısrarcı olsan da olmayacaksa olmaz. Rahatlamak için durumu kabullenmeli alternatif bir yol izlemelisin. Sıkıntıyı içine atıp gözünde büyütme. Nefes alıyor ve yaşıyorsan şükretmeli. Savaşan ve 1 ekmeğe muhtaç olan insanlar var...
  35. baysam

Masaüstü Bilgisayarım Isınıyor ve Aniden Kilitleniyor

Bilgisayar ısınmaları genelde fanın düzgün çalışmayışından kaynaklanıyor olabilir. İçeri yeteri kadar hava girmediğinde haliyle ya ekranı kararıp kapanıyor yada donmalar başlıyor. Fanına baktırabilirsin yada içini tamamen temizletebilirsen fayda görebilirsin.
  36. baysam

40 Gün Toplu Su Mücadelesi [Tamamlandı]

Su hakkında bilmediğim ne kadar şey varmış..
  37. baysam

Eski sevgilim numarami neden silmedi?

Size nispet yapıyor.. Belki döner veya belki arar gibisinden birazda beklenti içerisinde olabilir
  38. baysam

Nasılsın diye sormayan insanlar var hayatımda

Yapacağınız tek şey gelmek istiyorlarsa gelsinler. Kahveyi tuzlu, Yemeği berbat yapın. Keyfinize göre tam acılı veya full ekşili yada aşırı tuzlu yapın. Bir daha gelmezler akıllarından da çıkmazsınız. Muhabbet arasında hasta olduğunuzu söylerseniz çok iyi olur onlar o dilden anlarlar.
  39. baysam

Tıklama Ömrü

Yalama oluyor.. Bende 10 yıllık bir klavye vardı tıklıyorum tıklıyorum işlemiyor 10-20 tıklamada bir çalışıyordu şimdilerde ona çöpte bir yer ayırdım ona orada bol bol tıklatıyorum
  40. baysam

Tr. aliexpress - Aliexpress Rehberi

Bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım biraz geç gelmesi dışında zamansal problemini takmıyorsanız sorun olmaz. fiyatlar uygun Türkiye de bulamadığım ürünleri aliexpressten sipariş veriyorum
  41. baysam

SQL İçin Yedekleme Programı Önerisi

Merhaba dostum biraz geç oldu ama umarım bu tavsiyem işine yarar. Bende logo kullanıyorum ve datalarımı belli aralıklarla yedekliyorum. Sana tavsiyem BackApp sql yedekleme programını kullanmandır. Zamanlanmış görevler vererek hiç data kaybı olmadan otomatik olarak istediğin her yere yedek...
  42. baysam

Format Sonrası Kurulacak Programlar (LİSTE)

Güzel işe yarar liste teşekkürler
  43. baysam

Bilgisayarıma uygun işletim sistemi

Ben şahsen windows 10 yerine 8.1 sürümünü öneririm daha az sorunla karşılaşacağını düşünüyorum.
  44. baysam

SQL 2012'de Otomatik Yedekleme Nasıl Yapılır

Merhabalar, SQL yedeklerini otomatik veya zamanlanmış şekilde alamazsın. Bunun için üçüncü parti bir program kullanman gerekiyor. Ben şahsen tüm SQL ve dosya yedeklerimi şu program vasıtası ile hallediyorum. BackApp otomatik yedekleme programı sitesinden inceleyebilirsin. Bu program çok işlevli...
  45. baysam

Bir insan eğer Hakkı Alkan gibi bir girişimci olmak istiyorsa ne yapmalıdır ? :)

Biraz zeki ve birazda macera sever :)
  46. baysam

AliExpress Kargo Takip

17TRACK isimli uygulama kullanmanı tavsiye ederim bu uygulamayı buradan https://www.aliexpressalisveris.com/aliexpress-kargo-takip-nasil-yapilir/ öğrendim detayına kadar yazıyor.
  47. baysam

3000₺ Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Oyun için ideal mi bilmem ama bu para ile ben olsam macbook alırım :)
  48. baysam

Wordpress Sitem Hakkında Görüş/Öneri

Gayet güzel ve şık duruyor. Mobilde bir başka güzel bence başka bir şey yapmaya gerek yok.
  49. baysam

Video İndirme Karşamasına Bir Son Verilmeli!

Bilgi paylaştıkça çoğalır bu sayende yeni bir şey öğrenmiş olduk.
  50. baysam

Video İndirme Karşamasına Bir Son Verilmeli!

Bu iki uzantı işini görür Flash Video Downloader, Free Video Downloader kullanması basit ama yinede hangi videolarda işe yarıyor bilgi almak istersen buradan izle
  51. baysam

Telefon şarj olmuyor

Çok zor bir durum.. umarım bir yardımcı çıkar forumdan. Aklıma gelen şeyler işe yararmı bilmiyorum. Askeri koşullarda bir şey yapmak mümkün değil
  52. baysam

Uneko 23 den video indirme?

İkinci önerim camtasia programı ile ekrandan kayıt etmendir.
  53. baysam

Video çekerken mikrofon kullanma

Video editleme programından wondershare filmora isimli program yardımı ile yapabilirsin. Şöyle ki her iki telefondan çektiğin kayıtları bilgisayara aktar ve ardından çektiğin videodaki sesi mute kısmı ile kapat. Ardından ses kayıt yaptığın ses dosyasını editöre atıp panele ekle. Ardından bu iki...
  54. baysam

Uneko 23 den video indirme?

Any Video Converter indir yükle videonun linkini yapıştır otomatik indirmeye başlayacaktır. Kolay ve kullanışlı bir program ben kullanıyorum hemen hemen video olan tüm sayfalardan videoları indiriyor. Programın diğer bir özelliği indirdiğin videoyu istediğin tarzdaki formata convert...
  55. baysam

Bu videolar hangi programlarla yapılıyor 1 aydır bulamıyorum

Explandio programında bu tarz işler yapılıyordu ancak bu kadar gelişmiş mi bilmiyorum. El ile yapılan yazı ve karekterler explandio programında var resmi veya çizimi ekliyorsun ardından baştıyorsun koyduğum çizime göre çiziyor. Birde oyun sitelerinde bu tarz oyunlar var o oyunlardan biri ilede...
  56. baysam

Yazılım Kursu Tavsiyesi

Yazılım ile ilgili eğitimler var udemy den bakabilirsin yazılım geliştirme kısmından.
  57. baysam

Hangisi tercih etmeliyim? Galaxy S8 / Galaxy S9

Performans olarak 1.500 liralık fiyat farkı değmez. Yeni versiyon telefonlar çıktıkça alacağın telefonun fiyatı da bir zaman sonra düşüyor ki zaten arada fazla bir fark olmuyor. Özellikle 1500 tl bir rakam iyi para arada 1 versiyon için bu rakam verilmez diye düşünüyorum.
  58. baysam

Sosyal medya fenomenleri vergi verecek!

Türkiyede yaşıyorsan ve güzel para kazanıyorsan vergiden kaçmak imkansız gibi bir şey..
  59. baysam

Aliexpress den anakart

Siparişlerim (my orders) kısmına gelin aldığınız ürünün hemen yanında mektup ikonu var tıklayın. Mesajınızı oradan satıcıya iletebilirsiniz.
  60. baysam

Aliexpress den anakart

Takılabilir ancak takılmaması için satıcıya aldığınız ürünün faturasında her bir ürün için 15 dolar göstermesini isteyin. Ayrı satıcılar olursa ayrı ayrı yazmanız gerekli. 75$ sınırı 22 Euro yani 27 dolara indirildi bilginiz olsun.
  61. baysam

Aliexpress siparişlerim kısmında " Alınan Ürünleri Onayla " yazıyor

Aliexpressten aldığın ürün henüz kargoya verilmemiş. Bu yüzden takip numarası aktif değil. Aktif olmadığından ekranda böyle bir uyarı alıyorsun. Çinliler ortalama 3 ila 7 gün arasında kargo gönderimi yaparlar.
  62. baysam

Hangisi daha iyidir

Huawei p smart daha iyi diyebilirim.
  63. baysam

Aliexpress alışveriş

Farklı satıcılar olduğundan bu sorun teşkil etmiyor çünkü her bir satıcı ürünü ayrı bir şekilde gönderiyor ancak tek bir satıcıdan bu arada gümrük limiti 27 dolar'ın üstünde alışveriş yaptıysan her ihtimale karşı satıcıya 27 dolardan aşağı bir rakam vererek ürün fiyatını düşük tutmasını...
  64. baysam

Aliexpress siparişlerim kısmında " Alınan Ürünleri Onayla " yazıyor

Sipariş verdiyseniz size 54 günlük bir süre vermiş bu süre malın size tahmini teslimat süresidir. Alduğınız ürün elinize ulaşır ulaşmaz "confirm goods received" tıklayıp onaylamanız gerekiyor. Eğer aldığınız ürün elinize ulaşmadıysa oraya tıklamayın ve kargonun gelmesini bekleyin. Aliexpresten...
  65. baysam

Büyük ekranlı telefon önerileri

Tavsiye edebileceğim büyük ekranlı telefonlar Sony Xperia Z Ultra(6.44 inç), Samsung Galaxy Mega 6.3(6.3 inç), Huawei Ascend Mate 1 ve 2 (6.1 inç) , Nokia Lumia 1520 (6 inç), LG G Flex (6 inç) ve birde Asus Zenfone 6 (6 inç).
  66. baysam

Kulaklık tavsiyesi

Panasonic RP HT161E tavsiye ederim 40-50 tl arası 2 yıldır kullanıyorum kulağa tam oturuyor standart kulaklık kablolu.
  67. baysam

Windows Update çok yavaş

Biraz beklemen lazım internet hızı ile alakalı yavaştır. Hızlı internet bağlantılarında hızlıdır.
  68. baysam

MacBook Pro 2017 13 inç i5 işlemci almalı mıyım ?

Katılıyotum size..
  69. baysam

Elektronik Sigara Hakkında Deli Sorular

Joyetech markasının başlangıç için iyi olduğu kesin, ilk kullandığım marka oydu tavsiye ederim. Ben şuradan sipariş veriyorum aylardır hiçbir sorun yaşamadım Elektronik Sigara Antalya | 0534 714 72 66 Joyetech markasının starter kiti var D22 adıyla onu deneyebilirsin.
  70. baysam

Bilgisayar tavsiyesi

bencede
  71. baysam

Zaman kaybı olan şeyler

Açıkçası sosyal medya en büyük zaman kaybı.. Eskiden ne güzel sade bir hayat kişisel aktiviteler ve bire bir görüşmeler ile buluşmalar yapıyorduk. Şimdi herşeyi sanala sosyal medyaya taşıdık..
  72. baysam

Elektronik Sigara Hakkında Deli Sorular

Hocam ben aşağı yukarı 1,5 senedir vaporesso revenger modelini kullanıyordum. şimdi ise suorin kullanmaya başladım açıkçası sigara kullanmış birisi olarak suorinden daha çok memnun kaldım bulunduğum yerde ücretsiz servisleride var. Şuradan ürünleri kontrol edebilirsin Elektronik Sigara |...
  73. baysam

Bilgisayar tavsiyesi

canavar gibi güzel ve güçlü fiyatına takılma 2200G, çok sessiz Noctua D9L özelliği var birde 16GB Bellek seçersen oyun için daha randuman alırsın ekran biraz düşük kalite gibi alacaksan tabi harici olan bir ekran alırsan daha uyguna gelir.
  74. baysam

Hangi Modem?

Bende senin gibi sıkıntılı bir problemim vardı çekme noktasında odalarda çekmiyordu mesela.. üç antenli fiber uyumlu airties marka modem aldım sıkıntı yok çekim kuvveti güzel tavsiye ederim.
  75. baysam

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar.. Cümle müslümanların cuması mubarek olsun
  76. baysam

Ücretsiz tasarım programı arıyorum

Airtiress adlı bir program var css html wordpress joomla daha birçok site şablonu hazırlıyor siz istediğiniz gibi görünümü ayarlıyorsunuz gerisini programa bırakıyorsunuz o hallediyor..