Arama sonuçlarınız

1. lucifer

Torrentturk davetiyesi sınırsız!

Davetiye isteyenler bir kez olsun torrentturk e girselerdi davetiye sisteminin kapalı olduğunu anlarlardı :)
  2. lucifer

Wireless İnternet Caiz midir?

Ben kablosuz internet kullanıyorum ve şimdi baktım da bende de wpa-tkip ikilisi var herhalde :) Çoğu kişi saçma ve güvensiz görüyor olabilir ama bunlar biraz "sanal batıllar" oarak kaldı bence :] Bu arada gireceğimiz şifrenin uzunluğu ve karışıklığıda güvenliği kat be kat arttırıyor...
  3. lucifer

Ben kırdım (Oturma bankı)

Kırıyor bi de utanıyor bak sen ;D Ama kabul et basit numara :*
  4. lucifer

Yeni Dizi Kategorisi İstekleri Bu Başlığa

Prison break :)
  5. lucifer

En pahalısı Anelka

İlk başta okuyunca 132 milyon euro ya transfer oldu sandım ama toplamda ulaştığı rakammış :) Bence bu rakamlar hiç birşeyi ifade etmiyor,ama bolton kulübünün başkanı aldığı paraya baya bi sevinmiştir :D
  6. lucifer

Torrent Paylaşımında Kral - Demonoid.com

Bence bu konu artık kilitlensin ,paylaşıma devam etmeyen bir sitenin davetiyesi olamayacağına göre ;)
  7. lucifer

2007'nin En İyi Rock Solisti ?

2007 için hayko olabilir ama müziği ile fazla uyuşmuyoruz sanırsam :) Şeboizm ;)
  8. lucifer

Brad Pitt ve Shakira'nın obez halleri

Zuahah brad pitte tam oturmuş valla :}
  9. lucifer

Troy'un Vaadi...

Bu nedir ya :D :D
  10. lucifer

Format Esnasında Boot Sorunum Var Lütfen Bir Bakın

Hop noluyor ya kaç mesaj oldu ki daha,sataşmayın :) peki arkadaşım linux filan denedin mi hiç pcde?Bence o iş cd-rw filan sökmekle olmaz :]
  11. lucifer

Avrupa Yakası'na sürpriz isim

Burhan gitmesinde kim giderse gitsin ;D ,ata demirerin en iyi olduğu yer bence muhallebici önüydü:"Sertaaaaç!" :D :D
  12. lucifer

Sergen Yalçın: Lincoln yıldız değil...

Geçmiş olsun sergende kendini kaybetti :S :(
  13. lucifer

Rep Puanı

Rep puanı geldikten sonra sdnye reklam da alınırsa (gereğinden fazla)forumtr olur çıkar valla :D Cevabı unutmuşum :Hayır :*
  14. lucifer

Troy'un Vaadi...

Ya boşver ne modluğu yorma sen gözlerini boş işlere :P (aman modlar duymasın :D )
  15. lucifer

Troy'un Vaadi...

Peyniri mod yapında rahatlasın :D Ne önemli meseleymiş be,arkadaşlar sanal bir alemde yönetici olmuşsunuz veya olmamışsınız ne fark eder?Fazladan radyasyona maruz kalırsınız o kadar yani :P
  16. lucifer

PC mi, Xbox 360 mı?

Konsalları bilmem ama Xbox 360 gibi bir konsol sana yakışır (&) (&)
  17. lucifer

En sevdiğiniz mod kim?

Keşke iki seçenek seçebilseydik,ama ben hepsi dedim :)
  18. lucifer

Hangi şehirdesiniz?(81 ilde var)!

Bu konunun "hangi bölgede oturuyorsunuz " versiyonu vardı :]
  19. lucifer

Nero 8 Yenilendi! İndir!

Olur mu olur :) Nero asıl görevinden uzaklaştıkça birçok kullanıcısını kendinden soğutacaktır ;) mesela ben :)
  20. lucifer

Nero 8 Yenilendi! İndir!

Nero abarttıkça abartıyor :) Zaten onun yeni getirdiği özellikler için kullandığımız araçlar var,sadece cd-dvd yazmak için düşünürsek de ashampoo gibi bir program sıkı bir rakip bence :) Yakında nero antivirüs de çıkarırsa hiç şaşırmam valla :P
  21. lucifer

Ameno

Anket açmana gerek yoktu bence :)
  22. lucifer

Şok! Si..r diye küfür eden bayan öğretmenin videosu

Kanıtlamak için kameralı cep telefonu getirmiş :D peh be yalana bak :}
  23. lucifer

Goran Bregoviç-Ederlezi

Time of the Gypsies(Çingeneler Zamanı) filminde olayların kırıldığı yerde çalarak gönlümü fethetmiş şarkı,goran bregoviçin başyapıtı :) Ederlezi http://www.youtube.com/watch?v=DwA_Zg_z-FI
  24. lucifer

Kaç kere banlandınız?

Bir kere banlandık torrentturk ve ratio değeriim sağolsun :D
  25. lucifer

Torrentturk Kapatıldı!

Olay anti-ban kullanılması değil,o kadarını bizde biliyoruz ;) Değerli Torrentturk Ailesi, Öncelikle tüm ailemize geçmiş olsun diyoruz. Torrentturk.com 14 Aralık tarihi itibariyle Türktelekom dns servisleri üzerinden yasaklanmıştır. Bu konuda mahkemenin bir kararı olduğu için ek bir açıklama...
  26. lucifer

Torrentturk Kapatıldı!

Bu siteye erişim engellenmiştir. 1.s.c.m. , 04/12/2007 tarih ve 2007/1715 Nolu Kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir. Access to this site has been suspended in accordance with decision no: 2007/1715 of 1.s.c.m. by 04/12/2007 Böyle bir yazı çıkıyor :O Nooluyor,arkadaşlar? :S
  27. lucifer

Bağlantı sorunu (Acil yardım bekliyorum)

İnternet ayarlarında bir sorun var gibi,wireless kullanıyorsan ondan da kaynaklanıyor olabilir :L
  28. lucifer

Tuncay Özkan'dan tarihi itiraflar

Şu an öyle bir mevki varki karşınızda gelen tek silah kalıyor.Şu anda ne anlıyorsunuz,ben kendi düşüncemi söyleyeyim,5 kişi bir şey söylüyor geri kalanlar koyun gibi kafa sallıyor.Böyle bir ortamın olduğu ülkede kim başa geldiğinde yolsuzluk yapmamasını bekleyebilir ki? Ben hırsızlığın iyi...
  29. lucifer

ADSL'de yeni kampanya - sınırlı kota 4'den 6'ya çıkıyor

Kışın 3 film indiriyorum şimdi 5 film indririm (&) (&) Niahah işte beklenen haber (&) Ne zaman geçilecek bu tarifeye ???
  30. lucifer

bana biri torent turk davetiyesi yollayabilirmi

Ben üye olduğum için sadece "ücretsiz " yazısını görebiliyorum,yazıya tıkladığımda uyarı aldığım için fazla da denemedim açıkcası :D
  31. lucifer

"Senide mi" derken?
  32. lucifer

Bakın zaten mükemmel biri değil,desteklendiği doğrudur,başka türlü medyada bu kadar dayanamazdı,ama yolsuzluk konusunda kimse emin değil. Sonuçta birtakım kişiler tarafından desteklendiğinin kanıtları çok yazılıp çizildi :)
  33. lucifer

Eminim ,demonid kapatılınca bi nevi tek kaldı(yani benim için :) ) bu yüzden durumdan faydalanıyor :]
  34. lucifer

Tuncay özkanın bu konularda mükemmel fikirlere ve icraatlara sahip olduğu söylenemez,ama özünde vermek istediği düşünce çok da yanlış değil,sadece çok değişik bir üslubu var ve bu da birçok insanın hoşuna gitmiyor :)
  35. lucifer

TT zaten şu an ücretsiz alım yapıyor :)
  36. lucifer

Bağışladığı organ alınırken canlandı

Olayın içerdiği mesaj farklıymış gibime geldi,aynı şeyi türkiyede bir dizide canlandırmışlardı,bir sürü tepki alınmıştı :) Bence biraz daha bilgiye ihtiyacımız var bu konuda :) Söz çok güzel :]
  37. lucifer

Türkiye FIFA sıralamasında 12 basamak birden yükseldi

Bu iyi ama sonrası meçhul bence :D Olay özgüvende bitiyor :)
  38. lucifer

Bilgisayarım Crysis Çalıştırır mı?

Bir türlü bitmiyor bu test :D
  39. lucifer

3800'lere Performans Analizi

sen söv benim 1650 me fiyat-performans birinci ama ;) Elinde 250 ytl var :],babandan da istemiyon,dediğin sistemi biraz zor toplarsın (:
  40. lucifer

"Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi" Bölümü Açıldı

Hayırlı olsun,ama gerekli olduğunu düşünmüyorum :)
  41. lucifer

Norton'a Bi Haller Olmuş - Norton Internet Security 2008 Türkçe

Zaten norton 360 da insan birşeyler olacağını seziyordu :) ,Eskiden kaspersky a da aynısı deniyordu,ama şimdi görüyoruz :]
  42. lucifer

Türkiye - Norveç (17 Kasım 2007) Tahminleri alalım!

Şu an 2-1 öndeyiz
  43. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Çok teşekkürler onair,konser izlenimleri bölümüne filan da yaz sen bunları :)
  44. lucifer

3800'lere Performans Analizi

Sen o sistemi biraz zor toplarsın gibime geliyor :D ,ayrıca upgrade de dedin ya helal olsun :O Bakalım Evrim Hoca duyunca ne olacak ;D
  45. lucifer

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

İyice sitenin küçük emrahı oldun sende :D
  46. lucifer

Türkiye - Norveç (17 Kasım 2007) Tahminleri alalım!

1-0 yeniliriz gibime geliyor :S Uyari: Siz mesajinizi yazarken yeni bir mesaj daha gönderildi. Isterseniz gönderilen mesaji okuyun. Ben ne zaman yazıcam yaa :D
  47. lucifer

Nokia N82 Çıktı! İşte İlk Fotoğraflar. Telefona Puan Verin!

Tuş takımı hoşuma gitmedi,ne bilim işte dışı filan n95 kadar iyi değil bence ;) Ama tabi özelliklere sözüm yok :) 10/8 B)
  48. lucifer

Crysis için sistem gereksinimleri ( ne kadar doğru bilmiyorum )

Bence bir oyunda önemli olan sistem gereksinimlerini en az kullanması,insan tadını çıkaramıyor ;)
  49. lucifer

Sexy Futbol +18

Vauv :D Videoya bak ya :D hakem olasım geldi :}
  50. lucifer

Erkeklerin düğmeleri neden sağdadır?

Vauv ne tespit ama :D
  51. lucifer

Yeni Bir sayfa açıyorum

Bir kişi gibi olmak isteme,kendin ol ;)
  52. lucifer

Terim'den şok kadro

İyi olmuş elenip geliriz de inşallah birilerinin aklı başına gelir |) Medyaya artistik yapmak kolay tabi Zzz
  53. lucifer

Elvedâ Demonoid!

Aynı şey filmler için de geçerli ;) Her filmin direk vcd si veya dvd si çıksa neyse de filmden 8-9 ay sonra çıkarıyorlar,e sinema da çok pahalı ne yapalım yani B)
  54. lucifer

sağol :]
  55. lucifer

Moderatörlük İstiyorum

Güzel açıklamışsın teşekkürler,evet denizhan yapabilirmisin? :P
  56. lucifer

İyi ki Fenerbahçe var

Bir tek ülke puanı için istiyorum kazanmasını,yksa içinde kaç tane türk oyuncu var,önemli oynayan ama ;( Sonuna kadar galatasaray :)
  57. lucifer

Gif Yapımı (animasyon)

Eline sağlık pesimist :) Geç oldu ama güç olmadı ^^
  58. lucifer

Demonoid.com Yeniden Uçtu Herhalde

Ben teşekkür ederim :)
  59. lucifer

Elvedâ Demonoid!

Tam anlamadım ama crıa tarafından tehdit edilmiş ve anlayışımıza teşekkür etmiş :] Herhalde :D
  60. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Bakabilirim birazdan :)
  61. lucifer

Elvedâ Demonoid!

Oldu o zaman Yazık oldu demonoid e :^)
  62. lucifer

Elvedâ Demonoid!

Bu arada bu konunun aynısını açmıştım benim konumu kilitlerseniz daha iyi olur herhalde ;) Yetkililerin dikkatine B)
  63. lucifer

Konuya kilit ne zaman gelecek bakalım :} Bu arada demonoid cidden kapatılmış yazık oldu,gitti bizim üyelik o.O
  64. lucifer

Şu an itibaiyle siteye giremiyorum The CRIA threatened the company renting the servers to us, and because of this it is not possible to keep the site online. Sorry for the inconvenience and thanks for your understanding. Böyle bir yazı çıkıyor :O :O
  65. lucifer

Moderatörlük İstiyorum

İyisin hoşsun ama yaşın küçük olduğu için vereceğin tepkiler yazacağın mesajlar sevilmeyebilir ;)
  66. lucifer

Virüs saldırıları % 500 arttı

Haber için teşekkürler B)
  67. lucifer

HD Radeon 2900 GT

Haber için teşekkürler speed ;)
  68. lucifer

Firefox v3.0 Beta 1

Haber için teşekkürler burak barbak B)
  69. lucifer

NOD32 3.0'ı Deneyin

Verdiğin adreste bi yanlışlık var mı birdaha incele istersen !!! !!!
  70. lucifer

NOD32 3.0'ı Deneyin

Nod32 tartışılmaz,ama hem 30 gün hem de ingilizce,türkçesi çıksın hele bir :)
  71. lucifer

Şuan bilgisayarıma biri saldırıyor

Sakin ol ya ne panikliyon :D Kis kuruluysa hiçbirşey olmaz,ki zaten engellemiş B)
  72. lucifer

Mininova üyelik istemediği için tehlikeli paylaşımları olabiliyor ;)
  73. lucifer

Ekşi Sözlük Yazar Alımı

Aynen bende boşverdim :D :D
  74. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

İyi oldu böyle iyi ^^
  75. lucifer

Tek Bilgisayarda 2 İşletim Sistemi (animasyon)

Vavv pesimist hiç haberim yoktu bu animasyondan :} Harika anlatmışsın ;)
  76. lucifer

Atatürk Öldükten Sonra Söylenenler

AMERİKA Atatürk bu yüzyılın büyük insanlarından birinin tarihi başarılarını, Türk halkına ilham veren liderliğini, modern dünyanın ileri görüşlü anlayışını ve bir askeri lider olarak kudret ve yüksek cesaretini hatırlatmaktadır. Çöküntü halinde bulunan bir imparatorluktan özgür Türkiye&#039...
  77. lucifer

Ekşi Sözlük Yazar Alımı

Vaay troy bir zamanlar sormuştum da cevap vermemiştiniz,demek o yazar sensin,shiftdelete isimli (&) (&) Bende bir bakayım,belki bizde oluruz :D
  78. lucifer

Gmail'in Spam Başarısı

Bu yüzden antispam programlarına olan ilgi her geçen gün azalıyor :) Benim düşünccem :]
  79. lucifer

Yep Yeni Halimlen Burdayım

Vay be konuya bak,biri heheh ben kullanıcı adımı değiştirdim der konu açar,öbürü açtırma aazımı .... der,nooluyor arkadaşlar :@ ,nerde o otoriter denizhan,yazmak yok uygula bakalım uyar otoriter bey
  80. lucifer

Efe ile Furci Nerede?

Bence aşırı derecede geeksiz bir konu :@ Bunu msn,ö.m yolu ile de halledebilirdiniz Zzz B) Bu tür konuların sonu budur: http://forum.shiftdelete.net/index.php?topic=4006.0
  81. lucifer

Otomobil bölümünün moderatörü TuningMert olmuştur

Başlık duruyoda bölümde sen mod. gözükmyosun abi?tamam konu biraz eski ama :)
  82. lucifer

Sizce Türkiye'nin en seksi kızı kim?

Kızma yaw :D ,bunu bile zar zor zaman bulup açtım,ah ah nerde o yaz tatili günlerim ;D :}
  83. lucifer

Mininova 3 Milyara Ulaştı

Yok adım Cem ;) Senin bahsettiğin site okul sitesi herhalde,ben onun webmasterini filan bilmiyorum,öğrenciyim :) Ama bir daha sruların için ö.m yolunu kullan tamam mı ^^ B)
  84. lucifer

Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi

Ne oluyor anlamadım ya 95. dakikada beşiktaşın golünü iptal ettiler :S ,ma.ı fenerbahçe 2-1 aldı >X<
  85. lucifer

Mininova 3 Milyara Ulaştı

Ben sevmiyorum mininovayı :( Üyelik istemediği için baln film,müzik,vs.. çıkabiliyor ;)
  86. lucifer

Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi

Fenerbahçe daha maça çıkmadan suçu hakeme atmış,olası bir yenilginin faturasını şimdiden kesmiştir !!! Bu nası bir anlayış,tamam fener bunu herzaman yapıyr,ama bu kadarı da olmaz,daha maça çıkmadan hem de.... Beşiktaş'a Başarılar !!!
  87. lucifer

Ekran görüntüleriyle birlikte böyle daha güzel :D Öbür türlü olmaz ;)
  88. lucifer

NFS Pro Street Demosu Sonunda Çıktı!

Ben en iyisi tam sürüm bekleyeyim ;D Bu arada directx 9 mu istiyor yuh !!! Bende 512 mb ati x1650 var kaldırır herhalde :D Carbonu kaldırıyordu,rahat :)
  89. lucifer

Fifa'nın Yayınladığı Tribün Sıralaması

Helal olsun valla ne diyelim,speedfreak in koltukları kabarmıştır şimdi :D :D :D
  90. lucifer

Yüksek Kaliteli Webcam Sohbeti

Bende 49 ytl diye biliyordum,demek 61 miş o.O
  91. lucifer

Boxer dergisinin düzenlemiş olduğu anket (&) Anket İçin Tıklayınız
  92. lucifer

Yeşilçam msn diyalogları

Şişk nuriyi anlamamıştım,güzelmiş :)
  93. lucifer

Sdn de kaç Gün kaç Saat ve kaç Dakika geçirdiniz?

Chimera dayan son bir gün !!! :D :D
  94. lucifer

Forumun Yaş Ortalamasını Buluyoruz

Biri sen olabilir misin?
  95. lucifer

Youtube Videolarındaki Sesleri Mp3 Olarak Kaydedin

Pesimist bende bunun animasyonunu yapacaktım,ama şimdi kitlersin onu (:
  96. lucifer

Dogdugunuz Gün Kaç Kişi Ölmüş Öğrenmek İster misiniz?

Düşünsene sen doğduğun gün 144.... bilmem kaç insan ölmüş :) Doğum >> Yeni yaşam Ölüm >> Sonun başlangıcı Aradaki .. neyse bu çok uzayacak gibi,kısaca teşekkürler :)
  97. lucifer

Moderatörlerimiz hakkındaki görüşleriniz

Güzel Formül :D
  98. lucifer

Moderatörlerimiz hakkındaki görüşleriniz

Bu arada 6 sayfada da rock kulübü var (A) Konuyu uçurmayın da (: Daha insanların söyleyecek çok sözü var :) Benim merak ettiğim furci kimdir nasıldır,hiç online olduğunu görmedim temmuzdan bu yana :) Frumda herkes baya bi eski ben o yüzden fazla konuşmiim ama global mod lar arasında bu...
  99. lucifer

Dogdugunuz Gün Kaç Kişi Ölmüş Öğrenmek İster misiniz?

Çok teşekürler runal,çok etkiliyor :)
  100. lucifer

Stok Spam Mp3 destekli geliyor

Teşekkürler speedfreak,bi arada konuşan virüs vardı "Your files has been deleted " diyrdu,o da buna benzer bişeyden bulaşıyodu galiba :)
  101. lucifer

Hangi Bölge'de Daha Fazla SDN'li Var?

Ya ben,yoksa beni dışlıyor musun :)
  102. lucifer

Hangi Bölge'de Daha Fazla SDN'li Var?

Marmara :)
  103. lucifer

Gelecek vaadet eden bi site

Site açılınca direk crack filan yazısı var anladım gelecek vaadediyor :D
  104. lucifer

MSI EX600-2G vs. CASPER CPR2400-9E95B hangisini tavsiye edersiniz?

Bekir mi? Ben berkin diye biliyorum ya da espriyi anlayamadım :)
  105. lucifer

Mp3 Çalar Alırken Nelere Dikkat Edersiniz?

Pardon cümle kopuk olmuş :) Düzelttim :]
  106. lucifer

Mp3 Çalar Alırken Nelere Dikkat Edersiniz?

Ben pil ömrüne bakarım,siz? :)
  107. lucifer

Nokia 3. Çeyrekte 111 milyonu aştı

Nokia'nın telefon satışları bir önceki çeyreğe nazaran %11 oranında arttı. Tüm cep telefonu pazarı düşünüldüğünde %40'lık bir kısım Nokia'ya ait oluyor. Global cep telefonu marketindeki lider Nokia, geçtiğimiz üç ay içinde yine satışlarda baskınlığını gösterdi. iSuppli...
  108. lucifer

Windows XP SP3 Özellikleri Açıklandı

Zuahah tarzanca çeviri :D Kendine haksızlık ediyorsun wolker,haber için çok teşekkürler :) kotayı baya bi sarsacak :D
  109. lucifer

Mozilla Firefox 2.0.0.8 Portable Edition 2.0.0.8 [İngilizce]

Bende 2.4 mi ne vardı hatırladığım kadarıyla :)
  110. lucifer

Foruma Kanat Taktık

Zuahah hemen kaçış :D Ha bu arada ben hangi tarayıcıyla girersem gireyim çok yavaş İE ile 15 saniyede (yaklaşık) firefox ile 9-10 saniyede açılıyor(firefoxda adblock var) internet hızımda 1024 bu arada :(
  111. lucifer

Evlilik yaşın gelmiş geçiyor abi :D
  112. lucifer

Nero ile 900 Mb Yazdırmak!

Öhöm tamam cıvımayalım hemen :D
  113. lucifer

Foruma Kanat Taktık

Bakalım elmacik bu kadar istek karşısında sana ne diyecek :D
  114. lucifer

Asıl okuduğun için ben teşekkür ederim :)
  115. lucifer

IQ'nuz

Ben pek fazla inanmıyorum çünkü iki yönde de gördüm :) Gerçek bir sonuş değil bence ;) Bu arada Elmacik abi ne güzel özetlemişsin B)
  116. lucifer

Aşık Mahsuni Şerif

Öldüğünde kahrolmuştum %( ,bence değerini onu kaybedince anladık Zzz
  117. lucifer

Hadi masaüstü lerimizi gösterelim

Konunun benle bi alakası yok ama tabi ki kitlenmeli,bu kötü bir şey değil :) Masaüstlerinizi oraya eklersiniz olur biter ^^
  118. lucifer

Hosting in bölesi : ))

Okula forum açabiliriz :) Eğer hocaları ikna edersem ilgilenicem :) Bu arada sitede vermek istediğiniz mesaj yani reklamlarınız çok açık ve anlaşılır :) Tebrikler :) Girişteki flash hallolursa(size bağlı tabi ki) çok hoş olur bence :]
  119. lucifer

Hadi masaüstü lerimizi gösterelim

Öhöm öhöm Zzz Zzz :# http://forum.shiftdelete.net/index.php?topic=6138.0
  120. lucifer

Foruma Kanat Taktık

Hayırlı olsun ne diyim ;)
  121. lucifer

Kullanıcı Adınızın Anlamı Nedir_?

Lucifer >> Şeytanın tanrıya karşı çıkmadan önceki adı,cezalandırılmadan önce ;) Işık getiren de deniyr ama rivayet ;)
  122. lucifer

8 gün 6 saat 34 dakika :)
  123. lucifer

Bu bilgiyi verdiğin için çok teşekkrler m1903 :) ;)
  124. lucifer

Usb Belleğe İşletim Sistemi

Bende de 2 gb toshiba var,bence sendekini sat :D Ama üşenmedim böyle bir site buldum ;) ama kullanmadım :D Bi bak istersen işine yarayacak dosya rda belleği u3 yapıyormuş Linki sildim direk adres veriyorum dosya freeware miş B) Buyur buradan
  125. lucifer

Ben denedim,oluyor ama her cd sürücü okuyamıyor ;) Hangileri olduğu konusunda bi bilgim yok :)
  126. lucifer

Hayatının 30 gününü radyasyon alarak geçirmek nası birşey :( :D :D Bi de eski forum var tabi,of of of :D
  127. lucifer

1) Nero ile 90 dakikalık bir CDyi yazmak için bazı arsayılan ayarları değiştirmeniz gerekmektedir. Programı çalıştırdıktan onra File menüsü altında yer alan Preferences kısmına girerek General sekmesine gidin. Burada CD yazım penceresinde CDye yazılacak veri miktarını gösteren alt çizelge...
  128. lucifer

MSI EX600-2G vs. CASPER CPR2400-9E95B hangisini tavsiye edersiniz?

Chimera senin önerdiğinin fiyatı biraz daha pahalı :) Bence casper al ;)
  129. lucifer

Book'unu Çıkardılar

Başlığı kim bulduysa tebrik ediyorum :D
  130. lucifer

Oden sezonu kapattı!

Bu laflar bayatladı artık,iverson aşmış kendini,kobe aynı şekilde ;) Yenilere bakmek lazım B)
  131. lucifer

Şimdi cpu sırası Türkiyede

Gerekiyor böyle şeyler,bzim de bşeyler yapmamız lazım gari ;)
  132. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

İşin ne bilmiyorum ama fazla aksatma buraları da ;) Bu arada arkadaşlara başarılar ;)
  133. lucifer

Winamp 5.5

Winamp 5.5 mu bu,eğer oysa verildi :)
  134. lucifer

8 gün, 4 saat ve 26 dakika. 2 temmuzda kayıt yaptım :)
  135. lucifer

Yeni Flash Bellek AntiVirüs Koruması// SanDisk (U3 Cruzer Micro)

u3 sistemi ile belleğin içine kurabilirsin,bildiğim kadaryla kurarken h sürücüsünü gösteriyorsun o kadar. Ya da portable sürümlerini kullanırsın,ben yapımını bile anlatmıştım: ;) http://www.shiftdelete.net/forum/empty-t10455.0.html
  136. lucifer

Shiftdelete. net kafe

Geldiğimde indirim yaparsan neden olmasın :D B)
  137. lucifer

Flash Bellekler

Öyleydi artık değil,dün baktım 4 gb kingston bellek 43 ytl(kdv dahil) ;)
  138. lucifer

Flash Bellekler

Bende 2 gb var ;) Sizde? :)
  139. lucifer

İşletim Sisteminiz Türkçe' Mi?

Benim türkçe :)
  140. lucifer

Msn`yi En Çok Hangisi İçin Kullanıyorsunuz?

Ben daha çk işim düşerse kullanıyorum,ama uzaktaki akrabalarımla da konuşuyorum ara sıra :]
  141. lucifer

Dedem ile :)
  142. lucifer

Msn`yi En Çok Hangisi İçin Kullanıyorsunuz?

Birkaç yerde görüyordum,bende sorayım dedim,daha birçok seçenek eklenebilir ama bu kadar yeterli herhalde :]
  143. lucifer

AMD Zararda

Yazında böyle bir konu vardı,millet açlıktan nefesleri kokacak filan diyordu :) Daha bu amd geçen sene tonla parayı atiyi almak için harcamadı mı?
  144. lucifer

Gözü Takılanlar +15.5

Bir tek bana mı öyle geliyor bir daha bak :)
  145. lucifer

Şu yılmaz erdoğanın filminde oynayan çocuğa çk benziyorsun :) yoksa hayal mi görüyorum :*
  146. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Linkin Park İn the end<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=oIwWqYSbzGA
  147. lucifer

Bu konuyu dikkate almayın

Warkortaki bizde varız dimi ama :) B)<br />Linkin Park-İn The End<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=oIwWqYSbzGA<br />
  148. lucifer

Eski Ofise Geçmek de Para

O da dğru :]
  149. lucifer

İki Resim Arasındaki Çelişki!

Tamamdır yahu,anlaşıldı şimdi :D
  150. lucifer

Sen 4 gb kotalı kullanıyodun dimi? Bu davetiye bolluğun nerden geliyrdu ;D Okul internettinden otlanıyodun galiba ;D :)
  151. lucifer

Foto - Ders: Babylon 7 - İngilizce Cümle Çeviri Programı (Daha Birçok Dil)

İngilizceden türkçeye de iyi çevirmiyordu,tabi 6 da.Bunda halletmişlerdir inş. :)
  152. lucifer

Niahah önce troy'un açığını buldun sonra berkin ağabey'in,nooluyor sana jojoba :D :D
  153. lucifer

[email protected] dedin ve kaybettin :)
  154. lucifer

SanDisk'ten 4 GB SDHC

Evet 1 gb a devam ;D
  155. lucifer

Denk geldi yaf :D :# :#
  156. lucifer

Herşeyi para be,yuh >X< :}
  157. lucifer

Bu iki resim arasındaki çelişkiyi biri bana açıklayabilir mi? o.O
  158. lucifer

SanDisk'ten 4 GB SDHC

Acayip güzel yapmışlar,performansına diyecek yok,ama hiçbir zaman benim olamayacak :^)
  159. lucifer

Portable program nasıl yapılır?

Teşekkür ederim :)
  160. lucifer

Bildiğim kadarıyla açıklayayım; portable programlar,programların kurulumu yapılmadan da kullanılabilen sürümleridir,çeşitleridir.Bu tarz programlar sayesinde flash bellek (vs.)gibi aygıtlarımıza programları yükleyebilir ve gittiğimiz yerlerde de bu programları kullanabiliriz :)...
  161. lucifer

Grev, İnternetimizi Yer mi?

Troy du o baksana bide konu açmış,kendini gizliy aklı sıra :D
  162. lucifer

Bu gece 854 milyon insan aç uyuyacak

Unutmuyosun :) ;) Biz orta kesimiz,ne zengin ne fakir ;)
  163. lucifer

En Yeni MSN: Windows Live Messenger 8.5 Beta 2

sende plus vardı diye biliyorum ben o.O
  164. lucifer

HDD 4Tb a ulaşıyor

Yanlış yazmış olur o kadar ;) Teşekkürler speedfreak B)
  165. lucifer

Bu gece 854 milyon insan aç uyuyacak

Acı ama gerçek,"Birine karşılık veremeyeceği bir iyilik yapmamış olan mükemmel bir gün ne demektir bilmez " ;)
  166. lucifer

(Çözdüm :D)Taşınabilir HDD ve torrent sorunu

Neyse buda güzel :D ,konunun başına "çözüldü" yazar mısın? :]
  167. lucifer

Bende 16 yaşındayım,ama 15 de diyolar :) Bence yaş ortalaması bir şeyi ifade etmez,meraktan başka, önemli olan mantıklı konuşmak değilmidir aslında (A) ;)
  168. lucifer

Oden sezonu kapattı!

Hihoha Kevin durantın önü açıldı :D Forever Kevin ;)
  169. lucifer

Güvenlik kodu olmadan Kota Öğrenme

Daha güvenli ;)
  170. lucifer

Foruma Bir Kez Daha Gelseniz Almak İsteyeceğiniz Kullanıcı Adı?

Anlamadım :L
  171. lucifer

Bende davetiye olsa ilk sana verirdim,ama önce sitede biraz daha dolaş bence,çünkü ilk mesajı olanlara biraz soğuk bakıyorlar ;) Ama eminim alırsın bi davetiye :]
  172. lucifer

+16 Beyonce Knowles [HQ]

Bi ara tam bi manyağı olmuştum bu hatunun,ama şu konser işi aşkımızı bitirdi :^) :* malum fenerbahçe (A) B)
  173. lucifer

Moldova-Türkiye : 1-1

Zaten maçın başında verdikleri selam müthiş,futbol bitmişti B)
  174. lucifer

Wnamptan Ses Acayip Geliyor.aynı sorun gene başladı yaw

Belki işine yarar bir flash animasyon >> Tıkla
  175. lucifer

Selam Millet !!! Bende yeniyim

Hoşgeldin renkli kişilik,paylaşımlı günler dilerim.Allahım ,çok mu yöneticilerin etkisinde kalıyorum acaba :}
  176. lucifer

Moldova-Türkiye : 1-1

Fatih hoca ders almaz ders verir >X<
  177. lucifer

Sağol ama bir daha okuyunca bu yazı forumdaki son yazım olabilir diye düşünüyorum :}
  178. lucifer

Portable program nasıl yapılır? Gerekli malzemeler: - yeni kurulmuş temiz bir işletim sistemi (win2000 ve üzeri, Xp tercih sebebidir) - Thinstall (download için: Link) - Kurulacak programın setup dosyası * HAZIRLIK İlk aşama temiz bir sistem elde etmektir. Ben kendi kullandığım işletim...
  179. lucifer

Winamp 5.5 Lite | Download

http://www.shiftdelete.net/forum/empty-t10242.0.html
  180. lucifer

Foruma Bir Kez Daha Gelseniz Almak İsteyeceğiniz Kullanıcı Adı?

Hiç bişe de almazdım,bu nickle bile satanist diyolardı ilk başlarda :@ töbe yalappi o.O
  181. lucifer

Güzelsin güzel,heyecan yapma bu kadar :]
  182. lucifer

Gözü Takılanlar +15.5

niye fotoğraflar birden fazla koyulmuş :(
  183. lucifer

ATI Catalyst 7.10 İndirin

Bi birinci indime seçeneği var bir de ikinci fark nedir :) ???
  184. lucifer

Bu fotoğrafı bir tek ben görmemişim :)
  185. lucifer

Şampiyonlar Ligi'ne yeni takvim önerisi

UEFA Başkanı Michel Platini'den, Şampiyonlar Ligi'nin daha geniş kitlelere ulaşması için yeni öneri... Platini, çarşamba günü oynanan maçları çocukların izleyemediğini belirterek, karşılaşmaların cumartesi gününe alınabileceğini belirtti. UEFA Başkanı Michel Platini, Şampiyonlar ligi...
  186. lucifer

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [1. Seçmeler]

Patrick Keeley Hazell i unutmuşsun :) yok ama ben o hatunu koymam diyorsan Adriana Lima ;) Gene de bekliycem :*
  187. lucifer

Hehe :D Söylemeyi unutmuşum doğru aya yorgi kilisesinin önü :) Şimdi fotoğraflarıma baktım da sultan ahmet ve aya sofyayı çekmişim ama önünde fotoğrafım yok :D
  188. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Bu arada şarkı seçildi mi yoksa seçilecek mi? :(
  189. lucifer

Flash bellek

Bendeki toshibanın u3 dosyası silinmişti,toshibanın sitesinden hem güncelleme yaptım hemde dosyayı geri yükledim ;) Ama aynı şeyi kingston veya sandisk için söyleyebilirmiyiz bilmiyorum :) Ayrıca u3 ile vistada readyboost yapabilirsiniz B)
  190. lucifer

Müjde Ar şaşkına çevirdi

En son nerede görüldüler? >> Müjde Ar>Bedri adlı gazoz markasının patentini alırken :D
  191. lucifer

TorrentTurk Hacklendi....!

Sitede bi şey yok bea :D korktum başlığı görünce :^) o.O
  192. lucifer

Dünyanın En Güzel Travestisi

Valla hemen konuyu değiştir,daha fazla kişi görmedi nasıl olsa :D Ne duruyorsun değiştirr :} >> (&)
  193. lucifer

>Tıkla<< Demiştim ama bakmadın herhalde ;)
  194. lucifer

Flash bellek

Dimi ama ;D
  195. lucifer

Tıkla Biraz minyon çıkmışız emme :)
  196. lucifer

Windows Güvenlik uyarısı'nda bir sorun!

Senin dediğin yöntemle bende ulaşırım merak etme ;) Ben forumdan bahsediyorum :)
  197. lucifer

Flash bellek

Kingston tabi ki iyi,ama toshiba yı da değerlendirmek lazım.Bende u3 2 gb var ve fiyatı aynı özellikle kingston dan daha ucuz ;)
  198. lucifer

Öyle diyonda daha bu konu bile sabit değil,bi aşaada bi yukarıda :)
  199. lucifer

Bi aralar gökhans19 adlı bir üye vardı ,şimdi cezalı, o olsaydı vista ve kis7 konusunda baya tecrübeliydi kendisi :) Ama ben vista kullansam kis7 yi arada bir açardım,fazla kastığından değil,vistanın kendisi başlı başına bir ram canavarı zaten (A)
  200. lucifer

Canon mu HP mi almalı?

Önemli olan kullanım alanları,sadece belli başlı zamanlarda 5-10 sayfa birşey çıkarıyorsanız(benim gibi) d1460 çok rahat işinizi görür ;)
  201. lucifer

Yeni Bir Dünya Keşfedildi.

Şaka maka belki milyarlarca yıl önce başka bir medeniyet bizim hakımızda böyle konuşuyordu :D (Çok mu bilim kurgu izliyorum acaba) ;D
  202. lucifer

Yeni Bir Dünya Keşfedildi.

Bu gezegen dünyanın ilk haline benziyormuş,arsa kapatmak lazım hemen,1 milyar yıl içinde değerlenir buralar ;D
  203. lucifer

Öğrenci evine hırsız girerse

Not olayı güzel :D
  204. lucifer

Her kart okuyucu alınır mı?

Bunun fiyat uçurum,yani bana göre :) Herhalde Hafta içi hepsiburada dan sipariş vericem 14.50 ytl B)
  205. lucifer

Tüm kartları okuyor (muş) B)
  206. lucifer

Canon fotoğraf makinemizin usb kablosu kayboldu ve bende fırsat bu fırsat diyerek orta çaplı bir kart okuyucu arıyorum,ama her kart okuyucu iyi midir,fiyatları insanları kandırabilir mi? :( Benim düşündüğüm şu: QUINCE QC-33 ALL IN 1 CARD OKUYUCU # Tüm kartları okur. Fiyat:11.33 YTL Sizce...
  207. lucifer

Canon mu HP mi almalı?

Ben d1460 kullanıyorum çok memnunum,ama bir öğrenciye yeter daha ilerisini karşılamaz ;)
  208. lucifer

Bence antivirüse gerek yok,vista güvenlik duvarı yeterli bildiğim kadarıyla B) Ama illa diyorsanız ram e nod32 gider B)
  209. lucifer

Örümcek kafayı bulmuş

:)
  210. lucifer

Eski arkadaşlarını bul..

Sitenin sahibi geleceğin bill gatesi olarak gösteriliyor,daha 19 yaşında bildiğim kadarıyla,bilgilerinize ;)
  211. lucifer

Çok Güzel Bir PC Güvenlik Forumu

Bu sözü yazın söyleseydin,seve seve derdim,hatta mod. adayı bile olurdum,ama şimdi okul var ilgilenemiyorum bi tek sdn o da ara da bir işte :)
  212. lucifer

Çok Güzel Bir PC Güvenlik Forumu

Güzel site :)
  213. lucifer

Tanışalım istedim

Hoşgeldin,sitenin girişi manyax ;D
  214. lucifer

Biriniz bana xp cd si kullanmadan format atmanın yolunu gösterebilir mi? acaba

Bilen görürsen bize de söyle :(
  215. lucifer

Sedat Peker'in Rap Muzik Dans Videosu

Sedat peker sempatizanlığına bak >X< Ne sevilen adammış o.O B.k gibi para var,değirmen dönüyor,beleş para geliyor sapıtmasında ne yapsın,bu görüntüleri de kendi vermiştir,artık magazine girmek istiyor demekki :I Zzz :# Not:Görüntülerde uyuşturucu almış gibi bir hali var >>
  216. lucifer

"Hangi Office Kullanayım"

Onu sevmiyom bunu sevmiyom sevdiğin şeyi bize de söyle artık, :I yeni nesil çok kaprisli oluyor yaf :D
  217. lucifer

"Hangi Office Kullanayım"

Office 2003 kullan
  218. lucifer

Klasör Şifreleme Programı | Resimli

Programın adı nedir?
  219. lucifer

Msnden Gül Yağmuru

Bildiğim kadarıyla bu tür şeyler güvenli oluyor,ama yine de taramadan geçirmekte fayda var :) Teşekkürler CoNTeCAu ;)
  220. lucifer

World of warcraft ta 70 level olmak

Zuahah :D
  221. lucifer

VDownloader ;)

Ben bilgisi olsun diye söyledim,yoksa tarihten haberim var :) ;)
  222. lucifer

Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonu Fenerbahçe Ülker

Bükemediğin bileği öpeceksin,tebrikler fenerbahçe ;) Ama ben bu sene efesten hiç olmadığım kadar umutluyum,sonuna kadar B)
  223. lucifer

VDownloader ;)

Link uçmuş :(
  224. lucifer

Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonu Fenerbahçe Ülker

Efes maçı alır diye düşünüyorum :) Onu hiç hatırlatma |)
  225. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Olay neydi ;D
  226. lucifer

Çok Güzel Bir Kızı Red Ettim

Show filan nooluyoz :D emu dedim ben sana kızı kırmayıp bana telefonunu yollasaydın ama bende küçük kalıyom napcaz :^) (: ,neyse bi şekilde gönlünü yapardık yani arkadaşın(ilerde kızla çıkarsan bu sözlerimi unut :P )
  227. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

İmeem e müziği flash butonundan yapabiliyoruz,youtube dan değil ;)
  228. lucifer

Romanya'ya hoş geldiniz

Fotoğraflar biraz abartı gibi :L Sonuçta bardağın dolu tarafını da görmek lazım,bence biz kendimizi ne AB ile ne de romanya ile eş değer tutmalıyız :( :)
  229. lucifer

Guftekar.com

Şarkı sözleri bulmak için kullandığım sitedir: http://www.guftekar.com Çevirileri bana çok güzel geliyor :)
  230. lucifer

Nod32 Sorunu

Kis7 de de keyim kara listeye alındı mecbur nod32 ye geçtik ama nasıl geçtik söylersek sdn deki sonum olur (:
  231. lucifer

CeBIT 2007 Videoları

Cebite gidersem pc magazine standına uğrarım,troy beni kabul edersiniz dimi :) ?Bi kahvenizi içer şu kardeşiniz :D
  232. lucifer

Hepiniz Hoscakalın Ben Gidiyorum

Niahah :D Alicia nereye ya nooldu :^) :L :( Bir yanlışımız varsa söyle :)
  233. lucifer

Microsoft'tan 7 Yama Geliyor!

Zaten insanların format atmaktan korkması bu yamaları baştan yükleyecek olmaları ;)
  234. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

apocalyptica -path<br />http://www.youtube.com/watch?v=FTD2lKew4iI
  235. lucifer

SDN MSN Rekoru

Ne diyosun ,ne ayrılması mantıklı konuş biraz
  236. lucifer

Günün Bedava Yazılımı: SecureDNA

programı yükledikten sonra activate dosyasını çalıştırın.Programı açtığınızda sizden serial kod istediği yerin altınd "GET A FREE CODE" yazıyr.Oraya girip forma giveaway yazıyorsunuz.Size verilen kodu serial yerine giriyorsunuz.Sonra programı tam sürüm kullanıyorsunuz ;)
  237. lucifer

Active Security Monitor

Modifiyen batsın :P
  238. lucifer

Not tahtası üyeler arası duyuru merkezi

Okullar açıldı,aktif üyeliğime hafta içi speedfreak devam edecek (: ;D
  239. lucifer

Active Security Monitor

Speed'in bilgisayara 92 vermiş hayret ettim :* ;D
  240. lucifer

Biri yardım etsin kaspersky ?

Aynı konu niçin iki ayrı yerde :^)
  241. lucifer

İsminizi Seviyor Musunuz

Adım Cem,ismimi seviyorum,izmir kızlarını nefis buluyorum (&),eşcinsellere,travestilere saygım büyük,şalgamı enseme sürerim,burnumdan çorum leblebisi çıkarabilirim..ne istersen yaparım >>
  242. lucifer

SDN MSN Rekoru

Benim adımı kapatmamışsın >X< ,bir daha da rekor denemeleriniz için kimseyi konuşmaya katmayın,konuşacaksanız katın Zzz
  243. lucifer

Sözlük programı lazımm

Bayblon işini görür,bende kaç sene önce redhouse yazılımı vardı,harika bir şeydi,sonra ne oldu bilmiyorum :]
  244. lucifer

Msn listenizde ünlüler

Msn boş bi olay :L :( :)
  245. lucifer

Ah! Siz Erkekler!

Konu yandı bitti kül oldu :*
  246. lucifer

Karikatür Galerisi

Yiğit özgürün 500 taneden fazla karikatürü var birini bile koyamıyorum (OKUL VAR :) )
  247. lucifer

Galatasaray-Beşiktaş Ali Sami Yen Stadı'nda saat 20.30'da

Lincoln ve hakan da kadro da yok,lincoln etkileyecek kanımca ;(
  248. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Speed okul çıkışı gidelim :D
  249. lucifer

Ah! Siz Erkekler!

Düzeyli bir şekilde söylenen söz (atılan laf değil ) her kadının hşuna gider :) ,hem şimdi kızlarda aslanım felan diyor duydum yani (nerde yaşıyrum beeen :D )
  250. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Şifren batsın :D ,mp3 de senin olsun sankim bizde yok :P
  251. lucifer

Galatasarayın kazanacağını umut ediyorum :)
  252. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Sie pırak bu işleri :D ,gizemi de alıştırdın bu merete :D
  253. lucifer

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Neler olmuş burada :D Daha kulübün varlığından bile haberim yok,siz tplantı bile yapmışsınız :D,tamam sürekli rock dinlemem ama kulağa hoş gelen müziklerini de dinlerim yani,tam rocker değiliz ama çeyrek olabiliriz hani ;D Biz de insanız kardeşim,bize de haber verin hele gizem ve speedfreak...
  254. lucifer

PKK'lıların Mağaralarında Yazan Bi Yazı

Doğruluk payı insanı düşündürüyor :(
  255. lucifer

Geç kaldın kanımca :) http://www.shiftdelete.net/forum/iste-siyah-beyaz-derbi-sezonun-ilk-derbisi-besiktas-galatasaray-t9278.0.html
  256. lucifer

Yolun SND'ye Nereden Düştü

http://www.shiftdelete.net/forum/empty-t2463.0.html
  257. lucifer

Beyonce konseri cep yakacak

Bir galatasaraylı olarak beni ilgilendirmiyr zaten :*
  258. lucifer

Nod32 Sorunu

Dandik program işte :) forever kis 7 :D
  259. lucifer

Üzmek İstemedim

Herkesin de alicia'ya karşı kusuru varmış (A) Neden acaba :] Neyse olay çözüldüğüne göre konu kapandı herhalde ;( :)
  260. lucifer

Demonoid.com Kapatıldı

Tamda kotayı sömürecekken :S Apocalyptica başka bahara artık :)
  261. lucifer

Resmin içine dosya saklamak

Teşekkürler speedfreak,eline sağlık :) Az ilgi görmüş ama olsun :^) (:
  262. lucifer

Baba Beni SDN'e Gönder Kampanyası

Ben de gizemi mi sokmasam sdn'ye? :P
  263. lucifer

Aşk Belirtileriniz Nelerdir

Olup öğrenelim,zaten benim yaşımda biraz zor gibi,oldum diyende ya yalan söylüyordur,ya da hormonları fazladır :) bye :S :)
  264. lucifer

Aşk Belirtileriniz Nelerdir

Daha doğru düzgün aşık olmadık ;) yada odunuz haberimiz yok :) o.O
  265. lucifer

Bu uçakları görmediğinize eminim!

Paylaşım için teşekkürler :) güzel fotolar :]
  266. lucifer

Telefonunuza gelen son mesaj

Gnctrkcll den geldi,fazla arayanım yoktur benim :^) (Numaramı vereyim siz atın mesaj :D :D )
  267. lucifer

Ogrendim ki

Öğrendim ki, Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün.Ama sonrası için birşeyler bilmek gerek. Öğrendim ki, İnsanların başına ne geldiği değil,o durumda ne yaptıkları önemli. Öğrendim ki, Kimseyi ,sizi sevmeye zorlayamazsınız.Kendinizi sevilecek insan yapabilirsiniz.Gerisini karşı tarafa...
  268. lucifer

Stoner dünya şampiyonu!

Çok hızlısın bakıyorum :D
  269. lucifer

Hangi işlemci modelini kullanıyorsun?

core 2 duo
  270. lucifer

Tıkla Pcne Renk Gelsin, Kalite Gelsin

Mercedes benz .... harikalar ama buna benzer birkaç site görmüştüm :)
  271. lucifer

Kritik: PDF'lerde güvenlik açığı

Dersen olur
  272. lucifer

Kritik: PDF'lerde güvenlik açığı

Adobe'un geliştirdiği PDF formatında kritik derecelendirmesine giren bir açık bulundu... Güvenlik uzmanı Petko Petkov'un weblogunda belirttiği gibi Adobe'un PDF formatında kritik derecede güvenlik açığı bulunuyor. Saldırganlar bu boşluk sayesinde farklı bilgisayarları kontrol...
  273. lucifer

WinRAR 3.71 Çıktı

Türkçeyi bekliycem(crack mecbur :( ;D )
  274. lucifer

İstanbuldan Enstanteneler...

Aha bizim gallardonun plakayı kapatmamışlar ;D
  275. lucifer

Guzel Sarısınlar

Sevemedim :( :)
  276. lucifer

Slm SDN! Ben Elif :)

Vaay sdn bir editör daha kazandı :),eh denizhan başka bahara artık :P
  277. lucifer

Mozilla Firefox 2.0.0.7 Final

Mozilla Firefox, Internet Explorer'ın en büyük rakiplerinden olan bir internet tarayıcısıdır. Hızı, sürekli yenilenmesi, güvenliği ve diğer birçok gelişmiş özelliği nedeniyle her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor. Kısacası Mozilla Firefox 2.0.0.7 sürümüne yükseldi. :)
  278. lucifer

Elif abla baya adrenalin seviyosun galiba :] [Msn konuşması]
  279. lucifer

Ben bu konudan yavaş yavaş topukliim troy izlemeye aldı (:
  280. lucifer

Hayalimdeki Erkek

Orası doğru ;D yani kimsenin bakamayacağı :P
  281. lucifer

Zuahah vicdan azabı çekiyomuşsun (: sanki senin yüzünden banlandılar gibi (: :P
  282. lucifer

Hayalimdeki Erkek

Erkek olarak tiksindim,bayanların da hoşuna gitmiş hayret :P :) (:
  283. lucifer

Her halde troyun eskiden bahsettiği yeni editör elif sensin galiba,hoşgeldin :)
  284. lucifer

3 gün girmedik konu uçmuş yahu :D Gökhans19 ne zaman girsem cezalı yaw :) alicia senin fotoyu göremedik olsun,görenler de banlanmış zaten (:
  285. lucifer

Okul Çıkışı (öğrenci sitesidir!)

Beni yanlış anladın freeborn :) slogan hoşuma gitti bu yüzden yazdım ^^
  286. lucifer

Göçer'den ahlaksız teklif

Sen seviyorsun zaten,okulda mp3'ün full ferhat göçer doluydu :* :D
  287. lucifer

+16 Katie [HQ]

Tatlı bir hanım arkadaşımız :]
  288. lucifer

Joss Stone'la Tanışın +'sı Var -'si Yok

Yer bu adamıı yer ;D
  289. lucifer

Ferrari şampiyon!

Yiiuuuuh :D :D İşte adalet !!! :D :D :D :}
  290. lucifer

Bu konuyu dikkate almayın

Apocalyptica - The Unforgiven<br />http://www.youtube.com/watch?v=xqUXDdJ3C-c
  291. lucifer

Bir köylünün karizması :D Aslan kankam benim,anladın sen onu :P
  292. lucifer

Pat & Stanley Serisi :)

Youtube'da yazanı koydum ;) :)
  293. lucifer

Bi daha izlemiş oldunuz :)
  294. lucifer

Kaspersky İnternet Security v6.0 3 Aylık Kampanya

Hadi ben zımbırtı yaptım sen bir daha benim mesajlarımı okudun mu?İlk mesajına bak,ö.m at
  295. lucifer

:)<br />http://www.youtube.com/watch?v=d_WKRW2sKRI&<br />
  296. lucifer

Yeni Filmim O.. Çoçuğu

Kendisi oynar :D
  297. lucifer

İnternet explorer 7.0 sorunu

Firefox!a Geçsin diye söylüyorum ;)Forever Firefox B)
  298. lucifer

İnternet explorer 7.0 sorunu

Firefox 2.0.0.6 :D
  299. lucifer

Photoshop Bebeği

Asıl ben teşekkür ederim :]
  300. lucifer

Yeni Filmim O.. Çoçuğu

Ya dese ne demese ne filmin ardından nerdeyse bir yıl geçti şimdi mi böyle laf sokuyor? :) Anlayış meselesidir,ben cem yılmazın gora daki esprilerini çok beğenmiştim,ama biraz değğişti gibi :I Lemanda nasıldı şimdi nasıl peh.... :#