Arama sonuçlarınız

1. E

Selam gençlik

Efendiiiiiiiiiim?
  2. E

Selam gençlik

Saygı duyarım.:)
  3. E

Otobüs Durağı

Hoş bir yazıydı teşekkürler cacar.
  4. E

Selam gençlik

Hoşgördüm:)
  5. E

SDN Kızlar Topluluğu

Bayram için evime geldim unutmadım sizleri...
  6. E

SDN Kızlar Topluluğu

Buradayım yaw.Arkadaşlar kusura bakmayın uzun süredir katılamıyorum okuduğum için.
  7. E

SDN Kızlar Topluluğu

(S)arkadaşlar merhaba heralde tanışıyoruz.Banada biryermı acep forumda.Ben de 19 yaşındayım cumhuriyet ü.'de okuyorum tekstil bölümünde.Hepimize hayırlı forumlar ve yorumlar... (K)
  8. E

Selam gençlik

sağolun arkadaşlar hepinize hoşgördük diyorum.ha bu arada siparişlerinizi sonra alırım şuan okula gittiğim için icraata geçemiyorum malesef ama okul bitsin gerçi ondan sonra da DGS düşünüorum inşallah.neyse hayırlı forumlar hepimize... :P
  9. E

+16 +18 Abooo!

wışşşşşşşşşşşşş bu da ney böyle yaffffff bayanmısın erkekmisin nesin? (A)
  10. E

Selam gençlik

selam arkadaşım sağol sende hoşgeldin.Benimki tekstil-konfeksiyon.ayrıntılı konuşmak istersen özel mesaj atabilirsin.Sende bendensin heralde tekstilci yani... (L)
  11. E

Öss

valla 1. bölüm kolay derim ben genel itibariyle düşünecek olursak ; ÖSS zor abi yaa...
  12. E

Ciddi ciddi okuyordum birde

Alakaya maydonoz.Bu ne şimdi yavvvv. :@
  13. E

Bayanlar için sorular ver cevapları... :)

Hehehe çok komiiiiiiiiiiiik... :@
  14. E

LCD geldi, CRT bitti mi? Hayır!

Tek kelimeyle <<<wışşşşşşşşşşşş>>> :}
  15. E

Bizim forumumuzda bu yok!

Cacar teşekkür ederim arkadaşım evet haklısın bizim gibi çömezlere karşı hoşgörülü olmak lazım...Anlayışınıza sığınarak... :}
  16. E

Tekirdağ 100 lük Gelsin

[b][center][color=purple]sağol arkadaşım bilgilendim,mum gibi aydınlandım sayende diyorum veeeeee alkolün yanından bile geçmediğimi belirtmek istiyorum... (&)
  17. E

Sigaracılar için muhteşem bir sayfa

Arkadaşım sağol teşekkür ederiz paylaşımın için.Artık sigarayı bırakmak farz olur bırakamayanlara... :(
  18. E

Ankara hakkında aradığınız herşey

sağol cacar teşekkür ederiz.Ankara herşeyiyle güzel bir ilimiz gerçekten...
  19. E

Selam gençlik

Sağolun arkadaşlar hoşbulduk forumu rengarenk yapıcam... (S)
  20. E

Tekirdağ 100 lük Gelsin

Arkadaşım 100lükmüş 50lilikmiş anlamam ben.100lük ne oluyo buarada? (A) Mod. Forum kurallarını incelemenizde fayda var ;)
  21. E

Selam gençlik

Selam arkadaşlar ben geldim.Bu siteye bi tekstilci lazımdı.O da ben oluyorum heralde.Siteyi cacar arkadaşımızın sayesinde tanıdım.Daha acemiyiz.Bi hatamız olduğunda uyarır affediliriz inşallah.Forumlarda ve yorumlarda buluşmak üzere...