Arama sonuçlarınız

1. O

Ne dinliyorsunuz?

amy winehouse - you know that ı'm no good mj billie jean ıhlamurlar altında remix :D temoan papatya hande yener kibir
  2. O

En Güzel Şiiri Bilgisayarın İçin Yaz, Ödülü Kap

başlangıç iyi idi fakat sonu biraz sönük kalmış kardiş. bi el atsan güzel olurdu hani :)
  3. O

Hangi Tarz Müzik Dinliyorsunuz?

kulağa hoş gelen her tür müziği dinlerim ama genelde klasik ve nostaljik şarkılardan hoşlanırım örneğin sezen'in eski şarkıları, veya Mavi Işıklar veya Beatles Bi de 80'lerden fırlayıp gelen ve şimdi tanınmayacak halde olan MJ MC Hammer'ı da unutmamak lazım. :D
  4. O

Bayanlardan duyulamayacak sözler...

çok komikti koptum ya! en çok şu hoşuma gitti: sen maç seyret bende ütü yapayım :D ama biraz bayanlara haksızlık ediyoruz. erkeklerinde yapmayacağı birçok şey var.(ben dahil) mesela istediğin kadar tv'un önünden geçebilirsin aşkım (maç varken peeh)
  5. O

En Güzel Şiiri Bilgisayarın İçin Yaz, Ödülü Kap

seni power-suply'ın ekran kartını sevdiği gibi sevdim ne kadar sana ulaşamayacağımı, yakınlaşamayacağımı bilsemde sana güç vermeye devam edeceğim hep kıskandım seni o işlemciden aranızdan su sızmıyordu çünkü :) hele kulağımı mahveden o lanet fan yok mu yinede sana olan sevgimi hiçbirşey...
  6. O

İstanbulu Tabeladan Okumak

bende antalya'ya isterem.. bananem :D
  7. O

Suya düşen telefonlara mucize çözüm...

güzel bi yöntem ama ben sallayarak düzeltmiştim. yarım litre su yemişti benimki nokia 5110'du.. :D ilk başta garip şekiller görmeye başladım (o zaman su girdiğini bilmiyordum) ulan dedim operator logosu herhalde :) sonra altında da cadde sokak yazan yere Araba yazmaya başladı sonradan...
  8. O

17'lik hacker belçikayı dize getirdi!

öyle veya böyle hacker'ın iyi kötüsü olmaz diye düşünüyorum... yarın birgün başkaları da bizimkilerin sitesini de ele geçirip ermeni soykırımını kabul edin derler hiç belli olmaz.
  9. O

"Vatan Milleté Öpücüğüymüş.......Laffff

ya millet iyice azdı artık. evlenmeden çocuk sahibi olanlar, öpüşenler, yapışanlar... kimbilir daha neler göreceğiz. reklam kokan hareketler bunlar. reyting diyorum başka bişey demiyorum. artık türkiye tv programları konusunda öyle sabit ve kopyacı bir duruma geldiki, artık yeni şeyler...
  10. O

Bu Resmi Yapan Amerikalıların Elleri Felc Olmuş !

ya ben artık pek inanmıyorum böyle şeylere yok yapanın eli felç olmuç, yok kuran'a basan kız maymun olmuş... ya kardeşim olduysa oldu biz kendi halimize bakalım kaç kişi ibadetlerini tam yapıyor Türkiye'de? (bende dahil :) ) güya müslüman 'ız ama ermeniler bile bizden daha iyi be..
  11. O

Hangi İşletim Sistemi

bence en basit ve standart olarak en iyi xp çünkü herşey ona göre yapılıyor. çok sorun çıkarıyor ama bir o kadar da çözümü var. ben aslında linux demeyi isterdim ama onlar bilgisayarı çok kasıyor. şu ekran ve ram'e biraz daha az yüklenmeyi öğrenseler ve birazda kodları kapatmayı...