Arama sonuçlarınız

1. S

İnternet Bu oyunu konuşuyor

BRUTE. Online dövüş oyunu. Sadece nickinin yazın ve hemen dövüşmeye başlayın. Dövüştükçe de gücünün artırıp turnuvalara katılın. LEvel10 olunca Clan da kurabiliyorsunuz. Email, aktivasyon filan yok. Sadece kullanıcı adı ve şifre. Benimle dövüşmek isteyen :mrgreen: BURADAN Buyursun
  2. S

Quick Desktop 2.0

Neler Yeni: - Sürükle Bırak özelliği (Eklemek istediğiniz dosya her nerede olursa olsun kendisini veya dosyaya ait olan kısayolu hangi butona atamak istiyorsanız yanındaki + işaretine sürükleyip bırakınız.) Not: Butonun üzerine bırakırsanız eklemez. + işaretine bırakacaksınız. - Sistem Tray...
  3. S

Yeni Programım - Quick Desktop 1.0

Evet arkadaşlar sizi dağınık desktoplardan kurtarabilmek amacıyla hazırladığım programımın ilk versiyonunu yayınlıyorum. Quick Desktop 1.0 Ekran Görüntüsü: DOWNLOAD http://rapidshare.com/files/196941629/setup.exe Resimde de görüldüğü gibi kategorilerimiz Programlar, Oyunlar...
  4. S

Yeni oyun sitesi

********* yorumlarınız önemli. teşekkürler.
  5. S

Yeni nesil Download Sitesi

Her türlü ücretsiz programlar, oyunlar, flash oyunlar, resimler, duvarkağıtları, ikonlar, linux ve mac programları www.joyystick.com
  6. S

En yeni teknoloji platformu

www.trboard.net ;D tamamen yenilendi.
  7. S

Link Oluşturucu V.2.0 (**Yeni**)

Gelen istekler doğrultusunda programda yaptığım değişikliklerden sonra V2.0'ı yayınladım arkadaşlar Link oluşturucunun nedir? . . . . onlarca veya yüzlerce resim linkiniz var v forumda paylaşacaksınız. bunları IMG /IMG TAGları arasına almanız ne kadar sürer??? Bu programlr 1 saniye...
  8. S

Türkçe Platform

www.trboard.net Hepinizi bekleriz.
  9. S

Link Oluşturucu V.1.3

Evet 1.3 ü yayınladım arkadaşlar. Link oluşturucunun ne olduğunu bilmeyenler http://www.joyystick.com/2007/07/15/link_olujuturucu_v13.html buradan öğrenebilirler. NOT: Eski versiyonu kullananlar sadece EXE yi indirip eski exenin üzerine kopyalasınlar, yeterli. NELER YENİ: - Metin...
  10. S

Link Oluşturucu V.1.2. Buyrun beyler :)

Evet 1.2 ile karşınızdayım. Not: eski versiyonları kullananProgram Ekle/kaldırdn öncelikle eski versiyonu uninstall etmelidir. Link Oluşturucu Nedir? Link oluşturucu [img][ /img] veya [ /url] veya sizin belirleyeceğiniz herhangi bir TAG kullanarak, verdiğiniz linkleri bu TAG lar arasına...
  11. S

Kendi yapımım. İMG link oluşturucu

Bu tamamen kendi yapımım bir programdır. Özellikle forum sitelerinde resim ekleyenler bütün resimler için tek tek resim butonuna basmak sorunda kalırlar. Bu durumdan ben de muzdarip olduğum için böyle bir program yaptım. http://korzik.net/uploads/posts/thum...2435977_11.jpg...
  12. S

Yeni sitemiz nasıl olmuş ?

www.trboard.net moderatörler alınacaktır. (başlık doğru dimi sayın moderatörüm ;) )
  13. S

Böyle site varmı yaaa. süper.

www.joyystick.com görüntü kalitesi ve içerik süper. Yorumları bekliyorum. üyelik zorunlu değil ;D