Arama sonuçlarınız

1. S

İnternet Bu oyunu konuşuyor

:D duydun işte. dövüşelim.
  2. S

İnternet Bu oyunu konuşuyor

BRUTE. Online dövüş oyunu. Sadece nickinin yazın ve hemen dövüşmeye başlayın. Dövüştükçe de gücünün artırıp turnuvalara katılın. LEvel10 olunca Clan da kurabiliyorsunuz. Email, aktivasyon filan yok. Sadece kullanıcı adı ve şifre. Benimle dövüşmek isteyen :mrgreen: BURADAN Buyursun
  3. S

Quick Desktop 2.0

evet. Gelen istekler doğrultusunda 2.0 çıkardım ve yine gelen istekler doğrultusunda daha yeni versiyonu çıkartacağım.
  4. S

Quick Desktop 2.0

Neler Yeni: - Sürükle Bırak özelliği (Eklemek istediğiniz dosya her nerede olursa olsun kendisini veya dosyaya ait olan kısayolu hangi butona atamak istiyorsanız yanındaki + işaretine sürükleyip bırakınız.) Not: Butonun üzerine bırakırsanız eklemez. + işaretine bırakacaksınız. - Sistem Tray...
  5. S

Yeni Programım - Quick Desktop 1.0

yeni versiyonda olacak inşallah.
  6. S

Bir sonraki versiyon bambaşka olacak :D Bunun adı üstünde 1.0 :razz:
  7. S

Şimdi yeni fikirler var aklımda ve onları uygulayacağım. Gelen geribildirimlere de danayarak, - Sistem tray ya da sağ tarafa bir bar şeklinde çalışacak, - Sekmeler sabitlikten çıkıp kullanıcı seçimine bağlı olacak, - Eklenebilecek link sayısı sınırı kaldırılacak - Dil desteği eklenecek...
  8. S

bertan denen kendini bilmez sanırım bana hakaret etmiş mesajını göremiyorum ama durum onu gösteriyor. Bu programın biryerlerden çalıntı olduğunu ispat etmese şerefsizdir. Allahın belası emek düşmanları. Benim yaptığım neredeyse 10 a yakın küçük araç var. Bu arada aç köpek lafını aynen sana...
  9. S

Evet arkadaşlar sizi dağınık desktoplardan kurtarabilmek amacıyla hazırladığım programımın ilk versiyonunu yayınlıyorum. Quick Desktop 1.0 Ekran Görüntüsü: DOWNLOAD http://rapidshare.com/files/196941629/setup.exe Resimde de görüldüğü gibi kategorilerimiz Programlar, Oyunlar...
  10. S

Yeni oyun sitesi

********* yorumlarınız önemli. teşekkürler.
  11. S

Link Oluşturucu V.2.0 (**Yeni**)

ayrıntılı anlatımı aşağıdaki]http://www.trboard.net/araclar/70-link-olusturucu-v.2.0.html[/url] Bu site bu programın resmi sitesi. yani benim sitem. reklam filan değil bilginize.
  12. S

Böyle site varmı yaaa. süper.

rica ederim :)
  13. S

evet. sitemdeki en güzel oyunlardan birtanesi.
  14. S

güle güle kullanın
  15. S

Sitemi satıyorum.

ben brşey anlamadım bu siteden
  16. S

Kaç paralık web siteniz var?

Your site is valued at: $2,147
  17. S

içeriğimiz sadece oyun download ve online oyunlar üzerine değiştirildi. bilginize... Belki bu aralar sunucu işlemlerinden dolayı kısa kesintiler yaşanabilir :)
  18. S

Yeni nesil Download Sitesi

Her türlü ücretsiz programlar, oyunlar, flash oyunlar, resimler, duvarkağıtları, ikonlar, linux ve mac programları www.joyystick.com
  19. S

Arkadaşlar birşey belirteyim. Kurulum esnasında hata mesajı verirse ignore deyin. Çok önemli bir hata değil.
  20. S

En yeni teknoloji platformu

haksızmıyım peki?
  21. S

yok yaw taşıma filan yok :D
  22. S

www.trboard.net ;D tamamen yenilendi.
  23. S

Türkiyenin İlk Üyeliksiz Download Sitesi

neden ilk üyeliksiz download sitesi buymuş??. www.joyystick.com da var :)
  24. S

rica ederim arkadaşlar güle güle kullanın. Sihirbaz yöntemi zor geliyorsa V1.3 ü BURADAN indiriniz.
  25. S

İndirme sitesi

www.joyystick.com Türkçe.
  26. S

Türkçe Platform

sitemize ana sayfa ekledik arkadaşlar, fikirlerinizi bekliyoruz.
  27. S

evet gelişti :D ancak oluyor bazı şeyler, sizlerden gelen fikirler bu konuda çok önemli. Sihirbaz olayının programa daha fazla profesyonellik kattığını düşünüyorum. Fikirlerinizi esirgemeyeceğnizi umudediyorum. Teşekkürler.
  28. S

Gelen istekler doğrultusunda programda yaptığım değişikliklerden sonra V2.0'ı yayınladım arkadaşlar Link oluşturucunun nedir? . . . . onlarca veya yüzlerce resim linkiniz var v forumda paylaşacaksınız. bunları IMG /IMG TAGları arasına almanız ne kadar sürer??? Bu programlr 1 saniye...
  29. S

7 çok Geç

6 iyi
  30. S

Türkçe Platform

www.trboard.net Hepinizi bekleriz.
  31. S

Link Oluşturucu V.1.3

Evet 1.3 ü yayınladım arkadaşlar. Link oluşturucunun ne olduğunu bilmeyenler http://www.joyystick.com/2007/07/15/link_olujuturucu_v13.html buradan öğrenebilirler. NOT: Eski versiyonu kullananlar sadece EXE yi indirip eski exenin üzerine kopyalasınlar, yeterli. NELER YENİ: - Metin...
  32. S

Link Oluşturucu V.1.2. Buyrun beyler :)

olmazmı. indirip deneyebilirsiniz.
  33. S

Arkadaşlar Host,Radyo,Webtasarım ve domain

yıllık 50 YTL ye biliyorum ben. 20 GB trafik, %99.99 uptime garantisi vs vs. 66 çok bence.
  34. S

arkadaşlar denizhan haklıydı. ama o hata değil. sadece programı yaparken verdirdiğim bir deneme mesajını (ki bu mesaj dosya uzantılarını veriyor) kaldırmayı unutmuşum. Ama düzelttim. Linki de yeniledim. güle güle kullanalım. her eve lazım böyle bir program. Ve dünyadaki türünün ilk programı. :)
  35. S

ok yeni link verildi arkadaşlar onu indirebilirsiniz.
  36. S

kopyala yapıştır bunda da var. hata nerde? ekran görüntüsünü alabilirmiyim? programı ben kullanıyorum hata filan yok. programın dizininde TAGS ve buffer diye 2 tane txt dosya var onları silmemelisin.
  37. S

Evet 1.2 ile karşınızdayım. Not: eski versiyonları kullananProgram Ekle/kaldırdn öncelikle eski versiyonu uninstall etmelidir. Link Oluşturucu Nedir? Link oluşturucu [img][ /img] veya [ /url] veya sizin belirleyeceğiniz herhangi bir TAG kullanarak, verdiğiniz linkleri bu TAG lar arasına...
  38. S

Kendi yapımım. İMG link oluşturucu

rica ederim, kafam bozuldu :) komik resim ekleyecem 15 tane tek tek seç img linkine bas vs vs. uğraşılırmı ya :)
  39. S

Kendi yapımım. İMG link oluşturucu

Bu tamamen kendi yapımım bir programdır. Özellikle forum sitelerinde resim ekleyenler bütün resimler için tek tek resim butonuna basmak sorunda kalırlar. Bu durumdan ben de muzdarip olduğum için böyle bir program yaptım. http://korzik.net/uploads/posts/thum...2435977_11.jpg...
  40. S

oyun forum sitesi

açılmıyor ki site
  41. S

Kim Engellemiş?

kullanıcı adı : [email protected] şifee : çok akıllı zannediyorsun sanırım yazdım. :)
  42. S

Turkticaret.net

al bendende o kadar. bravo. bende nefret ediyorum. hatası bitmeyen sql serverları , bir dünya da para istiyorlar yıllık. bunların dini imanı para.
  43. S

Yeni sitemiz nasıl olmuş ?

teşekkür ederim.
  44. S

teşekkürler.
  45. S

www.trboard.net moderatörler alınacaktır. (başlık doğru dimi sayın moderatörüm ;) )
  46. S

ben şu an trboard.net te ve joyystick.com da onlineyim. istersen oradan görüşebiliriz. ;)
  47. S

Bunadım ya vallahi bunadım. geç geldi ama geldi aklıma. dün sparrow nickli bir arkadaşla konuşmuştum başka bir sitede. diyorum acaba o mu mesaj gönderdi :D benim dekoder yeni yeni çözmeye başladı.
  48. S

? valla birşey hatırlatmıyor. ne olaki meraklandım şimdi?
  49. S

fırsat bulunca hallederim. teşekkürler.
  50. S

kodlamanın yarısı bana ait :D temayı o kadar editledimki. Yok alttaki yazıyı ben kaldırmadım, tema değiştirince kendisi kayboldu. Emeğe saygısızlık etmem. beğendiğinize sevindim. lisans haklarına bağlı kalmak kaydıyla sitemi sürekli güncelliyorum.
  51. S

Harika Bir Forum Sitesi

hakkaten çok komiksin. sona koyduğun 1 tane gülen adam az olmuş. 5000 tane koymalıydın. rahatsızmısın nesin sen. o çocuk henüz 12 yaşında ve internete merakı senden kat kat fazladır. sorunlu olan sensin.
  52. S

www.joyystick.com görüntü kalitesi ve içerik süper. Yorumları bekliyorum. üyelik zorunlu değil ;D
  53. S

Harika Bir Forum Sitesi

hiçbir site ilk açıldığı zamanlarda 50.000 üyeyle açılmıyor. görüntüsü gayet güzel. içerik de zamanla dolacaktır. Bu site (shiftdelete)ilk günden mi bu kadar yoğun? emeğe saygı.