Arama sonuçlarınız

1. P

GM 5 Plus Gorilla Glass 4 yalanı

3 gün evvel GM 5Plus aldım. aldığım gün ekranda çizikler oluştu, şaşırdım halbuki temas ettiği tek yer pantolon cebim ve telefon koyduğum cebime hiçbirşey koymam. çok dikkatli kullanmaya başladım ve neredeyse 3 günde çizik miktarı 3 katına çıktı. ben 2 yıl lg G3 kullandım ve ekran koruyucusu...
  2. P

Superonline delirmiş olmalı :)

film indirirken 11mb/sn görünce birden elim ayağım birbirine dolaştı, sonra speedtest sayfasından bir deneme yaptım ve sonuç resimdeki gibi.. sanırım superonline muslukları açık unuttu:tt1:
  3. P

5,5 inch iphone-ipad hibriti

iphone bildiğimiz üzere ios işletim sistemi kullanıyor. ancak ipad in kullandığı ios sürümü bana göre çok daha verimli kullanışlı ve stabil. sanki ios iphone için değil de ipad için yaratılmış gibi. bu benim görüşüm, hem iphone hem ipad kullanıcısı olarak, açıkçası ipad e hayranım. bugün aklıma...
  4. P

İphone4/4S için IOS 7 incelikleri

arkadaşlar IOS 7 akşam 20.00 itibariyle indirilebilir olacak ve iphone 4/4S sahipleri "acaba telefonda kasma olurmu?" düşüncesiyle tedirgin olmaktalar. şimdi size vereceğim bu küçük tüyolar ile hem işlemcinizin yükünü azaltarak telefonu daha akıcı hale getirebilecek (zaten kasma olmuyor ancak...
  5. P

iPhone 4s akvaryuma düştü ama kurtardım

dün iphone 4s telefonumu bilgisayarımın yanında bırakmıştım. 2 yaşındaki oğlum bilgisayarın başına geçmiş ben olmayınca. bende gelip onu kaldırınca sinirlendi ve iphonu kaptığı gibi kaçtı, götürdü su dolu akvaryumun içine attı. hemen elimi sokup balıkların arasından telefonu çıkardım. hala...
  6. P

Harici HDD yazma korumalı oldu YARDIM

arkadaşlar harici harddiski sony tv ye bağlamıştım. kendine göre biçimlendirdi. neyse tekrar bilgisayara bağlayınca diski görmedi. bende disk yönetiminden diski formatlamaya çalışıyorum ancak "disk yazma korumalı" diye uyarı veriyor. birçok format programı veya disk programı denedim olmadı...
  7. P

Fazla ios 6 için lisansı olan var mı?

arkadaşlar ios6 beta yüklemek istiyorum ama maalesef tanıdığım yazılımcı filan yok. eğer elinizde benim makineye ios 6 yükleyebilecek lisans sahibi arkadaşlar varsa insanlık namına yardım bekliyorum :)
  8. P

IOS ve Android deneyimlerim

alimde bir ipod touch 2g ve galaxy II mevcut. galaxy donanım olarak çok çok üstün ancak ipod bana gösterdiki "mühim olan boyu değil işlevi" :dirol: İOS birkere çok stabil ve Jailbreak yaparsanız olabildiğince de özgürsünüz. Android ise her gün yeni bir sıkıntı ve zorlukla sizi şaşırtabiliyor...
  9. P

Türk Telekom Eczanem Burada

Türk Telekom’un hizmete sunduğu Türk Telekom Eczanen Burada servisi ile servise kayıtlı en yakın eczanenin bilgilerine anında ulaşılabiliyor. Servisi kullanan Türk Telekom müşterileri üye eczanelerden 2 km.’lik alan içerisinde en yakın olana, akşam saatleri ve hafta sonu/tatil günlerinde ise en...
  10. P

Windows Live Messenger intel integrated grafik driver uyumsuzluğu

yeni nesil core i işlemcili bir bilgisayarınız varsa, -bir türlü windows live messangeri adam akıllı kullanamıyorsanız, sürekli donuyor hatta bazen bilgisayarı kilitliyorsa... - bilgisayarınızda windows 7 kurulu ve bir türlü update sayfasında servis pack 1 güncellemesini alamadıysanız ve hala...