Arama sonuçlarınız

1. Snipertr

Hotmail ve Outlook'a Giremiyorum

Selam Arkadaşlar.. Tam olarak emin olmamakla birlik 2-3 haftadır Hotmail ve Outlook'a giremiyorum. Bunu nasıl başardığımı da bilmiyorum ancak bu Hotmail ve Outlook hariç giremediğim hiç bir yer de yok. Onlara girmek istediğimde sanki internetim yokmuş gibi hata alıyorum. [/B] Bu bilgiler...
  2. Snipertr

Aşağıdaki makinelerden hangisini almamı önerirsiniz?

Selam arkadaşlar... Aşağıdaki makinelerden birisini bu hafta sonu alacağım. Ben Nikon D5100'ü çift lensi dolayısıyla düşünüyorum ancak sanırım onda görüntü sabitleyici midir nedir -tam olarak bilmiyorum- yokmuş. Fakat motoru d7000'inkiyle de aynıymış galiba. Tahmin ettiğiniz gibi ilk...
  3. Snipertr

Sony Vaio Notebook BIOS sorunu

Sony Vaio Notebook BIOS sorunu Selam arkadaşlar. Sony Vaio PCG-71311M marka/model bir laptopumuz var. Evin ofis işlerinde kullanılıyor. Orjinal Windows 7 Home Premium yüklü. Ben bu laptopa Windows 8.1 pro yüklemek istedim ancak maalesef bios ekranına ulaşamadım. Laptop açılırken siyah...
  4. Snipertr

Windows 8.1 nvidia ekran kartı hakkında bir sual.

Selamun Aleykum arkadaşlar. Windows 8.1 pro kurdum. Win7 de ana sayfadayken mausa ters tıklayınca görebildiğimiz nvidia kısayolu 8.1 de var mı? Bende yok. Nvidia sürücüsü güncel. GeForce Experienceyi de kurdum. Oyunları ona göre optimize ettim ama oyunlarda sanki nvidia değilde intel hd 4000...
  5. Snipertr

Bu modemi alayım mı ?

Selam arkadaşlar Benim bağlantı hızım 120 mbit. fakat bu hızı almak için modeme kabloyla bağlanmam gerekiyor. modemin verdiği kablosuz hız 40 mbit . eski routerimin verdiği ise 25 mbit. Dolayısıyla yen bir router almak istiyorum. bulduğum router bu : TP-LINK TL-WR1043ND Ultimate Wireless N...
  6. Snipertr

Crysis3 : CryEA.dll hatası

Selam arkadaşlar. Yeni aldığım laptopa Türkiye de crysis yüklettim. korsan tabi. şimdi oyun bu yazdıgım .dll silinmiş dosya hatası veriyordu. sebebi virüs programının bunu silmesiymiş. programı durdurup netten gerekli dosyayı bulup indirdim. ama ben bu dosyayı nereye koyacağımı bilmiyorum. oyun...
  7. Snipertr

FIFA 14 Online Oyuncular Kulübü (PS3)

FIFA 14 online mod oynayan arkadaslar bu baslk altinda id lerimizi paylasarak birbirimizi sutlayalim. benim id ; MyFirstNameIs :lol:
  8. Snipertr

Videoya nasil altyazi ekleyebilirim?

Selam arkadaslar S4 te izlemek icin Sonu .mkv uzantili bir film indirdim ve fakat film orjinal dilde. bu film icin nasil bi altyazi dosyasi indirip bunu hangi programla acip telefondan altyazili izleyebilirim? Veya bu .mkv uzantili dosyayi laptopa atip hangi programla neye donusturup ve yine...
  9. Snipertr

Bu Oyunlar Kac Para Eder? ( PS3)

selam arkadaslar. ps3 de artik oynamadigimiz tabiki orjinal su oyunlar ederse teker teker kac para eder? tabi ki bir paket halinde de alici bulabilirsem satacagim. sizlerden fiyat belirlemede bu konuda yardimci olmanizi rica ediyorum. oyunlar. FIGHT NIGHT ROUND 3 FIFA 11 FIFA...
  10. Snipertr

Galaxy GT I9505 wi-fi problemi

Selam arkadaslar. Bu gün mağazaları gezerken telefoncuya da girdim ve daha hangi telefonu bekliyorum ki diyerek s4 almaya karar verdim. tam o anda bir arkadasim aradi ve s4 unun wi-fi ye bağlanmadığını söyledi. bende işe el attım. telefon su anda bende. ve soyle bır problemım var. fabrika...
  11. Snipertr

Bu bilgisayar icin dusunceleriniz neler arkadaslar?

KOCPC AMD FX6200 İşlemci AMD FX- X6 6100 (3.3GHz) 14 MB Cahce (6 Çekirdek) Anakart AMD Nvidia 760G+ Chipset ,AM3 HyperTransport™ Memory 8 GB 1333 MHz DDR3 Bellek Max:16GB Harddisk 1 TB 7200 Rpm Optik DVD-/+RW Duble Layer sürücü Grafik Kartı 4 GB Nvidia GT430HD- DDR3...
  12. Snipertr

Avrupa icin Dgiturk / D-smart veya receiver Tavsiyesi

Selam Arkadaslar Ben 6 aydir hollanda da ikamet ediyorum. turkiyede tivibu ve canak kullaniyordum fakat burda turksatin avrupa kanallarindan baska bir sey seyredemiyorum. artik yeter dedim ve bir arayisa ciktim. ben turkiyeden kardesime digiturk veya dsmart aldirip receiverini de buraya...
  13. Snipertr

Android telefona apk yükleme, nasıl yüklenir?

14. Snipertr

Tefefonu (SgsIII) rootladim. Eeee simdi

Selam Arkadaslar. Ballandira ballandira anlattiniz kiskandirdiniz. bende telefona tekrar roor attim. ( ilkini rom yuklemek icin attiydim. romdan sonra kendiliginden kalkmisti ) Peki simdi nolacak yada ne yapmami tavsiye edersiniz? daha verimli kullanmak icin hangi uygulamalari yuklemeli hangi...