Arama sonuçlarınız

1. Snipertr

Galaxy Note 5 teknik servis deneyimim (Ekran, batarya, kulaklık, şarj soketi, S Pen, kamera değişti)

Büyük küçük harf yazımına dikkat etmişsin diyeceğim de Allah lafzını değer bulmadın galiba büyük yazmaya.
  2. Snipertr

Film Önerileri DEV REHBER

Tom Hanks'i favori oyuncularından biri olarak listesine almayan birinin listesi benim zevkime hitap etmez. Çalışmanda başarılar, emeğine teşekkürler.
  3. Snipertr

Bimeks çalışanlarından ödeme isyanı

hahaha Valla bende sizi bekliyordum :))) Bakalım içeriği mi düzeltecekler yoksa beni mi diye de çok meraklanmıştım. Merakımı giderdiniz, teşekkürler. Yine de kendi makalenizi düzeltmenizi tavsiye ederim.
  4. Snipertr

Bimeks çalışanlarından ödeme isyanı

Detaylar geldikçe, içeriği güncellemeye devam edeceğiz. Buradaki anlatım bozukluğunu giderek işe başlayabilirsin azizim :) ipucu: - geçici bir aksaklıktır.
  5. Snipertr

Android İçin En İyi VPN Uygulamaları

ip vanish vpn kullanıyorum, hem bilgisayarda hemde mobilde. Ücretli ama çok kaliteli bir hizmet sunuyorlar. Siz Tr' de yasaklı sitelere girebilmek için kullanıyorsunuz, bende yurt dışında olduğumdan dolayı Tr'deki hizmetleri kullanabilmek için kullanıyorum :)
  6. Snipertr

Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge

Çıkarsa deme, çıkmadan de, yoksa mazAllah senden önce bir başkası davranır falan, hafazanAllah... :)))
  7. Snipertr

Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge

Sende Artık Galaxy S9 u vesaire açarsın, teselli olur sana :))
  8. Snipertr

Note 5 "cihaz sıfırlandı. Devam etmek için..." sorunu

Az önce bu sorunla bana gelen bir arkadaşımın telefonunu internetten okuduğum ve izlediğim onca video ve denemeden sonra altta linkini vereceğim videodakileri uygulayarak sorunu hallettim. Hala bu tarz sorun yaşayan arkadaşlar olabilir diyerek çözüm linkini paylaşalım:
  9. Snipertr

Telefon Yere Düştü Ekran Sorunu Yardım

İçinden dışından neresinden olduğu değil sana çıkaracağı masrafın ne kadar olduğu önemli. Masrafına değip değmeyeceği önemli. Geçmiş olsun.
  10. Snipertr

Telefonunu tamirciye götür, ekranını değiştirirler ve düzelir kardeşim.
  11. Snipertr

Allah bu konuyu okuyanlara sabır versin.
  12. Snipertr

Samsung Galaxy S7 Mi Iphone 6s Mi

Öncelikle elini yüzünü bi yıka, bi uyan, kendine gel, sonrası kolay iş.
  13. Snipertr

Herkese Benden 1 Yıllık Zenmate Premium Hediye (Yetişen Alıyor :D)

Bende rica edeyim Erenberk kardeşim.
  14. Snipertr

ShiftDelete.Net ve Webrazzi İşbirliği

Reklam vereyim dedim ama minimum 100 tl istemesi saçma geldi. Ayrıca Paypal'da yok ödeme yöntemleri arasında. Ben Facebook'a Google'a bile 1 tl'den başlayan fiyatlarla reklam verebiliyorken Adrazzi'nin 100 tlden aşağısını kabul etmemesi açgözlülük :)
  15. Snipertr

Hotmail ve Outlook'a Giremiyorum

Evet olayın çözümü bitdefenderda. Ben de dün yeniden formatlayınca farkettim. Tekrar bit defenderi yüklediğimde benden firewall duvarı için izin istedi ve izin verdiğimde sorun nüksetti. Yani sebep Bit defender total security.. Güvenlik duvarına izin vermemek lazım.
  16. Snipertr

kmurat beni gülümseten bu mesajın için teşekkür ederim. :) Tarayıcılarım güncel. ie ff chrome opera ve comodo ile denedim ve olmuyor. Proxy lerde sıkıntı yok. Dns ayarlarıyla alakası yok. Başka bir fikri olan?
  17. Snipertr

1 Dolara Lumia 928 Satışta

İyice çenemiz düştü ha! :D
  18. Snipertr

:) olur mu yav? 00 ile 99 u mukayese ederken kaç katından bahsediyor olursun? 0 ın 99 katı mı? Emin misin? :D
  19. Snipertr

Amerika'daki bu haber aklımızı başımızdan aldı. Ben de kontratlı olarak bedavaya s5 almıştım. Herhalde bedavayla 99 cent arasında sonsuz bir fark olduğu için benim olayım çok daha büyük bir haber. Ne yapalım siz böyle vakit çalan haberler yapınca bizim de çenemiz düşüyor!
  20. Snipertr

Selam Arkadaşlar.. Tam olarak emin olmamakla birlik 2-3 haftadır Hotmail ve Outlook'a giremiyorum. Bunu nasıl başardığımı da bilmiyorum ancak bu Hotmail ve Outlook hariç giremediğim hiç bir yer de yok. Onlara girmek istediğimde sanki internetim yokmuş gibi hata alıyorum. [/B] Bu bilgiler...
  21. Snipertr

Orijinal Microsoft Windows Lisansları

Orjinal windowsa da crackli office kurmak istemiyor insan :) Olmazsa alternatif programlara bakacağım.
  22. Snipertr

Orijinal Microsoft Windows Lisansları

Ben de bekliyorum Müdür. Bu akşam özelden sordum, malesef yokmuş.
  23. Snipertr

Orjinal Microsoft Windows 8.1 Pro Lisansı Sadece 25 TL

Reklam yapma :)
  24. Snipertr

Ücretsiz 6 Ay Bitdefender Internet Security 2015 Lisansı

Teşekkürler Kardeşim. Bir önceki altı ayın bitmesine 1 ay kala yenilemiş oldum. Eline sağlık :)
  25. Snipertr

iPhone 4s akvaryuma düştü ama kurtardım

Tamam abi dolaşmam. Konu uzar, en iyisi öbür tarafta görüşelim. Öptüm.
  26. Snipertr

Samsung galaxy s4 mü? Huawei acsend p7 mi??

Evet var. İki kere kasayı değiştirdiğim halde sürekli soyuluyor. Tabi suç kasada değil, telefonu sürekli düşürende.
  27. Snipertr

İhtiyacı olan ilk 5 kişiye emsisoft antimalware

yasaklı kaldıysa elinde bir tane de ben rica edeyim?
  28. Snipertr

Google Spamı Affetmedi

Haber sitelerinden nefret ediyorum. Öyle bir ... diye başlayıp alakasız alakasız içerik verip insanı aptal yerine koyuyorlar ya. Artık şok flaş öyle böyle vb. başlayan hiç bir linke tıklamıyorum. Köşe yazarlarını okur kaçarım.
  29. Snipertr

Samsung Galaxy Ace 4 Satışta

Bu telefonla neden her telefona güncelleme vermediklerini bir kere daha faş etmiş oldular. Hem telefon hem de bedava aldıkları yazılımı satıyorlar.
  30. Snipertr

"Real Madrid finalde oynamamı istemedi"

friendly yorumların birer kabus :D
  31. Snipertr

Ortalama bir oyun bilgisayarı topladım. Bakalım uzmanlar ne diyecek :) olmuş mu ?

Cimrilik yapma, bütçeyi arttır. :)
  32. Snipertr

Sony SLT A58 Video İnceleme

Ben bir kaç ay önce Kit lensiyle birlikte aldım. Çok memnunum. Hele de makineyi aldıktan sonraki öğrenme süreci süper bir zevk. Bir şeyleri kendin için yapmak gibisi yok :)
  33. Snipertr

Son Dakika: Çukurova ve Altimo Anlaştı

Sende bir şirket kur, büyüt ve elinde tut. Yurtdışına da satma, borsaya da açılma. Kim malını kime satıyor ona da karışma.
  34. Snipertr

BeatsPro Kulaklık

Araştırmanı eksik veya yanlı yapmışsın. En iyi müzik kulaklığı beats değil, en popüleri beatsdir.
  35. Snipertr

SDN Amatör Fotoğrafçılar Kulübü

Resmi beğenecektim ama sanırım sana ait değil. Belki amatör de değil?
  36. Snipertr

Ben senden daha acemiyim :) Makinenin minimum netleme mesafesini öğren. Belki de o mesafeden netleme yapamıyordur.
  37. Snipertr

Zahmet etmişsin. Foto bulanık. Netlemeyi nereye yaptın diye sorsam, nerden bileceksin. :)
  38. Snipertr

SDN Ramazan Hatmi

Bana da 7-8-9 u verebilirsiniz. Teşekkürler friendly bt38 ve asişair ve diğer hatimdaşlar. :)
  39. Snipertr

"Suarez takımımızda oynayabilir"

Ben olsam oynardım. Sonra da sakatlanır 2 yıl futbola uzak kalırdım. Sonra bir de bakardım ki yaşım geçmiş, futbol hayatım komple bitmiş. E bende futbolculuğu bırakıp asıl mesleğim vampirliğe dönerdim. :D
  40. Snipertr

Rotterdam'da Centraal Station'ın arkasında kalıyor. Bu da bir Hdr denemem. Fotoğrafı Heder etmeme az kalmıştı. Biraz abarttım.
  41. Snipertr

Güneşli bir öğle vakti, SONY A58 18-55 kit lens ile, Tripodsuz ve filtresiz, ISO:100 + f8..0+ 1/125 ile çekilmiştir. Sizlerde çektiğiniz resimlerin mümkün mertebe exif bilgilerini verirseniz daha faydalı olur kanaatindeyim.
  42. Snipertr

ABD ve Avrupa'yı geride bıraktık

fthtsdmr ya 17 yaşına yeni bastın ya da tuzun kuru. Yoksa bir milletin rızkının nasıl çalındığını öğrenmiş olman gerekirdi.
  43. Snipertr

Atletico Madrid 0-0 Chelsea - Video, Maçın Özeti | 22 Nisan 2014 Salı

yarı final havasında geçmedi çünkü chelsea gibi futbol katili bir takımla maç yapıldı.
  44. Snipertr

Cübbeli Ahmet Hoca televizyon kuruyor

El Padrino sen hazzetmiyorsun diye İslam kültürünü reddi miras edemeyeceğim malesef. din iman kitaptan bahsediyorsun ama müslüman hüsnü zan üzere olmalıdır. «Ey iman edenler! Zandan çok sakının. Zira bazı zan vardır ki, günahtır.» [Hucurat:12> Maşallah önüne gelen herkesi kılık ve...
  45. Snipertr

60 yaş üstüne çay bedava!

Eyüp belediyesi zaten bakıyor memur işçi emekli maaşı işlerine ya. Zammı da oradan bekliyorsun. Geç olmuş biraz istirahate al kendini :)
  46. Snipertr

Game of Thrones 4. Sezon (2014)

geç olsun güç olmasın Darknes$
  47. Snipertr

2014 Yerel Seçimler için neler düşünüyorsunuz?

Ciamaat Hainlik Ajansına göre yeni başbakanımız Ariel Şaron. Nasıl bir cümle bu ya, Deveye sormuşlar neren eğri? ....
  48. Snipertr

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

Belki tweetleri ikiye katlamadıkları içindir :) Şunu önemle vurgulamak lazım ki %50 oy almış bir partinin her yerde sevdalısı ve müntesibi olması gayet normaldir. Anormal olan ise bu partiye oy verenleri görmezden gelmek ve halktan saymamaktır.
  49. Snipertr

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

ByEGT ne zannediyordun kardeşim. AKP ye oy verenler seçim günü uzaydan gelip oylarını atıp geri dönmüyorlar herhalde. Yoksa siz AKPlileri sanalsevmez mi zannediyorsunuz ?
  50. Snipertr

YouTube Yeniden Kapanabilir!

Yoksa bu Avrupalılar ileriye gidiyor dediğiniz: Avrupa kıtasının Amerika kıtasına doğru kayması olmasın?
  51. Snipertr

Twitter Kapatılmıştır

Nuh Arslantaş
  52. Snipertr

Amatöre 1500 TL ye SLR fotoğraf makinesi önerisi

Sony Slt A58k marka ve modelli makineyi araştır, kıyasla ce incele.
  53. Snipertr

Aşağıdaki makinelerden hangisini almamı önerirsiniz?

Merhabalar kardeşim. Ben Hollanda'dayım. Bu hafta karar verip alamazsam zaten yazın Türkiye'ye geldiğimde oradan alacağım. 60 d 70 d de fazla kaçar bana gibi geliyor :) D7000 den ise oldukça fazla şikayet geliyormuş . Hatta D5100 de aynı motor olduğu için onu daha fazla öneriyorlar f/p olarak.
  54. Snipertr

Aşağıdaki makinelerden hangisini almamı önerirsiniz?

Selam arkadaşlar... Aşağıdaki makinelerden birisini bu hafta sonu alacağım. Ben Nikon D5100'ü çift lensi dolayısıyla düşünüyorum ancak sanırım onda görüntü sabitleyici midir nedir -tam olarak bilmiyorum- yokmuş. Fakat motoru d7000'inkiyle de aynıymış galiba. Tahmin ettiğiniz gibi ilk...
  55. Snipertr

Discovery'den İphone 4 e geçilir mi?

ios kullanmak istiyorsan ios 7 yüklemesini gelince kafayı yiyen iphone serisinden başlamamalısın. IOS'a tövbe ettirir insanı İphone 4. Alacaksan en düşük 4s alman gerek.
  56. Snipertr

Windows 8 format atma

Keysiz de kurulabilir. İndirmiş olduğu sürüme veya iso dosyasına göre değişir...
  57. Snipertr

50 Mbit 100 GB Üstüne Birde Samsung Galaxy Tab 3 Tablet ! Buyrun Bakın Geçtim :)

50 avro. Ayrıca limitsiz. Akk gibi bir saçmalık yok. Hız, her daim tarifede taahhüt edilen kadar.
  58. Snipertr

Telefona Taksit Bitince İyi mi Oldu? Avea CEO'su cevaplıyor! VİDEO

Troy Abi hadi bu adam toplumu değil de kendi karını düşünüyor ve bunu da direk söyleyemeyeceği için allayıp bullayıp süsleyerek yutturmaya çalışıyor, yani tüccar kafasıyla hareket ediyor, anladık. Bari sen böyle yapma yav. Yani insanlar cebinde olmayan paraları harcayarak, harcadığını ödemek...
  59. Snipertr

50 Mbit 100 GB Üstüne Birde Samsung Galaxy Tab 3 Tablet ! Buyrun Bakın Geçtim :)

B gidişle geçileceğim :) Tarifemi değiştireyim ...
  60. Snipertr

Al sana hız Kemal :) (iyi ki kıl payı geçmişim )
  61. Snipertr

Mac OS X Lion Toshiba Leptop Sorunu!

Bir usb klavye kullanarak gereken kexti yükledikten sonra kendi klavyeni kullanmaya devam edebilirsin.
  62. Snipertr

Mac Kurulumu'nda Hata

Aynı sitede var olan MyHack veya Niresh dağıtımlarını ilgili rehberlerden faydalanarak kurabilirsin. Ayrıca sistemine mavericks tavsiye ederim.
  63. Snipertr

Intel Bilgisayara MacOS

Evet istersen hackintosh kurabilirsin. Bu rehber işini görecektir. Dual Boot Windows 8.1 ve Mavericks 10.9.1 Rehberi
  64. Snipertr

Bakkaldan 27 lira çalan çocuğa 27 ay hapis cezası.

Bu mantığı anlamak zor değil. Eğer bir kişi korktuğundan dolayı hakkını savunamayacak ve şikayetçi olamayacaksa adalet sağlanabilir mi? İşte kamu burada devreye girer ve yapılan işin kanuna uygunluğuna bakarak davasını açar veya devam ettirir.
  65. Snipertr

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Gönderdim.
  66. Snipertr

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Davetiye istemek için üye olmamış arkadaşlara, davetiye gönderebilirim. Benden isteyecek 5 arkadaşa alıntı ile istemesi durumunda (haberim olması için) sadece buradaki profilini inceleyerek göndereceğim.
  67. Snipertr

Nvidia GT720M ekran kartıma son güncellemeyi yüklerken hata veriyor

Kardeşim, sanırım laptopunda hem nvidia hem de intel ekran kartın var. Önce intel kartını sonra nvidiayı güncellemen gerekiyor.
  68. Snipertr

HD-Bits.ro Davetiye Dağıtımı

Balder nikiyle bende bir davetiye aldım. Onaylarsan müteşekkir olurum
  69. Snipertr

F Klavye Kullanımı Yasalaştı

Bu Türkçe ile ahkam kesiyorsun ya :) Helal olsun. Ben zamanında daktiloya merak salmıştım ve çok zevk almıştım. Sonrasında arkadaşların da belirttiği gibi internet kafede Q klavyeye alıştım. F klavyeyi kullanmak zor geldi. Geçenlerde telefonumda F klavyeyi deneyeyim dedim ama tabii ki bir...
  70. Snipertr

CoD Ghost harici ekran kartını kullanamıyor

NVIDIA GeForce Experienceyi indir kur ve güncelleme olup olmadığnı bir kere de oradan kontrol edip oyunlarını da experience menüsünde taratıp, menüden oyuna girmeyi dene bakalım ne olacak. Aynı ekran kartını kullanıyorum ve sorunsuz oynayabiliyorum. Experience programının optimize ettiği...
  71. Snipertr

Dünyanın en güçlü 10 ordusu

Eskiden hangi kritere ve kaynağa göre 3. sıradaydık? Bununla alakalı nerede bir belge okudun da şimdi sitem ediyorsun. Aklınca bir yerlere gönderme yapmadan önce iddialarının tutarlılık göstermesine dikkat edersen belki inandırıcı olursun. Ordu bir ülkenin gücünü temsil eder ancak ordunun...
  72. Snipertr

B. Dortmund 0-3 Bayern Münih - Video, Maçın Özeti, Golleri | 23 Kasım 2013 Cumartesi

Münihin forveti Götze, Dortmundun defansi ne yapsin dimi
  73. Snipertr

Odin Çalışmayı Durdurdu !

bilmiyorum. ama sorun olacağını da sanmıyorum.
  74. Snipertr

aradım taradım bulabildiğim öneriler şunlar: * kies i kaldır ve son sürümünü yükle * odin i kaldır ve tekrar yükle * ve bilgisayarındaki başka bir usb portundan bağlanmayı dene * ve bununla root atmayı dene. odin3-v.3.07 sen bunların hepsini tek seferde dene, olmazsa daha derin bir araştırma...
  75. Snipertr

başka bir odin versiyonuyla denedin mi? başka sürüm bir odinle root atma ve rom yüklemeyi dene bakalım. bulamazsan yollarız sana dosyayı..
  76. Snipertr

Windows 8.1 Enterprise değerlendirme kopyası build 9600 yazısı sorunu

Ya korsan ürününü etkinleştireceksin ya da satın alacaksın. Satın alacaksan burada satılmıyor, korsan olarak etkinleştireceksen de alenen paylaşım yapılması yasak.
  77. Snipertr

Çok oyun oynadığınız zaman neler oluyor?

bulandırma aklımızı kardeşim. senin yüzünden outlast indiriyorum.
  78. Snipertr

Android 4.3, İngiltere'de de Durduruldu

bende 3310 umu futbol topuyla karıştırmasaydım hala kullanıyor olurdum.
  79. Snipertr

HTC ONE ı s3 ile kıyaslarsan uçması normal. S4 e de geldi güncelleme ve sorunsuz çalışıyor.S4ün de yanağını sevmek istersin belki.
  80. Snipertr

İndirimli Fiyata Intel i5 İşlemcili Notebook

Reklama Reklam dediğimiz için mesaj mı silinirmiş! Böyle haber diye reklam verirseniz yorumu da o yönde alırsınız. Yoksa reklam verenleriniz youmlarımızdan rahatsız mı oluyor?
  81. Snipertr

4.3 ten 4.1.2 ye geri alıp imeisi gidenler tekrar kurdukları 4.3 romuna dönünce imeileri düzelmeli. Ben bir telefonu böyle düzelttim. Sanırım bu genel bir çözüm olur.
  82. Snipertr

Win8'in ekran kartına verdiği puan sizce ne kadar doğru ?

8.2 den sonrası henüz yok :) 8.1 de bende bayağı aramıştım ayarlarda ama kaldırıldığından dolayı haliyle bulamamıştım. Kaynak burada..
  83. Snipertr

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Tam kardeşime davetiye gönderesim tuttu :) bi baktım davetiyecikler silindi. vip olacaz şimdi hemen. bedavaya her istediğini bulabildiğin siteler varken ben parayla sende vip olacam. hödükler. XX...Ratio: 172.42 Bonus: 32,811.00 Yükleme: 602.78 GB İndirme: 3.50 GB Slot: 0
  84. Snipertr

Antep'in yeni hocası Sergen Yalçın!

Sergen Yalçın: "Kopta gel cenk tosun.. Hadi olum.. tüm parayı gol atara bastım. koş be olum kooooş" .. :)
  85. Snipertr

I9505 4.3 Güncellemesi Yardım!

Güncelleme gelmesi için rootu kaldırmak yeter. istersen de rootu kaldırmayıp odinle istediğin son sürüm romu kurup kullanırsın.
  86. Snipertr

I9505 4.3 Güncellemesi Yardım!

Kardeşim Hollanda'dan alınma ama hangi operatörden? Şu an Hollanda'daki telefonlardan sadece T-Mobile'a 4.3 güncellemesi gelmedi. Telefonu sana alan kişiye herhangi bir operatörden alıp almadığını sor öncelikle. Ve şunu da unutma ki ROOTLU BİR TELEFONA OTA veya KIES İLE GÜNCELLEME...
  87. Snipertr

LG G2 Root Yapma

Hadi şimdi bize birer tane LG G2 al :)
  88. Snipertr

Galaxy s4 4.3 root yardım

Kalkmıyorsa hiç kurmayacaktın. Şimdi fabrika ayarlarına telefonunu almayı dene ve knox u kurmadan root'unu gerçekleştir. Olmadı telefonu recovery moda al ve wipe yap. Bu da mı olmadı? Download moda al ve başka bir rom yükle... Sonra istersen kullanmak istediğin roma dönebilirsin. Ama...
  89. Snipertr

Real Madrid 103-57 Anadolu Efes | THY Avrupa Ligi B Grubu 5. Maç

O farkı yiyeceksen o ligde ne işin var be. Yazık
  90. Snipertr

Galaxy S4 16gb aldim, 8gb internal hafiza cikti, ???

Senin bildiğin app mevzusunu unut. S4 te uygulamalarını ve datalarını hafıza kartına taşıyabiliyorsun. Hem de sadece tek bir tıkla. Telefonunu biraz daha incele... Ve 16 gb yazıp yarısını işgal etmekte ..... diye başlayarak envai çeşit günaha girilir :) Çözüm için cyanogenmod kullanmayı...
  91. Snipertr

Galaxy s4 4.3 root yardım

knox u kaldırmayı denedin mi? simdi bana rootsuz telefona root yaptırma senin işini çözecem diye:)
  92. Snipertr

4 GB'lik USB 1 GB Oldu !

denemiş ve şöyle bir sonuç almıştım:
  93. Snipertr

4 GB'lik USB 1 GB Oldu !

Arkadaşlar 2gb lik bir flash bellek hediye geldi bir bankadan. Flash belleğin kapasitesi 2gb olmasına rağmen pc flash belleği hiç görmüyor. Komut istemini de çalıştırdım ama orada da görünmedi. kullanılan alan:0 boş alan: 0 bayt olarak görünüyor. Henüz hiç kullanılmamış bu flash belleğin...
  94. Snipertr

Ağda kayıtlı degil sorunu s3

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım. Sorun farklı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Eğer bu sorunu alıyorsanız öncelikle imei numaranızı kontrol edin. imei numaranız telefonunuzun bataryasının altında yazan numarayla eşleşmiyorsa ve sizde yakın zamanda rom değiştirdiyseniz bir önceki...
  95. Snipertr

Ferrari 458 Italia Official Video [M. Şamil Can]

Aferim aferim. Flood yapılınca kızılmayacak bir çalışma :)
  96. Snipertr

[Kampanya] Kaspersky Internet Security 2014 (90 Gün)

ben win8.1 pro'ya kurdum iki kere gıkı çıkmadı.
  97. Snipertr

Galaxy Note 3 Root Yapma ( N9000-N9005 )

Fabrika ayarlarına döndürünce root kalkar. Veya herhangi bir rom yükle yine kalkar. Uygulaması kalırsa da silersin.
  98. Snipertr

Legia Varşova 0-2 Trabzonspor - Video, Maçın Özeti | UEFA Avrupa Ligi J Grubu 4. Maç

Hakemlerden sadece trabzonsporlular değil diğer takımların taraftarları da ağlıyor ve de normal. Ancak ben hakemerden ziyade Türk futbolumuzun yöneticilerinin profesyonelleşmesi lazım.
  99. Snipertr

Bu modemi alayım mı ?

eSa dün modemi sipariş ettim ve 1 saat kadar önce geldi. cdsiyle ve kendi site adresiyle güzelce kurulumunu yaptım. Tüm ayarların ve bağlantının doğru yapıldığını kendisi okeyledikten sonra bende speedtest ile test ettim. 11bgn mixed modunda iken 8 mbit internet veriyor. Sadece 11n modunda...
  100. Snipertr

Büyük yapımlara reyting şoku!

Birilerinin acayip zoruna gitmiş :) Aptal aptal programları milletin önüne koyup reyting bekleyin.
  101. Snipertr

Sony Vaio Notebook BIOS sorunu

Mesajımı okuduysan tüm f tuşlarını delete ve assist tuşunu da denediğimi belirtmiştim. biosunu da gece güncelledim ancak yine sonuç alamadım. Ve tekrar ediyorum. sony yazısı dahi gelmiyor ekrana. Windows gelene kadar ekran sadece siyah. Yorumları bu bilgiler doğrultusunda yaparsanız sevinirim.
  102. Snipertr

Lionel Messi Inter'e transfer olacak mı?

Messi'yi de belesci yaptiniz ya... Helal olsun size. Sizi gidi cok bilmisler sizi...
  103. Snipertr

Webroot Internet Security 2013 6 Ay veya Antivirus 2013 2 Yıl

bunu hemen bedavaci arkadaslarima kurayim. ben deneme surumleriyle idare ediyorum
  104. Snipertr

Sony Vaio Notebook BIOS sorunu

Sony Vaio Notebook BIOS sorunu Selam arkadaşlar. Sony Vaio PCG-71311M marka/model bir laptopumuz var. Evin ofis işlerinde kullanılıyor. Orjinal Windows 7 Home Premium yüklü. Ben bu laptopa Windows 8.1 pro yüklemek istedim ancak maalesef bios ekranına ulaşamadım. Laptop açılırken siyah...
  105. Snipertr

Kanalizasyona Torpil Atmak

"ALLAH ın sopası yok" da ne demek ya. Tövbe Estağfurullah.. Çok tehlikeli bir laf. Uyarıyor dikkate davet ediyorum. Zira ALLAH tüm kusurlardan ve eksikliklerden münezzehtir. Tüm kainatı içindekilerle -sopasıyla, bazı odunlarıyla- yoktan var eden ALLAH için yok yoktur. Yok olan tek şey ALLAHtan...
  106. Snipertr

Söyle Rahatla

samilcan sis dağı mı çarptı seni ? nedir :)
  107. Snipertr

Banlanmalı mıyım?

S4B0T4J ... Siteye verdiğin emek ve katkılarının sabotaj edilmesine müsade etme.. Hep destek ... tam destek...
  108. Snipertr

Galaxy S3 İçin Android 4.3 Sızdırıldı

bana hemen böbürlenip kzıyorsun diyorsun yazdığın mesaja bak. sana bilgisizsin demedim. ben tabiatım gereği beklemeyi sevmem ve birşeyi bozmaktan da korkmam. bilmediğim işlere de kalkışırım. hata yapmaktan korkmam çünkü yaptığım bir hatayı çıkardığım bir arızayı düzeltmek için araştırır ve bilgi...
  109. Snipertr

Evet bende ki de ayni problem. En kisa zamanda duzeltip rezilliklerini örtecektirler. Ben de irlanda vdf vardi çıktıkça digerlerini denemeye devam edeceğim
  110. Snipertr

Sanirim yeni rom problemleriyle geldi. S4 e 4-5 tane rom yükledim hepside sorunsuz çıktı. Ama s3 e 4.3 yaramadi. Geceye doğru baska bir rom yukleyip bakacagim. belkide 4.3 lte olmayan versiyonlar icin hazir degil bilemiyorum Ve ayrica nasil atlayacagimda benim bilecegim bir husus...
  111. Snipertr

Windows 8.1 nvidia ekran kartı hakkında bir sual.

Teşekkür ettim oslun eline sağlık.
  112. Snipertr

görüyor. aygıt düzgün çalışıyor diyor. denediğim bir çok sürücü arama programında da herşey normal. müsaitsen team yapalım?
  113. Snipertr

oslun denetim masası / donanım ve ses te nvidia denetim masası yok bende.
  114. Snipertr

Selamun Aleykum arkadaşlar. Windows 8.1 pro kurdum. Win7 de ana sayfadayken mausa ters tıklayınca görebildiğimiz nvidia kısayolu 8.1 de var mı? Bende yok. Nvidia sürücüsü güncel. GeForce Experienceyi de kurdum. Oyunları ona göre optimize ettim ama oyunlarda sanki nvidia değilde intel hd 4000...
  115. Snipertr

Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Ne kadar arızalı varmış ya!:lol:
  116. Snipertr

Emektarıma yeni yazılım yaramadı herhalde. bi halcağızlar oldu telefona. açılırken yanıp sönmeler takılmalar :) acaba diyorum wipesız üzerine yüklediğimden mi yoksa ney?
  117. Snipertr

Emektarımızı da güncelledik :)
  118. Snipertr

Ve Aziz Yıldırım yeniden başkan!

Geçmiş olsun
  119. Snipertr

Nexus 5 Uygulamaları Sızdırıldı!

denedim ama cık. s4 teki samsung klavyesinde harflerin üstüne numara olması vazgeçilemeyecek kadar güzel :)
  120. Snipertr

samsung GTI9505 S4 (LTE)
  121. Snipertr

eyvallah kardeşim. launcher ı sevdim.
  122. Snipertr

S3 şarjla ilgili yaşadığım ilginç sorun

usb kablosu olarakta kullanabildiğin şarz kablosundadır sorun. çözüm kabloyu değiştirmek. teşhisi doğrulamak için Galaxy Charging bu uygulamayı indir ve telefonunu şarza tak. şarz değerinin ne olduğuna bak ve buraya geri bildirimde bulun. tahminim 100 gibi bir şeydir. s3 999 ile doluyordu. s4...
  123. Snipertr

Aziz Yıldırım bombaladı!

öncelikle özür dilerim. özrümün yaraya merhem olmayacağını sanmakla beraber hatamda ısrar etmeyeceğimi belirtmek için canı gönülden özür dilerim. iki kardeşi dahi birbirine düşürebilen fanatizmden her ne kadar uzak kalmak istesem de eski bir futbol sevdalısı olarak kendimce futbola en büyük...
  124. Snipertr

Turbobit Linkleriniz Premiume Çevrilir...

http://turbobit.net/mq6vi0fda12s.html rica etsem birisi bunu benim için çevirebilir mi? benim gibi beceriksiz birisi olmaması önemle rica olunur :)
  125. Snipertr

Ucuz giyim mağazalarının dışı seni yakar içi beni ...

tamamen haklısın. bende bu konuda seninle aynı kafadayım ve belki daha sert tepkiler veririm. özellikle de başka bir yerden alışveriş yapma imkanın olmadığı için seni soyup soğana çevirmek isteyenler en sinir olduklarımdır. (uçakta, dinlenme tesislerinde, havaalanlarında vs.)
  126. Snipertr

Asus HD7790 dırectcu II 2gb 128 bit

gta5 te crysis3 oynatır sana o kart :)
  127. Snipertr

Ucuz giyim mağazalarının dışı seni yakar içi beni ...

senin o mağazaya gireceğinden haberleri olsa -bu gün bizden- kampanyası yaparlardı :)
  128. Snipertr

Aziz Yıldırım bombaladı!

senden hiç beklemediğim bir yorum bu. hitleri, stalini de sever misin. veya yezid le muhabbetin nasıl diye bir sormak isterim. senin hak ve adalet anlayışın buysa ...
  129. Snipertr

Aziz Yıldırım bombaladı!

Aziz yıldırım demiş ki: "Kimseye nasip olmaz 15 seneden bu yana bu kulübün başkanlığını yapıyorum" tabi nasip olmaz. yapıştın koltuğa bırakmıyorsun ki.
  130. Snipertr

Nvidia Geforce Xperience Yeni Sürüm Hatası!

ben güncellerken sorun yaşamadım. fakat güncelledikten sonra bir kere ekran kartı çalışmayı durdurdu hatası aldım ki ekran kartım değil intel hd 4000 devredeydi. sonra bilgisayarı derecelendireyim bakayım performans artışı sağlandı mı dedim ve windowsun daha önce 6,9 verdiği ekran kartımı 7,2 ye...
  131. Snipertr

Fenerbahçe Ülker 86-60 CSKA Moskova | THY Avrupa Ligi A Grubu 3. Maç

kolay kolay basketol maçı izleyemem. her sayıda ayrı bi heyecanlanırım. kalbim dayanmıyor :) ama şu fenerbahçe sayesinde rahat rahat maç izleyebiliyorum ya. bu günleri gösterdiğin için teşekkürler fenerbahçe
  132. Snipertr

[Kampanya] Norton İnternet Security 2014 (60 Gün)

şimdilik problem teşkil etmiyor. kendisi bana sormadan tüm işleri yapıyor :) kullandığı dil onun performansını değil benim performansımı etkiler. ve şu an da herhangi bir performans kaybı yaşanmıyor :)
  133. Snipertr

90 günlük kis i en aşağı 90+ lık bi bitdefender a ancak değişirim :)
  134. Snipertr

Ülke isimlerinin ortak noktası ne?

bu mudur yani :) çok yetersiz buldum. bi zahmet merakını kendin gider demeyesin sakın ! konu başlığının verdiği heves yüzünden artık bu senin borcundur abi.
  135. Snipertr

kis 2014 ü verdiydin 90 gün o daha avantajlı değil mi muratflash ?
  136. Snipertr

Marmaray hakkında ne düşünüyosunuz?

Bazılarına laf anlatmaktansa trene kıta atlatmak daha kolay :)
  137. Snipertr

Dişçiden korkuyorum

dişime ağrı gireceğine karnıma ağrı girsin razıyım
  138. Snipertr

Marmaray hakkında ne düşünüyosunuz?

çok güzel bir twit okudum : dedesi karadan gemileri geçirdi kendisi denizden tren geçiriyor. demek ki maharet dedeni inkar edip masallara inanmak değil, şanlı tarihine sahip çıkıp torunlarına da örnek alıp gurur duyacakları bir dede olmakmış.
  139. Snipertr

Galaxy S4 4.3 Turkiye Guncellemesi

memogoren alıntısını yaptığım arkadaşa sordum ben. csc kodunu değişebileceğini biliyorum. vurgulamak istediğim şu: zavallı rusyadakiler kendi romlarını kullanırken ota ve kiesten mahrum mu kalıyor? benim bildiğim ve dahi tecrübe ettiğim şey: bir başka ülkenin romunu kurarsan o rom için gelen...
  140. Snipertr

Galaxy S4 4.3 Turkiye Guncellemesi

emin misin ?
  141. Snipertr

[Kampanya] Kaspersky Internet Security 2014 (90 Gün)

TEŞEKKÜRLER @muratflash 90 gün sonrada bir kamanya yakalarsak beleş antivirüs serimi sürdüreceğim :) Uploaded with ImageShack.us
  142. Snipertr

Fifa 14 Türkçe Yama [SDN BAĞIMSIZ YAMASI]

elemanlar yanlış laptopu çalmışlar ya. hele bi gelsinler mesaiden sonra hepsini alacam falakaya :)
  143. Snipertr

Windows 8.1 Pro RTM MSDN Volume Türkçe (Ojinal Final MSDN)

ne diyor bu velet ? 0.1 ile indiriyor. bir yerde hata var ama ben bilmiyorum
  144. Snipertr

Galaxy S4 Sadece [ TAKAS]

öyle bir takasa girdiğinde emin ol bu takasın sonu büyük bir şanssızlık olur.
  145. Snipertr

basbeLası verdiğin diğer linkte 2 seneye bağlayınca ikisinide sildim ve iptal ettim :) google drive - yandex disk - veya droppbox a filan yükleme şansın var mı ?
  146. Snipertr

Galaxy S4 Sadece [ TAKAS]

bu şartlarda takas yapabilmen için iyi bir uyku ilacına ihtiyacın var. şöyle kesintisiz en az 24 saat uyutacak cinsten.
  147. Snipertr

Televizyonun Hayatınızdaki Yeri/Önemi

futbol ve konsol olmasa sıfır :)
  148. Snipertr

Uploaded with ImageShack.us böyle başladı ve bu da 10-20 kbye kadar düştü :)
  149. Snipertr

17 saat boyunca seed de kaldım :) gece bile laptopu açık bırakıp yattım. 600 kb/s ile. ama karşılığını alamadıktan sonra seed de kalmamın da bir manası yok ki
  150. Snipertr

Otoda vergi sistemi sil baştan değişiyor

olmaz, sakıncalı işler. şeriat meriat. neme lazım. taksime de yazık sakin sakin takılıyor :)
  151. Snipertr

Kaspersky Kaldırmayorum!!

yakışıyormu trabzonlunun korsan rüşvet teklif etmesi ? advanced uninstaller pro 11i indir de birde onunla dene bakalım o görüyor mu programı.
  152. Snipertr

bunla mı uğraşacağım ya. istemez nalet olsun :)
  153. Snipertr

şuna bak ya. yüzde 70 ten sonra resmen durdu. 1 kb bile değil download hızı. uploadı ben kestim bıraksam 600 kb ile upload yapacak. problem mi var acaba. silecem artık sabrımı tüketti.
  154. Snipertr

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

bende 3dm ninki var. gece basbeLası kurdu sorunsuz çalışıyor (şimdilik)
  155. Snipertr

Trabzonspor 2-0 Legia Varşova - Video, Maçın Özeti | UEFA Avrupa Ligi J Grubu 3. Maç

bu kadar kötü bi futbolla bu puanları alıyor oluşumuz mustafa hocanın balından :) bakalım petek ne zaman bitecek. o zaman arılar sokmaya başlayacak
  156. Snipertr

Windows 8.1 Pro Türkçe Ekim 17 orjinal iso

Rica edersem sevgili @AliA (aliya :P) veya @eSa bu linkleri bu alıntıyla veya alıntısız bir şekilde Sabotaj ın ilk mesajına ekler misiniz ? ona sormanız gerekirse onu da etketleyeyim hayır demeyecektir. zira sorulardan özel mesajlardan kurtulur :) değil mi @S4B0T4J ?
  157. Snipertr

Maçlar 2 yıl daha Digiturk'te!

isterse sonsuza kadar versin. kontrat biter bitmez korsan magic kutu işine girecem :) d-smart ına digiturk üne ayrı ayrı para verecek enayiyi başa yerde arasınlar :)
  158. Snipertr

Dünya'nın en hızlı interneti nerede?

5 numaradayım. fakat 5 numarada ortalamanın bu kadar düşük olduğunu bilmiyordum. burda en düşük hız 30mbit zaten daha düşük tarife kalmadı. nasıl ölçmüşler anlayamadım.
  159. Snipertr

Otoda vergi sistemi sil baştan değişiyor

eğer yeni çıkacak aralar için uygulanacaksa aklının alması gerekiyor. sıfır satılacak araçlar için düşün. adam arabayı aldıktan sonra neye göre vergi ödeyecek. karayollarını kullandığı için vs.vs. ve birde havayı kirlettiği için olması bence doğru. daha ucuz araba alıp çevreyi daha fazla...
  160. Snipertr

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Telefonu resetlenen arkadaşlar. uygulamalarınızı kontrol edin. hata vermeden önce son yüklediğiniz uygulamaları kaldırın. benim S3 e bu uygulamayı kurunca kendini resetliyordu. tüm s3 lerde aısını yapıyordu. S4 e daha yüklemedim. onda da yapabilir. Privacy Guard. şarz problemi olan...
  161. Snipertr

Bu modemi alayım mı ?

ya bi deneyeyim olmazsa tarifeyi değiştiririm. şu anda 120 mbit download 6 mbit upload hızı var. 50 mbit down 50 mbit up tarifesine geçerim olmazsa.
  162. Snipertr

Bu modemi alayım mı ?

eyvallah sağolasın. modemden en fazla 10 metre uzaklaşacağım. evin içinde, araya da bir duvardan fazlası girmiyor. bu anten mevzusunu anlamadım ama :) ayrıca n modunda ikiside nasıl ayarlanır bilmiyorum. aldıktan sonra yardımcı olabilir misin bu ayarlamar hususunda?
  163. Snipertr

İşte Türk Yapımı Bilgisayar Oyunları

Crysis in Türkçe çıkması bence yeterlidir. daha ne bekliyordunuz ki. Mesut ta belki milli takımımızda oynasaydı bu kariyeri yapamayacaktı. Bu tff ile bu medya ile mi uğraşacaktı top mu oynayacaktı? hata onlarda değil onlara daha iyi imaknları sağlayamayan bizlerde. inşALLAH ülkemiz giderek...
  164. Snipertr

Bu modemi alayım mı ?

eSa bende ki laptopun bağlantı özelliklerine sitesinde bu yazıyor : Wirelles 802.11b/g/n daha başka hangi ayarına bakabilirim bilmiyorum. ben bu hızı alayım yeter :) evin diğer ahalisi pek ilgilendirmez beni :) bu şartlarda ki yorumun nedir? bakmam gereken herhangi bir ayar vs. var mıdır?
  165. Snipertr

Bu modemi alayım mı ?

Selam arkadaşlar Benim bağlantı hızım 120 mbit. fakat bu hızı almak için modeme kabloyla bağlanmam gerekiyor. modemin verdiği kablosuz hız 40 mbit . eski routerimin verdiği ise 25 mbit. Dolayısıyla yen bir router almak istiyorum. bulduğum router bu : TP-LINK TL-WR1043ND Ultimate Wireless N...
  166. Snipertr

Galaxy S3 Turkcell Menu silme/Devre dışı bırakmak ?

ismuail uygulama yöneticisinde devre dışı bırak seçeneği yok mu? varsa işe yaramıyor mu?
  167. Snipertr

S4 gt-9500 pc'ye bağlanamama sorunu ve çözümü

benim herhangi bir sorunu yoktu. GTI 9505 de ayara bakayım dedim ve numarayı tuşladım. ilk kısımda AP seçili usb ayarlarında ise sadece MTP seçili. bu haldeyken sorunsuz çalışıyor. not olarak eklensin :)
  168. Snipertr

SDN - BBM Grubu

BBM için kobayım olmayı kabul ettiğinden dolayı teşekkürler :)
  169. Snipertr

x64: https://docs.google.com/file/d/0B-1akj7c9HN6SUNEejc5ODItclU/edit?usp=sharing kendimi dandanakan meydan muharebesinden çıkmış gibi hissediyorum :)
  170. Snipertr

drive baya yavaş yüklüyor. %82 deyim şu anda
  171. Snipertr

ATİ ekran kartı ekran kararma sorunu

hadi muhabbeti kızıştıralım. sorunsuz driver sürümüne geri döndün mü ? hangi marka alette kullanıyorsun bu kartı?
  172. Snipertr

x64 Drive %71 :)
  173. Snipertr

BBM, Rekor Kırdı!

bir seneyi bulmaz... beni 12 saat bekletti
  174. Snipertr

üzülme bizde kırk kere kapadıktan sonra uyandık hatta uyandırıldık :)
  175. Snipertr

ya kardeşim yandex bende dosya büyük diye bi raddeden sonra hata verdi. google drive a yada dropbox a denesen daha iyi olmaz mı ? drjacob kapatma kendisi devam ettircek. sayfa açık kalsın. kendisi başlatıp tamamlayacaktır.
  176. Snipertr

tekrar deniyorum. bu sefer de olmazsa bizi bu belaya bulaştırdığı için S4B0T4J kardeşime sevgilerimi ileteceğim :)
  177. Snipertr

kontrol etmeyince :) serrefsiz drive :) %100 ü doldurdu hesapta 3gb lık dosyanın. bi daha deneyeyim. yetkililerden ricam silinsin bu link. düzeltiyorum. drive da kabahat yok. mega dan böyle indirmiş. şaka gibi. tekrar deneyeceğim. bıktırdı bu mega biz.
  178. Snipertr

https://docs.google.com/file/d/0B-1akj7c9HN6cmVVZVZPRWJaTFU/edit?usp=sharing ( 64 bitlik sürüm ) https://docs.google.com/file/d/0B-1a...it?usp=sharing (32 bitlik)
  179. Snipertr

TEB BNP Paribas WTA İstanbul 2013

ben belki senden iyi takipçisiyim tenisin de dile getiremem :) hafazanALLAH hanım okur !!! :)
  180. Snipertr

Mehmet Ali Aydınlar Fenerbahçe başkanlığına aday!

şu adamın kıymetini bilsinler valla. bence başkan olabilirse fenerbahçe üzerindeki antipatik algıyı da ortadan kaldırabilecek kalitede bir insan
  181. Snipertr

şu kazansın dahi diyemem. o kadar acınacak haldeyim :) hahhaha
  182. Snipertr

Bana WTA izlemek yasak. sadece ATP leri izleyebiliyorum :lol:
  183. Snipertr

Telefondan olmuyor. :) Eve geçiyorum. Hallederim inşAllah
  184. Snipertr

Breaking Bad

Hayır yurtdışı.
  185. Snipertr

latifix S4B0T4J 64 biti yandesk e yüklüyordu. Olmazsa ben yapatım.ben de onun yüklemesini bekliyorum
  186. Snipertr

Abi iki mesaj üstte şifresiz google drive linki var. Daha sorunsuz. Bence ordan dene
  187. Snipertr

yandex 4. kez de hata verince google drive a yükledim. buyrun indirmeyi deneyin. : https://docs.google.com/file/d/0B-1akj7c9HN6UEFhdEZsb29ZNzg/edit?usp=sharing (32 bitlik)
  188. Snipertr

Samsung Galaxy i 9250 Nexus kullanıyorum bootloader kilidini kapatamıyorum

sen sadece kırmızıyla yazılan kısmı yap yeterlidir çalıntı yapılan yer: merkez bankası[/FONT][/COLOR]
  189. Snipertr

Avast! Free Antivirüs 2014 Sürümü Yayınlandı ! [2014.9.0.2006]

final kardeşim. S4B0T4Jın yorumuna bakıver.
  190. Snipertr

3 kere hata verdi yandex. 4. ve son kez deniyorum :)
  191. Snipertr

Breaking Bad

AKK derdim olmadığı için bir gecede tüm sezonları 720p de indirdim. 66,8 gb. ohhhh havamı da bastım sana :devil2:
  192. Snipertr

Avast! Free Antivirüs 2014 Sürümü Yayınlandı ! [2014.9.0.2006]

şu anda Kis trial kullanıyorum sonra bit defender a geçeceğim. sonra ya bu ikisinden birini alacağım yada trial önerilerinize bakacağım :)
  193. Snipertr

ben 32 biti indirmiştim. şimdi onu yandex e yüklüyorum. 64 biti indiremedim gitti bir daha denerim onu olmasa yarına bırakacam bende :) hayırlı geceler sana
  194. Snipertr

eeee hane bizim yandex disk imiz?
  195. Snipertr

Hocam, bana 'Din'den bahsetme

hiç endişelenme tasalanma kardeşim. islamın en güçlü olduğu dönemde bile diğer din mensupları kendi şeriatları gereği yargılanıyordu. yani islam en güçlü döneminde bile diğerlerini ezmedi ve hatta incitmedi bile. ama diğerleri gücü ele geirdiğinde islama yapmadıkları zulum kalmadı. ve merak etme...
  196. Snipertr

akşam akşam başımız ağırdı be. sürekli durdurmalar falan. istemiyorum be nalet olsun :)
  197. Snipertr

illa iki kere iş yapacaksın demi :)
  198. Snipertr

bi indirebilsem herkesin selameti için yandex disk e aktaracam ama inmiyorlar. tekrar tekrar deneyip farklı yerde kalıyoruz :)
  199. Snipertr

ağzımızı bozacak ya o yüzden inmiyorlar :) 57 de de ben takıldım.
  200. Snipertr

Torrent indirme sorunu

sadomado böyle nike öyle film yakışır :) sen çaresini bul ben de bu sayede filmler nasıl tersine döner öğreneyim.
  201. Snipertr

Derbi kararı açıklandı: Galatasaray 3-0 hükmen galip!

karar: olaylar soyunma ve hakem odalarına yansımadığından dolayı .....
  202. Snipertr

istersin dayak. forumu galeyana getir sonra da zıbar. olur iş değiş :lol:
  203. Snipertr

paylaş şu 64 ü de bir de onu deneyeyim yav :)
  204. Snipertr

geç bile kaldın :p ben sanal sürücüye kurdum pro nun 32 bit versiyonunu. 64 bit kurmak istedim ama işlemci desteklemiyor hatası verdi. bende 32 yi kurdum. asıl sistem ise ultimate 64 bit. acaba bu verdiği hata hakkında bi fikrin var mı ?
  205. Snipertr

BBM, iOS ve Android'e Geldi

bize uygun da ne olmuş. yiyemedikten sonra. hem tükkanı yeni açıyon hemde milleti kuyrukta bekletiyon bbm. hemde bana haa.
  206. Snipertr

Yeni Harddiskim!

rpm i düşük. tü kaka :)
  207. Snipertr

SDN ye girince truva uyarısı geliyor

ben de kis kullanıyorum. bir sıkıntı yok. sen çok özelsin demek ki :)
  208. Snipertr

Samsung Galaxy S5 bomba gibi geliyor

bundan önceki telefonum s3 idi. beni ciddi manada sinirlendiriyordu. bazen kırasım geliyordu. o kadar para verdiğim telefonun kasmasına tahammül edemiyordum. sonra yeni çıkacak telefonları beklemeye başladım. s4 çıkana kadar gelen tüm telefonları denedim. defalarca mağazalrda ve daha fazla...
  209. Snipertr

Bu saatten sonra iPhone 5 alınır mı?

saat geç oldu. kapamıştır şimdi dükkanlar. yarın da pazar. pazartesiye alırsın artık
  210. Snipertr

Sshd hakkinda

içinde hem hard diski hemde ssd yi barındırıyorlar. mesela 24 gb lık bir ssd ve yanında da 750 gb lık hdd var. ssd ye sistemini kuruyorsun hdd ye de kalan ihtiyaçlarını. verdiğim rakamlar elbette değişken. sshd o manaya geliyor. avantajı ssd kadar pahalı olmaması ve hdd ye de sisteminizi mahkum...
  211. Snipertr

Turbobit Linkleriniz Premiume Çevrilir...

ben bu konuya abone olayım da ihtiyaç olunca premium link isteriz
  212. Snipertr

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

bende bir filmi arıyorum. bir kovboy filmi. iki eleman hapisten kaçarken çatışmaya giriyorlar. içlerinden birisi at almak için kasabaya gidiyor. diğeri çatışmaya devam ediyor. fakat arkadaşı geri gelmiyor. bu da intikam için peşine düşüyor ve yıllar sonra intikamını da alıyor. kaçan adam da...
  213. Snipertr

Zamunda üyelik alımı açık

sayfası açılmıyor ki kapalım :)
  214. Snipertr

Nikon Wi-Fi'lı İlk DSLR'ını Duyurdu

fiyatı nedir acaba. ben fotoğraf makinesi alana kadar ne modeller çıkacak. alacam diye diye almış kadar oldum sanki :)
  215. Snipertr

Samsung Galaxy Gear Elimizde!

telefonu saatten kontrol edebileceğiz demek. harika yaşasın. süper haber ya. hadi hemen alalım. sonra saati kontrol etmek için de yeni bir beyin alırız. ohhh mis gibi
  216. Snipertr

Satılık Laptop Ne Kadar Eder ?

sendeki i3 verdiğin linkteki i5 işlemcili. karıştırmış olmayasın?
  217. Snipertr

SDN - Haftanın Android Uygulamaları

bi editöre general mobile discovery alalım da androide kavuşturalım :)
  218. Snipertr

Bilgisayarım Yavaşladı Acaba Neden?

öyle pat diye söylenir mi bee :)
  219. Snipertr

Dizimag.com için davetiye kodu arıyorum

15 gün daha sabredin :p
  220. Snipertr

Windows USB İle Format Atma (Ek Programsız)

dur devrelerini toplayalım :) sanal bellek demişim ama sanal sürücü demeliydim. kontrol etmediğimden devrelerini yaktım kusura bakma :) format atmayı unutmamıştım. hatta olmayınca işlemleri ikinci kez tekrarlayıp denemiştim yine olmamıştı. belki uğraşsam olurdu ama program işimi gördü. ve...
  221. Snipertr

Attığım bir ROM sonucu başka rom atamama sorunum...

bu adresteki romu kurmayı bi dener misin?
  222. Snipertr

aslında acemi değilim ancak doğru yaptığım ve hata verdiği için bi şaşırdım. dediğin gibi yapmıştım ama bu hatayı vermişti. programla yapınca sorun çıkmadı ama henüz usb yi kullanmadım. sanırım sorunsuz çalışacaktır. şimdi başka bir sorum var ama sanırım onun yeri burası değildir. yinede bi...
  223. Snipertr

o zaman şu anda tavsiyene uyuyorum :)
  224. Snipertr

1500 - 2000 TL arası laptop arıyorum

peki bu konuyu açmadan önce aynı fiyat aralığındaki diğer konulara da baktın mı? eğer bakmadıysan bi incele. bende aynı laptopun 120 küsur gblık ssd li modeli var. şimdilik malzeme kalitesinden şikayetçiyim. özellikle ekran kısmı çok sakat duruyor. umarım başına bir şey gelmez :)
  225. Snipertr

Sony'den DSLR'ı Öldüren İki Hamle!

bu fiyatlarla dslr yi öldürebilir mi? yoksa dengi olan dslr makineler de aynı tuzlulukta mı?
  226. Snipertr

Şu iki pc den hangisi arkadaşlar;

msi ın malzeme kalitesini ben beğenmedim. seni önceliğin neyse ona göre karar ver. birinin ekran kartı daha iyi daha pahalı, diğerinin kasa daha kaliteli daha ucuz. performansa düşkünsen msı ı al.
  227. Snipertr

sanal makine oluşturup oraya kurdum 8.1 pro yu. 64 bit yüklemek istedim hata verdi (donanımımda 64 bit işlemci yokmuş). bende 32 bit yükledim kabul etti. biraz kurcaladım hoşuma gitti. pcye komple 8.1 yüklerim. biraz daha sanaldan kurcalayayım da. T800 senin dediğin program ne yapıyor. usb yi...
  228. Snipertr

winrar ile dosyaları usb ye çıkar dedim ve böyle bir hata aldım. acaba iso dosyasını kopyalarak yapıştırsam açmadan olur mu? ne yapmam lazım :)
  229. Snipertr

dediklerini harfi harfine uyguladım. ve sorun çıkmadı. fakat bende winrar var. usbyi hazır hale getirdikten sonra iso dosyasına tıklayıp içerisindekileri usb nin içine mi çıkarmamız gerekiyor.
  230. Snipertr

[Kampanya] Wise Care 365 PRO Lisans Yükseltmeli 6 ay

Hacım sence gerekli mi bu programlar. ccleaner, advanced sc. bu vs. vs. sence hangisi faydalı hangisi de sisteme lazım olanları da silip format atmak zorunda bırakan cinslerdir :)
  231. Snipertr

Doğum Günün Kutlu Olsun AliA!

Nice mutlu yillara ali dede.
  232. Snipertr

SDN - Haftanın Android Uygulamaları

hadi onlar yapmıyor. bizde saece şikayet ediyoruz :) benim çok güzel uygulamalarım var hayatı kolaylaştran ama hepside bulunduğum ülkede işe yarayacak cinsten uygulamalar. oyun da pek oynamadığım için pek yazacak bir şey bulamıyorum ama bakalım belki interneti tarar ve güzel birşeyler bulup...
  233. Snipertr

Davetiye isteyen arkadaşlara...

hd-bits de açar mı yav ne dersiniz :)
  234. Snipertr

Sihirli sakal

benim gibi yarı köselere layık bi sakal :) bu numarayı öğrenmem lazım :helpsmilie:
  235. Snipertr

Lenovo Z500

tam aradığınız laptop
  236. Snipertr

1100 Lük laptop önerisi

şimdi niki değişti yeni nikini yazman lazım ama yinede bu aralar girmiyor siteye. onun yerine basbeLası var. sen iste o başına bela olur :) ben etiketlemedim istiyorsan sen etiketle
  237. Snipertr

Arena TR (4) Turktorrent.Eu (6) Davetiyeleri.

bu gün turktorrent.eu da hesabım var mı diye bi mailimi tarattım. varmış. şaşırdım :) 72 gb lık bi upload da varmış. bonus mudur nedir anlamadım :D hatta baktım 4 adet de davetiyem varmış :) yav biri benim maille hesaıp mı açtı ne :) diyeceğimde üye adı da benim nikim. neyse zamanında...
  238. Snipertr

Yardımsever Grafiker Aranıyor

lan iki dakka duraydın da rezil edeydim şu logoyu :) ne güzel ilk kurbanı bulmuşum :lol:
  239. Snipertr

Söyle Rahatla

daldım torrent işlerine :)
  240. Snipertr

Ninite.com hakkında

site güzel güvenilirde . bu niniteden indirirken mesela flash ı indiriyorsan sana önerilen olarka McAfee i de indirtiyor. veya bi başka program sana herhangi bi homepage programı kurdurtabiliyor. yani programın yanında ikinci bi programı kurmasını engelleyemiyorsun. ben bu yüzden bir kere...
  241. Snipertr

sağol @ferdigecici davetiyeni aldım da. şimd bana nasıl cici kullanıcı olur onu anlatmak lazım. ilk torrent sitesi hesabım. seni de zor durumda bırakmak istemem. bağlantı hızım oldukça iyidir. tavsiyen varsa alırım :)
  242. Snipertr

Mouse Önerileriniz.

bende kablosuz bi maus aranıyorum. bakalım bu konudan bana ekmek çıkar mı :) msı ın gaming mausuna ayar oldum:) o ne gıcık bi kablosu var öyle ya :)
  243. Snipertr

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı siteler hacklendi!

bu duruma sevinenlere ne denir ?
  244. Snipertr

Fenerbahçe ve Hacıosmanoğlu'na ceza!

tff nin adının değiştirilip fff yapmak lazım arındıktan sonra tff koyarız adını:)
  245. Snipertr

İstediğiniz kişiye istediğiniz numaradan mesaj atayım

beni benim numaradan arasana. az dertleşmek istiyorum :)
  246. Snipertr

arena tr 4 :p
  247. Snipertr

Esra Erol'un programında patron krizi

iş misin, sipariş mi evladım.
  248. Snipertr

FiFA 2014'ü beğendiniz mi? Görüşleriniz

ben fifa 2013 ü daha çok sevdim. alışamadığımdan mıdır nedir. topu ayağımda tutamıyorum :)
  249. Snipertr

"BMW M3 Challenge Full" BMW üreticisinin bir numaraya yükselen oyununu indir

laptopumun turbosuna gerek bırakmayan oyunu oynamam ben :p
  250. Snipertr

BF3 ayarları değişmiyor

herkesin yardımına koşan on numara adamsın basbeLası
  251. Snipertr

Root'lu S2'ye Hard Reset?

romu yüklemeden önce wipe ları yaptın mı ? hard resetten kasıt wipe yapmak mı yoksa :) hahaa o zaman biraz daha düşüneyim..
  252. Snipertr

Fenerbahçe'ye ceza yolda!

vay be talimatlara aykırılık varmıymış ona bakacaklar. ben tffye yardımcı olayım bukonuda. emsal teşkil eden bir kararla bu konuyu halletsin. hacıosmanoğlunun protokolden çıkması sahaya yansımamış saha dışında kalmış bir olaydır. hoşgörülebilir. hatta üzerinde oyun oynanıyor diyerek sahip...
  253. Snipertr

Hacıosmanoğlu hakkında hapis istendi

memlekette hırsıza hırsız demek asker kaçağına kaçak demek yasak mı arkadaş. hem hırsız hem de asker kaçağı buyursunlar beni de dava etsinler.belgelenmiş emek hırsızlarını ne medya şirin gösterebilecek bizlere ne de kör tayfası...
  254. Snipertr

Call of duty ghosts'mu Battlefield 4 mü?

videoyu tam ekran yaptım. helikopter yere inmeden aldım tekrar mausu. yere indim ki ateş edemiyorum. ALLAHım noluyor bu mausa istediğim yöne de dönmüyor :) hahaha süper oyun ya. cod u da seviyorum bunu da (şimdilik bf3). bunu kafa rahatken codu ise canım sıkınken oynamak daha zevkli :)
  255. Snipertr

Cübbeli, Ayşe Kulin'i geçti

birileri bilgisayara taptığımız için mi sdnyi takip ediyoruz sanmış. tabi ALLAHu teala bu dünyayı içindeki nimetlerle birlikte kendisine iman edenler için değil de inkarcılar için yarattı değil mi? hadi diyelim inançsızsınız. veya size göre inançlısınız da biz abartıyoruz. e kardeşim...
  256. Snipertr

Türk gibi Fransız

birde aileye bak ya. abisi volkan kardeşi tayfun. felaket bir aile :)
  257. Snipertr

Türk gibi Fransız

milliyetçiliğin değil insanlığın güzelliği
  258. Snipertr

25.000 TL bütçeli hangi arabayı alabilirim?

türkiye de olsam o paraya sana x5 vaadetsem inanır mıydın :). maalesef trde değilim. istersen seni hala oğluna yönlendireyim de paranı alsın biraz :) sende kazan o da kazansın. hehe
  259. Snipertr

25.000 TL bütçeli hangi arabayı alabilirim?

burda olsan x5 alırdık sana :)
  260. Snipertr

Nikon D600'ü Güncelledi: D610

çok tuzlu ya. uygun fiyat deyince bi heves girdik konuya ama :) yine eos 700 yolu gözüktü bana
  261. Snipertr

Sizcede Laptopda Oyun Oynanmaz Kanısı Doğrumu ?

anlatayım : yerim dar :)
  262. Snipertr

[Kampanya] Panda İnternet Security 2014 (3 Aylık)

S4B0T4J gel sendeki şu lisansı harcayalım :)
  263. Snipertr

Yemeğinizi klozette alır mısınız?

ne b*k yiyeceğini şaşırmış insanlar.
  264. Snipertr

[Kampanya] Kaspersky Internet Security 2014 (10 Lisans Fırsatı)

hiç önemli değil team veawer mail derdini halleder :)
  265. Snipertr

İbrahim Hacıosmanoğlu'na taşlı saldırı

tövbe estağfurullah ya. ben ne zaman diğer takımlar şike yapmamış dedim. yapmışsa önceden yapmışlar ve kovuşturmaya tabi tutulmamışlar. bu bir. fenerin ve hatta beşiktaşın şike yaptığı takımlarda bunlarla birlikte ceza almamışsa bu da türk futbolunun ayıbıdır bu iki trabzon da şikeyle suçlandı...
  266. Snipertr

sanırım sen alıp bana vereceksin. e ne diyelim ALLAH da sana daha çok versin :lol:
  267. Snipertr

Belgesel Sitesi Açacağım Alan Adı Arıyorum

bilgesel diyen @Theurer in teklifini beğendim. bunun yanında konu başlığını okuyunca da aklıma belgeser gelmişti.
  268. Snipertr

Lenovo Y500, MSI GE60 Sizce Hangisi?

benim acelem vardı MSI ı aldım. şimdi hemen hemen aynı paraya daha güzelleri çıkıyor demek. benden bundan sonra laptop konularına bakmayayım kaçıracağım fırsatları görmek istemyorum :) 3 sene boyunca bu konularda görüşmemek üzere :)
  269. Snipertr

Lenovo Y500, MSI GE60 Sizce Hangisi?

ben daha yeni, linkteki msı modelini aldım. lenovo da güzelmiş. hem i7 hem de ekran kartı daha iyi. ve ayrıca orjinal windowsuyla geliyor. lenovo bana daha cazip geliyor kağıt üstünde ama yine de bekleyip görelim bilenler ne der. senin için de etiketliyeyim bir arkadaşı. basbeLası
  270. Snipertr

LINE Türkiye'de Büyüyor

ben tango cuyum :)
  271. Snipertr

Hüseyin Kağıt - Böyle Olsun İstemezdim - 2013 - Yeni Albüm

salarım köpeklerimi haa :)
  272. Snipertr

Hüseyin Kağıt - Böyle Olsun İstemezdim - 2013 - Yeni Albüm

bende böyle olsun istemezdim AliA aramıza kara kediler girdi :)
  273. Snipertr

İnternette yeni bir çağ başlıyor

300 binlik ülkeleri dahi bizden gelişmiş sayar milletim. kendisi okudu etti. çalıştı üretti. ama yoluna taş koyuyorlar. millete daha iyi hizmet sunmalarının önüne geçiyorlar.
  274. Snipertr

sende çürütme, bana ver @S4BOT4J :)
  275. Snipertr

o zaman seni takip etmeye devam. Bu kampanya da herhalde bana sira gelmez. Biraz arastiririm. Tavsiye alir yüklerim. Her sene satilmasa windows gibi bir kere satin almak yeterli olsa orjinal son sürüm alirdim ama sanirim senelik satiyorlar
  276. Snipertr

kıyaslamıyorum usta :) sadece ihtiyacım var mı diyorum. yoksa bana da sorsan en iyisi kis derim. ben pek güvenlik yazılımlarına önem vermiyorum o kadar :)
  277. Snipertr

İbrahim Hacıosmanoğlu'na taşlı saldırı

sen çık karşısına da bak adam nasıl gömülür. binlerce kişi çıkabiliyor musunuz karşısına. ah canııım. ne kadar mertsiniz.
  278. Snipertr

gerçekten de ihtiyacımız var mı sizce ? microsoft essential idare etmez mi beni :)
  279. Snipertr

Photoshop CS4 mü CS5 mi?

eyvAllah masterbaba
  280. Snipertr

Photoshop CS4 mü CS5 mi?

sağolasun basbeLası cs6 yı yükledi benim laptopa ama ben daha siftahını yapmadım. çünkü şu anda photoshop un sadece adını ve nasıl yazılacağını biliyorum. :)
  281. Snipertr

Advanced SystemCare PRO 6

aynen :)
  282. Snipertr

Söyle Rahatla

friendly abi şu filmleri benimlede paylaşsan bende izlesem fena mı olur ya. kaldık sitelerin merhametine
  283. Snipertr

İstanbul'da 5 Milyon TL'lik soygun!

4 milyar doları zaten para nakil aracıyla değil ancak uçağıyla taşıyabilirsiniz :)
  284. Snipertr

Galaxy S3 imei değiştirilen cihazlarda güncelleme ile oluşan şebeke sorunu çözüm

bence gitmez. en iyisi sen yap ta biz de net bir şekilde cevabımızı alalım :)
  285. Snipertr

2 Tane Pc Var Aklımda Sizce Hangisi

bende şu anda basbeLasının önermiş olduğu MSI model laptopu aldım ve şu an ondan yazıyorum. gayet memnunum. sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  286. Snipertr

Android İşletim Sistemli Telefon Önerisi

şaka gibisiniz millet :) mertte şimdi sevinse mi üzülse mi :)
  287. Snipertr

Assassin's Creed 4 PC Sistem Gereksinimleri

ne diyelim. çok şükür :) eski laptop bile yetermiş :)
  288. Snipertr

Tarikatür!

ulan blog ismine bak paylaşımlarına bak köfteci :) sana kendi çizimlerimle destek olacam :p
  289. Snipertr

Bill Gates istenmeyen adam oldu!

@ElPadrino sana yakıştırmadığım karşılıklar veriyorsun. seni daha olgun birisi olarak tanıyoruz. lütfen
  290. Snipertr

Sonx Xperia Z1'in Türkiye Fiyatı

arkadaş hala vergi diyorlar ya. sanki s4 ucuzladığında aynı vergiyi ödemiyor. sangi g2 aynı vergiyi ödemiyor. sanki 16 gb hafıza yerine 32 gb hafızada ki 200 tl fark vergi. arkadaş vergi evet var bir yere kadar vergi. gerisi milletimin bonkörlüğü. bu kadar bonkör millete bu fiyatlar reva ki...
  291. Snipertr

Crysis3 : CryEA.dll hatası

indirdim ama dogru klasöre kopyalayıp kopyalamadığımı bilemiyorum. yine aynısı oldu. hata problemi vermiyor ancak çalışmıyorda. yönetici olarak çalıştır dememe rağmen. eğer yeniden kurulum yapmam gerekiyorsa da ondan da anlamam ki :) yine bi el atıverceksin. olmazsa başka bir arkadaştan team...
  292. Snipertr

Crysis3 : CryEA.dll hatası

Selam arkadaşlar. Yeni aldığım laptopa Türkiye de crysis yüklettim. korsan tabi. şimdi oyun bu yazdıgım .dll silinmiş dosya hatası veriyordu. sebebi virüs programının bunu silmesiymiş. programı durdurup netten gerekli dosyayı bulup indirdim. ama ben bu dosyayı nereye koyacağımı bilmiyorum. oyun...
  293. Snipertr

Juventus - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi B Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

drogba en iyi zamanlarında seni izlerken gollerine bu kadar çok sevineceğimi nerden bilebilirdim
  294. Snipertr

Notebook tavsiye

aradaki fiyat farkı tercihini şekillendirsin. ikisini de alsan bence kar edersin. ne kadar harcamak istediğine kalmış artık. eğer ben bu msi modelinde ssd olsa bunu alacaktım ama şimdi lenovoyla eş fiyatta başka bir model msi aldım. ayrıca lenovo da ki hdd de 5400 rpm. bu tarz şeylere dikkat...
  295. Snipertr

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

s3 le daha fazla sabredip s4 almayaydım kesin bunu alırdım. bende aynı şekilde misafir modunu çok sevdim. ses kalitesininde samsunglardan daha iyi olduğuna eminim. sabredemedik napalım bizde sabredenlere ve almak nasip olanlara hayırlı günlerde kullanmalarını dileriz
  296. Snipertr

LG'den Fantastik G2 Videosu

süper ya. insan benimde bi telefonum olsa bende o kutuya telefonu koysam. neden böyle şeyler beni bulmuyor. diyor.
  297. Snipertr

Porto 1-2 Atletico Madrid -Video, Maçın Özeti, Golleri | 1 Ekim 2013 Salı

gözlerini yıkat. ya da şimdi tekrar bakacam ben yıkatırım :) gidiyorum yıkatmaya ...