Arama sonuçlarınız

1. by_bassist

Bıktım Senden TTNET

süperonline kullanın ne müşteri hizmetleri nede teknik sıkıntı kalsın kafanız rahat olsun
  2. by_bassist

Ttnetten beklenmeyen hareketler bunlar

haber verilmeden değiştirilme olayı maalesef ki var dicem ama pek maalesefdeğl bize sormadan oluyo genelde sağlık olsun diyip geçmeli artık :D
  3. by_bassist

Kontör kartında şifre yerine "Nah" çıktı

sanki kontör kartı değilde kazı kazan kartı gibi :D yinede bana da inandırıcı gelmedi
  4. by_bassist

Vodafone faturasızda her ay vergi kesiliyor.

seninkini üstlenmiş operatörün biz öyle babacan bi operatör bulamadık valla her ay direk alıyor :D
  5. by_bassist

Bunuda Görecekmiydim Bende Övüyordum TTNET'i

ben aradığım zaman nasıl bağlanıyorum o zaman çok merak ediyorum bunu. her sorunun yazılacağı biyer değilki burası yaa gerçekten desteğe ihtiyacın olur yazarsın ama bu çok boşa açılmış bi konu
  6. by_bassist

Bunuda Görecekmiydim Bende Övüyordum TTNET'i

belliki birisi senin telefon numaranı yazmış oraya bu senle ilgili bi sorun değil ödemende gerekmiyor bunu devlet meselesi yapmanın bi alemi yok arıcaksın ttnet i düzeltecekler 5 dklık iş için forumu boşa kirletmenin anlamı yok boşa muhabbet yapıosunuz yaa
  7. by_bassist

içimiz dışımız vergi oldu zaten en azından bu 1.1 tl koymuo fazla :)
  8. by_bassist

3 aydır çözülemeyen İnternet Nakil Problemi

bu gibi durumlarda birebir ilgilenmek gerekiyor siz önemsemediğiniz takdirde onlar fazla önemsemiyor ama bu kadar uzun süre olacağını sanmıyorum ben nakil işlemimi 3 gün içerisinde yaptım zaten prosedürde bunu söylüyor 72 iş saati içerisinde halloluyor sorunlar olmayan problemler için en güzel...
  9. by_bassist

71 tl fatura

bence bi okuyun bunları kafanıza göre fazla geliyor falan demeyin. 40 günlük fatura olabilir artı tivibu ücreti olabilir bide tivibu kaydı yaparken orda 7 tl yi seçiyorlar bazılar yanlışlıkla ondan seçebiliolar ama bence faturana iyi bi bak hata olacağını sanmıyorum ben
  10. by_bassist

Superonline Adil Kullanım

download miktarı yükseldikçe hızı indiriyorlar çok saçma...
  11. by_bassist

TTNET denemesi bedava deyip saçmalamaya devam ediyor

ttnet internet ile ilgili problemleri halledebilir telefon hattından olan sorunları sistemlerden göremez keşke daha önce telekomu arasaydında öyle halletseydin paşa :)
  12. by_bassist

8 Mbit Download'da 100 kB Upload Normal mi?

100 kb hız çok iyi genelde uploadlarım benim 70 lerde falan ama yinede TTNETDestek e bi ulaş derim
  13. by_bassist

TTNET İnternet Paketimi Değiştirmiyor!

bu konu daha çok müdürlükle ilgili bi konu daha önce evrak kaybı vs gibi sorunlardan dı ama şimdi müdürlükler onaylamıyorlar ypabileceğin en iyi şey bağlı bulunduğun müdürlüğe bizzat başvurmalısın...
  14. by_bassist

Blackberry curve 8520

blackberry alıcaksanız tercihiniz bold 9800 olmalı bence onun altındakiler pek iş görmez gibi gelio bana 500 tl ye kadar bi cihaz arıyorsanız da eğer nokia c 3 önerimdir
  15. by_bassist

evet bu telsiz kullanım ücreti her operatörde var şuan da ve devlet denetleme kurulu kararınca uygulanan bi sistem yani sadece vodafone a özel değil türkcell ve avea da da var bunlar her ay ilk yüklemende bundan sonra 1.1 tl ücret kesecek senden...
  16. by_bassist

Turkcell'den yepyeni tarife Genç Plus !

ben geçtim gerçektende avantajlı hem 10 sn ücretsiz olayı hem 30 tl üzeri yüklemende her yöne 2 saat bedavası var her yöne sms yaptığmızı da düşünürsek hem her yöne 5 dk sı 50 krş çok avantajlı ve mantıklı geldi bana ve kullanıyorum şuan
  17. by_bassist

Operatör Tercihinizde Son Sözünüz ?

türkcellden kesinlikle vazgeçmem ayrıca telsiz kullanım ücreti denilen ücreti operatörler değil devlet denetleme kurulu tarafından kesilen bi ücrettir operatöre atmayın suçu. türkcel hem çekim gücü hem internet kullanımı hem hizmet kalitesi açısından değişilmez bence. adamlar pahalı ama...
  18. by_bassist

Turkcell den AVEA ya geçsemmi sizce?

avea hem internet hem telefonda şebeke problemi çıkarıyor. yani iş sadece fiyatla olmuyo türkcelin hem çekim alanı çok geniş hemde işini iyi yapıyor adamlar. iyi olan bişeyin ucuz olduğunu km görmüş bu zamana kadar...
  19. by_bassist

TTNET 8 Mbit Hız ve Modem Değerleri Hakkında

bu tarifede zaten direk 8 mbps hız vermiyo 8 mbps ye kadar destekleyen yerlere veriyor yani hertürlü götürüyo kısaca ve çoğu bölgede 8 mbps desteklemio...
  20. by_bassist

Adsl Nakil Saçmalığı

ben yıllardır süperonline kullanıyorum hiç bu sorunu yaşamadım zamanında ttnet te de çalıştım ama yinede süperonline dan vazgeçmedim bence sizde bian önce ttnet ten vazgeçin nakil sorunun ttnet te başlı başına bi sorun hallolacak gibide durmuyor çok uzun sürede halloluyor...
  21. by_bassist

Android telefon tavsiyesi

bu sektirden biri olarak türkcel t 20 ideos x5 ve lg optimus black önerilerimdir
  22. by_bassist

iOS 5 Error 3200 Hatası Veriyor

aman aman oturmadan zaten yüklemeyi düşünmedim her zaman yapılan sorun bu ne yazıkki...
  23. by_bassist

Google+ Başarısızlığını Kabul Etti

facebook la boy ülçüşebileceğini sanmıyordum zaten ki öylede oldu çok amatörce girdiler bu işe bence sadece google olmakla devam etmeliler yeniliğe kapalı sistemler yaptıkları sürece hiçbiyere gelemezler...
  24. by_bassist

TTNET’ten her şey benim edasında bir reklam anlayışı tebrikler.

adamlar verdikleri bütün portları sonuna kadar kullanıyorlar zaten sözleşmeyi iyi okursanız reklam yapma haklarını gizli tutuyorlar...
  25. by_bassist

Asus'un Ultrabook'u Satışa Çıkıyor

çok hızlı bi cihaz olacak ama