Arama sonuçlarınız

1. Mateist

Soru Bu hatanın sebebi ne olabilir?

Bazı sitelere girince şöyle bir hata alıyorum. Sebebi sizce nedir arkadaşlar?
  2. Mateist

Alcatel 2020x Zil Sesi Formatı

Arkadaşlar Alcatel 2020x telefonuna zil sesi yüklemek istiyorum. MP3 desteklemiyor. Hangi formatı destekliyor olabilir? Bilen var mı?
  3. Mateist

Öneri Genç Hanım Öğretmen için Laptop önerisi

Genç bir hanım öğretmen için hangi laptop önerirsiniz arkadaşlar? 10000 civarı. Oyun oynamayacak. Oyun laptopu gibi görünmesin. Ben hep oyun laptopu düşündüğüm için oyun laptopu olmayan laptop bakmamıştım. Pek bilgim yok. İnternet, office işlemleri için hangi laptop alınır?
  4. Mateist

Steam kurduktan sonra bilgisayarın kendini sürekli yeniden başlatması

Arkadaşlar ucuz diye dün steam dan bir oyun aldım. Steam uygulamasını kurunca bilgisayar sürekli kendini yeniden başlatmaya başladı. Sebebi ne olabilir?
  5. Mateist

AVA mı Navimex mi?

Arkadaşlar 2016 model hyundai i30 aracıma android ekran düşünüyorum. AVA ile Navimex arasında kaldım. AVA daki yapay zeka hoşuma gitti ama bir yorumda aynı anda hem bluetootha hem de WIFI ye bağlanamadığını okudum. Doğru mudur bilen var mı? Navimexte bu durum nasıldır? Hangisini tavsiye edersiniz?
  6. Mateist

a4 tech g10-810f fare geri ileri tuş sorunu

Arkadaşlar ben bu fareyi kullanıyorum a4 tech g10-810f sağ başparmağımızın geldiği tuşlardan öndeki geri arkadaki ileri işlevi görüyor. Bunu nasıl yer değiştirebilirim yani öndeki ileri arkadaki geri olacak şekilde?
  7. Mateist

Özkan Medikal İphone 4 Hediye kazandınız

selam arkadaşlar bir telefon geldi özkan medikal dediler 1 yıllık sağlık kartı 248 TL yanına da iphone 4 hediye dediler bir aptallık yapıp tamam dedim kargo gönderdiler acaba geri göndersem kabul etmesem hukuki süreç başlatabilir mi sonuçta birşey imzalamadım yardım ederseniz sevinirim