Arama sonuçlarınız

1. S

Çözünürlük ayarları bozuldu

oyundayken durduk yere çözünürlük bozuldu. vga dvı dönüştürücü kullanıyorum şimdiye kadar sorun yoktu.monitörüm 1680*1050. ekran ayarlarından bu çözünürlük çıkmıyor. şimdiden teşekkürler.
  2. S

Sony Vegas projesini After fx de açma

arkadaşlar ne yaptıysam vegastaki projemi adope after fx de açamıyorum.youtube'daki videolara baktım.Resimdeki formatları denedim ama adope bunları açmadı.nasıl açabilirim.teşekkürler. vegas sürümü v15 yapı 216
  3. S

Wifi önerisi

max 50 lirayı geçmeyecek duvar kapı pencere dinlemeden çekecek wifi arıyorum. not: en önemlisi stabil çalışması kopukluk yasatmaması.
  4. S

300 TL'ye ikinci el ekran kartı önerisi

selam arkadaşlar.2.el 300 liraya garantisi bitik R9 270 DUAL-X OC buldum.fiyat bana yüksek gibi geldi almaya değer mi ?yine 2.el 300 bandında önerebileceğiniz başka kartlar var mı ? --- Gönderi Güncellendi --- anakart msı p33 h81m işlemci 3258.oc ile 4.2 kullanıyorum
  5. S

500 e 2.el telefon önerisi

arkadaşlar max 500 liram var.2.el alacağım.kamera ve ekran kalitesi 1.tercihimdir.bir arkadaş M2 NOTE önerdi ama bilemedim pek güvenemiyorum.her türlü markaya açığım.full hd ve 5 inc civarı olursa iyi olur.(5.5 büyük geliyor.) 50 daha koy sunu al demeyin para yok :) tşk
  6. S

gtx770 fiyat

arkadaşlar birinden asus gtx770 2gb directcu oc modelini 450 ye alacağım.fiyat yüksekmidir nasıldır ?
  7. S

Samsung EVO 250 vs CORSAİR LS 240

msı gaming 7 anakarta sahibim.bu iki ssdden birini alacağım.vaad edilen hızlara hangisi ulaşıyor?hangisini ve neden onu almalıyım?Teşekkürler.
  8. S

Msı gaming7 ye tek kanal psu uyar mı?

Arkadaşlar sistem şu şekilde r9 290 tri x oc,i5 4590,corsair tx v2 650 watt. şimdi benim psu tek kanaldan 52 amper veriyor.ama 2*4 pin.anakartın da 12 v soketleri 2*4 pinli.ama benim psu tek kanaldan 52 amper verdiği için anakarta da tek 4 lük soketi takıp 2.yi takmamalımıyım.Psu anakartıma...
  9. S

Anakart-işlemci takviyesi için tavsiyeleriniz

Merhaba beyler.işlemciyi 3.320 oc ile stabil kullanmaktayım.(3.3ün üstüne çıkamıyorum)ama sanırım ekran kartına darboğaz yapıyor.durup durup anlık düşmeler yaşamaktayım.gpu kullanımı 90lardayken birden 50lere düşüp tekrar toparlamakta.genelde company of heroes 2 de ve yeni nesil oyunlarda...
  10. S

BT-Reaver uyumlu wifi tavsiye

arkadaşlar bende inca 300n çift antenli wireless vardı.bt de adam gibi çalışmıyordu ve enjeksiyon desteği yoktu.kavga gürültü iade ye düşürttüm paramı aldım. şu linkteki wireless ı alsam bt5-reaver da sorunsuz çalışırmı? enjeksiyon destekler mi? olumlu yorumlar gelirse hemen sipariş edicem ve...
  11. S

Max 1700 tl bütçeye çizim-oyun leptap ı

selam beyler.max 1700 tl bütçe ayırabildim.öncelikle çizim olayları ve oyun amaçlı olacak.ekran kartı ve işlemci baya önemli.ben bir iki model verdim altta.sizin de tavsiyelerinize açığım.Her ne kadar işin içinde üçkağıtçılık da olsa haftasonu indirimlerini bekleyebilirim...
  12. S

2.el sıfır hangisini önerirsiniz?

Selam arkadaşlar.şu sistemlerin arasında gidip gidip duruyorum.gt740 ın 128 mi 64 bit mi oluşunu belirtmedikleri için alamadım bir türlü.şimdi ilk 2.el msı lara baktım.anlaşabilirsek zaten direk bunu...
  13. S

Anakart yardım

Beyler uzun ugraslar sonucu gold dan aldıgım anakartı ıadeye dusurdum...3 ay aynı arıızadan gıgabyte a gıttı..hakkınızı arayın...250 tl cekımı aldım..guncel bı anakart alıcam ama gıgabayte dan sogudum..uzerıne 50 tl daha koyabılırım.daha da yukarı cıkamam. onerılerınızı beklıyorum.amd lı bı...
  14. S

Bu kartuş uyar mı?

arkadaslar bende hp f2180 all ın one var.kartus bozuk dıyor hp nın programı.bu kartuslar uyar mı bu yazıcıya? uyar ıse bir siyah bir de uc renklı mı almalıyım?ve bu karus lara dolum yaptırabılırmıyım bıtınce.fıyatı nasıl pahalı mı? bu uymaz dersenız sizin önerebiliceğiniz en ucuz kartuslar...
  15. S

Gt660m ve 635 slı

beyler benim leptap da 660m var.yiğende de 635m.onun ekran kartını görünce açıkçası ağzım sulandı :mrgreen: benim ekran kartı ile 635m i slı yapabilirmiyim?yapamaz isem farklı bir anakart il mümkünmüdür? ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim.
  16. S

Farklı marka ram dual ?

Beyler şöyle özetliyim 1 2 3 4 slotlara 1 ve 3 aynı renk 2 4 aynı renk şimdi 1ve 3 de hi level 1333 cl9 var 2*2 olarak şimdi ise 2 ve 4 e patriot gamer2 1333 cl9 2*4 1.5 v luk ram taksam problem yasarmıyım?Benim tahminim sonuçta aynı marka ram ler kendi aralarında dual a giriyor.problem...
  17. S

Ram tavsiyesi

beyler kingstn cl7 1333 4gb remi 1.5 yıl önce 91tl ye almıstım.rem arızalandı kupon istedim vericekler bu 92 tl ye 2 tane 4 gb 1333 mhz 4gb herhangi bir rem alsam bu tek cl7 den daha iyi performansta olur değil mi ? sistemde high level 2x2 ve bu kingstn u kullanıyordum bu cl7 nin yerine cl9 lu...
  18. S

Oyunları sorunsuz oynayacağım bir laptop arıyorum

selam arkadaşlar.öncelikte leptap ı online oyunları oynamak için alıcam.wow lordbme2 vs online oyunları full ayarlarda sorunsuz oynatabilecek bi leptap arıyorum.malum üni de var 2 3 yıl götürsün kafi.ama dediğim gibi bu tip online oyunlarısorunsuz oynatsın yeter.minimum hangi ekran kartlarını...
  19. S

Wireless görmüyor

arkadaşlar ne yaptıysam wifi alıcımı gösteremedim programa.ayarlardan görünüyor ama programdan wifi taratma bölümüne geldiğim zaman donanımı görmüyor.beini nin tüm versiyonlarını denedim görmedi.back track 5 BT5R3-KDE-64 sürümünü VMware Workstation ile kullandım(diğer vmware player lada...
  20. S

Hdd ne almalıyım

beyler pc de wd green 500 gb var.hiç memnun kalmadım.2 yıldır kullanıyorum.dönüş hızı 5400 rpm olduğu için beş para etmezmiş.şimdi wd blue lar nasıl bi bilginiz varmı?birde blackler.seagete hiç kullanmadım ama çok merak ediyorum nasıldır?sesli çalışmasını istemiyorum ve bad sector olayındada...
  21. S

Onarımdan sonra low level?

arkadaşlar hdd de bad sector vardı.low level atıcaktım ilk bi bad leri düzelteyim dedim. Hirens ile drevitalize v1.2 light ı buldum.mb ve sector vardı.bende sector cinsinden girdim.hdd seksen lik samsung.simdi bad sectors faund 7000 bad sectors recovered de 7000.ve beyaz hat üzerinde bazı yerler...
  22. S

200 tl bütçe oyun leptop u

selam arkadaşlar.2000 lira bütcem var.vatanın ya da herhangi bi sitenin %25 kampanyasını bekleyip 2500 tl lik bi leptabı 2000 tl ye almayı planlıyorum küsüratı önemli değil.şimdi size bir kaç sorum olucak.nvidia mı ati mı :) arastırmalarıma göre nvidia almam daha iyiymiş ama bi sorayım...
  23. S

Ram tavsiye

Arkadaşlar sistemde tek modül 1333 mhz cl7 kingston hyperx genesis ram var.şimdi bunun yanına farklı bir marka 1333 cl9 taksam dual kanal açısından uyumsuzluk stabilizasyonluk yapar mı?birde direk 4 ün yanına bir 4 lük mü takayım soksa ilk iki slota 2*2 diğer 2 lik slota tek modül kingston ı mı...
  24. S

Monitör tavsiyesi

arkadaşlar max 500 tl bütçem var.oyunlar için istiyorum monütörü gözü de yormamalı.2 ms hdmi led olması yeterli(3d de olabilir bu bütçeye göre).21.5 inçler nasıldır oyun için?illa 23 24 mü olmalı kaliteyi yakalamak için? ben bir iki seçim yaptım tercihlerimi yazıyorum sizinde önerilerinizi...
  25. S

Cl7 cl9 bir arada?

beyler bende hyperix genesis 1333 mhz 4 gb cl7 tek modül ram var.bunun yanına 1333 mhz 2 ve ya 4 gb hyperix genesis CL9 ram takabilirmiyim?dual çalışırlarmı?oyunlarda veya fotoşop programlarında sorun yaşlarmıyım?kısacası sorun yaşatırmı?illa cl7 mi olması lazım?birde tek modül 4 ün yanına 2 gb...
  26. S

ses kartı önerisii

beyler elimde sb0220 digital ve sb0570 ses kartları var.anakartın ac888 kodeki var.anakarttakini xfi ye modlayarak kullanıyorum.ama xp ye döndüğüm için anakarttakini xfi olarak kullanamıyorum..sizce sb 0220 mi 0570 mi daha iyidir??ve bu iki karta göre sp 2.7 xfi mod gibi drıverlar mevcut.hangi...
  27. S

Modemden İp yakalama

arkadaşlar tek bir modemden çoğaltıcı sayesinde 5 pc bağlanıyoruz.ben ise bu bağlanan bilgisayarların ip adreslerini öğrenmek istiyorum nasıl yapabilirim bu işi?
  28. S

Ssd alıcam bir kaç soru

arkadaşlar hdd olarak wd green kullanıyorum.ama istediğim performansı alamadım.ilk sormak istediğim soru benim anakart SATA 3Gb/s özellikte.ssd alsam tam performans alamıcam dimi ssd den?ve bu anakarta ssd takmak mantıklımı ne kadar mantıklı? Gigabayt p43t-es3g Sappire 6950 çift fanlı Kingston...
  29. S

Spayware 2012 res attırıyor

iyi bayramlar arkadaşlar.pc ye Spyware Doctor 2012 9.0.0.888 kurdum.herşey tamam ama tarama yaptırmak istediğimde veya programı açtığımda donuyor pc mavi ekran veriyor.hiç başıma gelmemişti böyle bi olay.hdd de bed sectör yok temiz.sorun ne olabilir?bu programı kullanamıcakmıyım yokmudur bi çözümü?
  30. S

Bu pc Kasmamalı! HD6950

selam arkadaşlar.metro2033 oyununu full+full de oynuyorum.ama dinamit attığımda vs büyük patlamalarda oyun kasıyor.anlam veremiyorum kasmasına.kartım üst seviye çünkü..hdd temzliği yaptım c de de 30 gb boş yerim var.sorun ekran kartının yetersizliğimidir?kartın ayarlarından 800 ve 1250 olan...
  31. S

Creative velue acil yardım

2.el temiz velue ses kartı aldım.ilk realtek i kaldırdm ve bios dan azia codek i kapattım.sistem açıldı donanımı buldu otomatik yükledi.sonra creative nin sitesinden SB24_PCDRV_LB_1_04_0090 drıver ı indirdim.sorunsuz kurdu.res attım.hersey normal çalışıyor gözüküyor ama ses yok.winamp...
  32. S

Pc Kapanmıyor!!

arkadaşlar pc 1 saat çalıştıktan sonra kapatıyorum windows kapanıyor ekranında kalıyor öylece.sürekli fişi çekiyorum bende güme gidecek sonunda sorun ne olabilir?saçma da olsa sıcaklar olabilirmi?hd tune ile tarattım bad sector çıkmadı.hdd de soğutucu yok ve sıcaklığı 42 ye çıkıyor oyun...
  33. S

Harici hdd pc görmüyor

selam arkadaşlar.elimde samsung 500 gb 5400 rpm.sorun hiçbir pc nin hd yi görmemesi.usb yi bağlıyorum disk dönüyor sonra mavi led yanıyor o kadar.pc hiç bir şekilde görmüyor.bi 30 sn ye sonra da diskin dönmesi duruyo ve led yanmaya devam ediyor ama yine hiç bir tepki yok.kablo da da kopukluk...
  34. S

Gamepad titrerken oyun kasıyor

selam arkadaşlar.fifa 2012 yi Xbox 360 controller emulatörü ile oynuyorum.Titreşimlerde sorun yaşıyorum.donanımsal bi sorun olmamasına rağmen top direklere çarptığı zaman kol titriyor.buraya kadar tamam.ama titrerken de kasma başlıyor akışkanlık %50 azalıyor.kol titrediği zaman oyunun kasmaması...
  35. S

Ram tavsiye

sistemde kingston hyperix genesis 4 gb tek modül 1333 ram var.bunun yanına yine 1333 mü takayım 4 lük aynısından,yoksa aynı modelin 1600 fsb leri de var onlardan mı takayım?2 tane 1600 almam gerekicek.masraf yapmaya değer mi?yoksa direk 1333 alıp işin içinden çıkayım mı.oyun açısından çok iyi...
  36. S

Oyun pc topladım nasıl?

selam arkadaşlar bundan bi 4 ay önce şu sistemi topladım.ilk önce sorularımı sorayım.bu ekran kartı ile önümüzdeki kaç yılda çıkacak oyunları full de oynarım?fullde götürmeyeceği zaman 6970 biosuyla modlucam ve 6970 yapıcam.işlemcim de yeterlimidir?ilerileri için.yazın da bi 4 gb daha ram...
  37. S

Kariyer modunda donup oyundan atma

beyler kariyer modunda maçtan sonra oyuncu sakatlandı mesajına ne zaman tıklasam donup oyundan atıyor.diğer mesajlarda veya başka şeylerde böyle bi sorunla karşılaşmadım.crack değiştirdm aynı.sadece sakatlanma mesajlarında yapıyor bunu.sizce sorun ne olabilir.oyunn bozuk olma ihtimali varmı?
  38. S

Ethernet kartı çalışmıyor

Pc'yi yeniden başlatmadan net gelmiyor aygıt yöneticisinden de ethernet aygtı gözükmüyor, sorun ne olabilir arkadaşlar driver kurulu? yeniden başlatınca ethernet çalışıyo. P43t-es3g anakart
  39. S

Realtek mi SB 5.1 digital mi?

Arkadaşlar sizce oyunlarda ve müziklerde anakartın kendi ses yongası mı daha verimli olur yoksa elimde olan sound blaster 5.1 live digital mi?Kartı kullanmalımıyım? gigabayt p43t-es3g[/URL][/IMG]
  40. S

DVD CD sürücüsü olarak görüyor ve okumuyor

Arkadaşlar sağlam bi sistemden Lg dvd rw söktüm.ide dir.söktüğüm pc de sorunsuz çalışıyordu.taktım pc me ilk format atıcam bir türlü boot etmedi.açlışlarda da bazen bios da görmüyordu dvd yi.sonra ide kablosunu yerlerini değiştirerek taktım nafile.kasayı tartakladım az bişe bi iki açılıştan...
  41. S

Hd 6900 oyunlarda tam ekran yapma

Arkadaşlar aramama rağmen adam gibi bi bilgi bulamadım.bulduklarım da leptap lar için geçerliydi aynı menüler bende yoktu.kartım 6950 ama bazı oyunlarda yandan üstten siyahlıklar olışuyor ve tam ekran oynayamıyorum oyunları.oyunların grafik ayarlarında da tam ekran yapma ve ya 4:3 16:9 gibi...
  42. S

Bad Sector yok ama gümbürtüye gider mi ?

Sistemimde wd green 500 gb hdd var.yaklaşık 8 9 ay oldu alalı vatandan.ilk sorunum 2 aydır sesli çalışmaya başladı.format attım azaldı.tıkır tıkır diye sesler geliyor bazen çok bazen az.hd tune ile normal ayarda bad sectör tarattım temiz çıktı ve healt bölümünde herşey ok durumunda.yakın...
  43. S

Battlefield 3 A.deferred donma sorunu

Arkadaşlar ne yaptıysam çözemedim sorunu.ilk drıver ı güncelledim.sonra uyumluluğu win 7 yaptım.ama oyun içinde ayarlardan a.deferred i 2 x yaptığımda donuyor oyun.görev yöneticisin çalıştırıp oradan kapatıp tekrar giriyorum bu sefer 2 de bişey olmuyor 10 15 sn lik,sonra 4 x yapıyorum...
  44. S

Q8400 oc tutarsızlık

arkadaşlar Q8400 işlemci aldım.ama anakartım 1066 ya kadar normal 1333 ü oc ile açıyor.işlemci 1066 fsb de iken sorunsuz çalışıyor oyunlarda da gram kasma falan yok ama bios dan 1333 fsb ye yükselttiğimde tutarsızlık yapıyor.kasmayan oyunlar kasmaya başlıyor işlem falan yapamıyorum.(bios çarpan...
  45. S

6950 ye yetebilecek işlemci

sappire 6950 ekran kartına eşdeğer yetebilecek işlemci önerileriniz nedir?benim aklımda Q9400 var ama bi arkadaş Q6600 ün de yetebileceğini söyledi.bir de fsb olarak 1333 de kullanıcam bu işlemcileri.1333 olması ekran kartına yeterlilik açısından bi sıkıntı olur mu?illa 1600 mü olması lazım?Eğer...
  46. S

Kasa tavsiyesi

oc ile uğraştığım için soğutması 1. sınıf olan bir kasa arıyorum.tabi bütçeme göre.max 220 lira verebilirim.benim tercihlerim bunlar. 1...
  47. S

His mi Sapphire mi?

ekran kartında ikisiarasında kaldım.his in soğutması daha iyi olduğunu düşünüyorum ama karar veremedim.sizce powercolor his Sapphire üçlüsünden hangisi daha iyidir.soğutma ve performas açısından?hangisini almalıyım.6870 modellerinden. psu ise corsair txv2 650.
  48. S

Corsair mi Xılence mı?

benim tercihim corsair den yana ama xılence ı görünce bi kere daha düşündüm.ama işin içinden çkamadım.corsairin 5 yıl garantili oluşu,tek 12 v kanalı ve 650 wat da 636 watt vermesi beni en çok cezbeden tarafı oldu.ama xılence da 5 yıl garanti göremeyeşim ve şu tablodaki +5 v a gereksiz...