Arama sonuçlarınız

1. J

Her gün 1 tane ücretsiz tam sürüm yazılım

İşe Yarar TeşekkürLer
  2. J

Hacker'lar sistemlere nasil girerler? Örnek

Varsa Bi Zahmet :]
  3. J

Yeni Truva Atı: Haraç İstiyor

TeşekkürLer Bilgi İçin. Fikir MükemmeL... !!!
  4. J

Casus Yazılımlar Hakkında

Ad-AwareAlert >> Buradan IndırebıLırsınız... " http://www.adwarealert.com/download.php " Üstteki Serial İstiyormuş.. Kurunca Farkettım... Buyrun Size Ad-Aware SE PERSONAL >> http://www.yeniklasor.com/page.php?id=254&a=dl
  5. J

Casus Yazılımlar Hakkında

Ad Aware SE Personel Banada Bu Program Lazımdı,Aramama Gerek Kalmadı TskrLr. Yazmıstım Ama, Ad Aware SE Personel Linki Verdiqin Siteden Bozuk.. IndiriLmiyor Bilgilerinize. Ben Bulunca SizinLede PayLaşırım :)
  6. J

Güvenlik Arşivi..

TşkrLr- SağLam Arşiw..
  7. J

Google.com u Yanlış Yazmayın

Ehe Ühü :) :D Bu Arada Ben Siteye Girdim Ama açıLmadı... "Googkle.com ile ilgili hiçbir sonuç bulamadık. Arama ipuçları: Sözcüklerin doğru yazıldığından emin olun. Anahtar sözcükleri başka şekilde ifade etmeyi veya eş anlamlılarını kullanmayı deneyin. Daha genel anahtar sözcükler...
  8. J

Kendi Antivirüsünüzü Test Edin.

peh |) Iyı GüzeL Basbayaa Bi Virüs 4 Antivir'de Denedım 2'sı LısansLı 2'si Free Hepsınde Virüs Uyarısı Verdi Demekki Evet AntivirüsLerimiz Çalışıor.. Pekı Antivirüse Yakalanmayan Virüs Yokmu Denizhan? Günümüzde AntiVir'i oLmayan Pc kuLLanıcısı Yok Demekkı Bu Virüs İşe...
  9. J

Masaüstünün donması

Heç Bişe Olmaz Merak etme... Wındows System'ını ÇalıştıranLarın Qrada İşi Yok zaten... Zzz Reis Sistem Geri Yüklemeni Öneririm. Olmazsa Bana Göre Tek Çözüm Windows Kurulumu...
  10. J

Klavyedeki harfler çıkıyor.

seLamm.. Dostum Qna Biz Yardımcı oLamayız ÜstündekiLeri Sök Bı Bılgısayarcıya Gidip Sor. NT Varsa Yakında Qna Sor QnLarda Vardır O Tip EtiketLer...
  11. J

GizLi kLasr. Aqa k (;

Bende dewam Valla :( Konuyu haaLa Araştırıyorum Bi Kaç Forumda Regeditle Bişeyler sil DıyorLar Ama Regedit'i çaLıştııramıyorum Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden ÇıkarıLmıştır Uyarısı Verıyor. Hesabım SınırLı Mı Dıye Kullanıcı HesapLarına Baktım Yok. Başka Hesapta Yok...
  12. J

Neden mi HUMMER işte bu yüzden!

Muhte$em Hummer'Lar. Bide Sürücüsü oLsaydım Varya... Hayali biLe GüzeL :) ßen ßiraz Hayal'e dalayım...
  13. J

GizLi kLasr. Aqa k (;

Arkadaşlar... oLmadı... O KLasör SeçenekLeri Sekmesını Geri Getirdim ßu Yolla Ama.. GizLi kLasörLeri Göster dedıqımde Yıne Göstermıyor.. ßı Yardım €dın Yaw :( Forum Forum Aradım Kımse Çözüm buLamamış Sdn'de buLunsun...
  14. J

Günün Sözü

Bazen, GüzeL Hayaller Kurarım. Sonra HayallerimLe Beraber Su'ya Düşerim...
  15. J

GizLi kLasr. Aqa k (;

Sorunu Çözdüm, İlginize TşkrLr >:( $ımdı ıLerde Ihtıyacı oLanLar Icın Çözümün NasıL oLduqunu Açıklayacam.. Çalıştıra '' gpedit.msc '' Yazıyoruz, Grup iLkesi AçıLıyor. SırasıyLa Yerel bilgisayar ilkesi\Kullanıcı yapılandırması\Yönetim şablonları\Windows bileşenleri\...
  16. J

CNN: "En büyük F.Bahçe"

Burda Ne demek Istedıqını anLamadım Ama.. Fb'yide Görüyoruz gs yide. Lig Şampıyonu Fenerbahçe. ŞampıyonLar Lıqıne Gelınce; ßu Senede oLmadı Dıyıp Gelecek Sene Dıyoruz UmutLuyuz. Ve Hersene ŞampıyonLar Ligi'ndeyız. << Vurgu...
  17. J

Ada'da başarılar Tuncay...

Bi BaşarıLar diLeğide Benden... Fb Taraftarı Qnu Unutmaz Unutturmaz.
  18. J

..Ve Cim Bom, Figonun peşinde!

Muhahaha :D :D :D gs Gerçek Figo'nun Ancak Posterini aLabiLir :D :D :D :D
  19. J

Fenerbahçe, Henry ile Adriano'nun da peşinde

FB Ve gs Arasında Konu Hıc ßır zaman FutboL deıLdır. gs Li YöneticiLer Ancak Laf söyLemeyı ßıLırLer ßı zaman Sonra o LafLarını YıyorLar Zaten. Fb Ne Yapsa Yakı$tırır Kendıne... gs nin haLi içLer Acısı... En güzel eserler aruzla yazılır dediler. Onlar Fenerbahçe şiirlerini dinlemediler Bize...
  20. J

Msn'de Çirkin Kız Cam Açarsa Ne Denir?

Banlasanmı AnLasanmı Abi? Korkutma Bızı :D BanLık Bişey Yok Yaws Gayet SeviyeLi ::) (( :D :D :D ))
  21. J

Hard disk sorunu?

2 Ayrı Id KabLosu Varsa Ikısıde Bırbırınden FarkLı oLur Yanı Jumper Sıralaması Farketmez 2 Ayrı Dünya. F1 Uyarısı Sıstemde oLaqan Dışı Birşey oLduqunda ßır Kereye Mahsus...
  22. J

Açtıqım Konuya Bakıyorumda :D :D :D
  23. J

Hard disk sorunu?

Sorunun Sebebi Açık. JumperLar. Slawe Ve MasterLarın Yerlerını Hep Öğrendikten Sonra Unutuyorum Çokta koLay Ama :) Şöyle YapabiLirsin Ilk ID Kablosunu Anakarttakı RenkLi Gırıse Tak, Sıstemın KuruLu oLduqu Hdd'yi Ve Okuyucuyu BaqLa. Hdd Master oLacak. HddLerde 4 tane Jumper Yeri Var 1 e tak...
  24. J

MsDos

FaydaLı Bılgıler. Yalnız Pc Çökertmek İçin diiL, Pc kuLLanımı Icın .. Teşekkürler ...
  25. J

Çirkin Kız Ve Kızdan Msn'sını aLana Kadar yaLakaLıkta Sınır Tanımayan Genç.. Konu Belli Sezin A Yada ß oLarak Veremezsinki :)
  26. J

GizLi kLasr. Aqa k (;

Slm ArkadaşLar.. ßenım Eski Pc'de GizLi Klasörleri Göremiyorum Ancak Arama Yapıp Klasör Yada ßeLqe İsminden buLuyorum. Ama IsımLerını Hatırlamadıqım O Kadar Çok ßeLqem Varkı  ;)...
  27. J

Everest Ultimate Engineer Edition v4.00.1033 Beta

Bu Program Benim Çok İşime Yaradı,Yarıyor.. İşim Bilgisayar Pc Kuruyoruz Anakart' Üzerinde Markası Yok, ßu Markası ßeLLı oLmayan Anakart VGA Vb.. MarkaLarını ßuLup DrıverLarını Indırmek Epey Zaman aLıyordu.. NormaLde KoLayca ßuLuyorum Ama ßazıLarı Gerçekten ßezdiriyor Insanı.. Herneyse İşte...
  28. J

Katil kurbağa

:D:D
  29. J

TURKCELL De İstediğiniz Hattı Kontrol Etseniz Benim Gibi mi Yapardınız?

€vet İlginç ßi Konu.. Madem TurkceLL'in AçıkLarını ßıLıyorsun Nıye QnLarı Uyarıyorsun.. Az Az Götürseydın ya  :D  İlgilenen Çıkmamış  :D
  30. J

Güvenlik kodu olmadan Kota Öğrenme

Tam İhtiyacım oLan $ey TeşekkürLer :)
  31. J

Selam

Hoşbuldum TşkrLr. Hoşbulduk SeçiLLLL :)
  32. J

Seagate'in 1 Terabyte'lık Hard Diskleri Hazır

Eyw saoLasın ;)
  33. J

Dostum ßi Terabyte Ne demek Onuda Açıklasaydın >:(
  34. J

Xp İçin Gerekli Bir Kaç Program

Gerçekten GerekLi Gereksiz BirSürü Program.. ;)Ama SağLam Arşıv,Kırık LınkLerı SAymazsak... Arşıw'i HazırLayana TşkrLr...
  35. J

Kız : ee nasil görünüyorum ? erkek : valla k*çıma iki göz çizsem senden daha güzel görünür Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum Kız : kamera çok bulanık değil mi? erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür Kız : nasıl yaniuuu ...
  36. J

Cem Uzan Admin oLursa...

Cem Uzan €ğer ßeni Admın Yaparsanız.. bLa bLa bLa :P *Eğer beni admin yaparsanız konularınız silinmeyecek *Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer...
  37. J

Tayyip'in msn'si

HazırLan poLat Kuzey Irak'a Gırıyoruz :-X :D :D :D :D
  38. J

Selam

Buraya Düşmek... Bilgisayardan Bi Nebze Faydalanmak Isteyenler için €n MükemmeL Düşüştür herhaLde :) Herşeyden Önce Forum Kullanımı Hoşuma Gitti. Saygı Ve Yardım ÖnpLanda TşkrLr. HoşbuLduk..
  39. J

Fenerbahçe, Henry ile Adriano'nun da peşinde

ßunLardan Herhangi Biri aLınırsa ßazıLarı KıskancLıktan Kudurur :D YeR,GöK FéNéRBaHÇé!..
  40. J

O'na R.Carlos'un posterini yollayın!

Roberto CarLos 40 Yaşında ßeLkı Ama kaLitesi TartışıLmaz. Sonuçta aLacaz dedik aLdık. Diğer TakımLar Gibi ( Başta gs )Onu aLacaz $unu aLacaz diyipte ßaşka takımLarın aLdıkLarına Ağızdan Akan saLyaLarLa ßakmıyoruz :) ßiten Sezonun Şampıyonu Fenerbahçe. Ve Lig ßitmeden Şampıyonuz Demıyen Tek...
  41. J

Tuncay anlaşamadı!

Ben FenerbahçeLıyım Ve Tuncay'ın Futbolunuda Beğeniyorum. Bence Avrupaya AçıLmaLı..
  42. J

Taraftar Anketi

TÜRKİYE SÜPER LİGİ PUAN DURUMU S Takımlar O G B M A Y P 1 FENERBAHÇE 34 20 10 4 65 31 70 2 BEŞİKTAŞ 34 18 7 9 43 32 61 3 GALATASARAY 34 15 11 8 58 37 56 4 TRABZONSPOR 34 15 7 12 54 44 52 5 KAYSERİSPOR 34 13 12 9 54 43 51 Pardon Kim Önde :D
  43. J

SP3 geliyor.

Korsana Hayır :D :D :P
  44. J

1 Tb Ne oLuyor Yaw :( Seagate Gerçekten Hdd'de Öncü Bir Marka Maxtror'u AldıkLarını bıLmıyordum. :( Seagate'yi Ne kadar ßegenıyorsam Maxtor'u O Kadar ßegenmıyorum 4 Hdd Aldık 3'ünü 2. Gün'ü Geri Yolladık. Yollayıp Seagate Istetmıştık
  45. J

Font araçları

:D :D :D
  46. J

Photo manipulation and image design

Bide Linklerin Yanına Açıklama Yapsaydın Ne Güzel Olacaktı :P Teşekkürler :)
  47. J

BIOS'tan mı ?

sLm, Bunun Bios'La ßi aLakası Olduqunu Düşünmüyorum MuhtemeL Parçalar. Chimera ProgramLar Hakkında açıkLama Yapmış OnLarı DeneyebiLirsin Ve €k oLarak €n Azından ßi 128 Ram daha Eklemeni Öneririm Pc'nın Daha Rahat Çalışmasını SağLar.
  48. J

Araç Çubuğumdaki dosya, klasörler simge durumunda nerdeler? SORUN ÇÖZÜLDÜ

Ben 2-3 Gündür Pc Başına Geçemıyorum. Ondan Bu Konuya Yoğunluk Veremedimm Sitede. Ama Kendım Uğraştım Pc Üzerinde Çözüm buLamadım. Netten Araştırdım Benzer ßi Konuya Rastlamadım Bı Kaç Tane buLdum ama Arkadaşımızın Sorununu Çözmezdi. ßiraz Önce Siteye Gırış Yaptıqımda ßu Konuya Cvp oLarak...
  49. J

Resimli Windows Vista Kurulumu

TşkrLr ::)
  50. J

Hangi İşletim Sistemi

Slm Yaw ßen Daha Kuramadım Pardus'u Indırdım Cd'ye Çekıyım dedım ßıde ßaktım Rw'ım ßozuLmuş :D Uğraşıcak Zaman ßuLamıyorum Kahretsın. Ha ßenım Rw'ın Yazdırdıqı KadarıyLa Pardus KuruLumunu Gördüm Cd'yi denetLe Vardı Onu Seçtikten Sonra Gitti Zaten :)
  51. J

Wederson-Bilgin Fener`de

:D Ümitin Yerine Roberto CarLos.. Bızım OyuncuLarımız Iyı.. Teknık DırektorLerımız Can Sıkıyor sadece :(
  52. J

Taraftar Anketi

Güℓєяѕєм ѕєνιη¢ιм, Ağℓαяѕαм Gözуαşιм, Öℓüяѕєм тσρяαğι&#1084...
  53. J

Roberto Carlos 11. yıldız oldu

Topu Topu Bu Kadar Yıldızımızmı Var :( Fb'LıLerin Hepsi yıLdız. Hatta Türkiyenin GörebiLdiqi Gökyüzünü Tamamen Fenerbahçe oLuşturuyor :P
  54. J

Harddisk'e Fabrika Formatı

Format atmış sonrada WireLess i Tanıtmamışsındır ;D Bu Programda Zaten Bi Newi Format. Hardisk'e Fabrıka Formatı KompLe Herşey sıLınır Xp'nı Yada Hangı İşletim Sistemini Kullanıyorsan Onu Tekrar Kurmak Zorundasın. ßiLgisayarım a Sağ TıkLa özeLLikLer de Donanım\Aygıt Yönetıcısı Buraya...
  55. J

En İyi Download Yöneticisi (DAP)

FlashGet< Bundan Başka DownLoad Programı Kullanmadım Zaten. Bana Yetıyor Bu..
  56. J

MsXLabs

Açılıyor Tekrar Deneyın, Arada ßöyLe Yapıyor Bu Site Yanı Eskıden Yapardı ;)
  57. J

Sistem Dosyalarını Bozmuşsun dıyecem ama Sadece simge durumuna Getirince kaybolduklarını Söyluyorsun. Buda Ayarlarda Sorun Oldugu Anlamına Gelir. Denetim Masası, Başlat Çubuğu Özellikler Bu Sorunla Alakalı pcdekı Ayar yerlerine baktım Ondada Çözüm Yok... Net'ten Araştırmaya başLadım...
  58. J

MsXLabs

;D MsxLabs İlk Açıldıqı ZamanLar Bi Arkadaş SAyesınde Girmiştim, Çok Bayan Nickli Vardı Ve Saçma Sapan KonuLar açıyorduLar, Saçma Konulara Mılyontanede Mesaj YazıLıyordu o zamanLar Şimdi Paylaşımın Önemi Artmış Bence İyi Yoldalar... TşkrLr Sedefcix.
  59. J

Hard diskiniz toplam ne kadar çalışmış?

Bende Denedim. Heryerde MükemmeL Yazıyordu Ama SıcakLık 51 oLduqunda Dit Dit Dit Ötüyordu :D :D :D :D
  60. J

Selam

TşkrLr Arkada$Lar. HoşbuLdum. SDN'Deki 2. Günüm Ve Gayet Memnunum. Bi Arkadaş Herkes Bi Gün SdnLi oLacak Demiş.. Ona Nispeten; Herkes Sdn'Li oLmasın. ßırakında O $eref ßize Kalsın.. :P
  61. J

Intel mi? AMD mi?

Evet Üstün Oyun Performans'ı Diye VurguLamıştılar...
  62. J

Hangi İşletim Sistemi

Oke Saolun. Hardisk'im 120 Gb. C: Ve D: ßuna Extra E: de Yapıcaz demekki. C: den Kesıcez Biraz :) Mbr < Not aLdım. Hadı BakaLım ßu Akşam Abımın Nişanı Var. Yarın Denerim Artık. $ımdıden $ans diLeyin  :)...
  63. J

Intel mi? AMD mi?

İnteL Kullanıyorum Ve Memnunum. Ama Amd'yede İlgim var. Amd Genel Başkanı Amd İşlemcı 2oo7 İşmlemci Markası oLacak diye bi AçıkLama Yapmıştı. Ve Biraz Ayıktıysam Duruma Amd Ve İnteL birbirine...
  64. J

80 GB Ram

İlginç bişey. 3 Sanıyede Kapanıp Açılan Pc'Yi NasıL kullanabıLırız yaw. Ayak Uyduramayız O kadar HızLı deiLiz ;D Bide Eğer yapıLmışsa Ona Uygun Maotherboard Artı Cpu da yapmaLarı Lazım. Böyle Bişeyde Sektörde Dewrim yaratır. Bekleyelim ve Görelim 8)
  65. J

Tek Disketlik İşletim Sistemi

Ms-dos 98 Kurulumu Gibimi? Disket'e System Yüklemek Gerekiyormu? Hem Madem Diskete Atıcaz Cd Imajını Ne yapıcaz :P ;)
  66. J

Tema, WallPaper, Skin, - Vista Transformation Pack 8...

WINDOWBLINDS ENHANCED 5.5 < Bunu Denemedım Indırıp Bakacam Şimdi. BRİCOPACK VİSTA INSPIRAT ULTIMATE 2 TRANSFORMATİON PACK << Bunu Kullandım Sadece 20 dk Sonra kaLdırdım. Beğenmedım Yanı Tavsıye etmem. Ama tabi kullanıcının Zevki önemLi... Teşekkürler İhsan.
  67. J

Hangi İşletim Sistemi

sLm Elektro Öncelıkle İlgine teşekkür ederim. Bi şey daha soracaktım. Şimdi pardus.org.tr de Ürünlerde; Pardus 2007.1 Felis chaus Bölümünde Şunlar var; 03/16/2007 10:35    396,353,029...
  68. J

Online Banner Hazırlama Siteleri

::) ::)
  69. J

Harddisk'e Fabrika Formatı

İlk Seçenek Partition Find and Mount < Bununda DownLoad Lınk'ı Kırık. İkinci Seçenekte Hdd Scann Var ''Hardisck İnceLe'' ßu Mudur Aceba? Indırdım, Kurdum Hdd Leri Gösteriyor Flash'ımı Boşalttım Verify Seçeneği İşaretli Start'a ßastım İşini Gördü... Aceba...
  70. J

Acil XP yardım !

Benim Acilen Linux u Öğrenmem Gerekiyor :-[
  71. J

Dosya isimleri görünmüyor.

Daha Önce Başıma Gelmedi Ama. İstersen ŞöyLe Yap. Ismı Görülmeyen Klasörlerden Birine Gir, AraçLar\Klasör SeçenekLeri\Görünüm\VarsayıLanı Geri Yükle. ßunLarı UyguLa. Yararı oLur Düşüncesindeyim. Büyük İhtimaL Klasör Ayarları Değişmiştir.
  72. J

bilgisayarımı açamıyorum...

Denerim. Kalbimiz Küçük $hekLim'iz Büyüktür  8)
  73. J

Hangi İşletim Sistemi

BoyutLarı Nedir? Nereden ßuLabiLirim?
  74. J

Hangi İşletim Sistemi

Hepsini DeneyebiLme İmkanım Varmı Aceba ::) ßana İsimLerini Ve IndırebıLeceqım Sıte AdresLerini Verırsenız Çok MakbuLe Geçer. Neyse FazLasını Istemıyım Sadece ısımLerı YeterLı SıteLerını ßuLaßıLırım herhaLde ;D
  75. J

Pc açılmıyor... yardım!...

Harddisck'ini ßiçimLendir. Sonra kuruLum Yap. Sorunun Ortadan kaLkar Diye Düşünüyorum. Veya Sorunu Çözdüysen Payla$aLım :)
  76. J

Valla Sorun ''Görev Çubuğunu Ototik oLarak GizLe'' Bunu Seçmişsen oLabiLir. €ğer ßunu Pasif Yapıpta Çözüm aLamadıysan. ßir Msj daha Yazda DetayLarına ıneLim..
  77. J

bilgisayarımı açamıyorum...

sLm. Javelın Çok GüzeL ßi AçıkLama Yapmış O Parçaları Tek Tek Deneyerek Çözüm buLabiLirsin Tabi OnLarın Hepsini buLabiLme İmkanın Varsa.. Bendende ßi Tavsiye Anakartın Onboard sa €kran...
  78. J

Driver Arşiv

SaoL Burak. Alıntıda oLsa aLdıqın Arkada$ €mek Vermış Sana doLayısıyLa o Arkada$a TşkrLr :) ßen Pc İşi İçindeyim Yaptıqım Pek FazLa ßişey diiL Ama Neredeyse UzmanLa$mı$ olduqum Konu DriverLardır. wWw.DriverGuide.Com < Çoğu Zaman ßu Site İşimi Görür Ki ßu Siteyi ßiLiyorsunuzdur...
  79. J

Acil XP yardım !

Pardon.. Pesımıst; ßu PardusLa Diğer Sisteme nasıL gırıLır? ßı Newi €rd Commander Görevimi Görüyor Ne'dir? ßiraz AçıkLarmısın? oLmazsa Yenı konuda açaßıLırız ;)
  80. J

Hangi İşletim Sistemi

Ben Xp Kullanıyorum Ama Hep yamaLı ßınßır Surat Xp ;D Lınux, Ve Dal'larını Pardos Vb.. Hic ßıLmıyorum Ama Ögrenmek Isterım. Troy Öncelıkle tşkr Lınux anLatımın Icın.. Ne oLduqunu AnLadım Az Çok. Pekı Lınux Kurmak Icın Ne Yapmak Gerekır? MaLzemeLer Nelerdır Ve Nerelerden ßuLucaz? ;) Bunun...
  81. J

Windows Kısayolları - Bölüm 1

Bildiqimiz ŞeyLermiş ;) Teşekkürler.
  82. J

Windows Kısayolları - Bölüm 2

MükemmeL QLmu$. ßöLüm 1'i Aramaya KoyuLdum :P TşkrLr
  83. J

Tek Bilgisayarda 2 İşletim Sistemi (animasyon)

sLm. Pesimist ÖnceLikLe TşkrLr. ßunu Hiç ßiLmiyordum :-\ Aceba KullanabıLmeme Yardımcı oLaßıLırmısınız? ÖnceLikLe ßi Kaç Soru.. DownLoad Sitesinde; 32 BIT\setup.exe 64 BIT\setup.exe ßu Ikı Secenek Var. ßunLarın Hangısını Ne AmacLar İndirecez. ßen Ikısınıde Indırecem $ımdıde ßiraz...
  84. J

Selam

Selam arkadaşlar ben Bulut. Forumunuzu bir program ararken tesadüfen gördüm. İçerik ve şimdiye Kadar gördüğüm kalite hoşuma gitti. Girdiğim beğendiğim her foruma üye olurum hep. Ama o forumlarda sadece J3uLuT nicki kaldı şimdiye kadar. Umarım burda paylaşımlarımızda kalır. Bir foruma yerLeşmek...