Arama sonuçlarınız

1. L

Toshiba'dan Bellek Kazanma Şansı

A-Sandisk
  2. L

Acımasız Gerçekler Gays +18

arkadaşlar yenisi yolda yakında ;)
  3. L

Herkesin yorumlarına ekibim adına teşekkür ediyorum :) bunun dışında sosyal ağlarda sayfalarca diyaloglar geçti ilk denememizdi sağolun
  4. L

hocam sandalye kıranlar oldu siz mizahınızı sorgulayın bence :thumbup1:
  5. L

yok ben yönettim sadece :) diğerleri ordan burdan arkadaşlar
  6. L

daha doğrusu yaptık :)))
  7. L

buyur hocam facebookta olay çıktı video için :))
  8. L

video kullanıma açılmıştır hayırlı olsun
  9. L

allah allah hemen başka bi yere upload yapıyorum ---------- saat 16:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:36 eklenmişti ---------- sdntv ye nasıl video import edicem bir yardım eder misiniz
  10. L

sanırım oldu
  11. L

http://www.dailymotion.com/video/xe2bpl_acymasyz-gercekler-gays_shortfilms
  12. L

Aşığım!

bak olay şurada ben liseyi 5 yılda bitirmiş bir adam olarak tok olucaksın ona ihtiyacın yok gibi davranman lazım ve bir tarzın olsun ( giyim,konuşma,hareketler) neyse arkadaşların söylediği günaydın olayı başarılı bir yöntem ancak günaydın dan sonra otur kendi yerine istersen yanına otur hiç...
  13. L

Msn Reklam

gerçek laax burada :))
  14. L

Bir daha asla içmem

arkadaşlar yorumlara baktımda biraz beni dinleyin o kolanın içine böcek girmesi mümkün değil çünkü sıvının şişeye doldurulduğu yerin ağzı buna müsait değil böle lak diye böcek düşemez ha hamam böceği düşer heryere girio ....lar ama orda mümkün değil ayrıca şişe pepsi şişesi o şişedeki...
  15. L

Sahur vakti eşini öyle bir yakaladı ki...

abi 52 yasında adamsın 28 lik hatun alıosn gayet normal yani 30 yasında evle yeni yapılan ev gibi bise benzetmeyi anlayana :s
  16. L

GÖZ testi

toplam 4-5 sn falan surdu :S
  17. L

Sagopa Kajmer- Maskeli Balo

atmaz mıyız ya
  18. L

Yeni ram im olmuyor...

bios tan ram mhz lerini düşürebilir kaç mhz olduğu sorun değil aslında
  19. L

Dört Arkadaş

olay kişilik çok güzel :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
  20. L

Yeni ram im olmuyor...

unutmadan aldığın ram i tek dene olmuyorsa ram bozuk tek deneyince çalışıyorsa diğer ram leri eklemeye başla bir sorun olmaması lazım
  21. L

Yeni ram im olmuyor...

orda olsam sorunu çözrdikte ben olsam kasayla beraber bilgisayarcıya gider kapıdaki açık-kapalı dönen muhabbeti kapalıya getirir :D arka teknik servis kısmına adam kasa ve ben üçlüsünü sokar sıkıysa yapma bakışıyla yaptırır evime dönerdim
  22. L

Sagopa Kajmer- Maskeli Balo

helal sago nun kalbimin ortasından vuran parçalarından hele yalnızken karşındada izmir körfezi varsa hatundan ayrıldıysan veya dostların seni terkettiyse aynen devam
  23. L

Cinselliğin PHP dilinde anlatımı

çok iyi ya ben bu kadar iş içinde böyle eğlenceli şeyler üretemiyorum millet nasıl başarıyor acaba
  24. L

Sigara 15 Yıl Ömürden Çalıyor

herşeyi fazla yaşamış veya yaşamak istediği birşey kalmamışsa insanın 15 değil 20 olsun farketmez bu zevki tatmak lazım sadece bunu diyorum
  25. L

Laptop umun mikrofonu çalışmıyor..

mikrofon artırma die bir seçenek vardır ayarlarında
  26. L

Bilgisayarıma birşey oldu

%90 power supply sana max 30-40 tl ye patlar gittigidiyordan bakabilirsin ucuza var orada veya bir bilgisayarcıdan sıcaklık olsa restart atar kapanmaz kapanması power dandır veya anakart
  27. L

Türkler google'da en çok ne arıyor?

müstehcen olsa içim yanmıycak yine 13. sırada fetiş yazıyor bu gerçekten üzücü
  28. L

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

koptum
  29. L

Ben 8 mbps e geçtim ama modem geçmiyor

res at türk telekom a sorun bildir
  30. L

İşlemci Pazarı Ne Durumda?

sonuna kadar amd işçinin işlemcisi hernekadar kapımda hayabusa olsada AMD hayabusa ne diye soranlar bi baksın 1300 turbo 2006
  31. L

Eski Joystick Bağlantı Ucu Sorunu...

anlayamadığım 14 pin i nasıl 4 pine dönüştürecek yap demesi kolayda işlem sırasını biliyor musun ki yanlış bağlarsa psu yu bile yakabilir veyahut gamepad i kısadevre ile yada parçalar öyle kalırsın yenisini al 15-20 tl ye var
  32. L

Issız bir adaya düşeğinizi bilseniz seyahat ettiğiniz gemiden yanınıza ne alırdınız?

üstad bunlarla yüzebileceğinden emin misin :D
  33. L

710 Nolu Kapak

abi kızarkadaşımada diyorum sizin gibi yaratıklara ehliyet verilmemesi lazım annemede diyorum :) valla ne oluyosa bunlardan oluyo
  34. L

3G Görünümlü EDGE Dikkat

yani 3g kullananlar bilip bilmeden edge gibi diyecekti bu arada ben eski turkcell ci kriz nedeniyle yeni aveacı olarak 3g hizmeti turkcell den alınır diyorum
  35. L

İlhan Selçuk'un durumu ağır

tamamen katılıyorum
  36. L

İlhan Selçuk'un durumu ağır

şiddetle kınayarak Ülkemizin gazetesi aydınlığın gazetesi CUMHURİYET in başındaki isim ve saygı duyduğum insan acil şifalar diliyorum.
  37. L

N95-II için önerebileceğiniz Programlar

hmm n95 desende aynı şey sanırım reklam olmazsa maxicep.com u önerebilirim
  38. L

QWERTY Klavyeli Symbian'lar!

sayın mod um konuda eksik olan birşey p990i dir symbian 9.1 uiq arabirimini kullanır lütfen kayırmayalım ha en iyisi diyorsanız xperia x1 dir :mad: :hammer:
  39. L

N95-II için önerebileceğiniz Programlar

n95 2 nedir anlamadım
  40. L

Matrix Gerçek Olabilir

ya ne zaman olucağı belli olmuyor aslında şu ara çok seyreldi ot içmedim günde en az 5-6 bira 1 pakette sigara içiyorum cebimde 1 milyon dolar olmadan eroin ve kokain e de başlamayı düşünmüyorum mod sansür cekersin ddfdfs neyse alakası var mı bilmem ama hamam böceğinden nefret ediyorum bir fobi...
  41. L

Dünyadaki tüm bilgisayarlar tehdit altında!

fogu saçmalıyorsun bu çok çok zor priz şeklinde philips in aparatı vardı kablo olmadan rahat rahat baglıyordun ethernet gibi sitedede eskileri ararsan bulursun vardı ondan kullanmadıgın surece bu imkansız
  42. L

Matrix Gerçek Olabilir

yalnız şu var ben kasli yapmıyorum mutfakta kapayıp çıkıyorum içeri gelince hala musluk sesi bir video çeksem mi?
  43. L

USB bellek yandıysa ışığı yanar mı?

benim gibi üşengeçsen ön portlara takma direk arkadan anakarta tak virüs araştırması yap sonrasında tüm portları dene olmadı arkadaşına veya diğer bilgisayarında deneme yap bnm cruzer micro 1gb olmasına ragmen (alakası var mı bilmiyorum ama) üstüne tava koyup yumurta yapabiliyorum yok tavayı...
  44. L

Matrix Gerçek Olabilir

mesela evimde her musluğu 2 defa kapatıyorum bu 2 kere kara kedi görmek gibi ben buna artık alıştım ama eve gelenler bunu farkedince değişik tepkiler veriyorlar kasıtlı yaptığımı falan sürekli bişeyler değişiyor makaleyi tam okumadım filmden yola çıkıyorum benim gibi dine ve tanrı ya inanmayan...
  45. L

Dünyadaki tüm bilgisayarlar tehdit altında!

kesinlikle katılıyorum yoksa zaten şöyle bir denklem yapalım örneğin cpu dan kablolar hdd ye kadar sadece elektrik gider sadece anakartla 20-24 pinli bağlantı vardır ordan bağlantı kurulabileceğini düşünsek ki bu oran kalbinizin sökülüp hala normal şekilde yaşayabilmeniz kadar küçük hatta daha...
  46. L

Cep telefonlarına Wi-Fi özelliği

6 yıla yakındır mobil cihazlarımda bulunan bir özellik ayrıca o micro sd nin fiyatı en azından 100 tl olacak 8 gb microsd yi 50 tl +- 5 tl alabilirsiniz 16 gb kart alırım xperia ya iphone u katlarım :)
  47. L

AMD'den Ödüllü Anket - Athlon X2 7750 Black Edition İşlemci Kazanma Şansı

acaba sonuçlar belli oldu mu ne zaman?
  48. L

AMD'den Ödüllü Anket - Athlon X2 7750 Black Edition İşlemci Kazanma Şansı

5 yıla yakın zamandır amd kullanıyorum bence hepsi 1 kere bellek denetlemeyi köprülerden işlemciye alması büyük şans herzaman fiyat/performans ürünü ucuz kaliteli ismi bile bir karizma bence
  49. L

ADSL paylaşımına yasak geldi

valla kullanılsın diyenler 2 gün soora sabah uyku sersemiyken polis merkeze derse görürüm