Arama sonuçlarınız

1. G

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

http://www.internethaber.com/birkac-kisi-olse-ne-guzel-olacakti-14596y.htm mutlaka okuyun arkadaşlar ben son olayları özetlediğini düşünüyorum.
  2. G

Bu mesaj okunduktan sonra kendi kendini imha edecektir!

adam çalışıyor yaa ne dersek diyelim.
  3. G

Muhteşem Yüzyıl'a Yeni Transfer

az kaldı bir kaç bölüm sonra işlerler onu da mimar sinanın adı geçmeye başladı çünkü:)
  4. G

Mevlana 'Ne olursan ol, yine gel' demedi

kim söylemiş peki ona ait değilse ?? bunu da söyleselermiş keşke bu kadar eminlerse.
  5. G

Siirt'te esrarengiz olay

Allah kurtarsın ilginçmiş gerçekten.
  6. G

Yakaladığım Yılan

nasıl 1 metre o yaa resimde olduğu için mi o kadar uzun gözüküyor acaba. aman Allah ım ben onun olduğu evde uyuyamam heran gelip dolanacak gibii tüylerim diken diken oluyor düşününce bile.
  7. G

Youtube Virüsü

hayırlısı o zaman ne diyeyim :):)
  8. G

Youtube Virüsü

Quickly burda güvenli modu anlatmış ve güvenli modda Yalnızca Windows'u çalıştırmak için gereken temel dosyalar ve sürücüler başlatılır demiş yani virüsler nasıl çalışır ben anlamadım. http://www.pcnet.com.tr/forum/internet-ag-ve-guvenlik/249788-guvenli-kip.html...
  9. G

Youtube Virüsü

öyle birşey istiyorsanız Deep Freeze indirip kurabilirsiniz bilgisayarınıza ama hazırladığınız bir belgeyi d sürücüsüne kaydetmeden bilgisayarı kapatırsanız yandınız sil baştan :)
  10. G

Youtube Virüsü

hayır dedikaducu :) farkındaysan e değil o yerine a yazmışım dikkatli ol biraz :):)
  11. G

Youtube Virüsü

evet yaa aslında çok güzel bir yüzü var ama o dizide bir tuhaf. bende üye olurken 'o ' yerine 'a' yazmısım düzelmiyorda öle kaldı :)
  12. G

C# Console Application Proje Ödevime Yardım

Bağlantılı olmalıki dersi müfredata koymuşlar. Öğrenmek istemiyorsanız da paşa gönlünüz bilir banane.
  13. G

Youtube Virüsü

bahsettiğim şey sistem geri yükleme değil yeniden başlatırken güvenli modu seçmek gibi birşey neyse sen doğru bildiğinden şaşma o zaman :)
  14. G

C# Console Application Proje Ödevime Yardım

Buraya yazana kadar google da aratsanız bir sürü örnek bulursunuz. Dersi bir şekilde geçersiniz de okul bitince ne yapacaksınız. Malesef o bölümü seçtiyseniz öğrenmek zorundasınız bunları. Siz bakıp uğraşın takıldığınız yer olursa ben de dahil severek yardımcı olur burdaki arkadaşlar. Bu...
  15. G

Youtube Virüsü

hangi işletim sistemini kullanıyorsun bilmiyorum ama şahsen ben windows7 kullanıyorum ve son 1.5 yıldır virüs programı kullanmıyorum kimseyede tavsiye etmiyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım arada uyarı verirse yeniden başlatıp en son iyi yapılandırmada başlatıyorum gayet güzel çalışıyor bilgisayarım :)
  16. G

Youtube Virüsü

aklıma şu söz geldi cümleni okuyunca; üşengeçlik yarışması olsa 1. olurdum, ama kim gidecek şimdi oraya :)
  17. G

Youtube Virüsü

kesinlikle kullandığın virüs programından kaynaklanıyordur bence de. güvenli modda virüs çalışmaz diye biliyorum ben ama yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar.
  18. G

SDN seni seviyorum

Seveni arıyorum gören söylesin, Gidene yanıyorum gelen gitmesin.. :) Kalıcı olman dileğiyle hoşgeldin.
  19. G

21 Aralık Saçmalığı

22 aralıkta İsa'nın Şirinceyi ziyaret edeceğini düşündükleri için ve yeni bir çağa girerken Şirincenin en güvenli yer olduğunu düşündükleri için Şirinceye gidiyorlarmış arkadaşlar. Ben de kıyametin kopacağını düşünmüyorum o gün fakat avrupanın ekonomisi meydanda dengeler iyice tersine dönecek...
  20. G

Uçan saray

biz de büyük ikramiye bana çıksa ne yaparız diye düşünüyoruz :) 45 milyona uçağın onda biri etmez :)
  21. G

Söyle Rahatla

Durdurunnn Dünyayı inecek var!!!!!
  22. G

Necati Şaşmaz evlendi

nur fettahoğlu ile neden evlenmek istemediği belli oldu..yaşı büyük gelmiş kadının.
  23. G

Kandırıldık Beylerrr :)

yok artık
  24. G

SDN Muhabbet Kafe

efkarım birikti sığmaz içime bin sitem etsemde azdır kadere gülmeyi unutan yaşlı gözlere mutluluktan haber ver dilek taşı
  25. G

Bir günlük bebeğini boğup çöpe attı!

Allah kimseyi böyle şeylere sürüklemesin. Dünyanın en merhametli varlığı olan annelerin bu hale dönüşebilmesi inanılmaz. Belki de toplum buna sürüklüyor bilemiyorum içim parçalanıyor böyle şeyleri okuyunca.. Bir de erkeğin de suçlanması lazım bence kız o bebeği tek başına yapmadı ya:( başının...
  26. G

Kimi tavlama taktikleri :)

bence üniversiteye kadar böyle şeylerden uzak durmalı üniversitede de dikkatli davranmalı kimsenin ahını almamak gerek nasibin nasıl gelecegi belli olmuyor evli biri olarak söyleyebileceğim tek şey bu.
  27. G

Görgüsüz Müdür!

kovulmayı göze almıştır muhtemelen :)
  28. G

Bilinmeyen Gerçekler

gözyaşının 40 derece olması ilginç ama dogru olabilir fazla ağlayınca yanaklar tahriş oluyor kendimden biliyorum osmanlı olayı çok şaşırtıcı
  29. G

Mustafa Ceceli - Yarabbim

albüm çok güzel eski şarkılarda bir başka yaw
  30. G

Gerici olmak

çok doğru söylemiş
  31. G

Cicişlerden "Tangam Style"

"değerli çalışma arkadaşımız Powerı kaybettik" başlığından sonra bu konu hiç gitmedi yaa:( insan bu tip durumlarda bunların ne kadar gereksiz ve boş şeyler oldugunu daha iyi anlıyor Allah hepimize akıl fikir versin
  32. G

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

ölüm hepimiz için Allah günahlarını affetsin
  33. G

Birisinden hoşlanıyorum ama işler karışık..? (2 SORU)

ugurcan90 yarın yanına git de ki -müsait oldugun bir zamanda konuşabilir miyiz biraz mesela çıkışta uygun musun?vs. biraraya gelincede -ben bir süredir seni izliyorum çok düşündüm ve konuşmaya karar verdim seni yakından tanımak istiyorum sen de ister misin eğer olumlu cevap verirsen çok...
  34. G

Gençler İnterneti Niçin Kullanıyor?

yuhh tekirdağda bazılarının hiç duymadıgı tespit edilmiş ne yapıyor onlar acaba :)
  35. G

Askeri okullara Kur'an-ı Kerim dersi

yorumların hepsini okudum ben de farklı bir noktaya değinmek istiyorm bu dersler seçmeli olacakmış ve ben eminimki böyle bir durumda öğrencilerin çogu o dersleri seçmeye dahi korkacaktır hatta dersin seçilmesini istemeyen (hepsi demiyorum bazıları) hocalar da olacak seçenlere sıkıntı bile...
  36. G

13 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

ohh şehit yok çok şükür Allah tüm güvenlik güçlerimizi korusun hepsi etkisiz hale getirilir inşallah
  37. G

SDN Muhabbet Kafe

ohoo böyle arkadaşlık olmaz kafasına göre küsecek sonra kafasına göre barışacak yok öyle :) real madridli
  38. G

SDN Muhabbet Kafe

küsmemiş miydin sen bana noldu ?
  39. G

4. Ankara buluşması yapsak kimler gelir?

7.caddeye gelin :)
  40. G

Başrolde Onlar Vardı!

arabamızdan soğudum bunları görünce :(
  41. G

Atarlı Ergen Ask.fm Kullanırsa.

eksik olma :)
  42. G

:) olmaz öyle baltamı yanımda getireyim en iyisi öyle daha sağlam
  43. G

hah şimdi oldu :) sağol redo kardeş :)
  44. G

buluşma iyiymiş aslında ama hiç kız yok ben de gelmem o zaman napacam sap gibi
  45. G

videoyu izlediğimden beri düşünüyorum çocuk birine benziyor ama çıkartamadım bir türlü
  46. G

Tek Başına PKK'lılarla Çatıştı

polis eğitimliymiş zaten arkadaşlar hakikaten eğitim şart özellikle güvenlik güçlerimizde profesyonellik çok önemli çünkü ortada can var umarım şu terör sorunu biter habere sevindik ama bir taraftan da herifler yol kesiyor yaa sinir bozucu
  47. G

çok büyük gibi birde 13 yaşındayım diyor :) cesur çocuk yinede beni 10 yıl öncesine götürdü
  48. G

İnternet Üzerinden Yapılan Alış veriş Sitelerinin Hangileri Ne kadar Güvenli ?

limangoda teslimat uzuyor diyorlar benim trendyoldan alışveriş yapıp sıkıntı yaşamayan arkadaşlarım var istersen bir de ona bak
  49. G

Osmanlı'da Yaşanmış Bir olay

geri gel ey osmanlı
  50. G

Atilla Taş - Yam Yam Style - 2012

atilla bak git
  51. G

SDN Muhabbet Kafe

selamlar sdn sakinleri hepinize iyi günler bol güneşler :)
  52. G

Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz ? "Anket"

benim laptop çantamda case logic :) çok kaliteli oluyor 3 senedir kulanıyorum ben 2 ve 3 hoş duruyor önemli olan senin zevkin
  53. G

SDN Muhabbet Kafe

sen polinomlardan hiçbirşey anlamamış olurdun :)
  54. G

SDN Muhabbet Kafe

iyiyim :) sağol sen nasılsın ?
  55. G

'Ölen teröriste ağlamıyorsanız insan değilsiniz'

ben ülkemin askerini polisini bebegini öğretmenini hemşiresini öldüren hiç kimseye zerre miktar acımıyorum. Tamam bizde üzülüyoruz genç yaşta kandırılarak ya da zorla dağa çıkarılan gençler için ama öldürmeyi göze aldıysan ölmeyi de alacaksın...kimse kusura bakmasın
  56. G

SDN Muhabbet Kafe

herkeslere iyi akşamlar
  57. G

Üniversite Mezunu olanlar El kaldırsın

deatmania,(2 yıl sonra bil.muh) erenberk, (2yıl sonra) GassipGirl ,(mezun 2010 bil müh) Brix, (2012 mezun) xfailedkomplex,(terk) Awerz, (mezun makina motor) trnc, (1.sınıf 2015 mezun petrol ve doğalgaz muh) S4B0T4J, ( iktisat terk) acer,(mezun) mustang,(mezun 1992) checkirge,(2.sınıf 2014 mezun...
  58. G

'Kur'an'da geçen her kelime isim olmaz'

evet ben de okudum bu haberi dikkatli olmak lazım isim koyarken
  59. G

SDN Muhabbet Kafe

peki
  60. G

SDN Muhabbet Kafe

sen bilirsin...
  61. G

SDN Muhabbet Kafe

tamam eğer niye küstüğünü söylersen göndermicem
  62. G

SDN Muhabbet Kafe

bilmiyorum ki acil cevap bekliyoruz real madridli
  63. G

SDN Muhabbet Kafe

tamam inandım bu arada real madridli bize küsmüş tatlı mı söylesek napsak :)
  64. G

SDN Muhabbet Kafe

:) neden sildin yaa naptık ayrıca silmek benim hakkım bensiz kafeye gelmişsiniz görmesek haberimiz yok :)
  65. G

SDN Muhabbet Kafe

:) inanayım mı?
  66. G

SDN Muhabbet Kafe

hoşbulduk insan bir çağırır biz kafeye gidiyoruz sen de gel diye
  67. G

SDN Muhabbet Kafe

beğenmekten vazgeciyorum hemen :)
  68. G

SDN Muhabbet Kafe

haklısın sana da iyi geceler :)
  69. G

Memurun Mesaisi Değişti

sabah 8 akşam 5 ti bizde değişen bişey yok hatta 9-6 olması daha iyi bile olmuş
  70. G

SDN Muhabbet Kafe

iyi geceler ben de kaçıyorum arkadaşlar aquess1999 gecerken bırakır heralde :) bu saatte tek gidilmez :)
  71. G

SDN Muhabbet Kafe

:) zor biraz koreye gitmesi lazım hatun için düğüne değil :)
  72. G

SDN Muhabbet Kafe

haklısın :) afiyet olsun o zaman ne diyeyim
  73. G

SDN Muhabbet Kafe

:) hesap yine bana kaldı iyi mi :) karttan geçsek olmaz mı
  74. G

SDN Muhabbet Kafe

boşuna mı çay söyledik :)
  75. G

SDN Muhabbet Kafe

ben hepinizden tecrübeliyimdir merak etmeyin :)
  76. G

SDN Muhabbet Kafe

:) hımm duymadım ben pardon :)
  77. G

SDN Muhabbet Kafe

evet pazartesiye geçiş :) ama şükretmek lazım işleyen demir ışıldar boş durmaktan iiyidir:)
  78. G

SDN Muhabbet Kafe

çaylar 4 olsun 1 kişiyi unuttun Piyonist benefience de içer heralde
  79. G

SDN Muhabbet Kafe

hoşgeldin evet yaa pazarları oldum olası sevmişimdir :)
  80. G

SDN Muhabbet Kafe

bedava sirke baldan tatlı nasılsa demi :)
  81. G

SDN Muhabbet Kafe

olur aslında ama bence moderatörler ödesin yada bu seferlik onlardan olsun :)
  82. G

SDN Muhabbet Kafe

o zaman ayran ya da süt söyleyim :) o da mı olmaz
  83. G

Başka Türlü Bişey Dünya Turu - İzlemeli

adamlara bak yaa ne monoton hayatım var :(
  84. G

SDN Muhabbet Kafe

kafede muhabbet koyulaşmış çay söyleyim mi aquess1999 ve Piyonist
  85. G

Yazılım Mühendisliğini Kazandım

hayırlı olsun sağ salim bitirirsin inşallah...vay be yıllar ne çabuk geçiyor bu duyguları yaşayalı 6 yıl geçmiş
  86. G

Köpoğlu

çok güzel gözüküyor
  87. G

İpin Sırrı

çok güzelmiş gerçekten
  88. G

Gidiş dönüş Ukrayna: 119 dolar

kore olsa topalsolucan kaçırmaz
  89. G

Almanya, Türkiye'ye yaptığı yardımı durdurdu

bende sevindim ne yalan söyleyim umarım çok çok daha güzel yerlere gelir şu canımm ülkemiz
  90. G

Antalya'da polise saldırı: 3 şehit

bu son olsun artık şehit haberi okumak istemiyorum yaa :(
  91. G

SDN Muhabbet Kafe

orhan gencebayın bir ömür albümünü indirdim akşam akşam içim dışım arabesk oldu :) içimden halil sezainin isyan şarkısını söylemek geliyor bağıra çağıra sonra da komşu kavgası :)
  92. G

Doğum Günün Kutlu Olsun Zübeyir

şaka gibi başlık video falan var sandım valla :):)
  93. G

SDN Muhabbet Kafe

benzetmene bayıldım :)
  94. G

SDN Muhabbet Kafe

evet ama bizim yapmamız gerekende bu insanların içinden bizi hatalarımızla sevecekleri seçmek değil mi sonuçta 100 tane arkadasın olur bir tanesi gercektir 100 tane erkek kadın tanırsın bir tanesi eşin olur
  95. G

İstiklal Marşı'na THY Yorumu

kesinlikle çok başarılı hem farklı ülkeler hem farklı enstrümanlar helal diyorum devamını bekliyoruz böyle güzel şeylerin
  96. G

Twitter'da 30 Milyon Takipçisi Var!

lady gaga bu çok normal:) ayarsız hatun kesinlikle normal değil
  97. G

SDN Muhabbet Kafe

hatasız kul olmaz hatamla sev beni... dermansız dert olmaz dermana sal beni... kaybettim kendimi ne olur bul beni...
  98. G

Zara - Dilenci 2012

albüm gerçekten çok güzel olmuş indirdim bugun
  99. G

Mavi Ekran Hatası (Windows 7)

Az mı çektim o mavi ekrandan maviden soguttu o hatalar beni
  100. G

Söyle Rahatla

olmam olmam ne demişler sevgiliye lütfunda hoş kahrın da :)
  101. G

13 Yıllık Eşinin Erkek Olduğunu Öğrendi!

hayvan mı bu ne mındarı
  102. G

Söyle Rahatla

gel aşkımm gell gelde dünyam karışsın
  103. G

Üniversite Mezunu olanlar El kaldırsın

deatmania,(2 yıl sonra bil.muh) erenberk, (2yıl sonra) GassipGirl ,(mezun 2010) Brix, (2012 mezun) xfailedkomplex,(terk) Awerz, (mezun makina motor) trnc, (1.sınıf 2015 mezun petrol ve doğalgaz muh) S4B0T4J, ( iktisat terk) acer,(mezun) mustang,(mezun 1992) checkirge,(2.sınıf 2014 mezun bil...
  104. G

13 Yıllık Eşinin Erkek Olduğunu Öğrendi!

iyi de bunun için niye öldürmüş sonuçta dönmede olsa kadın raporlarla ortaya çıkmasa anlayacağı yokmuş demekki başarılı olmuş kadınlıkta yazık olmuş
  105. G

Yok Böyle Ölüm Sahnesi

Defalarca haberlerde gördüm izlemedim inadına bu 5. görüşüm falan sanırım dayanamadım artık kaç yılında çekildi acaba gerçekten çok kötü
  106. G

Yanlış Anlaşılan Kız.

:) perdeleri kapatsın o da öyle ev mi olur shakira nın la tortura klibi geldi aklıma :) :)
  107. G

SDN Muhabbet Kafe

muhteşem yüzyıl başladı herkese iyi akşamlar
  108. G

SDN Muhabbet Kafe

:) heralde yani
  109. G

SDN Muhabbet Kafe

çok iyi anladıgını düşünüyorum o yuzden cevap vermicem :)
  110. G

SDN Muhabbet Kafe

resmi degistirdim real madridli :) sana gelsin :)
  111. G

SDN Muhabbet Kafe

ben de koyacam şimdi bir resim gaza geldim buluyorum hemen :)
  112. G

SDN Muhabbet Kafe

peki bu avatardaki sen misin :)çok zayıfsın
  113. G

SDN Muhabbet Kafe

:):) akşam akşam güldüm sayenizde resim siz misiniz:)
  114. G

Hangi Filmi İzleyelim ?

anladım yine kendimiz arayacaz anlaşılan kendi filmimizi ben de adaletin peşinde filmini önerebilirim izlememiş olanlara bir de melekler ve şeytanlar güzel
  115. G

Bir Kayakçı Gördüm Sanki :D

acele giden ecele gidermiş
  116. G

Hangi Filmi İzleyelim ?

bugun hangi film izlenecek ben de katılırım böyle bişey yapılrsa
  117. G

Günün Videosu

ben bayıldım buna çokk çook çoook güzel
  118. G

O bir 'Dijikız!' +13

içim çok acıyor böyle haberler okuyunca taciz tacavüz evlilik dışı ilişkiler arada hayatını mahveden veya hayatı mahvedilen genç kızlar Allah çocuklarımızı kardeşlerimizi bizleri korusun :( çokk yazık
  119. G

Tolstoy

dahası var tolstoyun hz muhammad ile ilgili bir kitabı oldugu ve bunun rusyada islamiyet yayılmasın diye saklandıgını biliyor musunuz
  120. G

Bu siteden soğumaya başladım

bazen ben de öyle düşünüyorum ama hayatın hiç bir alanında insanlara takılmamak lazım
  121. G

Yalçın Çakır Melek Subaşı :D

dır dır dır
  122. G

Üniversiteli sevgililer bebeklerini boğdu

bu işi neresinden tutarsan elinde kalıyor bu olay bize evlilik öncesi ilişkilerin insanlara neler yaptırabileceğini, çocukların bazı şeyleri ailelerinden saklamaları gerektiğinde cinayete bile başvurabileceğini ve giderek bencil bir toplum oldugumuzu gösteriyor. Allah hepimizi ıslah etsin
  123. G

Ölen kocası "babası" çıktı!

avrupayı örnek almaya devam:(
  124. G

Forumdaki Mesaj Sayını Arttırmak

konuyu da mı bu yüzden açtın onu da itiraf et :)
  125. G

'Bir senaryo yazdım yerin dibine battım'

resmleri kendi çizdiğine göre yetenekli demekki
  126. G

Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

ben saba tümerle yaşar nuri öztürkün gercekten yasaklanmasını istiyorum dinden sogutuyor insanları hocayım deyip ekrana çıkarak
  127. G

Kaç saniye dayanabilirsin?

kate upton da göstermeye meraklı zaten pislik kadın
  128. G

Sevgilimin olmasını istiyorum

sevgili bulmak istiyorsan önce kendin sev birini git söyle kabul ederse gerisi gelir zaten. Doğru dürüst bi kız gelip söylemez zaten belli eder sadece ilk adımı senden bekler. Ben 1 yıllık evliyim eşim zengin değil normal bir işi var işte orta dereceli bir aileyiz yani parayla gelecek hiç...
  129. G

Şemdinli'de Büyük Terör Operasyonu:75 Terörist Öldürüldü

Allah hepsinin cezasını versin kaç aileyi ağlattılar şimdiye kadar sayıların artması dileğiyle kökü kazınsın artık şu terörün..koskoca türkiye sığamadınız mı.
  130. G

İşte Gerçek Temel Reis (!)

arkadaşlara katılıyorum kesinlikle hiç estetik durmuyor
  131. G

Ördeğe Tecavüz!

Allah seni bildiği gibi yapsın pislik herif....
  132. G

Peki ya siz...?

3 kuruşluk insanlara 5 kuruşluk deger verme derdm
  133. G

Cevabın ne olur..?

ama öyle değil mi bi de tehdit ediyor yüzümü göremezsin diye şeytan görsün senin yüzünü
  134. G

6 yıldır sevdiğim kızı unutamıyorum ne olacak bu halim?

evet avatar demek istedim
  135. G

Cevabın ne olur..?

kızın mesajı benim bile içimi daralttı Allah size sabır versin kapris çekmek zor iş
  136. G

6 yıldır sevdiğim kızı unutamıyorum ne olacak bu halim?

yaa redo her yorumunu okuduğumda gülüyorum sonra profil resmine bakıp bi daha gülüyorum ne diyim eksik olma şu forumdan evet yaa bi de daha duygusalız diye geçiniriz benim de hep düşündüğüm bişeydir bu
  137. G

İyi değilim!!!

bence bir çok şey beyinde başlıyor defalarca mesleğimi sevmiyorum derseniz sevseniz bile bir süre sonra sevgnz gider elindekilerin kıymetini bil bence kaç bin işsiz var şu ülkede
  138. G

Bir kıza aşık oldum !!!

kız sadece sana mı gülüyor yoksa güleryüzlü de sen mi yanlış anlıyorsun bu kadar korkmaya gerek yok yaa kendinize güvenin erkek adam cesur olur reddederse reddeder dünyanın sonu değil ya
  139. G

Adrenalin Yüklü Fotoğraflar

uff düşecek gibi oldum
  140. G

Tam iki yıl olmuş

vay be ben de baktım ilk mesajıma :) bu başlığı görünce zaman ne çabuk geçiyor
  141. G

SDN Muhabbet Kafe

yalnızım dostlarım yalnızım yalnız
  142. G

KPSS İptal Edilmeyecek

hiç beklemedikki iptal edileceğini
  143. G

25 şehit sonrası şoke eden görüntüler!

arkadaş sadece paylaşmış bu başlıgı atan habertürk
  144. G

S.Aleyküm

ee kimse forum kurallarını koymamış :) hoşgeldiniz
  145. G

13 yaşındaki 'kuma'nın çığlığını jandarma duydu!!!Bu bir insanlık suçudur

böyle haberleri okuyunca beni korudugu için,sevdiğim bana denk biriyle evlenmemi sağladıgı için milyarlarca kez şükrediyorum Allah 'a. Bütün genç kızlarımızı böyle ahlaksızlardan korusun Yüce Mevla
  146. G

Rusya'da öğrencinin intikamı

şok oldum yaa şaka mı bu
  147. G

Bloglayarak Kazanın

kimse de destek çıkmamış yaa üzüldüm şimdi
  148. G

İşte Bu İmkansız

ben de takmıştım bir ara mantığı anlayıp üstünde çalışmak lazım
  149. G

Hayvanların Utangaç Halleri

çogunluk yüzünü kaçırarak utanıyor anlaşılan :)
  150. G

Akasya Durağı NURİ'nin Yolu...

suskunlar var :) şimdiye kadar saçmalamadılar umarım bundan sonra da saçmalamazlar
  151. G

Akılı olun !!! =)

umarım keşke hiç çıkmasaydım demezsin :) dememek için sen de akıllı ol !
  152. G

Polis ‘Dur’a uymayanı öldürdü!

ben anlamıyorum bu işi adamlar polise molotof kokyeyli atıyorlar ates ediyorlar onları vuran yok adamın daha ne yaptıgını anlamadan vurmuslar Allah rahmet eylesin ne diyelim
  153. G

Arabaya bak bee

:)hadi yaa hiç gerek yok üstü kalsın :)
  154. G

Akasya Durağı NURİ'nin Yolu...

dediğin gibi renkli gözlü ve güzel olması yeterli başka özelliğe gerek yok :)
  155. G

Ustura Kemal

hiç sevmiyorum bu adamı yaa
  156. G

Arabaya bak bee

opel corsa yla takas yaparlar mı ki :):)?
  157. G

Uzun saçlı küpeli birisi...

Bence en güzeli herkesin kendi işine bakması çünkü hiçbirimiz karşı tarafın beyninden kalbinden geçenleri,nasıl bir ailesi ve sosyal çevresi olduğunu bilmiyoruz. Kimimiz anadolunun bağrında gelenekleşmiş dinin içinde büyürüz,kimimiz bilinçli anne babalarda(bence en az),kimimizde sosyetenin...
  158. G

Bu ne ya iğrenç

eee emanet dikkatli olmak lazım
  159. G

Yurdum İnsanı Yine 'Şov' Yaptı

:) ellerine sağlık keşke hepsini aynı anda değilde ara ara ekleseydin
  160. G

Bilişim Sistemleri Mühendisliği(İTÜ)

uff nerden baksan dönemlik 10binden 80 bin tl en az ve bunu sadece okula veriyorsun
  161. G

Bayrağımızın Şifresi Çözüldü

konu nerelere gelmiş ay yıldızlı al bayrağımm ne mutlu türküm türkiyeliyim diyebilene
  162. G

Arka Sokaklar Bu nasıl Mantıktır

valla ne derseniz deyin doktorlar dan 100 kat daha iyi
  163. G

Açlıkta sınır 935 lira, yoksullukta 3 bin

yoksulluk sınırından 52 lirayla kurtuldum :) bu ne yaa kaç insan 3bin üzeri maaş alıyor sanki
  164. G

Kendinizde Olmasını İstediğiniz Güçler

gördüğüm ve okudugum herseyi aklımda tutabilmek unutkanlıgımı yoketmek isterdim
  165. G

Alın size sıkı bir aşk anketi

Soru 1: Sevgilinize söylediğiniz ilan-ı aşk cümlesi nedir? Ben seni çok seviyorum. Soru 2: Çok eskilerde bıraktığınız aşkınızı bugün karşınızda görseniz ona ne söylemek isterdiniz? evli ve çok mutluyum iyiki gittin yoksa şuanki eşimi tanımamış olacaktım Soru 3: Sevgilinizle...
  166. G

Uçmayan Kalmasın!

slogan güzel :) uçmayan kalmasın !!!
  167. G

Günün Sözü

bazen o da gerekli ama
  168. G

Korku Filmi Yönetmenine Ölüm Tehdidi

bilmez miyim halka filmini taa lisede izlemiştim 6 yıl geçmiş lise biteli o kadının kuyudan çıkışı hala gözümün önünde
  169. G

Korku Filmi Yönetmenine Ölüm Tehdidi

korku filmlerini hiç sevmiyorum
  170. G

Biri hamile ya öbürleri !!!

photoshop olmasın erkek göbegi öyle mi olur tertemiz :)
  171. G

40 Günde Nasıl 5 KG alınır?

ye ye yat bence :)
  172. G

Hackercılık bedava :D

ne sınavına girmiş bu :) anlamadım
  173. G

Hayvanlarda Ruh Var Mıdır?

Arkadaşlar bu benim merak ettiğim üstünde düşündüğüm bir konu.İnternette baktım biraz ruh var anladıgım kadarıyla. Hayvanlarda akıl yok hepsi döngüyü sağlamak ve insanlara hizmet için yaratılmış. Hisleriyle hareket ediyorlar. Peki mesela yılan insanı soktugu için,sinek veya köpek ısırdıgı için...
  174. G

Java'daki Büyük Tehlike Gerçekmi ?

bende de mavi :) şimdi izlenmiyor muyum yani :))
  175. G

Hiç Overclock yaptınız mı?

sadece +1 diyorum
  176. G

Enteresan Bilgiler

karanlıktan korkmayan insan sayısı korkandan daha azdır bence iyi ki bulmuş yoksa ben bulurdum :)
  177. G

Oron Kapatıldı mı ?

nasıl bir fantazidir bu yaa çüşş artık kolleksiyona bak
  178. G

Olmak İstediğiniz Süper Kahramanlar

tabiki PEPE :)
  179. G

18 bin daire kumarda gitti

yazık bu insanlara yaa fi yapı bilindik bir firma üstelik Allah herkesi iyilerle karşılaştırsın
  180. G

Bakalım Hangisi kazanacak :)

uff neymiş şu çernobil :)) düşman başına
  181. G

Türk Konseyinin Bayrağı Belli oldu

çok güzel olmuş avrupa konseyi varsa türk konseyi de olmalı bayrak için de her ülkeden bişeyler koymuslar galiba güzel olmuş hayırlı olsun
  182. G

Üniversite Harçları Kalktı

bende örgün ögretim olarak bitirdm okulu 2 yıl önce, 4 yıl boyunca ödedik. hatta o zaman aldgım katkı payı yardımını şimdi faiziyle ödeyecegim devlete bundan sonrakilere hayırlı olsun ne diyelim.
  183. G

Yangını ‘ses’ ile söndürdüler..

bağırmakla olmaz bu iş hoparlor özel araç falan diyor çevreye zaraarı olup olmadıgı arastırılıp ilerde evlere bile kurulur heralde bu sistem özellikle büyük şirketler alarm yerine onu çalıştırır söndürürler yangını daha neler görecegiz bakalım
  184. G

Su Yerine Bulaşık Deterjanı İçmek

arkadaşlar doktora gitmedik ishal olmuş boğazıda gecti şükür aman yediğinize içtiğinize iyi bakın gece gece iyi korktuk
  185. G

süt yogurt su verdik bakıyoruz durumuna gelişmeleri bildiririm teşekkürler arkadaşlar bogazı tahriş edip ishal yapıyormus genelde bulaşık deterjanı biraz daha masum Allahtan çamasır suyu ya da kireç sökücü falan değildi
  186. G

haklısın da yaşlı inadı bilirsin gitmek istemiyor internette aradım daha önce hep çocukların başına gelmiş bu tip şeyler güler misin ağlar mısın
  187. G

Arkadaşlar Annem su bardagına bulaşık deterjanı doldurmuş babaannem de su sanıp 4 te biri kadarını içmiş. 2 yudum içtim diyor doktora da gitmek istemedi sadece az boğazım yandı bişeyim yok diyor. Evde ne yapabiliriz tanıdıgınız doktor falan var mı ya da daha önce böyle bişeye tanık oldunuz mu...
  188. G

Google Yazıyı Sese Çeviriyor

bilgisayarda deneyemiyor muyuz
  189. G

Domain Nerden Alınır?

benim çalıştığım yerde natroyla çalışıyordu bi sıkıntı olmamıştı
  190. G

Dreamweaver'la Yaptığım Site

hiç bir sıkıntı olmaz ben 2 site yaptım dreamweaver da ikisi de çalıştı kayma olmamasına dikkat et php ve veritabanına da gerek yok kullandıgın resimler belgeler içinde olsun yeter
  191. G

SDN Hatim Grubu - 2012

ben de 18 i okudum arkadaşlar 1 hafta falan oldu foruma girmeyince uutmusum söylemeyi
  192. G

Çok sıcak uyuyamıyorum

bu yıl gerçekten çok sıcak
  193. G

Toshiba yaptı yapıcağını!!

ben de toshiba kullanıcısıyım 3 yıldır kullanıyorum sadece 20.ayında anakartım patladı yanmış ama ben çok memnun kaldım servisten kargo gelip aldı servise ulastıgının ertesi günü anakartı değiştirip kargoya vermişler ve kargo getirip teslim etti 1 lira dahi ödemedim herkese övüyordum üzüldüm...
  194. G

Canım ne çekti sizce ?

acıktım:(
  195. G

Muzip Gençlerden Akıl Almaz Plan

kırk yıl düşünsem aklıma gelmez yazık hayvanlara :) neye uğradıklarını şaşırmışlardır pis insanoğlu
  196. G

Bu Sistem Canavar... !!!

hayırlı olsun gerçekten güzel sistem güle güle kullan
  197. G

Söyle Rahatla

:)il il yapalım bari herkes kendi ilindekine katılsın
  198. G

Ramazan Günlüğü

susadım çeşmeye varmaz olaydım :)
  199. G

Sinema Kapattırmak

gençlik işte.. bir 5 yıl sonra da böyle düşünürsün umarım
  200. G

C# Saat Uygulaması

http://www.phpindir.net/viewtopic.php?f=30&t=569 bir ygulamada burda var fonksiyon kullanmayı biliyorsan
  201. G

Sinema Kapattırmak

e hadi bakalım umarım hakeder yapacaklarını
  202. G

Ramazan Günlüğü

sen de haklısın:)
  203. G

C# Saat Uygulaması

@OnurSorhan refresh kullanacaksın sanırım saniyede bir burdaki programı indir incele takıldıgın yer olursa bakalım studio kurulu değil bende kodu yazmadan net bişey söyleyemiyorum http://www.shenturk.com/genel/c-ile-dijital-saat-digital-clock
  204. G

Ramazan Günlüğü

yok artık yaa koku siner :):)
  205. G

Sinema Kapattırmak

aman bence git forumdan al iki bilet o zaman bi de çiçek yaptır ya da gül al sinema sonrasıda bişeyler ısmarlarsın daha ne jest yapmak istiyorsun sanırım ama kesinleşince yap bence
  206. G

Söyle Rahatla

evet yaa ben de okudum şaşırdım adam en azından şiddete başvurmayıp dava açmıs karşılıgı bu mu olmalı
  207. G

C# Saat Uygulaması

haklısınız oruç işte naparsın :)okumam yok sadece yazabiliyorum :) valla görmedim:)
  208. G

Ramazan Günlüğü

buzdolabını açıp karsısında durarak serinlemeye çalışan var mı benim gibi :)
  209. G

Sinema Kapattırmak

:) hadi yaa bide gelmezmiş :)
  210. G

C# Saat Uygulaması

hangi dilde yapacaksın hangi programda biraz daha detaylı bilgi verirsen yardımcı olacak birileri çıkacaktır
  211. G

Sinema Kapattırmak

:) neyse Allah bozmasın:) bu arada 1500 çok fazla
  212. G

Sinema Kapattırmak

kim bu uğruna sinema kapatılacak olan hatun :)
  213. G

İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı

kim milyoner olmak ister i unuttun :):)
  214. G

İğrenç Kız

hayvan bu yaa içim kalktı oruç oruç nerden geldim buraya
  215. G

Asansör Korkusu!!!

seninki asansör korkusundan öte bişey bence klostrofobi olabilir belki de bende kalmıştım bi kaç kez bizim asansör bozuktu zaten duruyordu aniden yüksek katlardan birine basınca düzeliyordu :) bi de 4 kere binmeye cesaret eden 5.ye de eder bence en gıcık tarafı da telefonun çekmemesi :)
  216. G

Ergen Bıyıklı Kız Olmak - On The Floor

aynen yaa erkek mi kız mı
  217. G

Ev Yapımı Basit Klima

teknoloji sitesi ne de olsa :) fan yoksa napacaz :)
  218. G

İstanbul 2020 logosunu beğendiniz mi?

ben de begendim ama renkler biraz daha canlı olabilirdi
  219. G

Lİnç Edilmek Garantili El-Kaide Taktiği:):)

sonuna ses de koysalarmış keşke :)
  220. G

İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı

bence izlenme oranı artacaktır atv tnt aynı değil
  221. G

Dinlendirici Gözlük Yalan mı?

arkadaşlar haklı bence de doktora gitmelisin hatta sonuçları bize de bildir
  222. G

Beyler Gelinde Gülmeyin! :D

herkeste eğlenecek yer arıyormuş :) bir kaç kişi dışında ilgilenen olmamış bile tamam diyeceksiniz ki anlamadık nasıl ilgilenelim o zaman anlamaya çalışın yazık arkadaş demiştir içinden size soranda kabahat diye
  223. G

Bu Bilgisayar sizce nasıl?

bence de iyi özellikleri ama acer kullanmadım hiç teknik servisi nasıl kullananlar memnun mu öğrenmek lazım
  224. G

SDN Hatim Grubu - 2012

maşallah yaa daha ben 1 sayfa bile okumadım :(
  225. G

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

kendin ara kendin bul usulü oldu :) farklı bir klibi var
  226. G

Oldu Teşekkürler :) gülmekten yerlere yatarsınız :)

ilk defa gördüm güzelmiş bunlar
  227. G

İnanılmaz insanlar ve süper yetenekleri

bence bu insanların hepsi çok cesur ve çılgın hepsi uçuyor resmen
  228. G

Ağladıkça yı Birde İbranice Dinleyin

ben de begendim özellikle orkestra çok iyi
  229. G

İntikam mı, İnat mı, Yoksa bu kızlar Şeytan mı?

:) bence de:) valla ben bir bayan olarak empati kurmaya çalıştım anlayabildiklerim bu kadar :) belki de öyle değildir
  230. G

erhandeniz bir bayan olarak anlattıklarından hissettiğim sey su bahsettiğin kızın aklında senden öncede o arkadaş varmış ama daha bişeyler oturmamış kız aslında onu seviyor ama sana karsı da begenme ya da ilgi varmış teklifini kabul etmesi hem bundan hem de diğer cephede de bi gelişme...
  231. G

yılan hikyesine dönmüş bu olay
  232. G

Makine müh. hangisi daha iyi ODTÜ mü İTÜ mü?

ikiside çok güzel üniversiteler mühendislik zaten teknik üniversitede okunmalı ama ben seçimimi itüden yana kullanırdım
  233. G

Şeytan olan kadınlar mı yoksa erkekler mi?

haklısın ben insanları şeytana benzetmek istemiyorum evet hepimiz ara ara şeytanın görevini yapıyoruz belki ama yine de hepimiz ademin torunlarıyız şeytanın değil
  234. G

Aile Babası Rolü

bence de
  235. G

Lisede nasılsın diyen kız modeli

bence de hiç bulaşmasın ama konu açılalı 3 ay olmuş neler yaptı bilemem
  236. G

Şeytan olan kadınlar mı yoksa erkekler mi?

konuyu hortlatasım geldi:)
  237. G

Göz Yanılmaları

evet ama zor görünüyor ben görememiştim ilk seferde
  238. G

Gelincik

çok güzel hikaye ama yazık olmuş gelinciğe
  239. G

Göz Yanılmaları

:) ben de fatih ürek ve bülent ersoyu çok begendim bi de kavak yellerinin efesi hugoya :))
  240. G

Göz Yanılmaları

http://www.youtube.com/watch?v=w_YOijlfdqM&feature=related biraz hızlı ilerliyor ama izlemeye değer..
  241. G

Nerede Oturuyorsunuz?

ben de :)
  242. G

Duyu Testi - Gözlerinize İnanamayacaksınız! (:

http://www.youtube.com/watch?v=G-CD4wyOfDs&feature=related
  243. G

Wi-fi yüzünden sağlığınız tehlikeye girebilir...

bendensin :)
  244. G

Avea'yı Sevmiyorum

aklın yolu birdir öteki türlü uğraş dur tüketici hakları diye
  245. G

Karşı Cinste Aradığınız Özellikler

nefes de mi almasın :):) ben hepsine biraz sahip birini buldum sonra doğru belediyeye gittim :)
  246. G

Türk televizyon tarihinde bir ilk! İşler Güçler şaşkına çevirdi!

reklam olmuş ama inatla hiçbir yaz dizisine başlamıycam :)
  247. G

Tüm samimiyetimle

hoşgeldin abin amcan annen baban nasıllar selam getirdin mi oralardan bize
  248. G

Avea'yı Sevmiyorum

bence avea ya sitesinden mesaj atarak durumu anlatacaksın artık avea kullanmak istemediğini, çevrendeki herkesi vazgeçirmek için elinden geleni yapacagını ,forum sitelerinde,sosyal medyada durumu anlatarak aveayı sonuna kadar kötüleyeceğini bildireceksin ve bunları gerçekten yapacaksın ki öyle...
  249. G

SDN Hatim Grubu - 2012

bu arada teşekkürler by efsane
  250. G

SDN Hatim Grubu - 2012

tam dogru bilmeyenler okuyan hocalrdan takip etsin hem dogru okumayı öğrenirler olmaz mı ki öyle
  251. G

Günün Sözü

evet yaa hani evliyalar insanın yüzüne bakınca amelini görür kimisini eşek kimisini köpek suretinde görürmüş yaa acaba biz neye benzerdik neyse Allah hepimizi affetsin inşallah
  252. G

Kaç kardeşsiniz?

hale lale jale male tale 5 kardeşiz :)
  253. G

SDN Hatim Grubu - 2012

by efsane son eklemeleride yapıp hangisini okuyacagımızı düzenler misin karıştı
  254. G

Günün Sözü

Allah bozmasın deriz çünkü Allah izin vermezse insanlar da bozamaz
  255. G

Günün Sözü

ha ha evet haklısın ama leyla ve şirinde beklemişler:) şimdiki mantık gelene hay hay gidene bay bay:)
  256. G

Ve Mübarek Ramazan Ayı Geldi

evet umarım hakkıyla veda etmek nasip olur
  257. G

Oruçluyken Susamamak Için Neler önerirsiniz?

duş alınabilir bir de terlemekten kaçınmak
  258. G

Facebook Hakkında İlginç Araştırma

:)) bu nee yaaa ha ha özel hayat kalmadı herşey ortada
  259. G

SDN Hatim Grubu - 2012

selen 15 i ben aldım ama farketmez hangisini verirlerse bana 18 i yazabilirler o zaman
  260. G

Bir lâhza 'huzur'

wawwww
  261. G

SDN Hatim Grubu - 2012

tamam 15 i de bana yazın bakalım kaç saatte okuyacam ama olsun en azından hatim sevabı alayım :)
  262. G

Yazılımda İngilizcenin Önemi

okudugunu anlarsan kpds yi yaparsın :) çogunlukla :)
  263. G

SDN Hatim Grubu - 2012

bu cüzü 1 ay için de mi okumamız lazım arkadaşlar ben aşırı yavaşım 1 gündeyse alamam
  264. G

Ask.fm soru soralım birbirimize :)

bu nee bee ilk defa gördüm bende faydalı bişey sandım :) sence ben nasıl biriyim ? sen kimsin :)) demşler alakaya pırasa
  265. G

Duyu Testi - Gözlerinize İnanamayacaksınız! (:

o değilde ilk videodaki kadın dudağını kırpmadan nasıl ba diyor denedm yapamıyorum :) ben de ikinci videoda tuttu :) danimarka rize inek :) 9 ile hangi sayıyı çarparsanız toplam 9 oluyor zaten 9 18 27 36 45 54 63 72 81 uyanık bizi kandırıyor :)
  266. G

Zevk için başladılar, 4 bin kişiyi çarptılar

:) evet sim kart olayı çelişki ama eğer bu kadar yetenekiyseler çok tehlikeliler
  267. G

Bir lâhza 'huzur'

hepsi çok güzel paylaşım için teşekkürler korpe ve seyyah
  268. G

82 Yaşındaki Dedenin Telekom'dan İlginç İsteği (Video)

kart zampara :) bi de evliymiş :)
  269. G

Günün Komik Fotoğrafları

ıyyyyyy
  270. G

Karşınızda Yeni Müzik Motoru Wob.io

ben de ilk defa gördüm paylasım için teşekkürler
  271. G

Hakkını helal et :D

sipariş geldi yedim çok güzeldi meraak etmyin diye aradım :)
  272. G

Düşün dur bakalım...?

8 dir
  273. G

I want you....

:) yazık kadına yaaa
  274. G

FOX spikerine 'Fenasi' şoku

yazık adama yaa boşluguna denk gelmiş , pislik insan aklınca komiklik yapmış
  275. G

Adobe Photoshop İle Göz Rengini Değiştirme

http://www.youtube.com/watch?v=E-yD4S_JxDw&feature=related kendime mavi göz yaptım siyahın daha çok yakıştığına karar verdim :)
  276. G

Evet Aşkı Kötü Emellerime Alet Ettim

alamadı biten bitmişti ben de başkasıyla evliyim şimdi :)
  277. G

Kız Tavlama Rehberi (Kızdan) Yeni Başlayanlar İçin

yuhh yaa valla çok dogru anlatmış
  278. G

Evet Aşkı Kötü Emellerime Alet Ettim

bende katılıyorum sana ilk erkek arkadaşım ayrılmak istediğinde çok sevmeme ragmen tamam sen istiyorsan ayrılalım dedim bir kaç ay sonra başkasıyla oldugunu duydugumda kötü olmuştum ama sonra bana demişti ki birisiyle çıkmasam seni unutamam :) bırakın giden pişman olsun siz ileriye bakmaya devam...
  279. G

Bugün Benim Doğum Günüm :P (Bugün doğanları merak ettim :D )

hem sarhoşum hem yastayım bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım . . . :) doğum günün kutlu olsun
  280. G

Çok komik fıkralar ...

bu iyiymiş :)
  281. G

3 ay sonra doğacak kızım için ......

bilge han :) neslişah şule
  282. G

Beni Yeniden Tanıyın

yeniden tanıdıgımıza mumnun olduk :)
  283. G

Güzel Ve Bakımlı Kız Yapabilir Misiniz ?

ben de yaptım :)
  284. G

En sevdiginiz dizi karakteri

suskunlar ecevit ( murat yıldırım) muhtesem yuzyıl malkocoglu burak özçivit
  285. G

Çakma mı orjinal mi ?

bence eğer çok sıkıntı yoksa format atma bilgisayarı başlatırken f8 e basılı tut başlatırken onar baya düzeltiyor ya da bazı bilgisayarlarda baslatırken fabrika ayarlarına döndürüyor ama öyle de d sürücüsü de silinebilir onar bence önce bir onar düzelmezse c yi formatla
  286. G

Balık değil sanki testere

ben izlemiştim piranha filmini tavsiye ederim kan görmekten ürkmüyorsanız eğer
  287. G

Enteresan Bilgiler

6 litre yuh 1 saatte o kadar suyu neden içmiş anlamadım ben 3 bardak içtiğimde tıkanıyorum
  288. G

Yılan zehri kanı bu hale getiriyor

http://www.youtube.com/watch?v=7bqUCXoh1sk http://www.youtube.com/watch?v=7bqUCXoh1sk aynı video
  289. G

Korkuttuğumuz Kızlar.

kız sınıfı ayrı mıydı öyle dersane mi var yoksa şaka mı yapıyorsun
  290. G

açılıyor :)
  291. G

Görüntülerde zehirli bir yılandan alınan zehirin, kan üzerinde nasıl bir etkiye yol açtığını izleyeceksiniz. Yılandan alınan zehrin bir damlası bir bardak kanı, hem de çok kısa bir sürede bakın ne hale getiriyor. http://www.youtube.com/watch?v=7bqUCXoh1sk Kaynak ...
  292. G

Söyle Rahatla

böyle bir kara sevda kara toprakta biter...
  293. G

İşte İnternete Yüklenen İlk Görsel

kadınların internete fotograf yükleme merakı 98den beri aynı demekki :)
  294. G

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

çok orjinalmiş ev gibi
  295. G

Szice Hangi İşlemci Daha İyi Performans Verir ?

tabiki i7
  296. G

SDN Amatör Fotoğrafçılar Kulübü

çok güzel resim 2 kez nasip oldu gitmek cundaya resmi görünce yine gidesim geldi