Arama sonuçlarınız

1. M

Sizce Kim?

Hadi bakalım hem yorum hem oy bekliyorum
  2. M

Portable Internet Download Manager

Arkadaşlar programa bakmak için açtım sonra firefoxa entegre oldu. Programı sildim gene olmadı. Ne yapmalıyım?
  3. M

Program İsteği

Arkadaşlar kotanın dolmasına 1.5 gb var.Ama indirecek bir şey bulamıyorum. bildiğiniz toplu program indirebileceğim bir link var mı? ama tek tek değil tek link Yardımlarınızı bekliyorum
  4. M

OKSde dikkat edilecek sorular

Milli Eğitim Bakanlığı okullar arasındaki müfredat farklılığı nedeniyle çıkabilecek sorunların önüne geçmek için OKS’de soru sorulacak alanları daralttı. 120 ilköğretim okulunda pilot olarak yeni müfredatın uygulanması nedeniyle, her iki müfredatın kesiştiği alanlardan soru sorulmasına...
  5. M

Gmail

Arkadaşalr size bir sorum olacak. Ben gmailde gruplara üyeyim.Burdan gelen maillerin sadece ekli olmasını istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim ya da ekli olanların hepsini nasıl yıldızlayabilirim??? Kestene kebap acele cevap :)
  6. M

Bir Kaç Amatör Fotoğraf(Kendi Eserlerim)

Umarım beğenirsiniz :) (Biraz büyükler galiba)
  7. M

3 Adımda İngilizceyi Bitirmek İçin

3 ADIMDA İNGİLİZCEYİ BİTİRMEK İÇİN OKUYUN VE TÜRKÇENİN GÜCÜNÜ GÖRÜN DERS 1) "Bir Turkce kelime 17 Ingiliz kelimesine bedeldir." - Afyonkarahisarlilastiramadiklarimizdanmisiniz ? Ingilizce tercumesi: -Are you one of those people whom we unsuccessfully tried to make resemble the...
  8. M

Çobanın intikamı

Çobanın birisi yol kenarında koyularını otlatıyormuş. Yanına bir Jeep yanaşmış. İçinden; Brioni gömlek, Cerruti ayakkabılar giyen, Ray-Ban gözlüklü ve YSL kravatlı bir sürücü aşağı inmiş ve çobana sormuş : - Eğer kaç tane koyunun olduğunu bilirsem, bana onlardan bir tanesini verir misin ? Çoban...
  9. M

Virüs Ve Anti Virüs Dialogları

Antivirüs: Şşşşt nereye genç? Virüs: Abi birisine bakıp çıkıcam hemen... Antivirüs: Olmaz giremezsin yassah!!! Antivirüs : Aaaaa Aaaaa sağa çek bakayım! Virüs: Buyrun abi ne vardı? Antivirüs: Bölgeye zarar veriyorsun. Tutuklusun. Virüs: Abi be, sen al şimdi şu 20 YTL yi beni görme bak yanımda...
  10. M

Dünyada Türklere Sorulan Sorular

sizin ülkede kızlar okuyabiliyor mu? -yok ben türkiyede okuyabilen ilk türk kızıyım! - siz türkiyede :-):-):-):-) sexs yapiyor musunuz? - hayir, biz bölünerek cogalıyoruz - sizde umumi tuvalet yok mu? - dolu var, niye ki? - o zaman niye hep duvarlara işiyorsunuz. - yok canım bunu da nereden...
  11. M

Padişah Msn Olayınaına Girerse

harem şimdi oturum açtı. -Harem kişisine titreşim gönderdiniz. -Buyrun padişah'ım? -slm.nbr? -ii padişahım -u? -bende iiyim. -cariyelerimin keyfi nasıl? -keyifteler hamdolsun. -bir iki tane gönderir misin baş cariyem. -tabii padişahım. **durumunuz meşgul olarak ayarlandı** haremdeki...
  12. M

Sizce bu kadın kaç gün yaşar?

Size klasik bir ailevi sorunu kısaca özetleyen iki mektup sunuyorum. Bunları okuyun ve adamın eşinin bu dünyada daha ne kadar yaşayabileceğini tahmin edin SEVGİLİ EŞİME; 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını...
  13. M

10 soruda evlilik

İşte mutsuz evliliklerin doğurduğu esprilerden bir demet: 1. Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp: "keşke onu isteseydim" dersin. 2. Bir davette bir kadın arkadaşına sorar...
  14. M

Firefox'ta Radyo Dinleyemiyorum

arkadaşlar mesela radyo dinlemek istesem ''can not create DirectShow Player'' diye hata veriyor napabilirim?? LÜTFEN BANA İE KULLAN DEMEYİN
  15. M

Sistem geri yükleme

Arkadaşlar sistem geri yükleme çalışmıyor neden olabilir KANIMCA BİLGİSAYARIN İÇİNDE KÖTÜ ŞEYLER OLUYOR
  16. M

Gözlük takanlar ayak kaldırsın

Ben başlayayım ben 1,25 takıyorum miyopum
  17. M

Flash oyun indirme

Arkadaşlar buraya heralde nasıl indirilir diye baktınız ama ben size aynı soruyu soracağım bir arşiv yapmak istiyorumda :$
  18. M

Bana şans dileyin

Yarın dersanenin sınavı var bana şans dileyin.İnşallah iyi bir puan alırım. İyi akşamlar SDN
  19. M

İnternet explorer 7.0 sorunu

Arkadaşlar internette 10 dk geçirdikten sonra IE nin CPU kullanımı %99 ve Bellek kullanımı 300 mb kadar oluyor. Sorun nedir sizce ???
  20. M

Grip aşısı

GRİPLE YENİ BİR KARŞILAŞMAYA AZ KALDI Grip mevsimi yaklaşıyor. Bazı durumlarda "öldürücü" bile olabilen gripten korunmanın tek yolunun aşılanma olduğuna dikkat çeken uzmanlar aşının yararlı olması için salgın başlamadan önce yapılması gerektiğini, uygun başlangıç zamanının ise Eylül -...
  21. M

Msvbvm60.dll

MSVBVM60.DLL bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı. Ne demek bu anlamadım yardımlarınızı bekliyorum
  22. M

Pardus çalışan cd

Arkadaşlar pcmag almayı düşünüyorum (mağlum pardus çalışan cd veriyor) Peki bu çalışan cd yi nasıl kullanıcam?
  23. M

O muazzam destanın 66 günü

O muazzam destanın 66 günü 29 Ağustos 2007 İstiklal Savaşı Gazetesi Sayın Ömer Sami Coşar tarafından 19 Mayıs 1919 -18 Ekim 1919 tarihleri arasında yayınlanan çeşitli gazetelerden derlenmiş ve günümüz Türkçe'sine çevirilmiştir. Sayın Coşar'a ve bu çalışmada yardımlarından...
  24. M

Hayatınızı Kurtaracak 16 İpucu

HAYATINIZI KURTARACAK 16 İPUCU: Londra'dakı King College Hastanesi Yaşlanma Bilimi Enstitüsü tarafından yapılan bir araştırma, vücudumuzun bize hayatımızı kurtaracak tam 16 ipucu verdiğini ortaya koydu. Sağlıklı yaşam konusunda birçok araştırmaya imzasını atan Londra'daki King...
  25. M

Walllpaper

Arkadaşlar bana toplu wallpaper indirebileceğim bir site söyler misiniz? RİCAM RAPİDSHARE'DEN OLMAMASI
  26. M

Fener'in gündemindeki sürpriz isim

Sarı-lacivertli kulüp, Sivasspor'un tecrübeli forvetini renklerine bağlamak için kolları sıvadı. Beşiktaş'ın da ilgilendiği Mehmet Yıldız'a 1.5 milyon euro bonservis ücreti ödemeye hazır olan Fenerbahçe'nin bu hafta transfere nokta koyması bekleniyor Transfer...
  27. M

Puerta maçta kalp krizi geçirdi

Puerta maçta kalp krizi geçirdi 27 Ağustos 2007 Sevilla'nın genç yıldızı Antonio Puerta, takımının Getafe’yi 4-1 yendiği maç sırasında kalp krizi geçirip ölümle burun buruna geldi. Hastanede yoğun bakıma alınan 22 yaşındaki defans oyuncusunun durumunun kritik olduğu belirtildi...
  28. M

Engele çarpınca kendinden geçti

AVUSTURYALI atlet Guenther Weidlinger, Dünya Şampiyonası’nda 3 bin metre engelli serisinde yüzünü engele çarpınca baygınlık geçirip, 30 dakika bilinç kaybına uğradı. Avusturya takım doktoru Andreas Kroener, 29 yaşındaki atletin hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığını...
  29. M

'Sanal profesör' 600 bin euro çarptı

Fransa'da uyanık bir memur, bundan tam 15 yıl önce, kağıt üzerinde üniversitede çalışıyormuş gibi gösterdiği sanal bir profesör yaratıp, ayda 4 bin euro maaş bağladı. Aradan geçen sürede de yaklaşık 600 bin euro(Yaklaşık 1,1 milyon YTL) tutarındaki "sanal profesör"ün maaşını da...
  30. M

Erdoğan'ın çeteleri anlatırken dili sürçtü

Başbakan, çetelerle mücadeleyi anlatırken dili sürçtü. Erdoğan, şunları söyledi: "Çeteler ciddi vurgun yedi. Çeteler, bürokrasi, asker, meclis, polis, siyasetin içine sızmış. Yargı içine s....mış (hemen sızmış diye düzeltti). Bunların nerelerde neler yaptıkları ortaya çıkarıldı. Bu...
  31. M

Milliler dünya sıralamasında yükseldi

FIFA tarafından her ay düzenli olarak açıklanan dünya klasmanında, ( A ) Milli Futbol Takımı, bu ayki sıralamada 2 basamak yükselerek 22. sıraya çıktı. FIFA'nın temmuz ayı değerlendirmesinde 28 puan birden kaybederek 876 puana gerileyen Türkiye, bu ay içinde topladığı 39 puanla puanını...
  32. M

Irkçı sözlerin bedeli ağır oldu

Alman Futbol Federasyonu, Schalke'nin Ganalı futbolcusu Gerald Asamoah'a 'kara domuz' diyen Borussia Dortmund'un kalecisi Roman Weidenfeller bu ırkçı sözlerinden ötürü 10 bin avroluk para cezasının yanı sıra 3 maç ceza verdi. Federasyondan yapılan açıklamada, cumartesi...
  33. M

Formula 1'e Türkiye'ye özel kurallar!

Formula 1 İstanbul Park Grand Prix'sine artık günler kala heyecan artıyor. Öte yandan yarışla ilgili esprili e-postalar da internette dolaşmaya başladı. Türk insanının direksiyonda yaşadıklarını hicveden mailler okuyanları kahkahaya boğuyor. İşte Formula 1 Türkiye kuralları... &#8226...
  34. M

Yönetimden Kezman'a son uyarı!

Fenerbahçe'nin forvet hattında yaşadığı sıkıntı Kezman'ın görüşme odasına çağırılmasına neden oldu. Sırp oyuncunun geçtiğimiz günlerde kulübe çağırıldığı ve yöneticiler tarafından son kez uyarıldığı öğrenildi. Buna göre Kezman'ın kapasitesinin daha fazla olduğunu bilen ve onu...
  35. M

Tuncay Şanlı'ya 10 üzerinden 8 puan

Four Four Two, Ada'daki yeni transferleri değerlendirirken Tuncay Şanlı'ya övgüler yağdırdı; 10 üzerinden '8' kalite notu verdi.. F.Bahçe'den Middlesbrough'ya giden milli futbolcumuza kalite notu olarak 10 üzerinden 8 veren dergi, "Güçlü Four Four Two...
  36. M

Zico, Sivas maçına asları sürecek

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, sürprizi tadında bırakıyor! İstanbul Büyükşehir Belediye ile oynanan ve 2-0 kaybedilen sezonun ilk sınavı ile Anderlecht’i 1-0 yendikleri maçta beklentilerini karşılamadığı gerekçesiyle Gaziantepspor karşısına 11 farklı isim çıkaran Zico, bu...
  37. M

Ünlü pilot Massa sıkı Fenerli çıktı!

Geçtiğimiz yıl kariyerindeki ilk şampiyonluğunu İstanbul’da kazanan ünlü sürücü, Roberto Carlos’un yakın arkadaşı olduğuna dikkat çekerek, "Fenerbahçe ülkemizde Avrupa’yı temsil eden bir Brezilya takımı olarak tanınıyor" dedi. Ferrari ekürisinin küçük dev sürücüsü...
  38. M

İşte Tek Kişi Online

İşte tek kişi online Bu arada orada benim ismimin mi olması gerekiyordu?
  39. M

30.000 araba resmi

http://www.gurkut.com/main.htm Araba markaları ayrı ayrı gerçekten güzel bir site
  40. M

Ömrünüzde yalnizca 1 kez görme sansina sahipsiniz!

Ömrünüzde yalnızca 1 kez görme şansına sahipsiniz! 27 Ağustos'taki bu muhteşem olayı takvimlerinize not alın... Dünya 27 Ağustos 2007 yi bekliyor. Mars gezegeni Ağustostan itibaren geceleri gökyüzünün en parlak cismi olacak. Mars çıplak gözle dolunay kadar büyük görünecek... Mars...
  41. M

Neyi nereye takıcam

Ben bir kulaklık aldım. Kulaklıkta birde mikrofon var şimdi ben yeşil uçluyu hoparlöre takıp kulaklığı kullanıyorum. Peki mikrofonu kullanabilmem için arkadaki pembe yuvaya mı takmam lazım öyleyse arkada kulaklık için (yeşil uç) için giriş var mı? Öndede altında mic yazan yuvaya girdirdim fakat...
  42. M

Akp Hükümetinin EN İyi BaşardıklarıI!

1-En yüksek iç borç: 251 katrilyon (180 milyar Dolar) AKP’nin iktidara geldiği 2002 yılı sonunda Hazine’nin iç borç stoku 150 katrilyon liraydı. 2006 Aralık sonu itibariyle Hazine iç borç stoku 251 katrilyon liraya ulaşmıştır. AKP son 4 yılda Hazine’nin iç borç stokunu 101...
  43. M

Kitap özeti arayanlar buraya

Kendi uploadımdır.Ve ben kurulum dosyası haline getirdim. Link:http://rapidshare.com/files/48343191/999_kitap_oezeti.exe.html Umarım beğenirsiniz içinde 999 tane var. Bir indeksi var ordan numarasına bakıp kitabı bulabilirsiniz.
  44. M

Carlos ve Vedersona Audi otomobiller

Sponsorlarımızdan Doğuş Otomotiv, Brezilyalı oyuncumuz Roberto Carlos ile Gökçek Vederson'a Audi marka yeni otomobiller hediye etti. Doğuş Otomotiv-Audi'nin Etiler'deki ''Showroom''unda yapılan törene, Başkanımız Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyelerimiz ve...
  45. M

Portable Firefox

Portable Firefox'u Türkçe diline nasıl çevirebilirim.... :^)
  46. M

Son 50 yılın en iyi fotoğrafları

http://resim.turkcebilgi.com/galeri.asp?galeri=Son+50+y%FDl%FDn+en+iyi+foto%F0raflar%FD&id=12&index=0 Lütfen sonuna kadar izleyin izlerken içim parçalandı %( %(
  47. M

Tavsiyenizi bekliyorum

Bana fotomontaj programı gerek(ücretsiz) yardımınızı bekliyorum İçinde fotograftan fotoğrafa yüz aktarımı değişik nesneleri yüze yerleştirme gibi şeyler olursa daha iyi olur
  48. M

Spor basınının unutulmayan gafları

Reha Muhtar: Yahu bu Olimpiyat Stadı çok kötü, maç başlıyor yarım saat sonra insanlar geliyor. Hani eskiden 2 film birden vardı, girerdin filmin ortasında sinemaya... Turgay Şeren: Hatta üç üüüç!.. (Telegol - Star) Milan - Schalke maçı 3-2 berabere devam ediyor. (PSV Eindhoven - Fenerbahçe...
  49. M

Bu kadar nicki hayatta bulamazsınız

{ gitme yoksa sonum olursun BILIYORUM sen benim AZRAILIMSIN } YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr.. ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa, Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı.... Hayatım sana...
  50. M

Fener 3. kalecisini içeriden buldu

Milli kaleci Rüştü Reçber'in takımdan ayrılmasının ardından kaleci arayışına giren Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon kiraya verdiği Volkan Babacan’da karar kıldı. Başta Hasagiç olmak üzere yaklaşık 2 haftadır çeşitli kalecilerle temaslarını sürdüren Sarı-Lacivertli yönetim, kendi...
  51. M

Angelina Jolie

adres silindi. web adres yerine resimleri buraya yüklersen iyi olur.(109 yerine 10-15 tane eklesen yeterli olur sanırım yada ara ara ekle daha renkli olur);) Tam 109 adet resim
  52. M

Dergi tanıtımları

Bu ay neden dergi tanıtımı yayınlanmadı yayınlansında hangisini alcağımıza karar verelim :L ;(
  53. M

Sivrisinek ısırması

Beni sinek ısırmış acayip kaşınıyo naapmam lazım %( +(
  54. M

Kotayı neler etkiler?

Daha önce sınırsız internet vardı. Sonunda bende kota mağdurları arasına katıldım. Peki neler etkiler kotayı ??
  55. M

Galatasaraylılar Saraçoğlu'nu gezdi

Galatasaraylı yetkililer Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı gezdi Fenerbahçe Kulübü’nün internet sitesinden yapılan açıklamada, Galatasaray Kulübü Stat ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Toroslu ile Mali İşler Müdürü İlker Aktaş’ın, Fenerbahçe Kulübü...
  56. M

Sigara öldürür cidden :)

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=swf&file=sigarazararlidir.swf Gerçekten gülünç(!)
  57. M

Girin Kırılın

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz ??? ;D :D
  58. M

SDN Araç Çubuğu Yeni Sürümü

Yükledim ama hiç bir değişiklik olmadı ???
  59. M

Colin Kazım Fener'de

Fenerbahçe, ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş'ında talip olduğu Sheffield United forması giyen Colin Kazım Richards’ın da işini büyük ölçüde bitirdi... Sarı-Lacivertliler, Galatasaray ve Beşiktaş'ın da almak istediği yıldız oyuncuya en yüksek ücreti ödedi. Fenerbahçe...
  60. M

Ada'da başarılar Tuncay...

Fenerbahçe'den ayrılarak, İngiltere Premier Ligi takımlarından Middlesbrough'ya transfer olan Tuncay Şanlı, sarı-lacivertli takımda 5 sezon forma giydi...<br /><br />Fenerbahçe formasını resmi maçlarda toplam 207 kez ıslatan Tuncay, genellikle orta sahada oynamasına rağmen...
  61. M

Barcelona-2 Espanyol-2 (Messi-2)

http://www.youtube.com/watch?v=FimjWHTgAmU<br /><br />MESSİ'NİN ELİ<br />Barcelona ile Espanyol arasındaki 'Katalan Derbisi'ne Espanyol iyi başlarken, 29. dakikada De La Pena'nın şık pasında kaleciyle karşı karşıya kalan Tamudo durumu 1-0'a getirdi...
  62. M

Çok mu fazla reklam var?

Arkadaşlar he şey iyi SDN çok güzel ama çok fazla reklam var mesela nike reklamı çok sinir bozucu nereye gitsem oraya geliyor reklamlar illaki olacaksa gizleme butonuda olsun.
  63. M

Zenginin Çorabı

Çok zengin bir adamcağız, ölümünün yaklaştığını hissedince, oğlunu yanına çağırmış. Evvelâ en mühim vasiyetini bildirmiş. Demiş ki : "Beni mezara çoraplarımla gömün." Anlamamakla berâber kabul etmiş oğlu. Adam bir de mektup tutuşturmuş oğlunun eline. "Ölümümden sonra, ilk...
  64. M

Galatasaray'a 6 maç seyircisiz...

Ali Sami Yen'deki Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde çıkan olayların faturası belli oldu. Cim Bom, önümüzdeki ilk 6 resmi maçını kendi evinde ama boş tribünler önünde oynayacak... Yargı süreci Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde çıkan olayların faturasını belirlendi... Olaylı maçın...
  65. M

O'na R.Carlos'un posterini yollayın!

Tarih: 19 Haziran 2006. Birileri “posterini bile alamazlar” demişti. Hatta “O’nu almak çok zor. Bize burun kıvırdı.” şeklinde konuşmuştu. Kimdi O. Tamam şimdi hatırladım. Adnan Polat’tı sanırım. Peki ne oldu. Fenerbahçe ROBERTO...
  66. M

Akp nin İzmir sitesini hacklemişler

http://www.akpizmir.org/ :D Oylama yapmışlar artık site böyle kalacakmış :D Ayrıca: www.akpartiantalya.org www.akpartikonya.org www.akpartibursa.org bunlarda öyle :D
  67. M

Çok Okunuşlu Cümleler

Gerçekten ilginç
  68. M

Pardus

Arkadaşlar pardusu bilgisayara kurmadan çalıştırabilrmiyim? Eğer çalıştırabiliyorsam nerden bulabilirim? Pardusun sitesinden indirin demeyin o inene kadar zaman aşımına uğrar. /(Ayıp değildir söylemesi internet yavaşta))
  69. M

Premier Lig'de sezonun en güzel 10 golü

http://www.youtube.com/watch?v=58fNqzJ0VrA<br /><br />Çok güzel goller :)
  70. M

Sakar futbolcular

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=DHw4ckJDtXc<br /><br /> :D
  71. M

Milliler, Sambacılar'ı elinden kaçırdı

A Milliler, yıldızlar topluluğu Brezilya önünde adeta samba yaptı... Umut, Tuncay, Hamit, Sabri ve Yıldıray'ın şutlarında kalesinde devleşen Doni, harika oynadığımız gecede kalesini gole kapattı. <br /><br />Ay-Yıldızlı ekip, iyi futbolunu golle süsleyemedi.<br /><br...
  72. M

Yunan Tarih Kitaplarında Türkler

"Halen Yunan ilkokullarında 3 tarih kitabı okutulur. 1'incisi Helenistik dönemi, 2'ncisi Roma ve Bizans dönemini, 3'üncüsü ise yakın tarih adıyla Osmanlı Dönemi ve 1821 Yunan İsyanları sonrasını işliyorlar. İlk iki kitapta Haçlı Seferleri kapsamında yapılan savaşların...
  73. M

Lütfen Okuyun

> Aksamlari, evde oturdugunuz oda disinda kaç odada ampul yaniyor? Disimizi > firçalarken su saril saril akiyor mu? Ekmegimiz > yenmeden bayatliyorsa neden? Acaba gerekenden fazla mi aliyoruz? Ya bayat > ekmekleri ne yapiyoruz?....... > > On dokuz yil evveldi...
  74. M

Şimdiye Kadar Okuduğum En Güzel Hikaye

Bir zamanlar zengin olan Sezgin ile fakir olan Ferhat çok iyi arkadaslardi. Adeta can dostuydular. Günün birininde Sezgin Ferhata "benim için canini verirmisin?" dedi. Ferhat hiç düsünmeden "seve seve veririm" dedi. Bunun üzerine Sezgin Ferhat'tan nisanlisini istedi...
  75. M

Dünyaca Ünlü Bir Avukat ve Kaybettiği Tek Dava

Dünyaca Ünlü Bir Avukat ve Kaybettiği Tek Dava Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu yakalanmıştı. Ama karısının cesedi ortada yoktu. Durusma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandalyesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı jüriyi ikna etmeye...
  76. M

Dünyanin Yedi Harikası

Bir grup ögrenciden Günümüz Dünyanin Yedi Harikasi'nin neler oldugunu düsündüklerine dair bir liste yapmalari istenir. Aralarinda anlasmazliklar çikmasina ragmen asagidakiler en fazla oyu alanlardir: 1) Misir'in Büyük Piramitleri 2) Tac Mahal (Taj Mahal) 3) Büyük Kanyon (Grand...
  77. M

Musalla Taşı

Bir zamanlar bir psikoloji kitabında okuduğum bir bölüm vardı... Hayatın ve getirilerinin kıymetini anlamak için tavsiye edilen bir metod vardı içinde.. Deniyordu ki; "arada bir, çok bunaldığınızda,hayatın sizin için çekilmez hale geldiğini düşündüğünüzde kendinize 10 dakika ayırın ve...
  78. M

Aşk ve Ölüm

Lütfen sonuna kadar izleyin Ben :-X siz devam edin.<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=j2Ilo-9TXf0<br /><br />Sonunda ağlamakiçin kendimi zor tuttum :'( :'( :'(
  79. M

Yalnızca kum

Juan, motosikleti ile Meksika sınırına gelir. Arkasındaki iki büyük çantayı gören sınır polisi şüphelenir ve içinde ne olduğunu sorar ... Juan, "Yalnızca kum" diye yanıt verince polis, "Aç bakalım çantaları" der. Juan çantaları açar, polis didik didik kontrol etmesine...
  80. M

Atasözlerimizdeki Tezatlar

Güzel Türkçemiz o kadar zengin ki hemen hemen yaşadığımız her olayın ardından “ee atalarımız boşuna dememiş” ile başlayan bir atasözü kondurabiliyoruz. Peki atalarımız bizim yaşadığımız olayları önceden biliyorlar mıydı? Cevabı çok basit. Hayır… Onların yaptığı tek şey...
  81. M

Aman polisler kızmasın

Yasli bir amca, eseginin üzerinde karayolunda seyretmektedir.Bunu gören trafik polisleri, amcaya takılmak isterler ve durdururlar. Polis: Be amca, necin dakman golani? (Golan: Emniyet kemeri.) Amca: Dakmam be iste! Polis: E bak gördün mu, simdi ceza keseceyik. Amca: Kes bakalim...
  82. M

Atatürk ile ilgili her şey

http://www.tekadamdevrimi.com/
  83. M

Slayt Severler Buraya

http://www.sunubankasi.com/index.asp İçerisinde katagorilere ayrılmış çok fazla sunu var
  84. M

Eskimeyen Güzellik

Yalınıyormuyum ???
  85. M

Ajdar Dobra Dobra'da

;http://www.youtube.com/watch?v=irXNFj6qTAA<br Adam bir programa katıldı neler oldu. Bu adam salak heralde. Nede olsa aç tavuk ambardaki buğdaylara mındar dermiş o hesap... :D :D :D :D Şu adamı ıslah edecek bir baba yiğit yok mu??
  86. M

Bülent Ersoy Canlı Yayında Ne Yaptı? ->>

http://www.youtube.com/watch?v=ezZqc3HZSvU<br /><br /> :D
  87. M

Küresel Isınma ve Susuzluk

Küresel ısınma ve susuzluk dünyamızı bekleyen bir tehlike. Bunun için küresel ısınma hakkında bir bölümümüz olsa çok iyi olurdu. Küresel ısınma ile ilgili sitelerin tanıtını yapar onlarla ileşime geçip onlarında sitelerinde haber yapmalarını isteyebiliriz. Daha sonra bölüme sabit bir konu olarak...
  88. M

Üf Şu Çıtırlara Bakın

Hayallerinizi yıktığım için kusura bakmayın ;D ;D ;D ;D ;D
  89. M

Teyo Emmi / Bush'un Annesiyle Babasını Kurtarıyor

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=JkpjFCk0uPM<br /><br /> :D
  90. M

Teyo Chat Yapıyor

http://www.youtube.com/watch?v=DxrXnLu_Se4<br :D
  91. M

Teyo Emmi / Bursa'yı Çekirge İstilasından Kurtarıyor

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=f--ulyH11qQ<br /><br /> :D
  92. M

Teyo'nun Palavraları , Teyo Emmi İsrail

http://www.youtube.com/watch?v=Wpx-O_AcFA8<br :D
  93. M

Teyo Emmi-Define Avı

http://www.youtube.com/watch?v=UITpHb9wvTs<br :D
  94. M

Teyo Emmi-Aydan Gelenler

http://www.youtube.com/watch?v=SOIZ5tRAfE4<br :D
  95. M

Teyo Emmi-Rusya

http://www.youtube.com/watch?v=neVw8g9v28c<br :D
  96. M

Teyo'nun Palavraları

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=2NG8lPLJKsA<br /><br /> :D
  97. M

Teyo Emmi-Almanya Düğün

http://www.youtube.com/watch?v=3Wsvk9iyGCU<br :D
  98. M

Teyo Emmi-Uzay

http://www.youtube.com/watch?v=8LOQtDXG7NE<br :D
  99. M

Teyo'nun Palavraları - İt Dalaşı

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=_5KPV-lgDK8<br /><br /> :D
  100. M

Teyo Emmi-Ördek Avı

http://www.youtube.com/watch?v=CuDjSOEq6SU<br :D
  101. M

Klozet-Çocuk

Yeteneğe bak..... :D
  102. M

Çan Belediyesi

Ne güzel ;D
  103. M

Sabırlı Sunucu

Şerif Issı yurt dışındaki vatandaşlarımıza emeklilik konularında danışmanlık yapıyor ve Hatice hanım telefonla programa bağlanıyor işte ne oluyorsa o anda oluyor :) http://www.youtube.com/watch?v=j8_1y79-KiY<br
  104. M

Sakar Şakir

http://www.youtube.com/watch?v=2lffppVM4_I<br Çok komik... :DKemal SUNAL seni hep saygıyla anacağız. :(
  105. M

Eline Portatif Program Olan Var Mı??

Portatif program var mı elinizde çok aradım buldum fakat çoğu forum olduğu için üyelik istiyor. Yardımcı olabilir misiniz??? :(
  106. M

Gladyatör Elazığ Versiyonu - Gıllı Ali Diyatör

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. Gladyatör Elazığ Versiyonu - Gıllı Ali Diyatör 1<br />http://www.youtube.com/watch?v=VnBN0Wbd7x8<br /><br />Gladyatör Elazığ Versiyonu - Gıllı Ali Diyatör 2<br />http://www.youtube.com/watch?v=N02IWv4gR4E<br /><br...
  107. M

Tanrıya Mektuplar

Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan çocuklar, büyüklerin değil kendi kafalarının, çocuk dünyalarının tanımladığı, büyük bir güven duyup,büyük bir umutla bağlandıkları "çocukların tanrısı"na bir dolu mektup yazmışlar. Eric Marshall ve Stuart Hample adlarında iki yazar da bu mektuplar...
  108. M

Tsunami Bizde Olsa

-"Kalk hanım uyan... Galiba gece AB'ye girmişiz. Dışarısı Venedik gibi olmuş..." -"Bu sene denize gidemedik diye ağlanıyordun hanım, al deniz ayağımıza geldi. -İnsan bari neden arabamız yok diye ağlar. Hay senin kafana." -"Kardeşim çeksene şu kayığını...
  109. M

Kurbanlık Koyunun Günlüğü

1. GÜN: Sevgili günlük, bugün bayramın ilk günü. 10 gündür elimden geleni yapıp bi şekilde satılmamayı başardım. Arkalara kaçtım, sürekli yüzüme hastalıklı bir hava verdim. Şans da yüzüme güldü, bugüne geldik. Ama bu iş boşlamaya gelmez. Her an biri gelebilir, orama burama bakıp, şu başımda...
  110. M

Alo Ajdar Hattı

-alo iyi günler ajdar beyle mi görüşüyoruz? -buyrun ben türkiyenin popstarı ajdar -nan bana bak ajdar senin varya kel kafanı tokatlarım -bir kere ben kel değilim beyefendi kafamda saçlar var -nan bırak bana laga luga yapma basbayağı kelsin -bir popstara kel diye hakaret edemezsiniz -nan senin...
  111. M

Kız Arkadaş ile Maç İzlemek

Genelde, futboldan anlamayan biriyle mac seyretmekle yakin anlamlidir. her olaydan sonra gereksiz soru zincirlemeleri macin butun heyecanini keser atar. ornek olay gelisimi: dk 2 -mac basladi mi? +bilemiyorum artik... dk 15 -sari kart mi? niye? +karsi takimdaki oyuncunun bacaklarini...
  112. M

Küresel Isınma Geyikleri

hatce kız kışlıkları çıkardın mı +yok bey yazlıklar yeter bize fakir fukara bulup kışlıkları dağıtalım -niye gız dellendin mi +yok bey televizyon küresel ısınma var diyor heryer ısınıyormuş buzullar bile erimiş. +abi küresel ısınma var ya o yalanmış -hadi len kim dedi +olum bizim fizk...
  113. M

Türkiye'deki Enteresan Dernekler

1) Taşköprü Sarımsak Geliştirme ve Kalkındırma Derneği 2) Angora Tavşanı Seven Şoförler Derneği Lokali 3) İstanbul Akvaryum Yardımlaşma Dayanışma Derneği 4) Genelevi Geliştirme ve Güzelleştirme Derneği 5) Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Dostları Derneği 6) Müzisyen Sevenler Lokali 7)...
  114. M

Bu İsimler Gerçek !

emel yalak yusuf verici vahit dönek ramazan şapşal sultan kaltak ismail dümbelek nasır fırıldak şöhret sıçan gurban yalama ahmet ali emici ayşe cinsel mehmet taşak sultan kıç. mahmut pipi yusuf kız münire meme havva kalça aşkın azgın reyhane azmış mümin abaza yunus gay kemal...
  115. M

En Çok Söylenen Yalanlar

* Önemli olan ruh güzelliği. * Senden baska kimseyi sevmedim. * Bir kereden birşey çıkmaz. * Şimdi ben de seni arayacaktım. * Telefon şehirler arasına kapalı. * Burada torpil geçmez. * Herkese eşit zam yapıldı. * Yüzüne de söylerim. * Paranın ne önemi var mühim olan insanlık. *...
  116. M

Saçma Amerikan Yasaları

ALABAMA • Motorlu tasit kullanan bir sürücünün gözbagi kullanmasi yasak. • Pantolonun arka cebinde dondurma bulundurmak yasak. • Anniston kentinin Noble Caddesi'nde bluejean giymek yasak. • Jasper kentinde, bir erkegin esini basparmagindan daha kalin bir sopayla...
  117. M

YASSAK V7.0

Yassak Programı; bilgisayarınızdan uygunsuz içerikli (pornografik) sitelere girilmesini engeller. Zararlı içerik taşıyan sitelere karşı bilgisayarınızı korur. Yassak Programı Internet üzerinden online adres...
  118. M

Bir Bakın Plakaya

:D :D :D
  119. M

İş başvurusu

Tamamen gerçek bir olay!!!!!!!!!!!!Yaşanmış bir iş başvuru hikâyesi....Yeni Şafak Gazetesi yazarı Mustafa Özel'in köşesine taşıdığı,yaşanmış çok ilginç bir iş başvurusu hikâyesi: Alttaki işbaşvuru formunu dolduran Mehmet Tartar'ın başvuru formuna yazdığı cevaplar: 1. Adınız...
  120. M

Günlük

Benim adım Enes......Üs yasımdayım.Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz, yas günüm olacak. Mum üflüzem. Sok seviyoyum mum üflemeyi. Bi aksam annemin mumlayını da ben üfledim. Hepşini söndüyemedim. Sok uğyaştım ama söndüyemedim, dudaklayım sısladı. Sonya ösküymeye basladım. Annem bana su veydi...
  121. M

Şimdiki Genliğe Hitabe

Bu arada benim burda amacım ATAMIZIN eserine hakaret değil isterseniz silebilirim EY TÜRK GENÇLİĞİ >Vatanın bütünlüğü, milletin bağımsızlığı tehlikededir. Ankara >hükümeti, üzerine aldığı sorumluluğun gereklerini yerine >getirememektedir. Bu durum, milletimizi yok olmuş gibi...
  122. M

Delikanlının El Kitabı

1. Delikanlı adam Scooter tipi motorlara binmez. 2. Delikanlı adam sözünden dönmez. Özü sözü birdir. 3. Delikanlı adam Light Cola içmez. 4. Delikanlı adam More ve benzeri sigaralaıi içmez. En delikanlı olanı Camel içer. 5. Delikanlı adam sahte isimle veya isimsiz yapmaz. 6. Delikanlı adam...
  123. M

Bir Günlük İzin

KENDİNDEN YANLIZCA BİR GÜN İZİN İSTİYEN İŞÇİSİNE PATRONUN CEVABI: “BİR GÜNLÜK İZİN İSTİYORSUN DEMEK? YILDA 365 GÜN VAR. BU 52 HAFTA EDER. HAFTADA 2 GÜN TATİL YAPIYORSUN(104 GÜN).GERİYE 261 GÜN KALIR. GÜNDE 8 SAAT ÇALIŞIYORSUN. BU İSE 261 GÜNDE 2088 SAAT YANİ 87 GÜNE EŞİTTİR. GÜNDE BİR SAAT...
  124. M

Beyaz Ayıııı

8 - 9 yaşlarında bir çocuk var, bu çocuğun en sevdiği şey yatak odasındaki dolaba girip oyuncak beyaz ayısı ile oynamak. Yalnız bu duruma annesi cok kızıyormuş çünkü kocası yokken sevgilisini eve getiriyormuş. Yine bir gün annesi sevgilisi ile dışarıda iş üzerindeyken çocuk dolapta beyaz...
  125. M

Fıkralar

SOS ISTER MISINIZ? Elektrik supurgesi saticisi, bir apartman dairesininkapisini calmis, kapiyi acan bayana: - "Hanimefendi, bu elimde gormus oldugunuz kovanin icinde at pisligi var!" demis ve bu bir kova pisligi evin icine dogru savurarak dokuvermis. Sonra da: -...
  126. M

Gülmeye Hazır Olun:))

Öğrencim, verdiğim ödevin son sayfasını tamamlamamış. Nedenini sorduğumda; Öğretmenim Aliye başladı, annem bitiremedi dedi. Yanıtı öyle hoşuma gitti ki kızamadım... Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi çevirdi ve sordu: -Gençler alkol var mı?, Cevabımız: -Yok valla...
  127. M

Ölmeden önce söylenen bir kaç söz

-GÖNDER GÖNDER, BEN TUTARIM. - AABI ÇOK SERİ BİR ARABA BU YAAA... - KORKMA HAYATIM, ARABAMIZDA ABS VE AIRBAG MEVCUT. - POSTANEDE BANA AİT BİR KOLİ VARMIŞ ONU ALMAYA GELDİM. - OOLUM..5 TAŞ ÇALDIM RUHUN BİLE DUYMADI.. - BAKIN ÇOCUKLAR, BU DENEY SETİ, KAPAĞI AÇILINCA GÜVENLİK ÖNLEMİ OLARAK...
  128. M

Yaşanmış Komikten Öte Olaylar :))))

Bi gun arkadasla dolmus bekliyoruz.(Dolmuş bekleyen ben değilim :) ) Ust gecit var ama kendi halinde bir kadincagiz yayaya kirmizi yanarken caddeden gecmeye calisiyo. Ust gecitin altinda beklemekte olan polis otosundan soyle bir anons yapiliyo: - Hanim nireeee, hanim nireee? Teyzeden...
  129. M

Mezar taşı yazıları

Delil Yetersizliginden beraat etti Kalp yetersizliginden gitti Karninda fazla su vardi, adalelerinde kireçlenme, böbrekleinde kum, kaninda da demir fazlaligi. Beton gibiydi, ama öldü Artik karisi geçeleri nerede oldugunu biliyor [Çapkin bir adamin mezartasi] Allah taksitlerini affetsin...
  130. M

BuNLaR GeRÇeK oLaMaZ:) demeyinn maleseff gerçek :)))

Gözü kanlanınca hastaneye giden Ahmet Dede'ye gebelik testi yapılması, annesinin kılığına giren adamın iki yıl maaş çekmesi, babasının BMC kamyonlarına hayranlığı sebebiyle kızının adını Bemece koyması, ata aşırı hız cezası kesilmesi size fıkra gibi mi geldi? Bu kadarı ancak Türkiye'de...
  131. M

Yeni nesil atasözleri :))

Ağ alma komşu al. Orjinal program kullananı dokuz ağdan kovarlar. Görünen ağ protokol istemez, sakla setup'ı gelir zamanı. Avi. gelen yerden mp3 esirgenmez. Bugünün işini görev zamanlayıcısına bırakma. Dos kocamış; windowsun maskarası olmuş. Beleş anti-virüs programı...
  132. M

"Çocuk da yaparım kariyer de" 'nin erkek versiyonu

İyi ki doğdum gördün mü 25 oldum kıllandım, akıllandım bir de bıyık bıraktım cakamı atıyorum İyi ki doğdum hovarda bir adam oldum hatunların peşinde aklım hep bu işlerde sınırı zorluyorum Kalamam kapalı tribünde o zaman neşesi neresinde koysalar önüme telleride sahaya da inerim, söverimde...
  133. M

Karımı öldürdüm ama bi sorun niyee ????

Sonunda katil oldum.. öldürdüm karıyı.. bu mektubu da yazıyorum ki bunalımdan çıkamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki... Bakın karıyı neden öldürdüm anlatayım.. herşey 2 yıl önce bu mahalleye, daha dogrusu apartmana taşınmamızla başladı... karım yeni komşular edindi.. altımız...
  134. M

Öğretmene Kendini Sevdirmenin Yolları, yalakalık

yalakalık nasıl yapılır: çok basit.öncelikle çok güzel yada yakışıklı olduğunusöyleyin(içten feethedin) 2)dersinde size baktığında sürekli kafa sallayın 3)yeni gelmişse eski öğretmen hiç böyle anlatmıyordu siz spr anlatıyorsunuz deyin 4)ödevlerini sürekli yapın ve dersinde başarılı olun...
  135. M

lkokul kfrleri... :)

Eşşek +domuz -sensin!!! +sensiinnnnn.... -ne diyosan iki katı +sana 10 katı.. -çelik ayna (ne dersen sana) -salak +sallanda sümüğüne bak -yuvarlada ağzına at -salak +sapsalak -sarmısak...
  136. M

Varmı bunların cevapları.... :)

Buradan devam... Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis gibi bakariz? Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir? Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola...
  137. M

Geleceği Suçlusu Nasıl Yetiştirilir?

1 – Daha küçükken çocuğa istediği her şeyi vermeye başla! Bu şekilde o herkesin onun geçimini sağlamak zorunda olduğuna inanacaktır. 2 – Kötü sözler söylediği zaman, gül. Böylece o kendisinin akıllı olduğuna inanacaktır. 3 – Ona düşünmeyi ve beynini kullanmayı hiç öğretme...
  138. M

367 Geyikleri :)

GEYİK 1 – Bu yıldan itibaren bir yıl 367 günden ibaret olacaktır.Fakat içinde bulunduğumuz 2007 yılı 367'yi tamamlayamadığı için 2008'e yeni bir yasa değişikliği olmazsa geçemeyeceğiz. GEYİK 2 – İstanbul Yeni Camii imamı Cuma günü camide 367 kişi bulunmazsa Cuma...
  139. M

Mahkeme Tutanakları

SORU : Doğum tarihiniz nedir? CEVAP : 15 Temmuz SORU : Hangi yıl? CEVAP : Her yıl SORU : Hastalığınız hafızanızı etkiliyor mu? CEVAP : Evet SORU : Peki ne şekilde etkiliyor? CEVAP : Olayları unutuyorum. SORU : Bize unuttuğunuz bir şeyi örnek olarak verebilir misiniz? SORU : Sizinle...
  140. M

Gülümseme Zamanı(Fıkra)

KİMİNLE EVLİ? Mahkemede hakim, Temel'e sormuş: - Kiminle evlisin? - Bizum kariylan! Hakim sinirlenmiş: - E, herhalde, sen hiç erkekle evlenen duydun mu? - Duydum tabi, nasil duymadum!.. - Kimmiş? - Bizum kari. NESİ VAR? Temel, eczane açar. İlk müşterisi gelir: -Bana bir sinek ilacı verir...
  141. M

THY Görevlileri ile Yolcular Arasındaki Komik Diyaloglar

Yolcu: Diyarbakır kaç para? THY Görevlisi: 58 milyon 500 bin. İndirim belgeniz varsa 32 milyon. Yolcu: İndirim belgesi kaç para? Yolcu: Trabzon'dan İstanbul'a kaç saat acaba? THY Görevlisi: (Beklemeye alan görevli) Bir saniye efendim... Yolcu: Sağolun iyi akşamlar. Yolcu...
  142. M

Manyak ÖSS Soruları...:)

1- bir genç kiza günde ortalama 27 kisi evlenme teklif etmektedir. Bunların bir kısmının zaten evli olduğu düşünülürse, amaçlarının gönül eğlendirmek olduğu açıktır. Normal şartlarda bir gönlün eğlenmesi 48 saat sürdüğüne göre kızın abisinin günde ortalama 10 Adam dövmesiyle bir yil sonunda...
  143. M

Aldatan Kocalardan Komik Yalanlar

Sabaha karşı 3'te eve geldiğinde, uyumamış karısının "Neredeydin bu saate kadar?" sorusuyla karşılanan çapkın koca yalanları... * "Ben sana dedim bilmediğimiz şeyi kullanmayalım diye. Ne işimiz olur bizim geciktirici spreyle falan. Al sıktık şu hale bak. Ben evine bu...
  144. M

Seçmece bunlar

99 Duvar İki deli yüz duvarı olan hastaneden kaçmaya karar vermişler 99 duvarı aşmışlar biri sormuş : -Yoruldun mu? Öteki : -Evet, demiş. 99 duvarı aşıp geri hastaneye dönmüşler. Biz Yıllardır Bakıyoruz Akıl hastanesine yeni atanan müdür hastaneyi dolaşmaya karar vermiş. Dolaşırken...
  145. M

Bavulunu Hazırla

Adam elindeki son parayla kumar oynamaya karar verip LasVegas`ın yolunu tutar ve inanılmaz bir talih: tam 3 milyon dolar kazanır. Hemen otel yönetiminin kendisine açtığı kral dairesinden karısına telefon eder: - "Evde misin?" - "Evet kocacığım." - İyi, hemen bavulunu...
  146. M

Müdür Olduktan Sonra...

Aslanın hanımını uyurken Tilki gelip tecavüz etmiş. Ancak Aslanın hanımı kalktığında kimin yaptığını anlayamamış ve kocasına bundan bahsetmiş. Aslan köpürmüş haliyle tüm hayvanları çağırmış. Bu toplantıya Çakal geç kalmış. Aslan bağırmış. - Kim karıma tecavüz ettiyse hemen bir adım öne çıksın...
  147. M

California da yaşanmış ve kayıtlara geçmiş bir olay dosyası :

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı Mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve...
  148. M

Slaytlar Blmde Olsun

Aslında slaytları yayınlayabileceğimiz bir bölüm olsa güzel olurdu... Umarım dikkkate alırsınız.............
  149. M

Portatif programı U3 e çevir

Elinizde portatif program var bi U3 lü flashdisk ama nasıl çevireceğinizi bilmiyorsunuz .... İşte cevabı PackageFactory 8) 8) 8) 8) Link aşagıda zaten kullanımı acayip kolay eğer sorunuz olursa yazın... ??? ??? http://rapidshare.com/files/32134509/packagefactorysetup.rar
  150. M

Media Player 11

Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi yandaki listeyi kaybettim. Media Player 11'de nasıl geeri getirelecğini bilmiyorum. Yardımcı olusanız sevinirim... :( :( :(