Arama sonuçlarınız

1. Syesilta

GalaxyS4 Power & Home Tuşları Sorunu

Merhaba arkadaşlar Power tuşu üst kısmına basınca böyle içine gömülmüş yumuşak şekilde basıyor. Tuşun alt tarafı ve orta tarafı ise normal basıyor. Home tuşundada sinir bozucu bir ses geliyor, sertleşme olmuş gibi sizce garanti olumlu sonuç verirmi ??
  2. Syesilta

12 Yaşındaki Fenerbahçeli çocuk bıçaklandı !!!

Mecidiyeköy'de çıkan olaylarda aralarında Şekip Mosturoğlu'nun oğlunun da bulunduğu 3 taraftar saldırıya uğradı. İHLAS SON DAKİKA - Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanan Süper Final son maçı öncesi, Zincirlikuyu'da taraftarlar birbirine girdi. Aralarında Şekip...
  3. Syesilta

Elazığspor Süper Lig'de

Elazığspor Süper Lig'de Gakkoşlar geri döndü! Bank Asya 1. Lig'de lider Elazığspor, evinde Bucaspor'u 2-1 mağlup edip önümüzdeki sezon Spor Toto Süper Lig'de mücadele etmeyi garantiledi! Bank Asya...
  4. Syesilta

Kadıköy’de seriye devam!

Kadıköy’de seriye devam! Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'ndaki 3. maçında Beşiktaş'ı 2-1 yenen Fenerbahçe, Kadıköy'deki yenilmezlik serisini 42 maça taşıdı...
  5. Syesilta

Hangi HTC ?

HTC Sensation 1.2 GHz Dual Core 1 GB http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-sensation-12-ghz-dual-core-1-gb-8-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcephtcsensi&categoryId=371946 HTC EVO 3D 1.2 GHz Dual - Core 1 Gb...
  6. Syesilta

Genişletme Bağlantı Noktası

Arkadaşlar laptobumdaki genişletme bağlantı noktasının ne işe yaradığına dair bi bilginiz varmı ? http://img833.imageshack.us/img833/2654/adsziwyp.jpg
  7. Syesilta

Sizce hangisi ?

Casper NEO NEQ-Q930-4M45R (1375 TL) • Intel® Core ™ 2 Quad İşlemci Q9300 - İşlemci hızı 2.50 GHz. 6 MB L2 Cache, 1333 MHz FSB • Orijinal Windows Vista® Home Premium • 4 GB 800 MHz DDR2 Bellek • 640 GB SATA Harddisk • 22" Wide Casper LCD Monitör • 2...
  8. Syesilta

Hp Pavillion Recovery Manager Sorunu !!!

Kurtarma disketi oluşturmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim. İşletim sistemi : windows vista home premıum 32bit
  9. Syesilta

İnternet Paylaşımı İle İlgili Bir Sorum Var???

Masaüstü bilgisayarımda kablolu modem ile internet kullanıorum.Dizüstü bilgisayar ilede kullanmak istiorum. kablosuz modem alma dışında bişey yapabilirmiyim kullandığım modeme veya masaüstüne eklenecek bi parça varmı ???
  10. Syesilta

Flash Player Sorunum Var !!! Yardımlarınızı bekliyorum.

Flash playeri yüklüyorum ancak flash player gereken sitelere girişte benden flash player yüklememi istiyor. Programı tekrar yüklememe karşın aynı sorun devam ediyor. Ayrıca Program ekle/kaldır da flashın üstünde çarpı işareti var ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz ...
  11. Syesilta

Office 2007 Türkçeye Çevirme

Arkadaşlar office 2007 yazılımının dilini nasıl türkçeye cevirebilirim.Yardımcı olursanız Sevinirim.