Arama sonuçlarınız

1. musti_x

Komik

2. musti_x

Vicdan testi - Vicdanlımısın değilmisin öğren ;)

1. Arkadaşlar önce bu videoyu açıyoruz. http://www.youtube.com/watch?v=ss1do0jc2ee 31. saniyeye gelince durdurup sesini kapatıyoruz. 2. şimdi bu videoyu açıyoruz http://www.youtube.com/watch?v=zthquh5t0ow ve diğer videoya geri dönüp açıyoruz. 1. videonun sesi kapalı 2. videonun sesi açık...
  3. musti_x

1500 lü yılların ingiltesi

Doğru mudur, yanlış mıdır bilinmez; ancak 1500'lü yıllar İngiltere'siyle ilgili hayli enterasan bilgiler ve bazı deyimlerin çıkış noktası. Bir dahaki sefer ellerinizi yıkarken suyun sıcaklığı tam istediğiniz gibi değilse eskiden İngiltere'de bu işlerin nasıl yapıldığını düşünün, 1500'lerde...
  4. musti_x

Korkuyor İnsanlar !

KORKUYOR, insanların çoğunu kaybetmekten korktuğu için,sevmekten korkuyor, sevilmekten korkuyor,kendisini sevilmeye layık görmedği için, düşünmekten korkuyor,sorumluluk getireceği için, konuşmaktan korkuyor,eleştirilmekten korktuğu için, duygularını ifade etmekten korkuyor,reddetilmekten...
  5. musti_x

Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz(TEST)

Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz(TEST) TEST'e başlamak için tıklayınız
  6. musti_x

Türk Telekom Yılbaşında bedava

Türk Telekom yeniyıl sevincini destekliyor, yılbaşında şehir içi ve şehirlerarası aramalarda tam 4 saat konuşma hediye ediyor! Bu yıl Türk Telekom, 31 Aralık 2009 saat 18:00’den 1 Ocak 2010 23:59’a kadar, şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere koşulsuz, şartsız tam 4 saat konuşma...
  7. musti_x

ABD li bilim adamını yaptığı araştırma...

Amerikalı erkek bir bilim adamının yaptığı araştırma, :))) Amerikalı erkek bir bilim adamının yaptığı araştırma, Kadınların hayatının 4 ana döneme ayrıldığını ortaya koymuş: 1) Herşeye ağzı açık ayran budalası olarak baktıkları, söylenen her güzel lafa kolay kandıkları 17 - 25 yaş...
  8. musti_x

ABD'de yüksek sesli reklamlar yasaklandı.

ABD Temcilciler Meclisi, televizyon reklamlarındaki ses düzeyinin sınırlandırılmasını öngören yasa teklifini onayladı. Amerikalılarının çoğunun reklamları hoş görmeye çalıştığını, ancak ses düzeyindeki ani artışlardan rahatsız olduğunu belirten Eshoo, yayıncıların mevcut sisteminin bu konuyla...
  9. musti_x

Varmısın Yokmusun da boş kutu :)))

Varmısın yokmusun proğramında hile varmı ? :D Videoyu dikkatli izleyelim boş kutu ve kapattırmak için arkadan koşan adamı göreceksinizi... http://video.mynet.com/video/383898
  10. musti_x

Uzaylılar Google ile mesaj gönderdi :)

Geçen şubat ayında Google, Twitter'a katıldığında gönderdiği ilk mesajı (sıfır ve birlerden oluşan) bir "kod" halindeydi. Bu kod "I'm 01100110 01100101 01100101 01101100 01101001 01101110 01100111 00100000 01101100 01110101 01100011 01101011 01111001 00001010" idi. 4 eylül 2009...
  11. musti_x

En güvenli tarayıcı opera

hackerlar gerek tek başlarına gerekse grup halinde bilgisayarlarımıza girmek ve bilgi çalmak için çalışırlar. fakat herkes gibi onlarda bir web tarayıcısı'na ihtiyaç duyuyorlar. dolayısı ile onlarda risk altındalar. tabiki onlarda en güvenli taraycıyı kullanmak isterler. peki hackerlar...
  12. musti_x

İbretlik bir fotoğraf

13. musti_x

11 sayısı ve ilginç tesadüf. 11 eylül olayı

Arkadaşlar nette dolaşırken ilginç bi yazıya denk geldim sizlerle paylaşmak istedim :) ---------------------------------------------------------> York City 11 harften oluşur -Afganistan 11 harften oluşur -Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teröristin adi) 11 harften oluşur -George...
  14. musti_x

Millet çıldırcam seskartı driver yardım [ÇÖZÜLDÜ]

BUGUN YEGENİM OYNASIN DİYE ESKİ KULLANMADIGIM BİLGİSAYARIMI TOPLADIM SES DRİVERİNİ BİR TÜRLÜ BULAMIYOM Ses Bağdaştırıcı Analog Devices AD1981A @ Intel 82801DB ICH4 - AC'97 Audio Controller [A-1] BÖYLE BİŞEY YARDIMMM LÜTFENN İşletim Sistemi Microsoft Windows XP Professional OS Servis...
  15. musti_x

Bilgisayar ilk açıldıgında donuyor. yardımm

Bilgisayrım açıldıktan 1-2 dk sonra donuyor yardım. Hdd yi, ramleri, IDE kablolarını farklılarıyla denedim sorunum gene düzelmedi sorun ne olabilir çoldırcam... :#