Arama sonuçlarınız

1. A

Excel'de Hesaplama Sorunu

Arkadaşlar excelde yazılmış bir programı bilgisayarımda açıyorum fakat hiç bir hesaplama yapamıyorum karşıma aşağıdaki uyarı geliyor...
  2. A

Yazıcı Tavsiyesi???

Merhaba arkadaşlar yazıcı tavsiyesi olarak ne önerebilirsiniz bir kaç ön araştırma yapmaya çalıştım şöyle 150 ytl civarında bir yazıcı tavsiyesi istiyorum ilk düşündüğüm yazıcı/tarayıcı/fotokopi özelliği olarak Hp 4180 ile hp 4280 modelleri ayrıca canon modelleri olarak mp modelleri gibi...
  3. A

Fotoğraflarla ilgili sorun

Merhaba arkadaşlar size bir konuda danışacaktım yardımcı olursanız sevinirim. Telefonla çektiğim fotoğrafları bilgisayara kayıt ettim.mause ile fotoğrafların üzerine gelince bir takım bilgileri gösteriyor Örneğin;fotoğrafın çekildiği tarih,boyutları,kamera modeli ve fotoğrafın türü gibi...
  4. A

Casus Yazzılımlar

Arkadaşlar bilgisayarda casus yazılım olduğunu varsayalım ve biz meebo,webmessenger gibi sitelerden program kullanmadan msn'e bağlansak ve oradan ileti alsak ve yazsak bunların kayıt altına alınma ihtimalleri olur mu?Şimdiden teşekkürler.
  5. A

Casus Yazılımlar Hakkında

Merhaba Casus yazılımlar bilgisayarımızda mevcut mu değil mi bunu nasıl anlayabiliriz? Casus yazılımlardan korunmak için ne yapmak gerekir?Önereceğiniz programlar var mı? Son olarak bilgisayarı paylaşıma nasıl kapatabiriz?Teşekkürler...
  6. A

Pc geç kapanıyor

Benim pc çok geçe kapanıyor neden olabilir bir çözüm veya önerisi olan var mı?şimdiden teşekkürler.