Arama sonuçlarınız

1. L

HTC EVO 3D veya LG Optimus 3D P920 (inceleme videolu)

Önerielriniz için teşekkür ederim. Lg her ne kadar yazılım destek konusunda diğer rakiplerine göre biraz ağır davransa da,Stabil olmayan sürekli güncelleme yapmaktansa stabil ama geç güncelleme yapmayı tercih ederim
  2. L

HTC EVO 3D veya LG Optimus 3D P920 (inceleme videolu)

Dostlar, İncelemelerini okudum araştırdım ama işin içinen çıkamadım Bu arada inceleme/araştırmalarıma devam ettim Aşagıdaki iki karşılaştırma videosunu buldum. Yanlız izlemeye başlamadan önce patlamış mısır cips felan hazırlayın videolar baya bir uzun...
  3. L

Yılın Ürünleri Anketi Sonuçlandı

Cep telefonu katagorisinde sadece Android işletim sistemli telefon var. Tamam android işletim sistemi olarak oldukça güzel ve becerikli ama Android kullanan telefonların en büyük handikapı şarj süreleri. Benim gibi yeri geldiğinde 2-3 gününü dışarıda geçirmek zorunda kalan kullanıcılar için hiç...
  4. L

Samsung Galaxy S2 Kafe - SGS2 Kullanıcıları Buraya!

Ekstra pil kapasitesi ve sağlam bir korumada sağlamış ama telefon çok hantallaşmış.
  5. L

8 kat fazla lityum içerebilen piller geliyor

Ticari ürüne dönüşmesi en az iki yılı alır. Ama yine de güzel bir gelişme
  6. L

Tavsiyeye ihtiyacım var

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bu tür forumları insanların bilgi ve deneyimlerini paylaşarak benim gibi kararsız insanların karar vermelerine yardımcı olmaları nedeni ile seviyorum. Önerdiğiniz marka ve modelleri inceleyip son kararımı vermeden önce sizinle tekrar paylaşıp kesin...
  7. L

Arabayla yayalara su sıçratanlara kötü haber.Trafiğe AB normlari geliyor

halil413 ve checkirge sevgili arkadaşlarım Türkiye sırf Beyoğlu veya İstanbul değil ki. Sadece Beyoğlunda yapılanları görerek bana gündemi takip et diyorsanız, yaşadiğiniz ülkeyle ne kadar ilgili olduğunuzu anlarım. Ama benim gibi 45 yaşına gelmiş işi icabı pekçok ili ve ilçeyi gezmiş...
  8. L

Arabayla yayalara su sıçratanlara kötü haber.Trafiğe AB normlari geliyor

Kaldırım işgalleri önlenecek. Kaldırımlara araç park edilmeyecek. Market, kafe, lokantalar başta olmak üzere işyerleri kaldırımlara masa, sandalye, kasalar başta olmak üzere yayaların geçişini zorlaştıracak hiçbir şey koyamayacak. Kim yaptırmıcakmış bunları??? Sadece gülüyüorum...
  9. L

Tavsiyeye ihtiyacım var

Arkadaşlar merhaba, Uzun süredir kullanmakta olduğum(hatta ölümden kıl payı geri dönen) N95 8GB telefonumu artık değiştirme kararı aldım. Niyetim Androidli bir tel almak.Forumları takip edip duruyorum ama her kafadan ayrı bir ses çıkıyor yok o marka internet kullanımında çok ısınıyor yok...