Arama sonuçlarınız

1. Sorun destek

Eskişehirli Arkadaşlardan Yardım

Bugün ki Galatasaray – Dortmunt maçını izleyebileceğim Bağlar civarında bir mekan bilen var mı ? D-Smart yayınlıyor. Yeniyim de buralarda.
  2. Sorun destek

Ankara' dan Eskişehir' e Hızlı Tren İle Nasıl Gidilir ?

Merhaba arkadaşlar. Sizden bugün önemli bir konuda yol haritası istiyorum. 2 gün sonra Ankara' ya uçakla geliyorum. Esenboğa havalimanından Ankara tren garına ve ordan da Eskişehir' e hızlı trenle geçmeyi planlıyorum. Bu konuda hava alanından inince hangi araçlarla gara gelebilirim, hangi saatte...
  3. Sorun destek

HD Uydu Alıcı Tavsiyesi

Merhaba sevgili arkadaşlar. Ufak bir konuda sizden yardım rica edeceğim. Bana Biss Key girebileceğim, HD ve yazılımı düzgün olan uzun vadede sıkıntı çıkarmayacak bir alıcı önerebilir misiniz? Evde D-Smart' ın ilk çıktığında aldığımız SD uydu alıcısı var. Çok fazla yavaş ve yaşlandı zaten...
  4. Sorun destek

Trance Temalı Wallpaper Çalışmam

Trance müzik severlerine :)
  5. Sorun destek

Nike temalı wallpaper çalışmam

Yorumlarınıza..
  6. Sorun destek

Galatasaray Temalı Yeni Wallpaper Denemesi

Çalışma süresi 15 dakika.
  7. Sorun destek

.Win Dosyasını Kullanmak

Merhaba sevgili arkadaşlar, Geçen gün aldığım Laptop' ımın içersinden install.win şeklinde bir dosya geldi. Firma Windows 8' i Dvd halinde vermek yerine bu şekilde birşey yapmış. Arayıp müşt. hizmetlerine sorduğumda imajını alıp kullanabilirsiniz dedi. İnternette epey araştırmama rağmen .win...
  8. Sorun destek

Hayalimdeki Galatasaray Kadrosu..

7 yabancı oldu ama olsun. Birine Türkiye kimliği çıkarırız tamamdır :blush: 4 - 3 - 1 - 2
  9. Sorun destek

Türkiye'nin 3G'si ABD'nin 4G'sini solladı Mı Acaba? | iPhonedo

Sevgili iPhonedo' nun testi herşeyi özetliyor. http://www.youtube.com/watch?v=BJkfQEJg7UI
  10. Sorun destek

Packard Bell Müşterisi Olmak Pişmanlıktır

Rezillik... http://www.youtube.com/watch?v=iYTlv4fBeJQ&feature=player_embedded Kaynak
  11. Sorun destek

Jingle Bells' in Türkçe Versiyonu

http://www.youtube.com/watch?v=_5-SxtEMH1w Hergün günde 5 kere izlemeden duramıyorum :D
  12. Sorun destek

Sneijder İçin Facebook Kapak Fotoğrafı

Sizler için hazırladım arkadaşlar, tüm Galatasaray camiasına hayırlı olsun.
  13. Sorun destek

Bilgisayarımı Açınca Ethernet Işığı Sönüyor.

Merhaba arkadaşlar. Saçma sapan bir sorunla daha karşınızdayım. Sürekli yaşadığım ethernet problemi 2 gündür içinden çıkılmaz bir hal aldı. Olay şu; Dün bilgisayarıma format attım. W8' i tekrar kurdum. Bakıyorum bilgisayar kapalıyken ethernet ışığım yanıyor, lakin bilgisayarımı açınca...
  14. Sorun destek

İnternet Download Manager Uploaded.net Problemi

Merhaba arkadaşlar. Uploaded.net (to) premium kullanıcıları varmıdır aramızda bilmiyorum ama eminim sizde de bu sorun vardır. İnternet Download Manager da premium kullanıcı adı ve şifremizi girerek siteleri otomatik tanıtabiliyoruz. Bütün diğer hesaplarımda çalışırken ne hikmetse sadece...
  15. Sorun destek

Bende Artık Windows 8 Kullanıcıyım :)

Windows 8 Pro :)
  16. Sorun destek

Yazılım İle Monitörün Çözünürlüğünü Artırma

Merhaba dostlar, Bugün ilginç bir konuyu sizlere sormak istedim. Konu hakkında baya araştırma ve deneme yaptıkdan sonra bir sonuca ulaşamadım. Umudum kesildi de diyebilirim :D Benim monitör 19'' 1440 x 900 çözünürlüğünde. Ben monitörlerde küçük pixelleri çok seviyorum. Yazılımsal olarak...
  17. Sorun destek

Bilgisayarının Fark Etmeden Artık Eskimiş Olduğu Gerçeği

Evet, kötü bir durum. Ama son dönemlerde çok fazla canımı sıkıyor bu husus. Şimdi bakıyorum da, gerçekten benim canavar artık yaşlı kurt olmuş. 5. yaşına girecek bu aralar. O zamanlar vay be gülüm değidiğim makinam artık yaşlandığını iyice hissettiriyor. Bakıyorum da herkes Battlefield 3...
  18. Sorun destek

Ziraat Bankası Havale Ücreti

Merhaba arkadaşlar. Ben, ilçemde bulunan Ziraat Bankası şubesinden (Benim herhangi bir hesabım yok) başka birinin Ziraat bankası hesabına 15 TL yatıracağım. Bu havale işlemi için bile fiyatın kendisinden daha fazla ücret kesiyorlar diyenler var. Tahmininizce havale için benden ne kadar ücret...
  19. Sorun destek

Full HD Monitörler Eskidi Mi ?

Merhaba değerli arkadaşlar. Sürekli düşündüğüm bir konuya değinmek istiyorum. Konu 1920 x 1080 çözünürlüğüne sahip monitörlerin eskidiği düşüncesi. Benim için çözünürlük önemli bir husus. Şuanki dandik monitörüm 1440 x 900 çözünürlüğünde. Bildiğiniz gibi, monitör gibi pahalı aletler öyle...
  20. Sorun destek

2,5 '' Laptop Diskini Masaüstü Bilgisayarıma Bağladım

Merhaba Shiftdelete sakinleri; Bugün bir fikir ile atıldım, eski kullandığım Toshiba laptop bilgisayarımının diskini masaüstüne bağladım. Gayet sorunsuzda çalışıyor :drool: Lakin az biraz kıllanmadım değil. 2,5 '' olan laptop diski 5 Volt. 5400 Rpm bir disk. Bende direk hiçbir ek bağlantı...
  21. Sorun destek

Seksenler Dizisinde Fark Ettiğim Ufak Hata

Diziyi bilen bilir, dizi genelde 80li yıllarda geçiyor. Ama bir arkadaş kasadaki yazıları TL olarak yazmış. :) Çok severek izlediğim harika bir dizi. Kesin izleyin ayrıca, öneriyorum :)
  22. Sorun destek

Mahlas / Rumuz / Nick Danışması (Baya Bi Konu Dışı )

Merhaba dostlar. Konu itibari ile saçma sapan bir konu olabilir lakin, bu konuda sorunum var. Yıllardır internet kullanıcısıyım ve insanların ister istemez forumlara, oyunlara, web sitelerine, yani kısadacası kullanıcı bazlı içeriklere erişmek isterken mutlaka bir takma isim gerekiyor. Ki...
  23. Sorun destek

Firefox Bazı Siteleri Hatırlasın

Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar şöyle bir şeye ihtiyaç duydum. Bilindiği gibi Firefox da gizlilik seçeneklerinde '' Geçmişi Asla Hatırlama '' özelliği vardır. Ben hep bu ayarı kullanıyorum ve yıllardan beridir de çok mutluyum :) Ama şimdi bir ayrıcalık istiyorum. Mesela örneğin ; Ben...
  24. Sorun destek

Host Dosyası Kendini TXT Olarak Kayıt Etmeye Çalışıyor | SORUN ÇÖZÜLDÜ

Merhaba arkadaşlar. Saçma sapan bir sorun ile karşı karşıyayım. Genelde bazı siteleri engellemek için kullandığım host dosyası /windows/system32/driver/etc bugün ne sebepledir ki çalışmıyor. Bugün aynı rutin işlemleri yapmaya çalışırken çakal host dosyasını Note Pad ile açtıp düzenledikten...
  25. Sorun destek

HTML Template de Türkçe Karekter Sorunu

Merhaba arkadaşlar. İnternetten edindiğim bir template' i editlerken Türkçe karekter kullanınınca, sayfada Türkçe karekterler gözükmüyor. Bu durumun üstesinden nasıl gelebilirim ?
  26. Sorun destek

[Çözüldü] Photoshop 3D Sorunu | CS5

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Photoshop kullanıyorum. Lakin Bu 3D olayına hiç girmemişdim. Bugün bir göz atayım derken karşılaştığım bir sorunu dile getirmek istiyorum ; Photoshop' da 3D text oluşturacakken bana şöyle bir hata verdi. Ekran kartım makinemi aldığım zaman üstünde gelen...
  27. Sorun destek

SDN Kupa

Cinema 4D ve Photoshop kullanarak yaptığım bir çalışma.
  28. Sorun destek

Tools Panelinde Alt Menüler Açılmıyor

Arkadaşlar fareden sağ tuşu klikleyince yinede, tools panelinin alt menüleri hiçbir şekilde açılmıyor. Bunun sorunu nedir acaba ?
  29. Sorun destek

Firefox İçin Haber Araç Çubuğu

Merhaba dostlar. ; Ben resimdeki gibi araç çubuğuma ekleyebileceğim böyle haberlerin aktığı bir eklenti istiyorum firefox için... Varmıdır böyle birşey ?? teşekkürler. :sleep: --- Mesaj Güncellendi --- Bilen duyan gören yok mu arkadaşlar ?
  30. Sorun destek

Rainmeter Düzenleme !

Merhaba arkadaşlar. Epey bi bilgi edindikten sonra rainmeter kullanmaya başladım. Fakat, oradaki ingilizce kelimeler yerine ben editör ile türkçelerini yazdım ama hiçbir değişiklik olmadı. Anladığım kadarıyla zaten biz değişiklik yapalım diye eklenmiş o editörler. ! bilgisi olan varsa yardım...
  31. Sorun destek

After Effects Hatası [AfterFx]

Merhaba Dostlar. Her ne sebeptense, after effects ile bir render alacakken çıkış formatını seçtiğim anda, aşağıda gözüken hata beliriyor ve program kitleniyor. Ve bunun yanı sıra, bazende durduk yere kilitleniyor ve yine aynı bu hatayı veriyor. Bilgisayarımda bütün .dll taramalarını yaptım...
  32. Sorun destek

Chrome da otomatik geçmiş silme

Merhaba dostlar ; Yine bir sorunla karşınızdayım. :4: Uzun bir aradan sonra bende chrome tayfasına katıldım. Lakin firefox dönüşü en çok aradığım şey, şu ; taracıyı kapattığım anda herşey geride kalıyordu. Hatta bırak tarayıcıyı, sekmeyi kapattığım anda. Chrome da bu özellik yok mudur ? Ben...
  33. Sorun destek

Milyar Dolarlık Facebook' un Reklam Hatasına Bak

Şimdi ya ne olmuş onlar da insan hata yapamaz mı diyebilirsiniz. Ama reklam videosun da bu basit movie maker de yapılan ''font'' hatasını gördüm. facebook' a koyarken bu videoyu hiç mi izlememişler abi ya. Buyrun bu video zaman tüneli zımbırtısının sayfasında var ...
  34. Sorun destek

Firefox Temalarında Yeni Sekme Butonu Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Firefoxdan uzun zamandır muzdarip olduğum bir sorunu belirtmek istiyorum. Firefox' a herhangi bir tema yükledikten sonra, taracıyı artık birdaha tam ekran da açınca yeni sekme butonu kayboluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?. Örnek olarak şöyle bir resimli özetliyeyim sorunu ;